A. Kavacis. Krievija atjauno impēriju

LRTT pasts

www.tautastribunals.eu-14Vai neredzat ? Krievija veic impērijas atjaunošanas darbus…

Andrejs Kavacis.Apkaunojoša un nodevīga ir nevērība, ar kādu Latvijas politiķi izturas pret valsts aizsardzības jautājumiem.

Tiešām īsts vistas aklums.

Mūsu tuvajā pierobežā Krievija ir izvērsusi vispusīgu impērijas atjaunošanas darbu. Reāliem apstākļiem ir pielāgota ideoloģija, tiek koriģēti vēstures skaidrojumi. Visu caurauž impēriski mērķtiecīgi meli. Krievijas vēsturē pozitīvi vērtē tikai impērijas paplašināšanu un visi līdzekļi, kā tā panākta, tiek atzīti par gana labiem.

Vēstures viltojumi sākas jau ar aizvēsturi un senvēsturi. Tiek murgots par nekad nebijušiem senkrieviem un pirmslāviem, par Indijas valodu izcelšanos no krievu valodas, par senslāvisko kultūru Eirāzijā un Āfrikā. Bez kautrēšanās baltiskie obru un umbru rakstības pieminekļi tiek rādīti kā slāvu kultūras mantojums. Atsaucas pat uz ģeogrāfiskajiem nosaukumiem, kuri tikai daļēji pārsedz baltiskos nosaukumus pašā Krievijā. Taču Krievijas upju nosaukumi vēl joprojām ir baltiski: trīs Kūras, Gonama, Bureja, Oļokma, divas Okas, Viļuja, Ļena, Jana, trīs Puras, Meža, divas Mežeņas, Bolva, Volga, Plava, Lovate, Seima, vairākas Rosas utt. Šie nosaukumi pieder baltu sentautai, kuras atlikumu vēl šodien cenšas iznīcināt Krievijas impēristi.

Vai mūsu valodniekiem nav ko teikt ?

Krievija melīgi izskaistina savus viduslaikus. Noklusē Kijevas prioritāti pār Maskaviju. Noklusē Novgorodas republikas sadarbību ar Lietuvu un “labā” Maskavas cara Ivana Novgorodas iedzīvotāju izkaušanu, bet izceļ novgorodiešu nopelnus karā pret Napoleonu. Visasiņainākie cari ir mūsdienu Krievijas varoņi. Arī Staļina tētiņš, tautu slepkava, ir labs tikai tāpēc, ka bija rūdīts imperiālists. PSRS sabrukums Putina skatījumā ir briesmīga nelaime. To gan jau 1981. gadā paredzēja mūsu prof. Grinovskis, taču Krievijas vēsturnieki noliedz, ka PSRS sabruka pārmērīgas bruņošanās revolūcijas eksporta finansēšanas dēļ, un mēģina vainot gan Gorbačovu, gan Jeļcinu impērijas sagraušanā. Ir galīgi aizmirsts Gorbačova konstatējums: “daļše ņekuda idķi !” Ieturot kursu, kas iznīcināja PSRS, impēristi pravieto Krievijai lielu lomu pasaules nākotnē.

Tiek sasprindzināti spēki un resursi militārā spēka vairošanai. Krievija ir atmetusi domu izveidot PSRS robežai līdzīgu Krievijas robežu, jo tas prasītu vairāk nekā viena gada valsts budžeta novirzīšanu šim mērķim. Tās robežas ar Baltkrieviju, Ukrainu un Vidusāziju ir dabā nenoteiktas. Toties tā cenšas saglabāt kodolraķešu arsenālu, kas mantots no PSRS un izvairās no sarunām par bruņojuma samazināšanu. Saglabājot raķešu arsenālu Krievija nekautrējas brēkt par pretraķešu izvietošanu Eiropas valstīs.

Kā to savienot ar miermīlību ?

Pretraķetes der vienīgi aizsardzībai… , bet tad veco raķešu arsenāls nebūs draudošs un Putins nevarēs plātīties ar varenību. Nespējot uzturēt PSRS kara rūpniecību, Krievija tomēr cenšas modernizēt savu bruņojumu visās jomās. Un ne jau gluži bez panākumiem. Ko nejēdz paši, to nozog citiem, bet cenšas neatpalikt un nezaudēt tik ļoti dārgo globālās lielvalsts statusu. Krievija faktiski ir atjaunojusi PSRS Vidusjūras floti, ko pieklājības dēļ sauc par Krievijas Melnās jūras flotes Vidusjūras eskadru. Šinī “eskadrā” ir 16 kaujas kuģi, kuriem pēdējās dienās pievienojās vēl divi,- tātad 18 kaujas kuģi Vidusjūrā… . To uzdevums nebūt nav sargāt krievu miljonāru naudu Kipras bankās, bet izvietoties tā, lai pēc Kremļa prāta atbilstošā situācijā, varētu runāt ar Rietumeiropu tāpat, kā ir pierasts runāt ar Baltkrieviju vai Ukrainu,- no spēka un nekaunības pozīcijām. Nekad netiek aizmirstas arī Baltijas valstis, kuras Staļins tik “likumīgi” nozadzis, ka Kremļa ideologi tās apraud vai ik dienas. Putins pats nesteidz palaist muti, bet priekš tādu ideju paušanas Kremlim pietiek politologu, kurus nopietniem politiķiem it kā nevajadzētu ņemt vērā. Viņu murgus var viegli norakstīt kā muļķīgu demokrātijas visatļautību, reizē aizrādot cik labi bija, kad Krievijā bija stingra cenzūra. Nebūsim naivi, cenzūra Krievijā ir arī tagad, un tā zina ko un kāpēc atļaut.

Vērosim un nenovērtēsim to visu par zemu !

Prāv. emer. Andrejs Kavacis

http://www.youtube.com/watch?v=XUHxy7WXzcE

31.08.13.

Tuvāki paskaidrojumi iespējami pa tālruni 22334399

You may also like...

8 Responses

 1. ķiploks saka:

  Cerams, ka pēc nākamajām vēlēšanām Aizsardzības ministrs būs kāds no Nacionālās Apvienības. Vienīgi jācer, ka ne “patriots” Kārlis Krēsliņš…

  Admins
  Tieši tā, tad jau labāk Žirinovski…

 2. ANDRIS7 saka:

  VISU LABU DIENU!
  Nebutu Kristus,nebutu vajadzigi macitaji.Ka tad ar to dievibu ir? Pirms
  4000 gadiem religijas nebija,un vai cilveki nebija laimigi.Nebija ne
  religijas,ne naudas,pirms neparadijas MELNIE SPEKI,iznicinot citas zemes
  MUSEJO ATSTAJOT,ka pedejo.Nu mums jadzivo ar iznicinato zemju rasem,un
  liek vel krustoties ar tam,kuram ir cita genetika,biokimiskais sastavs.
  Pirma religija OSIRISA kults Egipte,pec kuras “buve” visas parejas.
  Tiesos nosaukumus neliek,bet nomaina ar segvardiem,slepjot izcelsmi,
  butibai paliekot nemainigai.
  ASARI,no OSIRIS.AMEN,no SETS,SATANS.Grieku ortodoksala pareizticiba,kura
  pariet RUSSIJU,ar dieviem DIONISIJU,MITRU u.c. kuri ir OSIRISA segvardi.
  Radomirs zina TORU,kas ir JUDU sveta gramata,ka dzives rokasgramata,jo
  radosi dzivot pasi nemak.Pazistami ,vai ne.Skaidro viniem ,ka pasaulei ir
  citi attistibas likumi,bet tie vinu piesit krusta ,ka viltus sludinataju,
  jo vins neruna ,ka TORA rakstits,bet apstrida to.Kristus ir ari grieku
  ipasibas vards,kas nozime MESIJA,PARADIBA.Ar doto vardu,tam nav nekada
  sakara.Kristus ari ir OSIRISA segvards.Atnakusi religija iznicina 9
  miljonus rusu,no 12.Parejos paklauj ,asimile,krusto.Tad ar kadam tiesibam
  mes pec visa ta varam teikt,ka rusu nav,un nav bijis.Balti izkauti,no tas
  pasas sergas,vai kads cits ir tiesigs teikt,ka baltu nav bijis.Varbut,ka
  balta adas krasa,tapec balti.Kuri nezina RUNAS,raksta viduslaiku latinu
  burtiem,pieludz Kristu,saka AMEN,ciena cinismu un snobismu,nebrauc uz
  KOLAS pussalu,meklet sakumu,ienist tos,kurus mums liek ienist un milet
  tos,kurus mums liek milet,neapzinoties kapec.Tas liek domat,ka uz tas,
  vai sis zemes Latvijas,bija pavisam cita civilizacija,ar kuru mums,nav
  neka kopeja.Var apstridet tautas terpus un dziesmas,kuras vareja but
  laika gaita izdomatas,lai nosleptu un nosmacetu alkas pec senakas
  civilizacijas seit,kur esam.
  P.S.Globalistu plans,viena valdiba,viens karaspeks,viena pasaules
  piramidala verdziba,kura nemta,no skudru puzna un bisu stropa.
  Doktrina,par cik samazinas nacionalais brunojums,par tik
  palielinas vienas ANO armijas brunojums.Brunojuma daudzums uz zemes
  paliek NEMAINIGS.Kurs lika atbrunot zemessardzi ?
  Upju nosaukumi vel japeta.

  VELAK VEL. TENcINU.

 3. Os saka:

  Ta ir,ka Andris saka,fundamentali ir likvidet launuma sakni,viss parejais ir tikai pakartots un otrskirigs,kas izniktu pats,ja izdotos likvidet Velnu-launuma sakumu. Un vienigais ierocis sini kara ir tas pasas vecas Dainas-latviesu valoda,ka pirmaja Pasaules valoda un tani valoda,kuru tikai saprot Dievs( vibracija-energija). Dainas-gandriz visas Masonisms izpauzas tadejadi,ka darbiba notiek pagatnes forma vai kaut kad nenoteikta nakotne,vai Barons un citi vaceji to apzinati izdarija nezinu. Nu ko,vajag sis formulas lietot-tagatne un jautajums atrisinats. Citu ieroci ka Dainas, es nezinu.

 4. Os saka:

  Savukart par tam psih-antenam,visas vinas darbojas vienam merkim-likvidet Cilveka gribu,lai butu pulis. Vispar uz apgraizitem pipukiem vinas nedarbojas,jo ir bloketas cakras un tas jau ir pulis bez savas domasanas. Varbut ar,ka si 4 maija Valdiba saprata,ka lai paliek visi tie “Krabji ar Pukiem”,jo jebkuras totalitaras Valdibas sapnis ir likvidet un nepielaut nekadas jaunas-negaiditas formu izpausmes no tautas puses,ta ir tautas masveida paklausana. Zinu,ka 90 gados SABs demonteja gan vienu otru antenu. Varbut kads zina,kas ta ir par milzu antenu uz Krievu Baltijas Instituta jumta? Varbut krievu KGBsniki ar vinu uztur sakarus ar-Citplanetiesiem!

 5. Os saka:

  Ta skola Bltijas Krievu Instituts pec adreses Lomonosova iela pec butibas ir-diversantu jauno apmacibas skola,pilnigi pretlatviska ar kursu un metodiku izstradatu un noteiktu ar Krievijas FDD darboniem. Kur apmaca uztaisot istus-diversantus krievijas imperijai vajadzigus un tikai. Apsurdakais ir tas,ka par Latviesu tautai atnemto naudu. Nu ko var vairak veleties,tagad jau Izglitibas ministrs Dambrovskis ir ists Zidu nacijas dels. Talak bus vel trakak ar so 4 maija Valsti-genocids pret Latvju Naciju tikai zel un plaukst!

  Admins
  Ne tikai Baltijas Institūts ir diversantu perēklis.
  DP ir vislielākā- kvalitatīvākā diversantu sagatavošanas vieta.
  Dombrovskis ir žīdu žīds, kurš latviešus labprāt redzētu bedrē… .

 6. Os saka:

  Latviesu Nacijai diversanti teroristi uzbruk no visam pusem. Tagad Latvija atbraukusais Tibetas “Lama” -ists Velna Kalps un ari Velna religijas tumsas parstavis Budisma,ari megina izdarot savas Velniskigas darbibas-ritualu,iepludinot Musu liktenupe Eridiana(Daugava) savas mandalas kodetas un ieprogrammetas uz iznicibu Latvju Nacijas. To Lamu “Sveto” finanse Pasaules zidi Amerikas. Sie Budisti ar Lamam-augstiem Priesteriem,savu tautu Tibetas bija novedusi lidz totalai nabadzibai,pataisijusi savu tautu par dzimtcilvekiem un vergu baru. Kiniesi ir tikai citi velneni,bet Velnu Velns viniem ir viens,tas Kungs.

 7. Aigars saka:

  Uldis Ģērmanis kādā intervijā atgādināja, ka mūsu Latvijas ģeopolitiskais stāvoklis prasa, lai mēs nodarbotos ar politiku. Politiski domājošs cilvēks ir tas, kura uzskati veidojušies paša veiktās analīzes rezultātā, rūpīgi un kritiski izvērtējot saņemto informāciju. Ja šādam cilvēkam piemīt vēlēšanās darboties tautas labā un spēja vajadzīgā brīdī upurēties, viņš mūsu latviešu tautai var dot labumu, kas nav skaitļos aprēķināms. Uz to mums jātiecas šodien, stāstot patiesību un apzinoties, ka Maskava nemīl, ja kāds cits, izņemot krievu okupantu un kolonizatoru, grib valdīt zemē, kur kaut reizi nospļāvies krievu karavīrs. Tikai stingrs mūsu latviešu tautas pretspars var aplauzt Maskavas garos nagus. Mums, balstoties uz juridiskām normām jāpieprasa, lai 1949.gada Ženēvas konvencija tiek pildīta. Starptautiskās normas nosaka, ka okupētājvalstij nav tiesību pārvietot uz okupēto valsti savas valsts iedzīvotājus, kā arī mainīt okupētajā valstī īpašuma attiecības. Tieši šādas darbības Latvijā veica krievu okuoanti, pie reizes izsūtot no Latvijas un iznīcinot milzīgu skaitu latviešu. Lielās krievu masas Latvijā tika iesūtītas, lai tajā iznīktu latvieši – šķērslis krievu ekspansijai uz rietumiem. Pašreizējie okupantu “naturalizētāji” cenšas līdz galam paveikt Staļina iesākto darbu. Daudzi ir neizpratnē, kāpēc pasaule visai pasīvi izturas pret mūsu problēmām. Bet kāpēc gan lai tā izturētos savādāk, ja šobrīd Latvijā un aiz tās robežām visskaļāk bļauj un latviešu tautas vārdā uzstājas tie, kas latviešiem pirms peldēšanas dziļākos ūdeņos iesaka pakārt kaklā vissmagāko akmeni. Tātad jāturpina mūsu Latvijas valsts atjaunošana, atbilstoši starptautiskajām normām un Latvijas brīvalsts likumiem, dodot mums iespēju atbrīvoties no okupācijas sekām.
  Laikā kad sākusies kārtējā priekšvēlēšanu kampaņa, katram dota iespēja izvēlēties piedalīties vai nepiedalīties vēlēšanās. Mūsdienu Latvijai ir raksturīgas daudzas provokācijas. Viena no tām ir aicinājumi nepiedalīties vēlēšanās, tādējādi dodot iespēju nostiprināt varu okupanta pēctecim Nilam Ušakovam un viņa biedriem. Latvijā, tāpat kā Krievijā, lai tāpat kā šķēlēm, karginiem, godmaņiem, borovkoviem un citiem mahinatoriem veiktos “bizness”, jābūt komunistu partijas vai čekas funkcionāram ar sakariem un pieeju pie kompartijas salaupītajām materiālajām vērtībām. Šis mafiozais aparāts ir tas, kas “izbīdīja” ievēlēšanai vajadzīgos cilvēkus un organizēja vēlēšanās vajadzīgo balsu saskaitīšanu. Diemžēl latviešu tautai nav savu institūciju, kas varētu pasaulē pārstāvēt mūsu latviešu tautas intereses. Bet mums jātop sadzirdētiem pasaules valstu parlamentos. Pasaulei jāzina patiesība. Tautām jāzina, ka pie Baltijas jūras ir latviešu tauta, kurā joprojām nav likvidētās okupācijas sekas. Par piemēru varam ņemt brīvības cīņu laiku, kad jaunās Latvijas pārstāvji nekautrējās pieprasīt Latvijai brīvību tad, kad pasaules lielvaras dažas grupas to vēlējās redzēt kā Krievijas impērijas sastāvdaļu. Atcerēsimies, ka Krievija, neskatoties uz to, kāda ideoloģija attiecīgā brīdī ir valdošā, nav atteikusies no saviem impēriskiem centieniem. Krieviju labi raksturo apstāklis, ka tajā kaut cik kaujas kārtībā ir tikai stratēģisko raķešu un desanta karaspēks. Tie ir formējumi, kas derīgi tikai uzbrukumiem. Ārpolitiskajā darbībā Krievija neatkāpjas no tradīcijām, izmantojot pārbaudītas metodes – melus, šantāžu, draudus, diversijas, spiegošanu, pabalstu diedelēšanu, gāzes un naftas izmantošanu kā savu politisko mērķa sasniegšanas instrumentu. Lai kā meklētu citus paņēmienus krievu ārpolitikā, grūti atrast.

 8. šodien saka:

  Šodien ASV un Anglija esot arī Izraēlas un viņas plaukst,Izraēla – “peška” būrī.
  Gebi Lok saka; mūsu pasaule atrodās lielā attālumā no jūsu dzīves veida,to uzzināt nav nemaz vienkārši,nav iespējams.

  Admins
  Tā ir tiesa, viņi nav cilvēku rases pārstāvji.
  Viņi nāk no citas pasaules un dimensijas, bet tā jau ir tēma, kura nav pašlaik apskatāma un to arī “ikdienas” pilsonis nesapratīs… .

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.