Lasītāja Dzintra. Varbūt aicināt Lembergu ?

www.tautastribunals.eu-12Varbūt, ka derētu Aivaru Lembergu aicināt sastādīt Latvijas valdību, lai glābtu Latviju un visupirmām kārtām Latgali.

Jo Latgale ir valsts pamesta un piesmieta.

Kalniete_Sandra_2014-02-05_1

FOTO: Ja kāds domā, ka šī komuniste- žīdiete aizstāv latviešu tautas intereses ES, tad maldāties par visiem 100%. Viņas žīdiskais pienākums, ir tāds pats kā žīdam Godmanim: iznīcināt latviešus.

Taisnību tur neatrast, jo tiesneši un prokurori tur ir kā mazi ķeizariņi. Jā, lasīts, skatīts un šausminošs Latgales tēls – tāds iespaids rodas un tā tas arī ir.

Laikam.

Nē! Izrādās, vēl trakāk!

Izlasīju „IR” / 2-8 X / Lailas Pakalniņas rakstu, kurā viņa pasaka, ka Krāslavas viesnīcā, nebija pieejami Latvijas TV kanāli!

Neviens!

Pat neviena (!) latviski raidoša kanāla!

Tas nu ir prātam neaptverami!
Tagad paskatieties uz to, kas notiek pasaulē ar latgaliešu acīm! Viņiem viss tiek pasniegts Kremļa propagandas ietvaros!

Latgaliešiem NAV vienotas / vienas informācija telpas ar pašu zemes sabiedrību! Viņiem pat nav izvēles iespēju!
Vai kāds iedomājies, ka Latgales jaunieši ir idioti, kam nav vajadzīgs ne internets, ne mūsdienīgi sakari!?

Latgales iedzīvotāji nedzīvo Latvijā, viņi dzīvo Krievijā! Vai kādam būtu pārsteigums, ja šādā situācijā kāds paceltu svešas zemes karogu un aicinātu atdalīties!? Vai tikai tādā gadījumā Latvijas Saeimas un valdības darboņu aptaukotās smadzenes un super eiropeiskajos krēslos ieaugušās pēcpuses spētu, apmulsušas (!?), brēkt:

Kā tad tā!?

Par kādu gaišu nākotni runāja tie deputāti, kuri, pirms vēlēšanām, bija devušies apstrādāt latgaliešu prātus!?
Vai vēl kādam rodas jautājumi ( un vaimanāšana) par aiznaglotajiem māju logiem un mukšanu prom no šīs Dievu un valdības pamestās zemes!?
Mūsu valsts vadītāji paši ir izlēmuši Latgales bojāeju. Vai – zemes atbrīvošanu no iedzimtajiem, „ aborigēniem”? Ja nē, tad paskaidrojiet!
Pilna Saeima un valdība ir ar latgaliešiem, vai Latgales izcelsmes kungiem un dāmām, kuras, bieži, pārgājušas vīra uzvārdā, palikušas / palikuši par, jo smalkiem, rīdziniekiem! Ja tādas iespējas nav, tad, vismaz, latgaliešiem raksturīgo garumzīmi noņemt: Krištopāns paliek par Krištopanu; Lībāne par Lībani; Vucāns par Vucenu utt.

Vai tas ko maina?

Peters,godmanis-dinēvičs-škapars ,ēlerte,ražuks,kalniete.Latvija, EiropaVai jums sirds par akmeni palikusi?
Bet, tātad, nav viss tā Latgale idiotu zeme!

FOTO: Lūk, viņi, komunisti, Latvijas un latviešu tautas slepkavas. Šie komunistiskie izdzimumi tiks pakārti ANO mājokļa priekšā, kopā ar maoistu Borrozo !

Puse valdības – latgalieši! Kur nu! Puse Rīgas! Bet kur likties šiem ļaudīm!?

Mukt pavisam projām!?
Latgalē tagad tiek atņemta iespēja dzīvot / izdzīvot!

Cilvēki 21 (!) gadsimtā dzīvo tā, kā pārsimt gadus atpakaļ!

Tikai – tad vēra vaļā latviešu skolas, tagad – ver ciet!

„ Asais” žurnālists Kārlis Streips, domāju, arī ir Latgales izcelsmes, spriežot pēc uzvārda – nu, tas nebūtu svarīgi, tikai jautājums: Vai Jūsu intereses nesniedzas tālāk par Saeimu un valdību?

Jautājums „Suņu būdas” saimniekam Artusam: Jūs savus augoņus varat uzplēst tikai skandalozām / populārām personām? Vai līdz Latgalei „iekšas par švakām”, lai ķertos klāt?
Ja paskatās (kaut vai Eiropas) kartē, Latvija ir tik sīks punktiņš, kādu vienu kvadrātcentimetru liels! Kā milzu megapolises viens kvartāls. Un to pašu nav spējīgi apsaimniekot ne Lattelekoms, ne pārējie, kam pieder visi tie raidtorņi.

Kādu ministriju pārziņā tas viss atrodas!?

Vai – viss jau izpārdots un nekas nepieder Latvijai?

Kas par to atbildīgs!?

09.10.14.

Šeit, latviet, paskaties komunistisko noziedznieku sekas un nākotni.

Komunisti ir fiziski jāiznīcina: https://www.youtube.com/watch?v=usQ_1222AHI

www.tautastribunals.eu-141LRTT- L. Grantiņa piebilde Dzintras sacītajam:

L.-Grantiņš.-H-86-LRTT-Kopie3 - KopieNe tikai Latgale ir piesmieta, bet visa Latvija. Vienīgi Ventspils ir Latvijas un latviešu tautas cienīga vieta. Arī mana pilsēta- Liepāja, ir nekas vairāk kā Eiropas miskaste. Noplīsusi, piesmirdusi, apķēzīta un pusgruvusi. Toties vietējie bandīti, ar Sesku un Zaharjinu priekšgalā, dzīvo kā nieres pa taukiem, protams, ar kriev- žīdu cionistu barveža I. Godmaņa svētību. Vai tādiem bērziņiem, straujumam…. interesē Latvijā ?

Viņiem interesē tikai zagšana !

Un, skaties tikai, kā šie sātaniskie izdzimumi Āboltiņas, Zaķi….. turas pie šis slauktuves???, kuras vārds ir SAEIMA, kā asinskāras ērces pie bērna miesas.

Nekas nemainīsies, Dzintra, kamēr viņus visus neapšaus !

Nāvi šie izdzimteņi ir pelnījuši pēc visiem starptautiskiem standartiem.

Domāju, ka „Breiviks” jau šo sātanisko izdzimu sarakstu ir sastādījis… .

Katrā gadījumā lielākā tautas daļa būtu ar mieru, ka Lembergs pārņemtu grožus, bet viņam to GODMAŅVEIDĪGIE- BOROVKOVVEIDĪGIE neatļaus … .

Un nekad, nekad neaizmirsīsim šo noziedznieku bandu, kuri uzdāvināja noziedznieku režīmam latviešu karavīru asinīm slacītu Latvijas zemi- Abreni.

Pēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijā viņi visi tiks arestēti un sodīti atbilstoši starptautiskajiem Likumiem- Nirnbergas variants: Balsoja „PAR”:1. Agešins Valērijs, SC 2. Aizbalts Vitālijs, LPP/LC 3. Augulis Uldis, ZZS 4. Ābiķis Dzintars, TP 5. Ārbergs Māris, TP 6. Barča Aija, TP 7. Bērziņš Andris, LPP/LC 8. Bērziņš Andris, ZZS 9. Blumbergs Guntis, ZZS 10. Bresis Vilnis, ZZS 11. Briedis Uldis, TP 12. Brigmanis Augusts, ZZS 13. Buhvalovs Valērijs, PCTVL 14. Buzajevs Vladimirs, PCTVL 15. Cilevičs Boriss, SC 16. Dalbiņš Juris, TP 17. Daudze Gundars, ZZS 18. Deņisovs Oļegs, SC 19. Dolgopolovs Sergejs, SC 20. Dukšinskis Jānis, LPP/LC 21. Eglītis Jānis, TP 22. Emsis Indulis, ZZS 23. Feldmane Inta, LPP/LC 24. Fjodorovs Sergejs, SC 25. Golubovs Aleksandrs, SC 26. Ģīlis Valdis, TP 27. Hanka Pēteris, ZZS 28. Jaundžeikars Dzintars, LPP/LC 29. Kabanovs Nikolajs, PCTVL 30. Kāposts Andis, ZZS 31. Klementjevs Andrejs, SC 32. Klementjevs Ivans, SC 33. Krastiņš Māris, TP 34. Krauklis Vents, TP 35. Kučinskis Māris, TP 36. Lagzdiņš Jānis, TP 37. Leiškalns Kārlis, TP 38. Līdaka Ingmārs, ZZS 39. Līdums Leons, TP 40. Mirskis Aleksandrs, SC 41. Mirskis Sergejs, SC 42. Mitrofanovs Miroslavs, PCTVL 43. Muižniece Vineta, TP 44. Orlovs Vitālijs, SC 45. Paegle Vaira, TP 46. Pauls Raimonds, TP 47. Pliners Jakovs, PCTVL 48. Porietis Jānis, TP 49. Putniņš Pauls, ZZS 50. Ribakovs Ivans, SC 51. Rubezis Ziedonis, TP 52. Rubiks Artūrs, SC 53. Rugāte Anta, TP 54. Segliņš Mareks, TP 55. Silaraupa Ligita, ZZS 56. Sokolovskis Juris, PCTVL 57. Stepaņenko Vjačeslavs, LPP/LC 58. Strazdiņš Jānis, ZZS 59. Ščerbatihs Viktors, ZZS 60. Šķesters Staņislavs, ZZS 61. Šmits Jānis, LPP/LC 62. Turlais Dainis, LPP/LC 63. Tutins Jānis, SC 64. Upenieks Gunārs, ZZS 65. Urbanovičs Jānis, SC 66. Ušakovs Nils, SC 67. Valers Imants, TP 68. Vidavskis Aleksejs, SC 69. Zommere Ērika, TP

Šie noziedznieki pildīja politisko pasūtījumu un tāpēc tiks tiesāti ar ASM.

Šiem viepļiem nav nekas kopīgs ar Demokrātiju un Tiesiskumu.

Tirānijas un noziegumu veicinātāji nedrīkst atrasties Demokrātiskā vidē !!!

=================================================

Paskaties vēl par putiniskiem krievžīdu mēsliem: http://censor.net.ua/video_news/305802/nemtsova_v_rossii_hotyat_sudit_za_ebtogo_putina_video

Kad kritīs šie, tad mēs iesim un “aplasīsim” Latvijas komunistus !

You may also like...

5 Responses

 1. Lotgols saka:

  Jyis rejat, bet nekožat. Jau K.Ulmanis aizleidza lotgoļu volūdu. Tos bijis līdz apt. 1956. godam. Ja nav patriots, nav kū izleikties.
  Čekists arī čekists byis čekists, arī adresē http://tautastribunals.eu/?p=22847.
  Nav ko melot!

 2. Hulio saka:

  A. Lembergam ārpolitika ir prokrieviska, bet tas jau nav tāpēc,ka A.Lembergs ir “Sarkanā krusta” darbinieks vai žēlsirdīgā māsa. Viņam ir svarīgi labas biznesa attiecības ar Kreiviju. Par to NATO karavīru sišanu Ventspilī ir divas lietas – karavīri, jāatceras, ka jāskatās, kur čurā, kaut arī esi kaut kādā tur Latvijā, maz ticams, ka to organizējis Lembergs.
  Lemberga mīnus ir angļu valoda, ar kuru nedraudzējas. A. Lembergs esot valdībā vai ieņemot ministra amatu būtu liela pretestība no ASV un Gejropas, jo viņiem Latvijas kūdīšana pret KReiviju cietu fiasko. Lembergs liks viņiem atvērt kabatas.
  Linard, taisnība, Latvijā nekas nav palicis,kas piederētu “valstij”. Atmoda bija nevis ar kara, bet gan ar gara ieroci. Cilvēki nespēja novērtēt to,kas tika iedots. Lai gan zinātāji, kuri stāvēja pie karoga maiņas Latvijā, teica, ka brīvības nav, tikai ilūzija par to. Privatizācija ātri visu salika pa plauktiem un āža kājas līda viena pēc otras ārā. Protams, gana latviski – pa naudu arī velns danco, tāpat kā latvieši, kuri pārdeva savus auseklīšus, pastalas, karogu un himnu. Kā reiz pats teici, Linard – Latvija pārvērsta par krievu dirstuvi. Nu tur tik jāpasaka, āmen. Latvijai palicic EU karogs, ar kuru, kā pasakā par Kailo karali, piesedzas tie, kuri saka, ka sasniegums ir iestāšanās Evro Sojuzā. Rezultāts sekojošs – ekonomiskie bēļi, ES ierobežojumi, ekonomiskā recesija. Kuram gan vajag Latvijas preci? Nevienam, ES lielās valstis savu iekšējo tirgu sargā, bet Krievijai – nevajag, ēd parafīna ābolus un plastmasa vīnogas.
  Latvijā viss ir nograuts un izzagts. Gērnsija salā otra valoda aiz angļu esot latviešu. Latviju pamet arī adekvāti un izglītoti krievi. Paliek pensionāri, bērni un prokremliski “alieni”, kuri arī kā nevienam nevajadzīga mēbele Latvijā sapūs.
  Ja būtu “brīvība” atnākusi ar ieročiem rokās nevis pastalās dziedot, cilvēki novērtētu, kas ir brīvība un sargātu valsti, celtu labklājību. Biznesmeņi Latvijas karoga maiņu sarunāja Maskavā, salika iedzīvotājus uz barikādēm, bet paši jau dalīja mantu.
  Bet tā verga domāšana…nu tur jāmainās pašiem un vainot nevaram ne žīdus, ne krievus. Jāsāk pašiem ar sevi.

 3. četri saka:

  Vai tad Solvita Āboltiņa to neredzēja un nezināja? Āboltiņa – varaskāre, cinisms, iedomība un liekulīga daba, kas īpaši spilgti izpaudās mītiņa pret Latvenergo tarifiem laikā, kad Āboltiņa miesassargu aplenkta ciniski vaikstījās un nemaz neklausījās tautas pretenzijās! Āboltiņa – neremdināmā tieksme būt uzmanības centrā un pareklamēties pa velti, ko redzēja tūkstošiem hokeja līdzjutēju, kad Saeimas spīkerei par katru cenu bija jāsaka runa, kas gala rezultātā izvērtās par Ābotiņas totālu krahu, un līdzjutēju svilpienu pavadītu kaunpilnu atkāpšanos, skandējot – Dinamo! Dinamo! Dinamo! Āboltiņa – ļoti zems popularitātes indekss gan latviešu, gan krievu valodā runājošo vidū, kas pēc SKDS datiem 2014.gada janvāra mēnesī, kopvērtējumā bija mīnus -19,6 procentpunkti! Āboltiņa – augstprātīgā un nicinošā attieksme pret žurnālisti, kura viņai jautāja par viņas balsojumu pret likumprojektu, kuram būtu jāierobežo ātro kredītu firmu negausību un jāizbeidz šo firmu piekoptā augļotāju prakse! Āboltiņa – nelikumīga sadarbošanās, kā opozīcijā esošai deputātei, ar valsts drošības dienestiem, kas tiesiskā valstī beigtos ar drošības dienestu vadības un Saeima spīkeres atkāpšanos no amata, jeb arī nekaunīgi meli par šo faktu – informāciju, kas, it kā, gūta no valsts drošības dienestiem! Un visbeidzot viens no nozīmīgākajiem Vienotības priekšvēlēšanu “hītiem” – Ābotliņas “zemais lidojums” ar 150 km/h pa Bauskas šoseju, apdraudot citu līdzpilsoņu veselību un dzīvību! Āboltiņas eskorts pārkāpa ātrumu arī vēlēšanu vakarā, braucot no televīzijas uz……uz, “Vienotības” svinību vietu! Vēlētāji Kurzemē pateica Āboltiņai skaidru un noteiktu – NĒ, bet caurkritušajai Saeimas deputātei vēl nav miera, un tā krampjaini tveras pie izzūdošās varas! Liekulība! Cinisms! Meli! Iedomība! Augstprātība! Varaskāre! Negodīgums! ĀBOLTIŅA! Vēlētājs savu vārdu ir teicis – PROM NO SAEIMAS! Prom no vadošiem amatiem, Āboltiņa! Prom uz trolejbusu!

 4. Els saka:

  Neticu savām acīm ,cik naivi (?) var būt vēl šodien ļautiņi ,domājot ,ka hūti interesē labas attiecības ar maskaviju tikai biznesa dēļ.:)))
  Šodien ģeopolitika un ekonomika ir cieši saistītas ,jo mainījušies ir ietekmes līdzekļi . Tāpat ir skaidrs tas ,ka šodien nevaram izdzīvot suverēni ,esot nepiederīgi ne pie vienas no pusēm. Mūsu gadījumā – austrumi-rietumi.Atbalstot tādus kā lembi un vēl palaižot tos pie varas , mēs mainīsim pašreizējo dislokācijas vietu no rietumiem uz austrumiem.
  Faktiski ,pa lielam abi ir kolonizātori ,atšķirās tikai kultūras un ekonomiskais līmenis ,bet ne vienam ,ne otram neinteresē neatkarīgas ,nacionālas valstis. Tās viņiem tikai traucē.
  Pajautājiet sev ,kāpēc rietumi gļēvi klusē ,par Poļu elites likvidāciju Smoļenskā?
  Kurā pusē atrasties būtu labāk ,to ,manuprāt , ļoti uzskatāmi demonstrē paši krievi ,pametot savu plašo un ”vareno” matušku….
  Tā es to redzu.

 5. Miervaldis saka:

  Nu tad beidzot noziedzniekiem augšējā attēlā tiks ierādīta viņu vieta.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.