Santas Ezergailes draudi LVB priekšēdim V. Eihmanim !

Sātanistu šaika,- viltus latvieši:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=37&v=wV5ulLDDJ4g

Visi, kuri šajā video redzami, ir sātanistu sektas locekļi !!!

Šie sātanisti, latviet, zog ne tikai tavu dzīvi un tavu bērnu nākotni, bet arī mūsu valsts nākotni !

Viņi neko nerada, viņi māk tikai parazitēt un slepkavot. Šodien runāsim par vienu jaunu sieviešu dzimtas radību, kura ir izteikusi LVB priekšsēdim draudus, kas neiekļaujas vesela cilvēka apziņā. Par šo Ciānas radību(Santa Ezergaile) mēs jau rakstījām šajā rakstā:

“Divas taisnības, kura tuvāk Patiesībai(atvērt) ?”


Iepazīstieties un tad pakomentēsim: From: Santa Ezergaile <santa.ezergaile@gmail.com>
Date: 2017-12-01 3:13 GMT+02:00
Subject: Brīdinājums
To: vilors.eihmanis@gmail.com

Vilor, Tu nobloķēji mani Facebook un ar to tikai dari milzīgu prieku saviem pretiniekiem!

 Esmu jau vairākkārtīgi  saņēmusi sūdzības par biedrību, respektīvi, Tavām publikācijām un citu darbību, kas var Tev pašam atspēlēties. 

 Tu izlēmi, ka situāciju atrisināt un konstruktīvu dialogu novēlies, tālruni necel un e-pastus neatbildi 2 nedēļas.

 Visam ir savas robežas. Gribēju Tev palīdzēt, bet diemžēl nākas secināt, ka tas veselā saprāta ietvaros nav iespējams.

 Santa 


Sātanisma sērga !!!

Es, protams, ar sarkano marķēju vietas, kuras ar viņas pašas vārdiem runājot,- veselā saprāta iespējās nav izskaidrojamas, jo vairāk taču tāpēc, ka dzīvojam demokrātiskā vidē, kā mums tas tiek skaidrots.

Šī “jaunkundze”, cik noprotams pēc “vēstules”, nāk no vides, kurā tādi jēdzieni ir sveši, no vides, kurā valda Talmūda gars.

No šīs “rekomendējošās vēstules” dveš 1940. g. nāves un asins smārds.

(milzīgu prieku saviem pretiniekiem!) Kādā veidā tad tas milzīgais prieks pretiniekiem izpaudīsies un, kuri tad ir V. Eihmaņa pretinieki ? Pagaidām var izsecināt tikai to, ka pati Santa Ezergaile atbilsts pretinieka statusam. Tāpēc jau tik neadekvāta reakcija.

Kā ķīnietim uz “pieres” ir rakstīts, ka viņš nav latvietis, tāpat arī sakāms par Santu, ka ar latviešiem viņai nekas kopīgs nav, tad kāpēc tāds uztraukums par latviešu vēlētāju un viņu biedrību ?

(esi nolēmis nepildīt pienākumus) Kāpēc netiek minēti šie “pārkāptie” pienākumi ?

Un, tagad, latviet, klausies uzmanīgi !!!

(var radīt negatīvas sekas biedrībai un cietīsi ne tikai Tu, bet diemžēl arī Tava ģimene) Šie vārdi sevī satur sātaniskā boļševisma- cionistu ideoloģiskās dogmas MATRICU.

Šie vārdi nozīmē iznīcību- asinis, ciešanas, nāvi šī vārda burtiskajā(fiziskajā) izpratnē.

Pēc tāda principa Latvijā darbojās žīd-boļševiki pēc 1940. g. okupācijas.

Jājautā: Kas tu, nožēlojamā smerdele, tāda esi, ka uzdrošinies izteikt LVB priekšsēdim Viloram Eihmanim šos iznīcību un nelaimi vēstošos draudus ? Ja sabiedrība būtu sevi apzinoša un demokrātiska pēc satura, tad tev, tajā vietā, kur noķertu, tiktu izrauta mēle un tur pat arī aprakta, jo tu esi sava veida mēra modifikācija. Kristīgā leksikā runājot- SĀTANISTE.

Cik gan primitīva ir tava psiholoģiskā bāze, bet sātanistiem tā jau arī savādāka nevar un nedrīkst būt, jo, kā jau minēju, izejas punktu- MATRICU, nedrīkst mainīt.

(Esmu jau vairākkārtīgi  saņēmusi sūdzības par biedrību, respektīvi, Tavām publikācijām un citu darbību, kas var Tev pašam atspēlēties.)

Lūk, arī žīdiski- boļševistiski primitīvais psiholoģisms,- runāt visuaptveroša formā, neko nekonkretizējot. Tātad, atkal atklāts brutāls drauds: jo tas taču tev pašam, Vilor, var atspēlēties !!! (LRTT piezīme: atspēlēties Viloram var tas tik daudz, ka viņam būs jāvelta reiz laiks, jāierodas uz tiesas procesu un jāliecina par taviem noziegumiem pret latviešu tautu) m

(Gribēju Tev palīdzēt, bet diemžēl nākas secināt, ka tas veselā saprāta ietvaros nav iespējams.)

Un, kā tad izpaustos tava veselā saprāta palīdzība ? Tu pati ar savu “sievišķo personību” būtu spējīga viņam palīdzēt, vai tev tomēr ir kādi “palīdzības” resursi ?


EPILOGS

Protams, ka ne jau tu, Santa Ezergaile(neba tu tā esi, par ko uzdodies. Patiesību var meklēt šajā informācijā- http://188.68.49.144/?p=40866 ), kādam esi spējīga “palīdzēt”. Ja no viņas atdalītu tos, kuri viņu izmanto, un, kuriem tā aiz sava degradētā lepnuma kalpo, tad pāri paliktu viena smirdoša, mēsliem noķēzīta, mēslu vabole.

 Ir zināms, ka šī draudētāja- jaunā sadiste, ir cieši saistīta ar Jāņa Bordāna JKP(pareizais atšifrējums:jaunā komunistiskā partija). Savukārt,- J. Bordāns ir ciešā sadarbībā ar cionistu Egilu Levitu, kurš līdz šim ir piedalījies viesos noziegumos, kas saistīti ar Latvijas valstiskuma iznīcināšanu- izlaupīšanu un latviešu padzīšanu no savas Dzimtenes.Viņš ir iesaistīts L. Grantiņa prettiesiskajā- zvērīgajā arestā un slepkavības mēģinājumā. Latvieša Induļa Roņa slepkavība tika izstrādāta E. Levita aprindās… .

Par šo izdzimteni ir pietiekoši daudz aprakstīts. DP noslepkavotais latvietis- profesors, vēsturnieks Indulis Ronis sacīja skarbus vārdus. Jānis Bordāns, esot Iekšlietu ministrs, sadarbībā ar ES darboni E. Levitu, nobēdzināja viņa sūdzību, kurā bija aprakstīta sarkanā nacisma atdzimšana Latvijā. “Sarkanais nacisms” ir nekas cits, kā cionisms- žīdu nacisms.

Komunisms ir maska jūdaisma totalitārismam.

Tas ir ārprāts, – vairāk kā simts miljonu nevainīgu cilvēku dzīvības !!!

Un tam šodien kalpo šī jaunā censone- Santa Ezergaile.

Lai dies’ viņai stāv klāt Lielajā rēķinu slēgšanas dienā.

Mēs viņu atradīsim un izvilksim kā žurku aiz astes, kaut arī viņa būs nolīdusi elles vistumšākajā stūrī.

Bet cerēsim, ka viņu, kā liecinieci, “novāks” savējie, tāpat kā Konstantīnu Jevgeņjeviču Pupuru(Pupurs taču zināja ļoti daudz personas, kuras viņu konsultēja un tas jau pie politisko laiku maiņas, ir ļoti bīstami).

Indulis Ronis savā iepriekš pēdējā sarunā ar mani sacīja: “Jūs, Grantiņa kungs, Jāni Bordānu manā vārdā variet dēvēt par noziedznieku. Viņa partijā es netaisos iesaistīties, jo tad kļūtu viņam līdzīgs !”

Visa šī banda ir pakļauta MOSSAD.

Latvijā šo sātanistu marionetes ir žīdi- Ivars Godmanis un Aivars Borovkovs, bet viņu pavēļu īstenotāji ir Rihards Bunka ar saviem palīgiem Rihardu Kozlovski, Normundu Mežvietu, Ēriku Kalnmeieru un pārējiem represīvo orgānu darboņiem.

Viņi visi zina, ka, pēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijā, viņi visi tiks pakārti starptautiskajā arēnā.

Viens ir skaidrs, Santas Ezergailes aktivitātes ir ļauns vēstnesis, kas vēstī 1937. g. sarkanā terora atkārtošanās draudus pret latviešiem kā etnosu !

03.12.17    L. Grantiņš


Šeit redzami Santas un viņas padomdevēju “vecvectēvi”, visi “izredzētie”:

okupācijas režīmi baltijas valstīs 1940 – 1991 – ETIS

https://www.etis.ee/File/…/2dca268a-8f66-4dd6-93d8-dd3f1b54f828?…25…

05.11.2008 – … bēdīgi slavenā valsts drošības tautas komisāra. Semjona Šustina jāatzīmē LKP CK Orginstruktoru nodaļas sektora vadītājs Moisejs. Zvjagins, Latvijas Valsts kuģniecības priekšnieks Isaaks Sag-Sadogurskis, Latgaļskaja pravda atbildīgais redaktors Benjamins Budovskis, kā arī daži zemāka ranga darboņi.

Lūk, visa židovščina, Santas Ezergailes aizmugure:

http://lpra.vip.lv/sustins.htm

You may also like...

4 komentāru

 1. Valdis Freimantāls saka:

  Par draudu izteikšanu ir paredzēta kriminālatbildība!

  Sabiedrība nedrīkst ciest!

  Latvijas sabiedrība jau 24 gadus cieš no bandītiska grupējuma, kas 1993. gada 18. februāra naktī VARMĀCĪGI piesavinājās Rīgas Latviešu Biedrības identitāti.

  Vai to var apzīmet un klasificēt par reiderismu?

  Manuprāt svešas identitātes piesavināšanās ir vissmagākais NOZIEGUMS!

  Santas Ezergailes piederība komunistu un čekistu pretlatviskajam grupējumam ir materiāls, kas jāpēta. (Jo draudēt Vēlētāju Biedrības vadītājam ir smags, krimināli sodams nodarījums un demokrātiju apdraudošs ekscess).

  Sabiedrība ir jāaizstāv!

  Sabiedrība ir daudz cietusi.

  Sabiedrība ir satraukta un pamet Latvijas valsti masveidīgi!

  Mūsu uzdevums ir aizstāvēt mūsu bērnus un ģimenes pret N O Z I E D Z N I E K I E M.

  Aicinu Latvijas sabiedrību apvienoties likumības atjaunošanai H86 rindās.

  Aicinu visus nepieļaut pretlatviskajiem spēkiem Latvijas identitātes kropļošanu, jo Latvijas valsts identitate ir izkropļota.

  Visi, kuri pazīst Santu Ezergaili tiek lūgti sniegt ziņas par viņas atrašanās vietu un viņas bīstamajām aktivitatēm. (Telefonu un e pasta adresi).

  Lai atgrieztu tautai ticību Latvijai – mūsu pienākums ir visādi atbalstīt godīgos cilvēkus, kuri veršas pret komunistu un čekistu patvaļu 4. maija valstī.

  Mūsu uzdevums ir atgriezt Latvijas labo slavu un panākt labklājības un tiesiskuma atjaunošanu dzimtenē.

  Nav pieļaujama latviskās identitātes graušana, kā to dara Santa Ezergaile.

  Jautājums.

  Kādēļ Santa Ezergaile neaicina atjaunot visas 1940. gadā iznīcinātas latviešu biedrības?

  Vai viņa nesaprot, ka tikai latviešu biedrību atjaunošana garantē mūsu svēto tradīciju atjaunošanu.

 2. meita saka:

  Ģimenes ir visiem,un visiem par to ir jādomā.

 3. Valdis Freimantāls saka:

  Vai Santa Ezergaile var izskaidrot, kadēļ viena superkolekcija (Gaidim Graudiņam) atrodas valsts aizsardzībā, bet otra (Valdim Freimantālam) tiek neželīgi un ciniski iznīcināta Rīgas Latviešu Biedrībā Māmuļā 1993. gada 18. februāra naktī?

  Vai tādēļ, ka pirmais ir Vācijas pilsonis, kura intereses aizstāv Vacijas likumi, bet otrais Latvijas pilsonis, kura patriotisko darbību apkaro KGBistu un komunistu pretlatviskie spēki, kuri ir pie varas Latvijā?

  Lūdzu Santai Ezergailei to noskaidrot un dot zināt Tautas tribunāla lasītājiem!

 4. Jančuks saka:

  Zēni, jūs laikam neprotat koķetēt ar mīlīgām un skaistām dāmām…
  Šāda ”bižu raustīšana” ir mazliet par skarbu !

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *