Zatlers iet Muntera ceļu

H-86-2Zatler, ja mīli savu tautu, tad nedibini jaunu partiju un nešķel TO (latviešu tautu) !

======================================

 Vai Zatlers ir latviešu tautas aizstāvis ?

 Nu, protams, ka viņš nekad tāds nav bijis un arī nekad nebūs.

aa112Korupto ārstu Zatleru prezidentos ievilka daži oligarhi, kuri cieši saistīti ar bijušo kompartijas nomenklatūru(kgb slepkavu bandu). Visa šī komunistiski krieviskā nomenklatūra pašlaik atrodas DP paspārnē.

Foto: Šis sprukstiņš dibināšot atkal vienu partiju ! Kamdēļ nepievienojies VL!, ja esi patriots?

Redzamākie tās biedri tepat vien kulstās pa valdības koridoriem ar Brigmani, Peteru, Borovkovu, Ulmani, Godmani, Kļockinu un visu Latvijas “bērziņu” bandu, ieskaitot bandītu iebalsoto jauno prezidentu !

Nu jau bijušais prezidents Zatlers esot nonācis pie slēdziena, ka jānodibina viņa personīgā partija. Kāpēc tad ir vajadzīga atkal !!! viena partija ? Prāta darbs tas nav, bet ja “nāk” pavēle, tad tā ir jāpilda. Šo pavēli dod pagrīdē “nolīdusī” kompartija, kuras rīcībā ir milzu līdzekļi un kuras galvenā mītne atrodas Maskavā.

Šie milzu līdzekļi ir nozagti latviešu tautai ar karginiem un godmaņiem priekšgalā. Mūsu Zatleriņš taču kā apdauzīts rāvās pie Putina uz Maskavu un spieda tam roku līdz elkonim.

Nekas T-Ā-P-A-T Maskavā netiek darīts !!!

Lai tikai atceramies, ko Maskava “izdarīja” ar Munteru ?

Tas pats tiek turpināts arī vēl šodien.

Var teikt: “Krievžīdu impērijā viss pa vecam !”

To, ka šī nelietīgā Saeima tika atlaista ir tikai apsveicams. Bet runa ir par to, zem kāda iegansta tas tika darīts ? Un, tad paveras pavisam cita aina. Saeimas atlaišana bija no Maskavas inspirēta. Zatlers taču nepārprotami izsacījās, ka vēlas redzēt valdošajā koalīcijā arī SC !!! To pašu arī skaļi bazūnēja Anglijā savervētais Krievijas aģents, šodien SAB vadītājs J. Kažociņš ! Āboltiņa, Štokenbergs un Ēlerte vēlas to pašu !

aa3Viss ir smalki izplānots, ka pēc ārkārtas vēlēšanām Zatlera partija ies kopā ar SC.

Bet kā saka: “Cilvēks domā, bet Dievs dara!”.

Foto: Šī nebija parasta tikšanās !

Notika Muntera “tipa” vienošanās !!!

Cerēsim, ka Zatlera un Urbanoviča plāni izgāzīsies un abi reiz stāsies neatkarīgās Latvijas TIESAS priekšā. Runājot par to pašu loģiku, Zatlers reiz izteicās, ka jau bērnudārzos būtu bērniem jāmācās latviski…. ,tad kāpēc tādam Zatleram, ja viņš būtu Latvijas un latviešu valodas patriots, nepievienoties VISU LATVIJAI! ?

Paskatieties tikai, kādus neliešus viņš jau šodien ap sevi pulcē ?

Viņa komanda jau pirms partijas dibināšanas sāk ar melu gūzmu: http://www.visulatvijai.lv/news.php?readmore=1156319673

 LRTT iesaka katram paanalizēt Zatlera “politiskās gaitas” pirms balsojam par viņa partiju.

Zatlers pats neko nelemj !

Zatlers ir latviešu tautas šķēlējs un nodevējs, un kā tāds šis politiskais klauns arī tiks tiesāts.

LRTT     12.07.2011

You may also like...

34 komentāru

 1. AG saka:

  Oi, Linardiņ, ar ko tad sūda raivītis labāks par zatlerīti? Neviens no viņiem DEKOLONIZĀCIJU negrib! Atsita tev prātiņu cietumā, žēl gan!

 2. Talmuds saka:

  kārtējā verbālā atrauga bez pierādījumiem

 3. Ilze saka:

  Antiņglobalisti orols ,AG, graudinš, kaļķis ir pretīgi gnīdas un nodevēji.Atkal savu kažoku uz otru pusi griež antiņpatriots SC taurētājs AG ,lai iespļautu latviešiem sejā. Šis antiņglobalists nīst pat latviešu valodu, tāpat, ka 5.kolonas urlu okupanti un ņirgājās par tiem , kas gandrīz panāca, lai visur lietotu latviešu valodu. Bet SC antiņpatriots AG propogandēja savus SC murgus,ka tas nav vajadzīgs, to viņam nepatīkot, ja pārkrievotā Daugavpils runātu latviski, kas viņam it ka atņemšot darbu. Ari vēlēšanu laika viņš kūdija, lai latvieši sēž mājās un lai 5.kolonas okupanti iebalso savas urlas. Cik jūdasa grašus SC viltvārdis SC taurētājs saņem no Maskavas un urliskā odžu midzeņa SC ? Antiņglobalisti oriols , AG ,graudiņš , kaļķis un viņu banda ir pretīgi nodevēji, kas nīst savu tēvu zemi un latviešu valodu un par jūdasa grašiem pārdodās Maskavai.
  AG, Tu pat neesi cienīgs Grantiņa kungam pat kurpes notīrīt , bet vari savā antiņglobātistu un SC propogandas mājas lapās savā debilismā apriet latviešus cik vēlies , nevis to darīt šeit.

 4. informācija saka:

  Atgādinājums un viela pārdomām.

  Aināra Šlesera atklātā vēstule Andrim Šķēlem
  (Vēstule publicēta 1998. gadā, pirms 7. Saeimas vēlēšanām, kad Ainārs Šlesers pārstāvēja Jauno partiju un sludināja cīņu pret oligarhiem – „Latvijas valsts aplaupītājiem”).
  „Šķēles kungs, Jūs aicināt runāt skaidru valodu, Jūs pretendējat uz Latvijas glābēja, tās goda, prāta un sirdsapziņas lomu. Jūs esat mācījis Latvijas tautu dzīvot, tīrīt zobus un nezagt, bargi kritizējis savus kolēģus politiķus.
  Neviens cits šajā valstī nav tik daudz runājis par politisko morāli un ētiku kā Jūs. Manuprāt, tieši šodienas politiķis Šķēle vislabāk varētu novērtēt lauksaimniecības ministra vietnieka Šķēles darbības atbilstību Korupcijas novēršanas likumam, kurš gan tad vēl nebija pieņemts. Taču arī šis laiks prasa novērtējumu no Jūsu paša izvirzītajiem visaugstākās morāles kritērijiem.
  Diemžēl no visiem politiķiem, kuri pretendē uz ievēlēšanu (..) Saeimā, vēl tikai Stendzenieka uzvārds ir saistīts ar tik skandalozām lietām kā Jūsējais. Jūs pats esat atzinis, ka politiķim ir jābūt kristāltīram un esat daudzkārt atkārtojis, ka prokuratūra ir pētījusi Jūsu lietas un nav atradusi neko krimināli sodāmu. Taču vai katrs, kurš nav kriminālnoziedznieks, var pretendēt ieņemt augstus valsts amatus?
  Iespējams, ka Jūsu dibināta ofšora firma izvairījās no Latvijas nodokļu maksāšanas likumīgā ceļā, taču kā tas saskan ar Jūsu pašu teikto, ka nodokļu nemaksāšanai jākļūst tikpat nosodāmai kā nodevībai vai sadarbībai ar čeku?
  Kad Jūs bijāt lauksaimniecības ministra vietnieks, pazuda „Lata International” miljoni, kad bijāt premjers, pazuda „Latvenergo” 3 miljoni. Jūs runājāt par politisko atbildību, kam tā ir jāuzņemas šajos gadījumos?
  Jūs joprojām neesat publiski aizstāvējis savu godu arī pēc Jums izteiktajiem pārmetumiem, kuriem šodien veltīta vesela grāmata un kuri saistās ar Jūsu darbību lauksaimniecības ministra vietnieka un premjera amatos, kā arī „Ave Lat” grupā.
  Jūsu klusēšana, Šķēles kungs, šodien nerunā Jums par labu, ja Jūs nekādi neatbildat uz apvainojumiem, kuri Jūs padara par cilvēku, kuram runāt par morāli ir vismazākās tiesības.”

 5. raksts saka:

  Par savu rekordpensiju – vairāk nekā 4400 latiem mēnesī – Valsts prezidents, bijušais baņķieris Andris Bērziņš vislielāko pateicību ir parādā bijušajiem “Unibankas” (tagad “SEB bankas”) padomes locekļiem Lembergam un Šķēlem.

  Tieši Aivara Lemberga, Andra Šķēles, Andra Grūtupa un Edmunda Krastiņa kompetencē bija bankas valdes atalgojuma jautājumi.

  Pateicoties viņiem, Bērziņš 1993.–2003.gadā bankā tikai atalgojumā vien saņēmis vismaz 1,2 miljonus latu, turklāt sociālo iemaksu summu, kas par viņu samaksāta visos bankas vadītāja postenī pavadītajos gados, Bērziņš pensijā jau atguvis ar uzviju.

  Laikā, kad “Unibankā” nopietna akciju daļa piederēja Latvijas valstij – līdz brīdim, kad Bērziņa vadībā kredītiestāde bija veikusi riskantus ieguldījumus Krievijas vērtspapīros un sakarā ar tiem cietusi vismaz 15 miljonu latu zaudējumus, – bankas padomes locekļi tika izvēlēti pēc politiskiem apsvērumiem, un tajā ir pabijusi vesela plejāde pazīstamu Latvijas politiķu, norāda “Pietiek.com”.
  Tā 1996.gadā, kā informē tagadējā “SEB banka”, “Unibankas” padomes priekšsēdētājs bija tā sauktās “Valmieras grupas” pārstāvis, vēlākais Tautas partijas redzamais pārstāvis Edmunds Krastiņš, savukārt padomes locekļi bija Aivars Lembergs (līdz 1996.gada decembra sākumam), Andris Šķēle, Viktors Kulbergs, Andris Piebalgs un Jānis Slesars. Tāpat “Unibankas” padomē pabijis arī Šķēles draugs, vēl viens “Valmieras grupējuma” pārstāvis, advokāts Andris Grūtups.
  Tieši šie cilvēki lēma par “Unibankas” vadības atalgojumu 1997.gadā, kad tas saskaņā ar bankas 1998.gada pārskatu sasniedza rekordaugstu atzīmi – trim valdes locekļiem, tostarp Bērziņam atalgojumā kopā tika samaksāti 652 000 latu. 1998.gadā atalgojums pieciem bankas valdes locekļiem bija 333 000 latu, 1999.gadā septiņiem valdes locekļiem – 633 000 latu. Kopā četros gados no 1996.gada līdz 1999.gadam Bērziņam, pēc dažiem aprēķiniem, atalgojumā daļēji valstij piederējušajā bankā tikuši izmaksāti vismaz 450 000 latu.
  Reizē ar iespaidīgajiem vienreizējiem ienākumiem “Unibankas” padome, izlemjot šajos četros gados tik apjomīgi atalgot Bērziņu un pārējos valdes locekļus, lielā mērā nodrošināja viņam arī pašreizējo Latvijas rekordpensiju – 4400-4900 latu mēnesī.

  1996.gadā stājās spēkā jaunais Pensiju likums, kurš noteica četrus gadus – 1996.–1999. gadu, kuru laikā veiktās sociālās iemaksas tika attiecinātas uz visu padomju laiku. Turklāt 1996.gadā vēl nebija noteikti arī sociālo iemaksu griesti, tas ir, nodokli varēja maksāt no visa atalgojuma, savukārt 1997.gadā, kā skaidro Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra, sociālajām iemaksām tika ieviesti “griesti” – 12 000 latu gadā.
  Tas nozīmē, ka 1996.-1999.gadā par Bērziņa nākotnes pensiju no bankas līdzekļiem sociālajās iemaksās, pēc dažiem aprēķiniem, tika iemaksāti ne vairāk kā 70 000 līdz 80 000 latu. Savukārt pašlaik prezidenta posteņa kandidāts šādu summu, kā rāda viņa amatpersonas deklarācijas, savā rekordpensijā saņem nepilna pusotra gada laikā, jo Bērziņa deklarētā pensija gada laikā ir 53 000 līdz 58 000 latu.

  Visā Bērziņa darbības laikā “Unibankā” par viņu atbilstoši bankas padomes noteiktajam atalgojumam, pēc dažiem aprēķiniem, veiktas sociālās iemaksas 170 000 līdz 180 000 latu apmērā. Šo naudu kopš pensionēšanās brīža Bērziņš jau ir saņēmis ar uzvijām – kopš 2007.gada līdz pagājušā gada beigām viņš rekordpensijā ir saņēmis vismaz 219 000 latu.

 6. Latvietis saka:

  Man tomēr ir citāds viedoklis raugoties no citas puses. To ,ka jūdass zatlers un ari V un ZZS var kopoties ar urlisko SC šaubu nav nevienam , jo par to viņi bieži kladzina. Bet daudz lielāks ļaunums būtu, ja zatlers ietu kopā ar V un tā neko nezaudētu un atkal šie mankurtu V jūdasi valdītu par latvju tautu. Tagad no kangara zatlera partijas zaudēs gan V un ZZS atkritumi un vairāk balsis dabūs vienīgā lielākā latviešu partija NA. Tas protams nepatiks Anti globālistam AG, kurš jau paspēja piecūkot šo mājas lapu. Kad AG veiksi dekolonizāciju kopā ar savu SC un gulēdams pagultē vai uz krāsns ? Dari reiz beidzot to un par visām reizēm nevemj uz latviešu galvām savus murgus.Varbūt no Rubika un Urbanovičā ceri dabūt palīdzību ,jo tie ko dara nolādēto okupantu labā, nevis guļ pagultē, ka tu.

 7. AG saka:

  Ilzit, tu arī esi nopietni slima, izsaku visdziļāko līdzjūtību!

 8. Talmuds saka:

  Ilze varbūt ir slima galvā, bet tu esi AG slims ne tikai galvā bet arī fiziskajā ziņā.

 9. Miervaldis saka:

  Gan jau Zalters kļūdās, sadarbojoties ar saskaņas centru bet tas nav aiz ļauna prāta darīts, bet tas, kad to visu virza krievijas slepenie dienesti, tas tā varētu būt, jā.

 10. Latvietim teikšu, ka NA nav partija un vēlēšanās nepiedalās(pagaidām)un krasi atšķiras no Saeimā esošajiem viltus nacionālistiem.Lasīt http://www.na-apvieniba.lv

 11. Lāčplēsis saka:

  AG , tu tiešām nesi parak gudrs….
  Nemaki vienkarsi izlasit kadu rakstu un stulbumu paturet pie sevis ?

 12. Doktors Aikasap saka:

  to AG; vai tad te ir kāds vesels? Neiespringsti, labāk uzjautrinies! :)

 13. white joker saka:

  ..hi, te par to jaunprezi un viņa krievmīlestību:

  Ernis Purnis, 15.07.2011 00:31
  Latvijas tauta nicina okupantu liekuļus Saeimā, liekuli prezidentu un kremļa apstulbināto svešo migrantu masu , kas nelikumīgi uzturas joprojām mūsu valstī! LV, kas skaitas “atbrīvota” no krievu militārajiem okupantiem, bet ne no okupantu ievestajām civilpersonām! Kamēr tas nav izdarīts, kamēr nav nozieguma atdzīšana, nav atvainošanās un piedāvājums kompensēt milzu zaudējumus no krievijas-psrs okupantu mantinieces-mums ir nepieņemama agresorvalsts mantinieces prezidenta nepamatota vizīte Latvijā! Pret latviešu tautas gribu a.bērziņš šādi nostājas atklāti un ir pelnijis vispārēju nosodījumu!

 14. white joker saka:

  ..a tu čekists mūli dr.aikāsāp, dentist, grāl, nevermaind esi apriebies ar savu psrs konveijera stila slimo meklēšanu patstāvīgi domājošo vidū

 15. Filips Bobinskis saka:

  Šādas “godīgākas” un “vēl vairāk godīgākas” partijas tiek dibinātas ik pa laikam, bet ar ko ideoloģiski tās atšķiras no daudzām citām? Ne ar ko. Līdz ar to visi šie procesi izskatās, maigi izsakoties, visnotaļ muļķīgi.
  Ja kāda jauna partija būtu dibināma, tad patiesi nacionāla, kādas šobrīd nav. Visu Latvijai par tādu neuzskatu. Protams, labāk pie varas redzu viņus nevis visas Vienotības, ZZS u.t.t. Tomēr, ja atceramies Brastiņa teicienu, ka nacionālismā viss jāmēra pēc augstākās mērauklas, nevis zemākās kā komunismā vai vidējās kā demokrātijā, tad pie Visu Latvijai viduvējā “pozitīvā nacionālisma” nedrīkstam apstāties. Un diemžēl viņi, vairoties no radikālisma un biedrojoties ar visādiem eirodemokrātiem, paliek aizvien viduvējāki, tādejādi iegūstot plašāku elektorātu, bet zaudējot nacionālistu atbalstu.

 16. Doktors Aikasap saka:

  to whitw joker: Pacient, vēlies par to parunāt? :)

 17. Doktors Aikasap saka:

  jo mani Tvaika ielā tikai apskata, reģistrē, algu saņemu Antonijas ielā, bet jūs te visus nacionālistus-fašistus taisiju un taisīšu par Pacientiem!:)

 18. Talmuds saka:

  ASV var piemeklēt defolts, ko tas nozīmē? krīze, karš un Krievija iespējams okupēs Baltiju

 19. Doktors Aikasap saka:

  tevi šnobeļurla “Talmuģila” var piemeklēt naktī dūres defolts un iespējams, tavas lupatas un čības okupēs krievi Baltijas trenuškās

 20. Miervaldis saka:

  Talmud – šāda gļēva rīcība Krievijai ir raksturīga tikai tik tiešām – kara apstākļos, taču šaubos, kad amērikāņi krievus nenobombardēs, un nepārmācīs!

 21. Talmuds saka:

  amerikāņiem nebūs naudas par ko uzturēt armiju, kur nu vēl bombardēt kādu

 22. Miervaldis saka:

  Talmud – kur palikuši tavi skaistie vārdi, par krievijas diženumu, un tā tālāk?No mana viedokļa skatoties, Krievija ir pārāk gļēva, lai okupetu kādu valsti miera apstākļos.Nu re – pats pierādiji, kad esi slēpts kremļa aģents!

 23. Miervaldis saka:

  Zatlers labi izdarija, kad atlaida saemu, bet viņš neredz ļaunuma sakni, tādēļ gluži loģiski, kad neredz, kad SC ir kremļa aģenti.(atklāti turklāt)

 24. Talmuds saka:

  anekdote.

  2030 ir gads
  Rīga

  2 latvieši iet pa Mao Dzedzuna ielu un čukstus sarunājas krieviski :DDD, jo ķīniski neprot, bet latviešu valoda aizliegta

  varbūt daudz neattapsimies un vairs nebūs Krievijas-Latvijas robeža, bet Ķīnas-Latvijas robeža un Ķīna nekavēsies mūs okupēt, mūsu ienaidnieki nav krievi

 25. Miervaldis saka:

  Talmud – bet var iznākt, kad Krievija un ķīna sanāk baigie čomi, tu par to nēesi domājis?

 26. Miervaldis saka:

  Talmud – var jau tā būt, jo krievi būs tik stulbi, kad nepaspēs mūsu laikā okupēt, bet ķīnieši pasteigsies priekšā….Nezinu, kurš mūs okupēs, bet kodolkarš būt tik un tā, kuram tu pārdotos talmud?

 27. Talmuds saka:

  pārdotos? esmu neatkarīgs, ķīnieši normāli cilvēki, bet okupants ir un paliek okupants, arī ebreju partizāni 2.pasaules kara laikā šķaidīja galvas vāciešiem
  http://www.youtube.com/watch?v=8Iyxc5EHtrU

 28. Miervaldis saka:

  Nemuldi – ja kāds okupants ienāktu mūsu zemē, tad tu viņam pārdotos tiklīdz, kad viņš soli spertu šajā zemē!

 29. Miervaldis saka:

  Zatlers malacis!Malacis kad atlaida saemu, bet viņa naivuma žēl…..

 30. Sigurds Graudiņš saka:

  Boikots !
  Varētu jau iespraust Grjobannijam Letiņam starp acīm , lai ragi taisni un verga dvēsele SMILKST…,bet vai ar TO tiks panākts vēlamais REZULTĀTS…?

  Tāpēc – gļa OSOBO UMNIH…

  LPSR sagrāva MASONI un VDK – J.Gulbja intervija IN REGNUM…

  Iznācējs – ZOOPREZIS bija Šķēles ieliktenis… Kurā brīdī viņš pārmetās pie cionistiem – vēsture KLUSĒ…

  Viņa GULBJA DZIESMU ar 70 pret 30 es prognozēju pirms viņš saņēma INSTRUKCIJAS no cionistiem un O*Bamas Varšavā , ka tiks ATLAISTA Saeima…Precīzāka izrādījās D. Meijere – 90 pret 10…!

  Un sākās kārtējie cionistu JOCIŅI …..3 latviešu oligarhus nomainam pret žīdu oligarhiem ar latviešu BĀLO bāleliņu rokām ! Cionas Gudro Protokolu 7. nodaļa.

  Šo burvju LOKU var pārraut atjaunojot 1922.g.Latvijas Brīvvalsts vēlēšanu LIKUMU , kuru izvaroja un pabāza zem partijām valsts IZZAGŠANAI Latvijas , iespējams , galvenais PEDOFĪLS – V. Birkavs…..

  Detaļas pie J. Ādamsona – kā kompetentākā…!

  Rezumē : neatjaunojot VĒLĒŠANU LIKUMU , NEATJAUNOJOT 1918.g. Latviju NEKAS NEMAINĪSIES …!!!

  Tāpēc – Saeimas vēlēšanu BOIKOTS un Vislatvijas TAUTAS SAPULCE…!!!

 31. Miervaldis saka:

  Ja tā labi padomā, tad ir skaidrs Zatlera netaktiskums, pēc tā, kā viņu ievēlēja!

 32. Miervaldis saka:

  Vai, vai, par valstsvīriem mums murmuļi sēž, nekur nav valdībā nav cilveku, kuri domā ar galvu, bet tiem neliešiem to arī vajag!Es prasu – kad vienreiz beigsies Latvijas gremdēšana, dēļ tiem sūda slāvu tārpiem – krieviem!

 1. 2011. gada 24. septembra

  […] Zatlers iet Muntera ceļu […]

 2. 2011. gada 1. oktobra

  […] Zatlers atlaida Saeimu, es rakstīju: http://tautastribunals.eu/?p=6317 , vai esmu kļūdījies […]

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *