VDK vieplis E. Inkēns turpina darbu

LRTT 1Atkal kārtējā KGB nelieša, šoreiz Edvīna Inkēna, provokatīvais izlēciens.

http://www.diena.lv/diena-tv/dienas-rits/inkens-musu-problema-ir-lietuva-nevis-krievija-13963028

Mēs visi labi atceramies Atmodas laikus, kad šis arhaiskais latvietis no Ābrama cilts VDK uzdevumā darīja visu, lai iznīcinātu Latviju, kā nacionālu valsti. Tauta šim trijniekam(inkēns,rubenis,šipkēvics) noticēja un pat uzticējās.

Kur tas noveda Latviju, mēs šodien redzam.

Inkēns, Rožkalns, Repše

FOTO: MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ

Komunisti-KGBisti kļuvuši miljonāri, bet vienkāršais latvietis ir spiests pamest sava Tēva mājas. Šis nožēlojamais “abramovičs” grib atkal atkārtot vēsturi, lai pilnībā iznīcinātu Latviju un latviešu tautu. Šis čekas nelietis 16. augustā “Dienas rītā” aizmurgojies tik tālu, ka uzskata Lietuvu par lielāku “problēmu” nekā Krieviju. Šis “izredzētais” iet vēl tālāk un sāk slavēt Kalvīti, kurš latviešiem jau kļuvis par “spļaujamtrauku”. Ar to vēl par maz, viņš sāk “bīdīt” garīgi slimo Repši atkal varas spicē, lai žīdu un krievu noziedznieki varētu izzagt vēl to, kas palicis.

Repše ir smagi slims cilvēks, kuram vajadzīga rūpīga un patstāvīga medicīniskā palīdzība.

Tāpēc ir jo pretīgāka šī “ābramdēla” Inkēna slima cilvēka ļaunprātīga izmantošana.

Mēs taču visi atceramies, kā Repše, būdams Zviedrijā, rāpoja pa notekcaurulēm, tā apkaunodams Latviju un latviešu tautu. Atmiņā vēl viņa aicinājums: ziedot divus miljonus personīgām vajadzībām… .

Un Repšes absurdā frāze: kā var nesolīt !

E.Inkēns, A. Borovkovs

MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ

Foto: Neskaties, lasītāj, šo foto pirms maltītes, sabojāsi apetīti uz ilgu laiku.

Šī, visīstākā deģenerātu banda, izzog mūsu Tēvzemi !

Foto nosaukums: Haima izvadīšana tālajos Aizsaules medību laukos… .

Labi, nerunāsim šeit par slimniekiem, bet par čekas nelieti E. Inkēnu, kurš pats arī smieklīgā veidā atzinās, ka ir VDK darbinieks. Noticis esot tas tā: “Viņi mani savervēja ar hipnozes palīdzību“, sacījis Edvīns. Kā redzams no Inkēna darbībām, tad viņam šī “hipnoze” ir ļoti iepatikusies. Un kāpēc gan ne, ja tā viņam sagādā bezrūpīgu un parazītisku dzīvi.

Tādi komunistiskie liekēži, kāds ir Inkēns, nevarētu pastāvēt, ja viņiem nebūtu paklausīgi izsūtāmie no tā saucamajiem „disidentiem“. Viens no tādiem ir, pēc čekas komandas izbraukušais un pēc komandas atpakaļ atbraukušais, Jānis Rožkalns. Šis dižais “disidents” tikai to vien darīja, kā naidoja vietējos latviešus un zaga uz velna paraušanu. Zem lozunga, “palīdzība pretošanās kustībai”, tika izkrāptas milzu summas, kuras ieslīdēja paša Rožkalna kabatā un arī Latvijas čekistu kabatās. No HELSINKI-86 fonda Rožkalns saņēma 30 000 DM, lai atbalstītu H-86. Īstenība bija tāda, ka GRUPA nesaņēma nevienu feniņu. Uz jautājumu, kāpēc H-86 nav saņēmusi palīdzību, “mūsu” Jānis atbildēja: “Es zinu labāk, kuriem jāpalīdz !” Ja tas būtu J.R. fonds, tad, protams, ka varētu būt pieņemama tāda atbilde.

bērziņš borovkovsAtgādinu: Rožkalns atteicās iestāties GRUPĀ, un arī nav parakstījis nevienu dokumentu, kurā prasīta Latvijas neatkarība, toties pie naudas līdzekļiem Janka vienmēr ir bijis klāt kā saukts. Šis “disidentiskais” nelietis ir izkrāpis milzu summas no klaida latviešiem, lai pabarotu mūsu tautas bendes. Ne jau par velti VDK iztapoņas Einars Repše, Edvīns Inkēns un Juris Rubenis(šodien šim Dieva kalpam ir divas lepnas savrūpmājas) apmeklēja Vācijas Jāni.

Tajā laikā par 1000 DM Latvijā varēja daudz ko iegādāties.

Foto: Uz Haima izvadīšanu soļo arī šie divi valsts izzadzēji. Priekšplānā vieplis Bērziņš. Pakaļplānā KGBists (arī miljonārs) Borovkovs “novāc” nevēlamos elementus….,kā jau tas čekistam asinīs.

Mani reiz Jānis ar savu Zviedrijas sociķu bandu, kuri bija VDK cilvēki, izsauca uz “tēju” un paziņoja: ja nesadarbosies ar mums, mēs tevi izolēsim. Skaidrāk pasacīt nav iespējams, lai saprastu, kuriem kantoriem kalpo Rožkalns. Bet atgriezīsimies pie Repšes un viņa “bīdītāja”. “Lai cilvēks, kas būtu, viņam vispirms ir jāizveido atpazīstamība par sevi,” sacīja psihologs- Latvijas Zinātniski tehnisko biedrību savienības viceprezidents Laimonis Šmits. Repše atmodas sākumā bija “apaļa nulle”. Kaut kādu atpazīstamību viņam sagādāja Gunārs Astra, bet ar to bija par maz. Repšem, tāpat Piebalgam u.c. kompartijas “atmodistiem”, Laimonis Šmits palīdzēja uzkāpt “politiskajās virsotnēs“. Pēc tam šis psihologs saprata, ka ir palīdzējis neliešiem, un tā arī pateica: “Viņi visi ir draņķi !”

Pēc tam mēs varējām lasīt: “Naktī no 15. uz 16.martu savā darba kabinetā Rīgā, Kr.Valdemāra ielā 35 nogalināts Latvijas Zinātniski tehnisko biedrību savienības viceprezidents Laimonis Šmits. No neoficiāliem avotiem kļuvis zināms, ka 15.martā vēlu vakarā pie L.Šmita ieradies kāds jaunietis. Pirms tam viņš no dežurantes posteņa bija sazinājies ar L.Šmitu. Pēc kāda laika sardze L.Šmita kabinetā izdzirdējusi troksni un vaidus. Viņa nobijusies, ieslēgusies savā telpā un piezvanījusi policijai. Tā ieradusies un konstatējusi, ka L.Šmits ir nogalināts. Slepkava esot aizbēdzis caur logu.”

Jā, tāda ir šodienas Latvijas ikdiena, kuru nosaka “izredzētie” ar dažu garīgi slimu kangaru(repšes,slaktera,jaunupa,rinkēviča,ķīļa,pabrika…) palīdzību.

L.Grantiņš 19.08.12

You may also like...

18 Responses

 1. Zkm says:

  Jau sen vēmiens nāk no šiem lopu purniem,pat riebjās runāt. Kad kāds reiz rīkosies lietas labā?

 2. Sigurds Graudiņš says:

  Kāpēc gan LRTT nav nosaucis 4 {četrus } SAULVEŽUS , kuri 1986 g.ASV tika apmācīti – KĀ MAISĪT TO SŪDU , KO PĒC TAM NOSAUCA PAR LTF…???

 3. Eduards Lunis says:

  Jāāā-tāpēc jau MUMS ir TIK JAUKI gājis un iet…Beigās nevarēs pat atbilstoši notiesāt…Tādus jau netiesā…Žīdi jau visas neģēlības vienmēr izdara ar citu rokām!

 4. Miervaldis says:

  Grantiņ – paldies par izsmeļošo stāvokli valstī!Man jau viena daļa mūsu varturu neliekas visai normāli, laikam jau Godmanim no salaupītās naudas acis aizblīdušas, ka viņš grbēdams neredzēs Latvju tautas postu, bet varbū viņam sazagtie milijoni samdzenēs spiežas tik ļoti, ka traucē smadzeņu darbību!

 5. Miervaldi,neaiztiec citus komntāru rakstītājus. Esi ievērojis, ka stulbumi AG gaumē tiek dzēsti.

 6. Raivis Dz. - Linardam Grantiņam says:

  Linard, es domāju, ka ir pienācis arī tev laiks atmaskot to korpulento idiotu, iespējams, fiziski un garīgi slimo indivīdu no Daugavpils, kuru sauc par Aivaru Gedroicu, un uzrakstīt par viņu kādu atmaskojošu rakstu, lai viņš zin savu vietu un nesmird interneta forumos un tautas tribunālā!

 7. Šie, Miervaldi, ir tavi komentāri. Tu neesi vēlams šajā i-vietnē.

  Miervaldis
  78.84.19.195
  Iesniegts 20.08.2012 at 20.37
  Novēlēsim Inkēnam par viņa nelietīgo darbu lēnu un mokošu nāvi!
  B.M. – Miervaldim
  78.84.19.195
  Iesniegts 20.08.2012 at 20.35
  Jā, un es pats esmu krievam sūkātājs, man viņa pimpis liekas tik salds, salds….
  Miervaldis
  78.84.19.195
  Iesniegts 20.08.2012 at 20.31
  Godmani – es tev visu dirsu saspārdīšu, un seju arī, jo nav tev starpības, tavā tizlajā eksistencē, kur sākas galva, kur dirsa!
  Miervaldis
  78.84.19.195
  Iesniegts 20.08.2012 at 20.28
  Admin – nocitē kaut vienu vietu šeit, kur es būtu aizticis citus komentētājus!

 8. vēsture says:

  Vairāki Saeimas deputāti saņēma anonīmu ziņojumu, kurā norādīts, ka Repšes padomnieks Pēteris Viņķelis, “pēc partnerdienestu ziņām, ir Krievijas specdienestu aģents”, savukārt viņa sieva, “pēc partnerdienestu ziņām, ir SVR (služba vņešņei razvedki – ārējās izlūkošanas dienests) darbiniece”. Par Juri Viņķeli anonīmajā ziņojumā savukārt norādīts, ka viņš, iespējams, “tika pieskaitīts sevišķās uzticamības aģentiem, kuru uzskaites kartītes 70.gadu beigās, pēc PSRS VDK priekšsēdētāja pirmā vietnieka pavēles, tika izņemtas no kartotēkas”. Anonīmajā ziņojumā arī norādīts, ka “Juris Viņķelis ir bijušais VDK aģents ar segvārdu ”jūrnieks”, par kuru informācija ir arī Totalitārisma seku dokumentēšanas centra rīcībā”. “Juri Viņķeli vervējis LPSR VDK Rīgas pilsētas daļas virsnieks Volkovs.” Anonīmā ziņojuma sniegtā informācija liecina, ka “Jura Viņķeļa viens no uzdevumiem bija Pāvila Brūvera (tagad radio “Brīvā Eiropa” vadītājs) izstrāde. Viņķeļa sadarbība ar VDK fiksēta no 1975. līdz 1978.gadam, bet aģenta kartīte – forma Nr.3 – nav atrodama Latvijā atstātajā kartotēkā”. Anonīmajā ziņojumā norādīts: “Arī par Jura brāli Pēteri Viņķeli ir pamatota informācija par viņa saistību ar Krievijas specdienestiem. 1997.gadā Pēteris Viņķelis bija izstrādes objekts LR Aizsardzības ministrijas Militārās pretizlūkošanas dienestam”. Ziņojuma izplatītāji norāda, ka “gan iekšlietu ministrs, gan Ministru prezidents, gan vairāki Nacionālās drošības padomes locekļi ir informēti, ka pastāv informācija par premjera biedra Einara Repšes padomnieka Pētera Viņķeļa saistību ar Krievijas specdienestiem”. “Diemžēl Latvijas dienestiem ir dots uzdevums neko šajā jautājumā nedarīt un tālāk neinteresēties, jo ministrs saka, ka Repše ir informēts un vairs ne par ko nav jāuztraucas.

 9. atgādinājums says:

  Laimoni Šmitu nogalināja 1996. gada pavasarī. Bet pirms nāves viņš runāja ne tikai Andri Piebalgu, Einaru Repši un Jāni Vanagu, kurus raksturoja kā sūda brāļus, bet arī par GRU. Laimonim Šmitam Alfas olimpiādēs bija daudz šodien zināmu “slavenību”, piemēram, arī Ilmārs Rimševičs un daudzi, daudzi citi. Ja Laimonis Šmits būtu dzīvs, tad Ivaram Godmanim tas sagādātu daudz problēmu, jo Laimonis Šmits zināja ļoti daudz. Gan par bankām, gan par kontrobandu uz robežām, gan par naudas atmazgāšanu caur iepirkumiem Aizsardzības ministrijai utt. utml.
  Zīmīgi, ka Laimoņa Šmita bērēs viņa skolnieks Jānis Vanags teica, lai ļaunums kļūst par labumu, bet pats tuvu stāvēja Ivaram Godmanim un daudziem citiem šīs valsts izzadzējiem un latviešu slepkavām. Ja Jānis Vanags, Ilmārs Rimševičs, Einars Repše, Andris Piebalgs u.c. būtu patiesi godīgi cilvēki, tad viņi, būdami augstos amatos, ievērotu arī to cilvēcīguma kriksīti, kas bija Laimonim Šmitam. Bet diemžēl tā nav. Laimoņa Šmita slepkava aizvien nav noķerts. Tas vien liecina, kādas Latvijā ir tiesību aizsardzības iestādes.

 10. atgādinājums says:

  p.s. runājot par Laimoni Šmitu, problēmas būtu ne tikai Ivaram Godmanim, bet, piemēram, arī lielajam “basketbolistam” Vilim Krištopānam, kurš satikās ar vienu no vislielākiem Krievijas izzadzējiem Borisu Berezovski.

 11. Sigurds Graudiņš says:

  Pēc manas politiskās pieredzes VisLatvāņi kā TUBERKUĻOZŅIKU ideoloģijas un POLITPROSTITŪCIJAS īstenie mantinieki ir daudz BĪSTAMĀKI Latvijai par nominētajiem pašmāju oligarhiem…!

 12. Eduards Lunis says:

  –Jā Sigurd-piekrītu, ka viņi ir daudz bīstamāki-jo sēz’Saeimā!
  Tāpēc arī jāsāk Latvijas attīrīšana no saeimas! Tad visas problēmas atrisināsies,, automātiski,,…

 13. Sigurds Graudiņš says:

  Vērtīgs materiāls…
  http://www.draugiem.lv/blogs/#/blogs/?p=7733666
  Un kā ar Sorosa stipendiātu destruktīvo darbību Latvijā…?

 14. @ says:

  Veči, viss ir putrā jaukts un miglā tīts un veikli seski jauc to putru viltīgi! Nu re, pigori: -lamātais antiņglobālists Graudiņš ir kopā ar slavēto Dambīti, lamātais rupeklis Gedroic bija kopā ar nelaiķa patriotu Freimani un ar slavēto Dambīti, lamātais kgbušņiks Borovkovs ir kopā ar slavēto Klimoviču, tagad nesaprotami lamātie nacionālisti Andersons ar Lapinski bija Grantiņa čomi un domubiedri, tāpat lamātais DDD Garda arī nesen bija Grantiņa slavēts vīrs, tāpat reiz Pupurs bija cīņubiedrs Grantriņam, nu naidnieks utt., utj. Neko nesaprotu, vai kāds var paskaidrot?

 15. Kosķa @ says:

  Varu paskaidrot. Esmu šizofrēniķis, tāpēc man domas tik krasi mainās.

 16. Eduards Lunis > Kosķa @ says:

  Kosķa, tu gadījumā neesi Konstantīns Purpurs?

 17. Miervaldis says:

  Tā!Kur ir palicis mans komentārs?

 18. Miervaldis says:

  Saproti admin, man citreiz nervi neturlasot ko pašu bāleliņi dara pret savu tautu , un tādēļ assi rakstu!Bet es cenšos savaldīties, jā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *