Baltkrievija un cīņa pret pasaules ļaunumu !

Brīvībai nav alternatīvas ! Par to ir vienmēr jācīnās, jo tikai caur šo cīņu mēs attīrām savu Apziņu no dažādos laikmetos un dažādās inkarnācijās uzkrātajiem pirmatnējiem instinktiem.

Kad ieraudzīju šo Garīgi piesātināto baltkrievu ilustrāciju, man momentā acu priekšā parādījās mūsu jaunāko laiku vienīgā KLASIĶA(Komunists Jānis Peters Laimoni Puru aizliedza dēvēt par klasiķi)- Laimoņa Pura(Strazdiņa) “Degošie pilskalni” un mūsu senču cīņas ar sātaniskajiem krustnešiem, kā arī ar Moskovijas čingishaniskajām ordām, par kurām ir rakstījis prāvests Andrejs Kavacis.

Lasi un brīnies, kā Lukašenko partijas biedri “degradēja” Laimoni Puru:

La svētīta ir baltkrievu tautas cīņa pret putinisma sātanisko impēriju, kuru Baltkrievijā pārstāv slepkava, komunists un čekists Lukašenko ! Cik gan nožēlojami savas Dvēseles trulumā un ļaunumā ir tie, kuri aizstāv šo slepkavu !

Dievs, svēti mums ģenētiski tuvos baltkrievus !

16.06.21

You may also like...

10 komentārs

 1. no malas saka:

  Paldies Grantina kungam par sho braaliigo atbalstu muusu kaiminiem un patiesiibaa paarkrievotajiem baltiem pagaatnee!

 2. Roze K. saka:

  https://m.youtube.com/watch?v=0LHNA81rxvI

  Tik latviski tie pārkrievotie balti. Ar Dienvidkurzemes rakstiem segās uz gultas, ar dreļļu rakstiem audeklos. Gluži kā kaut kur Paurupē, Papē vai Nidā.

 3. objekts= saka:

  Baltkrievijai ļaunums nāk no tādiem mēsliem ka tihanovska,cipkalo un viņiem lidzīgiem atkritumiem.
  Lukašenko ievedīs pareizos likumus pret mantkārīgajiem cionistiem un viņu pakalpiņiem.Lai tie kas
  tādiem Rirtumu bandītiem dod patvērumu un uztur ar savas tautas nodokļiem,kā LIETUVA ,LATVIJA ,
  POLIJA,bet galvenie rikotāji ASV un ES,tikai sūta apsvikuma kartiņas ,,viss būs labi,,
  .
  .
  .
  Admins
  Jā, un pats kļuvis par miljardieri ! Un, ciktad miljoni uz konto ir Tihonovskai ? Tā arī ir atbilde uz taviem apvainojumiem, jo Lukašenko ir visīstākais cionists !

 4. Skolnieciņš no sidrabbirzs saka:

  Nemanot ir atnākusi vasara. Vasara mums ir nesusi karstumu, Sauli un auglību. Šodien ir īpaša diena. Šodien ir 21. jūnijs – Vasaras saulgrieži. Šodien ir šī gada visgarākā diena un visīsākā nakts. Gaisma atrodas pārākumā, bet tumsa atrodas mazākumā. Gaisma ir uzvervējusi tumsu. Vasaras saulstāvji ir maģisks laiks, kad izdodas visi pagāniskie rituāli. Šis laiks ir labvēlīgs, lai zīlētu un burtos. Šodien, 21. jūnijā, aizlūgsim Latvju Dievus par mūsu tautas un valsts nākotni. Iedegsim tumši zilu svecīti skaistā, māla svečturītī par godu Dievam Pērkonam! Iedegsim koši dzeltenu svecīti skaistā, māla svečturītī par godu Dievietei Laimai! Iedegsim pelēku svecīti skaistā, māla svečturītī par godu Dievietei Mārai! Lai pērkonkrusts mūs pasargā no ļaunajiem spēkiem! Lai Laimas skujiņa pasargā mūsu dvēseles! Lai Laimas slotiņa aizdzen no mums nelaimes! Lai Māras ūdeņi atvaira no mums nelabvēļus! Lai Zalkša zīme nes mums svētību! Lai Māras krusts sniedz mums pārpilnību! Lai godāti Latvju Dievi kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir! Visa slava Latvju Dieviem! Visa slava Sentēvu Dieviem!
  Priecīgus vasaras saulgriežus vēlot, Skolnieciņš no sidrabbirzs
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  #21.06.2021. #VasarasSaulstāvji #VasarasSaulgrieži #maģija #buršanās #rituāli #ticība #lūgšanās #LatvjuDievi #Pērkons #DievsPērkons #Laima #DievieteLaima #Māra #DievieteMāra #LatvjuDievuSvētība #pagāni #saticība #iecietība #sidrabbirzs

 5. Skolnieciņš no sidrabbirzs saka:

  Ir atnākuši ilgi gaidītie vasaras saulgrieži. Vasaras saulgriežos ir gada garākā diena un īsākā nakts. Daba ir savā pilnbriedā. Dzīvība svin savu uzvaru. Šis ir maģisks laiks. Vasaras saulgriežos Latvju Dievu spēks ir sasniedzis savu pilnību. Šis ir pats labākais laiks, lai pielūgtu Latvju Dievus. Šai saulgriežu vakarā iedegsim trīs svecītes uz palodzes skaistos, māla svečturīšos par godu Latvju Dieviem. Iedegsim tumši zilu svecīti par godu visvarenajam Pērkonam – Debesu Tēvam. Lūgsim seno Dievu Pērkonu, lai Pērkons dāvā mums drosmi, neatlaidību un spēku. Iedegsim koši dzeltenu svecīti par godu likteņa Dievietei Laimai. Lūgsim labsirdīgo Dievieti Laimu, lai Laima dāvā mums labklājību, laimi un prieku. Iedegsim pelēku svecīti par godu nāves un dzīvības Dievietei Mārai. Lūgsim mīļo Dievieti Māru, lai Māra dāvā mums gudrību, auglību un veselību. Ziedosim uz svētakmeņa baltmaizes klaipu un glāzi piena par godu Latvju Dieviem. Kvēpināsim vērmeļu un asinszāles buntītes par godu Latvju Dieviem. Dzīvosim ar ticību sirdīs. Turēsim cieņā senlatvju spēka zīmes. Leposimies ar Sentēvu Dieviem – Latvju Dieviem. Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Austras koks zeļ un plaukst! Visa slava Latvju Dieviem! Visa slava Sentēvu Dieviem!
  Lustīgus vasaras saulgriežus vēlot, Skolnieciņš no sidrabbirzs
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  #21.06.2021. #VasarasSaulstāvji #VasarasSaulgrieži #maģija #buršanās #rituāli #ticība #lūgšanās #LatvjuDievi #Pērkons #DievsPērkons #Laima #DievieteLaima #Māra #DievieteMāra #LatvjuDievuSvētība #pagāni #saticība #iecietība #sidrabbirzs

 6. Skolnieciņš no sidrabbirzs saka:

  Vasaras saulstāvji ir vispiemērotākais laiks, lai atgrieztos pie Sentēvu Dieviem un lai pieņemtu sentēvu pagānisko ticību. Vasaras saulstāvju laiks ir īstais laiks, lai godātu nāves un dzīvības Dievieti Māru. Dieviete Māra ir sena un spēcīga Dieviete, kas nepametīs ticīgos nelaimē. Viņa palīdz visiem tiem, kas viņu lūdz un godā. Šī lieliskā Dieviete ir plaši pazīstama gan baltu, gan slāvu tautu dzīvesziņā. Latviešu tautas dzīvesziņā (pēc latviešu pagāniskās tradīcijas jeb dievturības) Dieviete Māra apvieno divas pasaules – Šaisauli un Viņsauli. Viņa pārvalda fizisko pasauli (kurā mēs dzīvojam) un garīgo pasauli (kurā mēs nokļūsim pēc fiziskās nāves). Dieviete Māra latviešiem ir pazīstama kā Māra – Veļu Māte, Māra – Zemes Māte, Māra – Jūras Māte, Māra – Lopu Māte. Māra pie cilvēkiem var atnākt dažādos veidolos. Visbiežāk viņa atnāk zalkša vai krupja veidolā. Šāda ir mūsu Dieviete, taču slāvu tautu dzīvesziņā Dieviete Māras tēls nedaudz atšķiras. Slāvu tautu dzīvesziņā (pēc slāvu pagāniskās tradīcijas) Dieviete Māra ir nāves un ziemas Dieviete. Viņa ir pazemes valstības valdniece, kura ar savu sirpi pārgriež cilvēku likteņa pavedienus. Kad viņa to izdara, cilvēks dodas mūžībā. Viņa ir iznīcības un nāves Dieva Černaboga sieva. Dieviete Māra slāvu tautu dzīvesziņā nav nedz laba, nedz ļauna. Viņa ir nāve, kura ir neizbēgama. Taču ja Dievieti Māru lūdz un godā, tad viņa aizstāv ticīgos no naidniekiem un nelaimēm. Diemžēl mūsdienu Latvijā kristietība ir atņēmusi šīs senās un viedās Dievietes pielūgsmi. Kristietība (it īpaši katolisms) ir mēģinājis asimilēt šo spēcīgo Dievieti. Dieviete Māra ir pagānu Dieviete, viņai ar kristietību un jebkāda veida monoteismu nav nekā kopīga. Latgales Māra, kas atrodas Rēzeknes pilsētas centrā, sniedz maldīgu priekšstatu par mūsu Dievieti. Lai arī Krusta kari ietekmēja mūsu tautas vēsturi, tomēr senā pagāniskā ticība vel joprojām ir dzīva. Atvērsim savas sirdis Sentēvu Dieviem. Pieņemsim savu senču spēku.
  Svētīgus vasaras saulgriežus vēlot, Skolnieciņš no sidrabbirzs
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  P.S. Par Dievieti Māru var lasīt šeit: https://slavyanskieoberegi.ru/slavyanskie-bogi/mara/ Мара (slavyanskieoberegi.ru). Ar mūsu Dievieti var iepazīties šeit: https://www.sarah4hope.org/the-goddess-files THE GODDESS FILES | SARAH4Hope un https://www.sarah4hope.org/meet-the-goddesses MEET THE GODDESSES | SARAH4Hope.
  #21.06.2021. #VasarasSaulstāvji #VasarasSaulgrieži #maģija #buršanās #rituāli #ticība #lūgšanās #LatvjuDievi #Pērkons #DievsPērkons #Laima #DievieteLaima #Māra #DievieteMāra #LatvjuDievuSvētība #pagāni #saticība #iecietība #sidrabbirzs

 7. anonymous saka:

  Kā var murgot lai tikai iztaptu Rietumu kapitālistu mantkārībai.Vai mūsu Latvijā netika viss izlaupīts,prihvatizēts,teritorijas atdošana citai valstij,kas ir viss lielākais noziegums un nodevība,homīšu celšana kā Rietumu vērtība par ko nedrīkst izteikties,bet jāatbalsta viņu pretīgie praidi kuri šogad notikšot Latvijā.Pagājušos trīsdesmit gados priekš Latviešu tautas vienīgais vērienīgais pasākums, došanās kapitālistisko valstu darba tirgū ar viņu piedāvāto atalgojumu un ilgajām darba stundām.Tā simtiem tukstošu latvieši izputināja savu dzīvi,ģimenes bez savas zemes.
  Bet sainiekot Tēvzemē uzsaka komunisti,čekisti,PBLemisāri un iepriekš sagatavotie latvieši dažādas kapitālistu mācibu-propogandas iestādēs.
  Pašreiz mēs esam pilnīga ES ASV un citu pilnīgā paklautībā,visi rīkojumi Balijas valstīm,Krievijai,Ukrainai.
  Ko šie varenie kapitālisti vēlas esam spiesti pilnībā izpildīt,neskatoties vai tas ir amorali vai noziedzīgi.Kā piemēru šoriz minēšu Baltkrieviju,jo esmu ar viniem bijis darbā un sazdīvē,normāli,mierīgi,taisnīgi.
  Baltkrievija arī deviņdesmitajos pārdzivoja banditiskos laikus,bet par
  prezidentu ievēlēja Lukašenko,raksta autors ņidzīgi pārmet, ,,tas tad
  bija kolhoza priekšsēdetajs,kāpēc tāda ironija MŪSEJAIS ari tikai sadzīves kombināta direktors Guntis Rupīts,steidzīgi atcerējās radinieku
  Ulmani un veikli pārkrāsojās.
  Savas valdīšanas lakā Baltkrievijā ir saglabējušies visi lielie uznemumi un radīti jauni,kuru produkcija iztirgota plašā pasulē,bet peļņa savai valstij un tautai.Rietumu kapitālistiem tas ir kā dadzis acīs.
  Lai tiktu piešīm bagātibām un teritorijas vajag uzsākt nelietīgas provokācijas,neesot ievērotas cilvēktiesības,blēži,zagļi,huļigāni,teroristi
  kas nokļuvuši cietumā esot politiskie ,,ieslodzītie,,milicija un OMON slepkavas.Nezinu kurā valstī policisti atlaus sev sist ar rungām un akmeniem,bet pēc tam paslavēs ,,kārtīgi malači,tā turpimiet,,.
  Liepāja
  H-86 dibinātājam Linardam Grantiņam par nevardarbīgu parunāšanu salauza roku pieslēdza rokudzelžos mašīnā un tādā veidā aizviznāja līzd Rīgas cietumam.Neviens valdības pārstāvis neiebilda ne vārda.
  Pret Lukašenko valdību, rūpniecisko darbību un daudz ko citu ieviesa sankcijas tāpēc ka nepkļāvās ES ASV investicijām un lielu uzņēmumu prhvatizācijai un savas tautas pavērdzināšani.ES valstīm katrai atsevišķi bija jāievieš sankcijas pret BALTKRIEVIU lai gan Lietuvai un Latvijai paredzami lieli zaudējumi,pakalpiņu vastsvīri izdzīvos uz savas tautas rēķina,bet nīcinās citus
  Baltkrievijas karoga noraušana RĪGĀ hokeja čempīonāta laikā izsktijas dumji,bet to paveica varonīgais skapja izlīdējs ārlietu ministrs,Rīgas domes prikšnieks un ASV vēstniecības Latvijā pārstāvis.
  SLAVA ,,VAROŅIEM,

 8. galvenā sastāvdaļa saka:

  https://m.youtube.com/watch?v=jlseAPg7fjU

  “Auļi“ saka – dziesma stiprumam un drosmei. Vīrišķībai. Mīlestībai. Vēl saka – Mīlestības galvenā sastāvdaļa ir Atbildība. Nu tad! Lai paliekam pie tām!

 9. vai iespējama? saka:

  https://www.draugiem.lv/blogs/post/Baltkrievijai-vel-talu-lidz-Latvijas-visatlautibai_16881102

  Vai iespējama Latvija, ja ir daudzas kopas un kopienas, partijas, biedrības, frontes, nodibinājumi un sazin` vēl kas ( Suverēna Latvija, Latviešu biedrība, No senatnes uz nākotni, Rusas sludinātā, Tribunāla iecerētā utt., utt. ) un katrai ir savi uzstādījumi, kas darāms, bet nav, kas dara? Ir tikai teorijas.

  Un, ja nav, kas dara, cilvēknīdēšana un cilvēkiznīdēšana turpinās pilnīgi netraucēti. Un iznīcinātāji/iznīdētāji vēl saņem par to naudu. Un piepalīdzētājiem arī iedod pa žūksnim.
  .
  .
  .
  Admins
  Kā tad nu nav kas dara. Drošības dienests ar Mežvietu un Levitu iznīcina jeb kuru, kurā saskata potenciālu pretinieku. Čekas mašinērija strādā ar pilnu jaudu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *