A. Balts. Praids- cionistu diversija

“Sabiedrotie” kas liek integrēt okupantus un uzspiež “praidus”.


H-86-3Rītdienas perverso izvirtuļu un slimo kropļu “praida” atbalstam ir sakopojušies visi ietekmīgākie rietumu un ASV cionistu-iluminātu darboņi, sūtot savus apmaksātos aģentus, slimos tizleņus, kuplā barā tā izrādot necieņu- nicinājumu LV tautai un tās absolūtā vairākuma viedoklim !

Mosties tauta !

Latvijā Džūdita Gārbere

FOTO: Cionistu noziedzniece, kura pārstāv sātanismu- ASV. Dziļāk krist jau vairs nav iespējams.

AR NOLĀDĒTĪBAS ZĪMI APZĪMOGOTIE

Jūdaisms- Cionisms- Antikrists.

Šis neliešu un slimo kopējais spiediens uz Latvijas varturiem, lai tie apspiestu visas TAUTAS PROTESTUS , liecina par ABSOLŪTU DEMOKRĀTIJAS NEESAMĪBU, rupju ASV ierēdņu iejaukšanos LV iekšējās lietās un par apzinātu darbību PRET LATVIJAS TAUTU – IT KĀ SAVU SABIEDROTO, KURAS KARAVĪRI lej savas asinis par ASV intresēm, kamēr viņu mātes, tēvus, radus un draugus atklāti NODOD ASV vēstniece Latvijā, aicinot uz visas tautas neieredzēto homoseksuālistu praidu !

Tas NAV pašu homoseksuālistu rīkots pasākums (par LV saujiņas perversajiem pat nerunājot), bet gan Latvijas Rietumu nedraugu organizēts un apmaksāts DIVERSIJAS AKTS, kas vērsts pret veselas un vēl verdziski nedeformētas tautas pretošanās spējām arī šajā aspektā.

Jo politiski un finansiāli lielā mērā tas jau ir “pasaules jaunās kārtības” cionistu vadoņu panākts.

01.06.12

You may also like...

17 Responses

 1. Andris saka:

  Šeit lieliski parādās tas, ka Latvijai nav viens ārējais ienaidnieks, ko, diemžēl, sabiedrība neredz, turpinot balsot par Asv ietekmes aģentiem Latvijā.

 2. Edgars Dambītis saka:

  Thomas O. Melia.

  Valsts Sekretāra palīga vietnieks (ASV valsts departaments)

  Demokrātijas, cilvēktiesību un nodarbinātības birojs.

  Thomas O. Melia pievienojās demokrātijas, cilvēktiesību un darba birojam (DRL) augustā kā sekretāra palīga vietnieks. Viņam ir vairāk nekā 25 gadu pieredze demokrātijas un cilvēktiesību jomā. Viņa portfolio ietver sevī Eiropas attiecību biroju, tai skaitā Krievijas, kā arī Dienvidu un Vidusāzijas lietu biroju, starptautiskās darba, biznesa un cilvēktiesību jautājumus.

  ĪPAŠAIS VIESIS:CIONISTS IZVIRTIBAS PROPOGANDĒTĀJS PASAULES TAUTĀM.,,SVEIKSIM,, VĒRMANĪTĪ.

 3. LS saka:

  Galvenais Rīgas kangars rej urliski. Ari zoo kangars zaglers agrāk tēloja, ka runās tikai latviski, bet maskas krīt un viņš nav labāks visiem nodevējiem kangariem un rej tāpat urliski.
  Nodevēja riešana http://www.latvijasradio.lv/program/4/2012/06/20120601.htm

 4. Edgars Dambītis saka:

  Diskusija: Politiskā diskusija “Viendzimuma pāru tiesiskais regulējums Baltijas valstīs”
  Šajā izvirtuļu balagānā piedalījās labklājības ministre ILZE VIŅĶELE,idiotiem izvirtuļiem bērni nedzimst,nebūs rūpes par pabalstiem trūcīgiem bērniem,fiskālais stāvoklis uzlabosies,apskaudīs mūs citi,cik gudri esam,varēs pamuļķot tautu radio un TV.Lai dzīvo ,,gaišās,gudrās,,galvas,

 5. skorceni saka:

  nav nekaa labaaka par viendzimuma sexu…ha,ha,ha!iedomaajaties to skatu,kaa lindermani draazh zaglers un otraadi!vai arii dombrovski uksee ushakovs….visos galos.tas gan ir jauki un amizanti ha,ha ,ha!lai plaukst ari parlamentaa homo!!!!!!!!!!!!

 6. coment saka:

  Gejisma ideoloģijai ir būtiskas līdzības ar komunismu!

  1) Sākumā komunisms sākās arī ar cīņu it kā par taisnīgumu, aizstāvot nabadzīgos pret apspiešanu (to pašu sākuma dara geju ideologi – tie kliedz, un parasti nepamatoti – par homoseksuāļu diskrimināciju – tiesa gan, atšķirībā no nabadzīgajiem – homoseksuāļu ir maz, un tos neviens mūsdienās neapspiež, tāpēc salīdzinājums ar komunistu ideologiem ir par ļaunu geju lobijam).

  2) Pēc tam – tiek sagrābta vara – sākot ar masu informācijas līdzekļiem (Ļeņins vispirms ieteica sagrābt telegrāfu, radio, laikrakstus) tad, kad tas ir paveikts, – notiek sabiedrības smadzeņu skalošana, seko izglītības ideoloģizēšana (pirmās pazīmes Latvijā – 9. klases sociālo zinību mācību grāmata jau pielīdzina homoseksuālas attiecības normālajām!) Patiesa informācija tiek slēpta, notiek vēstures revīzija (komunismā), tas pats gejismā – tiek noliegtas homoseksuālo attiecību ēnas puses, tai skaitā kaitējums veselībai! Melīgi tiek pielīdzināta cīņa par melnādaino, sieviešu tiesībām un tautu cīņa par vienlīdzību un brīvību – ar geju cīņu par savu attiecību pielīdzināšanu normālajām – dabiskajām dzimumattiecībām. Lai gan ir skaidrs, ka tās ir dažādas lietas.
  3) Drīz pēc tam izrādās, ka daži no sabiedrības ir „vienlīdzīgāki par citiem” (komunistu partijas biedri) – geju gadījumā tādi kļūst homoseksuālisti, kas augstos amatos bīda tika savējos, tiek radīts mīts par geju ģenialitāti – nekaunīgi viltojot vēsturi utt.
  4) Pēc tam tiek apspiesti visi tie, kas domā CITĀDI – tos sāk saukt par nodevējiem un disidentiem – komunisma gadījumā vai par homofobiem- geju ideoloģijas gadījumā. Kritiskas piezīmes par gejismu un tā propagandu var maksāt cietumsodu (tas šobrīd ir vērojams Skandināvijā, kur jau tiesā mācītājus par to vien, ka viņi, sava amata pienākumus pildot, citē Bībeli, kur homoseksuālas attiecības tiek noliegtas).
  Kas sekos? – varam tikai minēt! Tikpat nežēlīga diktatūra – kāda tā bija komunismā?!

 7. citāts no kāda raksta saka:

  Patiesībā ekumeniskais sauklis un lozungs “vienotība daudzveidībā” pieder nevis katoļiem, bet masoniem. Šie divi vārdi ir masonisma ideoloģijas, kas pamazām top par jauno pasaules reliģiju, stūrakmens. Tas ir tikai likumsakarīgi, ka Eiropas Komisijas informatīvajā kampaņā, kas sākās 2007. gada 4. decembrī, par 2008. gadā paredzamo Eiropas starpkultūru dialoga gadu, izskanēja tā pati devīze: “Vienoti daudzveidībā”. Un uz Beļģijā izgatavotās monētas – “vienotās pasaules valūtas” parauga atkal parādījās tie paši vārdi: “Vienoti daudzveidībā.”
  Masonisms – reliģija, kurā visiem cilvēkiem jāsaprotas. Katra masonu loža ir reliģisks templis, bet viņu mācība – reliģiska mācība. Kā atsevišķas patstāvīgas vienības ložas nedarbojas. To var izlasīt: M. Donis. Brīvmūrnieki. Žīdu slepenā armija, 191. lpp.
  Iesvētības augstākajos grādos ordenī bija saistītas ar neiedomājamām seksuālām perversijām, bet visaugstākajā, vispilnīgākajā XI pakāpē bija paredzēts homoseksuāls akts. Tiek uzskatīts, ka asinis un ekskrementi, kas izdalās anālā dzimumakta laikā, piesaista garus–dēmonus, bet sperma uztur tajos dzīvību. Tās ir atslēgas uz pēdējo, vispilnīgāko maģisko spēku.
  Lūk, reliģijas saistība ar pederastiju! Lūk, kāpēc homoseksuālisms pasaulē ir pacelts uz goda pjedestāla, lūk, kāpēc to tik ļoti sargā un lobē pasaules varenie. Pašreiz Austrumu Templiešu ordeņa centrs atrodas Kalifornijas štatā ASV. O.T.O. biedru skaits pārsniedz 4000, tam ir pārstāvniecības vairāk nekā 60 valstīs, tas ir izveidojis lielložas ASV, Lielbritānijā un Austrālijā un turpina attīstīties. Tas darbojas arī Latvijā.
  Mūsdienās daudzi ir atradinājušies iedziļināties garīgi ētiskās problēmās (vidējās un vecākās paaudzes pārstāvji var atcerēties, cik maz bija to, kas principiāli nestājās komunistiskajā partijā), daudziem patīk, ka masonisms piedāvā unikālu iespēju “izsisties” dzīvē uz augšu. Tam, kurš iestājas ložā, paveras brīnumainu iespēju pasaule, atveras visi ceļi gan biznesā, gan politikā.. Ne velti Svētie Raksti brīdina: “Kas grib būt pasaules draugs, kļūst Dievam par ienaidnieku” (Jēk. 4, 4). ApustulisPāvils liecināja: “…jo Dēma ir atstājis mani, mīlēdamstagadējo pasauli” (2. Tim 4, 10).

 8. skorceni saka:

  ka to saprastu muusu tauta!!!!!!!!!!!!

 9. Sigurds Graudiņš saka:

  Tribunālistiem zināšanai…
  ALENS DALLES(Allen Welsh Dulles),ASV CIP direktors( 1953.-1961.) projektā par nepakļāvīgajām valstīm,1961.gadā, rakstīja sekojošo:

  Pienāks laiks,un mēs metīsim visu,kas mums ir:visu zeltu,visu materiālo jaudu,resursus uz cilveku apstulbošanu un apmuļķošanu!

  Cilvēku smadzene, apziņa ir spējīga izmainīties.Iesējot tur haosu,mēs nemanāmi nomainīsim viņu vērtības uz viltotām vērtībam un piespiedīsim viņus ticēt šīm viltotajām vērtībām.

  Kā?Mēs atradīsim mūsu domu biedrus,savus sabiedrotos šajās valstīs.

  Epizode aiz epizodes izspēlēsies grandioza pēc sava mēroga bojā ejas traģēdija pašai nepaklausīgākajai tautai uz zemes. Visādā veidā mēs atbalstīsim un pacelsim tā sauktos māksliniekus,kuri sāks iesēt un iekalt cilvēku apziņā seksa kultu,vardarbību,sadismu,nodevibu – vienvārdsakot NETIKUMĪBU.

  Godīgums un kārtīgums tiks izsmiets un nevienam vairs nebūs vajadzīgi, pārvērtīsies pagātnē.Bezkaunība un cinisms,meli un viltus,alkoholisms un narkomānija,dzīvas bailes vienam no otra un bezkaunīgums,nodevība,nacionālisms un tautu naids.

  Un tikai nedaudzi,ļoti nedaudzi nojautīs vai sapratīs, kas notiek.Bet šādus cilvēkus mēs noliksim bezpalīdzīgā stāvoklī,pārvērtīsim izsmieklā,atradīsim veidu,kā viņus apmelot un pasludināt par sabiedrības atkritumiem.

  Izrausim garīgās saknes,banalizēsim,vulgarizēsim un iznīcināsim tautas tikumības pamatus.Tādā veidā mēs izšūposim paaudzi aiz paaudzes.Ņemsimies aiz cilvēkiem no bērnības un jaunības gadiem un galveno likmi liksim UZ JAUNATNI – sāksim demoralizēt,pavedināt,samaitāt,liksim tai tikumiski pagrimt.

 10. Visu jau Tu pareizi saki par žīdiem, bet tikai par krievu šovinistiem aizmirsti vienmēr piebilst, ka viņi labprāt gribētu aizvietot VIŅUS(cionistus).Kā nekā, viņi taču visur bazūnē, ka PAREIZĀTICĪBA glābs pasauli.
  Krievi ir vēl brutālāki par cionistiem. Kā žīdi, tā arī krievi tiks padzīti no šīs pasaules… . Nesiekalojies, Sigurd, katrs saņems savu tiesu.

 11. Miervaldis saka:

  Rasu sajaukšanās arī ir izvirtība.

 12. informācija saka:

  Rīgas Sv. Jēkaba katedrāles dievkalpojumā sestdien arhibīskaps Zbigņevs Stankevičs nosodīja lesbiešu, geju, biseksuāļu, transpersonu un viņu draugu apvienības “Mozaīka” rīkoto “Baltijas praida 2012” gājienu, informē baznīcas oficiālā mājaslapa internetā.

  Stankevičs uzsvēra, ka homoseksuālisms esot pret tuvākmīlestības bausli un ka praida ideoloģija ir nāves civilizācijas ofensīva.

  “Pats homoseksuālisms kā tāds ir jānošķir no tā ideoloģijas aizstāvības un iepludināšanas sabiedrībā. Tad, kad sākas lepošanās ar šo grēku un mēģinājumi uzspiest sabiedrībai viedokli, ka tas ir kaut kas normāls, ka tā ir gluži vienkārši viena no cilvēku kopdzīves alternatīvām, tas kļūst par ļoti nopietnu apdraudējumu visai sabiedrībai, jo tā ir nāves civilizācijas legalizācija un ofensīva,” teica arhibīskaps.

 13. Par slimajiem, cionistie un veselo saprātu! saka:

  Labots, precizēts teksts par homoseksuālisma tēmu!
  03.06.2012 03:18
  http://www.draugiem.lv/enigma
  02.06.2012 13:56
  Runa nav tikai par homoseksuālistu dzīvniecisko drāšanos, bet gan par tiesībām milēt kādu un būt mīlētam reklāmu, kas labi skan un tiek uzņemts ar sapratni visos sabiedrības
  slāņos ! Protams, ka Praids pats par sevi gejisma
  mērķa problēmu neatrisina ir vajadzīgs ilgstošs kvalitatīvs veselo sabiedrībai uzspiests “dialogs”,kur galvenā loma indivīdu apstrāde nevis tikai geju politiskais populisms !
  Ne jau praidi nosaka seksuālo orientāciju,bet gan pašas dabas radītie gēnu defektu rezultāts !Lai nu kā, bet mūsdienu zinātnieki ir vienisprātis, ka homoseksuālu cilvēku skaits sabiedrībā ir bijis nemainīgi nenozīmīgi mazs visos laikos – 1–3% augstākais 4% no populācijas, neatkarīgi no ādas krāsas, audzināšanas, ekonomiskā stāvokļa valstī, sabiedrības uzskatiem utt. Protams, homoseksualitāti ietekmē gan ģimenes modelis, gan dzimumu un lomu sadalījums tajā un sabiedrības audzinošā vai vienaldzīgā vai pat izvirtusī attieksme. Objektīvi pētijumu rezultāti šai jomā tiek slēpti vai ignorēti milzīgās visu veidu pretestības un finansu injekciju ietekmes dēļ. Homoseksuāli orientēto un arī piekukuļoto heteroseksuāļu – zinātnieku “pētījumi ” visur skaļi apliecina, ka homoseksuāļu skaits procentuāli ir vienāds gan homoseksuālās, gan heteroseksuālās ģimenēs, bet tie ir salti meli un bez jebkādiem objektīvi vērtētiem pierādījumiem.. Tieši otrādi -jaunākie zinātniskie pētijumi pierāda , ka deformētu seksuālo orientāciju var mainīt ārstējot, gan audzinot ar kādām īpašām metodēm Tas nozīmē, ka rozā vai zilas krāsas apģērbs, leļļu vai automašīnu daudzums, interjers un mīļvārdiņi būtiski ietekmē cilvēka izvēli nākotnē. Homoseksualitāte ir kaite, kas dažos cilvēkis vienkārši mājo un kuru var izprovocēt un attīstīt īpašos apstākļos, kā arī tāpat novērst ar īpašām metodēm. Cenšoties veselus bērnus noturēt pieņemtajos rāmjos, ar pareizu un beselīgu audzināšanu un piemēriem vecāki un sabiedrība var panākt, ka pat retajiem indivīdiem ar iedzimtām deformētām novirzēm var tās apklusināt un dzēst, ko daudzi piemēri pasaules mediķu praksē pierāda. Pareizas metodes ārstē, bet ņirgājošas un izsmejošas var likt šiem indivīdiem justies sliktam, nepareizam un nelaimīgam un tā nokļūt perverso slimo ietekmē, tā nogriežot atpakļceļu uz normālu orientāciju vai padarot to ļoti grūtu un ilgstošu.
  Un vissbeidzot, ar gadiem ilgu visu veidu ārstu -psihiatru apstrādi, ar milzu spiedienu, izolējot krietnākos un neuzpērkamākos profesionālus pirms kongresa, gļēvāko un pērkamāko Amerikas psihiatru asociācijas darboņi savā gadskārtējā konferencē homoseksuālismu kā diagnozi no psihisko slimību saraksta izsvītroja tikai 1973. gadā. Ar ilgu cīņu pret godīgākajiem ASV psihiatriem 1978. gadā beidzot tā tika izņemta no psihiatrisko diagnožu grāmatas, neatlaidīgu manipulāciju un vispusīga ietekmīgu masonu-cionistu homoseksuālistu atbalstītāju spiediena rezultātā 1992. gadā Pasaules Veselības organizācija homoseksualitāti ne ar ko zinātniski nepamatoti svītroja no psiholoģisko slimību saraksta !!!
  Lai šie praidi notiktu un nāves kulta propogandētāji varētu turpināt savu darbību tiek pielietoti visādi, galvenokārt jaunatnes ietekmes un apstrādes veidi, vēstures viltošana caur grāmatām un filmām, arī šādi meli: pietiek atcerēties (izdomāt) kādi slaveni politiķi, izgudrotāji, mākslinieki, zināt nieki,dziedātāji,ārsti utt. bijuši geji,lai saprastu ka homoseksualisms ir “normāla “dabas paradība,kas jau ir bijis no cilvēka rašanās brīža, protams nepasakot, ka ja dabas konvejerā radās kādi defekti, tad tie tapa ilgstošas cilvēku perversas dzīves veida un sadisma radīto ģenētisko bojājumu dēl, kurus daba senlaikos pati likvidēja, pretēji mūsdienu “humānismam” barokamerās un reanimācijās glābjot acīmredzamus cilvēkveidīgus defektus, kuri vēlāk “izvilkti” līdz reproduktīvjam vecumam vairojoties degradēs nākotnē visu cilvēku sugu, ja šī dabiskā atlasa atkal netiks nodota Dabas mātes stingrajās, bet taisnīgajās rokās!

  A.Balts
  03.06.2012 01:14
  123
  03.06.2012 00:51
  Kaut kas nenormāls.Tauta ir pret, bet nevienu tas neinteresē.Kā tas jāsaprot!
  ————————-
  Pat vairāk , kā NRENORMĀLI, jo VISA tauta ir PRET un arī visas baznīcu konfesijas it kā arī ir pret, bet tik zemā un niecīgā līmenī to dara, ņemot vērā viņu materiālās un cilvēkresursu iespējas, ka rodas nelabas aizdomas šai “nevarībai” par to pašu finansu avotu, kas apmaksā Mozaikas alkatīgo izdzimteņu provokatorus un praida rīkotājus par katru cenu uztiept visai valstij šo nelietīgo un perverso zemiskuma parādi!!

  Visas LV baznīcas ir zilo nopirktas!
  03.06.2012 02:27
  sazvērestības teorija
  02.06.2012 20:37
  Baznīca ir ar viņiem uz vienu roku. Vai jūs saprotat, kapēc šogad bija tik maz protestetāju un praidisti jutās kā vinnētaji? Tāpec, ka potenciālie protestētāji bija “savākti” Jēkaba baznīcā. Praidistiem tas ir izdevīgi – lai normālie cilveki lūdzas ieslēgušies baznīcas mūros, kamer viņiem pieder visa pilsēta. Interesanti, cik ASV vestniecība samaksaja katoļiem, lai viņi novāktu no ielām protestētājus.

  Ernis Purnis
  03.06.2012 00:43
  Šo slimo ļautiņu ir tik maz, ka lai cionisti panāktu savu mērķi, maksā daudzu valstu slimo saujiņu pārstāvjiem, lai tos defektus savācot vienkopus rodas kaut cik ievērojams praidistu bariņš. Jo citādi rastos pamatots protests pat morāli iznīcinātajā Amsterdamā, ja viņu ar pseidodemokrātiju apdulinātā tauta redzētu cik niecīgs skaits slimo caur ļaunajiem cilvēknīdēju naudas maisiem diktē tiem savus noteikumus! Uz Latviju tas attiecas tieši tādā pašā mērā un laiks domāt par aktīvu un masveidīgu pretsparu šiem patiesas demokrātijas uzbrucējiem. un tautu tiesību ignorētājiem! Un neiet runa par gejiem un lesbietēm, kā tādiem, bet pret viņu vārdā organizētajiem uzbrukumiem sabiedrības vairākumam visās valstīs un radot šādi naida kurināšanu, kas sasniedzot kulmināciju, ķers nevis viltīgos organizatorus, bet gan šos slimos ierindas ļautiņus, kas apmuļķoti pakļāvušies šai apmaksāto provokatoru diversijai pret savu tautu un tās vairākuma viedokli.

 14. Par slimajiem, cionistiem un veselo saprātu! saka:

  Lai KNAB arestē Mozaiku-ārvalstu aģentūru!
  04.06.2012 01:04

  DP, KNAB beigt līferēt un strādāt!
  04.06.2012 00:50
  ….
  01.06.2012 18:47
  Nu cik var par šo tēmu ņemties, skaidrs ka tautas vairākuma domas ASV vēstniecību un Sorosa fondu neinteresē, un citas varas šajā zemē nav.
  Man ir pilnīgi vienalga kādu dzimumdzīvi kurš ved, un man ir draugi starp gejiem; nekad ne es viņiem ne viņi man ar “audzināšanu” neesam uzbāzušies. Starp citu, viņi ir kategoriski pret šādu praidu un uzskata, ka tieši tas viņiem var nākt par sliktu.

  Bet šeit runa ir par pavisam ko citu – jautājums ir, vai vajag publiski propogandēt un reklamēt homoseksuālisma slimību. Es esmu PRET, jo šāda homoseksuālisma reklāmas kampaņa Rīgas centrā daudzus bērnus un pusaudžus ar nenoformējušos psihi aizvedīs pa zilo/rozā taciņu. Vai tas Latvijai ir vajadzīgs? Kas to organizē? Kautkāda privāta biedrība ar knapi divdesmit biedriem, kura tiek instruēta un bagātīgi finansēta no ārzemēm, un ar kuru sadarbojas ASV vēstniece. Cik noprotams, arī lielākā daļa “demonstrantu aģenti” tiks ievesti (izņemot runātājus), lai rādītu mums Eiropas “vērtības”. Savukārt “runātāju” IQ un inteliģences līmenis, kā mēs par to varējām pārliecināties TV, izslēdz jebkuru jēgu ar tādiem mazizglītotiem un deformētiem primātiem runāt. Tas arī mazliet pārsteidz, jo zinu, ka neuzbāzīgo homoseksuālistu vidū ir ļoti inteliģenti un gudri cilvēki. Tātad šai “mozaīkai” tādi nav vajadzīgi, vajadzīgi truli izpildītāji un provokācija.

 15. Pārdaugavieši saka:

  Paldies Baltam, tieši un skaidri nosaucis lietas to istajos vārdos bez liekulīgās un melīgas “tolerances”!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.