Ģen. pro. Stukāna noziedzīgais paziņojums: A. Lembergs jāliek mierā !(Sitiens pa J. Bordānu)

Tāds Ģenerālprokurora paziņojums ir noziedzības kalngals, kam ar KRIMINĀLLIKUMU nav nekāds sakars. Tā ir MAFIJAS INSTRUKCIJA.  Trešajā foto mēs redzam, ka VIŅŠ ir Izraēlas algotnis, kurš selekcionēja čekas maisus. Civilizācijas deģenerāts, kuram vienīgā vieta ir CIETUMS. Bet viņš, kā jau sātanisma kulminācijas laikā pieņemts, “sūta” cietumā tos, kuri uzstājas pret noziegumiem !

Ja tas viss ir novēlots, tad viņa uzdevums ir nekavējoties atrast un sodīt tos, kuri šo “LEMBERGA LIETU” kavēja. Ja tas netiek darīts, tad tiek ieslēgta ZAĻĀ GAISMA nākošajiem noziegumiem. Vai, neskatoties uz apzinīgo novilcināšanu nebūtu jāsāk izmeklēt to 12 liecinieku nāves, kuriem bija jāliecina Lemberga procesā ? Vai iepriekšējais ģenerālprokurors Kalnmeiers nav jāapcietina par Lemberga piesegšanu ?

Un, vai tad tagad tu, Stukān, nepiesedz visus šos noziedzniekus, kuri kavēja Latvijas lielākā izlaupītāja piesegšanu ? Par to, Stukān, tu saņemsi KARĀTAVAS visas tautas priekšā !

Nekur tu, mēsl(šalomist) Stukān, nepamuksi no tautas naida !

Tava vieta nav starp cilvēkiem, jo neesi viens no MUMS !

P.S. MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ !

Nu, protams, ka visa šī Lemberga “mierā likšana” ir neredzamā aisberga daļa. Ja tiesās Lembergu, tad jātiesā visi čekisti- miljonāri ! Un vēl, tā ir atklāta nostāšanās pret Tieslietu ministru Jāni Bordānu. Nostāšanās pret Bordānu jau ieguvusi epidēmijas apmērus. Pr to runāsim arī vairākos nākošos rakstos, cik tas slīpēti un piesegti notiek !

Ja tiesās Lembergu, tad jātiesā arī šie izdzimumi ! Un, te tad nu arī dižajam “Ventilatoram”(biedram Stukānam) no Kangera bandas, viss vēdera saturs iespruka biksēs !

MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ

Pērn maijā Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja Aivara Lemberga lietai apritēja 21 gada jubileja – tas vairumam licis uzdot pamatotu jautājumu par to, vai lieta izskatīta saprātīgā termiņā? Ģenerālprokurors Juris Stukāns neslēpj, ka, viņaprāt, Lembergs ir jāliek mierā.

Kā zināms, šobrīd tiesā izskatāmā lieta pret Lembergu sākta virzīt 1999. gada 24. maijā. Pats Lembergs ne reizi vien izteicies, ka, lai gan Latvijas likums, gan arī starptautiskās cilvēktiesības runā par kriminālprocesa pabeigšanu saprātīgā termiņā, attiecībā uz viņu tas netiekot ievērots.

Stukāns norādīja, ka “šajā lietā notiek jau iztiesāšanas pēdējais posms, un kuri bija tie iemesli, kas prasīja desmit un vairāk gadus – diemžēl pētīja, pētīja un skaidri tā arī nav atbildēts. Bet es jums varu atbildēt ļoti vienkārši. Lieta tika virzīta tiesā atbilstoši tajā laikā spēkā esošajam Kriminālprocesa likumam. Un ja likums paredzēja šādu kārtību, tad šī kārtība arī prasīja šo laiku. Uz šodienu likumi ļoti ievērojami ir mainīti, un šobrīd tiesnesim ir iespēja jebkuru lietu diezgan ātri virzīt uz priekšu.

“Un šeit es kā bijušais tiesnesis un šobrīd arī kā prokurors varu teikt viennozīmīgi – katram tiesnesim, kuram iedalīta konkrēta lieta, ir jādomā par [šīs] lietas izskatīšanas organizēšanu. Nevis vienkārši rindas kārtībā katru dienu, ieejot zālē, kaut ko izdarīt, bet noteikt konkrētu darba plānu, lai lietu, kuras likums prasa izskatīt prioritārā kārtībā, nodrošinātu to prioritāru izskatīšanu,” uzsvēra ģenerālprokurors.

Tāpat viņš uzsvēra, ka nesaprotami ilgi ir vilkta, piemēram, Saeimas deputātu Jura Juraša un Ata Zakatistova lietas, kuras, pēc Stukāna sacītā, var izskatīt mēneša laikā: “Ja tiesnesis gribētu, viņš to varētu izdarīt.”

Uz saprātīga termiņa pārkāpumiem Lemberga lietā nesen norādīja arī viens no Igaunijā pazīstamākajiem tiesību ekspertiem Aivars Pilvs, sakot, ka Igaunijā nekas tāds nebūtu iedomājams, jo atbilstoši kaimiņvalsts tiesu praksei, procesam pārsniedzot 5-7 gadu robežu, krimināllieta tiek izbeigta. Viņš pauda pārsteigumu, ka Lembergs tiek tiesāts par notikumiem, kuri risinājās 1993., 1994. un 1995. gados: “Nezinu, kādu apstākļu iespaidā šī lieta ievilkās. Bet skaidrs ir viens, ka jautājums par termiņu saprātīgumu šai lietā steidzami būtu bijis risināms jau 2009. gadā.”

Sātaniskie šakāļi !

20.01.21

You may also like...

3 komentāru

 1. Mauzeris saka:

  Nejauši gadījās J.Podnnieka filma,,Siena”. 80-o gadu vidus,Uzbekijas PSR. Viduslaiku tiesiskums un paražas.Vienā rajonā gadā sadedzinās ap 1400 jaunu sieviešu.
  Latvijā kaut kas tāds bija neiedomājams.

  Tagad šīs Latvijas šķir 40 gadi. Pēc daudziem ,,Veiksmes Stāstiem,, un ,,attīstīto,, demokrātiju palīdzīgām rokām,esiet sveicināti Latvijas Tiesiskuma Viduslaikos ar ne sliktām,,ugunskuru,,tradicijām.
  Spoži deg ugunskuri. Barikāžu? Jā,barikādēs tie tika atkaliedegti-SĀRTI.
  Latviešu sadedzināšanās sākas jau agros 90-os. Deg visa Latvija! Katru gadu pa vienas pilsētas iedzīvotāju skaitam.
  PS. Vai kūrēji cer uz žēlastību?

 2. Andris un draugi saka:

  Visi šie komunisti un pērkami jūdas ir vienādi mēsli kopā ar okupantiem un tos visus vajag sodīt un patriekt pie pirmās izdevības!

 3. m.... faktors saka:

  Ta ne kārs, ne tiesās. Pašdedzināsies. Masku faktors tikai piemetīs pagales. Vai arī, kā tas Jevgēņijs G. te jau prognozēja – bez tiesām, bez spriedumiem, bez diagnozēm eitan āzēs cits citu, viens otru. Jau āzē. Gadiem. Viens otru, cits citu. Un tā – lai izskatās, ka Dievs vainīgs. Aizsaucis, lūk. Vai – kā tagad mīl rakstīt, ziņot – “Mūžībā devies/devusies.“ Vienvārdsakot – uz paša vēlēšanos. Vai – pats vainīgs.
  Un, kad nekam un nevienam nevar ticēt, kad melo statistikas, kad melo cits citam, kāda vairs jēga, kas kurš un kāds kurš. Visi vienādi jūdasi. Mjamļas.

  https://www.youtube.com/watch?v=O8Jii6SegMo

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *