Par “vēsturnieku” Arti Leopoldoviču Kamparu

Atkal latviešiem uzradies viens jauns “vēsturnieks”TR2.

Šoreiz tas nav „izpeldējis” no SC, bet gan no VIENOTĪBAS. Šī jaunā vēsturnieka vārds ir Kampars- Artis Leopoldovičs Kampars. Kā viņš pats saka: ceļš uz vēstures zinībām nav no vieglajiem.

Ilgi esot rakņājies pa dažādiem arhīviem, līdz beidzot esot atradis ticamus vēstures avotus par 1940to gadu. Šī vēsturiska avota nosaukums esot: „Nākotnes melnraksti”.

kamparsslakterisrepšeTicamība esot absolūta.

FOTO: Liels noslēpums jau tas nav, kurš šos garā vājos “virza” . Ja Latvijā valdītu VIEDUMS, tad šie nabaga cilvēciņi tiktu ārstniecības iestādēs godīgi aprūpēti, un neviens noziedznieks tos nevarētu izmantot savu noziedzīgo mērķu īstenošanā.

Šo vēsturisko taisnību Artis Leopoldovičs centās pierādīt arī LA avangardistiem Līcītim un Krustiņam sakot, ka:”Labi zinām, ka arī starp latviešiem bija tāda publika, kas ar ziediem sagaidīja krievu tankus.” Un te nu jāsaka: stop, nožēlojamais Arti Leopoldovič !

Nesāc kultivēt idiotismu, ja tevi vecāki ir dzērumā taisījuši, tad neuzskati citus par tādiem.

Ko nozīmē Kampara sacītais: ”Labi zinām…?” Ne, idiot Kampar, neviens latvietis okupantu tankus ar ziediem nesagaidīja.

Tie bija žīdi un krievi.

Par šiem melīgajiem apgalvojumiem tādam Kamparam pienāktos atklātā vietā vanckarus izraut un uzkabināt uz ausīm, lai tādi kangariski idioti vairs nenāktu pasaulē.

Neviens vēl nav aizmirsis, kā prātu pārdzērušais Kampars Putinam gribēja maksāt par gāzi dubultā. Putins tikai pasmaidīja par idiotu no Latvijas.

Ir aizkulisēs attiecīgi spēki, kuri svarīgos amatos saliek pilnīgus idiotus, lai pasaule par latviešiem smietos. Kaut vai to pašu Slakteri. Visas pazīmes norāda, ka viņš ir idiots. Ar šī idiota palīdzību Latvijai tika nozagti simtiem miljonu latu… .

Repše ?!

Izteikti agresīvs šizofrēniķis, kura dēļ Latvijai zaudējumi sniedzas miljardos. Ir tas valstsvīrs vai mērkaķis, kurš ierodoties vizītē Zviedrijā, rāpjas pa Rikstāga notekcaurulēm ?

Un atkal šis pamuļķais Kampars… .

24.01.12

You may also like...

12 Responses

 1. Pjanka saka:

  Šim rakstam gan piekrītu! Bravo Granting!

 2. AG īstais saka:

  Vai to viltus AG saka par sevi ? ?

 3. pilsonis saka:

  Nu ko tas dod, šos ķēmus lamā cik gribi, tie trekni dzxīvo un tik pasmej par sito rakstu! Ko darīt mēs visi zinam, bet pasakiet gudrie tribunālisti, ko tieši jadara un kā jadara un kas darit sāks, kur ir līderis aiz kura sekos tauta?

 4. annamarija saka:

  pilsonim
  TT Jau dara: atmasko un dokumentē.

 5. AG saka:

  Redzi, annīt, jums abiem ar linardiņu smadzenes sviestā sagājušas, tikai žēl, ka viņš minsterē ārstējas, bet tev tepat Tvaika ielā būs jāguļ! Nu nekas, Raivītis ar drauģeļiem atnāks apciemot!

 6. vēsture saka:

  Mūsdienu Latvijā latviešu tautu apspiež tādi Padomju Savienības Komunistiskās partijas nomenklatūras politmafijas bandas locekļi kā, piemēram, Ventspils mērs Aivars Lembergs, kas balstās uz valsts nozagšanas, korupcijas un politmafiozu shēmu sistēmas. Viņa tuvs dvīņubrālis ir Juristu biedrības prezidents Aivars Borovkovs, kuram novēlam nosprāgst tāpat kā pagājušo gadu nosprāga Gundara Valdmaņa nīdējs, Satversmes tiesas tiesnesis Viktors Skudra.

 7. informācija saka:

  http://www.pietiek.com/raksti/ventspils_dome_plano_labiekartot_lemberga_berniem_piederosu_teritoriju

  Ventspils pilsētas dome gadu mijā nodevusi sabiedriskajai apspriešanai detālplānojumu, ar kuru iecerēti vērienīgi labiekārtošanas darbi pārsvarā privātpersonām piederošā pilsētas teritorijā blakus Staldzenes priežu mežam un pludmalei. Ja detālplānojums tiks apstiprināts, par pašvaldības naudu veiktie labiekārtošanas darbi cels arī privāto zemesgabalu vērtību – tostarp vairāk nekā 5,5 hektāru īpašumam, kas pieder Ventspils mēra Aivara Lemberga bērniem Anrijam un Līgai.

  Ventspils pilsētas dome ar 2011.gada 2.decembra lēmumu Nr. 163 ir nolēmusi nodot sabiedriskajai apspriešanai un atzinumu saņemšanai Ventspils pilsētas Staldzenes teritorijas daļas detālplānojuma 1. redakciju. Detālplānojums attiecas arī uz Staldzenes pludmali un priežu mežu, kas atrodas pilsētas teritorijā. Trauksmi par šiem plāniem sākusi celt Ventspils domes opozīcija, vēršot uzmanību, ka lielas teritorijas un jūrai tuvākie zemes gabali Staldzenē ir fizisku personu, no kuriem būtiska daļa ir domes darbinieki un to radinieki, privātīpašums. Kā noskaidroja Pietiek, divi prāvi zemesgabali šajā teritorijā pieder arī Ventspils mēra Aivara Lemberga bērniem Anrijam un Līgai Lembergiem.

  Ventspils domes opozīcijas deputāts Vladislavs Šafranskis zina stāstīt, ka pilsētas dome nereti atsaka daudzdzīvokļu ēku pagalmu labiekārtošanu, motivējot to ar faktu, ka mājas ir privatizētas un to pagalmu labiekārtošanā sabiedrības naudu ieguldīt nevar. Tādēļ Ventspils domes vadības plāni ieguldīt būtiskus pašvaldības līdzekļus ne tikai Staldzenes pludmales labiekārtošanā, bet arī galvenokārt atsevišķām privātpersonām piederošu zemes gabalu labiekārtošanā, kā to paredz sabiedriskajai apspriešanai nodotais detālplānojums, esot negodīgi.

 8. info saka:

  Viens no apsūdzības punktiem pret 4. maija politmafiju – Budžets aug ,tikai nez kāpēc valstī pietrūkst naudas tuberkulozes potēm mazajiem bērniņiem, tikai nez kāpēc bērni mirst badā ,tikai nez kāpēc vecus cilvēkus,kuriem jāstrādā pat 70 gados,/ lai nopelnitu maizītei/, darba vietā šos vecīšus izsalkušu ,klaiņojošu suņu bari saplosa līdz nāvei.

 9. 4.maija politmafija saka:

  Nav internetā neviens saits kur nerakstītu par jaunās tautas meliem, zagšanām,slepkavībām un nav nekāds brīnums ka tankus sagaidīja arī ar ziediem.Droši vien tie bija šodienas,,varoņu,,vecāki – kas nezinās pagātni tam nebūs nākotnes.LRTT nosauktiem uzvārdiem būtu jāzina vismaz div trīs paaudzes un arī cik reizes mainīti uzvārdi.

 10. Miervaldis saka:

  Nu redz kad tu Grantiņ arī zini, kas par mērkaķiem attiecīgajos amatos ir salikti, un kadēļ!

 11. Miervaldis saka:

  politmafija – tev jau vaidzētu takā zināt, kad 40.gada krievu tankus sagaidija tikai žīdi, Latviešiem žīdu netikumi nav pārmantojami, ja tie draņķa žīdi viņus nebūtu piedzirdijuši!

 1. 2012. gada 18. marts

  […] Ieskatieties šajās fizionomijās: http://tautastribunals.eu/?p=8239 […]

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.