“Nozagtais 14. jūnijs”.

IMGP0974Jā, šodien ir atkal 14. jūnijs. Tikai šis 14. jūnijs nav vairs tas, kas bija 1987. gadā.

Komunistu noziedznieki-slepkavas mums Mūsu JŪNIJU ir nozaguši.

Un kas tie “zagļi” ir ? Neviens cits kā cilvēki ar asiņainu un noziedzīgu pagātni pret latviešu tautu: komunisti godmaņi, borovkovi, zālītes, peteri, pabriki, g. ulmaņi, reiniki, birkavi, šķeles, vvf, u.d.c. Skaidrs ir viens, ka pēc nākošā “jūnija” visi šie noziedznieki pret cilvēci tiks aizvilki uz karātavām ! Žēlastības mēru jūs paši esiet izdzēruši…uz piedošanu vairs neceriet !!!

Helsinki-86 Liepāja

 

Foto: Latvijas HELSINKI-86 grupas biedri 1987.gada pavasarī, Liepājā. No kreisās: Raimonds Bitenieks, Guntis Andersons, Eva Biteniece, Mārtņš Bariss un Linards Grantiņš.

14. jūnijs

Foto: Ar lentēm DIEVS SVĒTĪ LATVIJU no kreisās: Edmunds Cirvelis, Heino Lāma, Eva Biteniece, Rolands Silaraups un Ārijs Tomsons.

Helsinki-86 dibinātājs un LRTT priekšsēdētājs,

Linards Grantiņš. 14.06.2010

You may also like...

13 komentārs

 1. Tautas Dziednieks Eduards saka:

  Kas mums vēl nav nozagts?12.jūnijā protestējām pret partiju,jeb pareizāk sakot prasījām tiesu un sodu šīm partijām par Latvijas nozagšanu,iedzīšanu parādu verdzībā.Redzot, kā tika noorganizēts šis saiets un kas tur notika, ir skaidrs–i kā slīcējs ķeras pie salmiņa,tā arī viņi mēģina novilcināt atmaksas stundu.Bet to ļaunumu–to neizmērojamo ļaunumu–to NEDRIkST PIEDOT///

 2. pamela saka:

  Grantiņ,Pupurs tev nepiedos,ka viņa šinīs bildēs nav,jo ko tad rakstīja “VL “kad zibensātrumā uzņēma šo pirmo un vienīgo “karognesēju”savās rindās?! Nez kur šie saostījās?
  Cik drausmīga atšķirība starp 1987. g. un 2010.g. JŪNIJA sakarā.Pēc 20 “neatkarības”gadiem tagad lielāki svētki ir 9.maijs un Rīgas mērs ATKAL ir komunistu pabira un okupācijas noliedzējs – Ušakovs ,tandēmā ar Latgales cūkganu no farcovsčikiem – Lesčinski,kurš ,kā G.Ulmanis ,MAINA FAMĪLIJAS.Nav lielāka drauda Latvijai kā pārkrievots žīds un čangalis.No tādiem izaug ŠUSTINI un KLIMKĀNI/mežabrāļu nodevējs un šāvējs Latgalē-Supes grupu t.sk./Vispār drausmīgs 2010.g. JŪNIJS – pilna Saeima un satelītorganizācijas/Ombuds,KNAB,VID,AT,ST utt./ ar SUPERMUNTERIEM un DAMBĪŠIEM.
  Grantiņ,tas ir drausmīgi,ka tādiem /A.Bērziņš/LC/ un Co /tika bruģēts ceļš 1987.g.Tā klaunāde ko tagad tautai par MILZU naudu / iepriekš rādot dok.kadrus par neēdušu ģimeni!? /rāda kriminālnoziedznieki no politkretīniem atsedz viņu īsto būtību un to,ka BEZ VALSTS IZZAGŠANAS ,ŠIEM “miljonāriem iz “tautas””izdzīvošanas iespēju nav,jo nav jau strādāts visus 20 gadus!Nez ko nu viņu kabatas “knābists”Vilnītis darīs – vai skaitīs reklāmas izdevumus,nepiedzenot veco parādu 1,5 milj. par iepriekšejām vēlēšanām?!
  Novēlu VISIEM LATVIEŠIEM 14.06.2010.g būt garā stipriem un ticēt,ka pienāks diena Latvijas Nirnbergai-1.!

 3. co saka:

  Ļoti labi, ka no Latvijas ir vismaz viens vīrs,kas ir Pasaules valdītāju sarakstā.Lūgums būtu, vairāku sējumu biezumā bandītu sarakstu
  un to tiesu pasteidzināt.

 4. garāmgājējs saka:

  Uzraksti kaut ko par ušakova blēdībām. Sanāk, ka tikai latviešus gāni. Un arī daudzus nepamatoti

 5. Miervaldis saka:

  Nedomāju, ka mūsu dienas ir nozagtas.Turklāt, kas nez 14.jūnijs ir par svētkiem, kuri trakoti jāpiemin.Saprotu, nolikt ziedus, pieminēt no nakts vidū no gultas izrautos, aizvestos….Un 14.jūnijs nav nozagts!Vismaz pie mūsu varturiemt as joprojām atrodas.Zinu, viņi paši nedomā, to, ko viņi runā, taču tomēr….Viņi ir spiesti runāt to, ko tauta vēlas dzirdēt, tādējādi aizverot krievu civilokupantu, maitu smirdīgās mutes!Cik ilgi viņi turēs, vai cik ilgi mēs cietīsim tās ķekatas, kuras vēlēšanu gadā priekš laika pienāk?Vai mūsu varturiem izdosies novākt Latvju tautu?!Cerams neizdosies, un tas viņiem kāpj rīklē, katru reizi, kad viņi gvelž šīs saldās runas….Cerams neizdosies….

 6. Kronis saka:

  Vai kadreiz ,kads vispar domas stradat??
  Apskatiet , kadi ir musu lauki!!!!
  Un liekas miera , Dambits, vinjiem nav pa pratam???
  Izdari Tu tik daudz cik vinsh ir darijis un dara.
  Tikai , muldet pa kaktiem , ka jadara tad meles baltas.
  Ar ko mes te atshkiramies , no tiem , kas tur tai Jekaba iela sezh???
  Doma , kas mainitos , nu ne tak , tapat viens otru tikai ganitu.
  Saksim varbut vienreiz stradat , un sakopt savu zemiti.
  Nu pietiek tak , apnicis lasit shito njemshanos.

 7. BubA-urlu nīdējs saka:

  tam garāmgājējam – nu paskaidro, kurus tad nepamatoti gāna un KĀ TU TO ZINI?
  un par išakoviem viss ir skaidrs – nē, par amerikiem, aldermanēm, kehriem, nagļiem, kalvīšiem un urbanoviciem un dolgopoloviem gan info vajag sīki sīku
  vai vismaz adreses, lai tauta uzspļaut var vismaz to draņķu namiem

 8. Latvietis saka:

  Agrāk daži centās rast augsni Latvijas brīvībai, bet nesekmīgi. Šie 2 vēsturiskie foto ,lai mūžam saglabājās latvju tautas atmiņā ar kuriem sākās patiesa Latvijas neatkarības atjaunošana. Latvju tautai jabūt pateicīgiem tiem ,kas nebaidījās drošsirdīgi stāties pretī nīstajam okupācijas režīmam. Šiem varoņiem būtu javada Latvijas valsts uz gaišo tāli, diemžēl kangari , jūdasi un nodevēji tiekot pie varas nodeva latvju tautu un Latvijas brīvības cīnītājus.

 9. to KRONIM saka:

  Ar mūsu darīšanu kā redzi ir par maz!Visi valsts “kloķi”ir neliešu rokās,arī plašsaziņas līdzeļi.Paskaties KAS ir sabiedr.TV un ko viņa raida,arī Tomsons radio.Tiek cilāts jautājums pat par interneta cenzūru.Gribi zināt pamatojumu?Vienā no ceturtdienas Rēdera “Aktualā ceturtdiena”tika izrauta estrādes “Zvaigzne”Rajecka ,kuru itkā apvainojis kāds internetā ,nepamatoti apsaukajot!!!!!Es gan par to neko nezinu,bet tas ir tikai iegansts,jo politkretīni satraukušies ,ka tauta komentos tieši viņus atrāda kā “kailus karaļus”ar faktiem.
  Par Dambīti – palasi jebkuru Latvijas vēsturi un tu uzzināsi KAS ir bijis ģen,Dambītis un KO viņš darīja Maskavā pie Staļina,kad okupēja Latviju.VISU IZLEMS VĒLĒŠANAS!Vakar (AŠ)2 ar SC Urbanoviču JAU dalīja amatus,jo ir pārliecināti par uzvaru un savu koalīciju.
  Kirhenšteinu mums ka biezs.

 10. Andris saka:

  Labi, ka pretlatviskais režīms mums nav nozadzis 16. martu un tas paralēli leģionāru piemiņas dienai arvien vairāk izvēršas arī par protesta dienu pret šo režīmu.

 11. Kronis saka:

  Nu gan zvirbulji sprega,
  Liec nu miera tiem ,kas jau sen atdusas,
  Runa iet par tiem kas vel shodien , nebaidas , Jums zvirbulishi ,
  Ja vajag , ari ko stingrak pateikt.
  Taa kaa miljie , saaksim vien stradat un beigt te velti gaisu dzeset.

 12. Noa Noa to pamela saka:

  Vai cangalis bija ari Kalnberzins? Un Vilis Lacis, kas ar savu parakstu iedzina nave un posta desmitiem tukstosu nevainigu cilveku? Jaizbeidz reiz latgaliesu apvainosana. Jus tacu, ienaidniekiem par prieku, graujat latviesu vienotibu. Starp citu, pieminetais legendarais latviesu partizans, students Supe ari bija “cangalis”.

 13. ainārs saka:

  a man vot šitas ir tieši, kā reizē par 14.juniju:

  A.Būmanis LR pilsonis saka:
  2010. gada 15. jūnijs 2.50
  Jā tautieši, gan tālumā esošie, gan mūsu dārgajā Tēvzemē mūsu cilvēkiem miglojas skats, redzot pusmastā mūsu karogus ar melno sēru lenti rotātus!
  Un vienādi spēcīgi mani skar Jaunsudrabiņa “Piemini Latviju”, tik dziļi izjusti un pārpilni ar mīlestību pret Dzimteni un mūsu tautu, tikpat sirdi ķeroši, kā tajā, nu jau tālajā 1990. gadā, kad esot Amerikas kontinentā lasiju pirmoreiz to skaļi savam tēva brālim un sanākušajiem tautiešiem!
  Arī tad acis nodevīgi miglojās, kaut centos saņemties un balss tapa nodevīgi aizžņaugta, nevarot vēl laiciņu nobeigt dižo vēstijumu mums visiem! Tādu gaišu skumju un gaišas mīlestības apvienotu rakstu par mūsu Latviju vēl nebiju un vairs neesmu lasijis. Vien līdzīgas sajūtas bija skatoties arēnas “Rīga” atklāšanā Andra Bērziņa bezgala izjusto dziedājumu “Svētvakars”, kuru klausoties kāpa degošs kamols kaklā un rokas dūrēs žņaudzās un acis atkal negribot tapa mitras, tik izjusti un vienkārši šis aktieris lika sajust dziļo dziesmas vārdu jēgu. Reiz, vēlāk nejauši to uz ielas saticis, nekavējos roku spiest māksliniekam un pateikt paldies par šo dziesmu, kas tik daudz spēka atkal man un manējiem deva.
  Jo dziesmai ir milzu spēks, kas vienot var un ar gara spēku atkal celt desmitus un simtus tūkstošus mūsu pagurušos, nomocītos un piekrāptos ļaudis. Ir mums visiem draugi jāsapurinās, ir jāizslienas un jācīnas tālāk par mūsu, par latvisku Tēvzemi, lai šodienas un 25.marta sēru dienu notikumi vairs nekad neatkārtotos. Un tas ir mūsu ziņā, tas ir mūsu rokās, jo ko mēs šodien neizdarīsim, ko gļēvi pusratā atstāsim, to uz mūsu bērnu un mazbērnu pleciem uzkrausim! Vai tiešām ļausim arī viņiem savās dzimtās mājās mocīties ar okupantiem, piedzīvot visas nelietības un svešo pāridarijumus? Vai ļausim viņu noziegumus no jauna tiem atkal un atkal pieciest!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *