LRTT spriedums Lindai Mūrniecei.

LATVIJAS REPUBLIKAS TAUTAS TRIBUNĀLS

Jums, LINDA MŪRNIECE, piespriež augstāko soda mēru

par genocīda īstenošanu pret latviešu tautu, par iztapību                    

krievu šovinistu un žīdu cionistu noziedzīgajiem mērķiem

pret latviešu tautu, par brutālu Tiesiskuma ignoranci, par

noziedznieku piesegšanu, kuri ieņem augstus amatus

policijā. Pēc Tiesiskuma atjaunošanas LR Jūs nekavējoties

tiksiet aizturēta un tiesāta! LINDA MŪRNIECE, Jūsu

LIETAS NR ir 110.

 

PS. “Taču viens ir skaidrs – mēs visi paliksim dzīvot Latvijā un latviešiem, valsts struktūrām ir jāatrod veids, kā pārliecināt cilvēkus, kas slavina Krieviju un PSRS, ka viņi tomēr dzīvo Latvijā.”  LINDA MŪRNIECE- šis ir citāts no Jūsu teiktā !  LRTT  vēlas zināt, kurš vai kas ir devis tiesības Jums runāt latviešu tautas vārdā ! Kas Jums to “skaidrību” ir ieskalojis, ka man un pārējiem latviešiem ir jādzīvo kopā ar okupantiem-slepkavām, kuri okupēja, slepkavoja, izvaroja, un deportēja no savas dzimtenes tikai par to, ka viņi mīlēja savu tautu un zemi ? Varbūt Iekšējās drošības biroja priekšnieks – Raimonds Mūrnieks, kurš, laimīgas sakritības dēļ, ir Jūsu vīrs ???….ar kura piekrišanu augstos policijas amatos ir sabāzti uzticīgi okupanti, kuri nespēj loģiski latviski sasaistīt kopā pat trīs vārdus ???!!!

Jūs, LINDA MŪRNIECE, aktīvi iestājaties pret Tiesiskuma atjaunošanu, lai paglābtu komunistu noziedzniekus no pelnītā soda. Viennozīmīgi – pēc okupācijas ir jānotiek deokupācijai ! Kangari un komunistu noziedznieki tiks tiesāti ! Krievu un žīdu kolonisti-okupanti tiks no Latvijas patriekti ! To nosaka starptautiskie likumi-konvencijas, nevis noziedznieku kliķe, kura šodien izvaro Latviju un latviešu tautu ! Linda, LRTT zina un arī saprot, ka Jūs lemšanas ziņā esat apaļa 0 (nulle), bet Dievs Jums ir devis  vienreizēju iespēju, šai nullei priekšā “pierakstīt” deviņnieku. Informējiet SAEIMU un preses pārstāvjus, ka šodien bijušās noziedzīgas KGB struktūras, ar Godmani un Borovkovu priekšgalā, veic visnežēlīgāko genocīdu pret latviešu tautu visā tās pastāvēšanas vēsturē ! Pretējā gadījumā Jūs esat kangaru kangars un kā tāds arī ieiesiet latviešu tautas vēsturē.

29.08.2009

 

LRTT priekšsēdētājs, H-86 dibinātājs, LNF biedrs, Triju Zvaigžņu ordeņa īpašnieks;

Linards Grantiņš.

LRTT piesēdētājs, H-86 līdzdibinātājs, LNF biedrs, Triju Zvaigžņu ordeņa īpašnieks,

Raimonds Bitenieks.

LRTT piesēdētājs, H-86 biedrs, LNF biedrs, Jānis Zīverts. 

LRTT piesēdētājs H-86 aktīvists, Kārlis Doropolskis.

LRTT piesēdētājs, H-86 aktīvists, Triju Zvaigžņu ordeņa īpašnieks, Aivars Prūsis         

You may also like...

28 Responses

 1. Krista saka:

  “Taču viens ir skaidrs – mēs visi paliksim dzīvot Latvijā un latviešiem, valsts struktūrām ir jāatrod veids, kā pārliecināt cilvēkus, kas slavina Krieviju un PSRS, ka viņi tomēr dzīvo Latvijā.” Tas, kurš ir teicis šos vārdus nav uzskatāms par latvieti ne arī par cilvēku, kuram interesē tiesiskums. Laikam jau Mūrnieces kundzes sirdsapziņai ir ko slēpt no savas tautas.Kā tāds cilvēks var ieņemt tik svarīgu amatu ?

 2. KRĒSLA saka:

  Nosauciet man vienu politikāni,kurš nebūtu tiesājams Latvijā?Tas konglomerāts 20 gadus nīdējis Latviju un latviešus.Pirmo būtu jāpakar pie staba ar VDK apliecību zobos Godmani un Šleseru.Pārejos kā krellītes piedevām ar Šķēli augšgalā.Ģeneralā tīrīšana nepieciešama!

 3. Felikss saka:

  Linda Mūrniece pateica patiesību.
  Šausmīgi ir vēlēt asiņainu spriedumu cilvēkam, kas patiesībā nevēlas vairot launumu virs zemes.

 4. pamela saka:

  Ir objektīvas ziņas,ka policijā,atbildīgos amatos NEATKARĪGĀ Latvijā Mūrnieces paspārnē strādā VDK oficieri,kuri dara un darīs visu ,lai Latvijā būtu pēc iespējas sliktāk un lielāks haoss,lai tauta būtu nemierā ar pastāvošo iekārtu.Krievi pagaidām klusē,ļauj notikumu gaitai eskalēties,pieaugt neapmierinātībai.TP / un L.Mūrniece ir dzeguze JL/ visiem spēkiem cenšas destabilizēt situāciju valstī,valdībā lai tautā sasniegtu neapmierinātības kulmināciju pirms 10.Saeimas vēlēšanām un tad arī Latvijā varu pārņemtu SC promaskaviskie fašisti + LPP/LC,TP,ZZS.
  Ceļš uz Latvijas likvidāciju rozēm kaisīts,jo PS,SCP,JL paliek mazākumā.Mūrnieces ,Patruševa + Putina cienīga izdarība,nosūtīt mierīgos protestētājus iebaidīt ar “omegu”MASKĀS un ekipējumā /bez SEJĀM!!!/ norāda uz šīs “dāmas”morālo kroplumu un kalpošanu VDK/ FSB/ sātaniskām vārsmām.
  Un tas ir ĻOOTI bīstami Latvijas neatkarībai,ja spēka struktūras vada tāda mankurte.

 5. OBERS saka:

  TUR JAU VISA SAEIMA IR PIE SIENAS LIEKAMA!

 6. Jancis no Preiļiem saka:

  Vai ir zināms, kurš īstenos šo spriedumu? Nospriest ir viena lieta, realizēt cita. Ja jau ir tiesa vajag būt arī tiesu izpildītājam, citādi šādai tiesai ir maz jēgas.

 7. Elsa saka:

  Tā būtu tautas trešā atmoda!!!
  Tauta gaida šo tasnīgo spriedumu!!
  Kāpēc vēl nav atklāti tautai čekas maisi? Tāpēc ka tad nevarētu īstenot genocītu pret tautu!

 8. alba saka:

  Augsti vārdi – tautas tribunāls.
  Mums ir partija, kas lepni saucās Tautas vārdā. Bet iznākums dara piesardzīgu.
  Vai Jūs, godātie, pilnībā uzņematies atbildību par savu ierosmi? Vai nebiedē visu cīņa pret visiem?
  Ja nu negribot nogludinat ceļu Saskaņas centra un Šlesera partijas uzvarai Saeimas vēlēšanās? Vai šādu pavērsienu pilnībā noraidāt?

 9. Ivars saka:

  Nu šī ir kautkāda deģenerātu lapa! Neredzu neko nepareizu Mūrnieces vārdos!
  Vai tas Grantiņš nav kautkāds radinieks tam meiteņu slepkavniekam?
  Gēniem jau ir lielas spēks!

  Lavietis no Latvijas tautas.

 10. Latvietis.>ivaram saka:

  ivariņš laikam mācījies skolā, kur nemāca Latvijas vēsturi, patriotismu un dzimtenes mīlestību, bet māca ka laizīt kangaru un utaino pakaļas un uzspļaut latvju tautai. Vienīgi esi mucā audzināts latvijietis, kas vairāk atgādina urlu no 5.kolonas. Ne jau uzradās no tavējās šlakas aija korovna, kas sev draugus atrod urlu mājas lapā, kur vairāk varēs nosmēŗēties ar smirdīgiem utaino mēsliem

 11. sesks saka:

  Pievienojos “albai”.

 12. Zigijs saka:

  Daudz kas šajos rakstos izklausās pēc raganu medībām. Tas naids, kurš jūtams katrā teikumā, līdzinās Gebelsa varonīgajai propogandai nevis nacionālajam patriotismam. Tāpēc latvieši, lūdzu būsim piesardzīgi savos spriedumos.
  Izcili varoņdarbi, naidnieku attmaskošanā, nepaglābs Latviju no parādu jūga. Tāpēc te ir jābūt citam risinājumam, bez karstas putras, žīdu un boļševiku atmaskošanas un tiesāšanas.

 13. 2M saka:

  Gadiem ejot iegūtā informācija man liek domāt, ka Grantiņa rakstos ir kāda patiesība. Cik zinu, neviens bijušais čekists bez darba nav palicis. Labi sokas viņu lieli un mazi biznesi kā arī viņiem un viņu bērniem valsts iestādēs labi atalgots darbs vienmēr ir atradies. Visticamāk, ka jau 18. novembra republikā komunistu aizsāktā tradīcija sponsorēt no Maskavas uzņēmumus un organizācijas, kas nodarbojas ar kaitniecību, darbojas ar pilnu sparu arī šodien.
  Bet liek aizdomāties kas cits.
  Reiz 90-tajos satiku Rīgā cilvēku, ar kuru uzsāku sarunu. Viņš uz manu pretčekistu nostāju atbildēja, ka arī viņš esot bijušais čekists un piezīmēja, ka arī čekā cilvēki bijuši dažādi. Vēlāk sarunas gaitā par politiķiem, kam var un kam nevar uzticēties, uz maniem pozitīvajiem uzskatiem par nacionālistiski noskaņotiem Latvijā zināmiem cilvēkiem norūpējies atbildēja – neuzticies tiem, kas gāja pie Brīvības pieminekļa. Viņš nebija līdz galam atklāts, bet norūpējies atkārtoja šo frāzi vairākkārt.
  Skaidrs ir viens – bijušie čekisti gaisu Latvijā jauc pamatīgi. Bet kas ir kas? Kuri ir gaisa jaucēji un kuri patiesi patrioti?

 14. Carlito saka:

  Pēc manas pieredzes tie lielākie nacionalisti parasti ir bijuši čekisti!

 15. black captein saka:

  Pasakiet Lūdzu Ko darīt bērniem kuri dzimuši maisītas ģimenēs ?

 16. barisons saka:

  tukša diršana…celiet tautu kājās jau tagad!

 17. Grāls saka:

  slimo lapa, kuru vada profesionāls provokators grantins, kursh joprojam nespej izskaidrot, par kadu cenu un ko pardodot vinjam izdevas izbraukt no PSRS ?
  Savu maizi grantinjs shodien pelna teicami – turpinot ridit un naidot latvieshus sava starpa.

 18. Sigurds Graudiņš saka:

  Sigurds Graudiņš, 23.10.2010 20:41

  Tas , ka L.MŪRNIECE ir DURA NABITAJA es secināju pēc intevijas TET A* TET zem tv3 modrās ACS…!!!
  KURAS REZULTĀTĀ mani uzaicināja balotēties uz EP no saraksta “DZIMTENE ” kā neatkarīgo deputāta kandidātu , BRĪVU no jebkurām SAISTĪBĀM no šī SARAKSTA…!
  PERSONĪGS PALDIES J. ŽURAVĻOVAM PAR UZTICĪBU SIGURDAM GRAUGIŅAM no Vecmīlgrāvja…!

 19. truthfully, ter’ 2 hours just browsing around for this website I’ve arrived here. I think me have to rss this post so that save long. Thanks unto this fantastic site. take care!

 20. zonnenbergs saka:

  Sorry,nix brainy mind.We apprise take care and so.
  Bla,bla,bla ….

 21. Nice background, your posts were very good to read and it was something related to me.

 22. Great site, loved your content and thank you for sharing your opinions with everybody else :) I thank God that I found a website like yours, truly because it was nice to know about other peoples’ opinions hehe, hope you write more posts similar to this!

 23. Don’t really understand what you’re trying to get at here.. Sounds like you’re just hating haha :p I believe it’s crazy if anyone else is thinking the same way you are lmao.

 24. zonnenbergs saka:

  MAO=UN=NATO=EU=LENIN=MARKX=MASONS and more same ,same

 25. Raimonds saka:

  Nožēlojams portāls. Tikai vīrs ar lielu – melnu un skarbu dzīves pieredzi var vadīt kaut ko šādu – provokatīvu, nomelnojošu, vienu otru izaicinošu, naidīgu informāciju saturošu lapu.
  Nomirsti, lūdzu, Tevi no visas sirds!

 26. zonnenbergs saka:

  Zini Raimond labak ta neka neka.

 27. Alberts saka:

  Linard, kad Tu pats nošausies?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.