Māris M. Krimas okupanti vēstures skatījumā

andra_manfelde_vasara, Liepāja, LatvijaŠodien bija paredzēts cits raksts. Par kādu liepājnieci Andru Manfeldi, kura tāpat kā Māris Ruks, nodeva savu tautu, savu valsti, savu ģimeni un bērnus, protams, arī savu gļēvo un iztapīgo dvēseli. Māra M. rakstītais būs laba viela pārdomām tiem, kuriem prāts ieslīdējis vēdera apakšdaļā. Šī „kundze” ne tikai nodeva, bet vēl vairāk, kļuva par cionistu ietekmes aģenti, kūdot un baidot arī citus.

Tā ir nodevības augstākā pakāpe, bet par to nākošajā rakstā.

www.tautastribunals.eu-12

Šī raksta http://tautastribunals.eu/?p=19271 ievads atsauca atmiņā vecāsmātes nostāstus par kara laikiem.

Mūsu pagastam un dzimtas mājām gāja pāri frontes līnija.

Kamēr pārējie vācieši atkāpās, divi vācieši ar “kaulu zāģiem” turēja fronti. Friči Dimiters, Lindermanis, žīdi, komunistišāva ilgi, ja nemaldos, divas dienas, līdz beidzās patronas.

Bet tad jau viņiem vairs nebija kur mukt, visapkārt jau bija krievi.

FOTO: Šie, Andriņ, ir tavi asinsradinieki- krievžīdu propagandisti, kuri kliedz pēc latviešu asinām, jo sauc palīgā Putinu.

http://www.nebruks.lv/?p=2432

Viņi atnāca uz mūsu mājām un palūdza manai vecvecmātei pirms nāves sāli, maizi un ūdeni. Vecvecmāte visu lūgto iedevusi. Vācieši paēduši maizīti ar sāli, padzēruši ūdeni, nomazgājušies un tad jau krievi ar bijuši klāt.
Krievi šos divus neaizsargātos vāciešus bez ieročiem, kas pret savu gribu bija ierauti kara mašīnā, nenošāva kā ienaidnieku kareivjus, bet sita, spārdīja, ar nagiem iekampās sejā, plēsa. Vecāmāte tā arī teica: “Viņi viņus saplēsa”. Tad viņu līķus izģērba un nosvieda šķērsām pāri ceļam, lai visi brauc pāri.

Drēbes uzmeta ceļmalas krūmos, aizliedza viņus apglabāt. Naktī, kā zagļi pa kluso, mani senči viņus apglabāja mūsu birzītē, kuru padomju laikā nocirta un nomeliorēja.

Krievi, žīdi,slepkavasTagad tur ir lauks un vietu nav iespējams noteikt.

FOTO: Tā kā šeit “guļ” latviešu robežsargs, tā gulēs visi krievžīdu okupanti un viņu latviešu līdzskrējēji- komunisti.

Bet tā nav vienīgā šīs tautas īpatnība.
Manas dzimtas mājas pieredzēja gan vācu, gan krievu karavīrus – neaicinātos “īriniekus”, bet kultūras līmeņa atšķirība bijusi pamatīga.

Vācieši istabās un ēkās nelīda.

Izvietoja dārzmalā zenītložmetējus, izraka pie mājas bunkuru, sabūvēja tualetes. Bez uzaicinājuma palīdzējuši lauku darbos, pretī lūdzot normālu lauku pārtiku. Bijuši tīri, kopti, kulturāli. Visas sarunas bijušas tikai ar “Bitte un danke”. Apgādājuši mājiniekus ar cukuru, šokolādi, kas pa prātam bija manam vēl tolaik mazajiem tēvam un tēvabrālim, un uzdāvinājuši kvalitatīvu radioaparātu “Telefunken”.

krievžīdu slepkavas, žīdi, ēbreji, izraēla, krievija

FOTO: Krievžīdu noslepkavotie latvieši. Viņi nav beiguši slepkavot arī šodien. Viņi to dara Čečenijā, Krimā, Palestīnā…., un viņi to drīz darīs atkal Latvijā, ja šiem kropļiem, kurus komandē žīds Putins, nepieliks punktu.

Arī krieviem patika ieiet tīrā un koptā mājā. Viņi piekāva vectēvu, atņēma zelta kabatas pulksteni un norāva zelta laulības gredzenu, izdzina mājiniekus no mājas. Kad krievi bija prom, istabas bija pieķēzītas. Vecāmāte pa visu māju savāca 3 spaiņus sūdu, kaut vācu atejas pie mājas stāvēja neskartas. Piekakāta bija arī panna, kura bija ielikta cepeškrāsnī. Pagrabā sālītas gaļas muciņa bija izēsta un arī tai uzlikta krievu nācijas firmas zīme – pieķēzīta.

Bites bija sadedzinātas, medus, protams, izēsts.

Arī ar ēšanas kultūru viņiem bijis švaki.
Pirms vācu zenītniekiem vācieši pa lauku saimniecībām izmitināja krievu karagūstekņus. Arī uz mūsu mājām atvesti četri – divi ukraiņi, krievs, un vēl kāds citas tautības zaldātiņš. Viņi dzīvoja neapsargāti, palīdzēja mājas darbos, ēda pie viena galda ar mājiniekiem.
Maniem senčiem bija ļoti augsta galda kultūra.

ušakovs, reiniks, urbanovičsGalds vienmēr bija klāts kā svētkos – ar servīzēm, dažādiem ēdieniem.

FOTO. Varbūt Andra Manfelde kopā ar Imi Kalniņu un Kasparu Lindermani(Dimiteru) uzrakstīs  ORATORIJU tiem 60 miljoniem upuru, kurus nogalināja krievžīdi ?

Ukraiņiem un tam trešajam nebija problēmas ar ēšanu. Bet krievs nezināja ko ar nazi un dakšiņu darīt. Paskatījies uz vienu, uz otru, pagrozījis nazi un dakšiņu rokās, noteicis: “Eh! Rukami lučše.” un ēdis ar pirkstiem…

Bet ko nu pagātnē rakņāties. Te būs kāds inteliģenta kaimiņa mūsdienu stāsts:
Viņu uzaicināja ienākt pie sevis cits kaimiņš, vārdā Koļa. Abi iegāja virtuvē, Koļa nodzina no galda vistas, ar roku notrauca no galda vistu atstātās pļekas, uzlika galdā šņabi, nospeķotas, sen nemazgātas glāzes un laimīgi, viesmīlīgi smaidot, aicināja dārgo, izglītoto kaimiņu pie galda…
Vai spējat sevi iztēloties šādā situācijā?

Tādi nu ir mums tie atbrīvotāji un kultūras nesēji, paraugs slinkajiem latviešiem, kas runā suņu valodā un apdraud Krieviju.

Man ir līdz sirds dziļumiem žēl to Krimas tatāru un ukraiņu, kas nonākuši šo morālo kropļu nagos un nedod Dievs Latvijai vēl kādreiz viņu uzvaras eiforiju pieredzēt.

=============================================

MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ

Nils Ušakovs, Bērziņš, Reiniks.

FOTO: Lūk, šis te pusžīds, ār sātanisku šķielējumu, ir vistiešākais šo smirdīgo okupantu pēctecis. Krievžīda Putina ieliktenis, kurš ignorējot zvērestu, parakstījās par krievu valodu. Tādam ir viens sods: lodi pierē.

LRTT piebilde: Ja nebūtu lasījis krievu zaldāta Nikolaja Ņikuļina “ATMIŅAS PAR KARU”, es diez vai ticētu, Māri, tam, ko saka tava vecmāmiņa.

 

Kas nav lasījis, tad izlasiet.

Ka šie lopi(krievžīdu boļševiki) DIRSA visur, kur vien varēja, apraksta arī Jānis Liepiņš savā grāmatā “SARKANO OKUPANTU ORĢIJAS LATVIJĀ”.

 

Tā nav tauta, bet izdzimteņi daļēja cilvēka- primāta izskatā.

 

LRTT. 21.03.14.

You may also like...

58 Responses

 1. john saka:

  2014 Великолепный ответ русским выблядкам, и их маминькам, родившим выблядышей, а также паршивым жидам, подстрекающим русских агрессоров.

 2. Kapteinis saka:

  ATBILDE OS! Jā, varu vēlreiz apstiprināt: Es skricelēju laikrakstā DDD, tāpēc ka tur ir augstaks HONORĀRS, nevis naudā bet gaidu un vēlos “graudā”- lai LATVIJA BŪTU BRĪVA NO OKUPANTIEM, no tādiem ,kas nupat sagāza mēslus uz latviešu tautu , “varenā” krievu lamu valodā. Mani aicināja “skritelēt” TRIBUNĀLAM un es to darīju, līdz tam ,kamēr man bija nēpieņemami tas , ka šeit sāk “laist” naida putas arī uz tiem , kuri nav to pelnījuši uz LATVIEŠIEM, kuriem ir mazliet atšķirīgāks viedoklis- izskaidrošāks viedoklis nekā TRIBUNĀLA VIRSAITIM. Viss vienkāršak un primitīvāk ir piespriest ASM. KURŠ nepūš mūsu stabulē- nav ar mums, tam cilpu kaklā!Izveidojiet, superpatrioti” laikrakstu ar lielāku metienu, nekā DDD, palaidiet to LATVIEŠU sabiedrībā, skaidrojiet situāciju, vienojiet latviešu tautu uz vienotu mērķi: LAI MŪŽOS DZĪVO LATVIEŠU TAUTA, bez svešiem saimniekiem, diskutējiet, pierādiet savas cīņas taktikas efektīvāko risinājumu, neviss tikai draudēt ar ASM.Tās “varbūtības” spriedelējumi par manu pagātni,apmelojumi ir vienkārši okupantu propogandas turpinājums, arī tie uzbruka un latviski lamāja par FAŠISTU, , bet tagad par “Komunistu”. Mani tas nepazemo, centās pazemot okupacijas režīms,bija aizlieguni uz izglītību nu profesijas izaugsmi,bet ar to nav jālepojās, tādu zupu strēba lielākā latviešu tautas daļa.Man bija neērti, dzīvojot un stradājot Igaunijā, komandēt igauņu floti Sāmsalā, dzirdēt par latviešu savstarpējo stulbi lēto kašķigumu. Igauņu kopības princips; zupu vārīt kopīgi , apdomīgi uz lēnu uguni, bet kopīgi izstrēbt to ātri. Latvieši katrs savāra strebekli atsevišķi, to nenorijot apvemj viens otru!Es necenšos sevi attaisnot!Es neuzskatu sevi par “patiesības prāvieti” kā ‘tribunāla blice” ! Man Māca kauna sajūta, par latviešiem, par sulbo ‘augstprātību” savā starpā un lēticīgo padevību “draugu- ienaidnieku” priekšā. Nav vērts kritizēt un vainot valdību, nav vērts lamāt spoguli, ja pašiem mums katram “šķībs ģīmis” . Tā , ka OS, jeb kā Jūs devē īstajā, gļēvumā , noslēptajā vārdā , domā VILNIS EISTERS.Tribunālam ir pietiekoši daudz labas domas,scenāriji kurām nevar nepiekrist, bet režisoru izpildījums neder ,lai kautko sasniegtu latviesu tautas labā. Tās ir uzurpētas “tiesības” ņirgāties par mūsu tautas traģēdiju.Negatīva sociālā adaptācija- nespēja komunicēt ar partneriem. Tā tas notika “helsinkiešu” starpā un LTF, visi šodien prāvieši, balti gulbīši, pārējie , tribunālā izveidojošos leksikas “upuri” . Arī GOOGLā paliekošais tribunāla driķelējums” par ietekmes āģentu” man piebiedroja tikai daudzus līdz šim nepazīstamus, domu biedrus, par ko esmu ļoti pateicīgs “tribunālam”.Tas kas sevi pazemojot, cenšās nepelnīti pazemot citu, šo “citu” tikai paceļ godīgo un spējigi reāli domājoso cilvēku acīs.Laiks mainīties un domāt ar galvu. Iepriekšējais jau novecojis un nederīgs, kad “sarkanais nezvērs” klabina zobus pie austrumu robežas, no kuras puses smird līku smaka, kā jau vienmēr.
  .
  .
  Admins
  Vienīgais, kurš šeit lej drazas uz latviešiem, tas esi tu.
  LRTT vēl nekur un nekad pie šīs situācijas nav vainojis nevienu latvieti, bet gan komunistus un krievžīdu bandītus.
  Tu esi tas, kurš katra vārda galā runā par latviešu kašķīgumu, tā radot idiotisku atmosfēru. Tavs slavētais Garda ir komunists, masons un krievijas aģents, kuram Ļeņins ir mesija. Ej, Eister, pie mesijas un nenāc vairāk šājā i- vietnē un neliec man “grēkot”- izmetot miskastē tavu žļurgveidīgo komentāru.

 3. Anonīms saka:

  У вас есть фашизм? Тогда мы идем к вам!!!!

 4. Os saka:

  Kaptein,zin,ja tu sevi uzskati par patriotu no latviesu vidus,tad man gribas tev-Atriebties,par tam smirdigajam zlurgam ar kakam-kas krit ara no tavas mutes(latviesi kaskigi,nemacejam,nenovertejam,citas tautas labas). Nodevejs ir launums kvadrata,daudz bistamaks par vienkarsu iebruceju okupantu parazitu-ar so ir viss skaidrs. Slepjos,redz nevajag man ne slavas,ne ordenus un nekad nesapratisi kas un kur es esmu,bet veroju citigi-gaidot momentu kad atriebties tiem neliesiem,kuriem Latvietibas Varda Kakas no mutes krit ara par manu Tautu.

 5. Os saka:

  Anonim! Mums ir drausmigs Fasisms sodienas Latvija,redz,mes pat baidamies skali un atklati piesaukt so Vardu,tamdel esam spiesti(kopa ar krievu tautibas Cilvekiem) Masketies un fasistus saukt par komunistiem,jo baidamies fasistu atriebibas. Tamdel atklaju musu Lielako Noslepumu-samaini visos rakstos komunistus ar fasistiem. Es pat nesaprotu,ka sie “nedabitiji” fasisti tik veikli vareja visus mulkojot iefiltreties komunistos sava laika! Kur mes skatijamies! Vairs nespejam Ciest un kluset no fasistu izdaritam zveribam par pedejiem 23.gadiem Latvijas teritorija. Ludzu,tak vismaz kads,vai tie butu Citplanetiesi jeb Krievija,tacu plidziet mums Atbrivoties no siem asinssucejiem sakaliem-fasistiem. Par ko,busim loti pateicigi Jums!

 6. Наши МИГи сядут в Риге! Немецкая прислуга, которой не доверяли ничего, кроме выпаса свиней и очистки туалетов, еще ответит за свои легионы СС. Латыш не нация, это профессия. Крым-Россия! Смерть прислужникам фашистов! Свободу политзаключенным Ллатвии!

 7. Lašu Miervaldis saka:

  Krievs jau primāts, nav attīstijies līdz cilvēka līmenim, krievs ir tundru stepju primāts, audzis un dzīvojis tur, ja dod šim primātam kādas tiesības viņš uz reiz tavu valsi varēs nolīdzināt, un palikt tik un tā primāts, domāju krievs nav piemērots izglītībai, tik biezos mežos dzīvojis, žēl, ka vāciešiem viņus nebija izdevies pārmācīt, līdzekļu nebija pieticis, lai šo bauru masu apvaldīt spētu, ASV būtu jāizsēdina gaisa desants uz Maskavas, jo savaldīt šos zvērus var tikai okupējot krieviju uz tūkstošiem gadu.

 8. Miervaldis saka:

  Es labāk redzētu šos utainos ieklīdeņus tikitem sagrūstiem lopu vagonos vienvirziena maršrutā uz krieviju, kries ir krievs, ieklīdenis ir ieklīdenis, un tanī attēlā attēloto viņi arī dabūs, ja nevāksies uz tēvzemi, nevis ka viņi nu uzreiz tiks apšauti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.