LRTT. Protams, ka ir par ko vēlēt

Vēlēšanas-Saeima-Āboltiņa-Zaķis-Bērziņš-Reiniks-DP-ST6VĒLĒŠANAS !!!

Grantiņš, Helsinki- 86,LRTT, Saeima,LatvijaL.Grantiņš. Nevēlēsim par savas tautas slepkavām !

https://www.youtube.com/watch?v=_Fb2cuocXM4

============================================================================

A.Kavacis-Brūveris-Plāte-LELB-baznīca.A.Kavacis. Par ko vēlēsim ?

https://www.youtube.com/watch?v=ND3HdWHpVEk

==========================================================================

Zaļš, tautastribunals.euLatvija-Rīga-SaeimaReiniksKozlovskisokupānti.Balsojums par grozījumiem Imigrācijas likumā

Vai viņi nav pelnījuši, lai par viņiem balsotu?

Viņi nostājās pret Latvijas izpārdošanu un pārkrievošanu.

PAR: 20 Gaidis Bērziņš (NA), Inga Bite, Andris Buiķis
Einārs Cilinskis (NA), Māris Kučinskis (ZZS),Dzintars Kudums (NA), Janīna Kursīte-Pakule, Inese Laizāne (NA), Ilmārs Latkovskis (NA), Gunta Liepiņa (NA), Ināra Mūrniece (NA), Imants Parādnieks (NA), Vineta Poriņa (NA), Dzintars Rasnačs (NA), Gunārs Rusiņš, Inguna Rībena, Gatis Sprūds (NA), Dāvis Stalts, Inga Vanaga, Jānis Vucāns (ZZS)

===========================================================================

Šis ir vienkāršākais modelis, pēc kura var noteikt šodienas “galveno problēmu”: par kuriem balsot ! Ar pāris deputātu izņēmumu no ZZS, par Latviju un latviešu tautu iestājās tikai NA.

Kādi vēl pierādījumi ir vajadzīgi, kas noteiktu uzticību savai valstij un tautai ?

Visiem pārējiem deputātiem interesēja vienīgi plēsīgums- dzīvot uz svešu ļaužu rēķina.  

VL! bija arī vienīgie, kuri balsoja par čekas maisu atvēršanu.

Cilvēks ir Garīga būtne un darbi, tikai un vienīgi darbi ir tie, kuri lemj par šīs BŪTNES pastāvēšanu un Dievišķo evolūciju Laikā, Telpā un aiz TĀS(laik-telpas) robežām. Mazākā kļūda un TU tieci ierauts nebūtības melnajā zudībā. Nav pat runa par kļūdīšanos, jo pat arī vienaldzība(remdenie, kā sacīja Jēzus) tiek sodīta ar iznīcību, nemaz nerunājot par muļķību.

Tikai tas, kurš izmisīgi peld, var tikt pāri straujai upei. Pārējie iet bojā. Neviens viņus nežēlo un nav jau arī kam žēlot. Tieši tas pats ir arī Esības otro krastu. To sasniegt izdodas retajam.

Izmet vienreiz no galvas “sātaniskās vārsmas“, ka Dievs esot mīlestība. Arī sakāmvārds to vēstī: “Dievs palīdz tam, kas dara !”

Tad peldēsim, latviet !

Es tev priekšā noliku PARAUGU, pēc kura vadodies vari doties uz balsošanas iecirkni. Tu vari nesekot šim PARUGAM, bet tad nezūdies par savu dzīvi, ka viss iet krustām ķērsām. Runa iet arī par tava prāta sakārtošanu.

Ejot pie vēlēšanu urnas iegaumē:

>Ja vēlēsi par VIENOTĪBU, kura visus šos garos pēcAtmodas gadus ir tikai to vien darījusi, kā zagusi tavas tautas sakrātās bagātības… , vai ar to tu darīsi labu savai tautai ? Tātad, tu apzināti atļausi viņiem turpmāk darīt to pašu- ļausi sevi apzagt arī turpmāk.

>Ja vēlēsi par ZZS, tad iznākums būs līdzīgs. Ļausi tādam Brigmanim un viņa ģimenes locekļiem par sevi un sev tuvāko izņirgāties. Tādam Brigmanim pienākas lode pierē pēc visiem Tiesiskuma paraugiem.

>Ja vēlēsi par SC-urbanovičiem un ušakoviem, tad apzināti nolādēsi savu senču pīšļus, kuri cietuši no šiem krievu- žīdu zvēriem. Viņi nav tādi paši kā pirmskara okupanti, viņi ir daudz ļaunāki par viņiem. To mēs redzējām Čečenijā un šodien Ukrainā. Viņi ir ļaunāki par pašu Sātanu.

Ja gribi, lai tevi un tavu ģimeni šie sātaniskie iemiesojumi noslepkavo, tad balso par viņiem.

>Ja vēlēsi par VL!, tad pretī saņemsi Tiesisku un latvisku Latviju. Visi komunistiskie bandīti, okupanti un zagļi vienmēr nostāsies pret VL!, jo viņi zina, kas viņus sagaida, ja uzvarēs VL!.

Viņi cenšas un centīsies VL! nomelnot, bet tev solīt zelta kalnus, lai tikai VL! neuzvarētu.

Atceries, latviet, tikai “sēnalām” var sagrozīt galvu.

Cimdars-Vešņakovs-LRTT-DPlrtt-gRANTIŅŠ-sTRAUJUMA-CVKVai tu sevi uzskati par sēnalu ?

FOTO: Lūk, pareizais balsu skaitītājs un pareizā draudzība. Tarro kārtis rādot, ka Cimdars nekad nepakāršoties, jo tikšot pakārts. Tāds ir katra jūdasa gals.

Valdošā kliķe ar Krievijas palīdzību centīsies vēlēšanu rezultātus viltot. Tas viņiem, protams, ka var arī izdoties, bet tikai šajā- materiālajā pasaulē. Garīgajā viņi nav spējīgi neko izdarīt. Tava LABESTĪBAS ENERĢIJA nepazūd, kuru tu esi atdevis vēlot par Labo. Tā uzkrājas mūsu tautas Garīgajā pūrā(Egregorā).Un tad reiz pienāk kritiskais brīdis, kad tā ar neiedomājamu spēku triecas pret ļauno un to pilnīgi iznīcina.

Kad tu iesēj sēklu, tu taču nākošajā dienā nesteidzies novākt ražu. Esi pacietīgs un viss piepildīsies, bet tikai tad, ja ko darīsi.

Ļaunais, latviet, tiks iznīcināts kopā ar visiem līdzskrējējiem !

>Nepiedalīšanās vēlēšanās ir nāves dūriens latviešu tautas miesā. Tie, kuri aicina nepiedalīties, ir vienkārši netīri divkoši. Viņi klaigā: “Es jau neiešu atbalstīt šīs kliķes bandu…utt, utjp.” Bet tai pašā laikā viņi kāri grābj šīs kliķes pamestos niekus, sākot no desas gabala un beidzot ar braukšanu tramvajā. To visu taču dod kliķe !

Šie sprukstiņi nav pat zaķa “pērles” vērti.

Šī pērle, protams, saucas savādāk… .

Ej, latviet, un balso, jo šoreiz izvēle ir redzama skaidrāk par skaidru !

03.010.14.  LRTT

===========================================================================

ZINĀŠANAI !

Līgotnis un Kramiņš, Latvija, Reiniks, ST

FOTO: Krievžīdu bandas(KGB) noslepkavotie vēlēšanu komisijas priekšsēži- Līgotnis un Kramiņš.

Pēdējo(2013) pašvaldību vēlēšanu rezultāti:

Šeit nav runa tikai pār pēdējām pašvaldību vēlēšanām. Visās vēlēšanās, kas notikušas Latvijā, notikušas manipulācijas ar vēlēšanu rezultātiem. LRTT nav zināmas iepriekšējo rezultātu „tolerances”, bet par pēdējām pašvaldību vēlēšanām Rīgā, ziņas ir. Pēc Krievijas specdienestu brutālas iejaukšanās, vēlēšanu rezultāti tika pakārtoti Krievijas interešu „virzienā”. Vēlēšanu dienā ap pl. 21 jau bija zināmi provizoriskie rezultāti: SC- 37%, VL!- 28%, Vienotība- 19%, ZZS- 9%, pārējie nepārvarēja prettiesiski noteikto barjeru. Tāds rezultāts neapmierināja krievžīdu nacistisko okupantu pārstāvjus Rīgā. Tad tika nolemts balsis skaitīt elektroniski. SC no 37% pārvērtās par 58%, bet VL! no 28% caur Maskavas „elektronisko tīklu” transformējas uz 17%, . ZZS 9% aizķērās šajos „tīklos” un pazuda. VIENOTĪBA saruka no 19% uz 14%.

=====================================================================

Kangaru un krievžīdu kloāka!

Cimdars, Vešņakovs,Maskava, Rossija Rascha-Parascha

FOTO: Cimdars: Viss tiks saskaitīts pēc jūsu matemātiskajiem “likumiem”. 55% jums un atlikums latišņām.“Da zdravstvuet viļikij rusko- židovskij narod”, vikriknul pridurok Cimdar !

Vot tā, nožēlojamie „naciķi” , vajag skaitīt, sacīja Krievijas vēstnieks Latvijā– žīds Vešņakovs un paklapēja ar plaukstu pa dibenu savam izsūtāmajam, arī žīdam no mātes puses, Niļuham Ušākovam.

Un ja tāds Jakabsons vēlreiz centīsies bāzt degunu mūsu lietās, tad nevis muti pārgriezīsim, bet gan galvu “udaļim” vai arī viņš pats sev ielaidīs lodi pierē.

Nu tieši tāpat kā tie “muļķa” latvieši- Līgotnis un Kramiņš, kuri saprata, ka šodienas pasaulē nav vērts dzīvot, ja skaitīt nemāk.

===========================================================================

MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ !

ušakovs,urbanovičs

You may also like...

7 komentāru

 1. Ināra saka:

  Ir vairāk kā dīvaini lasīt vienlaicīgi šīs ļaunuma un naida pilnās rindas, kopā ar vārdu “garīgums”.Es nezinu nevienu citu partiju (izņemot Tautas partiju), kura tik nelietīgi būtu izmantojusi savu varu, vienlaicīgi slēpjoties aiz tautas interešu aizstāvju maskas.
  .
  .
  Kāpēc Ināra tik naidpilni uz TAUTAS PARTIJU ?
  Vienotība, ZRP, ZZS un SC ir daudz noziedzīgāki veidojumi par TP.
  Vai tiesnesis, kurš notiesā slepkavu “uz nāvi”, ir naidpilns ?
  Garīgums nav pakļāvība un gļēvums pret zagļiem un bandītiem.
  Pirms rakstīt tik pretrunīgu komentāru, vajadzētu padomāt, kā tas būs saptotams lasītājam.
  Vai tas neatklās paša Dvēselisko būtību ?

 2. Ināra saka:

  Mans komentārs ir domāts nacionāļiem, kurus verētu ierindot vienā līmenī ar savulaik Tautas partiju, kaut arī, tie vismaz neslēpās aiz “tēvzemes aizstāvju” maskas…veikli gan Jūs to pagriezāt no sevis prom…
  .
  .
  Admins
  Es neesmu no tiem “veiklajiem”, kurš kaut ko cenšas prom pagriest.
  Es skatos uz paveikto.
  Pašlaik godīgi latviešu intereses aizstāv tikai VL!.
  Viņi to ir parādījuši visās balsošanās.
  Tie, kuri viņus neieredz, tiks paši no sevis iznīcināti.
  Zagļi un slepkavas arī tiks fiziski iznīcināti.
  Tāds ir ESĪBAS Likums.
  Tevi, Inār, aprīs tavs bezgalīgais ļaunums, jo salīdzināt VL! ar slepkavu Šķēli, ir nekas vairāk kā savas ļaunās dvēseles izrādīšana.
  Arī tev, es vēlu tikai to, ko esi ar saviem darbiem pelnījusi.

 3. Arnis-G saka:

  Raugi, Ināra, arī man pirmais kritērijs, pēc kā vērtēt politiķi ir viņa attieksme pret Latviju kā latviešu valsti. Ja politiķis vai partija neatzīst Latviju par latviešu valsti, un pirmām kārtām nestrādā tieši LATVIEŠU labā, tad manās acīs viņš ir norakstāms. Tāpēc arī nav atšķirības starp Tautas partiju, Vienotību, ZZS, Sudrabu, SC utt. – tās visas ir latviešiem naidīgas kustības, kuru līdzšinējā darbība vērsta uz latviešu kā tautas iznīcību. Visu Latvijai rindās diemžēl arī ir daži latviešiem naidīgi elementi, taču vienalga šobrīd tas ir vienīgais politiskais spēks, kuram ir REĀLA spēja latviešu stāvokli uzlabot.

 4. annamarija saka:

  Arnim -G. Bet tos taču var izsvītrot! Es jau nobalsoju. Zemgales sarakstā atstāju tikai četrus…

 5. Andris Ozols saka:

  Esi atbildīgs!! Nepakļaujies LTV1 aģitācijai!! Nepiedalies noziegumos pret latviešu tautu!!

  Vienotības, ZZS, NA/VL, Saskaņas varaskāre centralizēta vēlmē koncentrēt varu veco kompartijas bosu – Lemberga, Bērziņa, Brigmaņa, Āboltiņas, ušakovu u.c. interesēs, lai gūtu labus amatus valstij piederošo uzņēmumu valdēs, partijas finansējot no valsts budžeta. – par katru, kas vēlējis par kādu partiju, partijas kontā ieskaita 0.7 eiro. Aicinu nepiedalīties vēlēšanās, es nepiedalos vēlēšanās, jo nevēlos būt līdzatbildīgs par komunistu 4. maijas kliķes, tostarp Saskaņas (SC), NA/VL ar R.Zīli priekšgalā, genocīdu pret latviešu tautu, šīs partijas no Latvijas jau padzinušas un turpina padzīt latviešus . Latvija jau ir Briseles okupēta un valsts slīgst nabadzībā un parādos. LV ir parādā 8 000 000 000 eiro un nevienai partijai nav nekāda piedāvājums izvest valsti no parāda. Katrs valsts iedzīvotājs, ieskaitot zīdaiņus, ir parādā 4 000 eiro SVF/PB.Valsti pamet darbspējīgie pa vienai “Valmierai” gadā, bet valdošās partijas dzīvo kā nieres pa taukiem, barojoties no valsts kapitālsabiedrībām un valsts budžeta, kas uztur šīs partijas no Valsts kases. Nebalso par partijniekiem, to veiksmes stāstiem, tiem gūstot ienākumus uz tautas rēķina!!

  Valdošie ar LR Valsts prezidenta A.Bērziņa akceptu grozījuši LR Satversmi – ieviesuši preambulu.Vakar ZZS un Lembergs LTV1 raidījumā pauda gatavību sadarboties ar Saskaņu koalīcijā, un var tikt grozīta preambula, ieviesta otra valsts valoda Latvijā – krievu valodu. Bez tam, lai latviešu tauta nespētu šim solim pretoties, ir papildus izmainīta likumdošana, to atbalstot Valsts prezidentam – latviešu tautai jāsavāc 160 000 parakstu par savu naudu, kas praktiski nav iespējams, lai iebilstu pret šo soli ar referenduma palīdzību.
  .
  .
  Admins
  Ja kāds ir provokators, tad tas esi tu.

 6. Andris Ozols saka:

  Neticu vēlēšanu rezultātiem, kamēr nezināsim, kas ir čekas maisos un, vai Cimdaram ir pielaide valsts noslēpumam.Divi iepriekšējie Cimdara priekšgājēji izdarīja “pašnāvības”. Tauta “jātā, čakarētā” tā nevarēja nobalsot.

 7. Satversmes Aizsardzības Birojs
  http://bit.ly/1onfxmf

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *