Valdis Liepiņš. Zatlers nekaunīgi melo

L. Grantiņš-Zatlers arvien vairāk parāda savu īsto mankurta fizionomiju.

Zatlers DELFos ir melojis,

apgalvojot,

ka Valdis Liepiņš ir piekritis viņa sadarbībai ar Kremļa iesūtīto “Trojas zirgu”- SC.

Zatlers tiekoties ar Putinu, Karginu, Sorosu un žīdu rabīniem, ir pilnībā pārņēmis šo tautu gēnos ieprogrammēto MORĀLI- cīnīties pret Tiesiskuma atjaunošanu Latvijā.

L. Grantiņš. 02.10.11

=============================================

Izvilkumi no DELFI:

Latviešu tautas izdzimtenis„Kā apgalvoja Zatlers, arī Saeimā ievēlētais deputāts Valdis Liepiņš, kurš iepriekš kopā ar domubiedriem norādījis, ka SC iesaistīšana koalīcijā patlaban neesot iespējama un ka valdība jāveido kopā ar nacionālo apvienību, esot pievienojies partijas kopējam viedoklim ar nosacījumu, ja SC ir gatavs atbalstīt ZRP sākotnēji definētos desmit darbības principus.”

MIGLA SARKANĀ – NOLĀDĒTĀ

Foto: Latviešu tautas nodevējs V. Zatlers

Lūgts komentēt, vai līdz ar SC aicināšanu valdībā ZRP ir gatava pieņemt šos divus noteikumus, Zatlers norādīja, ka pensiju indeksācija ir iespējama, tikai vadoties pēc situācijas valsts budžetā, bet par atsauci “Latvijā okupantu nav” deklarācijā Zatlers sacīja, ka SC vēlētājiem un arī nepilsoņiem ir jādod drošības sajūta.

Kad izlasīju šo Zatlera paziņojumu, tad nolēmu V. Liepiņam pateikt, ko par visu to domāju viņa I-VIETNĒ: http://www.valdisliepins.lv/mani-uzskati. Tu esi visu melojis ! Tu esi viens no pretīgākajiem jūdasiem….lai velns tevi parauj uz Elli… .

From: v.liepins@gmail.com
To: L.Grantins@hotmail.de
Subject:
Date: Sun, 2 Oct 2011 12:37:40 +0300

V. LiepiņšCienītais Grantiņa kungs!

Manuprāt Jums vajadzētu kaunēties par saviem izteicieniem. Šie vārdi: ”Tu esi visu melojis ! Tu esi viens no pretīgākajiem jūdasiem….,lai velns tevi parauj uz Elli…” nedara Jums godu un būtu labi, ja Jūs par tiem man atvainotos un ņemtu atpakaļ.  Tie ir balstīti uz meliem. Vai Jūs tiešām ticat visam, ko redzat delfos? Pirms Jūs kādu tik smagi apvainojat un nosodāt, minimālā pieklājības un godaprāta norma būtu noskaidrot faktus. Vakar tviterī nosūtīju šādu ziņu: ”Zatlera kunga delfos teiktais, ka es “esot pievienojies partijas kopējam viedoklim” neatbilst patiesībai. Valdis Liepiņš”. Lūk, tas ir fakts.

Visu labu Jums vēlot,

Valdis Liepiņš

===============================

Atbilde Liepiņa kungam.

Pirms es kaut ko tādu rakstu, es ļoti ilgi to apsveru.

Jūsu dēļ Zatlers “sazvejoja” tik daudz balsu, jo Jūs bijāt viņa “lokomotīve”.

Jūs taču zinājāt viņa mērķus jau pirms Saeimas atlaišanas, ka viņš grib iet kopā ar SC, un dot automātiski pilsonību okupantu pēcnācējiem.

Manā, tīri cilvēcīgā uztverē, Jūs esat veicis noziegumu, jo palīdzējāt nākt pie varas noziedzniekam.

Tad kāpēc Jūs pieprasiet, lai es Jums atvainojos ?

Kāpēc par šo Zatlera nelietību Jūs neinformējiet visus masu saziņas līdzekļus ?

Un tagad par MORĀLI.

Jūs ar savām darbībām pats sev Elli esat novēlējis.

To varat labot runājot Taisnību, atklāti nosodot Zatlera nelietību.

Es vadījos no teiktā oficiālajā presē.

Liepiņa kungs, mani katru dienu kāds apvaino, bet es tam nepiegriežu vērību.

Netaisnais apvainojums atgiežas pie teicēja atpakaļ.

Izanalizējiet savu rīcību un seciniet, pie kura no mums paliks tā “vēlētā Elle”.

Ceru, ka Jūs darīsiet visu, lai Zatlers Jums un tautai publiski atvainotos.

Zatlera vieta ir karātavas, jo ir veiksts drausmīgs noziegums pret tautu.

Visi tie, kuri paliks kopā ar šo VIEPLI, tiks bargi sodīti.

Zatlers par šīm nelietībām ir saņēmis milzu summas.

Es ceru, ka Jūs ar savu domubiedru grupu atdalīsieties no noziedzīgā Zatlera.

Jā nē, tad negaidiet žēlastību no tautas… .

 Vēlu Jums veiksmi,

                             bet ar Elli Jums būs jātiek galā pašam.  

You may also like...

6 komentāru

 1. info saka:

  Vispārzināms, ka divās Saeimas deklarācijās ir lūgta starptautiskā palīdzība okupācijas seku novēršanai. Vai Valdis Liepiņš, darbojoties dažādās nevalstiskās organizācijās un tiekoties ar ārvalstu diplomātiem, ir šo deklarācijas lūgumu pēc palīdzības izteicis ārvalstu diplomātiem?

 2. info saka:

  Kāpēc Valdis Liepiņš, konstatējot, ka Valdis Zatlers melo, vēl nav pieprasījis Zatlera Reformu partijā izskatīt jautājumu par Valda Zatlera rīcību pēc būtības, vai, konstatējot, ka ZRP izrādījušies meļu partija, neizstājas kopā ar godīgiem cilvēkiem ārā no šīs ZRP?

 3. informācija saka:

  http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/60167/socialajos-tiklos-publice-aicinajumu-sovakar-pie-saeimas-protestet-pret-sc-nemsanu-valdiba

  Sociālajos tīklos publicē aicinājumu šovakar pie Saeimas protestēt pret SC ņemšanu valdībā

  02.oktobris 2011
  17:55

  Sociālajos tīklos internetā cilvēki tiek aicināti šovakar plkst.20 pie Saeimas protestēt pret partiju apvienības “Saskaņas centrs” ņemšanu valdībā.

  Portālā “draugiem.lv” aktīvistu grupa, kura sevi dēvē par tautas kustību “NĒ! “Saskaņas centram” valdībā” norāda, ka akcijas mērķis ir pateikt, ka latviešiem nav vienalga, kas vada mūsu valsti, parādīt, ka esam gatavi savu Latviju aizstāvēt jebkurā veidā. Aktīvisti vēlas nosodīt Zatlera reformu partijas vadītāja Valda Zatlera “nodevību – lēmumu aicināt koalīcijā Latvijai nevēlamu spēku – “Saskaņas centru”.

  Viņi grib mudināt prezidentu Andri Bērziņu liegt izveidot šādu, Latvijai nevēlamu, koalīciju.

  Saskaņā ar portālā “draugiem.lv” publicēto informāciju, organizatori ir iecerējuši nevardarbīgu pastaigu pa Rīgu, nesot līdzi dažādus mājas (un kūts) tīrīšanas rīkus – mēslu dakšas, grābekļus, slotas un citus. Viņi izsaka lūgumu neņemt līdzi ieročus, āmurus, cirvjus. Mēslu dakšām jābūt uz asajiem galiem uzspraustiem pudeļu korķiem vai citiem amortizējošiem materiāliem.

  Esot vēlams tērpties tumšās drēbēs, neņemt līdzi mazus bērnus vai suņus.

  Tikšanās laikā pie Saeimas, organizatori aicina vienoties dziesmā “Daugav’s abas malas”. Plānots, ka pēc tam izturīgākie palikšot uz “nakts vakti”, lai sagaidītu rīta notikumus Saeimā. Būs lāpas un kafija. Ieteicams katram pašam nodrošināties ar siltu (vai sildošu) dzērienu.

  Informācija par gaidāmo pasākumu tiek izplatīta arī tviterī.

  Kā ziņots, ZRP valde naktī no piektdienas uz sestdienu pēc daudzu stundu garas sēdes nolēma, ka jāveido plaša koalīcija no ZRP, “Vienotības” un SC un aicinājusi šīs koalīcijas vadīšanu uzņemties pašreizējam premjeram Valdim Dombrovskim (V). Savukārt “Vienotība” koalīcijas veidošanai ar SC nepiekrīt, kā arī aicinājusi ZRP savu viedokli līdz tikšanās reizei rīt, 3.oktobrī, vēl pārdomāt.

 4. XXL saka:

  Valdis Liepiņš ir Goda vīrs.
  Un saprotama viņa sašutuma pilnā vēstule gratingam. Taču grantings nav spējīgs kādam atvainoties. Viņš tikai mētājās ar vārdiem, mēsliem un apvainojumiem. Nemitīgi melojot un tādējādi mēģinot novilcināt to dienu, kad zinoši cilvēki pajautās viņam par nodevību.

  Atbilde XXL(Konstantīnam Jevgeņjevičam Pupuram)
  Tu piesmērē visus Latvijas I-PORTĀLUS ar savām jēlībām. Lato Lapsas portālā http://www.pietiek.com/raksti/valdis_liepins_zatlers_nekaunigi_melo bija, praktiski, tikai tavi murgojumi. Tu jau vari trakot cik tev patīk, bet pēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijā tu tiksi sodīts ar ASM.
  Nodevējam nodevēja tiesa !!!

 5. XXL saka:

  granting – pec tevis jau brauc atra palidziba ar atbilstoshu kreklu. Nomierinies un neizmanto Latvijas cilveku vardu atgadinashai par sevi.
  Pardevi dzimteni, aizlaidies – tad sedi rams sava garazha, ed tabletes un mazgajies.

 6. Latvietis saka:

  Es domāju, ka Liepiņš ir vientiesis vietējais latvijietis, bet, kad ieraudzīju šo, bet šāda tipa trimdas tips, kam vienalga kādu dziesmu dzied un maizi ēd.
  “Zatlera Reformu partija”
  2011.gada 17.septembra 11.Saeimas vēlēšanas

  Ziņas par deputāta kandidātu

  Piezīme: Ziņas publicētas deputāta kandidāta sniegtajā redakcijā kandidātu saraksta iesniegšanas dienā – 17.08.2011. Par ziņu patiesumu atbild deputāta kandidāts.

  ——————————————————————————–
  Valdis Liepiņš
  Dzimšanas gads: 1939
  Ārvalstu pilsonība: Kanadas,Lielbritānijas
  Dzīves vieta: Rīga
  Izglītība: augstākā
  Pabeigtas šādas mācību iestādes: Oksfordas Universitāte, Apvienotā Karaliste, 1968, maģistrs, politika, filozofija un ekonomika
  Oksfordas universitāte, Apvienotā Karaliste, 1962, bakalaurs, politika, filozofija un ekonomika
  Darba vieta un amats: Baltic Connections Inc. filiāle Latvijā, prezidents
  Valsts valodas prasmes pašnovērtējums: dzimtā
  Tautība: latvietis
  Ģimenes stāvoklis: precējies
  Īpašumi:
  1. Kandidāta īpašumā vai valdījumā (arī sakarā ar nodibināto aizbildnību vai aizgādnību) esošie nekustamie īpašumi (to veids un atrašanās vietas)
  dzīvoklis, Rīgā, (īpašumā)
  māja, Toronto, Kanāda, (īpašumā)
  dzīvoklis, Rīgā, (īpašumā)
  dzīvoklis, Rīgā, (īpašumā)
  dzīvoklis, Rīgā, (īpašumā)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *