LRTT par R. Brunera piedāvājumu(Pietiek.com)…

Kas tur slikts, ja kāds piesaka sevi par LR prezidenta amata kandidatu ?

Rids Bruners šo pieteikumu izsūtīja Latvijas presei, bet to publicēja tikai Lato Lapsas pārvaldītais Pietiek.com

-Protams, ka Latvijā valda cionistu- komunistu noziedznieku banda un tāda veida paziņojumi LR presē neparādās.

Tad rodas jautājums: kāpēc Lato Lapsas pārvaldītais Pietiek.com to publicēja ?

-Protams, lai šo pieteicēju garīgi iznīcinātu.

Komentārs, kuru rakstījis kāds Hmmmm(nav svarīgi vai to rakstīji Lato, Jurģis, Arturs vai Egmārs, jo visi ir Pietiek.com komandas biedri-VDK darbinieki), ir oficiālais 4.maija kliķes “viedoklis”.

Cik tas viss ir žīdiski pazīstams- ja kas, tā tūlīt garīgi slims.

VARA BAILES 2 ievads sākas ar paziņojumu, ka helsinkietis L. Grantiņš un profesors- vēsturnieks Indulis Ronis ir jukuši indivīdi. Un kāda sakritība, šajā komentārā Grantiņš un Bruners tiek dēvēti atkal līdzīgi- par mentāli slimiem.

Par mūsu tautas vismelnākajiem nodevējiem (VARA- Bailes 2) !

Jāpabrīnās tikai, cik vis- zinošs ir šis “mentālists” Hmmmm !

Lato Lapsas Pietiek.com ir cionistu “darba instruments”, bet pats Lapsa tāds pats latviešu nīdējs kā jebreikas vīrs- Arturs Priedītis.

20.04.19                          LRTT

Hmmm

15.04.2019. 22:40

“Šī situācija novedīs pie graujošām sekām iedzīvotājiem un valsts saimniecībai, kad pārstās darboties esošās preču – naudas attiecības, banku un monetārā sistēma, kā arī starptautiskie līgumi un valstu savienības.
Savā programmā es piedāvāju veikt pasākumus, kuri apmēram 5 gadu periodā ļaus sagatavoties paredzamajām izmaiņām. Labvēlīgā situācijā šīs izmaiņas novedīs pie iedzīvotāju labklājības paaugstināšanās un skaita palielināšanās. Nelabvēlīgā notikumu attīstībā tās radīs priekšnoteikumus iedzīvotāju izdzīvošanai”.

Kas tas ir? Draudi, šantāža, murgi? Pilnīgs neadekvātums katrā vārdā, katrā idejā.

Jūs, god. RB, esat provokators līdzīgs mentāli slimajam Grantiņam H86 no LRTT? Vai kas?

Jūsu, atvainojiet, šizi murgi ir adekvāti tikai un vienīgi no viena aspekta. Un tas aspekts ir globālā krīze, kura balstās egoismā. Egoisms izpaužas ekonomikā. Sekas iestājas politikā. Ja pirms 5000 gadiem situācija bija līdzīga, nesamierināmās puses aizkīda pasaulē. Tagad globālajā informācijas telpā nevienam nav kurp aizmukt. Krīze ir dziļa. Bet tās risinājums ir nezināms. Un no šī aspekta Jūsu diletantisms kā visi citi mekējumi ir vienīgais attaisnojams. Jautrību izraisa Jūsu pieņēmumi, ko var spriest pēc Jūsu tekstiem, ka to lasītājs ir lētticīgs un pilnīgs muļķis, kas liek domāt, ka tāds esat pats.

Turpiniet vien izplatīt savus murgojumus LRTT mājaslapā! Jums ir īsti mentāla saderība ar mentāli slimo L. Grantiņu H 86! Kā pret privātpersonu man pret Jums nav nekādu pretenziju, saprotiet pareizi! Vēsturisko priekšnoteikumu esamība ne vienmēr rada reālu pamatu avantūrām poitikā. Paša skaidrībai šai aspektā mēģiniet pats sev noskaidrot, kas tādās sakarībās būtu subjektīvisms un subjektivitāte. Varbū tas Jums nedaudz atvēsinās Jūsu jprātu

Publicēts Pietiek.com

Esmu piedāvājis savu kandidatūru Latvijas Valsts prezidenta amatam. Par šo faktu esmu saņēmis apstiprinājumu no Saeimas Pieprasījumu komisijas 2019.gada 11.aprīlī. Savu programmu http://www.societyandnature.org/lpp.pdf esmu nosūtījis visiem Saeimas deputātiem.

Kāpēc esmu piedāvājis savu kandidatūru? Laikā, kad pasaules mērogā notiek pāreja uz jaunām sabiedriskām attiecībām, Latvijā nekādas pozitīvas izmaiņas nav vērojamas. Gluži pretēji, Latvijā ir nostiprinājies dominējošs sabiedrības slānis, kurš visiem spēkiem pretojas jebkurām pārmaiņām.

Šī situācija novedīs pie graujošām sekām iedzīvotājiem un valsts saimniecībai, kad pārstās darboties esošās preču – naudas attiecības, banku un monetārā sistēma, kā arī starptautiskie līgumi un valstu savienības.

Savā programmā es piedāvāju veikt pasākumus, kuri apmēram 5 gadu periodā ļaus sagatavoties paredzamajām izmaiņām.

Labvēlīgā situācijā šīs izmaiņas novedīs pie iedzīvotāju labklājības paaugstināšanās un skaita palielināšanās.

Nelabvēlīgā notikumu attīstībā tās radīs priekšnoteikumus iedzīvotāju izdzīvošanai.

Vai esmu pietiekoši kompetents? Sabiedrības pārveidošanā piedalos apmēram 30 gadus. Par darāmo, izdarīto, kā arī par pārveidojumu būtību ir aprakstīts manā vietnē http://www.societyandnature.org/.

Cilvēki apvienojas Eiropā un Krievijā, veidojot tautas kustības. Latvijai būs jāmeklē iespējas, kā pielāgoties jaunajai videi, savu iespēju robežās. Minētajam Latvijas valdošajam slānim jeb “elitei” mana kompetence šaubas neizraisa.

Tāpēc Latvijā tiku atlaists no ikviena darba, ko mēģināju strādāt, man tika celta neslava, kļuvu par mērķi uzbrukumiem; līdz 2004.gadā biju spiests emigrēt uz Lielbritāniju.

Tomēr ceru, ka man būs iespēja parādīt savu kompetenci arī pārējiem Latvijas iedzīvotājiem. Piedāvāju Latvijas valdošajiem meklēt izeju no strupceļa, kurā tie sevi iedzinuši.

Ko varu pastāstīt par sevi? Esmu individuāls uzņēmējs, mana darba vietne ir https://www.rbwalling.co.uk/ , turpat atrodama mana adrese un cita kontakta informācija. Īss CV ir iepriekšējā vietnē, ja ir interese, varu sniegt vairāk informācijas. Iespējams sazināties ar e-pasta palīdzību r.bruners@societyandnature.org un ridsbruners@protonmail.com. Ja Jums ir viedoklis vai jautājumi, lūdzu nekavēties tos uzdot.

Vai iespējams paust atbalstu vai noraidījumu manam piedāvājumam? Biju iesniedzis priekšlikumu izveidot iniciatīvu portālam ManaBalss, tomēr saņēmu pamatotu atteikumu. Tāpēc aicinu izteikt savu viedokli Saeimas deputātiem https://www.saeima.lv/.

Vai manu programmu iespējams realizēt tikai no Valsts prezidenta pozīcijas? Nē, kā Latvijas patriots es virzīšu savu programmu jebkurā gadījumā. Manā rīcībā ir līdzekļi, ar ko panākt vēlamo rezultātu, neesot Latvijā un pārvarot iestāžu pretdarbību. Tomēr šajā gadījumā iespējams, ka programma netiks realizēta pilnā apjomā, tas aizņems vairāk laika un lieku reizi apliecinās Latvijas pārvaldes līmeni un būtību.

You may also like...

5 Responses

 1. AGedroics saka:

  Bruners gatavo palātu Tvaika ielā sev un Grantiņam!

 2. :: saka:

  Diezgan droši, ka tas Hmmm nav LL, savādāks rokraksts, un LL ir liberālāks, tāpēc publicē to, ko citi neiedrošinās, bet citi gan ir zem dienestu (vai citu vareno tupeles). Atcerieties, kad Linardu arestēja, tikai Lapsa uzdrošinājās par to rakstīt, citādi neviens pat to nezinātu.
  A.Gedroicam. Kad Grantiņš nāks pie varas, tad varbūt jums izgādās vietu Tvaika ielā, pa draugam :))
  .
  .
  .
  Admins
  Gedroicam vieta tur nav jāgādā, jo viņš jau tur atrodas.
  Kas attiecas uz LL publikācijām mana aresta laikā, tad tās tika veiktas pavisam ar citu nolūku !
  Viņš, tāpat kā citi mēdiji, kanstatēja vienīgi tikai faktu. Nekāda mana politiskā darbība netika pieminēta un apspriesta… .
  Viņš VARĀ un BAILĒS 2 mani un visu latviešu tautu ir uzskatījis par idiotiem… .
  Viņš ir mūsu tautas visniknākais ienaidnieks !
  Visīstākais MOSSAD darbinieks.

 3. RB saka:

  Vispirms, sirsnīgs paldies LRTT par iespēju publicēties un arī izvirzīt savu kandidatūru. Es cenšos publicēties arī citur, jo vēlos iepazīstināt ar savu pozīciju pēc iespējas lielāku sabiedrības daļu.

  Sakarā ar aizņemtību savā maizes darbā, patlaban nevaru komentēt detaļās, bet darīšu to pie pirmās izdevības. Atzīmēšu tikai, ka man tikt klāt ir grūti, parasti nolīgst vietējos kriminālistus, ja grib man ieriebt. Tas droši vien sanāk dārgi, un arī jāsaskaņo dažādos līmeņos.

  Man ir māte, kura dzīvo Latvijā. Viņa ir saņēmusi paziņojumu par izlikšanu no dzīvokļa. Manai 87 gadus vecajai mātei ir jāatstāj dzīvoklis, kurā viņa dzīvo apmēram 60 gadus, līdz maija beigām. Tagad nu domājam, ko darīt.

 4. levis saka:

  Tas levis pauž viedokli,ka viņš nebūšot dzeltenās preses varonis…… No dzeltenās rases varonis viņš gan nebūs ,viņš ir pakalpiņš……

 5. ne tas princips saka:

  “… Kas tur slikts, ja kāds piesaka sevi par LR prezidenta amata kandidatu ?…”

  Slikts ir tas, ka no nepareizās KASTAS !

  Ja piesakās boļševikžīdi, vai to atvases,
  tas ir pareizi. :)))

  Ja piesakās latvieši vai Latvijai lojālie,
  tas ir lielākais nāves GRĒKS !!!!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.