LRTT pasts. Par izbijušo “varenību”-krievu gals

LRTT pasts.

Patstāvīgais LRTT lasītājs atkal ir atsūtījis ļoti labu rakstu. Tāda veida raksti grauj noziedznieku apziņu, bet stiprina godīgu cilvēku cerību uz labāku nākotni. Kā jau iepriekš esmu sacījis- šī lasītāja vārds LRTT ir zināms. Pašlaik viņš tiek publicēts zem LASĪTĀJA, bet ja vajadzēs, tad arī stāsies tiesas priekšā un aizstāvēs savu/mūsu Taisnību. Lai Dievs mums dod vairāk tik drošus cilvēkus, kādi ir LASĪTĀJS un Māris M.

www.tautastribunals.eu-12Komunisti no psiholoģiskā viedokļa jau arī nav pieskaitāmi cilvēciskām būtnēm, bet gan dzīvniekiem.

godmanis,kūtris,agēšins, LRTT, saeima,krievi,putins,mērkaķisTermins „cilvēktiesības” nebūtu jāattiecina uz neradījumiem, kuri tikai ārēji līdzinās cilvēkam.

Trakos dzīvniekus (komunistus) ir vienkārši jāatšauj (te, protams, jādara kā lems TIESA, bet komunisti nodevīgo TIESU sistēmu ir padarījuši vēl arī kurlu un mēmu) – pārējiem, ar dominējošu dzīvnieciska tipa psihi (instinkti, kā: gribu ēst, gribu kakāt, gribu kopoties, vienalga ar ko, pat vairs neapzinoties starpību – vai tas cilvēks, vai lops) vieta ir vai nu būrī, vai pie ķēdes.

Nav miera un nebūs, kamēr kaut vienā vietā uz pasaules pie varas atradīsies dzīvnieki.
Aptrakušo dzīvnieku (komunistu un to pakalpiņu) bars Latvijā tiek vadīts no DP puses (DP – tas ir bara stiprākais dzīvnieks, tā varai nav robežu, un tas nepakļaujas nekādiem cilvēku rakstītiem likumiem).

Ikvienu, kurš nav gatavs pakļauties šim, valsti gabalos plēsošajam dzīvnieku baram, sagaida represijas. Latvijā spēkā ir nevis rakstītie likumi (piem. Latvijas Republikas Satversme), bet likumi, kurus iniciē un realizē DP.
Ieskatieties šeit un padomājiet – kā gan valstī, 21.gadsimtā, var bez pēdām „izgaist” cilvēki?
http://www.vp.gov.lv/?id=195&topid=195&yrid=2010
Vismaz pāris, bet, iespējams arī lielāka daļa no izzudušajiem, ir saistīti ar (vai pret) sadarbību ar DP.
Bez vēsts mēdz pazust Mossad (Izraēlas izlūkošanas dienests) darbību rezultātā – tāds ir šī dienesta rokraksts.

Par utaino krievu nāciju raksta beigās (ka tādas vairs nav), tomēr vajadzētu precizēt, ka tāda krievu nācija nekad agrāk nav pastāvējusi un arī nepastāv, jo kā tāda vēl nav radusies (bez savas valsts tauta netiek uzskatīta par nāciju – tā mums saka Vikipēdija). «Но ведь это не Руссия, а именно Россия, что означает империю, а не отдельное государство. » – tā raksta Филиппов В.В. savā otrajā 2011. gadā izdotajā grāmatā „Занимательное Различение или Искажения нашего времени”.
Un, iespējams, ka tāda krievu nācija arī nekad neuzradīsies, jo daudzu Krievijas impērijas plašumos nekontrolēti klīstošo krievvalodīgo pērtiķu rokās ir ne tikai granātas, bet arī kodolieroči.
Krievija nav valsts, bet gan ir daudznacionāla impērija un kā tāda tā ir lemta sabrukšanai tieši daudznacionālā sastāva dēļ.

Satversmes tiesas tiesneši Kristīne Krūma (no kreisās), Kaspars Balodis, Sanita Osipova, Valsts prezidents Andris Bērziņš, tiesas priekšsēdētājs Gunārs Kūtris, tiesneši Aija Branta un Uldis Ķinis Rīgas pilī. Foto Edijs Pālens, LET

FOTO:Kaut retākas tad paliks dažas rindas, kaut pāri paliktos tikai mēs, (bet ne jūs- latviešu tautas bendes), Daudz labāk iesākt godīgi no jauna,jo tikai tā šī tauta pastāvēs !

Tāda pati impērija ir arī Eiropas Savienība – mākslīgs veidojums, kurš negrib rēķināties kaut vai ar mūsu latviešu nācijas interesēm, un attiecībā uz nacionālo piederību atkārto tieši tās pašas kļūdas (mēģina veidot sajaukta nacionāla sastāva, pa visu EU teritoriju klīstošu, lopiņu kokteili), ko iepriekš jau iesāka komunistu impērija (PSRS).

Arī Eiropas Savienība ir uzspļāvusi Apvienoto Nāciju Organizācijas Statūtiem.

Nav jau arī brīnums, jo arī šīs impērijas varas kodols sastāv no tādiem pašiem un pat dažiem tiem pašiem dzīvniekiem, kuri bija pie varas pār Latviju arī PSRS laikos.

Latvija priekš šīm abām impērijām vienmēr bijusi un joprojām ir kā savstarpējo imperiālo tieksmju perifērija (kontaktzona).
Apziņas nozombēšana – būt piederīgam kādai no impērijām, noliedzot piederību kādai no nacionalitātēm, patiešām spēj apvienot milzīgas, dzīvniecisku tieksmju pārņemtas ļautiņu masas imperiālistisku (iekarojošu) mērķu īstenošanai.
Tie desantnieki, kuri redzami pēdējā video, apzinās nevis piederību kādai no impērijas sastāvā pakļautajām nacionalitātēm, bet piederību pašai Krievijas impērijai. Viņu stallis (vai kūts) ir impērija, viņiem nav ne dzimtenes, ne nacionālās piederības – viņi ir tikai akls ierocis, kurš pēc izmantošanas tiks un tiek izmests mēslainē.
Reālistiska parodija par aklo Eiropas Savienību, kura līdz šim nav saskatījusi, ka Krievija ir impērija, nevis valsts un par to, kas ir krievu (Krievijas impērijas) zaldāts:
„Kas ir dzīvnieks, kas izskatās pēc cilvēka? Neliela auguma un smird pēc kanalizācijas. Mērkaķis, …, kanibāls, …?

Nē, tas ir krievu zaldāts.”
https://www.youtube.com/watch?v=-NSk7RSCuxk
(aptuveni 150 tankus nu jau patiešām esot ieplānots izvietot NATO dalībvalstīs, daļu arī Latvijā)

Gribēju pievienot kādu saikni uz Čikāgas piecīšu izpildīto dziesmu „Kaņepāju striķis”, kura, uzskatu, atbilst tēmai par komunistu liekulību, bet nez kāpēc neatradu.

Šoreiz nāksies dziesmu pievienot teksta formā:

Ņem vienā rokā kaņepāju striķi,
Sien cilpu, cik tik stingri vari spēt,
Ņem otrā rokā gabalu ar ziepēm
Un sāc to striķi labi ieziepēt!

Tad meklē simtgadīgu ozolkoku
Un atrod` striķim zaru resnāko,
Bet apakšā tam pastum ķēķa ķebli,
Lai viegli var ar kāju izspert to!

Tad uzmauc cilpu katrai netaisnībai,
Lai liekulībai aizžmiegtos reiz balss,
Lai tirinās pie zara cietsirdība
Un nodevībai pienāktu reiz gals!

Lai cilpas galā raustās mazdūšība,
Lai meliem mēle ārā karājas,
Un kad zem kājām izspersi tiem ķebli,
Tu redzēsi, cik viegli paliekas.

Kaut retākas tad paliks dažas rindas,
Kaut pāri paliktos tik jūs un mēs,
Daudz labāk iesākt godīgi no jauna,
Jo tikai tā šī tauta pastāvēs.

27.11.14.    LRTT

P.S.

Последняя война России. А. БабченкоJa neesiet noskatījušies lasot iepriekšējo rakstu, tad noteikti noskatieties šoreiz.

Sapratīsiet, ka ar krieviem ir cauri un nekas vairs viņus nevar glābt.

Krievu beigas- Latvijas valdošas kliķes beigas.

Visiem ASM:

https://www.youtube.com/watch?v=wgeaufzSe0w

You may also like...

2 komentāru

 1. cinītis saka:

  Ne tik senā pagātnē publicēts raksts, kas raksturo, kādā tādu pašu kā Krievijā, arī Latvijā pārvaldītu neliešu zemē dzīvojam.

  Murgu zona

  Latvijā cilvēka pēdējo gribu, izrādās, neaizsargā nekas

  2006.gada 13.septembrī Rīgā, Ģertrūdes ielā 9, pie zvērinātas notāres Ingas Muciņas iegāja štrama, sirma kundze un pauda, ka vēlas rakstīt testamentu. Aktu un apliecinājumu reģistrā tas nu iereģistrēts ar numuru 9675. Viss kārtībā, vai ne? Šīssauless lietas, šķiet, sakārtotas, laiks pie sava Visvalža doties, nodomāja Ārijas kundze un dažas dienas pēc testamenta sastādīšanas tā arī izdarīja – 27. septembrī aizgāja Mūžības ceļā…

  Testamentā skaidri rakstīts

  „Vakara Ziņu” rīcībā nonāca šī testamenta, ko sastādījusi pirmā Latvijas bruņoto formējumu komandiera (Latvijas armijas pirmā virspavēlnieka) pulkveža Oskara Kalpaka brāļa meita, kopija. Tajā teikts: «1. Ar šo es, Ārija Kalpaka – Grundmane, pasludinu savu pēdējo gribu un ar šo testamentu nosaku sekojošo:

  1.1. man piederošo nekustamo īpašumu Liepsalas, kas atrodas Madonas rajonā, Ošupes pagastā, un kur izveidota Pulkveža Oskara Kalpaka dzimtas Piemiņvieta un man piederošos noguldījumus, kas glabājas VAS Latvijas Hipotēku un Zemes bankā, es novēlu Latvijas Bruņotajiem spēkiem (..).»

  Par testamenta izpildītājiem iecelti ARTIS TIRZMALIS un ANITA KALPAKA. Par viņiem testamentā teikts: «..Dzīvokļa (Baznīcas ielā 8 – 24 –VZ) lietošanas tiesības, kas nopirktas līdz 2020.gadam, un visu, kas atrodas dzīvoklī, tanī skaitā dažādus sudraba izstrādājumus, porcelāna traukus, mēbeles, kažokus – novēlu Kalpakai Anitai un Tirzmalim Artim līdzīgās daļās un vienlaicīgi nosaku, ka visa manta, kas atrodas šajā dzīvoklī un norādīta šī testamenta 1.1.3.punktā nododama un izmantojama saskaņā ar šī testamenta 1.1.3. punkta noteikumiem.»

  Savukārt punktā 1.1.3. noteikts: «Pulkveža O. Kalpaka dzimtas Piemiņvietā Liepsalās iekārtojama mana un mana vīra Visvalda Grundmaņa istaba – trimdas bibliotēka, kur pārvedamas no mūsu dzīvokļa Rīgā, Baznīcas ielā 8 – 24 visas grāmatas, visas gleznas, tajā skaitā Liberta „Tautu meita”, Skultes „Rīga”, Gaiļa „Jūra ar sasisto laivu”, Matisona „Arājs”; grāmatu plaukti, grāmatskapji un vajadzīgās mēbeles, kartes, dekoratīvās latviskās un vēsturiskās piemiņlietas, ērģelītes un Liepsalās vasaras nometnēm vajadzīgie saimniecības piederumi un trauki.”

  Ārijas kundze testamentā strikti nosaka arī to, kas un par ko pienākas Artim Tirzmalim un Anitai Kalpakai: „1.6. Par darbu un pūlēm testamenta izpildīšanā un aprūpē mani pavadot mūžībā testamenta izpildītājiem Anitai Kalpakai jāsaņem USD 2000,- un Artim Tirzmalim – USD 2000.”

  Kaķim zem astes

  Testamentu lasot, pārņem dziļa cieņa pret tā rakstītāju: tik pārdomāti un nesavtīgi rūpēties par nākamajām Latvijas karavīru paaudzēm! Tas arī saprotams, jo Ārija Kalpaka – Grundmane ir Latvijas armijas pirmā virspavēlnieka pulkveža Oskara Kalpaka brāļa meita. Tāpēc pilnīgi negaidīta bija ziņa, ka NBS no MANTOJUMA IR ATTEIKUŠIES!

  Bija tapusi radakcijas “Vakar ziņas” vēstule LR Bruņoto spēku virspavēlniekam Valdim Zatleram, aizsardzības ministram Vinetam Veldrem un NBS komandierim brigādes ģenerālim Jurim Maklakovam.
  Redakcijas rīcībā nonākusi 2006. gada 13. septembrī sastādīta testamenta kopija. Tajā teikts, ka ĀRIJA KALPAKA – GRUNDMANE viņai piederošo nekustamo īpašumu Liepsalas, kas atrodas Madonas rajonā, Ošupes pagastā, un kur izveidota Pulkveža Oskara Kalpaka dzimtas Piemiņvieta un viņai piederošos noguldījumus, kas glabājas VAS Latvijas Hipotēku un zemes bankā, novēlu Latvijas Bruņotajiem spēkiem.

  Mums kļuvis zināms, ka Latvijas Bruņotie spēki no šī testamenta atteikušies. Lai gan ir Aizsardzības īpašumu valsts aģentūra (AIVA), kas pašlaik pārņem no visām Bruņoto spēku vienībām nekustamos īpašumus. Ir zināmumi gadījumi, kad NBS ir pieņēmuši dāvinājumus „naudā un graudā”. NBS neatteicās arī no atpūtas bāzes „Pipariņi” (Cēsīs), kas agrāk piederēja privātpersonai.

  Tāpat «Vakara Ziņu» rīcībā ir iesniegums ģenerālprokuratūrai ar pieprasījumu izmeklēt šo lietu.

  Jautājums: kas un kādēļ pieņēma šādu lēmumu? Kāpēc AM atteikusies pieņemt pirmā Latvijas armijas komandiera radinieces dāvinājumu, kas pēc tiesas un taisnības pienāktos tieši šai ministrijai, kuras pārziņā neapšaubāmi būtu latviešu patriotisma audzināšana? Pulkvedis Oskars Kalpaks reiz ir tas cilvēks, uz kura likteņgājuma pamata to varētu darīt.»

  VZ saprot, ka ātrāk par likumā noteiktajām divām nedēļām atbildes no minētajiem kungiem nesagaidīt. Interesanti, vai viņi ir par tiesisku valsti arī darbos, ne tikai vārdos? Piemēram, ASV var savam sunim vai kaķim atstāt mantojumā pat miljonus un neviens to nedrīkst apstrīdēt, savukārt Latvijā pēdējo gribu, izrādās, neaizsargā nekas.

  Kurš mantos īpašumu?
  ASV dzīvo Ārijas Kalpakas – Grundmanes vecākā māsa, kas no mantošanas tiesībām atteicās par labu Ārijai, lai viņa varētu attīstīt Liepsalas un visu, kas ar tām saistīts, testamentēšanu Bruņotajiem spēkiem ieskaitot. Tagad, kad NBS no mantojuma ir atteikušies, tuvākā mantiniece ir vecākā māsa Olga un viņas meitas.

  Zināms, ka Ārijas kundze testamentā iecēlusi vairākus testamenta izpildītājus, bet nav paredzējusi iespēju testamenta izpildītājiem savstarpēji pilnvaroties. Testamenta izpildītājs var nodot savu pienākumu citam tikai tad, ja tas viņam testamentā noteikti atļauts. Tomēr ar to viņam nav atņemta tiesība vajadzības gadījumā rīkoties caur pilnvarniekiem.VZ pagaidām nav izdevies pa e-pastu sazināties ar Aizsardzības, Gaisa un Jūras spēku atašeja ASV un KANĀDĀ vietnieku Arti Tirzmalieti, lai uzzinātu viņa domas par notikumu attīstību un informēt par to, ka ir iesniegums Ģenerālprokuratūrā ar aicinājumu izmeklēt šo lietu.

  Kā pērkons skaidrā dienā

  Taču ar to pārsteigumi nebeidzās. VZ uzzināja, ka 22.janvārī Rīgas rajona bija paredzēts izskatīt Anitas Kalpakas prasību «par juridiska fakta konstatāciju», «lai varētu saņemt pie zvērināta notāra mantojuma apliecību kā likumiskais mantinieks.» Tā izteicās prasītāja, un šis teksts ir tiesā veiktā audio ieraksta fragments.

  Uz tiesas sēdi liecināt bija uzaicināti trīs radinieki: Anitas vecmāmiņa (pulkveža brālēna vedekla), Anitas tēvs un Evalds Točs, kas strādā Liepsalās. Sēdes laikā tika mēģināts pierādīt, ka testamenta atstājēja Ārija Kalpaks – Grundmane, dzimusi 1922.gadā, ir tā pati Ārija Kalpaka – Grundmane, kas dzimusi 1920.gadā.

  Aizkustinošas bija Evalda Toča liecības par to, ka Ārijas kundze viņam vienmēr sūdzējusi, ka juku laikos Vācijā esot pataisīta par diviem gadiem jaunāka. Tas ir tas pats Evalds Točs, kuram testamentā novēlēta automašīna «Ford Taurus» un, tāpat kā testamenta izpildītājiem, 2000 dolāru. VZ jautāja godavīram Evaldam: «Vai, sūdzoties par dzimšanas gadu, Ārijas kundze ne reizi (!) nebija pat iepīkstējusies, ka viss Liepsalu komplekss, un ne tikai tas vien, tiks novēlēti NBS?»

  Jaukās blondīnes teksti

  Uz tiesneses jautājumu, vai uz likumisko mantojumu nav arī citu pretendentu, skanēja atbilde (VZ audioieraksta fragments): «Uz likumisko mantojumu nepretendē vairāk neviens! Esmu gan likumiskā, gan testamentālā mantiniece!» Lai par «testamentālo mantinieci» nebūtu jāsaka – meli, VZ raksta: maldinoši teikts, jo testamentā skaidri un gaiši norādīts, konkrēti kas un par ko pienākas Anitai Kalpakai.

  Un vēl: Anitai ir ļoti attāla radniecība ar Oskaru Kalpaku: viņa ir pulkveža brālēna vedeklas mazmeita. Tātad – viens pulkveža brālēns no pulkveža tēva četru brāļu un trīs māsu kuplo ģimeņu pēcnācējiem!

  Diez, kāpēc kāds no 7 (!) ģimeņu atvasēm, kuriem ir tādas pašas tiesības uz mantojumu kā Anitai, vēl nav pieteikušās?

  Un tā: »Vakara Ziņas« meklē visus pulkveža Oskara Kalpaka māsīcu un brālēnu vedeklu un znotu mazmeitas un mazdēlus! Gan jau kāds radinieks vēl ir atrodams pie labas veselības un skaidra saprāta, lai spētu īstenot Ārijas Kalpakas – Grundmanes pēdējo vēlēšanos!

  Uz tiesneses jautājumu, kāpēc vismaz 60 gadus Kalpaka – Grundmane neko nav darījusi, lai kļūmi ar dzimšanas gadu izlabotu, Anita atbildēja: «Viņa noteikti to būtu darījusi, lai es varētu veiksmīgi un ātri nokārtot šīs mantojuma lietas…»

  Patiesības teksti

  VZ pēc rūpīgiem meklējumiem atrada cilvēkus, kuri apliecināja Ārijas Kalpakas – Grundmanes īsto dzimšanas gadu.

  Apliecinājums

  Ar šo apliecinu, ka tikšanās reizē ar Āriju Kalpaks – Grundmani 2004.gada aprīlī precizēju viņas dzimšanas gadu. Ā. Kalpaks –Grundmane apliecināja, ka viņa dzimusi 1922. gadā.

  E. Mugurēvičs

  Autors grāmatai «Oskars Kalpaks», Jumava, 2007.

  Salaspilī 2008.gada 29.janvārī

  Es, Emma Kalpaka, apliecinu, ka Ārija Kalpaka – Grundmane ir dzimusi 1922.gadā, vienā gadā ar manu vīru Jāni Kalpaku, ko Ārija Kalpaka-Grundmane ir apliecinājusi sarunās ar savu radinieku Jāni Kalpaku, ka viņi ir viengadnieki.

  E. Kalpaka

  25. 01. 2008.

  Mūsu naivās cerības

  Rīgas rajona tiesā šī gada 4.februārī pulksten 10.30 tiks pasludināts spriedums konkrētajā civillietā. VZ noraida jebkādus pārmetumus mēģinājumā ietekmēt tiesu, jo turpinām lolot naivas cerības, ka dzīvojam tiesiskā valstī un ka jebkurš pasludinātais spriedums ir balstīts tikai un vienīgi uz likumiem, neietekmējoties no tā, kurš kurai ir boifrends un kas savukārt ir boifrenda tētis vai mamma.

  Tāpat arī gaidām atbildes no Valda Zatlera, Vineta Veldres un Jura Maklakova, lai varētu tālāk risināt šo interesanto lietu.

  ————————-

  Atbildes redakcijā netika saņemtas. Bet pāris miljonus vērto mantojumu korumpētajā un mafiozajā Latvijas valstī ļoti apšaubāmā veidā ieguva Anita Kalpaka – Latvijas Juristu biedrības prezidenta Aivara Borovkova vedekla.

 2. Miervaldis saka:

  padomju komunisms ir lipīga slimība, ko ievazājuāi mūsu diženie “atbrīvotāji”.Laikam gan viņiem būs jābrauc “karantīnā”, uz Krieviju”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *