H-86 pieprasa tikšanos ar prezidentu

Daudzi jau sabērzēja rokas no priekiem, ka beidzot Tribunāla i- vietne ir “aizklapēta”.

Sevišķi gandarīti jutās kangari, kuri sava gļēvuma vai “vēdera” dēļ apķēzījuši savu Dvēseli.

Var jau no dusmām uz laiku izsist no ierindas…. .

Tribunāla i- vietne pastāvēs līdz tam brīdim, līdz pēdējais kangars un ienaidnieks tiks “izdedzināts” no latvju zemes.

www.tautastribunals.eu2

LATVIJAS REPUBLIKAS PREZIDENTAM

No š. g. 19. jūlija līdz 29. jūlijam Latvijas cilvēktiesību grupas HELSINKI- 86 dibinātājs un tās pašreizējais vadītājs Linards Grantiņš atradīsies Latvijā.

Ņemot vērā reālo situāciju, ka Latvijā pret latviešu tautu notiek prātam neaptverams genocīds, ārvalstu noziedzīgo struktūru(bijušo KGB) vadībā, LCTAG HELSINKI- 86 pieprasa tikšanos ar LR prezidentu, lai novērstu šo noziedzīgo situāciju. Ir jāpanāk LATVIJAS REPUBLIKAS suverenitātes apturēšana, un uz laiku nodošana ANO pārraudzībā. Ar  ANO palīdzību ir jāatjauno LR TIESISKUMS pēc visiem Starptautiskajiem Likumiem, proti, – 1939. g. LR tiesiskais STATUS. Latvija pilnībā jāatbrīvo no nelikumīgajiem kolonistiem un bijušo represīvo struktūru(KGB) noziedzīgajiem elementiem. Par 5. kolonnas atbruņošanu, kura šodien ir iefiltrējusies visās spēka struktūrās DP, LR armijā un visāda veida  apsardzes vienībās. Nekavējoties jāaizliedz SC- Maskavas rupors un jāarestē Latvijas galvaspilsētas mērs Ušakovs, kurš ir Krievijas spiegs. Tie būs galvenie jautājumi, kuriem ir jātiek apspriestiem. Ir jāglābj latviešu tautu un Latvijas valsti.

LCTAG HELSINKI- 86 ir pievienojušies latviešu tautai pazīstami cilvēki Indulis Ronis, Māris Ruks, Laimonis Purs un Vilors Eihmanis, kuriem būs vēl savi specifiskie jautājumi. H-86 dibinātājs cer, ka prezidents saprot nopietno stāvokli un neatteiks tikšanos ar Atmodas aizsācēju– atjaunotās Latvijas valsts pamatlicēju L. Grantiņu un pazīstamākajiem latviešu tautas pārstāvjiem.

Ja netiks runāts civilizētā veidā, tad nākošais sarunu etaps piederēs ieročiem un teroram, jo tautas pacietības mērs būs izsmelts.

Agrāk vai vēlāk, bet varas nomaiņa notiks.

Vai tas notiks mierīgā sarunu ceļā vai asins plūdos, tas ir atkarīgs no jums, prezidenta kungs.

P.S.

Pielikumā papildus informācija speciāli prezidentam.

07.07.2013.                   Linards Grantiņš H-86 & LRTT

================================================

PATIESĪBA ir uzsākusi savu UZVARAS gājienu..

Mazliet par morāli, Prezidenta kungs. Domāju, ka esiet pietiekoši saprātīgs cilvēks un saprotat, ka par visu šajā pasaulē ir jāmaksā. Komunistiskā partija, kurā Jūs sastāvējāt, ir noziedzīgākais veidojums pasaules pastāvēšanas vēsturē. Neskatoties uz to, Jūs tajā iestājāties un pat zvērējāt uzticību !!! Pateicoties šai partijai un viņas radītajiem apstākļiem, Jūs kļuvāt par miljonāru, protams, uz tautas rēķina. Vai tas bija TAISNĪGI un vai par to nebūs reiz jāatbild Jums un jūsu tuviniekiem ? Būs, noteikti būs jāatbild un viss “paņemtais” jāatdod tautai atpakaļ līdz pēdējam santīmam. Ja nevarēs visu nelikumīgi piesavināto atdabūt, tad bērniem un tuviniekiem tas būs jāatmaksā gadsimtu garumā, jo šis “parāds” netiks dzēsts. Jūs, Prezidenta kungs, esiet piesēdies pie latviešu tautas Godagalda, kuru uzklājuši Atmodas aizsācēji un latviešu tauta. Es, Prezidenta kungs, nākšu pie šī Godagalda, kuru esmu uzklājis kopā ar savu tautu un aizvilkšu uz karātavām tos, kuri šo Galdu ir apgānījuši un tautu izsmējuši. Tas ir Dieva LIKUMS un to nebūs apiet nevienam. Paskatieties uz TIKŠANĀS PIETEIKUMĀ redzamajām bildēm un uzdodiet sev jautājumu: “Cik LIELS(protams garīgi) esmu es attiecībā pret viņiem ? “ Pirmie četri HELSINKIEŠI, Atmodas aizsācēji, komentārus neprasa. Vēsturnieks Indulis Ronis: kad viņš atklāja un skaļi sāka runāt par nacistu un boļševiku kopsakarībām, tad nekavējoties kļuva par 4. maija republikas lielāko ienaidnieku. Māris Ruks: literāts dokumentālists, kurš sarakstījis vairākas šīs sistēmas atmaskojošas grāmatas. Cik cienīts viņš ir šodien no valdošajiem ? Laimonis Purs(Strazdiņš): Mūsu tautas Sirdsapziņa un gods. Pēckara izcilākais rakstnieks, kurš sarakstījis vairākus vēsturiskus romānus un dokumentālas grāmatas, ir “nobīdīts” aizmirstības laukos. Māras Zālītes un Jāņa Petera noziedzīgā kliķe uzskatīja par vajadzīgu piešķirt MŪŽA PENSIJU čekistam, komunistam un okupantam, bet ne Laimonim Puram. Vilors Eihmanis: Latviešu vēlētāju biedrības priekšsēdētājs.  Par to, Prezidenta kungs, ka VĒSTURE izmēzīs šos noziedzīgos elementus vēstures aizmirstības muklājā, nevajag šaubīties. DIEVS Jums ir devis vienreizēju iespēju kopā ar mums vērst par labu mūsu tautas nelaimi un atjaunot Tiesiskumu Latvijā. Vai nostāsieties iznīcības un ļaunuma pusē, ir Jūsu brīvā izvēle.

PATIESĪBA ir uzsākusi savu UZVARAS gājienu un neviens VIŅU nav spējīgs apturēt.

07.07.13.   L. Grantiņš

You may also like...

15 komentārs

 1. palle saka:

  Ļoti šaubos ka tas tiksies ar Jums. Bet brīnumi mēdz notikt pa retam.

 2. Gudrais saka:

  Beidzot linardeli arestēs un nogādās Tvaika ielā!

  Admins
  Paskatīsimies, biedr A. Gedroic, paskatīsimies… .

 3. ANDRIS 7 saka:

  LABVAKAR!
  Neko nevar aizsutit.
  Meginasu tikai KLASIKU.
  AIZ MANIS KAUT VAI ZILA UGUNS.

  JA VARES VELAK VEL. PALDIES.

 4. Os saka:

  Paklau Linard,vai Tu esi traks palicis. Tu taisna cela atradisies Rigas centralcietuma. Si briza Latvijas cietumos nav ta kad Tu sedeji 80 gadu beigas,kad pat prof.vareja satikt. Ir pavisam cita publika,gandriz vai visi ir-dzivnieki,nerunajot jau par latviski runajosiem to te gandriz vai nav,ir tikai okupanti-kas sizofreniski neieredz visu Latvisko,ir debili-jo taisiti pie miskastem,narkomani un pedejie Pasaules mesli. Drumaka nabadziba parsvara,ka pat bencikus viens otram tuse no pelnutrauka,vola ir dzivojusi-ka dzivnieki un tamdel ari nav kas vinus silditu. Apsargi 80 proc.ir okupanti,kas latviski nemaz neprot. Tevi noteikti vel iemetis pie istiem Velniem.Tu ieraudzisi -Elli zemes virsu UN TA NEBUS VIENA DIENA,bet gadiem si Latvija Tevi tiesas-Spidzinot ar teroru vienlaicigi. Es esmu kategoriski-PRET!!! Un Tu Mums visiem esi vajadzigs tur-KUR ESI! Kads labums Mums visiem bus no ta,ka Tu sedesi? Tu vairak vari izdarit LABA tikai atrodoties-BRIVIBA! Kam vispar pieder si doma-Tevi sutit uz Latviju tagad. Kas vinu sindiceja-tas ir cekists viennozimigi!

  Admins
  Os, tur, kur es atrados 1987. gadā, tur pat Elle likās kā Ēdenes dārs.
  Krievu zvēribas ir prātam neaptveramas.
  Latvija ir mana zeme un es pa viņu staigāšu kā saimnieks.
  Es patriekšu visus okupantus un tiesāšu nodevējus.
  Viņi to zina un tāpēc trako.
  Bet paldies par rūpēm,Os.
  Visi šie krievžīdiskie patrioti ar Gedroicu, Gardu, Lapinski u.c.priekšgalā, protams, ka mani labprāt redzētu zārkā… .

 5. Os saka:

  Un kadas var but sarunas ar organizetas noziedzigas teroristu grupejuma LOCEKLI A.Berzinu,vins labi apjedz kas vins ir un ko vins dara,un ko daris uz prieksu. Loti labi apjedz,ka ari parejie vina bandas locekli ar biedrenem-ka nelegitimi,tas ir prettiesiski un pretlikumigi ir-sagrabusi Valsts parvaldi un sevi pasnoteikusi par-Valsts Varu. Nepajautajot-vai Latvju tauta Pilsoniska (1918-1940.g.) vispar grib sadu Valsts modeli-kad okupanti SLEPKAVAS legalizejas par Pilsoniem,lai lemtu ka Latvju tautai-likumigai Pilsonu talak dzivot. Protams,ka Latvju tauta nav Sadomazohisti un negrib nevienu okupantu redzet sava starpa. Zids,vai krievs ir labs,ja vins dzivo krievija,bet ne jau mana Maja pamacot un izlemjot manu likteni. Si 4.maija Valsts nav legitima,ir turpinajums LPSR un tatad Vara ar Prez.ari nav legitima .Gar Musu neatjaunoto un vel joprojam okupeto LR 1940.g. siem cekistiem nav nekadas dalas,ari par Musu Pilsoniem. Tad jau labak braukt pie Berozo uz Belgiju un vinam izskaidrot situaciju. Te bez Starptautiskas palidzibas neiztikt,seit ir 1 miljons svesu okupantu. Tas ir reals kars. Nav saubu,ka Tev ir drosme,kuru esi pieradijis vairakkartigi,pat virskartigi. Bet nevajag likt galvu giljatina tiesi ieksa,sie reformkomunisti tacu visi ir banditi,kas nolaupijusi veselu Valsti. Par Jezu kristu citreiz,kas ir tikpat svarigi,lai nonaktu lidz vienai domai. Iesaku izlasit google-LIELISRAELA KA RELIGIOZI FINANSIALS PROJEKTS VISAI CILVECEI

 6. 2M saka:

  Godīgi sakot, Linard, arī mani māc bažas par tavu likteni ja atbrauksi, bet mierinu sevi ar domu, ka ļoti daudz ko nezinu.

 7. vēsture saka:

  1949. gadā Ženēvas Konvenciju parakstīja arī PSRS, un tās tiesību pārņēmēja, starp citu, ir Krievija. No šīs Konvencijas izriet, ka visiem, kuri Latvijā iebraukuši okupācijas laikā, jāatgriežas mājās – kā tas notika ar vāciešiem Skandināvijas valstīs pēc 2. pasaules kara beigšanās. Izņēmums – ja attiecīgā valsts vēlas viņus labprātīgi paturēt. Kāpēc šo Konvenciju nepilda? Tāpēc, ka Latvijas valdība nekur – arī ANO – ar šādu prasību nav vērsusies. Pārāk daudz bijušo padomju funkcionāru vēl pie varas, turklāt papildus tam viņi apzaguši latviešu tautu vairāku miļjardu latu apmērā. Paskatiet tikai lielākās bankas – banka Baltija, Pareksbanka, Latvijas Krājbanka, Hipotēku un zemes banka, bet ir vēl arī citas bankas.

  Eižena Finka pareģojums

  Gaišreģis Finks precīzi pareģoja 4. maija republikas nākotni:
  “Latvijā atkal plivinās sarkanbaltsarkano karogu, bet pie varas būs komunisti. Tā tas ilgs vairākus gadus. Komunisti nedarbosies latviešu tautai, bet krievu interesēs. Daudz būs runu par brīvību un neatkarību. Tas būs tukšas muldēšanas laiks. Joprojām būs tas pats viss sliktais pret latviešiem. Komunisti padarīs latviešus plikus un nabagus. Paši viņi savāks lielas vērtības. Tās iegūs krievi un žīdi. Tās nebūs godīgā ceļā iegūtas vērtības.
  Tad – es nevaru pateikt, kā tas iznāks – bet viņi būs spiesti atdot visu atņemto latviešiem atpakaļ.”

 8. lasītājs saka:

  2M saka:

  2013. gada 10. jūlijs 6.22

  Godīgi sakot, Linard, arī mani māc bažas par tavu likteni ja atbrauksi, bet mierinu sevi ar domu, ka ļoti daudz ko nezinu.
  ————————-

  Es ieteiktu jums nebaidīties par taisnīgu lietu un vairāk koncentrēt enerģiju, lai Latvijā, piemēram, tiktu atvērti čekas maisi, saņemti atpakaļ no PSRS mantinieces Krievijas arhīvi, tiktu veiktu dekolonizācija utt.

 9. Gudrais saka:

  Tvaika ielā tagad tikpat kā 5-zvaigžņu viesnīcā…

  Admins
  Biedrs Gedroics(Gudrais) no Daugavpils pasaka skaidrā valodā, kādam “kantorim” viņš strādā, līdz ar to arī, kas ir radio Merkurs ar tā žvadzētāju Lapinski, LNF dekolonizators Garda un citi viņa draugi- jūdasi. Ne jau tu “Gudrais” esi interesants, bet gan tavi darbi, kuri izved citus jūdasus skaidros ūdeņos…

 10. nabagais saka:

  Vajadzētu sākt ar to “atbrīvotāju” pieminekli.

 11. No Latvijas saka:

  Linard, lai izdotos!
  Par Finka paregojumiem runajot, mums paliek tikai ceriba un ticiba, ka ta tas ari notiks.

 12. Deniss saka:

  Linard, vēlos Jūs informēt.Jūs droši vien zināt par to ka agrāk pārsvarā pret tautām izmantoja ieročus, šautenes utt. bet tagad izmanto psihotronos ieročus.
  Pirms doties kaujā ienaidnieks ir ļoti rūpīgi jāiepazīst un arī viņu izliktās lamatas. Tādēļ mazliet padalīšos ar savām zināsanām. Vai Jums ir kas zināms par psiholoģiskiem ieročiem ko izmanto pret tautu? Piemēram, cilvēks gan apzināti gan neapzināti var virsvadīt otru cilvēku ar domām, atrodoties tiešā tuvumā, gan neatkarīgi no atrašanās vietas. Darbojas tā ka viens cilvēks vai cilvēku kopa iesūta otrā cilvēkā domas bet saņēmējs var domāt ka tās ir viņa paša un sāk tās īstenot.Domu saturs atkarīgs no sūtītāja mērķiem.

  Iespējams esiet informēts par nogalināsana no attāluma.
  Raksts par vienu no Latvijas 4 A mafijas (Aivars Lembergs, Andris Šķēle, Ainārs Šlesers, Andris Grūtups)ietekmīgākajām marionetēm-

  http://bnn.lv/virkne-naves-gadijumu-lemberga-tuvakaja-loka-112307

  Indes.Izgatavota inde pēc kuras cilvēks mirst, bieži vien no kādas sirds slimības taču ekspertīzē indi nevar konstatēt, tādēļ diagnoze var būt piemēram infarkts taču patieso cēloni, izdarot asins analīzes, nevar pierādīt.

  Tādēļ novēlu sagatavoties rūpīgi ejot cīņā. Domāju ka prezidentam ir necila loma mafijas klanā, viņš ir tikai kā izkārtne. Latviešu tauta ir apmuļķota un daudzi ir kļuvuši par kangariem un akliem pelēkiem pakalpiņiem, no to rokām kas valda pār Latviju un tas nav prezidents. Viņš ir tikai pakalpiņš.Īstie ģenerāļi bieži vien nav redzami, bet darbojas ar vislielāko ietekmi ar masu informācijas līdzekļu palīdzību un citiem instrumentiem katru dienu iedarbojoties uz cilvēkiem ar meliem.
  Un tauta kļūst par ieroci lai iznīcinātu varoņus. Līdzīgi kā Jēzu Kristu.

  Novēlu Jums iegūt patiesas un spēcigas zināsanas lai atrastu tos cilvēkus ar kuriem sadarbojoties tik tiešam var radīt lielas pārmaiņas Latvijā!

  Admins
  Paldies !
  Tas viss man ir zināms.
  Latvijā neviens nav noteicējs.
  Tie sēž Vašingtonā un Maskavā.
  Agrāk vai vēlāk, bet LRTT visus pasaules varenos samals miltos, lai arī cik tas neticami izklausās.
  Tam KUNGAM, kuram es kalpoju, pretinieku nav.

 13. dari! saka:

  Paraksties par uzvaras pieminekļa nojaukšanu! Ir savākti jau 90% nepieciešamo parakstu!

  http://manabalss.lv/rigas-ista-uzvaras-laukuma-atjaunosana/show?mode=all&type=top

  Parakstieties un padodiet tālāk!

 14. skorceni saka:

  Linard,ceru,ka izdosies Tev,bet ja prezidentam nepielec ,tad tiešām ir jāķeras pie radikāliem līdzekliem.Es gan neticu šim režimam.Tev,Linard ir bīstami atrasties Latvijā,bet kas zin varbūt sanāks…..Tribunāls nedrikst palikt bez Tevis….

 15. Tautietis saka:

  Drīzāk cirvja kāam lapas plauks , neka tiksies vai dos atbildi.No komunistu šlakas velti gaidīt brīnumus .

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *