Iet uz vēlēšanām- nozīmē iznīcināt Latviju !

imagesCAWW1JNYIet uz vēlēšanām- nozīmē iznīcināt Latviju !

 Ja iesim un vēlēsim par tiem, kuri šodien raujas pie varas, mēs iznīcināsim pašu pēdējo, kas vēl komunistu izdzimteņu izmocītajam latvietim ir palicis pāri- un tas ir: Cerību !!!

Ieklausīsimies uzmanīgi, ko tad tie “pestītāji”, sākot no Dzintara, Kalnietes, Kristovska, Ēlertes un beidzot ar Latgales mafijas “jumtu” Urbanoviču, mums sola ? Nu taču to pašu, ko Godmanis ar savu bandu pirms divdesmit gadiem… . Neviens no viņiem nerunā par Tiesiskuma atjaunošanu Latvijā. Vārdu sakopojums “Latviešu tauta” šiem KGB “audzēkņiem” ir aizliegts ņemt mutē.

 Tikai pilnīgs vēlēšanu boikots var glābt Latviju no pilnīgas iznīcības, vai arī tautas masveida iziešana ielās.

 LRTT uzskata, ka bez Tiesiskuma atjaunošanas Latvijā un VDK kartotēkas publiskošanas, nekāda Latvijas “glābšana” nevar notikt. Visu partiju muldēšana, kura nebāzējas uz Tiesiskumu, ir populisms, kurš pakārtots politiskajam konjunktūrismam.

Šinī sakarā LRTT piedāvā iepazīties ar Jāņa Miezīša rakstu:

 “Politteātra priekškars jau pacelts”

LRTT 27.04.2010                         Par foto un komentāriem atbild LRTT

Raksts tapis sadarbība ar www.aisbergs.lv

==========================================================================================================================================

 J. Miezītis.

Politteātra priekškars jau pacelts.

Pamazām tuvojas kārtējās Saeimas vēlēšanas. Politiskās partijas jau lielākā vai mazākā mērā uzsākušas savu priekšvēlēšanu kampaņu ar kārtējo pārgrupēšanos, jauniem un ne tik jauniem solījumiem, vīzijām, lozungiem, idejām, aicinājumiem, apgalvojumiem… Pēkšņi visas partijas ir sākušas domāt par tautu. Kā uz burvju mājienu visām partijām pēkšņi ir kļuvis skaidrs kā izvest Latvijas ekonomiku no krīzes, kā labot pieļautās kļūdas un kā panākt, lai tās nākotnē vairs neatkārtotos. Vēlētāji, lai arī visumā skeptiski, bet tomēr pamazām iesaistās šajā priekšvēlēšanu tirgū un sāk izvērtēt iespējamos kandidātus un partiju piedāvātās „valsts ekonomikas atveseļošanas” idejas. Viss iet savu parasto gaitu. Viss iet tā, kā tas gājis jau divdesmit gadus.

elerteIedomāsimies, ka es mežmalā ar visām saknēm saroku alkšņus. Aiznesu uz tirgu un kā vienīgais augļu koku tirgotājs piedāvāju visiem tos pirkt, stāstot cik jauki šie „bumbieru” stādi kādreiz ziedēs, kādus saldus un sulīgus augļus no tiem varēs iegūt. Vēl es iesaku katram pircējam ļoti rūpīgi izvērtēt šos stādiņus un izvēlēties no tiem priekš sevis pašus labākos, ar spēcīgāko sakņu sistēmu, ar taisnākajiem un veselīgākajiem stumbriem. Es gari un plaši skaidroju, cik liela nozīme augu augšanā ir spēcīgai sakņu sistēmai, kas jāņem vērā lai izvēlētos kociņu ar pareizāko zaru vainagu, slavēju šo stādiņu augsto salcietību…

Foto:Vai nav līdzīgi karikatūrām, šie divi zvērinātie komjaunieši ?

 Un, vai šie divi būs tie, kuri cels Latviju “stikla kalnā” ? Šī “ērce” (Ēlerte) atkal grib tikt pie teikšanas, lai, kopā ar kargina-godmaņa slepkavu bandu, izdarītu pēdējo “dūrienu” latviešu tautas, tā jau knapi dzīvajā ķermenī. Ēlerte ir viena no pretīgākajām latviešu tautas pabirām !!! Dievs, pasargi mūsu Tēvzemi no tāda veida pretekļiem !

Kad vēlāk dārzos no maniem pārdotajiem stādiem gaidīto bumbierkoku vietā lapos alkšņi, es jums teikšu, ka paši vien pie tā esiet vainīgi. Tā bija jūsu brīva izvēle. Vajadzēja rūpīgāk izvērtēt piedāvāto stādu materiālu! Un vispār, katrs dārznieks saņem tādu dārzu, kādu ir pelnījis. Pie visa vainīgs ir jūsu kūtrums, slinkums, neuzņēmība, apātija, latviešiem raksturīgā mentalitāte…

Kāda atšķirība ir manam aprakstītajam gadījumam no, jau divdesmit gadu garumā, mums piedāvātā partokrātiskā vēlēšanu farsa? Tikai viena. Augļu koku stādus nākošajā gadā jūs no manis vairs nepirksiet, bet vēlēšanu farsā turpināsiet piedalīties atkal un atkal, arvien no jauna „pērkot” tos pašus partiju piedāvātos „alkšņus” un naivi gaidot, ka no tiem „jūsu dārzā” ziedēs ābeles, bumbieres, ķirši. Vēl vairāk, jūs viens otram teiksiet , ka piedalīšanās šajā „pirkšanā” ir katra pilsoņa svarīgs pienākums, visīstākā demokrātijas izpausme. Jūs cits citu brīdināsiet, ka katrs, kurš atsakās piedalīties ir muļķis, jo šādā veidā viņš savas izvēles un pirkšanas tiesības faktiski nodod kādam citam, kurš tad noteikti izdarīs tādu izvēli, lai tieši viņa dārzs zaļotu, ziedētu un nestu varenu ražu.

asa

Foto: Varbūt kāds domā, ka šie divi, “maskavas promiteji”, vēlas Latvijā ieviest civilizāciju, tad maldāties ar “abām” domāšanas vietām. Abi šie kriminālelementi ir Maskavas mafijas ielikteņi. Paskatīsimies tikai uz šo cilvēku pasakainajām bagātībam ! Bagātība no debesīm nekrīt, tātad, ir nozagta latviešu tautai. Aiz abiem viņiem stāv pasūtījumu slepkavības ! Gan jau pienāks diena, kad “skruvspīļu” priekšā viņi stāstīs un stāstīs un stā….kā no Niagāras ūdenskrituma velsies ārā visi noziegumi, kurus viņi veikuši pret latviešu tautu… .

Ņemot to visu vērā, es pievienojos mazākumam, kuri uzskata, ka pastāvošā vēlēšanu sistēma mūsu valstī ir jāmaina pašos pamatos. Situācija, kad deputātu kandidātus var izvirzīt tikai partijas un balsotājiem ir iespējams balsot nevis par atsevišķiem deputātu kandidātiem, bet gan tikai par partiju sastādītajiem sarakstiem – tā nav demokrātija. Partiju izvirzītajiem kandidātiem vienmēr pirmajā vietā būs savas partijas, tās sponsoru vai savas personīgās, nevis tautas intereses. Izvēli starp „mazāko ļaunumu”, nevar uzskatīt par izvēli. Arī ieviestā 5% barjera nav demokrātiska, jo to vēlētāju balsis, kas nodotas par Saeimā neiekļuvušajām partijām tiek pieskaitītas Saeimā iekļuvušajām partijām, par kurām šie vēlētāji nemaz nav balsojuši. Piedaloties vēlēšanās pēc līdzšinējiem, partokrātiskajiem principiem, nekādas izmaiņas uz labo pusi mūsu valsts pārvaldē vienkārši nav iespējamas.

Ir jāpiespiež valdībai mainīt vēlēšanu likumu (to gan laikam ir iespējams panākt tikai piedraudot ar vispārēju vēlēšanu boikotu), nevis jādomā par kuru partiju balsot! Piedalīties līdzšinējā vēlēšanu farsā ir tik pat muļķīgi un bezjēdzīgi, kā nosēsties pie viena galda ar rūdītiem blēžiem, spēlēt uz naudu ar viņu iezīmētām kārtīm un cerēt uz lielo vinnestu. Vēl vairāk, ja mēs piedalāmies šādās vēlēšanās, mēs ar to pašu būsim izteikuši savu atbalstu šai netaisnīgajai vēlēšanu sistēmai un radījuši papildus argumentu tās tālākai pastāvēšanai. Visu šo gadu garumā mēs esam pārliecinājušies, ka panākt mūsu tautai un valstij labvēlīgu rezultātu šādās vēlēšanās nav iespējams. Tāpēc katram, kurš, nepieprasīs Latvijā iedibinātās partokrātiskās vēlēšanu sistēmas vietā ieviest demokrātiskas vēlēšanas, bet paklausīgi ies piedalīties šajā vēlēšanu farsā, turpmāk tiešām būs jājūtas līdzatbildīgam par mūsu valsts tālāku izlaupīšanu un mūsu tautas iznīcināšanu.

Bet kādas ir jūsu domas? Vai kārtējo reizi piekritīsiet pirkt tos pašus alkšņus tikai tādēļ vien, ka šīs „alkšņu tirgošanas” procedūras pārtraukšana, kā jums tas tiek stāstīts, prasa lielus pārkārtojumus, kurus tik īsā laikā izdarīt nav iespējams?

21.04.2010.

============================================================================================================================================

Kāds visu aptverošs komentārs “iz” interneta:

jajaja, 07.02.2010 09:47

Gribētu zināt, kā tikuši pie saviem miljoniem Ēlerte un PS dibinātājs? No cik partijām ir “izlekuši” vienotības partijnieki? Cik daudz tur ir ierotējuši TP biedri? Ko tur dara Kristovskis, nu reti aprobežots un stul-s cilvēks. Ko tur dara Kalniete? Vai cer, ka viņu vēlreiz “aizvirzīs” uz ES? Un marsietim pēdējais laiks kārtīgi izārstēties, bet Mūrniece lai beidz blēdīties un izmantot sava amata priekšrocības personīgajā dzīvē. Bet vāks visam bija visu šo kundziņu un dāmīšu vienotības balsojums par pensionāriem nozagtajām pensijām un pēc tam klusi un rāmi vilka nozagto naudas līdzekļu atgriešanu (bez procentiem) vairāk kā pusgadu. Un tikai sagaidot ST spriedumu sāka vāvuļot, ka pensionāri redz esot valsti izglābuši. Cik “aizkustinoši”!!! Kāpēc tad neprasīja miljonāriem, lai glābj valsti ar savu sazagto naudu? Bet vieglāk ir atņemt naudu večiem.

You may also like...

26 komentāru

 1. AG saka:

  Vēlēšanu likums nav ideāls, bet ar boikotēšanu mēs to nemainīsim un vispār neko nepanāksim, jo nav min % barjeras, kas nepieciešama, lai vēlēšanas skaitītos notikušas. Nekādā ziņā nav jābalso par tiem sūdiem, kas raksta augšgalā minēti, taču, ja būs kāda JĒDZĪGA, PATIESI NACIONĀLA partija, kas aicinās mani kandidēt, es neatteikšos to darīt! Domāju, ka tādejādi es nekādā veidā savai tautai nekaitēšu, bet gan tuvināšu Taisnīguma uzvaru!

 2. uldis-jojo saka:

  boikotēt vēlēšanas aicināja pilsoņu komiteja un rezultātā pie varas nonāca bijušiekomunisti no LC un VDK izveidotā pasaules brīvo latviešu apvienība,kuri nostiprināja okupācijas sekas,izlaupīja un prihvatizēja valsti. ja latvieši boikotēs,krievi to nedarīs un vara demokrātiski pāries krievu rokās,bet tas jau ir gala sākums. Ja pašlaik nav pērkoņkrusta tipa nacionālā spēka jābalso vien par šiem pašiem pamīkstiem latviešiem,kamēr nepiedzims jauns gustavs celmiņš, ernests brastiņš plūdonis skalbe virza uc.ievērojami nacionālisti.Nav ne čekas, ne okupācijasarmijas, kas vajātu nacioālistus- viss kas pitrūkst ir enerģiski vadoņi ,kuriem būtu gatava sekot tauta. Gan ulmanis, gan hitlers nacapie varas ekonomiskās krīzes laikā,kāda ir patlaban. Nacionālists nedrīkst mukt no cīņas- tā ir ideālu un savas tautas nodevība!

 3. Edgars. saka:

  Procentus atvilka no pensionāriem,cik zemiski un nekaunīgi no valdošas kliķes.

 4. Dainis saka:

  Labs raksts, bet neiet uz vēlēšanām ir pedējā muļķība, jo krievi ies un tad vainojiet paši sevi!

 5. aktaks saka:

  Phe, nav prikola neiet, bet es neieshu. Partijas nobalsos pashas par sevi, kurai vairak biedri/radinieki tie uzvarees. Skaistā vēlēšanu sistēma…:)

 6. Filips Bobinskis saka:

  Man ir duālas sajūtas, domājot par piedalīšanos vēlēšanās.
  No vienas puses šīs ir reformētās LPSR nevis Latvijas Republikas parlamenta vēlēšanas, līdz ar to tās nav uzskatāmas par likumīgām. It īpaši tādēļ, ka liela daļa no vēlētājiem un kandidātiem būs Padomju Savienības kolonisti, un kā jau citviet rakstīju šāda varas došana svešai valstij piederīgiem ļautiņiem (Krievijas tautiešiem) ir klaja latviešu pašnoteikšanās tiesību pārkāpšana.
  No otras puses, vai ir cits veids, kā man izteikt savu pilsoņa gribu? Joprojām uzskatu, ka vienīgais pareizais ceļš pirms 20 gadiem bija tas, ko sludināja Pilsoņu Kongress, bet vairums tautas izvēlējās (ne bez prasmīgas smadzeņu skalošanas no zināmu aprindu puses) citu ceļu. Visi šobrīd esošie centieni veidot nacionālas varas struktūras (Pilsoņu Kongress, Nacionālā Apvienība u.c.) diemžēl nevar apmēra ziņā sacensties ar šobrīd darbojošos LPSR varas struktūru. Mums neapšaubāmi vajag stiprināt šādas organizācijas. Bet vai varam iztikt bez piedalīšanās nelikumīgās vēlēšanās? Kamēr nav cita reāla veida, kā pārņemt varu, laikam diemžēl nē.
  Pretējā gadījumā zināmas aprindas atkal varēs vāvuļot, ka nacionālistus atbalsta tikai nullkomāciktur procenti un ar to viedokli nav ko rēķināties.
  Bet diemžēl nacionālistu (pie tiem nepieskaitot tēvzemiešus, kas sen ir nacionāli tikai un vienīgi priekšvēlēšanu saukļos, un vislatviešus, kas gatavi biedroties ar jebkuru partiju, parādot, ka tiem patiesībā nav nekādi principi) iekļūšana saeimā, spriežot pēc reitingiem, ir apšaubāma. Un balsošana par partijām, kas parlamentā neiekļūst, pēc pašreizējās likumdošanas ir bezjēdzīga. Ja es nobalsoju, piemēram, par TNSS, kura saeimā nenokļūst, tad beigās manu balsi savāc, piemēram, Saskaņas centrs. Nu murgs gatavais.
  Tad bezmaz vienīgais iemesls, kādēļ man vēlēšanās piedalīties, paliek tas, ka, ieviešot partiju finansējumu no valsts budžeta, finansējums būs atbilstošs vēlēšanās iegūtajām balsīm. Nacionālās organizācijas atšķirībā no citām partijām nefinansē dažādi biznesa grupējumi, tādēļ tieši finsniālais aspekts bieži vien kavējis to uzplaukšanu.

  Līdz rudenim vēl pamatīgi jāizdomā, piedalīties vēlēšanu farsā vai nē.

 7. Miervaldis saka:

  Mūs paglābt var tiešām – Latvju masu izešana ielās, jo kā mēs nobalsosim, nenobalsosim – tik un tā viņi vēlesanu rezultātus viltos!

 8. janča saka:

  Uz vēlēšanām jāiet un jābalso par Visu Latvijai!

 9. AG saka:

  Nu tikai ne par tiem sūdiem, tad tiešām labāk nemaz nebalsot!

 10. Tautas Dziednieks saka:

  Vienīgais un pareizais ceļš, kā to jau ir norādījis profesors,Pasaules ekonomikas institūta vadītājs M.Hadsons—nekavējoties veikt Latvijas varas augšgala noziegumu starptautisku izmeklēšanu un varturu sodīšanu.To var panākt tikai ar starptautisku spēku palīdzību.

 11. '''cīnītājiem'' saka:

  Šoreiz pilnīga taisnība ‘AG’un ULDIM-jojo.IR jābūt daunim kā D IMITERAM LAI AICINĀTU NEIET UZ VĒLĒŠANĀM,ULDIM atmiņa neviļ kas notika ar valsti,kad stulbie no Pilsoņu komit./VDK SPārns/tautu piekāSA un vara tieši nonāca ”īsto” gebešņiku rokās/Gorbunovs,Godmanis un Co/ Šis rakstelis ir pretlatvisks,prettautisks,pretvalstisks,kas aicina atdot pilnīgi varu krieviem un K remlim.

 12. Komentārus par Pilsoņu kongresu nevajag rakstīt cilvēkiem , kas saklausījušies melus no čekistu un komūnistu mutēm un publikācijām.Par Pilsoņu kongresu laikrakstam “Atmoda” bija aizliegts rakstīt, bet pārējās avīzes publicēja melus.Tādēļ beidziet, nezinīši,turpināt čekas melu kampaņu.

 13. POLITISKĀS PARTIJAS
  LATVIEŠU ZEMNIEKU SAVIENĪBA
  ( LZS )
  Sabiedriskas organizācijas:
  Solidaritate
  Latvijas Polu Savieniba POLONEZ
  Latvijas Baltvacu Savieniba
  Baltijas Kazaku apvieniba

  AICINĀJUMS

  LATVIJAS TAUTAI atbalstīt vēlēšanu kopu
  „MĒS PAŠI”!

  Politiskā partija „Latviešu Zemnieku Savienība” (LZS) aicina VISUS iedzīvotājus uz Latvijas valsts atjaunošanu.

  SATVERSME UN CIVILLIKUMS, kas ļāva uzņēmīgiem cilvēkiem brīvi strādāt un nest pilnu atbildību par savu darbību, šodien nedarbojas.

  Latvijas tauta, VISI vēlētāji no 18 gadu vecuma: studenti, skolotāji, mediķi, juristi, uzņēmēji, kā arī pārējo arodu speciālisti, tai skaitā arī skolnieki un pensionāri. Nāciet realizēt savas tiesības par tiesiskas valsts atjaunošanu. Veidojot vēlēšanu sarakstu „Mēs Paši”, pēc Īrijas parauga, katrā vēlēšanu apgabalā, nebūs neviena ESOŠĀ vai BIJUŠĀ deputāta! To var izveidot tikai ar jauniem deputātiem Saeimā, kuriem rūp Latvijas labklājība un nākotne.
  Šajā darbā aicinām piedalīties visas sabiedriskās organizācijas, tautību kopas, reliģiskās draudzes un citu partiju pārstāvjus, kuri atbalsta mūsu pamatprogrammu.

  Izvirziet deputātu kandidātus no sava vidus, kas ir savas zemes patrioti. Katrā apgabalā paredzēts izvirzīt šāds kandidātu skaits: Rīgā–32;
  Vidzemē –29;
  Latgalē–19;
  Zemgalē–18;
  Kurzemē– 17.

  10.Saeimas pamatuzdevumi un programma:
  1. atjaunot Latvijas valsts likumus: par pagastiem, apriņķiem, ministrijām, organizācijām, Latvijas Banku, Sodu, Pavalstniecības un Valodas likumu;
  2. atjaunot 9 ministrijas: Ārlietu; Iekšlietu; Rūpniecības, enerģētikas, tirdzniecības un finansu; Kara; Zemkopības; Izglītības; Satiksmes; Tieslietu; Labklājības;
  3. atjaunot 516 pagastus un 19 apriņķus, 6 Profesijas arodu Kameras;
  4. atjaunot Latvijas Aizsargu Organizāciju (LAO), kā Policijas palīgus;
  5. atjaunot ražošanu uz Sabiedriskā Tirgus Ekonomikas (STE) pamatiem, kas sekmīgi darbojās līdz 1940.gada 17. jūnijam.

  Tautsaimniecības atveseļošana ir iespējama vienīgi ar ilgstoši stabiliem un maziem nodokļiem UZŅĒMĒJIEM.
  Ir jāatjauno Latvijas valstī iedibināto kārtība, kurā pašvaldība pati rūpējas par savu iedzīvotāju labklājību, t.i. nodokļus iekasējot uz vietas un veicinot ražošanu.
  Izpildot šīs pamatprasības, jau šodien Valstī var izmaksāt sociālo pabalstu 168,-latu mēnesī KATRAM Latvijas iedzīvotājam. Saņemot šādu pabalstu, var novērst sociālo krīzi.
  Kā arī šie pasākumi dod iespēju samazināt esošo Valsts pārvaldes aparātu 12 reizes! Tas nodrošinātu finansiālo līdzekļu ekonomiju, sociālo kārtību, kā arī pilnībā likvidēt bezdarbu.

  Uzskatām, ka jebkura Latvijas teritoriāli saimnieciskā plānošana šodien no augšas, neņemot vērā uzņēmēju un īpašnieku tiesības ir apzinātas krāpšanas un nekompetences izpausme.
  Šobrīd ar Latvijas valdības un Saeimas nodokļu un muitas politiku tiek nodrošināta valsts ierēdņu aparāta lielo algu apmierināšana, nevis tautas labklājības nodrošināšana. Budžeta izdevumi ir jāplāno ar tautsaimniecībā reāli iespējamo finansējumu.

  Šodien NEVIENS nedrīkst palikt malā,

  kamēr nabadzības problēma skar ikvienu ģimeni un cilvēku.

  Neko nedarot, JŪS ATBALSTĀT Valsts izsaimniekotājus.

  Papildus informāciju var iegūt rakstot pa pastu: Maskavas ielā 357-9e, Rīgā, LV-1063, vai tāl/fakss: 67379890; mob. 26347783;
  vai e-pastu: zemnieks@latnet.lv

  Būsim vienoti! Vienotībā Mūsu spēks!

  Vēlēšanu kopas „Mēs Paši” Organizācijas centrs.

 14. puparts saka:

  Un kad atcerēsimies par NULLES DEKLARĀCIJU? Tā vismaz ierobežos zagšanu….

 15. Inguna saka:

  Boikotēt vēlēšanas nozīmē nepateikt neko. Ir jāiet un jāizsaka savs viedoklis,kaut vai negatīvs.

 16. karlo saka:

  Cik un kas maksā šiem “patriotiem” ,kuri aicina neiet uz vēlēšanām?Kā intereses viņi pārstāv?

 17. Filips Bobinskis saka:

  Var jautāt arī pretēji – kā intereses pārstāv tie, kas aicina vēlēšanās piedalīties?
  Kopš Latvijas okupācijas nevienas L(PS)R saeimas vēlēšanas, arī pēdējās LPSR Augstākās Padomes vēlēšanas absolūti neko labu nav nesušas. Piedalīšanās tajās tikai legalizē šo nelikumīgo vēlēšanu rezultātus un varu ieguvušo spēku izdarības.
  Tāpēc vislabākais variants būtu vēlēšanās nepiedalīties, bet tam nav īsti jēgas, jo:
  1. kā jau rakstīju, neviens šā brīža mēģinājums veidot alternatīvas varas struktūras nevar ampēra veidā sacensties ar pašreizējo nelikumīgo varas struktūru;
  2. vēlēšanu boikotēšana nevar izgāzt vēlēšanas, jo, ja nemaldos, pašreizējā likumdošana neparedz minimālo vēlēšanās piedalījušos skaitu. Pat ja tikai simts kandidātu nobalsotu paši par sevi, saeima skaitītos ievēlēta.
  Tad nu, neko darīt, jāizmanto esošā varas struktūra, lai izbeigtu joprojām pastāvošo okupāciju atbilstoši tiem mērķiem, ko reiz izvirzīja Pilsoņu Kongress. Pirmie uzdevumi – izraidīt ~ 20 000 Latvijā palikušo atvaļināto PSRS militārpersonu un iekšlietu struktūru dalībnieku; anulēt visas PSRS kolonistiem piešķirtās Latvijas pases un strādāt pie to repatriācijas; anulēt Latvijas un Krievijas robežlīgumu un pasludināt Abrenes apriņķi par latvijas Republikas daļu. Neizpildot šos punktus Latvija joprojām uzskatāma par okupētu. Bet grūti iedomāties, kā šos punktus pat visnacionālākais spēks var izpildīt esošā 4. maija režīma ietvaros. Tos var izpildīt tikai 4. maija režīmu un tā pieņemtos lēmumus pasludinot par nelikumīgiem, kādi tie arī ir.

 18. Miervaldis saka:

  No mums nav no svara, kāds būs vēlešanu rezultāts.Vēlešanu rezultāts būs no svara, dēļ lielvaru interešu.

 19. h-86 saka:

  Steidzīgi jāorganizējas kopai “Mēs Paši”par ietekmīgu un daudzskaitlīgu organizāciju.Pats esmu gatavs savā miestā Skrīveri (pagaidām vēl stipri latvisks)palidzēt organizēties. Ar cerību uz izdošanos bij.LNNK un Pilsoņu Kongresa biedrs.

 20. Ernis Purnis saka:

  Dilema tiešām, jo okupantu masa beidzot ir apjēgusi promaskavisko spēku 20 gad centienus tiem iestāstīt vēlēšanu izdevīgumu un rezultātus jau sajutuši un nu jau bariem nelikumīgi naturalizētā urlu kremļa lielgabalgaļa skries balsot par saviem maskavas krievebreju vadonīšiem Latvijā un mūsu militārās un policijas struktūras akli aizstāvēs viņu “demokrātiskās” tiesības pārvaldīt patiesībā viņiem svešo-mūsu valsti.

  Tapēc neiet balsot būtu pareizi, BET, ja to darītu visi mūsu likumīgie pilsoņi, bet čekas zagļu, kangaru un promaskavisko kampēju un svešo okupantu apdulinātie, morāli un politiski dezorganizētie mūsu ļautiņi nav šobrīd spējīgi uz tādu vienotību. Ja būtu notikusi dekolonizācija un te būtu tikai likumīgās un dabiski ieplūdušas cittautiešu minoritātes, tad varētu protestēt nebalsojot, bet šobrīd…. ir ļoti nopietni jādomā, lai ar netīro ūdeni neizlietu mūsu mazuli no vaniņas.

 21. padomaa saka:

  kur nu veel stulbaaks aicinaajums kaa boikoteet veeleesanas! :D domaaju ka te ar kko sakariigu raksta bet peec sii briinuma neveersu vairaak valaa lapu!
  kurs pamulkis iesaka boikoteet veeleesanas??? vareetu arii viedais meistars pateikt kaada jeega no veeleesanaam ko uzskata par nenotikusaam??? es varu pateikt – NEKAADAS!!! riiko jaunas veeleesanas piedalaas tie pasi tikai viss jau izmaksaa 2 x daargaak!!!
  JA IESAKAT SAVAS “SPIIDOSAAS/SPALVEINAAS” IDEJAS PASKAIDROJIET ARII KAADA NO VINAAM JEEGA! :D :D

 22. Par vēlēšanām saka:

  Vispareizākais risinājums ir ignorēt vēlēšanas, jo rezultātu ir neiespējami ietekmēt dēļ pilnīgi nepareizās partiju vēlēšanu sistēmas. Un vispār ir pilnīgi vienalga ko ievēlēs, jo 90% ir cilvēki, kuri būtu ja ne jātiesā, tad vismaz jātur pa gabalu no valsts pārvaldes.
  Ja vēlēšanās piedalīsies pēc iespējas mazāks cilvēku daudzums, ideālā variantā tikai partiju biedri, tad rezultāts vienalga būs tas pats.
  BET pēc tam var rīkot referendumu par tautai svarīgiem jautājumiem, piemēram, vēlēšanu likuma maiņu. Un vajadzēs savākt krietni mazāku cilvēku skaitu.
  Tā ir vienīgā reālā(nevardarbīgā) iespēja latviešu tautai atgūt varu pār valsti.
  Tādēļ aicinu – ignorēt vēlēšanas, bet piedalīties referendumos.

 23. garāmgājējs saka:

  Ja mēs neiesim, ies okupanti. Vai lapas veidotājs strādā Maskavas labā?

 24. Miervaldis, garāmgājējam saka:

  Naivais cilvēciņ, no mums – Latvju vēletājiem vēlešanu rezultāts nav atkarīgs.Pie patreizējas situācijas, kas ir mūsu valstī, vēlešanu rezultāti būs atkarīgi, no Latvijas naidnieku, un kangaru interesēm!

 25. upssi saka:

  Ak, Dievs, kāda tukša salmu kulšana!!!

 1. 2021. gada 4. jūnija

  […] Šo viedokli jau pirms 11 gadiem Jānis Miezītis pamatoja savā publikācijā “Politteātra priekškars jau pacelts”. Aicinām to pārlasīt šeit. […]

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *