Kas paglābs “ebrejus”, kad pasaule uzzinās…

Zaļš, tautastribunals.euEbrejiGrantiņšSuharenkoZatlers.LRTT1

Kas paglābs “ebrejus” ?!

Noskatieties un tad lasiet tālāk: https://www.youtube.com/watch?v=pEFSMwajJSc

Pirmkārt, ir lietots nepareizs vārds- ebreji, pareizi ir- žīdi.

Ar ebrejiem nekas nenotiks, tie tiks pasargāti(tā tas ir rakstīts un tā tam būs notikt).

Ko nozīmē apzīmējums- ebrejs ?

Tas ir garīgs apzīmējums. Tiešā tulkojumā: cilvēks no pretējā krasta. Tas jūds, kurš atmetis veco sātanisko ticību- pieņēmis jauno, Kristus mācību.

Vai ievērojāt, ka Latvijā šie sātaniskie krievžīdi- Hazārijas pecteči sevi ar varu ir piespieduši saukt par ebrejiem ! Viņi grib būt te, kas nav un arī nekad nav bijuši.

Šodienas Izraēla nav nekāda jūdu valsts, bet gan judaistu(judaisms) valsts, kura savā būtībā ir antisemītiska. Viss ļaunums ir koncentrēts tieši šajā nelikumīgajā(starptautiski prettiesiskajā) veidojumā.

Žīdi nav tauta etniskā izpratnē. To arī nepārprotami pasaka viņu pašu cilvēks- profesors kabalists Laitmans. Šis VIDEO ir “pazudis” no You Tube, bet ir vēl kāds cits, kas netieši pasaka, ka žīdi nedara to, ko vajadzētu viņiem darīt un, ka visa pasaule viņus uztver un vērtē negatīvi: https://www.youtube.com/watch?v=L6Qg8T9djvE

Kas tad ir šie žīdi ?

Viņi ir sātaniskas ticības pārstāvji- sātanisti, kuri grib pārņemt visu pasauli. Gandrīz jau tas ir izdevies. Tā ir ģenētiski degradējusies sekta, kurai garīgās novirzes ir sešas reizes vairāk nekā pārējiem. Savas rindas viņi paplašina piesaistot jūdaismam cilvēkus no malas vai arī veicot prātam neaptveramus noziegumus pret cilvēci. Šoreiz nerunāsim par viņu tiešajiem asinsdarbiem, bet par kaut ko tādu, kas grūti iekļaujas normāla cilvēka apziņā.

Un tā:

Vācu nacistiem bija programma kā savu tautu ģenētiski uzlabot. Tika atlasītas veselīgas nordiska izskata vācietes. Izvietotas viņas tika sanatorijveidīgās “nometnēs”, kur pie viņām savus frontes atvaļinājumus pavadīja tādi paši nordiska izskata veselīgi SSieši ar varoņgēnu, kuri kaujās sevi bija pierādījuši kā varoņi. Tā rezultātā dzima tukstošiem bērnu. Pēc kara šos bērnus savāca amerikāņi un ievietoja priviliģētos bērnu namos. Pēc tam it kā viss tika aizmirsts. Kad par viņiem sāka interesēties, izrādījās, ka viņus visus pievākusi Izraēla… !!!

Un tagad, latviet, klausies ļoti uzmanīgi: ” Tāda pati anomālija padomju okupācijas gados bijusi vērojamā arī statistikā par dzemdībās mirušo zīdaiņu skaitu, kur latviešu tautības zīdaiņu mirstība brīžiem sasniegusi pandēmijas līmeni.” I. Ronis: http://tautastribunals.eu/?p=32423

Vēsturnieks- profesors Indulis Ronis, protams, toreiz nevarēja zināt šo “nāves” cēloņu īsto iemeslu.

Vai ievērojāt, ka tiek runāts tieši par latviešu tautības bērnu ārprāta lielo mirstību ?! Šo latviešu bērnu skaits ir skaitāms daudzos tūkstošos.

Neviens no šiem latviešu bērniem nenomira !

Viņi visi tika aizgādāti uz Izraēlu.

Kāpēc tieši latviešu bērni ?

Šeit runa ir par ģenētisko kvalitāti. Tā saucamo krievu gēns viņiem nebija vajadzīgs, jo neatbilda augstākajām prasībām. Latviešu tautas sasniegumi pirmskara Latvijā bija pasaules pašā spicē.

Latvieši ir pazīstami kā teicami karotāji un viņu garīgais līmenis stingri pārsniedz cilvēces vidējo. Mūzikā latvieši ieņem elitāru vietu. Tieši tādi cilvēki jūdaistiskajai Izraēlai ir vajadzīgi, lai sevi demonstrētu pasaulei.

Brazīlijā šāda Izraēlas darbība, kad tika zagti kvalitatīvi bērni, tika atklāta. Daudzus, kuriem varēja pierādīt vecākus, Izraēlai bija jāatdod atpakaļ. Šis skandāls tika ātri apklusināts… .

Ar bērnu zagšanu vēl nepietika. Lai degradētu latviešu tautas genofondu, komunisti(Komunisms un komunisti ir nekas vairāk kā piesegs jūdaisma totalitārismam) pieņēma vēl ko zemiskāku. Dzemdību namos tika mainīti bērni. Latviešu un tā saucamo “krievu tautības” dzemdētāju starpā. Lielās pilsētās tas tika darīts masveidā.

Cionistu(žīd-nacistu) noziegumi pret latviešu tautu ir prātam neaptverami.

Pār viņiem nāks KARMISKĀ atriebība. Tā pļaus ražu, ko paši noziedznieki sējuši. Ne cilvēki un pat ne Dievs nebūs spējīgs šo atriebības procesu apturēt… .

Tāpēc jau, latviet, čekas maisi nedrīkst tikt atvērti.

Tajos ir ne tikai stukači, bet visi slepenie čekas lēmumi, kā jāiznīcina latviešu tauta !!!

Šodienas Izraēlas elitārākā sabiedrības daļa sastāv no vācu SSiešu, latviešu un citu tautu zilacainiem pārstāvjiem. Viņiem visiem ir iepotēts sātaniskais cionisms- naids pret svešajiem, tā saucamajiem gojām(lopiem).

P.S.

MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ,REINIKS,ĀBOLTIŅAĢimenes piedzīvojums par latviešu bērnu zagšanu. Manas sievas māsai 70tos gados piedzima veselīgs un dūšīgs dēls. Piedzimstot tas tika parādīts. Nākošajā dienā tika paziņots, ka bērns esot nomiris… . Mirstīgās atliekas netika parādītas… . Pēc visa šī skandāla viņa vairs dzemdību namā nedzemdēja, bet mājās… .

Lūk, tā !!!

Tad jautājums paliek atklāts: “Kas notiks ar ebrejiem, kad pasaule uzzinās, ko viņi ir izdarījuši ar cilvēkiem ?”

Saliekot kopā visu šo sarežģīto puzli, mēs varam “atšifrēt” vēl ko citu. Piemēram, kam kalpo Arturs Priedītis, ja tik neiedomājami rupji melīgā veidā diskreditē latviešu tautu ?

Kāpēc Lato Lapsa viņu publicē ?

Par izteicieniem, kurus lietojis A. Priedītis pret latviešiem, viņam būtu piemērojams pamatīgs cietumsods:

Arturs-Priedītis.L.-Grantiņš-Bitenieks-Dzintars. Bitenieks“Mans tēvs arī tika mobilizēts vācu armijā. Taču viņš dezertēja, tika noķērts un ieslodzīts Liepājas cietumā, no kura iznāca pēc 9.maija. Viņš nekad nelepojās, ka karoja pie fašistiem. Var pat teikt, ka latvieši ir ne tikai nevērtīga tauta, bet arī nolādēta tauta, ja var tādu lopisku naidu izjust pret saviem glābējiem. Jūs dzīvojat Vācijā. Tur viss ir radīts vāciešu rokām, ar vāciešu galvu. Es dzīvoju Rīgā, kur viss ir radīts arī ar vāciešu, krievu, ebreju rokām un galvu. Latvieši tikai “strādāja” mazmājiņās, dodot tautsaimniecībā neizmantojamu produkciju.(šo tekstu A.P. man uzdrošinājās pat personīgi atsūtīt)Tālākie izvilkumi no PIETIEK.com

„Latviskā dzīvesziņa” uzskatamā par nacisma modifikāciju un tā ir mūsu “nacionālo spēku” spēkbarība.”

“Pašlaik var jautāt: vai latviešu amorālā stāja bija vai nebija viens no ieganstiem (galvenais iegansts) vāciešu idejai iznīcināt latviešus kā nevērtīgu tautu?”

“Latviešu noziedznieki vadās no sava latvisko morālo vērtību kodeksa. Bet tas jau ir ļoti bīstami. Tas apdraud pasauli. Tas apbraud citas tautas, citas valstis, kurām ir tagad visas tiesības enerģiski vērsties pret nacisma jauno modifikāciju.”

” Tas ir tas, ko pašlaik formē mūsu debilie nacionālie spēki – mūsu stulbie naciķi. Kā zināms, viņi formē jaunu zinātni – “latvisko dzīvesziņu”. Jaunā zinātne tiks mācīta skolās. Tas būs jauns mācību priekšmets. Tā veidošanas iniciatīva pieder mūsu debilajiem naciķiem. Stāsta, ka Vineta Poriņa ir galvenā debilās idejas autore un virzītāja.”

“ Žēl, ka vācieši neuzvarēja karā. Tad cilvēcei nebūtu tāds kauna traips pie Baltijas jūras.”

Judaisms.LRTT.Izraēla. ebreji, žīdi. Grantiņš. - KopieJa par šeit sacīto, it sevišķi jau par pēdējo citātu, nav jāiespundē aiz restēm, tad jau vispār tādi cietumi nav vajadzīgi. Tas nesaprotamākais, ka portāls PIETIEK.com to visu tiražē, tātad atbalsta žīdnacistu propagandu, kas drīz pasaulē beigsies ar grandiozu asins izliešanu.

Lūk, ar tādām publikācijām Arturs Priedītis cenšas novērst uzmanību no žīdu noziegumiem pret latviešu tautu. Lasot Priedīša “secinājumus” par latviešiem kā idiotu un noziedznieku tautu, nevienam neienāks prāta padomāt, ka latviešu bērni tika zagti žīdu “sektas” garīga potenciāla uzlabošanai.

Žīdi tak paziņoja visai pasaulei: “Latvieši bija labāki žīdu šāvēji par vāciešiem !”

Jurists Andris Grūtups dokumentāli pierādīja, ka neviens latvietis nevienu žīdu nebija nošavis, jo tādas lietas uzticēja tikai vāciešiem.

Rīgas žīdu šāvēju komanda sastāvēja tikai un vienīgi no vāciešiem.

Tad arī ir saprotams, kāpēc Grūtups izdarīja “pašnāvību” !

Bet tagad, latviet, UZMANĪBU !!!

Arturs Priedītis ar šo rindkopu sevi nodod, pilnīgi apstiprinot šajā rakstā sacīto: “Latviešu noziedznieki vadās no sava latvisko morālo vērtību kodeksa. Bet tas jau ir ļoti bīstami. Tas apdraud pasauli. Tas apdraud citas tautas, citas valstis, kurām ir tagad visas tiesības enerģiski vērsties pret nacisma jauno modifikāciju.”

Ja mēs esam tik mazattīstīti, stulbi un mazvērtīgi, tad kā mēs varam būt bīstami visai plašajai “gudro ebreju” pārvaldītajai pasaulei ?

Viennozīmīgi, ka A. Priedītis ir cionistu spices pārstāvis “latviešu tautas miesā”, TROJAS ZIRGS- provokators un arī nodevējs, jo noteikti ir LR pilsonis.

Artur, visam reiz pienāk gals… .

Artur, Tu esi žīdu nacists !

Artur, Tu esi no sava tēva – velna, un tev gribas piepildīt sava tēva kārības. Viņš no paša sākuma ir bijis slepkava un nestāv patiesībā, jo patiesības nav viņā. Melus runādams, viņš runā pēc savas dabas, jo viņš ir melis un melu tēvs.””

29.08.17      L. Grantiņš

You may also like...

7 komentāru

 1. Ernests saka:

  Nabaga Daugavpils. Tur jau tā pilns ar PSRS laikā iepludinātajiem krieviem un vēl starp parējiem arī šāds priedītis. Lai velns parauj, kas jāparauj!

 2. Valdis Freimantāls saka:

  Par žīdu biedrības apmeklējumu pēc Rīgas Latviešu Biedrības brutālās iznīcināšanas 1993. gada 18. februāra naktī.

  Gan Vulfsonam personīgi, gan Ēbreju biedrības vadībai izstāstīju par TERORISTISKO Rīgas Latviešu Biedrības likvidāciju 1993. gada 18. februāra naktī, cerot uz izpratni un nekavējošu protesta akciju pret šo klajo – bezprecedenta nelikumību Latvijā. (Nakts laika likvidēt kriminālām metodēm, likumīgi atjaunoto Latvijas valsts galveno sabiedrisko organizāciju)!

  Rezultāts – pilnīgs klusums!

  Secinājums.

  KGB tīklojums aptvēris visas sabiedriskās organizācijas Latvijā.

  Tas pats bija ari Igauņu biedrībā un Itas Kozakēvičas vardā nosaukto nacionālo biedrību centrā Slokas ielā. (patiešam visaptveroša KGBistu solidaritāte Latvijas sabiedriskajās organizacijās).

  Jo visu nacionālo kultūras biedrību vadītāji (ar Rafi Haradžanjanu priekšgalā) ir KGBistu A U G S T Ā K Ā S uzticamības kadri.

  Bet par to Latvijā neviens politiķis nedrīkst pat ieminēties!

  Mēs dzīvojam Latvijā, kur komunistu atbalstītaju ģimenes peldās naudā un pārticībā, bet antikomunistu ģimenes slīkst nabadzībā un izmisumā (kā vēl nekad) arvien dziļāk.

  Un nacionalitātei šeit nav nekādas nozīmes!

  Latvija ir polarizējusies KGBistos un prastā tauta!

  Visa vara Latvijā šodien pieder pirmajiem.

  A U G S T Ā K Ā S KGBistu uzticamības personas šobrīd dominē Latvijas politikā un ekonomikā! (Kadri nosaka visu – vecs čekistu aforisms).

 3. b. saka:

  Arabi un afikanu tautas ari vINJUS neciehs….
  Semiiti ir visas siis puses! KAM var paarmest aaantisemiitismu!?
  ( Personiski esmu runajies par TO LIETU ar cilvekiem pasaulee…)

 4. No Maarupes saka:

  Tas maita Vectiraans arii “Daugavas Vanagus” par burbuli nolaida, maaja staav tuksha un iet bojaa un vecos patriotus vienk.izdzina.
  Varb. kaads zina kaapeec un kas taadu Vectiraanu ielika vadiibaa?

 5. Elmārs saka:

  Mans viedoklis par propesoru Priedīti kopš pēdējā komentāra šai ī-vietnē nav mainījies un tas ir – tas īpatnis savus itin kā loģiskos pamatojumus balsta uz hipotēzēm, teorijām un dažādiem pieņēmumiem, kurus savā komunistiskā ietiepībā (iespējams, lieto ne tos šķidrumus vai pīpē ne tās zālītes) un savā gara aprobežotībā pieņem par aksiomām. Tā ir viņa problēma (tāds viņš arī aizies viņsaulē), tādēļ viņa skatījumā telpiskais ķermenis – konuss tiek nemitīgi aprakstīts kā aplis vai trijstūris.
  Konkrēti piemēri no viņa „gara darbiem” (slinkums rakņāties viņa nezinātniskajos rakstos) – cilvēks esot cēlies no pērtiķa (pērtiķveidīgas būtnes) kas esot zinātniski pierādīts, ekonomika ir zinātne, nezin neatkarīgas suverēnas valsts definīciju un neapzinās realitāti kurā dzīvo, tādēļ murgo par oligarhisku valsts iekārtu (viņa jaunievedums ir vienkārši policejiskas valsts iekārtas pārdēvēšana sev tīkamā formā – krimināli oligarhiska valsts iekārta, kura jālikvidē, kaut kur bija izteikta vēlme redzēt atentātus un tamlīdzīgas asinsizliešanas).
  Lai propesoram izsistu ķebli no padibenes šeit: https://www.youtube.com/watch?v=NXRHRuGEWys
  (ap 5 minūtes īsā versijā, ar pamatojumiem pilnā lekcija ir ap stundu, ja kādam interesē, kādēļ tā viņš saka par ekonomiku) akadēmiķa Andreja Fursova (krieviski) teiktais par zinātni, tai skaitā ekonomiku.
  Bez tā, propesora Priedīša nemitīgi rakstītais par to ka latvieši ir deģenerāti un tamlīdzīgi liecina par to ka pie tādiem tiek pieskaitīti arī visi viņa skolnieki, jo pretējā gadījumā kaut viens būtu pieminēts kā izņēmums no pazemojošā apgalvojuma.
  Es piederu pie tiem kuri uzskata ka absolūtā patiesība pastāv un tā ir izzināma un mana pārliecība par to ka nav sliktu skolnieku, bet ir pagalam draņķīgi skolotāji nav mainījusies.
  Ja latvieši būtu tādi deģenerāti un nekam nevajadzīga tauta (etniskā nozīmē), tad man, tikai leitnantam tolaik astoņdesmitajos, neviens krievu ģenerālis nebūtu uzticējis tanku pulkā atsevišķo remontvadu (взвод связи), kas ir kapteiņa pakāpei vai atsevišķas rotas komandierim atbilstošs amats, pēc gada man „latviešu idiotam” , kā krēslā pirdējs Priedītis apgalvo, kad uzsver ka šai vietnē komentē tikai viepļi, garīgi kropļi un tamlīdzīgi, tika piedāvāts majora pakāpei atbilstošs amats.
  Par notiekošo Latvijā Priedītis ir līdzvainīgs – viņš nav izskolojis nevienu skolnieku par Cilvēku kā garīgu būtni un tagad veļ vainu latviešu tautai, kuras skološanā pats piedalījies.
  .
  .
  .
  Admins
  Šeit proPesoram Priedītim raksts un video par viņa izslavētajiem jebrejiem(arī krieviski): http://open-eyes-russia.com/russia/490-why-elites-many-jews-gays-and-homosexuals.html Vienkārši, viņi ir parazītiski sektanti, jo pie tautas tās klasiskajā izpratnē, viņi nav pieskaitāmi.

 6. Jānis saka:

  Vectirānu VDK “izvilka” 1991. Kā jauno un spējīgo patriotu LTF. Izvilka no mēslu bedres Cietuma Jelgavas,kur viņš bija vai pr-cietuma,vai vietnieks,neatminos precīzi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *