To varēja nezināt žīds lindermanis,bet…

MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ

H-86-3To varēja nezināt žīds Lindermanis, bet to noteikti zināja 10 ministri (E. Rinkēvičs, D. Pavļuts, A. Vilks, R. Kozlovskis, R. Ķīlis, I. Viņķele, A. Ronis, I. Circene, E. Sprūdžs, L. Straujuma), kuri piešķīra līdzekļus šai noziedzīgajai akcijai.

To zināja arī Dombrovskis, Bērziņš un Zatlers.

Bet pavisam noteikti to zināja SAB ar Krievijas spiegu Jāni Kažociņu priekšgalā.

Par DP noziedznieku kantori jau nemaz nerunājot, jo tas bija šī NOZIEGUMA iniciators ar Reiniku kā izpildītāju priekšgalā.

Visi šeit minētie ir veikuši un veic genocīdu pret latviešu tautu !

Tā DIENA nav vairs aiz kalniem, kad šiem noziedzniekiem būs jākāpj uz TĀS skatuves uz kuras uzkāpj, bet nekad vairs nenokāpj… .

===============================

H-86-23Šeit lasāms tas, ko zināja augstāk minētie:

Satversmi var iedalīt 2 daļās: kodols (1. 2. 3. 4. 6. 77.) un pārējais. Jautājums ir par valodu, kas ir kodola pants (4.). Šo pantu maiņu no visiem pantiem kas paredz tautas iejaukšanos likumdošanā regulē tikai 77. pants

“77. Ja Saeima grozījusi Satversmes pirmo, otro, trešo, ceturto, sesto vai septiņdesmit septīto pantu, tad šādi pārgrozījumi, lai tie iegūtu likuma spēku, ir apstiprināmi tautas nobalsošanā.”

kurā nav minēts nekas par tautas nobalsošanu gadījumā ja saeima nobalso pret. bet tad paskatamies uz 64.pantu.

64. Likumdošanas tiesības pieder Saeimai, kā arī tautai šinī Satversmē paredzētā kārtībā un apmēros.”

Ja nav minēts par tautas iejaukšanos likumdošanā tad tādu tiesību nav, jeb referendums nav paredzēts.

Tas viss normāliem vārdiem nosaka, ka likumprojekts par satversmes kodola maiņu ir pieņemts, ja par to nobalso par gan Saeimā, gan referendumā.

Grozījumi ir noraidīti, ja par tiem nobalso pret Saeimā.

Vai arī par Saeimā un vēlāk pret referendumā. Ideja ir: dubultā aizsardzība valsts pamatvērtībām, lai grozījumi stātos spēkā tiem jāiziet cauri abiem: gan Saeimai, gan referendumam.

Bet tā kā viens no šiem (Saeima) jau pateica nē, pēc pašas Satversmes referendums nav paredzēts.

P.S.

78 pants paredzēts “pārējo”, nekodola pantu maiņai, un uz doto situāciju, kad tiek mainīts kodols, neattiecas.

16.01.12

You may also like...

13 Responses

 1. XXL says:

  nav ko cepties, bet javienojas un jadod referenduma pretspars – pasakot kategorisku NE !
  savadak sanak, ka katra latvieshu vienseta bus savs viedoklis un gala beigas latviskas pozicijas nebus

 2. A.Balts says:

  Noklausījos pagājušo “100.pantu” LTV 1.kanālā un biju pārsteigts, ka viens no bijušā LC funkcionāriem, tagad, nabaga “ierindas” avīzes “Diena” komentētājs a.pantelējevs, bezmaz vai kopē manu domu par referenduma neatcelšanu un ar gandrīz tiem pašiem maniem argumentiem. Tad, noklausījies VL!-TB/LNNK pārstāvja R.Dzintara atbildi, ka, ja neapturēs šādu amorālu referendumu, tad būšot jauni un jauni lindermanveidīgo referendumu projekti un jau kādi topot, tāpēc vajagot ar likuma spēki aizliegt rīkot tādus referendumus, kas skar valsts juridiskos un morālos pamatakmeņus, sāku domāju. Tas tā varētu būt, bet man tomēr liekas, ka var likumdevējs pieņemt šādu aizliegumu likuma formā, bet pēc šī referenduma. Jo šo, kā varbūt tādu absurdu pēdējo un vienīgo vajadzētu novest līdz galam, ļaut mūsu tautai izteikt savu protestu, visai pasaulei dzirdot, ar visām no tā izrietošām sekām un attiecīgu loģisku turpinājumu. Vienlaikus rada pārdomas arī lindermanu vēlēšanās neatcelt referendumu, tikai neskaidrs ir šo rusifiktoru mērķis, nešaubīgi paredzot savu sakāvi.

 3. XXL says:

  Pinigi piekritu !
  referenduma atcelshana butu izdeviga Lindermanam. Shim referendumam ir janotiek lidz galam ar skaidru latvieshu atbildi. Ja referendum nenotiks – gan Krievijas, gan Es mediji tulkos to krievu valodai par labu.
  Paris diena atpakalj avize bija labs komentars par sho temu – tagad ir jamobilizejas referendumam, nevis japleshaas sava starpa.
  Bet, pec tam tiesham ir jadoma par Satversmes aizsardzibu.

 4. Garāmgājējs says:

  Baltam jau nu nevajadzētu popularizēt noziegumu.Ja nebūs referenduma, tad nebūs ko viltot.Tie, kuriem ir ļauni nodomi, tie arī vēlas šo referendumu.Balts dara to pašu ko Lindermanis, aicina uz prettiesisku darbību.Cerēsim, ka ST šoreiz būs taisnīga.

 5. XXL says:

  ir par velu duret vicinat.
  Lindermanis – izsauca latvieshus uz cinju.
  Visvairak tieshi ir Lindermanja intereses, lai referendums nenotiktu – tad varetu piebazunet pilnu pasauli, ka luk nedemokratiski Latvija netika uzklausiti krievi. Vinjs saprot, ka izredzes vinjam nav, tapec – visizdevigak iziet no situacijas ar jaunu skandalu.
  Ir uzlikts grabeklis, uz kuru atseviskji politikji grupa un pavienam megjina uzlekt. Maz, ka vinju delj shi situacija ir radusies, vinji atkal taisa piespeli tam pasham Lindermanim.

 6. Andris says:

  Tiesai nav kur likties, kad tā atzīs nelikumību, tad visai brandžai nāksies atbildēt, jācer, ka latviešu tauta modīsies. Drīz nāks tā diena, kad mēs, jaunā paaudze, ķersimies pie lietas, tad visi noziedznieki vai nu sēdēs vai brauks mājās!

 7. Šobrīd esam ievilkti ļoti netīrā “spēlē”. Kam tas ir vajadzīgs? Domāju, ka tiem ,kas līdz šim klusējot to visu pieļāva.Tagad esam sadalījušies divos lielos grupējumos- iet vai neiet uz referendumu, darbojas princips – skaldi un valdi.Vēlreiz- kam tas ir vajadzīgs? Par manu viedokli, ka ideāli būtu , ja visi ietu un balsotu pret, esmu saņēmis asu nosodījumu, jo tā esot nodevība, jo tādējādi tiekot netiešā veidā leģitimēta šī prettiesiskā vara.Vairumam šāda nianse nav saprotama, tāpēc esam spiesti piedalīties un balsot pret labojumiem Satversmē.Laiks rādīs, kam šāda jezga bija vajadzīga un nepieciešama, lai varētu valdīt tālāk.

 8. Edgars. says:

  Lindermanis necīnās ne par kādu krievu tiesībam,bet kalpo cionistu bandām,kurām nepieciešama latviešu izceļošana no savas zemes lai realizētu savus plānus.

 9. Latvietis says:

  Paldies par Aivaram Andersonam par agrāko patriotisko stāju un atklātību. Latvju tautas intereses katram īstam patriotam jatur 1.vietā, nevis japakļaujās kādām partijas vai organizācijas gļēvumam vai sulbumam. Es no tās būtu izstājies jūsu vietā, jo tā šķeļ latviešus un nīst latvisko partiju sadarbi. Cik varu nojaust, tad šeit kritizētais LNF un Aivars Garda iespējams ies kopā ar latvju tautu un balsos pret, ja būs referendums.
  Man neviena partija ar savu idiotismu vai amats nekad nevarētu būt par šķērsli latviskai Latvijai.
  Es par NA biju daudz labākās domās. Domāju Lapinskim būs grūti sadzīvot NA ar idiotisko nostāju.

 10. Miervaldis says:

  Paklausies tu Linard – vai nu tu šoreiz neesi spējīgs tautai palīdzēt,vai nu tev tas krievu lācis ir tas tavas lāča ausis nokodis, kad nevari visu uzrakstīt tautai saprotamā valodā!

 11. Miervaldis says:

  Linard – neburies pa šī režījuma satversmi!Tur tu neko labu tautai netradīsi, as tautai tur rūp, nezinu, katrā gadijumā visu var izklastīt tautai saprotamā valodā!

 12. lacplesis says:

  lai vacas uz savu tevzemi kropli

 13. Miervaldis says:

  Pareizi Lāčplēsi – krataties tundrā, jūs slāvu lopi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *