Krievs, tas ir civilizācijas atkritums kuram nav vietas virs zemes !

Latvija pilnībā no šiem mēsliem ir jāiztīra ! Slava Ukrainai ! 24.05.26 A. Burinskis arī skaidri pasaka, ka Daugavpilī visi gaida Krieviju ! Krievžīdu ķirmis !

Latvija pilnībā no šiem mēsliem ir jāiztīra ! Slava Ukrainai !

24.05.26

A. Burinskis arī skaidri pasaka, ka Daugavpilī visi gaida Krieviju !

Krievžīdu ķirmis !

About the Author

2 responses to “Krievs, tas ir civilizācijas atkritums kuram nav vietas virs zemes !”

  1.  Avatar
    Anonymous

    Putins aktīvi iznīcina visvairāk marginalizēto Krievijas sabiedrības segmentu. Pat neredzīgie-nedzirdīgie (gandrīz akli, ar vienu aci redzot ēnas, kā ērce) tiek sūtīti uz fronti. Vai to nevēlas visi Latvijas nacionālie patrioti?

    Как слепых, безногих и безруких возвращают на войну
    https://www.svoboda.org/a/vyzhimayut-do-posledney-kapli-krovi-kak-slepyh-beznogih-i-bezrukih-vozvraschayut-na-voynu/33761886.html

  2.  Avatar
    Anonymous

    Pat ja visi krievi Latvijā tiktu izravēti, kā arī vecticībnieku kapi un viņu baznīcas, Putins tik un tā atrastu iemeslu uzbrukumam. Krievu pasaulē valda uzskats, ka latviešu strēlnieki iznīcināja augškrievus un viduskrievus, lai laupītu zeltu un ar laupījumu atgrieztos Latvijas Republikā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

About the Author

Easy WordPress Websites Builder: Versatile Demos for Blogs, News, eCommerce and More – One-Click Import, No Coding! 1000+ Ready-made Templates for Stunning Newspaper, Magazine, Blog, and Publishing Websites.

BlockSpare — News, Magazine and Blog Addons for (Gutenberg) Block Editor

Search the Archives

Access over the years of investigative journalism and breaking reports