Nodevēju smārds

imagesCAWW1JNY - KopieMosties zeme taisnīgā /Cīņai nāvīgai /Ar amorāliem neliešiem /Ar pekles dēmoniem

Lai tautas dusmas godīgās /Vellus ellē triec /Rit Saules kauja kārtējā /Rit pastardienas karš

Kā absolūtus pretstatus /Mūs bezdibenis šķir /Par Dzīvību mēs cīnāmies /Par Tumsas valsti tie

Naidniekiem pretī stāsimies /Kas ļaužu garu kauj /Izvirtušiem valdniekiem /Melu meistariem

Neļausim mēs ļaundariem /Tēvzemi dubļos mīt /Ar apņēmību dzelžainu /Tumsu kliedēsim

No postamenta gāzīsim /Zelta elkus nešķīstos /Ikkatru izdzimteni mēs /Zemē iemīsim

Par Sauli visiem kopēju /Mēs cīnāmies no sirds /Par cilvēcīgu kārtību /Mēs dzīvi atdosim

Mostas zeme taisnīgā /Cīņai nāvīgai /Rit Saules kauja kārtējā /Rit pastardienas karš

================================================================

Atkal un atkal uzmanības lokā nonāk Viņķeļu ģimene.

IMGP0974Pēdējā laikā krieviskais Drošības dienests (DP) cenšas virzīt Ilzi Viņķeli varas virsotnēs. Pati, kā personība, Viņķele ir apaļas nulles vērta, bet viņa ir perfekta kā marionete. Ilzes vīrs Juris Viņķelis un vīra brālis Pēteris Viņķelis ir Maskavas pakļautībā esoši KGB darbinieki. Pēteris Viņķelis ir padomnieks vairākiem augsti stāvošiem valsts darbiniekiem, tai skaitā arī v.p. Bērziņam.

Nezinošiem cilvēkiem- vēlētājiem viņa tiek pasniegta kā cilvēktiesību aizstāvēšanas grupas HELSINKI- 86 vadītāja Jura Vidiņa meita. Kā jau LRTT i- vietnē daudzkārt rakstīts, tad komunists  Vidiņš H-86 grupā darbojies pēc komunistiskās partijas avangarda VDK scenārija. Brīdī, kad H-86 grupa sasniedza savu kulmināciju, viņa tika iznīcināta.

Viņķeļu banda

FOTO: Latviešu tautas “miesas” rijēji(dēmoni).

Kāda morāle ir šīm maskavas jūdasa dvēselēm varam pārliecināties noskatoties šo video: http://tv.delfi.lv/video/2nCXKE51/

Un tādi ir “uzmetušies” par tautas vadoņiem !

FOTO NOSAUKUMS: JŪDASU DZĪRES

Vidiņš sāka dzert, sist sievu un piekopt perversu izvirtības pilnu dzīvi ar sievietēm. Pēc kara laika likumiem Juris Vidiņš būtu izvedams no mājas un turpat žogmalē kā aptracis suns nošaujams,- par ciešanām, ko viņš un viņa kompartija ir nodarījusi latviešu tautai. Tas, protams, būtu tikai pats vieglākais variants, bet tas viss vēl stāv priekšā.

Vienam otram žurnālistam pietiek drosmes celt galdā šīs ģimenes nelietību pret latviešu tautu. Ir atklātībā nākusi Viņķeles aizkulišu dzīve, un par to nu briesmīgi šī politiskā marionete ir uztraukusies.

Esot, LŪK, nozagtas viņas “ģimenes” bildes.

Un te nu sacīsim STOP šai marionetei.

Ja TU esi uzkāpusi pa varas kāpnēm tādās virsotnēs, tad “personiskā” dzīve sašaurinās līdz minimumam. Tev, Ilzīt, paliek tikai tava guļamistaba un tas, ko tu dari ar vīru tumsā zem deķa.

Punkts !

Bet, ja TU pa varas kāpnēm neesi kāpusi, bet tikusi iebīdīta no attiecīgiem orgāniem, tad, protams, ka tev ir bīstama pat panna, kura karājas virtuvē, kur nu vēl kopējs balagāns ar KNABisti Strīķi.

Uzkrītoši ir arī tas, ka Strīķe visas savas lielās akcijas ir rīkojusi tieši pret latviešiem !

Strīķe, neskatoties uz visām nebūšanām, ir saglabājusi darbu KNAB. Tas tikai norāda uz vienu, ka arī viņai aiz muguras stāv krieviskais DP kolektīvs. Kopējā “balagānošanās” ar šo kundzi atklāj Viņķeļus Latvijas valsts ienaidniekus. Tādi arī ir šie pabiras, un kā tādi viņi arī tiks tiesāti un iemesti tautas vēstures mēslainē.

P.S.

Ilze Viņķele vienmēr ir nostājusies kopā ar Kabānovu un Urbanoviču, kad jābalso pret latviešu valodu. Ilze Viņķele bija viena no aktīvākajām ministrēm, kura piešķīra Latvijas nodokļu maksātāju naudu antikonstitucionālajam Lindermaņa referendumam.

Vai var būt vēl pretīgāks nodevējs par Ilzi Viņķeli ???

07.06.12  LRTT

You may also like...

5 komentāru

 1. Miervaldis saka:

  Piekrītu par Vidiņu.Tādi izdzimteņi ir ar uguni nodedzināmi, tā lūk!

 2. Sigurds Graudiņš saka:

  Garām ejot…
  Žīdi ar Dombrovska palīdzību grib atņemt Latvijai naudu.
  Atkal ‘iekustas’ jautājums par kompensācijām ebreju kopienaiAtkal aktualizējies jautājums par kompensācijām ebreju draudzēm – premjersValdis… Lasīt vairāk

 3. A.Balts saka:

  Jā, tiem mūžam apetīte laba un nekaunība vēl lielāka-30 miljonus prasa no Latvijas, kas ne okupēja sevi, ne aplaupīja savus pilsoņus!Un atkal ne VL ministrs, ne Dombrovskis ne ar vārdu nemin, ka visi uz atgūstamo īpašumu pieteikšanās termiņi ir sen beigušies un ja daudzi pašu pilsoņi pat nevarēja atgūt savus īpšumus termiņa nokavēšanas dēļ, tad vēl jo mazāk to var darīt izņēmuma kārtā ebreju kopienas vārdā paģērošiem ārvalstu darboņiem!

 4. Eduards Lunis saka:

  -JAU UZ SENAJIEM TEMPĻIEM BIJA TĀDI UZRAKSTI-PAR VISU CILDENĀKA-MĒRA IZJŪTA. PAR VISU ĻAUNĀKA-NEKAUNĪGA AUGSTPRĀTĪBA.
  Tagad padomājiet par žīdu rīcību-te -Latvijā!?Vai viņiem ir kaut mazākā MĒRA IZJŪTA!?Viņu sugasbrāļi ir gan ar bankām, gan valdībā ir darījuši TIKAI ĻAUNU!
  Un šī nekaunīgā augstprātība,kura nāk gan no VIŅU svētajām grāmatām, gan no viņu rīcības! Un neko viņi nav atzinuši -izņemot holokaustu!
  BET HOLOKAUSTU PRET MUMS-TO VIŅI NEREDZ!?

 5. Pārdaugavieši saka:

  AG, zini, kad tu vervelē sava īstu letiņi izloksnē, to vēl var pieciest, bet kad tu te bezjēgā gānies privati un nevis par tēmu un pie tam nevis okupantu un kolaborantu neliesus apvaino, bet īstus cinītajus un to laiku cīnītajus, kad tas maksaja dzīvības un veselības cenu, tad tu mums liecies īsts kretīns. Nu tāds resns baroklis, kas taisa sev reklamu ar mutes palaišanu ar jēgu un biezi bez, bet nekad neriskētu ar savu trekno adu, ja tas kļūtu bīstami! Tādu tu ispaidu atstāj jau sen, bet tagad tikai to izskām, jo likās ka esi ko sajēdzis, jo laiciņu nebira preteklības no tevis, bet velti un domājam, ka vairums tā domā.
  Bet tadu nepatīkamu iespaidu tas viņķeļu klans radīja mums jau no pirmās dienas amatā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *