I.Līdaka- patriots, kangars vai politiskais masturbants ?

  I.lidaka Līdaku par patriotu nosaukt būtu pēdējais absurds. Viennozīmīgi viņš ir dēvējams par latviešu tautas nodevēju un arī politisko masturbantu (sevis apmierinātāju). Viņa ņurdējums “turi muti” nenorāda nedz uz drosmi, nedz uz patriotismu. Ko tad nozīmē viņa izteiktais “turi muti”, protams, ka pilnīgi neko. Toties, kā tas vēlāk ar viņa paša palīdzību tiek reklamēts uz viņam uzstieptā džempera, derdzina dūšu. Ar DP palīdzību viens latviešu tautas atkritums tiek veidots par “patriotu”, jo tuvojas Saeimas vēlēšanas. Ja viņš būtu uzsaucis: “Tu nolādētais krievu salašņa-okupant, kabanov, aizver žaunas, kamēr vēl tavu smirdīgo krieva pauri mana kolta lode nav caururbusi..” varētu vēl nosaukt par vīra runu.. .

Tas, kurš vienreiz savu Tēvzemi ir nodevis darīs to vēl un vēl. Kad šķēlem vai kalvītim, savu biznesa paplašināšanas nolūkos, moskaļi pieprasīs Latgali pievienot “rašai-parašai”, tad šie līdakveidīgie atkal paskatīsies sava saimnieka komunista-kangara biedra brigmaņa mūžīgi atņirgtajā mutē un cels atkal savu smirdīgo roķeli Saeimas “staļļa” griestos, lai ietrieptu kārtējo nodevīgo dunča dūrienu Latvijas miesā !!! Atceries, šmuli līdaka, ka visiem Abrenes-Latvijas nodevējiem reiz tiks viņu smirdīgās nodevēju roķeles nocirstas un rumpji “pakabināti”. Kas attiecas uz komunistu – kangaru brigmani, viņš tiks iemests tajā pašā purva muklājā, kurā viņš reiz iemeta Latvijas armijas pirmā virspavēlnieka Oskara Kalpaka pieminekli !!!

 ———————————————————————————————————————————-

Lai ir nolādēti visi Latvijas un latviešu tautas nodevēji !!!

brig

Neticami, kā šis komunistiskais noziedznieks šodien savu “kažoku” ir apsviedis.

Brigmanis-Latvija-Svētums…,ja šie vārdi der kopā, tad cūka ir Anglijas karaliene !

«Ja redzam, ka tiek pārkāptas mūsu valstiskuma svētākās līnijas, mēs to skaļi pasakām. «Līdakas kunga izteiciens Saeimā — «Aizver muti!» — nebija spontāns. Tā bija iekšējās pārliecības izpausme,» atzīst Brigmanis. 

LRTT 06.12.2009

You may also like...

8 komentāru

 1. AG saka:

  Jā, Līdaka ir divkosīgs tips, tomēr paldies vismaz, ka tik daudz atļāvās tam sūdam Kabanovam pateikt!

 2. pamela saka:

  šO PIEZĪMI GAN IR RAKSTĪJIS PATRIOTS,tikai KO VAR ATĻAUTIES jUPĪTERS,NEVAR ATĻAUTIES kurš??????sAEIMA NAV TOMĒR BOMŽU PAŽOBELE,KUR VAR ATĻAUTIES IZTEIKTIES NELITERĀRI.
  Nu piem.,par to pašu Kabanovu Staļins teiktu: “Mums ir desmitiem tūkstošu spējīgu,talantīgu cilvēku.Vajag tikai tos pazīt un savlaicīgi izvirzīt,lai viņi vecajo vietā neaizsēdētos un nesāktu pelēt vai pat smirdēt.Meklejiet,un jūs atradīsiet! BET KABANOVS JAU SMIRD!!
  Mocītāju,apmelotājuun benžu ēnasnogrimušas aizmirstībā.Gribas ātrāk aizvērt kapu plāksnes,izvēdīt trūdus,bet tā,lai tie nekristu piemērotā augsnē;citādi kādā nestundā tie atkal var izdzīt asnus.Kā viņi cerēja,kā draudēja ,būdami pie varas,ka viņu upuri paliks mūsu atmiņā tikai kā “partijas un tautas ienaidnieki”..”Paies laiks”,patētiski klaigāja Višinskis,teikdams runu tiesā “trockistu pretpadomjulabējā bloka”prāvā 1938.g.martā .Īenīsto nodevēju kapi aizaugs ar nazālēm ,pār tiem klāsies godīgu padomju cilvēku ,visas padomju tautas nicinājums.
  BET VĒSTURE IZLĒMA CITĀDI !!!!
  Mūžīgais nicinājums klājas pār višinskiem,brigmaņiem,godmaņiem,šķēlēm,šleseriem,urbanovičiem,kabanoviem,ušakoviem,reinikiem uttt.
  Senajā Romā spēkā bijis likums par atmiņas sodīšanu,kurš lika nodot aizmirstībai visu,kas nav pa prātam kārtējam “SAIMNIEKAM”.Taču šis likums ,tikai uzsvēra,cik veltīgi ir mēģinājumi reglamentēt cilvēka atmiņu.To der ielāgot brigmaņiem u.c.kažoku metējiem.Šiem ļaudīm pašiem trūkst domu lidojuma,aforistiskuma un tribūna patētikas.ARĪ ČETRIEM pretendentiem uz Premjera krēslu.Šinī sakarā par Šleseru/Lesčinski un pārejiem ,mani ieinteresēja “vadoņu”,diktatoru u.c.absolūtiskā tipa vadītāju psiholoģija.
  CILVĒKI,kuriem pieder neierobežota vara un kuri nav pakļauti DEMOKRĀTISKAI kontrolei,pierod justies nemaldīgi,neizmērojami pārāki par visiem ,pierod pie visatļautības,pārvērtē savas spējas un iespējas.UN TĀDI TIPI IR ĻOOOTI BĪSTAMI gan valstij,gan sabiedrībai.Un kas zina; vai nežēlībai blakus nestāv arī nekad nemeklēta un nekonstatēta GARA slimība?
  Ļaunums,cietsirdība,gatavība uz visu,pilnīgi visu PLUS izglītība,šo grūti savienojamo īpašību kombinācija ,piešķir nelietībai solīdus,fundamentālus vaibstus,atšķirībā no mazizglītotības,kur pārsvars ir vulgārismam.
  Tā nu sanāk,ka mūsu valstī atklāts bandītisms/šaušanas,indēšanas utt./ kombinējas ar gludu juridisku formulējumu /trūkst kvalitatīvu pierādījumu/Prokuratūras galvenais uzdevums – būt likumības ceļvedei un sardzei .Zelta vārdi!Īpaši,ja atceramies ,kas notiek dzīvē ,ne krim.kodeksā.ATKAL TRŪKST PIERĀDĪJUMU!!!Višinskim par darbu”Tiesu pierādījumu teorija padomju tiesībās”piešķīra Staļina prēmiju .Tagad tas izklausāsmežonīgi,neiedomājami,neticami,taču tos apguvuši kā juridisku bībeli tūkstošiem,domaju,joprojām praktizejošu juristu.NU R. APSĪTIS noteikti,SKUDRA? utt.Ja tādiem brigmaņiem niez pēc PSRS varētu pastudēt PSKP vecos sējumus,dokumentus.Viens superpiemērs “DIŽAIS”ģenētikas nīdējs Lisenko teicis:”PSRS biedri,cilvēki nepiedzimst,piedzimst ORGANISMI,bet cilvēki pie mums tiek veidoti par traktoristiem,slaucējām,motoristiem,akadēmiķiem, uttLisenko par SEVI – es nepiedzimu par cilvēku,es izveidojos par cilvēku.
  Viņš bija profesors vai akadēmiķis?!
  KĀ BULGAKOVS varēja neuzrakstīt “Suņa sirdi”par “Dižo Šarikovu” kuru Latvijā hotj otbavļai.

 3. Latvietis saka:

  Dobelis nosauca okupantus īstajā vārdā, bet šis sprukstiņš baidījās nosaukt okupantu vārdu . Varbut zoologiskā dārza dakteris nedeva atļauju, jo nebija saskaņots ar Maskavu, jo viņš grib puķina dirsu laizīt, ka kādreiz to šausmīgi gribēja cionistu rozenkroiciete.

 4. Latvietis saka:

  Jo līdaka jau nāk no tā paša zoo dārza., kur atrod tos pārgudros stulbeņus.

 5. Gatis saka:

  Arī autora piedāvātais interpretējums, nav saeimas trībīnes cienīgs, jo pazemo latviešu tautu kā tautu, un līdzīgi kā Dobeļa izteikums, ir aicinājums uz pilsoņu karu.
  Turklāt cerēju, ka šeit atradīšu kādu, kas tiešām būtu deputāta kanditatūras cienīgs, bet ir tik viens naida kurinātājs.
  Pārāk labi esi Anglijā iekārtoies, Latvijas nacionālist!
  Ja reiz Sesks, kā tu viņu dēvē Zesks, grip tik ļoti tevi nošaut, tad slēpies mežā, savā zemē, ko tik ļoti mīli, nevis bēdz uz Angliju, kas Latvijai piederošo zeltu neatdod, bet kāpēc neatdod…? To jau tu nezini, jo vēsture tev, tik par pēdējiem 10 gadiem.
  Laikraksta DDD intervija ar tevi likās kā medusmaize, bet nu man liekas, ka esi viens no tiem krāsu sabiezinātājiem, gaisa jaucējiem, viens no tiem, kas tukšus salmus kuļ.
  Turpmāk atceries: Vārds vai uzvārds arī teksta vidū tiek rakstīts ar lielo burtu, vārds saeima, teksta vidū tiek rakstīts ar mazo burtu.
  Tu neesi tas, kurš Latvijas svētumu spēj novērtēt.
  Tu savu lapeli vari vien Anglijas latviešiem uzturēt, un tad vēl kā sociālo iepazīšanās tīklu.
  Neprofesionālis, kurš latviešu valodā rakstīt neprot, un neprot pasniegt sevi kā kandidātu jaunas valdības sasaukumam.
  Prūša kungs, jums visi draugi un domubiedri esot izšauti kā zvirbuļi, vai nozūmēti, bet kad pēdējo reiz bijāt Liepājā, varbūt Seska kungs vēlējās Jūs vest uz drošāku vietu, jo tieši slimnīcā Jūs bija visvieglāk nozūmēt.
  Sāku Jums neticēt, tik vien, kā 45 minūtes info, kas pieejama. Un pēdējās piecas, caur kurām sagrāvāt manu priekštatu par Jums, cilvēku ar trim augstākajiem apbalvojumiem, cilvēku, kas vismaz vienu ir saņēmis no pašas Freibergas kundzes nu saka, ka dzirdējis, ka prezidente pati devusi rīkojumu tevi nošaut.
  Manuprāt tu par daudz pīpē un neto labāko mantu!
  Nebrauc uz Latviju, jo tevi te neviens negaida, pat tie, kas tevi grib nošaut. Jo kāda jēga ap tevi rokas smērēt?

 6. Gatis saka:

  Kad biji pēdējo reiz Liepājā? Ja saki, ka Sesks ir slepkava un zaglis, pelēkais kardināls vai skelets skapī, tad es saku: Liepāja bija un ir skaistākā pilsēta Latvijā, turklāt Sesks tur izdarījis tik daudz, cik Lembergs Ventspilij, savā dzīvē neuzspēs. Pat ar visu naftas termināli nē!
  Atbrauc un apskaties! Negvelz muļķības, toties, ja vēlies lai tevi ieliek Seska vietā, tad izdomā citu piegājienu, tikai šoreiz jau bez rupjām drukas kļūdām, jājautā: Kā tu varēji par policistu strādāt, ja tev bija tik briesmīgi un samocīti protokoli.
  Un būtisks jautājums: Intervijā ar DDD, jūs sakāt, ka jums ir augstākā izglītība un esat Latvijā apguvis augstākā līmeņa Angļu valodu, bet ierodoties Anglijā nepratāt ne vārda.

  Kā tas var būt?

  Manuprāt nelīmējas, jo ar augstākā līmeņa apmācību vajadzēja būt līdzvērtīgām zināšanām. Vai ne tā?

 7. dentists saka:

  Kad beidzot tiks saziedota nauda, lai Grantins varetu sakt arsteties ?…

 8. Gatis To: Dentistam saka:

  Lai Grantiņš iziet psihiatriskās pārbaudes un stājas Tvaika ielas trako namā.
  Saņems pensiju un ārstēšanās bezmaksas. Reizi pusgadā palaidīs uz mājām, un atkal varēs publisko telpu piegānīt, ar saviem rakstiem un likuma priekšā neatzītiem dokumentiem-apsūdzības rakstiem.
  Turklāt sāk šķist, ka tie ir klusie ‘TP vai ‘Komunistisko partiju lobētāji, tik slēpjas aiz noziedznieku apkarotaju un patriotu-nacionālistu nosaukumiem.
  Štota liekas, ka viņi nevis no lodēm bēguši, bet no trako mājas.
  Tāda idiotu varza. Sen nebiju tādus saticis! Kauns par tādiem tautiešiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *