Nāvi okupantiem un kolaboracionistiem !

Jaunais gads

LRTT vēl latviešu tautai veiksmi Jaunajā gadā !

===========================================================================

Kremļa propagandistu komanda uzcītīgi seko līdzi visam tam, kas notiek Latvijā.

Piemēram, Putina “labā roka”, perversais “vēsturnieks” Aleksandrs Djukovs ļoti apvainojās, kad LRTT deva pretsparu viņa meliem, kas attiecās uz nacistu okupācijas periodu.

http://tautastribunals.eu/?p=8350

Varēja jau paklusēt, bet viņa meli bija tik lieli, ka vajadzēja sevi attaisnot. Interesanti ir arī tas, ka mans vārds pilnībā tika ignorēts. Vienīgi komentāros esmu “darīts zināms”.

Kā redzi, latviet, “godu” LRTT izrāda pat Putina “labā roka”.

Lūk, šis krievžīda raksts: http://a-dyukov.livejournal.com/1291525.html

Šeit jau nav runa tikai par Krievijas izlūkdienestu darbu, bet arī par visu pasaules lielāko valstu izlūkdienestiem. LRTT i- vietne tiek analizēta visos pasaules galvenajos izlūkdienestos.

>Esmu sacījis: “Nav lieli vai mazi cilvēki, bet gan Taisnīgi- Patiesi un nelieši.”

>Tāpēc jau arī tāda interese par šo i- vietni.

>Ļaunais var pastāvēt tikai tad, ja ir Labais no kā var “baroties”.

Ļaunais nesaņem enerģiju no Garīgās Pasaules !

Nāvi okupantiemVaram jau pasmaidīt, bet kas seko līdzi politikai, it sevišķi Latvijas un lasa šo VIETNI, tad būs ievērojuši, ka daudzi raksti Latvijas presē parādās “pakārtoti” LRTT i- vietnes tēmām.

Šī vietne ir bīstama noziedzniekiem. Noziedznieki apzinās, ka LRTT ir viņu “maršruta galamērķis”. Šīs pēdējās stacijas nosaukums skan šādi: “Karātavas”. Vienalga pa kuru maršrutu brauks godmanis, borovkovs, bērziņš, indriksons, gorbunovs & Co, vilciens viņus nogādās minētajā “stacijā”.

Lasītāji, kuri ieraksta tautastribunals.eu vietnē vērtīgus komentārus, tiek izsekoti un “neitralizēti”. Iztur tikai paši Patiesākie un tādu ir gaužam maz.

Atgādināšu, ka tuvojās Lielais rēķinu slēgšanas laiks: “Izglābts tiks tas, kurš Pastāvēs Patiesībā !”

Izraēla, krievija, Lavrovs, Netanjao

FOTO: Izraēla un Krievija, abas ir Ukrainas pretinieces. Abas cenšas darīt visu, lai netiktu pret Krieviju piemērotas sankcijas.

Es Tribunāla statistikā redzu, ka cilvēki nāk vietnē un lasa tieši komentārus. Tavs komentārs, latviet, DELFOS ir vērtīgs tikai īsu brīdi, bet sacītais LRTT vietnē tiek analizēts pasaules lielākajos izlūkdienestos, un, protams, likts “aiz auss.”

LRTT un H-86 ziņojumi bez speciālas tulkošanas nonāk pareizā vietā, to apliecina noziedznieka Djukova asā reakcija informatīvajā telpā.

LIELS cilvēks ir TAS, kurš dara PATIESUS darbus, nevis tas, kurš sēž “prezidenta” vai kādā citā ietekmīgā krēslā.

>Cik liels ir “mūsu prezidents” A. Bērziņš, kurš apzadzis savu tautu par miljoniem un kalpo Krievijas mafijai ???

>Cik ir šis garīgais puveklis liels ?

>Viņam ir jāzina, ka tiks lopiski pielikts “pie sienas”, tāpat kā Rumānijas diktators, protams, arī kopā ar sievu.

>Cilvēk, neaizmirsti NĀVI, kurai neviens no mumsnevar paiet garām un to, kas būs pēc tam ?!?

Tribunāla i- vietnes lasītāju skaits pēdējos trīs gados ir trīskāršojies, bet komentāru rakstītāji ir tik pat reizes(trīs) mazinājušies. Es šeit nepieskaitu gedroic- pupur-veidīgos viepļus, kuri rakstīja un turpina rakstīt pretīgas jēlības, un, kuru dēļ iznāca komentārus laist caur cenzūru.

Kā jau sacīju, ir bijuši trīs tādi, kuri pieprasījuši dzēst viņu rakstītos komentārus.

Ir bijuši vairāki tādi(ļoti labi situācijas novērtētāji), kuri ar mani nākuši kontaktos, bet brīdī, kad ieteicu rakstīt Tribunālam, kaut vai ar segvārdu, tā pazuda kā rīta rasa saules staros.

Protams, tas prasa drosmi, kura, diemžēl, lielākai daļai atrodas zem jostasvietas !

Redzu, ka viņi vēl šodien pa retam, ja neizdzēš, lasāmi “oficiālajā” presē. Tas nozīmē tikai vienu, ka jau tikai saskarsme ar Grantiņu un Tribunālu vien, paralizē cilvēka apziņu.

Es zinu, ka Dievs ir ar mani un manu tautu.

Neskatoties uz visiem šiem gļēvuļiem, latviešu tauta uzvarēs !

Novēlēsim arī ukraiņu tautai uzvarēt noziedzīgo krievu impēriju, jo viņu uzvara veicinās arī mūsu uzvaru.

Nāvi krievu okupantiem !!!

28,12. 14.    L. Grantiņš

MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ,REINIKS,ĀBOLTIŅAA.Dyukov: Записные книжки историка

Кавалер ордена “Трех звезд”

March 20th, 2013

Александр-Дюков-Aleksandrs-Djukovs1

FOTO: Izraēlas pilsonis, latviešu apmelotājs un nīdējs, Aleksandrs Djukovs.

В прошлом году латышский сайт “Народный трибунал” написал о моей скромной персоне потрясающую по своему накалу статью:

“Лжи и зверствам русских жидов нет границ…

Неонацистская активность жидов и русских достигла необъятных разумом границ. По-видимому, ощущая свой стремительно приближающийся конец, их (русских и жидов) подоночные души хотят успеть сотворить как можно больше зла. Гидра жидизма-сатанизма засовывает свои щупальца во все щели. Под щелями нужно понимать деградировавшие души различных людей (если они вообще могут называться людьми). Таковых, конечно, и у латышского народа хватает.

Вину за «русский референдум» зачастую возлагают на Райвиса Дзинтарса (депутат Сейма, лидер латышских ультранационалистов – прим. перев.), так как он, видите ли, спровоцировал его своей активностью, направленной на то, чтобы в школах учились только на государственном языке. В последние дни русские и жидовские преступники нашли еще одного «провокатора» латышской национальности. По мнению русского жида Александра Дюкова, это никто иной, как Эдвинс Шноре, который-де показал лживую поделку «The Soviet Story» о жидовско-большевистской России. Этот жидовский активист дал «уничтожающий» отпор геббельсовского вида «эрзац-фильму» Шноре. Так, во всяком случае, думает сам этот Дюков.

Сегодня, посмотрев фильм Дюкова, весь великий русский народ лил слезы над гнусностями айзсаргов в Белоруссии. Дюков – жид, верный наследию своих отцов и дедов – крови, крови невинных людей. Этот жидовский вонючка забыл сказать, что эти «латышские подразделения», которые участвовали в расстрелах мирных жителей, были вовсе не из Латвии, а как раз бандами московских «истребителей», организованными русскими жидами. Такие же банды организовывали жидовские большевики и после войны в Латвии, чтобы вызвать ненависть к борцам за свободу латышей.

Запомни, омерзительный Дюков, ни один латышский солдат не убивал ни единого русского и белорусского ребенка. Это были вы, жиды и русские, которые убивали и насиловали детей!!! Вы, проклятая банда убийц из русско-жидовских большевиков! Но не будем наивны, все эти слабоумные проявления Дюкова возможно реализовать только с латвийской помощью”.

Я тогда подумал, что все это пишет какой-то сумасшедший латышский неонацист. Однако, как оказывается, писал это один из основоположников Атмоды, участник движения “Хельсинки-86”, кавалер ордена “Трех звезд”.

Так-то.

Vot ona- “djukovščina”- ŽIDOVŠČINA:

https://www.youtube.com/watch?v=hfLJAiU0_3M

You may also like...

2 komentāru

 1. Pilsonis saka:

  Ir 2 lietas, kuras ir grūti pierādāmas, ka neesi pederasts, un, ka neesi VDK aģents.
  Netrūkst jau mums latviešiem to “saulvežu”… (Trojas zirgu).
  .
  .
  Admins
  Necenties pierādīt lietas, kuras tev rakstītas uz pieres.
  Vai tad visiem nav zināms, ka zaglis, kurš nokļuvis slazdā, ir pirmais kurš sauc: “Ķeriet zagli !”
  Pēc darbiem tu vari spriest par cilvēku, kas attiecas uz VDK aģentu. Visi tie, kuri šodien kritizē valdības latvisko daļu, bet ne ar pusplēstu vārdu nepiemin Saskaņu, lindermaņus un gopoņenkus, sevi ir skaidri definējuši par KGB piedēkļiem. Protams, ka pati Vienotība arī ir Maskavas banda- Saskaņas satelīts. Te arī tad slēpjas tas slēptais čekas triks uz kura uzķeras vairāk kā puse vēlētāju.

 2. A.Gedroics saka:

  Iesaku noskatīties! http://spoki.tvnet.lv/video/Aizliegtie-cilveki-1-raidijums/736288#commentBlock
  .
  .
  Admins
  Sākas jau ar muldēšanu, ka aktīvi Atmodas laikā iesaistījies “procesos”.
  Jautājums: kādos ?
  Laikam jau pie “procesiem” pieder Atmodas laiks, kad atradās Maskavā un apguva zināšanas, kā efektīvāk cīnīties pret latviešu nacionālajām izpausmēm.
  H- 86 un LRTT ir “pēc pilnas programmas” izjutis šī super nacionālista cīņas metodes uz savas ādas.
  Kad H-86 sūdzējās starptautiskām iestādēm par genocīdu, kas tiek veikts pret latviešu tautu, tad Garda ar savām “meitenēm” un vēl kāds super cīnītājs( Juris Lapinskis radio Merkurs-Gaismas pils “diriģents) “no tās īstās NA” ar savu draugu Aivaru Andersonu, izvērsa histērisku akciju pret Grantiņu un LRTT & H-86, ar mērķi neitralizēt- nomelnot viņu.
  Visas šī komunista diversijas pret latviešu tautu var lasīt šajā i- vietnē.
  Čūska pat var mainīt ādu, bet ne komunists- KGBists.
  Interesanti, ja ir “aizliegts cilvēks”, tad kāpēc tiek piešķirtas 52 min. video laiks ?
  Interesantas lietas pēdējā laikā notiek. Nākošais raksts šajā vietnē būs par šīm “interesantām” lietām.
  Pēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijā, Garda tiks sodīts kā nodevējs- ASM.
  .
  Raidījums izteikti prokrievisks !

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *