L. Tots. Arī par Arturu Priedīti

LRTT pasts

Augsti godātais Grantiņa kungs!

Esmu Jums bezgalīgi pateicīgs par dažāda kalibra tautas nodevēju atmaskošanu! Tas ir dzīves varoņdarbs, Jūsu cēlā misija, ko Jūs darat tautas labā un nākotnes vārdā! Tauta nekad to neaizmirsīs, jo latvieši neko neaizmirst no labiem darbiem! Man ir prieks,ka atmaskojat arī nelieti un nodevēju Priedīti Arturu, par kura zombēšanu esmu lietas kursā un pat piedalījos tās atmaskošanā komentāru izteiksmē. Priedītis noteikti ir jāturpina atmaskot, jo tautai ir jāpalīdz maskēties no zombēšanas.

Es sataisīju vienu gabalu priekš Jūsu lieliskās interneta vietnes.

Es to parakstu ar segvārdu.

Ja mums būs labs kontakts, tad varēšu atklāt savu īsto vārdu, tēva vārdu un uzvārdu. Ja gribēsiet, es varu arī tālāk Jums palīdzēt atmaskot tādus komunistus kā Priedītis un citi žīdi, krievi te pie manis Latvijā.Es esmu Jūsu paaudzes vīrs.

Ar biedra sveicienu, Laslo Tots Rīgā, Daugavas krastos šogad 3.februāŗī.

trib 1Priedītis,Reiniks, LRTT, DP, SaeimaNo komunista-blogera Priedīša zombētavas „Stikla kalns”

Cienītā publika jau būs samanījusi čekista kalpa, komunista-blogera bijušā docenta profesora Artura Priedīša nelietības. Viņš jau kādu gadu katru nedēļu lej samazgas uz latviešu tautu, iespraužot savā mājas lapā „artursprieditis.lv” un lapā „pietiek.com” savu zombēšanas gargabalu, kurus tagad pat lasa daži tautas muļķi pa radio. Profesors komunists un nodevējs gāna ne tikai latviešu tautu, ko viņš apsaukā par cūkmaisījumu un nekur nederīgu mežoņu baru, bet nomelno arī kristāldzidro helsinkieti Latviešu Tautas Tribunāla tiesnesi Grantiņa kungu, kurš jau ir sācis komunista-blogera Priedīšanu sodīšanu ar nāves sodu, par ko nelaimīgā latviešu tauta viņam ir sagrābjoši pateicīga. Priedītis, kā jau visi latviešu suņpurni, nav mierīgs un tagad jau dažus mēnešus latviešu tautu sunī un cūko jaunā blogā, kas ir ietaisīts tikai priekš latviešu muļķu un idiotu atmaskošanas kā nekur nederīgu lopu kūti ar nosaukumu „stiklakalns.blogspot.com”. Es saņēmos un nolēmu publikai pietaisīt fragmentus no komunista-profesora Priedīša stikla kalna, lai tauta būtu uzmanīga un neiekristu viņa zombētavā līdz ausīm.

Te tas būs zemāk:

Nācijas jaunā saulainā izvēle

Pēc Zolitūdes traģēdijas Latvijas tauta saņems kārtējo dāvanu – pelēkā un negodīgā latvieša vadīto valdību. Prezidents, protams, neaicinās godīgu un  gudru cilvēku, jo nesaprot, ko vispār pēcpadomju Latvijā nozīmē fenomens „godīgs un gudrs cilvēks”. Bērziņa kungam tā ir sveša parādība. Andris Piebalgs tagad būs īstais, jo visi jau aizmirsuši viņa izdarības – izglītības iestūrēšanu neoliberālisma murgos, „akadēmiskās brīvības” došanu augstskolu zaglīgajai mafijai, profesionāļu padzīšanu no ministrijas. Bērziņš var droši rīkoties, jo Latvijas tauta jau būs aizmirsusi Piebalga lielāko varoņdarbu Latvijas kriminālajā valstiskajā sistēmā – iedzīvotāju ietaupījumu izkrāpšanu bankā „Baltija”.  Piebalgs visu to uzraudzīja, jo bija finansu ministrs. Diemžēl viņš ir aprobežots un nav spējīgs saprast, ka pēc tādām nelietībām turpināt tēlot politiķi ir iespējams tikai valstī, kas nav izdevusies un kuras sabiedrībā politiķu amorālisms ir norma un nāciju tādi sīkumi neinteresē.

Kulturoloģiskajām studijām tas ir lielisks materiāls, jo raksturo antropoloģiskās katastrofas konkrētas variācijas. Viss būtu labi, ja tas būtu svešs materiāls, bet nevis Dzimtenes materiāls.

Dzīves trajektorija

Šodien „balto” cilvēku dzīvei ir regresīva trajektorija. Galvenokārt regresīva cilvēciskās kvalitātes jomā, apliecinot prāta un morāles destrukciju.

Iemesls ir demogrāfiskā pāreja, kuras laikā „baltie” izmirst un acīmredzot mūsu gadsimta vidū būs tikai viena desmitā daļa no planētas iedzīvotājiem. „Baltie”, jūtot savu bēdīgo galu, vairs ne par ko nedomā, dzīvo tikai tagadnei un sava ķermeņa lutināšanai.

Citu rasu dzimstības krasais pieaugums manāmi atsaucās uz migrāciju. Īpaši smagi migrācijas slogu izjūt eiropieši, jo uz Eiropu migrē citu rasu ļoti zems cilvēciskais kontingents.

Latvijas sabiedrības šodienas dzīves regresīvo trajektoriju nosaka vairāki faktori.

Pirmkārt, padomju laika elites ignorēšana un nostumšana perifērijā, un jaunas „elites” formēšana praktiski no tautas padibenēm – alkātīgiem, neinteliģentiem, pusizglītotiem morāli bezprincipiāliem tipiem. Tā rezultātā tika izveidota krimināla valstiskā sistēma, tika veiksmīgi realizēta visu sociālo slāņu iesaistīšana korupcijā, zagšanā un dažādās blēdībās. Turklāt valdošā kriminālā kliķe nav spējīga konstruktīvi organizēt un vadīt valsts dzīvi.

Otrkārt, jaunās un savā attīstībā nenobriedušās latviešu tautas cilvēciskā kvalitāte (mentalitāte) ir ļoti piemērota postindustriālisma un postmodernisma laikmeta galvenajām tendencēm – patērēšanas un dzīves baudīšanas kultam. Tie tautas pārstāvji, kuru dzīvē prioritāte ir garīgajām vērtībām, ir reāli neliela margināla grupa, kura var savu pozīciju demonstrēt Internetā, bet kuras viedoklis nav vajadzīgs tautas lielākajai daļai. Praktiski vismazāk tas ir vajadzīgs vidējai un jaunākajai paaudzei. Svarīga loma ir tautas antiintelektuālisma noslieksmēm, jebkuru intelektuālo procesu noraidot vai pārvēršot pseidointelektuālā murgošanā.

Dzīves regresīvajai trajektorijai nevar prototies ar politiskajām metodēm, bet gan ar sociāli kulturoloģiskajām metodēm.

Jāformē sociālās grupas, kuras vēlas aizsargāties no šodienas vīrusiem. Protams, drausmīgs ir hēdonisma vīruss ar neadekvātuma elementiem – pārliekas materiālās labklājības māniju.

No sociāli kulturoloģiskajām metodēm ir jāizvēlās tādas metodes, kuras, piemēram, palīdz nostiprināt intelektuālismu un  godīgumu, kas vienmēr ir cilvēka iekšējā uzticība sev. Tāpat ir jābūt kopīgam garīgajam mērķim, kas ir aktuāls visai sabiedrībai – transetniskam ideokrātiskam mērķim. Noteikti ir jāņem vērā tēze, ka pasaulē valda nevis materiālistiskais, bet gan intelektuālais, tikumiskais un garīgais.

Melanholiķi

Uz Zemes visskumjākā dzīve noteikti ir latviešiem. Uz planētas nekas un neviens nevar latviešiem sagādāt pārsteigumu, izbrīnu, jaunas zināšanas. Latviešiem uz Zemes nav par ko būt pārsteigtiem, nav par ko brīnīties un neviens viņiem nevar sniegt jaunas zināšanas. Katrs latvietis jau visu ir redzējis, dzirdējis, paostījis, apčurājis un jebkuras jaunas zināšanas priekš viņa nevar būt jaunas zināšanas, jo katrs latvietis to jau sen zināja un katrā ziņā zināja plašāk, dziļāk, oriģinālāk par jauno zināšanu autoru. Tā teikt, par jebkuru sentenci latvietim jau ir gatava atbilde: „Es to jau sen zināju daudz labāk!”.

Katrs latvietis zina arī to, ka viņa nespēja ne par kaut ko būt pārsteigtam, nespēja ne par kaut ko brīnīties un apziņa, ka neviens viņam neko jaunu nevar pateikt, liecina par prāta aprobežotību un trulumu, kas ir raksturīgs pašapmierinātiem cilvēkiem ar mietpilsoniskiem uzskatiem un liekulīgām izdarībām. Ja kāds par to aizrāda latviešiem, tad arī tas priekš viņiem nav pārsteiguma un izbrīnas cienīgs, kā arī nekādā gadījumā nav kaut kas tāds, ko viņš jau pats nezinātu agrāk un pie tam vēl labāk. Respektīvi, latviešiem ir gatava atbilde uz jebkuru jautājumu, informāciju, naratīvu. Tāpēc uz Zemes latviešiem ir visskumjākā dzīve no visām tautām. Citām tautām nav tik skumji, jo tās pārstāvji mīl pārsteigumus, prot brīnīties un prot adekvāti novērtēt jaunas zināšanas. Viņi nav melanholiķi. Uz Zemes melanholiķi ir vienīgi latvieši.

Ekscerpēja latviešu tautas kalps Laslo Tots (literārais segvārds)

==================================================

L.-Grantiņš.-H-86-LRTT-Kopie3Paldies, Tota kungs, par slavinājumu, bet diez vai es un mani domu biedri tik varenus vārdus ir pelnījuši. Es neko pārcilvēcīgu neesmu izdarījis- vienkārši, es lietas nebaidos saukt īstajos vārdos un atklāti pieprasu, lai Latvijā tiktu īstenoti Starptautiskie Likumi, kurus “mūsu” komunistiskie juristi cenšas apiet.

Kas attiecas uz Arturu Priedīti, tad Jums taisnība. Ir jāpasargā cilvēki no viņa velnišķīgās darbības. Viņš runā daudz taisnības un tas nozīmē, ka viņš ir ārprāta melis, kurš zombē lasītājus, šinī gadījumā- latviešu tautu.

Taisnība nevar būt liela vai daļēja, tā vai nu ir vai nav.

Arturs Priedītis nav nekāds „disidents”, bet gan šīs sātaniskās 4.maija kliķes neatņemama sastāvdaļa. Tas viss ir grandiozs krievžīdisko cionistu demokrātijas teātris, kas tiek spēlēts Latvijā. Ja tāds sātana iemiesojums strādā ar studentiem, tad praktiski studenti, kā brīvas gribas būtnes, tiek pilnīgi iznīcināti.

>Tā ir sava veida hipnoze, ar kuras palīdzību no ķermeņa tiek izdzīta Dvēsele.

>Tiek radīti visīstākie zombiji.

>Viss kopā tas saucas- SĀTANISMS.

Latvija ar šāda veida degradantiem ir pārpildīta, sākot no tā paša Artusa Kaimiņa un beidzot ar Ivetu Kažoku– bezdvēseļu idioti, ļaunas informācijas pārnesēji.

Kas attiecas uz Jums, Tota kungs, tad LRTT nav cieņā cilvēki- cīnītāji, kuri lieto segvārdus. Viņu teiktajam nav „zobena” spēks. Redzi, Tota kungs, šie sātanisti runā ar savas mātes un tēva doto vārdu un tāpēc viņiem ir tādi panākumi. Iespļaut pretiniekam ģīmī tumsā, kad palieci nezināms, augļus nenes. Tikai tad, kad mēs atklāti pret viņiem iziesim, viņi pazudīs kā rīta rasa zeltainos saules staros. Kāpēc Tu, Tota kungs, negribi kļūt par ZELTAINU SAULES STARU ?

Neskatoties uz visu, LRTT būs Jums pateicīgs, ja palīdzēsiet latviešu tautai atmaskot tās nodevējus.

L. Grantiņš LRTT & H-86   05.02.14.

You may also like...

10 Responses

 1. ANDRIS 7 saka:

  http://edinaya-veda.ru/zagovor/366-anglosaksy-opyat-sdali-evreev.html
  http://www.youtube.com/watch?v=jRJzkIAKarQ
  Man pienemamaka kara nodevibas versija,pret vacu tautu
  http://www.youtube.com/watch?v=Lev5v-rEZAc

  P.S.Atvainojos par parravumiem,jo domats,ka viens teksts.

  VELAK VEL/TENcINU
  http://antisionizm.info/Borba-Velikogo-Siona-s-RF-za-Ukrainu-942.html
  http://www.periodika.lv/periodika2-viewer/view/index-dev.html#panel:pp|issue:/p_001_amea1922n17|article:DIVL122|issueType:P
  http://books.google.co.uk/books?id=i44VfVsP2A4C&pg=PA217&lpg=PA217&dq=german+protectorate+1914+russia+livonia&source=bl&ots=yrgW4AsL-u&sig=aYQE_kR6tomzXvKu3MV4S-3QCEM&hl=en&sa=X&ei=kgfyUrf_HOWy7AbK34DICg&ved=0CEUQ6AEwAw#v=onepage&q=german%20protectorate%201914%20russia%20livonia&f=false
  Tadi pasi,ka atri tikt pie bagatibas vainojot citus,falsificejot
  dokumentus un vaciesus uzliekot pascienas vertibu sindroma melu aka.

  VISU LABU DIENU!
  Par brinumiem.Eksiste,ir un pastav patiesibas brinums.Diemzel medijos,pie
  apmacitiem,uzpirktiem un visadi iebiedeti kontroletiem informacijas
  lidzeklu vaditajiem,patiesiba tiek reduceta lidz 0,ar ipasam metodem.
  http://www.pravda-tv.ru/2014/02/05/36165
  Laikam zinat,ka Latvija bija periods,kad bija moderni mainit latviskos
  uzvardus uz vaciskiem.Ta judu vaciesiem,kurus pie mums deveja par karklu
  vaciesiem,uz patiksanu Karklins kluva par Karkling,Berzins par Berzing un
  t.t.,jo uz 1914 gadu pastaveja karkluvaciesu protektorata,jeb koloniala
  robezlinija.Rusija pie cara vareja dabut neatkaribu,ka to dabuja Somija,
  bez bolseviku palidzibas.Mums lidz pilnigai suverenitatei,ne jau cars
  trauceja,bet karkluvaciesu protektatorisms.Kapec uz 1918 gadu Kurzeme un
  Riga bija daudz karkluvaciesu,tapec,ka ta bija vinu ietekmes vieta,lidz
  1939 gada repatriacijai.Vini negribeja bolsevistisko Krieviju,un bija
  gatavi doties uz Peterburgu cinai,bet letti,anglu,francu,bolseviku
  sakuditi uzspridzinaja Rigas dzelcela tiltu,un,no bolsevikiem dabuja
  pilnigu suverenitati,kur tie pasi,to ari atnema 1940 gada.Uz 1914 gadu
  tadi vardi,ka latviesi un Latvija nevienam pat sapnos neradijas,jo
  1922 gada avize Amerikas Atbalss,dod ASV skaidrojumus par jaunako valsti
  pie Baltijas juras,kur,no citiem avotiem ta sastaveja,no Kurzemes,4
  Livonijas apgabaliem un 3 Vitebskas apgabaliem.Visa informacija un
  vesturiskas kartes ir vieni vienigi meli,no kuriem macijamies mes un
  macas musu berni.Par to pargudribu kaisitajs un SUNU BUDA kluse,jo viniem
  citi nospr

 2. ANDRIS 7 saka:

  Atvainojos izlaidu vienu vietu
  http://via-midgard.info/news/analitika/falsifikatory-istorii.htm

  P.S.Patiesibas montaza prieks musu macibu gramatam.

  VELAK VEL/TENcINU

 3. aģents saka:

  Latvijas Republikas tautas Tribunāla atmaskotie tā saucamie “ceturtās varas rupori”:
  Aivars Garda – laikraksts “DDD” (atmaskots)
  Liene Apine – laikraksts “DDD” (atmaskota)
  Līga Muzikante – laikraksts “DDD” (atmaskota)
  Juris Lapinskis – radio “Merkurs” (atmaskots)
  Artuss Kaimins – radio “BOOMFL” (atmaskots)
  Lato Lapsa – portāls “Pietiek” (atmaskots)
  un vēl daudzi citi.
  Vēl latviešu tautas un citu demokrātisko valstu valdības vadītāju informēšanas nolūkā ir vēlami raksti, kas atmasko (Latvijas) Kristīgā radio prezidentu Tālivaldi Tālbergu un citus “ceturtās varas ruporus”.

 4. represētais saka:

  Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi Saeimā priekšlikumus, kas paredz tā dēvētos čekas maisus atvērt jau 2015. gadā, nevis atlikt to vēl uz 30 gadiem, kā paredzēts pašreiz paredzētajos likuma grozījumos.

  NA priekšlikumi iesniegti izskatīšanai likumprojekta Grozījumi likumā «Par bijušās Valsts drošības komitejas dokumentu saglabāšanu, izmantošanu un personu sadarbības fakta ar VDK konstatēšanu» 2. lasījumā.

  Tāpat priekšlikumi paredz, ka sadarbības fakta ar VDK konstatācijai nevar būt noilguma.

  NA paziņojusi, ka ka ir jāizgaismo ne tikai VDK represīvo darbību, bet arī jāparāda, ka komunistiskajā režīmā represiju pavēļdevēja bija Komunistiskā partija un režīma izpildvara – Ministru Padome, savukārt izpildītāja un organizētāja bija VDK un tās kadru darbinieki.

  ——————-

  Sen bija laiks to izdarīt.

  Balsosim vēlēšanās par Nacionālo apvienību (Visu Latvijai)!

 5. Gudrais A.G. saka:

  kāds sūds ir Sosnovkins, es zināju jau pirms 15 gadiem, jūs tagad tik pamodāties!

 6. skorceni saka:

  Sveiki ,vīri!Tota kungs ir ielicis Tautastribunālā ļoti sakarīgu rakstu.Visi komunistu kliķes rupori,kas itkā cīnas par latviešu tautu ir jāatmasko pilnībā.Kas attiecas uz čekas maisiem,tad tie būtu jāatver un jāpublicē nekavējoties.Tāpat ari nedrīkstētu būt pie varas komunisti un visi,kas ir saistīti žīdkrievu čeku.Kāds var būt noilgums komunistiskajiem elementiem!?Nav taču bijušo čekistu un komunistu …..ir slepenie pagrīdnieki,kas pūš uz mums savus sarkanos putekļus.Kur vēl atrast tādu valsti pasaulē,kur pie varas ir noziedznieki,kas īsteno genocīdu pret savu valsti citas valst vai valstu interesēs!?Tā ir tikai mūsu Latvijā!Kur prezidents ir sodāms kā tautas nodevējs un zaglis.T blice nav parasti zaglēni,betgan rafinēti augtas raudzes nelieši,slepkavas,kuriem pat augstākais soda mērs ir dieva dota atlaide….Ar cieņu Kārlis no Zviedrijas

 7. ANDRIS 7 saka:

  Atbilde Agentam!
  Ja tadag zinam,ka eksiste divdzimuma butnes,kuras maina uzvedibu
  attieciba,no meness fazem,tad sis ir tas gadijums.Sieviete,no neka
  var uztaisit rosolu un skandalu.No valstiska svariguma,te nav, ne
  minas,vienigi pataisit Raivi,par mazvertigaku,neka vins isteniba ir.
  Sameklet vajas vietas politiskajam ringam.

  TENcINU

 8. Os saka:

  Latvija ir pilna-neatgriezeniski tiesiska,nevardarbiga cela,lai atvertu sos VDK-informaciju(T maisus) ar krievijas slavzidiem,ka izlukiem indriksoniem,kokaliem,inter- gaze jeb krievijas Spiegiem,kuri pargaja uz pasfinansesanos(bizness,privatizacija un citada veida Latvijas-latviesu aplaupisana),lai sie spiegi pasfinansejoties var saglabat savu-rezidenturu(diversanti un teroristi). Un NA nedabus cauri so likumu Saeima,tas nav iespejams,jo ir mazakuma skaitliska. SC-slavzidi. Zatlera partija-jau jateic “Jaunlatviesu zidi) un parejie komunisti-krievijas slavzidu rokaspuisi-Atkarigie.

 9. ANDRIS 7 saka:

  VISU LABU DIENU!
  Labak lieku reizi bridinat,neka kluset !!!!!!!!!!
  http://via-midgard.info/news/in_russia/gotovitsya-terakt-v-sochi-11022014_1.htm
  Visu laiku kautko gatavo,tikai nezini kad.Pasaules iekarosana
  nav atlikta.

  TENcINU

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.