Krievžīdu un komunistu kārtējā diversija

www.tautastribunals.eu-12Šo rakstu iesāksim ar kādu komentāru:

pensionārs 2gr.invalīds 26.06.2014 22:20

Kad šī valdība vienreiz apstāsies iznīcināt Latviju !?? Kad šai valdībai vienreiz būs gana ?? KAD ?? Jau viss pārdots ,viss iznīcināts, VISS ! Kāpēc jāpārdod uzņēmums ,kas dot peļņu(kas dej zelta olas ! ) ? KAPĒC ??? Tāpēc ,ka kāds “grib pasildīt rokas” ,kāds iekritis parādos un grib uz tautas rēķina šos parādus dzēst??? Tāpēc, ka Latvijā vēl kaut kas ir palicis neiznīcināts, nepārdots ,nesadalīts ! ! ! Tās ir mūsu ,VISAS tautas Īpašums ! ! ! Vai tautai nav jāaizstāv savs īpašums ??? Kā lai nosauc tādu valdību, šos kas nodarbojās ar valsts izpārdošanu-iznīcināšanu ?? Kas jums ir devis atļauju iznīcināt-pārdot ‘Citadeles ‘banku- visas tautas īpašumu ??? Ir jāprasa valdības demisija ! ! !

=============================================================================

PREZIDENTS BĒRZIŅŠ,STRAUJUMA, VJAČESLAVS DOMBROVSKIS,PAUĻUTSSlepeni, slēpjot no sabiedrības, lemj par bankas „Citadele” pārdošanu.

Kāpēc tas viss ir slepeni ?

Tāpēc, ka to veic noziedznieki.

Secinājums vienkāršs: visi noziedzīgie/netīrie darījumi tiek darīti tumsā un slepenībā.

Un, kas to dara, arī nav noslēpums- žīdu tautības pārstāvi un komunisti, kuri savā būtībā ir identiski, jo balstās uz vienu „mācību”- jūdaismu, kas ir melno spēku radīta.

Šie spēki 1960jos izgudroja holokaustu, kas kļuvis visiem žīdu noziedzīgajiem darījumiem par aizsargširmi.

Šie komunistiski žīdiskie elementi atkal gatavojas veikt kārtējo noziegumu pret latviešu tautu- cenšoties nelietīgi pārdot labi funkcionējošu banku „Citadele”. Par šo noziegumu ļoti labu rakstu 19.06.14. uzrakstīja Sandra Veinberga: http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/515059-tiek_pardots_akmens_kas_noslicinaja_latviju

Vai valdības pārstāvji ir ņēmuši to vērā ? Nē, notiek tieši pretējais. Ar vēl lielāku slepenību un sparu šis noziedzīgais akts-darījums(zem dažādiem ieganstiem) tiek bīdīts noziedznieku apskāvienos. Veinberga drosmīgi nosauc(reta parādība) vainīgos noziedzniekus- Latvijas bendes: Kad un kā sodīsim omulīgo Godmani un stīvo Rimševiču islandiešu stilā?

Nepārprotami, Rimšēvics un Godmanis ir sodāmi ar nāves sodu(tas ir tikai laika jautājums)- par apzinātu genocīdu pret latviešu tautu.

Un, lai žīdu cionistu- komunistu banda varētu turpināt veikt genocīdu pret latviešu tautu, par ekonomikas ministru tiek „iesvētīts” izredzētās tautas pārstāvis Vjačeslavs Dombrovskis.

Un paklausies, latviet, tikai neapdedzini ausis, ko šis žīds saka par pārdošanas procesu: Konfidencialitāte šajā procesā ir normāla. “Kad kāds kaut ko grib pārdot, viņš taču nekliedz par to uz ielas,” situāciju ilustrēja Dombrovskis.”

Šis krievžīdisko cionistu pārstāvis apgalvo kaut kādu absurdu. Visās Rietumu demokrātijās tāds process tiek plaši apspriests presē, protams, ar izņēmumu Krievijā, kuras intereses šīs žīds arī pārstāv. Un uzkrītoši, ka ne premjerministre un arī ne prezidents, pret šo noziedzīgo ekonomikas ministra paziņojumu neiebilda. Un neiebildīs, jo visi viņi ir no vienas „kūts”.

Un šeit vēl kāds žīda Dombrovska citāts, kas pieskaitāms cinisma kalngalam: „Sabiedrībai bankas “Citadele” pircēju plānots paziņot tad, kad tiks noslēgts līgums un kad nevienai pusei vairs nebūs atkāpšanās ceļa.”

Tu, latviet, atkal tiksi nostādīts noziedzīga darījuma priekšā, kad nekas vairs nebūs grozāms.

Žīdi un komunisti visu atkal būs sadalījuši savā starpā.

Un vēl viens žīdiski komunistiskais triks ir tas, ka tiek pārdota, kā jau raksta sākumā pieminēju, teicami funkcionējoša banka.

RIMŠĒVICS, GODMANIS,REINIKS, URBANOVIČS,UŠAKOVS,Lūk, kas teiks šajā sakarā: „Banka “Citadele” šī gada pirmajā ceturksnī strādāja ar 5,7 miljonu eiro peļņu pēc uzkrājumiem un nodokļu nomaksas. “Citadeles” grupa strādāja ar 5,9 miljonu eiro peļņu. “Citadeles” grupas kredītportfelis šogad pirmajā ceturksnī pieauga par 16,5 miljoniem eiro un sasniedza 1,07 miljardus eiro, bet bankas – par 13,3 miljoniem eiro, sasniedzot 938 miljonus eiro.”

http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/157653/slepeni-no-sabiedribas-lems-par-bankas-citadele-pardosanu

Šī ir uzskatāma par kārtējo diversiju pret latviešu tautu.

Sods visiem šiem izdzimteņiem viens- ASM.

Nebaidīsimies par žīdu un komunistu noziegumiem runāt SKAĻI.

29.06.14.     LRTT.

===========================================================================

izraēla,godmanis,borovkovs,skangaleIZRAĒLA pasaules terorisma centrs !

IZRAĒLA- noziedznieku Paradīze:

https://www.youtube.com/watch?v=wem43CZaKFM

===========================================================================

godmanis,bērziņš,borovkovs,reiniks

You may also like...

11 Responses

 1. Andris7 saka:

  VISIEM LABU NAKOSO DIENU !
  Judu cels nemainas,uz treso templi.Latvijas varturi vinu buve.
  https://volkundvaterland.files.wordpress.com/2014/06/marxists-circle.jpg
  Saja Kabala bija ielikts Lats.Vinam bija japazud.
  http://www.impulse.de/wp-content/uploads/2013/09/DragiIlmars-Rimsevics.jpg
  Ar so Kabalu dzivoja Ilja Erenburgs,kurs izdeva paveli,uz masveida goju
  izvarosanu Vacija.
  http://fotos.fotoflexer.com/1441c6b4e81419ed728d87f928f73018.jpg

 2. Repatriants saka:

  Viss pareizi, bet Skumji, ka shiem maitam uz te rakstito ir nosplauties
  .
  .
  Admins
  Tā nu gan nav. Katrs skaļi Patiesi teiktais ir nagla viņu zārkā.
  Kad būs vajadzīgais skaits “naglas iedzītas”, tad arī viss beigsies.
  Neaizmirsti, Repatriant, Pravieša teikto: “Atvērts tiek tikai tam, kurš klauvē.”
  Tu jau vari pie sava kaimiņa durvīm stāvēt līdz rītam, ja niepieklauvēsi… .
  Sātanisti mūsu tautu ir iebiedējuši un iezombējuši un tāpēc visi bailīgi klusē, bet tas nenozīmē, ka broblēma pazūd. Tieši pretējais, tā vienu brīdi izlauzīsies un noslaucīs krievžīdu varzu no zemes virsas… .

 3. Valdis Freimantāls saka:

  Atbilde repatiantam

  Protams, ka varas turētājiem ir nospļauties, un tie spļaus tik ilgi, kamēr LATVIJĀ nebūs atjaunotas 1940. gadā iznīcinātās LATVIEŠU BIEDRĪBAS.

  Viltīgie komunistu varturi ir izveidojuši ” sistēmu “, kas garantē varas noturēšanu viņu rokās jebkādos apstākļos, izņemot stāvokli, kad valstī funkcionē pilnvērtīgas L A T V I E Š U B I E D R Ī B A S.

  Viņu slepenie aģenti sabotē un izkropļo latviešu biedrību jēgu, saliekot KGBistu pretlatviskos “imitātorus” visos sabiedrikās dzīves centros!

  Tie jauc gaisu bļaudami par latviskumu, bet nepieļauj Latviešu Biedrību atjaunošanu atbilstoši to likumīgajiem statūtiem, šie slīpētie, viltīgie komunistu “speci” ir panākuši, ka Rīgas Latviešu Biedrība – varenākais latviskais spēks kopš 1993. gada 18.februāra nakts ir PARALIZĒTS – tas nedarbojās, jo visus , kas darbojamies pēc 1938.gada likumīgajiem statūtiem apkaroja, izdzina no Māmuļas un neatzīst par Rīgas Latviešu Biedrības biedriem.

  Sistēmu var uzveikt ar sistēmu, ne individuāli.

  Pret komunistu varas sistēmu Latviešu Biedrību sistēma, kāda pastāvēja pirms okupācijas ir vienīgais iedarbīgais līdzeklis, jo aptver visu valsti un ir likumīgo 1938. gada statūtu reglamentēts.

  Tautas paruna.
  Ķīli var izdzīt ar ķīli.
  .
  .
  Admins
  Tieši tā, jūsu biedrība gandrīz pilnībā sastāv no imitatoriem: Andersons, Lapinskis un tie, kuri brāļojās ar šiem diviem IMITATORIEM…. .

 4. Zeks saka:

  No ikvienam brīvi pieejamiem materiāliem esmu nonācis pie dīvaina secinājuma, proti, visa tā ārēji šķietamā jezga ar ”Parex” un tagad ar ”Citadele” ir specdienestu „specoperācija”. Uz pašreizējo brīdi pastāv daudz teoriju par to kas valda pār pasauli. Un viena no tādām teorijām ir, ka, pār pasauli valda specdienesti. Ir gan atrodami arī viedokļi, ka specdienesti ir tikai pasauli valdīt tīkošo instruments. Autors Этьен Кассе grāmatā «Третья мировая психотронная война» raksta : «Итак, возможно, именно спецслужбы правят миром? Ведь это крайне засекреченные организации, власть и могущество которых простирается гораздо дальше, чем мы можем себе представить. Спецслужбы практически неподконтрольны ни правительствам, ни парламентам. Они действуют сами по себе, защищая национальные интересы так, как они их понимают. А может, вовсе и не национальные?
  Любая попытка проникнуть в тайны спецслужб карается смертью. В этом они очень похожи на мафию, организованную преступность. Кстати, это не просто сходство; сегодня спецслужбы и мафия тесно переплетены. Мы уже говорили о том, как умело ЦРУ использовало наркомафию при разгроме талибов в Афганистане. То же самое наблюдалось в Южной Америке, на Ближнем Востоке и в других районах мира. Сложно предположить, чтобы это сотрудничество было односторонним. Наверняка и спецслужбы оказывают мафии ответные услуги. Например, «прикрывают» ее, позволяя безнаказанно заниматься преступной деятельностью. Именно поэтому мафия бессмертна – ее бессмертие обеспечивают спецслужбы.»
  Par Latvijas valdošās kliķes saistību ar Krievijas KГБ raksta John Christmas :
  http://www.lawlesslatvia.com/tag/citadele-bank
  «Latvia has an image in the media as a country with Western values which is on the side of NATO and opposed to the Kremlin. Latvia is a member of NATO and most Latvian people share the values of NATO. But is the government of President Berzins really on the side of NATO?
  The economy of Latvia is similar to the model in Russia. Oligarchs with connections to the Russian security services are rich from receiving state assets. Almost everyone else is poor.
  Additionally, in the early 1990′s, Latvia became an offshore banking center under the guidance of KGB man Grigori Loutchansky who had a close relationship with Russian Prime Minister Viktor Chernomyrdin. This early cooperation between the Latvian government and the KGB kicked off a racket for Latvian politicians that is still continuing.»
  John Christmas ievietojis YouTube arī video:
  http://www.youtube.com/watch?v=APZ-E-X0Cow
  Tālāk, kā tiek noslepkavots Сергей Магнитский, kurš pietuvojies specdienestu (KГБ ) naudas iegūšanas noslēpumam:
  russian-untouchables.com/rus/docs/P01RUS.pdf
  Par Latvijas varas struktūru, tai skaitā DP, saistību ar ”Parex” naudas afērām rakstīts:
  ehorussia.com/new/node/7395
  Citāts: «Не стоит отбрасывать и версию коррумпированности самих правоохранительных органов. Так, бывший министр внутренних дел Латвии, а ныне депутат Сейма (местный парламент) от оппозиционной партии «Центр согласия» Янис Адамсонс полагает, что давление на следствие оказывают должностные лица, которые сами замарались в сомнительных сделках и не хотят, чтобы эти факты всплыли в ходе расследования. Их имена он называть отказался, сославшись на то, что «суды ему не нужны», но стоит вспомнить, к примеру, того же Эрика Ванагелса, работающего в Полиции безопасности.»

  Secinājums izdarāms tikai viens – Latvijas specdienesti (DP) ir cieši saistīti ar Milzu Tartārijas (Великая Тартария – Krievija) drošības dienestiem (KГБ) un mafiju un tagad kontrolē arī ”Citadele” slepenās pārdošanas procesus.
  .
  .
  Admins
  Tieši tā, krievžīdiskā Krievija ir visu broblēmu sākums un beigas.
  Kad tos samazgas no zemes virsas noslaucīs, tad arī iestāsies miers virs zemes.

 5. Andris7 saka:

  Atbilde Valdim !
  Ja Saeima ir konspirativa,vai akla,tad vina nevar aizstavet latviesu
  intereses.Saeimas eka ir celta 1867 gada,it,ka Vidzemes muizniecibai.
  Vidzeme taja laika vel nebija meligi izdomata.Ta bija Livonija.Un
  muiznieciba bija Livonijas ordenis.Judu Zobenbralu ordenis,kurs velak
  tika ietilpinats Teitonu ordeni.Kurs izkava Wendus,kurus zinam,ka Baltus
  un ieviesa kristigo ticibu musu zeme.Majas arhitektam nav nekadas nozimes,
  jo tapat zinams,kadam interesem vins kalpoja.Un Rihardam Mauram ari nav
  nekadas vertibas uzstadot viltus Lacplesi.
  =====================
  http://upload.wikimedia.org/wikipedia/lv/7/78/Lacplesis_Saeima_Riga.JPG
  Grieku karavira apgerbs.Musu ziemai Lacplesim zandales.Biksu vieta kaut
  kada toga.
  http://cdn.mrcostumes.com/images/pz/1436/adult-greek-warrior-costume-uw29139.jpg
  Un pats interesantakais ir tas,ka vins uzkapis,uz puka galvas.Pukis bija
  Mirovingu dzimtas simbols.Tas bija pedejais slavu karalis.
  http://www.bibliotecapleyades.net/dragons/imagenes_descent/chancelry_cross.gif
  ============================
  Pukis bija Tartarijas simbols,kura izdzesta ,no cilveku atminas.
  https://www.google.co.uk/search?q=tartaria+map+images&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=amOxU5LeJsTwPIGWgLAM&ved=0CDUQ7Ak&biw=833&bih=725
  Pukis un Puce.
  http://www.crwflags.com/fotw/images/r/ru-16_ha.gif
  http://www.fahnenversand.de/fotw/images/r/ru-16_hb.gif
  ========================
  Pukis bija kultivets,ka launuma simbols.Launuma iedvesmotajs bija Peteris I,kurs iznicinaja visas liecibas par Tartariju.Ieviesa muziga launuma
  telu pasakas.Ieviesa karogu pec Holandes lidzibas.Pats bija viltvardis.
  Ieviesa alkoholu,kura pie mums nebija.Absolute vodku,no Zviedrijas.
  Izsvitroja,no vestures 5500 gadus mainot tautas kalendaru.Ieviesa
  dzimtbusanu.Izraisija pilsonu karu.Attaisija logu rietumu degeneratiem.
  u.t.t.
  http://www.davno.ru/assets/images/posters/big/poster-4.jpg
  Ar puki vareja lidot,ka laikam,ta ari darija.
  http://i.imgur.com/mRCFxee.gif
  Un pie tadas valdibas mainis ieliktos imitatorus.Ta nemuzam.

 6. Andris7 saka:

  Atbilde Zekam !
  Ta sistema ir “Varamies kopeja katla”.Ko tad Tu stastisi,ka dazi sadega
  un vinu vieta iemeta citus.Banku sistema pati par sevi ir noziedziga,jo
  eksiste,no auglosanas.Amerika grib treso pasaules karu www 666.Tas ir
  nepieciesams,lai tur nesabruktu monetara sistema,ka tada.Bet skatoties,no
  sodienas viedokla,ta ari notiks.Ja dolaru iznems,no naudas aprites,vai
  citas valutas ilgi noturesies.Bet tas nav galvenais.Notiek cilveka
  civilizacijas genocids.Plans jau izstradats sen.Un sakums tam ir Ukraina.
  http://thetruthwins.com/archives/category/eugenics
  Tartarijai nebija nekada sakara ar Vatikanu,judiem,anglo-saksiem un
  citiem pasaules pabiram,zaglu un laupitaju bandam,piratiem un izvirtuliem.Miera nebus.Notiek zveru civilizacijas.
  http://forum.noblerealms.org/pics/2_bushdrac.jpg
  Un cilveku civilizacijas.
  http://y.delfi.lv/orig/contest/124/2460578_1JMenH.jpeg
  Kars
  ======================
  http://revolution-news.com/wp-content/uploads/2014/06/MemeCenter_1401936708401_92.jpg
  Verojot un apzinoties vispasaules iznicinasanas metodiku,visos
  iespejamos veidos,no dzimsanas,skolas,uztura……slimibam un naves,lidz
  karam,ka fiziskai iznicinasanas metodei.

 7. Valdis Freimantāls saka:

  Paldies Zekam par materiāliem, kas pierāda Ģeržinskogradas eksistenci, ka visu Latvijā kontrolē specdienesti – noziedzības perēklis, apzinātas pretlatviskās darbības koordinēts mehanisms.

  Kopš 1940. gada mūsu Latvijas dabiskās latviešu kultūras un sadzīves tradīciju vietā KGBisti iedibināja totālu latviskās kultūras apkarošanas un iznīcināšanas politisko kursu, kas vienmēr ir maskēts, viltīgi slēpts!

  Psihoanalītiķu izstrādātās un praksē pielietotās metodes kaleidoskopiski zibsnī un tiek nepārtraukti mainītas kā kara laikā šifra atslēgas.

  Cilvēki nespēj izsekot polittehnologu mahinācijām un organizētajām pretlatviskajām viltībām. Tas garantē pretlatvisko specdienestu spēku nemainīgu atrašanos valsts pārvaldes noteicošajās pozicijās.

 8. Andris7 saka:

  Atbilde Valdim !
  Visu kontrole specdienesti.Kurs neseko pasaules enu valdibas virzienam ,uz
  vispasaules varu un ciena savas valsts vertibas,ka tautas labklajibas
  avotu,to “novac”.
  http://heavyeditorial.files.wordpress.com/2013/07/jfk_limousine.gif?w=640&h=513
  Ka Amerika iluzori iedomajas,par savas valsts “izredzetibu”.Iedomajas
  un viss.Nevienam jau prasits netiek,kads grib to,vai negrib.
  http://rushor.su/articles/2808
  ================
  Amerika iecel savus vasalus PSRS.Tie nekaunas ieviest tadus nodoklus
  savai tautai,ka zobi jakar vadzi.Zvers zveru saprot.Hruscovs lielakais
  Eizenhauvera draugs,kurs generala pakape paveleja sabumbot Drezdeni.
  http://people.cohums.ohio-state.edu/childs1/Chronology1944-1961_files/image087.jpg
  Resnais vepris un vina kuiliska daba.
  http://jnpickens.files.wordpress.com/2014/01/russia.jpg
  Juda Brezneva izvirtiga bagatibas ekstravagance.
  http://i1037.photobucket.com/albums/a458/dolcebella1/8-Brezhnev-Ford-whoiswearingtheAmer.jpg
  Musu partokratiem un vinu specdienestiem bija,no ka macities.Ta ir
  lipiga slimiba.Visai dzivei.

 9. Miervaldis saka:

  Atbilde pensionāram un invalīdam – pie varas pašlaik Latvijā nav nekādi politiķi, bet nepiepildāma zagļu banda, kura apzog Latviešus pie pirmās izdevības, bet Grantiņš zin, ko šie švaļi grib Latviešu tautai nozagt!Banku – citadele.Bet nekas nekas, gan tu pensionār redzēsi kā mirst tava apzadzējs Godmanis.Tu to taču vēlies!Tu redzēsi viņa izvalbīto ģimi, kad nāve atnāks pēc viņa.Viņa sirds cīnīsies, cīnīsies pēc dzīvības!Taču velti.šis zaglis tik daudz sūdu pret savu tautu ir pastrādājis, ka der tikai kapā – kapsētas tārpiem par barību, uzbarojies viņš ir!un visu viņam līdzīgo zagļu bandu – nošaut!Un tikai nošaut.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.