LRTT atgādina, kas par mēslu ir Vējonis !

Par Vējoni- viņa morāli un “viņa” izvēli !

Šajā rakstā runāsim par Vējoni un viņa spējām “izvēlēties”.

Runāsim tādā valodā, kāda viņa būtībai ir tuva un saprotama… .

Par cilvēku runā viņa darbi un runas.

Kādi tad ir viņa darbi / runas ?

Pirmie vārdi no “tribīnes” pēc viņa “ievēlēšanas” par LR prezidentu bija: “Laikam no sākuma jāierauj !”

Kādam sabiedrības slānim ir raksturīga šī frāze, neprasa paskaidrojumus ! Pēc šīm pašām “vēlēšanām”, izskrienot no Saeimas ēkas pirmā saruna(dota atskaite) telefoniski skanēja krievžīdiski !!! ŽurnalisTEĻI, kuri barā skrēja aiz viņa, tika pilnīgi ignorēti, bet žurnālisti taču ir tie, kuri pasniedz ziņas tautai ! Tātad, ignorējot žurnālistus, tika ignorēta arī tauta, bet tas jau šo Pleskavas pijāku maz interesēja, jo viņu par prezidentu “pataisīja” Latvijas valsts izlaupītāji !!! Un tālākā viņa uzvedība…, esot par prezidentosu viņam “izlien” visas dzīvnieciskās perversijas…savas sievas vietā viņš nogrābj kādu padauzu…un kā internetā lasām: “Vējonis velk uz desu prezidenta kancelejas darbinieci Egitu Kazeku !” Nemaz jau nerunāsim par viņa “uzstāšanās— un runas manierēm”, kuras pat neatbilst ķēkšas intelektuālajam līmenim !!! Viņš pats jau to nemaz neapjēdz, neapjēdz tāpēc, ka viņš nemaz nav pieskaitāms pie cilvēku rases. Ja viņš būtu cilvēks, tad varētu sacīt: “Viņa stulbums un varaskārē ir pilnībā aptumšojis viņa prātu”, bet tā kā viņš nav viens no mums, tad tas uz viņu nav attiecināms.

Viņa atsacīšanās apžēlot Ansi Ataolu Bērziņu, tieši norāda uz viņa izcelsmi- žīdsātanists(krievžīds- hazārs), visīstākais reptiloīds !!! Tādam nav ne mazākā iespēja izprast cilvēcisko morāli un orientēties homo sapiens sabiedrībā !

Tieši tāds bezsmadzeņu idiots arī ir vajadzīgs Latvijas valsts ienaidniekiem: komunistiem, čekistiem un krievžīdiem, visiem tiem, kuri atrodas pie teikšanas !

Šodien šis sarkanžīdu cionistu ieliktenis jūtas ļoti svarīgi, jo viņam ir jānominē ministru prezidentu kandidāti !

Vai pats viņš izdara spriedumus / secinājumus ?

Protams ka nē !

-Pašlaik tiek meklētas kombinācijas, lai noteicošajos amatos būtu tie, kuri jau turpat vai trīsdesmit gadus veic Latvijas izlaupīšanu.

-Viņš bija tas, kurš nevēlējās ar mani tikties, bet tai vietā atbalstīja manis fizisku iznīcināšanu !

-Pasaule pēc prezidenta spriež arī par tautu, jo tā nezina, kas šo ķēmu izvirzīja

Viņš ir lāsts un kauna traips mūsu tautai !

Ja runājam par nominācijām: vai prezidentam, kuram nav pilnīgi nekādi nopelni Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanā, nevajadzētu pieaicināt pie sevis tos, kuriem šie nopelni ir un tad kopīgi izvērtēt situāciju, kura šodien ir katastrofāla priekš latviešu tautas ?

Kā redzam, tad viņa padomnieki NOMINĀCIJAS jautājuma ir Latvijas izlaupītāju banda, nevis Atmodas avangarda personas !!!

Cionistu- komunistu kājstarpes sanitār Vējoni, atgādinu: Aiz manis 1987. gadā nāca 99% latviešu tauta !

Cik % procenti ir aiz tevis ?

Tikai Latvijas izlaupītāji !

Nu neizmukt tev no soda !

Kopā ar godmaņiem & co tiksi nosists, jo pakārt tevi nepagūs… .

19.11.18                  L. Grantiņš

You may also like...

6 Responses

 1. Māris M. saka:

  Ne velti lietuviešu prezidente Grībauskaite “svētdien neieradās uz Latvijas Republikas proklamēšanas 100. gadadienai veltītajām svinībām Rīgā”. Nedomāju, ka pie vainas bija lidmašīnas “tehniskas problēmas”.

  Šis notikums drīzāk ir nopietns signāls, ka lietuvieši ir sapratuši Latvijā notiekošo.

 2. Urbejs saka:

  Izskatās, ka prezidents kā nākamo ministru prezidenta kandidātu būs spiests nosaukt Gobzemu. Tad pēc teātra pāris nedēļu garumā tiks iecelts saulītē (gluži kā VVF) īstais kandidāts.Un viss liecina, ka tas būs”bezpartejiskais”no pilsētas,kurā piedzimst vējš.Jā un viņš jau ir atstājis mēra krēslu.

 3. Skats no malas saka:

  Kad sho Ogres pamulki, viena plaukta liekamu ar kadu nodzerusos bezpajumtnieku vai traktoristu lika par prezidentu, es domaju, ka Mate Zeme ir atverusies !!! Ja paskatamies uz shiem mesliem, kuri lepni devejusi par prezidentiem, tad tadiem garigajiem kropliem ticis prezidenta amats ne vez iemesla – normalus cilvekus tur likt nevar, saks ko darit tautas laba. Bet uz sho pamulki paskatoties jau viss top skaidrs !

 4. valoda saka:

  ņemsim piemēru no ASV,tur prezidents var būt[arī augstāk stāvošie ´;priekšnieki;]var būt ar ;pareizu valodu……

 5. xx saka:

  Esot politikā, Eunars Repše nepārtraukti mudināja iedzīvotājus palikt Latvijā, pašiem kaldināt valsts ekonomiku un pirkt te īpašumus, lai nepieļautu Latvijas izpārdošanu ārzemniekiem. Tomēr pēc neievēlēšanas Saeimā ekspremjers arvien mazāk laika pavada dzimtenē, tā vietā priekšroku dodot dabas dailes baudīšanai Francijas Alpos. Repše ar visu ģimeni nereti pat vairākus mēnešus uzturas Šamonī kūrortpilsētiņā, no kurienes sociālajos tīklos regulāri publisko krāšņus piedzīvotā un redzētā fotomirkļus.

  Tā raksta prese par meli un zagļi Eināru Repši. Līdzīgi E.Repšem uz ārzemēm ar sazagto naudu uz ārzemēm ir pārcēlušies daudzi “politiķi” (Repše, Labucka, Štokenbergs, Krupņikovs, Āboltiņa, Dombrovskis, Brigmanis u.c.), specdienestu vadītāji (Vaškevičs u.c.) un viņu “spermas produkti” (Brigmaņa, Repšes, Krištopāna, Maizīša, Paula u.c.)

 6. vai žurnālistu slāviskā paviršība ? saka:


  Grībauskaite neieradās uz svinībām „tehniskas problēmas“ dēļ, jo nevarēja saprast, uz kādām svinībām braukt:
  – uz Latvijas SIMTGADI,
  vai
  – uz simt gadiem, kopš NEATKARĪBAS DEKLARĀCIJAS paziņošanas.

  Netā, blakus esošajos rakstos, lietoti ABI nosaukumi :-)) !

  Protams, “kurš pirmais to iesāka”, pa arhīviem ir praktiski neiespējami noskaidrot.

  Acīmredzot, tādas pat, “brīvā tulkojumā”, no briselēm pienāk arī direktīvas, kuras “uz vietas” tiek “vēl brīvāk pāriztulkotas”.

  Tante negribēja nonākt tādā pat situācijā kā Klintons, kad tas Rīgā sāka runu, slavējot propadomisko “attīstību” :))

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.