Čekisti un viņu pakalpiņi aktīvi darbojas

Nodevēj, lai Velns tevi rauj !

www.tautastribunals.eu 1Šīs ZEMES kungs ir melu tēvs- VELNS.

Tā man reiz jaunībā sacīja kāds ļoti ticīgs cilvēks. Šī frāze man ir visus šos garos gadus vienmēr pavadījusi. Vienmēr, kad cilvēks pinas melos un visvisādi lokās, es atceros šo frāzi un redzu: cik gan nožēlojams ir tāds Dieva radījums.

Jānis-RožkalnsŠodien parunāsim(ir jau runāts par šo nelieti) par Jāni Rožkalnu, kurš cenšas sevi atkal un atkal uzdot plašākai sabiedrībai par ārkārtīgi lielu “brīvības cīnītāju”. Lai par tādu “būtu”, ir jāmelo, kā mēdz sacīt, uz “vella paraušanu“. To arī šis noziedznieks, kura vārds ir Jānis Rožkalns, dara.

Foto: Algotais “disidents” Jānis Rožkalns.

Nupat (03.04.13.) viņš esot ticis uzaicināts(no mistiskām personām) pie VL!avijiešiem, lai viņus “apgaismotu” par Atmodas kustību. Bezkaunīgā veidā viņš sevi nodēvē par HELSINKI- 86 dalībnieku.

Ja Jānis Rožkalns, kas bija, tad vienīgi čekas okšķeris.

Zinot šī nelieša darbības Vācijā, var sacīt tikai vienu: VDK savervēts provokators, kuram jādezorganizē un jāparalizē klaida latviešu vienotība. To arī Jānis Rožkalns “godam” pildīja un arī izpildīja. Tika sēts naids un bailes tajos, kuri bija iepriekš no čekas savervēti, bet Atmodas ietekmē domāja no viņiem tikt vaļā. Tika ņemti palīgā tā saucamie ZVIEDRIJAS SOCIĶI, ar Juri Kažu, Vilni Zaļkalnu un Ati Lejiņu priekšgalā. Arī es reiz tiku uzaicināts ierasties pie Rožkalna “parunāties”.

Izrādījās, ka šī “parunāšana” bija ultimāts.

Man piedāvāja sadarboties ar viņiem, pretējā gadījumā es tikšot pilnībā izolēts. Es, protams, no visa šī murga atsacījos, jo tajā brīdi sociķi un J. Rožkalns bija visnāvīgākie Daugavas Vanagu ienaidnieki.

DV man paziņoja, ka Zviedrijas sociķi ir Maskavas cilvēki.
Vēlāk, Rožkalna “darbības” rezultāta, DV mainīja savas domas par viņu un dāsni viņu apveltīja ar līdzekļiem, kuri nekad !!! nenonāca Latvijas disidentu vajadzībām.

No HELSINKI-86 fonda Rožkalns bija paspējis izkrāpt 30 000 DM. Šīs krāpniecības rezultātā PBLA nobloķēja šo kontu “uz mūžīgiem laikiem”, cik noprotams, tad ar VDK palīdzību. H-86 grupa Latvijā nesaņēma nevienu feniņu no šīs naudas. To visu saņēma VDK biedri. Čekas kuratori bija ebrejs Edvīns Inkēns un puskrievs Juris Rubenis, droši, ka bija arī citi, bet šie bija labi atpazīstami. Šodien šie “kuratori”, kā zinām, ir ļoti turīgi cilvēki.

Tajos laikos 30 000 DM pārvēršot Rubļos, summa bija jāraksta ar sešām nullēm. Daudz lielākas summas tika saņemtas no DV. Visa ārzemju latviešu saziedotā nauda tika mūsu tautas bendēm- čekistiem. Un 8ņus gadus “mūsu” Janka nenopelnīja par pretpadomju darbību, bet gan par Bībeļu spekulāciju. Klaida latvieši šīs Grāmatas atsūtīja, lai izdalītu ticīgajiem, bet ne lai pārdotu, bet mūsu “cīnītājs” laikam bija ne tā sapratis, un par to arī tika “iedoti” šie astoņi gadi, no kuriem iznāca piecus pavadīt nebrīvē, politiskajā zonā.

Latvija, LRTT, VDK, L. Grantiņš. J. RožkalnsTiem, kas nezin: politisko zonu piešķīra tikai un vienīgi par “nopelniem”. Tos, kuri nepiekrita šiem “nopelniem”, aizsūtīja uz Šķirotavu, vienkārši, lai tur nosistu.

Nepiekrita Vītoliņš, viņu nosita Šķirotavā. Nepiekrita Barkāns, viņu nosita, bet šis “nelietis” ņēma un “kapķorkā” atdzīvojās. Nepiekrita Grantiņš, viņu knapi dzīvu no turienes izvilka 30 ASV kongresmeņi. Viss tas, ko es saku, ierindas lasītājam ir grūti izprotams. It sevišķi par politieslodzītajiem. Neuzticīgie politieslodzītie vienkārši tika likvidēti. Rožkalns bija UZTICAMS politiskais cietumnieks, tāpēc viņš šodien arī peld pa 4. maija kliķes duļķaino ūdeņu virspusi. Visas viņa darbības tiek vērstas uz to, lai diskreditētu īstos cīnītājus pret pastāvošo noziedzīgo režīmu- pret pašreizējo H-86 un LRTT darbību.

Ja notiks kāds tiesu process pret Grantiņu, tad arī šis noziedznieks, kā “īstenais” politieslodzītais, tiks izmantots.

Bet neceriet nelieši, es kalpoju KUNGAM, kura virzienā jūs pat acis nevariet pacelt, kur nu vēl šajās acīs paskatīties.

Žēl tikai tie cilvēki, kuri tiks/tiek apmuļķoti no šī politkriminālelementa.

Interesanti būtu ari zināt, kuri bija tie, kas viņu uzaicināja uz šo sarīkojumu ?

L. Grantiņš.     08.04.13.

You may also like...

14 Responses

 1. Kā naglai uz galvas.
  Varu visu apstiprināt, ka tiešām tas tā bija.

 2. vells saka:

  Tas nelietis jau nav vells,bet gan briesmīgs velns un viņu paraus velns.Vācijā viņš zaga uz nebēdu ,bet kā jau velnam mīksta sirds viņš centās uz Latviju sūtīt humpalas.

 3. citrons saka:

  Tas,ka no Zviedrijas ienāca ar Rietumu un Austrumu atbalstu “jaunlatvieši”, apstiprinaja 91.gadā kāds cilvēks, kurš cīnījās un vāca informāciju pret VDK cilvēkiem, kuru meģinaja novākt,draudēja… nesanāca. Jautāju – kas par lietu, ja jau ar Dobeļiem un citiem brekšiem ierāvi kopā, ko negāji politikā,lai mainītu situāciju. Atbildēja – tur viss jau smirdēja un mani atšuva, lai netraucētu dalīt. Krita maskas un barikādes “latviešu” pusē aktīvi un “patriotiski” darbojās VDK cilvēki.
  Ja kāds domā,ka ir neatkarīgs, tad rūgti maldās.
  1995. gadā LR drosības iestādes darboņi iztapīgi apkalpoja Liepājas pusē Zviedru drosībniekus, par to krievi pasmējās.
  Ja sevi necieni, kurš tad tevi cienīs.

 4. andris saka:

  MELNO SPEKU ekas uz Meness,cekistu ziedu laikos.
  Ne velti stalins prasija parejai kompanijai cercilam ruzveltam
  TEHERANAS konference,ka dalisim menesi.
  http://www.youtube.com/watch?v=01pGF8nrlMY

  PALDIES.

 5. Marija saka:

  Nevar taču tik drausmīgi melot,jo vēl šodien Barkāns ir dzīvs un lustējas pa Zviedriju!

  Admins

  Marija ! Lasīt mācēt ir viens, bet saprast, kas cits.
  Izlasi vēlreiz… .

 6. video saka:

  Video, kur redzamas Latvijas 5.Saeimas vēlēšanas. Latvijas deboļševizācijas beigu sākums. Pie varas paliek komunists Anatolijs Gorbunovs, komunists Guntis Ulmanis un komunists Valdis Birkavs. Šodien viņi visi uz apzagtās latviešu tautas rēķina ir multimiljonāri. Lielā mērā tā ir Gunāra Meieroviča un zināmas ārzemju latviešu daļas atbildība, kas savtīgu interešu vadīti apvienojās ar komunistiem.

  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=dzu6ge0oe_Q

 7. andris saka:

  Un te ir musu nodeveju naudastevi
  http://www.youtube.com/watch?v=i3bg69HURnM

  PALDIES.

 8. R.B:-Marija saka:

  Es biju kopā ar Jāni Barkānu divas nedēļas Vīnē. Vins man stāstīja, domājuši, ka beigts un aiznests uz “kapķorku”, bet pa nakti pamodies. Lūk tā !

 9. riebjas tādi saka:

  Padomā tauta, kur šodien protestējot dzirdams tāds “brīvības cīnītājs un disidents” jaņis rožkalns vai tāds vēveris jaņis, vai tāds pupurs kostja? Parunā kur gribi, īpaši ar jaunatni-tie tādus nezina , jeb esot kaut kad par Atmodas laikiem kaut kas dzirdēts, tādas ir atbildes laikā kad Latvija tiek burtiski iznīcināta. bet šie Latvijas “patrioti” pat ne skaņu nav izdvesuši pret zagļiem valdībā un ne skaņas vispār un nekad pret psrs okupantu bariem mūsu zemē! Mēslu mušas, ne patrioti ir šie draņķi-nodevēji!

 10. padomā saka:

  Tā sanāk,ka Latvija ir tā zeme kur cietumos neliek visbriesmīgākos neliešus,zagļus,slepkavas kas tiem atļauts ar likumu.Lapsa kaut ko naivi šļupst,jo viņam uzdots uzdevums, kad sabrauks “īstie tautieši”vajadzēs atbrīvot siltās vietas.
  Briesmīgi radījumi ir pēdējais etaps pagastveči,kas”uzdāvināja” iebraucējiem Latvijas zemi.To jau rakstīja 1800.g. beigu galā un 1900.g.sākumā.
  Kam tēvu zemes nava,
  Tam nava vairs nekā.
  “Vai,vai mana tēvu zeme,
  Tumša nakts pār tevi nāk,-
  Maz tev bija laimes zvaigžņu,
  Un tās pašas apdzist sāk.”
  Kas viņu glābs?
  Kas viņu glābs?

 11. Garāmgājējs saka:

  Tas taču ir skaidrs, tiem, kuriem šodien atļauj runāt, ir šīs nīstās kliķes neatņemama sastāvdaļa.

 12. L. un H no Riigas saka:

  Lielģimene no Pārdaugavas
  11.04.2013 01:03

  A.Balts
  10.04.2013 15:42
  Uz kopējā nelietību, nodevības un okupantu rusifikācijas atbalsta fona šis gadījums tāds pretīgs kangariņu un kangareļu ikdienas smirdiens vien izliekas, bet, protams, labi raksturo valstī valdošo verdziskuma un lišķības fonu! Tam vēl jāpieskaita visos masu mēdijos valdošo “aizliegtās” cenzūras totālo kontroli. Spilgts tam piemērs ir vakar portālā “Kas jauns.lv” KGB stila redakcijai garām pasprukušo “skandalozā” ASV dzīvojošā latviešu ārsta A.Sluča raksta komentāru par ASV vēstnieka LV pretlatvisko rīcību, saucot psrs okupantus Latvijā par dabisko krievu minoritāti. Un, tādu ASV vēstnieka nelietību labojot, A.Slucis aicina ASV valdību palīdzēt īstenot Putina aicinājumu viņa tautiešiem atgriezties un apgūt Krievijas Āzijas daļu. Jau pēc trešā komentāra šis raksts pazuda kā nebijis un arī no arhīva izzuda, tā melīgi radot iespaidu, ka tāds nemaz nav bijis, kas ir tiešas antidemokrātiskas cenzūras paraugs. Tad atliek tik vēl kontrolēt iebraucējus, izbraucējus to politisko uzskatu dēļ, un mēs ne ar ko daudz vairs neatpaliksim no Z-Korejas, tikai ļoti maskētā veidā.
  ————————————– ——————————-
  Jā.šī ir šobrīd jau ir izteikti policejiskas diktatūras nomaskēta bandītu valsts, kur NAV NEVIENAM varai nepatīkamam cilvēkam iespējas izteikt savu protestu vai viedokli!!!

  Paldies Dievam, ka ir vel cilveki, kas censas pateikt taisnibu, sitas bija Delfos , bet taja sito rakstu uzreiz izdzesa un no archiva ari, viena vieniga cenzura pa visu valsti gan TV gan radio

 13. Mežstūrniece saka:

  Mani pārsteidz tas,ka mēs,parastie cilvēki,kuri diendienā dodas uz darbu,skolojam savus bērnus,rūpējamies par it kā mūsu latviešu tautas nākotni,pārvarām daudz dzīves grūtību,nezinām un pat nojaust grūti,cik daudz latviešu vidū ir nodevēji,kalpi,līdzskrējēji latviešu tautai naidīgai varai.Cerējām savulaik pirms 22 gadiem un pat ātrāk,kad dzirdējām par Helsinki 86 darbošanos,Gunāra Astras un citu politieslodzīto likteņiem,ka nupat, nupat taisnībai ir jāuzvar,bet še tev,lika drusku pagaidīt…Kāpēc tā notiek? Tāpēc,ka cilvēku pieveic izdzīvošanas instinkts,kaut viņš arī apzinās,ka viņu tūlīt piebeigs. Kaut kādas mistiskas cerības uz brīnumu.Tā notiek šobrīd ar mūsu latviešu tautu.

 14. Māris saka:

  Rožkalns atbilst tipiskam Kangara tēlam, līdzīgs krieviem Bunkām, kuri tagad sevi reklamē kā cīnītājus par latu atstāšanu – http://www.juristiem.wordpress.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.