Disidents ir tas, kurš pasaka PATIESĪBU !

Liecības.LRTT.H-86.LatvijaSaeimaGrantiņšBitenieksBarissUrbanovičsKozlovskis.(Lasītājam: sāc ar beigu daļā ievietoto komentāru “rakstiņš”)

Ir reizes, kad pašam “savas lietas” ir jāmeklē, kur tās ir noliktas, pareizāk būtu sacīts-nobāztas. Sanāk, ka dažreiz ātrāk tās izdodas atrast ar GOOGLEs palīdzību.

Un tā: meklējot un šķirstot Googlē, lai atrastu vajadzīgo, “uzdūros” uz rakstu, kuru nebiju lasījis. Pārlaidu acis komentāriem. Lielāko daļu, kas bija pret mani vērsti, bija “sadrukājis” dižais “karogstiepējs” Konstantīns Jevgēnija d. Pupurs, bet viens komentārs bija ELITĀRS.

Katrs teikums bija piesātināts ar PATIESĪBU- GARĪGUMU.

Nospiedošo vairākumu komentētājus, kas attiecas uz Atmodas laikiem, es varu atpazīt, ja izlasu divus vai trīs teikumus. Katram ir sava sāpē un katrs to izsaka tikai sev raksturīgā stilā- rokrakstā.

Šī komentāra autoru es tieši nevaru atpazīt, bet viens no man četriem domās esošajiem pretendentiem, tas noteikti ir.

Izlasiet to un JŪS daudz iegūsiet- asinās analītisko prātu ! Tad arī jūs vairāk sapratīsiet to, ko es rakstu.

Par MATRICU ir ņemts kāds “kristietis”(VDK skolnieks) Ervīns Jākobsons. Es komentētāja norādīto rakstu esmu lasījis. Jākobsons ir “atgremojis” Daugavpils “dižpatriotu” Aivaru Gedroicu- Aivara Gardas kompānijas biedru. Par A. Gardu šajā i- vietnē ir rakstīts pietiekoši, lai saprastu, ka viņš ir pieskaitāms pie Maskavā apmācīta latviešu tautas bendes- provokatora. Jākabsons ir pretīgs nodevības receklis, par kuru iedomājoties vien sametas bezgalīgs riebums… .

Šī komentētāja teiktais, kā jau sacīju, ir bez sēnalām- lasāms katrs teikums, bet trīs teikumi-rindkopas, ir īsti sitieni, kuri nav apspriežami:

>To nu mēs nezinam, vai grantiņu salauza, bet šis fakts liek domāt, ka grantiņš tiešām šķita čekai bīstams, jo kontrolēto opozīciju kopā ar krimināliem elementiem kopā nelika. Tāpat arī disidentu politnometnēs čumēja un mudžēja no kgb aģentiem.”

Atslēgas vārdi ir: “kontrolēto opozīciju kopā ar krimināliem elementiem kopā nelika.”

Šo lietu es esmu šajā vietnē apskatījis. Tie, kuri paraksta tekstu: “Atzīstu sevi par vainīgu un padarīto nožēloju”, automātiski kļūst par KONTROLĒTO OPOZĪCIJU. Tie tika nosūtīti uz politisko zonu, kur viņi dzīvoja “ar resnu kaklu”, reiz sacīja Jānis Barkāns. Tiem vairs nekāda pārdabiska kontrole nebija vajadzīga, jo kontrolēja paši sevi. Viņi gandrīz visi kļuva par šausmoņiem- meļiem un provokatoriem.  Juris Ziemelis, Gunārs Astra, Jānis Rožkalns, Jānis Vēveris… . Viņiem ZONĀ “mats no galvas” nenokrita, nemaz jau nerunājot par “zilu aci”… .

>” Fizisku vardarbību lieto tad, ja ar “labu” pārmācīt nevar.”

Pilnīgi pareizi sacīts !

Kāpēc lai veiktu eksekūcijas pret savējiem ?!

Ja kas, tad viņi tiek “aizraidīti pa skuju taku”, lai nepārdomātu, ja radīsies citi apstākļi. No Jura Ziemeļa un Gunāra Astras tieši tāda iemesla dēļ arī atbrīvojās.

>” Disidents nav tas, kurš nostājas vienā vai otrā barikādes pusē. Disidents ir tas, kurš vienmēr pasaka patiesību.”

Tas ir vienreizējs disidenta definējums !

Kas attiecas uz tiem 5%(tas skaitlis ir mazliet savādāks, bet daudz neatšķiras), tad varu sacīt, ka šo jautājumu es biju jau “izstudējis” pirms H- 86 dibināšanas. Nepārprotami, ka tie otri 5% ir fiziski iznīcināmi, jo pēc savas būtības tie ir parazītiski elementi. Bet tie 90%, tās ir mūsu klusās rezerves, no kurām vienmēr uzdīgst veselīgi asni. Šo 90% dēļ es esmu ar mieru iet “vienvirziena” ceļu, jo tie ir mana tauta !!!

06.05.17       L.Grantiņš

MIGLA SARKANĀ- NOLĀDĒTĀ,REINIKS,ĀBOLTIŅADrošības policija(lasīt): Grantiņš apcietināms, jo aicināja vardarbīgi gāzt LR valsts varu un grozīt valsts iekārtu

rakstiņš

09.08.2015. 11:53

Viela pārdomam

http://www.laikmetazimes.lv/2015/08/03/tautas-tribunals-trakonams-vai-provokacija/?utm_source=draugiem.lv&utm_medium=say&utm_campaign=post_1467224368


E.Jākobsons,Grantiņš,KGB.LRTTIzcils kolaboracionisma paraugs, biedri ervīn jākobzoon.
Un visas kulta (mafijas) vajāšanas pazīmes, saucas organized (gang) stalking.

nauda nesmird!

Citāts:
Cietumā Grantiņš pārcieta smagu fizisku vardarbību no kriminālajiem, kas liek uzdot jautājumus par viņa atbrīvošanas apstākļiem. Kā zināms, čeka ar kriminālistu rokām reizēm mēdza šādi spīdzināt savus upurus, lai tos morāli salauztu. Vai arī Grantiņš cietumā netika garīgi salauzts?

Čeka, ne nu reizēm, bet regulāri.. izmantoja un izmanto kriminālistus, lai iebiedētu politnekorektos.
To nu mēs nezinam, vai grantiņu salauza, bet šis fakts liek domāt, ka grantiņš tiešām šķita čekai bīstams, jo kontrolēto opozīciju kopā ar krimināliem elementiem kopā nelika. Tāpat arī disidentu politnometnēs čumēja un mudžēja no kgb aģentiem.
Tas, ka neatkarīgās LV dp pret grantiņu pielieto fizisku vardarbību liecina par to, ka šo cilvēku garīgi salauzt nebija tik viegli. Fizisku vardarbību lieto tad, ja ar “labu” pārmācīt nevar.
Turklāt ar kādu baudu ervīns jākobsons izvemj to, ka pret grantiņu vērstā vardarbība bijusi seksuāla rakstura.. jākobsons šķiet izbauda orgasmu iedomājoties, kā tas notika.. psihopāta vieno no pazīmēm – baudas gūšana, vērojot citu ciešanas,.. bija tāds advokāts grūtups, romāns “maniaks”.. izdariet secinājumus par ervīnu jāk.. ja vēl iegūglē un apskata ervīna foto.. o, mai! o, mai! Un izglītība? 9.klases :), kristietis… !! (kurš gūst baudu no pret citiem vērstas seksuāla rakstura vardarbības?)

Grantiņš kā jebkurš normāls cilvēks, protams, meklē atbalstu un domubiedrus. Viņa traģēdija ir tā, ka viņš neizprot, ka politikā un ap to spieto sociopātu bari, vieglas peļņas tīkotāji, nelieši.
90% iedzīvotāju ir politiski neitrāli, kamēr tas tieši neskar viņu pakaļas. Un ir 5+ procenti margināļu – vienā galā ultra materiālisti, nelieši, super egoisti, otrā galā – ideālisti. Abas 5% marginālijas ir deviācijas.
Un jebkura vara šīs deviācijas izmanto sabiedrības līdzsvarošanai, gan iekārtu maiņai, gan 90% izmantošanai un aplaupīšanai, gan vadībai. Krīzes situācijās abas 5% puses tiek izmantotas, lai šķeltu sabiedrību. Vai nu vairums no 90% pieslejas sociopātu 5% (esošā situācija) vai ideālistu 5% (atmoda, barikādes, revolūcija).

Citāts:
Pēc visa augstākminētā jābrīnās, ka Grantiņam tomēr atrodas domubiedri, kas čakli komunicē cits ar citu “Tautas tribunāla” komentāros. Viņu gan nav daudz un visticamāk tie ir tā paša līmeņa cilvēki, jo diez vai nopietni, izglītoti, nacionāli noskaņoti latvieši varētu pieņemt Grantiņa zākājošo stilu un idiotiskās izdarības. Cilvēks, kurš bez jebkādiem pierādījumiem publiski lamā sabiedrībā cienītas personas par čekas aģentiem, nav īpaši nopietni ņemams.

Nu šis ir izcils čekas propagandas paraugs. Metode, ko izmanto arī lato l. savās paskvilās – saucas “melnās operācijas”.
Oponents tiek degradēts ar sulīgiem izteicieniem un epitetiem, ja oponentam varētu būt līdzjutēji, arī tie tiek degradēti – visi, kuri varētu atbalstīt oponentu ir vai nu “vienkārši cilvēki”, neizglītoti, dumji (pretstatā, protams ervīnam, kurš ir gudrs un izglītots), vai arī viņi ir psihiski slimi (pretstatā, protams, ervīnam, kurš ir ļoti loģisks, saprātīgs… (psihopāta pamatpazīmes – dzelžaina loģika))
Utt, u.tjp.
Kas atšķir “vienkāršu” disidentu no kolaboracionistiem lapsas vai jākobsona? Elementāri. Kolaboracionists vienmēr savā paskvilā izpaudīs cieņu esošai sistēmai, vai nu tas būs “cienījamais prezidenta kungs” vai “godprātīga tiesa” vai kāda cita totāla muļķība. Bet noteikti būs divas lietas – “vienkāršais” disidents tiks degradēts (slims, neizglītots, nevar iekļauties sabiedrībā) un būs lojalitātes apliecinājums sistēmai.
Kāpēc lapsas portāls publicē ziņas par grantiņu? Elementāri. Palīdz izķert potenciālos disidentus. Disidents nav tas, kurš nostājas vienā vai otrā barikādes pusē. Disidents ir tas, kurš vienmēr pasaka patiesību.

======================================================================

P.S.

 • Ervīns Jākobsons 30-04-2016 17:21

Patriots Patriotam,
Manuprāt, Patriots uzdeva Grantiņam loģisku jautājumu – ja jau teju visi Latvijas varasvīri un sievas pelnījuši “augstāko soda mēru”, tad vai tādu nav pelnījusi arī Merkeles kundze – kaut vai par to, ka nekontrolēti aicināja visus patvēruma meklētājus uz Vāciju? Ir jau viegli dzīvojot Vācijā ar Vācijas pilsoņa pasi kabatā “patriotam” Grantiņam zākāt visus un visu Latvijā, bet lai pamēģina piespriest “augstāko soda mēru” kādam Vācijas līderim – tūlīt visa vāciešu tolerance pret Grantiņa izdarībām pazudīs kā nebijusi. Bet Grantiņš to nekad arī nedarīs, jo uzskata, ka musulmaņi nav nekāds drauds Eiropai. Viņam, tāpat kā Jums, lielākais bubulis šķiet mistiskā “žīdu-masonu” un “žīdkrievu” sazvērestība.

Angela-MerkelBorozoRompeiGauksNu tā gribas Ervīnam ar savu gudrību paspīdēt DP acīs un nolikt Grantiņu, ka jāķeras pie pašiem zemiskākajiem meliem… . Nekad neesmu žēlojis ne Merkeli un arī ne Borozo… .Par to visu rakstīts LRTT i- vietnē… Bet gļota ir gļota(jākobsonveidīgie), tā nekad nevarēs saprast, kas ir Dzidravota ūdens ! http://tautastribunals.eu/?p=21342

German-Chancellor-Angela-MerkelWladimir-Wladimirowitsch-PutinHerman-Van-RompuyJosé-Manuel-Barroso-NIRNBERGA-2

You may also like...

8 Responses

 1. lasītājs saka:

  Te katrs vārds ir vietā.

  bez sēnalām- lasāms katrs teikums, bet trīs teikumi-rindkopas, ir īsti sitieni, kuri nav apspriežami:

  >”To nu mēs nezinam, vai grantiņu salauza, bet šis fakts liek domāt, ka grantiņš tiešām šķita čekai bīstams, jo kontrolēto opozīciju kopā ar krimināliem elementiem kopā nelika. Tāpat arī disidentu politnometnēs čumēja un mudžēja no kgb aģentiem.”

  Atslēgas vārdi ir: “kontrolēto opozīciju kopā ar krimināliem elementiem kopā nelika.”

  Šo lietu es esmu šajā vietnē apskatījis. Tie, kuri paraksta tekstu: “Atzīstu sevi par vainīgu un padarīto nožēloju”, automātiski kļūst par KONTROLĒTO OPOZĪCIJU. Tie tika nosūtīti uz politisko zonu, kur viņi dzīvoja “ar resnu kaklu”, reiz sacīja Jānis Barkāns. Tiem vairs nekāda pārdabiska kontrole nebija vajadzīga, jo kontrolēja paši sevi. Viņi gandrīz visi kļuva par šausmoņiem- meļiem un provokatoriem. Juris Ziemelis, Gunārs Astra, Jānis Rožkalns, Jānis Vēveris… . Viņiem ZONĀ “mats no galvas” nenokrita, nemaz jau nerunājot par “zilu aci”… .

  >” Fizisku vardarbību lieto tad, ja ar “labu” pārmācīt nevar.”

  Pilnīgi pareizi sacīts !

  Kāpēc lai veiktu eksekūcijas pret savējiem ?!

  Ja kas, tad viņi tiek “aizraidīti pa skuju taku”, lai nepārdomātu, ja radīsies citi apstākļi. No Jura Ziemeļa un Gunāra Astras tieši tāda iemesla dēļ arī atbrīvojās.

  >” Disidents nav tas, kurš nostājas vienā vai otrā barikādes pusē. Disidents ir tas, kurš vienmēr pasaka patiesību.”

  Tas ir vienreizējs disidenta definējums !

 2. raksti saka:

  Patiesību par Latviju mēs uzzinām no ārzemēm. Visi starptautiskie pētījumi un ziņojumi norāda uz to, ka Latvijā organizēta banda ir tieši budžeta sastādītāji un nodokļu maksātāju naudas izzadzēji SAB, KNAB, ģenerālprokuratūra un Augstākā tiesa.

  Ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers un Valsts policija nekomentē Eiropas Ārlietu padomes (ECFR) publicētā britu pētnieka Marka Galeoti pētījumā secināto, ka Krievijā bāzētas organizētās noziedzības grupas, kurām nereti ir ciešas saites ar Kremli, dažādojušas savu darbību Eiropā, tostarp arī Latvijā.

  Kalnmeiers norāda, ka nav iepazinies ar šo pētījumu un viņa rīcībā nav informācijas par šī pētnieka profesionālo kompetenci, autoritāti un citiem vērtējamiem kritērijiem izpētes jautājumā, līdz ar ko viņš šo informāciju nevar komentēt, aģentūrai LETA teica Ģenerālprokuratūras preses sekretāre Kristīne Sutugina.

  Lielākajā izmeklēšanas iestādē Latvijā – Valsts policijā, kuras pārziņā ir organizētās noziedzības apkarošana, pētījumu nekomentēja un arī nepaskaidroja nekomentēšanas iemeslus.

  au ziņots, ka pētījumā izcelti vairāki Krievijas organizētās noziedzības darbības virzieni. Latvija un Kipra Eiropas kartē izceļas ar to, ka tās ir gan naudas atmazgāšanas centri, gan vietējo krievvalodīgo kopienas, kur iefiltrējas Krievijas organizētās noziedzības pārstāvji.

  Galeoto savā pētījumā norādījis, ka Krievijas organizētās noziedzības pārstāvji arvien vairāk izvēlas maskēties aiz legālās ekonomikas darbības, tādēļ izmanto vietas, kur krievu un citu Eirāzijas tautu kopienas ir lielas. Kā spilgtākie piemēri šādām vietām tiek minēta Kosta del Sol reģions Spānijā, Kipra un krievvalodīgo kopiena Rīgā, «kur ir īpaša emigrējušo krievu, gruzīnu un citu tādu tautību koncentrācija, kas nepieciešama, lai radītu vidi [viņu] noziedzīgās darbības veikšanai».

  Pētnieks secinājis, ka pēdējo 20 gadu laikā Krievijas organizētās noziedzības darbība Eiropā ir krasi mainījusies, Krievijas noziedzniekiem mazāk darbojoties ielās, bet vairāk iesaistoties dažādās ēnu aktivitātēs kā Eiropas bandu un visu kontinentu aptverošu noziedzīgo tīklu sabiedrotajiem, atbalstītājiem un piegādātājiem.

  Vienlaikus viņš atzīst, ka «Krievijas valsts ir ļoti kriminalizēta un noziedzīgās «pagrīdes pasaules» sasaite ar politisko «virszemes pasauli» ir ļāvusi režīmam laiku pa laikam izmantot noziedzniekus kā instrumentus savai varai».

  Pašreizējā situācijā, kā secinājis pētnieks, Krievijā bāzēti organizētās noziedzības grupējumi Eiropā tiek izmantoti dažādiem mērķiem, tostarp, kā nelegālas naudas plūsmas avoti, kiberuzbrukumu organizēšanai, kā politiskās ietekmes instrumenti, cilvēku un preču kontrabandā un pat pasūtījuma slepkavību veikšanai Kremļa interesēs.

  Tādēļ Galeoti ieteicis Eiropas valstīm un institūcijām Krievijā bāzētus organizētās noziedzības grupējumus neuzskatīt par noziedzības, bet gan par drošības problēmu, un veikt atbilstošus pasākumus cīņai pret to, tostarp vēršoties pret noziedznieku aktīviem, apmainoties ar informāciju un atvēlot politisku un ekonomisku kapitālu šīs problēmas risināšanai.

  Latvija un Kipra tiek minēti arī kā spilgti piemēri valstīm, kas jau iemantojušas reputāciju, kā iecienītas vietas Krievijā bāzēto organizētās noziedzības grupējumu naudas atmazgāšanai. Naudas atmazgāšana plaši notiekot arī Lielbritānijā, Šveicē, Grieķijā un Bulgārijā.

  http://www.tvnet.lv/zinas/kriminalzinas/659054-tiesibsargi_nekomente_latvijas_lomu_krievijas_organizetas_noziedzibas_struktura

  ———————————–

  «Panamas dokumentos» minēti Rīgas domes deputāta un Valsts policijas vecākās inspektores vārdi

  Tā dēvētajos Panamas dokumentos minēti Rīgas domes deputāta Igora Kuzmuka un Valsts policijas vecākās inspektores Tatjanas Kungurovas vārdi, teikts Finanšu ministrijas (FM) informatīvajā ziņojumā par atbildīgo institūciju rīcību saistībā ar publiski izskanējušo informāciju par «Panamas dokumentiem».

  «Panamas dokumenti» tika iegūti no Panamas juridiskās kompānijas «Mossack Fonseca» datu centra publiskotajiem vairāk nekā 11 miljoniem dokumentu, kuros atklāts, kā šī firma palīdzējusi pasaules politiķiem un slavenībām slēpt savu mantu no nodokļu iestādēm.

  FM ziņojumā norāda, ka, izvērtējot 2016.gada 9.maijā internetā publicēto «Panamas dokumentu» datubāzi – vietnē «offshoreleaks.icij.org» -, konstatēts, ka Latvijas vārds ir saistīts ar 2941 ārzonas juridisko personu, ar 162 fiziskajām personām, ar 18 starpniekpersonām un ar 153 adresēm. Starp «Panamas dokumentos» esošajām fiziskajām personām tika identificētas divas amatpersonas.

  Igors Kuzmuks ir amatpersona no 2009.gada 1.jūlija un patlaban ir Rīgas domes deputāts. Saskaņā ar «Mossack Fonseca» dokumentos failos norādīto informāciju Kuzmuks no 2005.gada 16.marta līdz 2006.gada 10.martam bija kompānijas «Werbwnec Ventures Corp.» direktors.

  Savukārt Tatjana Kungurova ir valsts amatpersona no 2001.gada 17.augusta un patlaban ir vecākā inspektore Valsts policijā. Saskaņā ar «Mossack Fonseca» dokumentos norādīto informāciju Kungurova ir bijusi akcionāre/īpašniece kompānijā «UPPM International Limited», kas reģistrēta 2009.gada 15.decembrī un izslēgta no reģistra 2013.gada 30.aprīlī.

  Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) šā gada 17.jūnijā sniegtajā paskaidrojumā Kungurova paskaidroja, ka viņa nav reģistrējusi nekādus uzņēmumus, neko nezina par «UPPM International Limited» un nevar sniegt nekādu skaidrojumu par savu saistību ar minēto uzņēmumu.

  Izvērtējot publiskoto informāciju un citu KNAB rīcībā esošo informāciju par Kuzmuku un Kungurovu, tostarp valsts amatpersonu deklarācijas par 2013., 2014. un 2015.gadu, netika konstatēti fakti, kas liecinātu par minēto valsts amatpersonu iespējamo likumā «Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā» noteikto ierobežojumu un aizliegumu neievērošanu.

  KNAB informāciju par Kungurovas, iespējams, prettiesisku datu izmantošanu – viņas vārda esamība «Mossack Fonseca» dokumentos – nosūtīja izvērtēšanai Valsts policijai.

  Savukārt Valsts ieņēmumu dienests (VID), veicot datu meklēšanu norādītajā interneta vietnē, atlasīja 162 personas, kuras saistītas ar Latviju. Izvērtējot iegūto informāciju, konstatēts, ka sarakstā ar 162 personām vairāki ieraksti atkārtojas un dublējas, kā rezultātā tika atlasītas 140 personas, kas ir Latvijas rezidenti, no kurām savukārt identificēta 121 fiziskā persona un divas juridiskās personas.

  No kopējā saraksta neidentificējamas ir 13 fiziskās personas un viena juridiskā persona.

  Izvērtējot 121 fizisko personu, kam piešķirts Latvijas personas kods, noskaidrots, ka divas fiziskās personas ir mirušas, trīs fiziskās personas ir izceļojušas, 13 personām veikti nodokļu administrācijas kompetencē esošie kontroles pasākumi, 40 personām VID ir veicis atbilstošus pasākumus nodokļu administrēšanas procesa gaitā, bet Finanšu policijas pārvaldes (FPP) uzskaites sistēmā ir informācija par 28 «Panamas dokumentos» minētajām fiziskām personām.

  Izvērtējot FPP rīcībā esošo informāciju, konstatēts, ka minētās fiziskās personas FPP redzeslokā nonākušas saistībā ar kriminālprocesiem un citiem materiāliem, kas nav saistīti ar publiski izskanējušo informāciju par «Panamas dokumentiem».

  Veicot izpēti par ārzonu uzņēmumiem, kas saistīti ar iepriekš minēto 121 personu, konstatēts, ka 66 personām ārzonu uzņēmumi ir aktīvi. Patlaban VID tiek aktualizēts un veikts minētās 121 fiziskās personas, kā arī identificēto juridisko personu datu analīzes process.

  FM norāda, ka uzreiz pēc tam, kad tika publicēti «Panamas dokumenti», atbildīgās institūcijas sāka tajos ietverto datu pārbaudi. Tajā pašā laikā ministrija atzīst, ka atbildīgajām institūcijām kriminālprocesu un administratīvo procesu mērķiem jāturpina meklēt veidi, kādā tiesiski iegūt informāciju, kas publicēta «Panamas dokumentos».

  Lai nodrošinātu vienotu un koordinētu pieeju «Panamas dokumentu» izvērtēšanā, atbildīgajām iestādēm regulāri jāapmainās ar nepieciešamo informāciju. Tāpat FM ieskatā, nepieciešams izvērtēt iespēju veikt grozījumus normatīvajos aktos, paplašinot valsts amatpersonu pienākumus attiecībā uz pierādījumu iesniegšanu par to īpašumā esošās mantas izcelsmi.

  Jau ziņots, ka no Panamas juridiskās firmas «Mossack Fonseca» datu centra tika nopludināti 11,5 miljoni nodokļu dokumentu, kuros redzams, ka šī firma palīdzējusi pasaules politiķiem un slavenībām slēpt savu mantu no nodokļu iestādēm. Dokumenti par slēptiem ofšoru darījumiem attiecas uz gandrīz 40 gadus ilgu periodu. Panamā bāzētajai firmai ir biroji vairāk nekā 35 valstīs.

  http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/620040-panamas_dokumentos_mineti_rigas_domes_deputata_un_valsts_policijas_vecakas_inspektores_vardi

 3. fakts saka:

  Ģenerālprokurors un policija nekomentē pētījumu par to, ka Latvija kļuvusi par vienu no Krievijas organizētās noziedzības centriem

  ———————-

  Mēs ceram, ka NATO izlūkdienesti jau sen saprot, ka Linards Grantiņš atrodas aci pret aci ar noziedzīgu bandu Jāņa Maizīša, Ērika Kalnmeiera, Normunda Mežvieta, Riharda Kozlovska utt. personā.

 4. Valdis Freimantāls saka:

  Atgādināšu visiem vienu patiesību.

  Ir tāds juridisks jēdziens par personām, kuras pašas nav izdarījušas konkrēto noziegumu, bet pēc N O Z I E G U M A izdarīšanas ir veikušas darbības, lai slēptu vainīgos!

  Šādas personas ir saucamas pie atbildības par piedalīšanos noziegumā kā L Ī D Z V A I N Ī G A S!

  Tas pilnā mērā attiecināms uz Maizīti un citam valsts augstajām amatpersonām, kuras likumīgos Rīgas Latviešu Biedrības 1938. gada statūtus ciniski I G N O R Ē, neatzīst un apkaro tautas tiesības Māmuļā kolektīvi piedalīties Helsinku 86 iesāktajā darbībā!

  Kas var būt vēl nelietīgāks?

  Kas var būt vēl N O Z I E D Z Ī G Ā K S?

  Kas var būt vēl nelietīgāks?
  .
  .
  .
  Admins
  Tas saucas vienā vārdā- Antikrists !
  Mūsu pretiniekam ir milzīga vara !
  Ar tankiem un lielgabaliem viņu uzvarēt nav iespējams… .
  Tikai un vienīgi ar Patiesību.
  Tad, kad lielākā daļa to sapratīs, tad tas iznīks pats no sevis.
  Bet, kā rakstīts, tad šoreiz bez Viņa palīdzības ļaunums nevar tikt uzvarēts, jo tas kā gļotas ir “salīdis” visās pārvaldes struktūtās… .

 5. patiesība saka:

  Ja salīdzina notiekošo Krievijā un Latvijā, tad par slikto var saskatīt daudz kopīgā. Taču arī Krievijā atrodas cilvēki, kuri neklusē un atklāj patiesību.

  Григорий Явлинский

  «Можно писать стратегии, можно не писать — все равно будет только то, что может быть при Путине: жестко авторитарная корпоративная коррумпированная система с империалистическими потугами и примитивной архаикой во всех сферах жизни…

  Что же касается множества «стратегий развития», претендующих на место в президентской предвыборной программе, все это — одна из имитаций, направленных на сохранение Путина у власти на неограниченный срок. Бурная деятельность по созданию все новых «стратегий развития/роста/ускорения/2010, 2020, 2030/государства 3.0» и так далее — лишь ширма. А за ширмой скрывают путь, которого нет».

  https://yavlinsky.ru/news/ekonomika/shirma

  ШИРМА КАК СТРАТЕГИЯ

  Кремлевский Центр стратегических разработок анонсировал предвыборную программу Путина. Экономический блок.

  В написании предвыборных программ президента с ЦСР состязаются Минэкономразвития, Столыпинский клуб и правительственная «Стратегия-2030». В итоге все программы (несмотря на их несовместимость) перемешают, а результат опубликуют от имени Путина. Однако никакой связи с реальностью и никакого другого смысла, кроме создания видимости для легковерных граждан, у этой программы «развития» не будет. Чтобы убедиться в этом, достаточно вспомнить программные обещания главы государства пятилетней давности и сравнить их с тем, что на самом деле произошло под его руководством.

  ***
  КАК ДОЛЖНО БЫЛО БЫТЬ:

  Январь 2012-го, «Ведомости», «Нам нужна новая экономика», В. Путин:

  «Мы должны изменить само государство, исполнительную и судебную власть в России. Демонтировать обвинительную связку правоохранительных, следственных, прокурорских и судейских органов. Исключить из уголовного законодательства все рудименты советского правосознания, все зацепки, которые позволяют делать из хозяйственного спора уголовное дело на одного из участников. Все экономические дела должны перейти из судов общей юрисдикции в арбитражные суды».
  https://www.vedomosti.ru/…/30/o_nashih_ekonomicheskih_zadac…

  КАК НА САМОМ ДЕЛЕ:

  Сегодня за аналогичные требования власть объявляет людей «пятой колонной», применяет против них репрессии, науськивает на них погромщиков. Именно превращение хозяйственных споров, часто надуманных, в уголовные дела стало одним из инструментов преследования инакомыслящих.

  ***
  КАК ДОЛЖНО БЫЛО БЫТЬ:

  Еще из той же статьи. В.Путин:

  «Нельзя, чтобы основной капитал находился в руках нескольких человек».

  КАК НА САМОМ ДЕЛЕ:

  Одним из самых ярких результатов политики нынешней власти стало как раз то, что «самые богатые 10% россиян (олигархи и приближенные к власти элиты – Г. Я.) владеют 87% всего благосостояния России. Это значительно выше ситуации во всех других крупных экономических державах. В последние годы доля среднего класса упала до микроскопического уровня – 4,1%. По количеству граждан, которых можно отнести к среднему классу, РФ вернулась в 2000 год, а по темпам, с которыми средний класс сокращается, Россия занимает первое место в мире» (журнал «Эксперт», данные Credit Suisse).

  ***
  КАК ДОЛЖНО БЫЛО БЫТЬ:

  Кроме того, в 2012 году Путин обещал:

  «Средняя заработная плата по экономике вырастет в реальном выражении в 1,6–1,7 раза, почти до 40 000 руб. в ценах 2011 г. Номинально она, конечно, будет выше».

  КАК НА САМОМ ДЕЛЕ:

  В 2016 году среднемесячная зарплата в России составила 36 тыс. рублей. И это при ценах 2016-го, а не 2011 года. За последние 5 лет (с апреля 2012-го по январь 2017 года) накопленная официальная (можно ли верить?) инфляция составила 49,72%. Условно говоря, то, что стоило 100 рублей, стало стоить 149,72 рублей, а сбереженные 100 рублей превратились в 66,79 рублей.

  ***
  КАК ДОЛЖНО БЫЛО БЫТЬ:

  Касательно инноваций у президента тоже были планы:

  «Доля предприятий, внедряющих технологические инновации, должна вырасти к концу десятилетия с нынешних 10,5% до 25%».

  КАК НА САМОМ ДЕЛЕ:

  Этим планам также не суждено реализоваться. Вместо роста — спад: в 2015 году только 9,5% (около 2300) отечественных организаций промышленного производства внедряли и разрабатывали инновационные технологические решения.

  ***
  КАК ДОЛЖНО БЫЛО БЫТЬ:

  В другой своей предвыборной статье, тоже в январе 2012 года («Известия», «Россия сосредотачивается — вызовы, на которые мы должны ответить»), кандидат в президенты России Владимир Путин обещал создать «25 млн новых, высокотехнологичных, хорошо оплачиваемых рабочих мест для людей с высоким уровнем образования». http://izvestia.ru/news/511884

  КАК НА САМОМ ДЕЛЕ:

  Вместо этого с 2012 по 2015 годы Россия потеряла 6,8 млн рабочих мест. По данным Росстата, в январе–мае 2016 года количество ликвидированных организаций превысило количество зарегистрированных на 12,1 тыс., или на 6%.

  ***
  КАК ДОЛЖНО БЫЛО БЫТЬ:

  В той же статье в «Известиях» Путин намеревался решить проблему бедности:

  «10–11% наших граждан все еще остаются по своим доходам ниже черты бедности. По самым разным причинам. К концу текущего десятилетия эту проблему нам надо решить. Преодолеть бедность, неприемлемую для развитой страны».

  КАК НА САМОМ ДЕЛЕ:

  Согласно материалам Росстата, число россиян с доходами ниже прожиточного минимума в 2016 году достигло 19,8 миллиона человек. По сравнению с 2015 годом оно выросло на 1,5%. Согласно опросу РАНХиГС, результаты которого были опубликованы в середине марта 2017 года, почти 40% населения России денег хватает только на еду.

  ***

  В итоге вместо всех красивых «программ развития» страна начала две войны, оказалась в международной изоляции, стала мишенью для санкций. Уровень жизни упал, экономический рост прекратился. И дело не в том, что обещания не удалось выполнить, а в том, что на деле проводилась политика, прямо противоположная всему, что декларировалось как предвыборные обязательства.

  Как в 2012 году, так и сегодня Путин не собирался и не собирается выполнять какие-либо предвыборные обещания и программы. Для него подготовка этих программ и декларация обещаний — один из ритуалов. Ради несменяемости власти можно пообещать что угодно. И поскольку политическая конкуренция уничтожена, свобода СМИ давно ограничена до минимума, парламентского контроля не существует, выборы без соперников превращены, по сути, в плебисцит о любви к «лидеру нации», проверить и спросить за невыполненные обещания у общества нет возможности.

  Кроме того, по отношению к нынешней путинской системе государственного управления понятие экономической стратегии вообще едва ли применимо. Созданная за последние 25 лет система власти-собственности сама и есть воплощение естественной для нее стратегии функционирования — как жесткая конструкция, реально обслуживающая интересы лишь примерно 15% населения страны, определяющая и логику бизнес-поведения ее субъектов, и логику государственных решений. Периферийное положение российского капитализма и его отношения с миром определяют характер и темпы накопления капитала, источники и направления инвестиций, равно как (в значительной степени) и их возможные объемы.

  Можно писать стратегии, можно не писать — все равно будет только то, что может быть при Путине: жестко авторитарная корпоративная коррумпированная система с империалистическими потугами и примитивной архаикой во всех сферах жизни.

  То, что правительственными экономистами задумывается и даже подробно разрабатывается в качестве долгосрочной стратегии экономического развития и структурных реформ, невозможно даже оценивать. Для университетского экономического семинара там много верного и интересного. Но какой от этой стратегии толк, если почти ничего из нее не может и не будет реализовываться? В итоге все сведется в лучшем случае к поддержанию определенных макроэкономических параметров, но скорее всего — к алхимии построения бесконечных сценариев, которые никак не могут изменить логику «периферийного капитализма» и привести к изменению модели развития.

  Очевидно, что в сложившейся ситуации сама возможность реализовать стратегию, способную обеспечить опережающий рост и развитие российской экономики, может появиться только при условии политических изменений и институционально-структурных реформ, а также активизации потенциала тех сегментов российского политического класса, которые заинтересованы в модернизации страны и общества, появлении внятной перспективы долгосрочного и успешного развития России.

  Что же касается множества «стратегий развития», претендующих на место в президентской предвыборной программе (на которые, кстати говоря, помощники Путина, их разрабатывающие, получают немалые деньги из бюджета), все это — одна из имитаций, направленных на сохранение Путина у власти на неограниченный срок. Бурная деятельность по созданию все новых «стратегий развития/роста/ускорения/2010, 2020, 2030/государства 3.0» и так далее — лишь ширма. А за ширмой скрывают путь, которого нет.

 6. Valdis Freimantāls saka:

  Katram latvietim tagad ir jābūt DISIDENTAM!

  Jāstāsta P A T I E S Ī B U un jāaizstāv patiesība.

  Jābūt Helsinku 86 ierindas cīnītājiem!

  Dievs Svēti Latviju!
  .
  .
  .
  Admins
  Valdi, nepārdzīvo pārāk par tiem, kuri nesargā paši sevi- sagroza Patiesību !
  Tādi mūsu tautai nav vajadzīgi.
  Tādus lai velns arī rauj, tāpat kā dzērājus, zagļus un slepkavas !

 7. Gunde Me saka:

  Mēs visi atskatoties redzam savus darbus,arī-savas kļūdas.Dzīvojot-esot,savā laikā,rīkojoties,mēs vēl nepārredzam visu “šaha galdiņu”. Atskatoties,pārredzot,novērtējot-atklājam šausmīgas kļūdas. Mūsu esību pagājušajā laikā nekas vairs neatgriezīs. Skatāmies uz priekšu,kārtojam-rīkojamies dzīvē. Tikai,ja 1987.gadā,vismaz prātā bija skaidrs,kā jābūt un liesmojot jaunības enerğijai viss tika ziedots uz Brīvības altāra,tad tagad… Man gribās domāt tāpat kā miljoniem lētticīgo: tās domas ir vieglas,viņi redz zemišķās dzīves izkārtnes pusi. Laika zīmes uzrāda Jaunajā derībā pausto vārdu piepildīšanos. Nekad vēl nav bijis tā. Mani mīļie!: Žēlastības laiks ir beidzies,un sācies Lielo bēdu iesākums. Par nožēlojamu niecību kļūst visu intrigu gūzma,strauji tuvojošos notikumu priekšā. Nav attaisnojuma cilvēku nelietībai,kuri nodevuši tautu,kuri savu dvēseli turējuši melnā ļaunumā,un zākājuši taisno. Atcerieties drīz: uz visiem,kas nepieņems Zvēra zīmi uz pieres,kas atteiksies no mikročipiem un biometriskās pases,sauks ļaunais,sauks Sātans:”Sit viņu krustā!” Ir uzbūvētas cietumu pilsētas ASV.,un Sibīrijā ir sagatavotas slēgtas zōnas. Visjūdas valsts,ar Antikristu priekšgalā nepacietīs nekādu tautismu un nekādas brīvības. Bet visi,kas jau saņēmuši biometriskās pases,ir dabūjuši Zvēra zīmi uz pieres “fotografēšanās” brīdī. Kam pietiek saprāts,tas pats,jau laikus to ir uzzinājis. Katra cilvēka izsekošana no satelīta ir Antikrista valsts instruments,lai neviens nekur vairs nevarētu paslēpties. Kad zem tādas kontrōles tiks visas valstis pakļautas,tiks izķerti tie,kas jaunajai kārtībai pretojas un nav kontrolējami. Ja pats DIEVS nepasargās,tad nebūs vairs neviena,kurš varēs mūs aizsargāt. Bībelē,jau arī sacīts,ka Lielo bēdu laikā būs vajadzīga neparasti liela izturība un drosme. Zināmā mērā,tādēļ katram tautiskam cīnītājam jāseko līdzi modernajai zinātnei,tā nav nacionālo spēku rokās,viņu vada svešais. Gluži kā sākumā minēju;”nevar pārredzēt visu šaha galdiņu”. Bet cilvēkam jābūt gudram,lai neiznāk kā tai parunā,ka muļķis arī baznīcā pērienu dabūn.
  .
  .
  .
  Admins
  “Nav attaisnojuma cilvēku nelietībai,..”
  Nē, nav un nebūs, katrs saņems tieši tik, cik pelnījis… .
  Nežēlosim tos, kuri nežēlo paši sevi… .
  Bez žēlastības ieliesim viņu “biķerī” desmitkārt, cik viņi lējuši mūsējā… .

 8. Gunde Me saka:

  KRISTIETĪBA IR ĀRISKA. Baznīca pasniedz jūdaizētu kristietības versiju. PATIESĪBA:Kristus ir Dievadēls. Mīts:Kristus ir jūds. PATIESĪBA:Jūdi(tikai viena cilts,no 12 žīdu ciltīm)sauca:”Sit viņu krustā!”Un pieprasīja atbrīvot bandītu Barabu. Mīts:”Ļaudis sauca:”Sit viņu krustā!” Patiesība:Uz nežēlīgās jūdu cilts trakošanu un prasību,romieši nodeva Jēzu Hēroda karavīriem,kuri sita Jēzu krustā. Romieši novēroja no malas. Mīts:Jēzu piesita krustā romieši. PATIESĪBA:Jauno debesu Jeruzālemi sastāda uz Zemes visi dzīvojošie,patiesie,sirdsšķīstie kristieši. Pret viņiem,kā Dieva tautu,ir apvienojušies visi ļaunie spēki uz Zemes. Mīts:Žīdi ir svētā Dieva tauta. PATIESĪBA:Visa administrējošā vara uz Zemes(uz laiku)ir atstāta Sātana pārziņā. Pār kristiešiem valda Dievs. Mīts:Uz Zemes pašlaik visu dzīvi vada Dievs. Patiesība:Vatikāns pašlaik ir ļauno garu mājoklis. Kopā ar Anglijas karaļnamu un masōnu organizācijām,tas gatavo Antikrista nākšanu pie varas. Mīts:Vatikānā valda svētais tēvs-Dieva vietnieks virs Zemes. Briesmas jums cilvēkiem,ja nemeklēsiet patiesību un aizsardzību pie Svētā gara!
  .
  .
  .
  Admins
  Ne visam var piekrist… .
  kas attiecas uz Antikristu, tad galīgi “nošauts gerizi” !
  Antikrists nav persona, bet ideoloģija, proti, judaisms, kas šodien izpaužas kā CIONISMS !

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.