Atkal viens “izgaismojās”(pēteris kļava)

TR12 - Kopie

Viens slēptais Krievijas impērists atkal izlīda gaismā.

Atkal un atkal, lai nosistu pēc referenduma latviešu Garīgo pacēlumu, pagrīdes komunistiskā mafija sūta “cīņā” savus, līdz šim labi nomaskētos, aģentus, lai tikai latvieši neprasītu pēc latviskas Latvijas.

Tas nav neviens cits, kā Latvijā visiem labi pazīstamais ārsts Pēteris Kļava. Sevi viņš uzdod par augstāko matēriju pētnieku. Vairāk jau šis “Pēteris” izskatās pēc “miglas pūtēja” lētticīgajam klausītājam nevis pēc nobrieduša ezotēriķa.

Vai tad viņš nestāstīja, ka Krievijā tiek “augšāmcelti” mirušie ?

Vai tad Pētris neslavināja šarlatānu Grobovoju ?

Visa “Pētera” dziļākā būtība no sevis izstaro krievisko- brutālo dzīves uztveri. Pašam “Pēterim” neapjaušot, tiek nicīgi teikts par latviešiem: “Mūsu bāleliņi”.

Interesanti, pie kā sevi pieskaita pats Pēteris ?

Pēteris KļavaUn tad vēl šis “aizkapa dzīves” pētnieks runā par kaut kādu latviešu atriebību krieviem pēc referenduma. Parastā tautas valodā to sauc par līšanu krievam d…. bez sviesta. Visa intervija DIENĀ satur brutālu nicinājumu pret latviešu tautu. Cik noprotams, tad Pēteris sevi uzskata par baigi “kruto”, ja jau skrēja sevi izrādīt uz prezidenta Pili pie sava domu biedra Jura Rubeņa. Ja Juris Rubenis ir viņa domu biedrs, tad mēs zinām, kas ir Pēteris Kļava.

Juris Rubenis ir čekas sagatavots Krievijas specdienestu darbinieks.

Tātad, arī Pēteris Kļava ir piederīgs šai nodevēju bandai.

FOTO: Šī seja pasaka visu !

FOTO NOSAUKUMS: Infantīlisms

Garīgi tīrs cilvēks nekad “neliks” savu parakstu blakus Bērziņa parakstam, kurš ir zvērināts komunists un apzadzis latviešu tautu par miljoniem !

Šis “Labās gribas manifests” ir nekas vairāk kā sātanisks savārstījums, kurš runā pretī veselajam saprātam, un ir nāvējošs latviešu tautai.

Kāds veselais saprāts var būt šim latviešu tautas kangaram Kļavam, kurš slavē visādus tur Grobovojus ?

Visi, kuri parakstās zem Krievijas specdienestu aģenta Jura Rubeņa piedāvātā “sātanisma protokola”, ir “attiecīgu” dienestu ietekmes aģenti.

Visa šī murgainā spēle praktiski ir vērsta pret VISU LATVIJAI !, lai apturētu latviskuma uzvaru.

Nē, šarlatān(kangar) Kļava, tu tiksi kopā ar Rubeni un Bērziņu iemests “Elles zaņķi” uz neatgriešanos.

P.S.

http://www.diena.lv/dienas-zurnali/sestdiena/klava-latviesiem-jaapzinas-neiedomajamais-potencials-kas-vinos-iekodets-13933248

Izlasiet un mazliet paanalizējiet šajā rakstā Kļavas teikto. Viss liecina par krievisko pasaules uztveri:

Krieviem ir teiciens: tāpēc jau ir līdaka, lai asarīši negulētu! Varēja pateikt latviski:”Lai karūsas nesnautu, dīķī ielaida līdaku.” Bet nē, šim kangaram bija noteikti jāpiemin dižie krievi… .

Un, ko nozīmē šis debīlais Pētera spriedelējums, kas būtu, ja būtu:Tagad latvieši apvienojās, sajuta savu pašapziņu, taču mums nevajadzētu sēsties pie alus kausa un lielīties: “Redz, cik mēs esam stipri!” Tas būtu infantili primitīvais līmenis. Mūsu bāleliņi, kas vārdos ceļas un krīt par Latvijas tautu, patiesībā izdara savai tautai lāča pakalpojumu. Ja mēs tagad mēģināsim atriebties krieviem, tas liecinās par viduslaiku domāšanu. Nav šaubu, ka Latvijā jābūt vienai valsts valodai. Taču, lai mūsu valsts attīstītos, nepietiek ar šauri nacionālu populismu.

Tas ir prātu izkūkojuša jefiņa murgs… .

LRTT. 24.02.12

You may also like...

16 komentārs

 1. pietiek.com saka:

  Sāga par vīreli

  Pirmais stāsts sāgā par vīreli … kam gribas i zivi apēst i uz … apsēsties

  Interesanti, ka šoreiz portālam http://www.pietiek.com, aprakstot Mārtiņa Tenberga piedzīvojumus uzbeku restorānā, kopā ar tā saukto čečenu uzņēmēju Bislanu Abdulmuslimovu, galīgi un it nemaz nav noreaģējis pašpasludinātais Latvijas PR guru (tīrradnis), un nu jau Abdulmuslimova biznesa partneris – Jurģis Liepnieks (plašākai publikai Liepnieks varētu būt pazīstams ar iesauku „Asiņainais punduris”, no laikiem, kad ar augstiem valdības vīriem kopā pa Ministru kabinetu grozījās). Parasti, cik novērots, http://www.puaro.lv (ja kāds vēl nezina – Liepnieka projekts), itin naski reaģē uz visādu „sensāciju” pārpublicēšanu. Nē, nu no otras puses to var saprast. Lieta tāda, ka pavisam, pavisam nesen Jurģis ir kļuvis par „AB Holding” padomes priekšsēdētāju, nomainot sen izbijušo Iekšlietu ministru Ēriku Jēkabsonu.
  Ko tad 22.02.2012. publicētā rakstā, par Jurģi Liepnieku saka Abudlmuslimovs portālam http://www.diena.lv?
  “Jurģis Liepnieks ir tīrradnis un es gribētu, lai tādi cilvēki vairāk pievēršas biznesam. Viņš ir smalks filozofs un Latvijā ir maz tādu cilvēku,” šādi portālam Diena.lv sacīja B.Abdulmuslimovs, taujāts par to, kādēļ holdinga padomē notikušas šādas pārmaiņas. Savukārt Ē.Jēkabsons [atcerieties – raksti par izbijušā Iekšlietu ministra tusiņiem Berezovska apartamentos u.c.] veido kontaktus ar arābu valstīm, ASV un Āfriku, tādēļ viņam ir daudz jāceļo, savukārt J.Liepnieks vairāk esot “uz vietas”, portālam Diena.lv atzina B.Abdulmuslimovs. “Vēlos, lai Jurģis mazāk pievēršas politikai, ja tādus cilvēkus kā viņš ierauj intrigās, briljanta malas tiek apskādētas. [Vispār, iesauka „mīkstais briljants” šim piestāv daudz labāk, nekā „asiņainais punduris”] Jurģis ātri domā un ātri pieņem lēmumus, Latvijā ir maz tādu cilvēku [labi ka tā!]. Ticu, ka viņš būs labs biznesmenis,” portālam Diena.lv norādīja B.Abdulmuslimovs.
  Nu vai tad nav feini ko? Laikam jau nav vis! Sakās Dieva ceļu staigātājs un godavīrs – tas ir Bislans Abdulmuslimovs. Slavas oda Bislanam no http://www.abholding.lv :
  Stingra pārliecība par Dieva vadītu pasauli un tieksme pēc tiešuma un godīguma vārdos un rīcībā ir īpašības, kas raksturo Bislanu Abdulmuslimovu kā cilvēku.
  Drosme, apņēmība un spēja strauji pieņemt lēmumus sarežģītās situācijās ir īpašības, kas vistiešāk raksturo Bislanu Abdulmuslimovu kā uzņēmēju.
  Harizmātiska spēja aizraut cilvēkus ar drosmīgām idejām, gribas noturība, uzmanība pret svarīgāko un novēršanās no liekā un nesvarīgā ir īpašības, kas visskaidrāk raksturo Bislanu Abdulmuslimovu kā uzņēmuma vadītāju.
  Skatījuma plašums, darbības vēriens un atvērtība jaunām dzīvotspējīgām idejām ir īpašības, kas visprecīzāk raksturo Bislanu Abdulmuslimovu kā holdinga dibinātāju.

  Tā teikt, kur nu vēl labāku „slavas dziesmu” pats sev izdomāsi!

  Bet ne par to ir šis stāsts, jo raugi 2 „gaišie prāti” – morāles un tikumības iemiesojums, labākie no labākajiem un viss cits vis..vis…vis…pārākajā pakāpē, ir apvienojušies. Kāds ir sausais atlikums šai savienībai?

  Dzenoties pēc lētas sensācijas un morālas un kas zina varbūt arī fiziskas impotences dēļ, abi ir līdz sirds dziļumiem aizvainojuši sievieti, publicējot portālā zagtas, sabiedrībā plaši pazīstamas un cienījamas dāmas privātas fotogrāfijas kādā vaļīgākā brīdī. Kā tur paliek ar vīrieša godu, ja viņam vienaldzīgs sievietes gods?

  Par tādu niansi, kā sadaļa – „narkotikas” un to slavināšana visos iespējamos veidos portālā http://www.puaro.lv , vispār nav jēgas runāt. Vai „Dievs” nav nauda un bauda abu šo kungu izpratnē, ja jau sakās Tā Kunga ceļus staigājam un narkotikas slavinām?

  Dubulta morāle un vieni standarti savējiem, citi priekš pārējiem, tas ir tas, kas vislabāk raksturo šos kungus.

  Kas tad īsti ir Bislans Abdulmuslimovs, kurš pēdējos gadus tik izmisīgi ir centies radīt par sevi pozitīvu tēlu. Tautas paruna teic „Īlenu maisā nenoslēpsi”.

  Abdulmuslimovs, pēc dažādu ļaužu nostāstiem, savu „biznesa impēriju”, ko šobrīd sauc „AB Holding”, ir būvējis pārņemot virkni uzņēmumus ar tādām metodēm, ka „Reketa karalis – Ivans Haritonovs, šim „ūdeni pienest nevar”. Kādam piedāvāts strādāt kopā un dzīvot (nu kaut vai tam pašam „Rēzeknes burtnīciņu” Gunčam, kurš sākuma izbīlī un dullumā vēl kādam pastāstīja, ka uzsācis biznesu ar čečeniem, tikai tāpēc, ka vēlējies vēl elpot šīs zemes gaisu, taču šobrīd to vairs nemūžam neatzīs. Un kāpēc tas būtu jādara? Galu galā visi ir apmierināti, visi priecīgi, jo Bislans tak ar saprot, ka ne jau viņa brālis uz vietas – Rēzeknē, spēs attīstīt kombinātu, a Gunčam – cepur` nost, biznesa ķēriens ir. A kādam tika atņemts viss līdz pēdējam…

  Nu vēl ir tāda interesanta joma, kas saucas degvielas bizness. Tur ļaudis mēļo visādi, viens otrs tikai pa muti dabūjis, kāds arī varbūt ar galiem uz visiem laikiem pazudis. Ir tā vai nav, tam policija domāta, lai jau pārbauda, bet nost, kā smejies, no tā visa Bislans nav, jo saprot, ka trubās dzīva nauda tek tāpēc Kurzeme rullē.

  Tas ka viens nav karotājs, ar ir skaidrs. Šobrīd kaut kur pa Latgali tiesājas vienā procesā Timurs un viņa komanda. Ļaudis mēļo, ka Timurs esot Bislana uzticības persona numur viens. Lūk ko raksta: http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/47547/sakta-kriminallieta-par-viktora-scerbatiha-pazinu-kautinu – Krimināllietā apsūdzība pēc Krimināllikuma 231. panta 2. daļas – par huligānismu, ja tas izdarīts personu grupā vai ja tas saistīts ar miesas bojājumu nodarīšanu cietušajam vai ar mantas bojāšanu vai iznīcināšanu, vai ar pretošanos varas pārstāvim vai personai, kura vēršas pret sabiedriskās kārtības pārkāpšanu, vai ja tas izdarīts, lietojot ieročus, kā arī citus miesas bojājumu nodarīšanai izmantojamus priekšmetus, – celta četrām personām: 1975. gadā dzimušajam Vadimam Bļinovam, 1972. gadā dzimušajam Timuram Džamaldajevam, 1977. gadā dzimušajam Robertam Sardenjanam un 1977. gadā dzimušajam Sergejem Novožilovam.

  Nu ja kāds palasa Abdulmuslimova ģimenei lojālos mēdijus (par to arī būs vēlāk, citos stāstos), labi zina, ka Džamaldajeva ir Bislana sievas Rozas uzvārds, tā ka velkot radurakstus kopā, visticamāk, ka šitais prastais huligāns, slavenā pīlēna Tima gandrīz vai vārdabrālis – Timurs Džamaldajevs, ir neviens cits kā Rozas brālis un Bislana švāģeris.

  Ejam tālāk. Interesanti dēļ kam, aprakstot notikušo huligānismu Roberta uzvārdu (tiek dēvēts kā – Sardenjans) mēdijos nomainījuši? Varēja vēl par Sardeļujāni nosaukt. Kas tad šis tāds ir? Valsts amatpersonas deklarācija no VID publiskojamu datu bāzes norāda, ka piemēram 2009.gadā šis tips ir bijis: ROBERTS SARDARJANS – Iekšlietu ministrijas darbinieks, ugunsdzēsējs un glābējs, kas pats par sevi ir lieliski, brīnišķīgi un pat apsveicami, gods un slava par to, ka cilvēks dara. Vienlaicīgi gan šis visu paspējošais Robčiks ir bijis arī LR Saeimas deputāta palīgs. Ņemot vērā atrašanos konkrētā laikā un vietā restorānā viesnīcā „Latgale” varētu domāt, ka šamējais ir bijis Viktora Ščerbatiha palīgs. Tomēr, kad paskatās deklarāciju mazliet vēl uz priekšu, var domāt, ka varbūt viņa atrašanās iemesls viesnīcā ir bijis cits, kā, piemēram, SIA “BARS SECURITY” un SIA “BARS SECURITY INKASSO” (AB HOLDING ietilpstošs uzņēmums) darbiniekam, strādājot maizes devēja (tikai kura?) labā. Vienvārdsakot palasiet deklarāciju, tur viss ir rakstīts, melns uz balta.

  Tiekot lēsts, ka Timurs, tieši tāpat kā Arbi Indorbajevs, par ko nesen plaši rakstīja http://www.puaro.lv , iespējams, varētu būt, bet varētu arī nebūt, Krievijas specdienestu viens no vērtīgākajiem aģentiem Latvijā un uz Krieviju atgriezties nemaz nealkst, jo dzīvojas pa šejieni ar eFeSBešņiku izsniegtu pasi, tāpēc, ka viņu meklē Krievijas prokuratūra, it kā pēc īstā vārda un uzvārda. Vai tā ir vai nav, plašākai publikai neviens jau nestāstīt, savukārt DP, SAB, un ONAP par šito esot lietas kursā sīki un smalki un tāpēc ar Timuru cieši sadarbojoties un šis atkal bīdot savas lietas ar speciālajiem dienestiem tepat Latvijā.

  Vadims Bļinovs un Sergejs Novožilovs – pagaidām ir „tumšie zirdziņi” šajā spēlē, bet gan jau zinoši ļaudis padalīsies, kas viņi tādi un no kurienes…

  Turpinājums sekos, gan ar daudz svaigākiem reiderisma piemēriem šeit minēto kungu izpildījumā, jo ir lietas [nu kaut vai Ventspils], ko tā vienkārši neaizmirst…, gan būs arī stāsts par oficiālā Čečenijas valdības pārstāvja (vēl tālajos 90-tajos) izlocīšanos Džohara Dudaejva ielas nosaukuma maiņas sakarā (pagājušā gadā), gan arī stāsts par izbijušiem ministriem un deputātiem un kazi, varbūt arī kāds esošais atradīsies. Jo šī ir sāga un jāteic, ka ne tikai šiem bet arī visādiem citādiem tēliem un mošķiem tajā vietas pietiks…

  Dāmas un kungi, sāgas par vīreli turpinājums, gaidāms jau drīzumā lielākajos Latvijas portālos…

 2. Eduards Lunis saka:

  -TAS NAV PRĀTU IZKŪKOJIS JEFIŅŠ! TĀDI IR SPECIĀLI SALIKTI VISĀS IASPĒJAMĀS VIETĀS,NO KURĀM VAR VADĪT, IETEKMĒT CILVĒKUS!
  Tāpēc ir TIKAI VIENS CEĻŠ-VISIEM,KURI BALSOJA ŠAJĀ REFERENDUMĀ ,,PRET,, VAI NEGĀJA BALSOT-SANĀKT UZ LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCI-4.MAIJĀ PL. 120OS,RĪGĀ, PRETĪ OKUPĀCIJAS MUZEJAM!JĀDARA GALS VARAS GENOCĪDAM PRET LATVIJAS TAUTU!
  Latvijas Glābšanas Komisija.

 3. Ernis Purnis saka:

  Viena lieta gan ir skaidra, informatīvajā telpā par TV raidījumu vadītāju 4.maija postsovjetiskais režīms nekad nelaistu nacionālu vai vismaz brīvdomātāju tipa personu.

 4. ZITA saka:

  Tie kas nepazīst god. P. Kļavu nav tiesīgi cilvēku noriet un apmelot . jūs tak neesat cienīgi p. Klavas k-gam pat kājas nomazgāt . Arsta spējas . viņa prāta un domu vēriens daudziem ,,īstajiem letiņiem ,, nebūs tik drīz sasniedzams. Ja jūs no Pētera varētu iemācīties kaut 100 daļu līdzzietības un mīlestības ,tas būtu ļoti ,ļoti daudz.

  ADMINS
  Protams, protams Zita.
  Nodevībā un līķu atdzīvināšanā mēs ilgi nevarēsim “aizsniegt” Kļavas kungu…

 5. Ernis Purnis saka:

  Kāds sakars ārsta profesijai ar viņa latvisko vai morālo stāju? Vai tad Dr. Mengele bija slikts ārts, nē viņš bija izcils savas profesijas pārstāvis un KGB slēgtajos kara medicīnas institūtos (laboratorijās) arī darbojās psrs medicīnas spīdekļi, kas tiem netraucēja zvēriski spīdzināt uz nāvi notiesātos politieslodzītos, pārbaudot cilvēku izturību sasalstot, pārkarstot un kāds ir sāpju slieksnis, atdalot ādu un izņemot orgānus cilvēkiem bez anestēzijas, kā arī imitējot kaujas apstākļus, eksperimentos veseliem cilvēkiem amputējot locekļus un darot to gadu desmitiem ilgi. Tā arī ir vēl viena cītīgi noklusētā necilvēcīgā krievu sadistu-komunistu režīma lapaspuse priekš gatavotās Nirnbergas-2!

  Šie argumenti gan neattiecas uz P.Kļavu, bet gan zita uz jūsu bezjēdzīgo muldoņu, jaucot vienā putrā mušas ar kotletēm. Un kas jums traucē viņam kājas vai ko citu mazgāt, bet neuzbāzieties ar šo perversiju citiem cilvēkiem?

 6. AG saka:

  LAI TAS SŪDABRĀLIS SAPŪST ELLĒ, LOPS NOLĀDĒTAIS!!!

 7. Miervaldis - izdomājis saka:

  Pēteris Kļava jau lien visu lielvaru priekšā, ja vien tas viņam vaidzīgs, jo viņš ir glums, žurcīgs nelietis!

 8. Juhans saka:

  Tas viss tikai dēļ naudas.

 9. Miervaldis saka:

  Kļavam ir talants vārtīties mēslos, un pēc tam atrādīties tautai!Diez ku tik ātri viņš tos mēslus noslauka?!

 10. Miervaldis saka:

  okupācijas vara ir specializējusies, tā vienmēr katrā tautā atrod pa sūdam!

 11. Sveta saka:

  IZGLĪTOJIETIES, IZGLĪTOJIETIES “dižie” komentētāji!!!!!!!!!!!!Kauns bija lasīt jūsu “dižās atziņas”, kas diemžēl norāda uz tautas daļas (cerams, ka ļoti mazas daļas)ļoti zemu kultūras, inteliģences un izglītības līmeni.
  Pacelties augstāk par sadzīviski primitīvo līmeni, protams ir ļoti grūti,un jāveic grandiozs darbs, lai sevi pārveidotu par CILVĒKU!!!!!!

  Jums ļoti, ļoti, ļoti tāls ceļš līdz PĒTERA KĻAVAS GARĪGAJAM (ietver visas īpašības, kas mūs no zvēriņiem padara par CILVĒKU) līmenim !!!!!!!!!!!!!!!!

 12. Anita saka:

  Tiesāt ir visvienkāršakais izteiksmes veids.Naids rada naidu un rupjas lamas trāpa pēc bumeranga principa. Kur ? Tur , kur vajag un kā Visaugstākais ir paredzējis!
  Gudrie un viedie komentatori nav padomājuši par to, ka viss negatīvais, kas sēts, nāk pār tiem saucamajiem latviešiem, kuri nu ir ļoti pareizi un labi ( lamājot un nīstot cits citu).Bet tās “skabargas” un “baļķi” tiks i z s i j ā t i vēlāk – jo katrs saņem pēc viņa spējām un vajadzībasīstajā laikā un pienāko’dsajā kvalitātē.
  Ne P.Kļava , ne J.Rubenis nav pie vainas visā mūsu dzīves haotiskajā procesā , bet jūsu pašu z v ē r ī g ā attieksme pret citādi domājošiem.

  Admins Anitai
  Pat to bumerangu pateikts pareizi, tas trāpa pašam. Visaugstākais ir paredzējis daudz, par to arī nav šaubu. Kas attiecas uz citu nīšanu, tad jābūt ļoti uzmanīgam. Nīst tas, kurš melo. Nīst arī tas, kurš rakstījis šo komentāru. Tas rakstīts “tumsā”, bez vārda. Tā ir žurkas daba, darīt visu tumsībā un pagrīdē. Es savu vārdu neslēpju, jo saku taisnību. Tu, Anita, esi žurka, ar visu no tā izrietošā secinājuma… . Tu esi TUMSĪBAS kalps, tāpat kā Kļava un Rubenis….., jo tu esi rubenis un kļava.

 13. Sveta saka:

  Pēteris tagad smejas!!!!!!!

 14. skorceni saka:

  musu nelaime ir izdzivoshanas griba….tapec rodas nodeveji pretigi liideji un kombinatori…..es saprotu,ka ir jaasatiekas 4.tajaa maijaa,ir jaamegjina gazt sho varu,bet nes nezinu iznaakumu…..zinu vienu,ka letinjiem ir jaapvienojas.kas attiecas uz dieva kalpiem,tad tas ir ljoti divains jautaajums,jo taa saucamo zhidu dievu mes sen esam pashi pardevushi velnam…..rubenji un vanagi kaa arii paareejiejie putni ir tautas musinaataaji,zaglji ,judasi,kas netaisas tautu izvest gaismaa.ceru ,ka 4.tajaa maijaa tiksim pie kautkaada risinaajuma.esmu nezinjaa………….

 15. saule saka:

  Pēteris Kļava neapvainotos par šiem vārdiem. Jo ir Tev,autor,neaizsniedzmos augstumos. Ja pacentīsies, un es zinu, ka Tu – pacentīsies – arī Tu varbūt reiz nonāksi pie apmēram tik augsta apziņas līmeņa. Atmet visu šito. Un atver acis. Un sirdi.Lai izdodas!

  Admins
  Ja mēs runājam no MELNAS nodevības pozīcijām, tad Jums ir taisnība tajā, ka viņš ir neaizsniedzamos augstumos. Tāda veida “augstumus” es nevēlos aizsniegt… .

 16. Krista saka:

  Pēteris Kļava, ko nomelnojat, glāba mana brālēna dzīvību, kad pārējie ārsti to atteicās darīt. Viņš glāba manu ģimeni. Manu latvisko ģimeni.

  Admins
  Ja gribi aizstāvēt kādu, tad runā savā vārdā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *