Cionistu nelietībai robežu nav

Cionisti vēsturi grib atkārtot !

H-86-2 - KopieKādai ir jābūt komunistu- cionistu bezkaunībai, lai atkārtotu Repšes “laikmetu” ?!

Repše, šis garīgi slimais eksemplārs, kuram ir izteiktas šizofrēnijas pazīmes gan izskatā, gan arī darbībās, atkal tiek virzīts uz varas virsotnēm. Mēs taču visi atceramies, kādas nelietības viņš pastrādāja savā “valdīšanas” laikā.

Īstenībā Repše pats neko “nepastrādāja”, bet viņa garīgo slimību savās interesēs izmantoja žīdi: godmaņi, lavrenti, krasovicki, krupņikovi un neskaitāmi citi.

E. RepšeLatvija un latviešu tauta ar Repšes rokām tika apzagta par neskaitāmiem miljardiem.

Šeit varam lasīt viņa mini programmu, kura pilnīgi atbilst Ciānas Gudro mērķiem: “Esmu nācis ar uzstādījumu, ka ir jāaizmirst visi konflikti, tai skaitā etniskie un politiskie. Ir jāapvieno spēki, lai nodrošinātu valsts attīstību.”

Gribas pajautāt šim šizofrēniķim, kāpēc pēc tavas pavēles mums KAUTKAS būtu jāaizmirst ?

Neviens vēl nav aizmirsis, kā tu prasīji savām vajadzībām no tautas divus miljonus !!!

Mēs arī esam sapratuši, ka Baltijas Banka jau no pašiem pirmsākumiem bija krimināls noziegums. Laventa un viņa sabiedroto kriminālā pagātne ir bijusi plaši zināma, bet tieši viņiem Repše un Godmanis piegādāja vilciena vagonus pilnus ar Latvijas iedzīvotāju rubļiem (t.s. “vagonu skandāls”). Lavents par šo naudu nopirka Krievijā naftu, ko pārdeva par valūtu, un tad no Latvijas Bankas nopirka vairākas Latvijā esošās bankas.

Repšem, Godmanim u.c.ir lieki runāt, ka Laventam nevarēja aizliegt bankas reģistrāciju.

Viņi šos neliešus izraudzījās un iekārtoja.

Vēl tagad valdības augstākos ešelonos atrodami padomnieki, kuri pazīstami kā bankrotējušo banku ierēdņi.
Daļēji šis noziegums bijis iespējams tiesību aizsargāšanas sistēmas vispārējo trūkumu dēļ.

IVARA GODMAŅA laikā no Kriminālkodeksa izņēma veselu nodaļu par noziegumiem pret tautas īpašumu.

RepšeĢenerālprokurors Jānis Skrastiņš komisijai vairākkārt skaidroja, ka pēc mūsu likumiem noziegums konstatējams tikai pēc tā izdarīšanas. ..”

FOTO: Cilvēks, kuram ir vajadzīga garīgā aprūpe tiek no noziedzniekiem zemiski izmantots, lai apzagtu latviešu tautu.

FOTO NOSAUKUMS: Ārprāts (4.maija kliķes garīgā seja)

Ja mēs nezinātu, ka šo garīgi slimo cilvēku(REPŠI) bīda pie “siles” kādi ietekmīgi spēki, tad varētu piekrist kādam interneta komentāram: “Šis pārspīlētais EGO un mesiānisma apvienojums ir, protams, komisks. Cerams, ka šoreiz gan ļaudis vairs neuzķersies “kā var nesolīt” piedāvājumu !

Ieskatieties šajās fizionomijās: http://tautastribunals.eu/?p=8239

17.03.12

You may also like...

9 komentāru

 1. Repše ir un paliek paklausīgs “instruments” cionistu noziedzīgo mērķu īstenošanai.Mūsu laikmetā, kad cilvēku vairākumam atmiņa sniedzas tikai 3 iepriekšējo gadu posmā,Repšes “izmantošana” ir loģiska-pagaidām var nemeklēt nākošos paklausīgos cionistu noziedzīgo mērķu īstenošanai.

 2. AG saka:

  Un kurš vēl nesen aicināja par repšes partiju balsot?

 3. TT saka:

  Kur gan ir tiesnieki un tiesas,kur varenie patrioti,kur Dimiteru pāris – ka vēl līdz šai dienai nav iesniegts tiesā kā nesaprotams bars piesavinās Baltu Dieviņa vārdu – Varavīksna.Baram nav nekādu tiesību piesavināties un ar viņu manipulēt.Talmudā ir tik daudz skaistu un mīļu vārdu kurus varētu izvēlēties un jūsu bars paceltos pakāpi augstāk.

 4. NIKS FONTS saka:

  Repše ir noziedznieks tanī apstāklī, ka, esot LB prezidents, veicināja oligarhu darbības valsts un tautas apzagšanā. Toreiz Repše pievēra acis, kad Vp Bērziņs ar Valmieras grupējumu un Lembergu saimniekoja pa Unibanku, to privatizējot par valsts līdzekļiem.

  Repše, izlaižot naudas vienības repšus, kā LB prezidents, krievu rubļus vagoniem transportēja uz Krievijas robežu. Tajā vietā šos rubļus vajadzēja samaksāt krieviem, kas gribētu atstāt Latviju. Repše ir noziedznieks arī apstāklī, kad izkrāpa ziedojumos tautai 300 000 LVL, solot sakārtot valsti – mēs redzam, kā tā “sakārtota”.

  Jāizvērtē Repšes atbildība banku uzraudzībā, kad viņš bija LB prezidents.

  Belokoņs ir sens Repšes banķieris, kas nozīmē, ka tiek dibināta partija ar privāto lobiju, pērkamiem politiskiem lēmumiem likumdošanā u.c. – tas ir oligarhijas atzars, turpinājums.

  Repše ir izcils neveiksminieks – kad tauta viņam saziedoja 300 000 LVL, Repše tos notrieca Volstrītas fondu biržā, turpināja aizņemties no Belokoņa, izgāza tūtisma projektu Latgalē kā marsietis, notrieca naudu, mainot tautumeitas.

  Viņš manā skatījuma ir izniekojis VISAS savas iespējas, tagad mērāma atbildība nodarītajā ar sabiedrisko nozīmi – piesedza Unibankas privatizāciju Valmieras grupējuma interesēs, bankas Baltija neuzraudzība u.c..

  Brīnos, kur Repše ņem tik daudz nekaunības domāt (kā var nesolīt!), ka tauta tiešām ir aitu bars, kas visu aizmirst un NEKO nesaprot un nevērtē.

 5. NIKS FONTS saka:

  http://www.apollo.lv/portal/news/articles/267989/
  «Iespējams, tam mūsu sabiedrība vēl nav gatava,» saka Vita Zelča, kuras tēvs un tēvocis karoja viens pret otru.
  ===========================================================================================

  Vācu avīze apzinās problēmas šķautnes, tādēļ neizdara secinājumus, spriedumus, kas varētu būt par labu no kādreiz un šodiem stāvošajām, rakstā aplūkotām pusēm, mēģinot norādīt, tomēr tendenciozi, ka puses jau samierinās, liekot noprast, ka jauno paaudzi tas neskar un neskars, kas ir absolūti maldi līdzīgi tam, kā vācu avīzes vēl nesen, esmu pārliecināts, ka arī šodien (jo latvieši kā lēts un kārtīgs, uzticams darbspēks tiek izmantots zemāk kvalificētos darbos Vācijā – cūku fermās , apkopjot dzīvokļus, vācu pensionārus pansionātos u.c.) savā augstprātībā latviešus uzskatīja par bauru tautu, reāli vācu enciklopēdijā latviešus raksturojot kā mazu, zaglīgu tautu, kas dzīvo pie Baltijas jūras …

  Te nu vācu avīze maldās, jo LV un latviešu tauta nekarājas gaisā kādā nereālā vēsturisko laiku vīzijā.

  Nav pieminēta latviešu vēlme pēc Latvijas deokupācijas šodien gan no Krievijas puses- nav izvesti pēckara laikā iebraukušie krievi no Krievijas, gan no Vācijas (ES) puses – nav arī zudusi Vācijas(ES) ietekme.

  Nav apskatītas sekas, kādas, ļoti nelabvēlīgas iestājušās Latvijai un latviešiem – Latvija ir izlaupīta, nelatviska vieta un vide – turpinās latviešu izceļošana un krievu iebraukšana Latvijā, reāli asimilējot latviešus krievvalodīgo vidē Daugavpilī, Rīgā, Latgalē .

  Sekās izpaužas totatalitārās PSRS varas mantinieku Latvijas valsts un tautas aplaupīšana no oligarhiem, latviešu izbraukšana no Latvijas, nespēja pretoties ārvalstu banku, Vācijas (ES) izraisītās politikas sekām.

  Latvijas iestāšanās Vācijas (ES) ietekmes zonā un sekas pēc totalitārisma režīma laikā, kad oligarhi izlaupa valsti un tautu, parādi SVF, PB, latviešu izbraukšana rada jaunus apstākļus latviešu nacionālo spēku konsolidēšanai. Ja tie nekonsolidēsies un nenoteiks varas politiku Latvijā, Latvijā līdzīgi Norvēģijai (Breiviks) nenoliedzami nonāks visaugstākās kategorijas teroritisko valstu vīdū, kur teroristi ar asiņainiem terora aktiem vērsīsies ne tikai pret valsts struktūrām (Breiviks), bet arī pret ārvalstu struktūrām pat līdz sadarbībai ar Alkaida.

 6. fontiks saka:

  Nav nu gan fontam prātiņa,tad jau latvietis strādāja 50 gadus lai to savu naudiņu samaksātu krieviem,vai arī pirktu naftu.LRTT vajdzēja domāt kā šo nolaupīto naudu atdotu tautai.Fonts jau tagad stūrē uz varu Latvijā,varbūt jau mazliet cerē kad latus mainīs uz eiro,varbūt cerē tad uz lielo grābienu.Vajadzētu fontiņ padomāt kā atmaksāt nolaupīto naudu.

 7. Miervaldis saka:

  Vēsture atkārtosies, kad Ulmaņpapus patrieca visus zagļus tundrā, tāds arī būs šīsdienas zagļu liktenis.

 8. skorceni saka:

  Butu labi,ja kads atrastos,kas padzen bez atlidzibam to tautas ieveleto zaglju baru….

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *