Nodevība un nodevēji NR.3

MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ šodien Latvijā ir pārņēmusi visu.

IMGP0974Viss labais un latviskais no šiem sātanistiem- komunistiem ir ticis iznīcināts, apsmiets un apķēzīts. Pirms šie noziedznieki tiks fiziski iznīcināti, viņi pastrādās vēl daudz ĻAUNA. Komunisti un čekisti nav pieskaitāmi pie cilvēkiem, tie ir ārpus likuma. Ko nozīmē būt ĀRPUS LIKUMA, paskaidrojumus neprasa. Reiz vācu televīzijā rādīja filmu, kā žīdi atriebās augsta ranga nacistu virsniekiem. Pēc kapitulācijas viņi atradās mājas arestā. Pārģērbušies amerikāņu formastērpos žīdi paziņoja attiecīgai personai, ka šovakar VIŅAM jāierodas amerikāņu IESTĀDĒ uz nopratināšanu. Vakarā viņam pakaļ atbraukšot DŽIPS. Protams, ka ne uz kādu pratināšanu viņu neaizveda, bet iebrauca mežā, nolasīja spriedumu un pārgrieza rīkli. Neesmu nekāds žīdu cienītājs, bet manī radās neviltots prieks, ka vismaz vieni pasaules DALĪTĀJI saņēma pelnīto, jo viņi bija līdzvainīgi MANAS DZIMTENES izpostīšanā.

Tagad pienākusi kārta KOMUNISTIEM, jo viņi bija NACISTU spoguļattēls.

Pārfrazējot Putina teikto, ka nav bijušie komunisti un čekisti, var sacīt: nav bijušie slepkavas. Kas reiz slepkavojis, tas ir slepkava visu savu atlikušo dzīves daļu, un kā slepkavam ir jāsaņem sods(domāts Borovkovs).

Pirms “runājam” tālāk par NODEVĪBU un NODEVĒJIEM, ir vietā citēt “otto skorceni” komentāru: otto skorceni saka: 2012. gada 14. oktobris 19.28 (Labot) “Pareizi, ka viņiem visiem ļipas dreb, bailes skaļi runāt, jo savādāk žīdi piegriezīs skābekli. Tagad no Grantiņa daudzi atsakās, jo viņš pasaka tieši, kas ir kas, no taisnibas bail pat taisnajiem. Raitis pareizi saka, nav lidzekļu, lai varētu izvērst kampaņu Grantiņa atbalstam.Kas attiecas uz žīdiem,tad viņu monopolam uz genocīdu pienāks gals, jo tas ir laika jautājums…”

Jā !- PATIESĪBAS priekšā pat TAISNIE lūzt kā sērkociņi.

Kāpēc “salūza” RAIVIS DZINTARS ?

Pēc HELSINKI-86 PAZIŅOJUMA ir neiedomājami aktivizējušies latviešu tautas ienaidnieki, tieši Maskavas krievžīdiskais cionistu atzarojums, kuri ir par Krievijas impērijas atjaunošanu.

A. Borovkovs, I. Godmanis,. v.p. A. Bērziņš, J. Reiniks, J. Kažociņš un praktiski visa šodienas Latvijas valdība ir šīs līnijas piekritēji. Lai cīnītos pret saujiņu HELSINKIEŠU(LRTT), tiek pielietotas viszemiskākās metodes. Šo viszemiskāko metožu speciālists Latvijā ir žīds, komunists, čekists un slepkava Aivars Borovkovs. Lai “pataisītu” helsinkiešus par nenopietniem, Borovkovs “uzcep” sev DRAUGI.LV, kur bez “titulbildes” aicina sev par draugiem tos, kuri līdz šim aktīvi cīnījušies par latviešu tautas TIESĪBĀM. Bailes un gļēvulība, kuras ir NODEVĪBAS stūrakmens, dara savu. Lielie cīnītāji kā kastrāti, kuriem zaudētie dziedzeri neražo vairs vīrišķos hormonus, apstiprina šo draudzību, tā uzspļaujot PATIESĪBAI un latviešu tautai.

Raivis Dzintars zināja, ka Borovkovs bija H-86 grupas arestētājs 1986. gadā.

Zināja, ka šis KGBists pavēlēja ieslodzījumā likvidēt Grantiņu.

Zināja, ka viņš kopā ar Godmani iznīcināja un aizsūtīja uz Maskavu VDK darbinieku KARTOTĒKU.

Zināja, ka Borovkovs ar Godmani ir kļuvuši par multimiljonāriem, apzogot latviešu tautu un Latvijas valsti.

Zināja, ka abi šie žīdu deģenerāti ir iznīcinājuši Latvijas rūpniecību, lauksaimniecību un kuģniecību.

Zināja, ka viņi, sniedzot maldīgas ziņas par LATVIJU ES, tā cenšoties pārkrievot Latviju.

Zināja un zina, ka tieši šie divi žīdi ir vainīgi pie Latvijas patreizējās katastrofālās situācijas.

Jā, Raivi, to visu tu zināji un, neskatoties uz to, tu apstiprināji draudzību ar šo BEZGALĪGO ĻAUNUMU.

Daudzi atceras tevis stāstīto par tavu vecmāmiņu, kad braucāt gar BRĪVĪBAS PIEMINEKLI. Tu, Raivi, esi nodevis(līdz ar to arī nolādējis) savu vecmāmiņu, sevi, savus bērnus, savu ģimeni, savu ģinti, savu cilti, savu tautu un savuTēvzemi.

Tu esi nodevis VL! politisko PLATFORMU.

Dzintars

FOTO: Tu, Raivi Dzintar, mums esi visu laiku melojis. Tu turpini būt kopā ar žīdiem osipovu un borovkovu.

Tev ir “jāpazūd” no šīs partijas, lai vieta kļūtu brīva kādam, kurš ir spējīgs stāvēt pretī ĻAUNUMAM. Tev ir jāsaprot, ka esi kļuvis par nožēlojamu, strutu pūžņiem izsitušos kustoni, kuru pat pakārt būs pretīgi. Tavs “spārnotais” teiciens: iešu kopā ar pašu nelabo, lai tikai panāktu brīvu Latviju ! , ir tevi pašu aprijis ar visām pagonām.

Vai tu patiešām iedomājies, ka būsi gudrāks par PAŠU NELABO ?

Tikai PATIESĪBA, aiz kuras stāv LRTT, ir spējiga stāvet pretī šim ĻAUMUMAM.

LRTT “apsveic” tevi ar jaunajiem draugiem, jo tev, tāpat kā “dižajam” nācijas varonim Jānim Rožkalnam, draugi tagad ir Borovkovs, Garda, Lapinskis un daudzi citi karātavu kandidāti.

P.S.

Jā, Raivi, PATIESĪBA ir briesmīga, bez TICĪBAS DIEVAM ar VIŅU labāk nesaistīties.

Tev, Dzintar, nebūs sēdēt pie latviešu tautas GODAGALDA(ar to domāts sakrālās pasaules Godagalds), jo tu rij pie borovkova klātā latviešu tautas sviedru un asins galda.

dievs sirms

FOTO: Lai atrastu PATIESĪBU, ar vienu mūžu var nepietikt.

Kā vēsta kāda Austrumu leģenda:

Kāds jauneklis gribēja tikties ar PATIESĪBU un redzēt VIŅAS īsto seju.

Viņš izstaigāja pasauli krustām šķērsām, līdz sirms un noguris, nolēma atpūsties klints pakājē pie kādas alas.

Viņam gāja garām kāds klaidonis un jautāja: “Ko dari šai cilvēku pamestajā vietā ?”

“Visu mūžu esmu meklējis PATIESĪBU, bet neesmu varējis TO atrast un tagad noguris šeit atpūšos”, atbildēja PATIESĪBAS meklētājs.

“Tad jau tu esi pie mērķa, ej tik iekšā alā un tu TO atradīsi”, teica klaidonis.

Ieejot dziļāk alā, viņš redzēja sēdošu, ar drānām apklātu PATIESĪBU.

Viņš pacēla drānu un iekliedzās: “PATIESĪBA, cik TU esi šausmīga !”

VIŅA pieliecās un iečukstēja viņam ausī: “Bet tu samelo…”

Kam, vai kuram tu, Raivi, centies melot ?

Viens ir pilnīgi skaidrs, tagad tu kopā ar Borovkovu nīdēsi Latviju.

01.11.12   L. Grantiņš

You may also like...

17 komentārs

 1. Gudrais saka:

  Te nu bija, visa draudzība vējā! Bet mīlas jūtas tik dziļas bija linardam pret raivi!

  Admins
  Draudzība ar Dzintaru man nekad nav bijusi, bet viņš ir vienīgais, kurš līdz šim kaut cik aiztāvēja latviešu tautas intereses, protams, vadoties no savas partijas programmas.
  Atkārtoju, kāda draudzība var būt ar tādiem, kuri mani ir nobloķējuši savā portālā ?
  Raivis tiek norakstīts kā indivīds, bet VL! politisko programmu LRTT arī turpmāk atbalstīs.
  VL! ir daudzi spējīgi cilvēki un tie mums ir jāatbalsta.
  Personīgi es nekādi nevaru saprast Raivja rīcību, jo tā atbilst SABOTĀŽAI.
  Noprotu, kāda saruna ir bijusi starp slepkavu Borovkovu un Dzintaru.
  Domāju, ka pienāks tā diena, kad es personīgi slepkavam Borovkovam “ielaidīšu” pierē visu aptveri, pie tam, tas notiks ar starptautisko ekspertu piekrišanu.

 2. Garāmgājējs saka:

  Arī pats pārliecinājos, ka R.DZ. patiešām ir apstiprinājis šo absurdo draudzību. Uzskatu, ka Borovkovs nodarbojas ar šantāžu. Visai šai lietai ir politiska nokrāsa un nav nekāda sakara ar draudzību.Raivis Dzintars, kā pragmātiķis, neuzskatīja par vajazdzību lēkt acīs šim nelietim. Domāju, ka Dzintars arī turpmāk aizstāvēs mūsu intereses. Domāju arī, ka viņam nevajadzēja nobīties no šī nelieša.

  Admins
  Ir ļoti grūti tādu nodevības un gļevulības soli nosaukt par PRAGMĀTISMU.

 3. Tālis saka:

  Nevajag Borovkovam “laist” pierē visu aptveri. Tā būs viegla un ātra nāve. Labāk, lai pirms nāves pamokās.

  Par Dzintaru esmu pārsteigts. Kā var draudzēties ar latviešu tautas slepkavu? Varbūt Dzintars uzskata, ka Borovkovs PSRS laikos veica labu un vajadzīgu darbu?

  Grantiņ! Kāpēc nevērsies tiesā pret Borovkovu? Viņš pret tevi kā PSRS varas “skrūvīte” veica genocīdu, bet noziegumiem pret cilvēci nav noilguma. Borovkovs ir genocīda pret latviešu tautu veicējs. Kāpēc viņš nesēž cietumā? Nav pierādījumu? Kur ir problēma?

  Admins
  Tev taisnība, Tāli, to vajadzēs atkārtoti darīt.
  Reiz to jau darīju citā jautājumā, bet Augstākā Tiesa pat neuzskatīja par vajadzīgu atbildēt.

 4. Raitis saka:

  Es gan nēsmu pārsteigts.
  No tā mazā (—–)vienmēr smirdēja pēc nodevības:D

  Admins
  Tie ir pārāk stipri teikti vārdi. Tiesa, viņš tikpat kā nekad nebalstījās uz starptautiskajām Konvencijām-Likumiem, kuri/kuras ir latviešu tautas un Latvijas pusē. Vienmēr ir “cīnījies” 4.maija kliķes ietvaros. Arī tas nav maz, bet “pierakstīties” pie Borovkova !?-, tas bija sitiens tautai zem jostasvietas. Tas nav piedodams… .

 5. Vieda saka:

  Komunisms ir žīdmasonu radīts un atrodas masonu hierarhijas augšējās struktūras ideoloģijas pamatos!!! Zināšanai… Tāpēc visi pasaules cionisti tā aizstāv komunismu un noliedz fašismu (kuru jau arī paši ir radījuši, starp citu… bet citiem nolūkiem, protams…)

 6. Sigurds Graudiņš saka:

  Informācija no Draugiem.lv…….
  Valdības un dienestu provokatori portālā draugiem.lv
  Vilnis Puriņš Bijusais PSRS armijas serežants,dienējis Afganistānā-tagad tēlo Latvijas patriotu) http://www.draugiem.lv/user/1074226/
  Jānis Saulītis http://www.draugiem.lv/user/1358179/
  Uldis Šmits http://www.draugiem.lv/user/105516/
  Gatiņš Priediņš http://www.draugiem.lv/user/4139132/
  Ēriks Belindževs http://www.draugiem.lv/user/3374332/blog…
  Artis Zeme http://www.draugiem.lv/user/4178762/
  Vilnis Ozoliņš http://www.draugiem.lv/user/1235566/
  Rolands Skuja (Ulda Smita viltus profils) http://www.draugiem.lv/user/2632695/
  Biruta Magone(Kalifornijā dzīvojoša latviete-sastāv masonu organizācijā,ko pati ari apstiprināja-ieperinājusies Katoļu baznīcā-veic cilvēku apstrādi un zombēšanu kristietības forumos un dmb. grupās) http://www.draugiem.lv/user/2771384/
  Evija Cakare(Žore) http://www.draugiem.lv/user/4330980/
  Ritvars Bērziņš http://www.draugiem.lv/user/62180/

 7. Edgars Dambītis saka:

  Visi kuri balsoja pret vai atturējās, lai indeksētu mazās pensijas, ir latviešu tautas nodevēji.Tie nav tautas kalpi par kuriem vajadzētu balsot vēlēšanās,bet tikai censoņi savai labklājībai.Atcerēsimies šo neliešu vārdus un nemitīgi to viņiem atgādināsim, satiekot jebkurā vietā.Nebūsim aitu bars,bet izvērsīsim īstenu cīņu pret netaisnību.

  P.S. Šajā balsojumā pret piedalījās arī VL/LNNK,kurā daži izrādījās īsti gļēvuļi,balsojumā atturoties.

 8. >>>Graudiņam saka:

  Būtu labi ja uzrakstītu viņu īstos uzvārdus,šitos vajadzīgajā momentā samainīs uz skanīgāku.

 9. Tālis-E. Dambītim saka:

  Edgar Dambīt! Kad šis basojums bija un kur var redzēt “pret” balsojušo deputātu vārdus? Starp citu – vakardienas balsojumā VL.TB.LNNK bija pret PVN samazināšanu apkurei. Tāda ir tā labējā politika – kalpošana bagāto buržuju un firmu īpašnieku interesēm. Ja nemaldis, tad daži nacionāļi ir iesaistījušies apkures biznesā – Robertam Zīlem pat reiz piederēja “Gaujas granulas”, kas ar milzīgo peļņu Zīli iesvieda miljonāru sarakstā. Vēlāk gan laikam “Gaujas granulas” bankrotēja, to tikko izlasīju internetā.

  Admins
  http://www.pensionari.lv/articles/category/lv/lr-saeima

 10. Tālis saka:

  Paldies, Linard Grantiņ par norādi uz balsojumu. VL/TB/LNNK tā īsti nedomā par tautu. Viņi ar augsto PVNu “sit” gan pa pensionāriem, gan pa jaunajām ģimenēm. Un tad paši brīnās, ka latvieši bēg no valsts – kā gan nebēgsi, ja ar algu (visi nesaņem tūkstošus un ne visi ir deputātu radinieki) pēc samaksas par apkuri ziemā nekas uz rokas vairs nepaliek? Pieļauju, ka Saeimā notika tirgošanās un “Vienotība” pateica: “Ja balsosiet kā vajag, tad aizliegsim Lindermana referendumu vai “atsviedīsim” dažus miljonus demogrāfijai.” Man ir kauns par šiem deputātiem, kuri neaizstāv trūcīgo intereses! Un kā gan varu cerēt, ka viņi aizstāvēs vēl ko cēlāku – dzīvi Latvijā bez okupantu un tautas slepkavu klātbūtnes? Eh, tirgoņi…

  Admins
  Tas viss nav tik vienkārši, kā izskatās. Notiek drausmīga šantāža- cīņa pret VL! un LRTT.
  Tieši Borovkovs ir šo šantāžu galvenais radītājs.
  Borovkovs nav pieskaitāms pie cilvēku rases.
  Bet nevar būt arī tik bailīgi, kā Dzintars un citi, kuri apstiprinājuši draudzību ar šo asinssuni.
  Bailīgais vienmēr nodos.
  Vienotība un ZRP ir Maskavas kalpi. Viņu uzdevums radīt situāciju, lai uzvarētu SC.
  VL! ir pašā būtība laba latviska partija, bet viņa ir ierauta šajā drausmīgajā nodevības “gaļasmašīnā”, no kuras viņa spējīga tikt arā tikai tad, ja mēs viņiem palīdzēsim. Tie, kuri atklāti nostājas pret VL!, ir mūsu tautas ienaidnieki.

 11. Visu Latvijai un Raivis Dzintars ir komunista Voldemāra Krustiņa izaudzēts “”produkts”” varas atbalstam.

 12. otto skorceni saka:

  kas reiz atmodinās mūsu tautu!?Tā tiešām nesaprot ko dara.mums ir vajadzīga viena nacionāla partija.Mums nevajag tos noziedzīgos žīdiskos tirgoņus.cik ilgi tas mauku bars tirgos LATVIJU!!!neredzu gaismu šajā tunelī.zinu tik vienu,ka bez upuriem te neiztikt.bet tad lai Dievs stāv klāt,jo komuņagām labi nebeigsies……..!

 13. Reinis saka:

  Labi, ka kads raksta par Dzintaru patiesibu. Ari man patik seit atrodamais raksts par Paradnieku. Sie tiesam ir tautas nodeveji un pelnijusi augstako soda meru.
  Visiem zinams, teiciens, ka keriet zagli visskalak sauc pats zaglis, lai raditas pula nekartibas del pats varetu aizmukt. Seit ari jasaprot, ka viskalak par nacionalismu un patriotismu sauks ari iekseji iesutitie zidu nodeveji, lai paralizetu tautas labako dalu.

 14. 554 saka:

  Sigurds Graudiņš jau nu varēja atturēties no tādiem publiskiem izteikumiem un apmelojumiem. Nav pieklājīgi nepazīstamus cilvēkus publiski nomelnot.

 15. Izbrīns saka:

  Es gribētu zināt, kas ir tas cilvēks, kas draugiem.lv sastāda tādus nepamatotus sarakstus??? Sarakstā iekļuvuši jaukākie komentētāji :)

 16. Artis Zeme saka:

  Kaadaa sakaraa esmu provokatoru sarakstaa?Taapeec,ka mans viedoklis nesaskan ar Antiglobalistu programmu,vai dazhu indiviidu viedokljiem?

 17. Evija Cakare saka:

  Lūdzu izņemt mani no kaut kādu provokatoru saraksta. Kas tas vispār ir? :)
  .
  .
  Admins
  LRTT nav nekāda sakara ar šo sarakstu.
  Tas ir Sigurda Graudiņa komentārs.
  Ar sūdzībām jāvēršas tieši pie viņa vai Jura Kaļķa.

  Ilgvars Kuncītis10. apr 2013 08:45
  Bet kāpēc sarakstā nav pats tā autors – slimais izdzimtenis Koļķis? :O Visi taču zin, ka tieši viņš ir pats lielākais provokators.
  https://www.draugiem.lv/jsteps/blog/?p=9611278

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *