Dievs Svētī manu Tēvzemi

Latvijas dzimšanas dienaLabsvakars visiem mūsējiem, kam Latvija ir sirdī un darbos, gribu jūs visus cienijamie tautieši un mūsu draugi cittautieši, tuvumā un tālumā esošos, apsveikt ar mūsu valsts Dzimšanas dienu!

Atvainojos par nokavēto sveicienu, bet jau vairākas dienas nevarēju nekādi atvērt šo mājaslapu, nezinu iemeslu un nezinu, kāpēc šovakar atvērās, skaidrošu pie speciālistiem.
Ja skatījāties šodienas koncertu TV1, kur uz beigām uzstājās Ieva Akurātere ar Lūgsnu un citām Atmodas laika, un šodien atkal aktuālām dziesmām, tad varbūt redzējāt, kādas gaišas un apgarotas bija mūsu cilvēku sejas.

 Kā acis atkal mirdzēja, kā viņi dziedāja, pārdzīvoja un juta, raudāja līdzi lūgumam Dievam palīdzēt mūsu Latvijai beidzot tapt brīvai!
Šī sirdi aizķerošā mūzika un vārdi atkal bija spēcīgs vienotības mirklis, kas daudziem deva cerības un parādīja, ka nav visi padevušies un zaudējuši cerības atgūt, izcīnīt atkal latvisku mūsu Tēvzemīti!

IMGP0974A.Balts

19.11.10

You may also like...

48 Responses

 1. Miervaldis says:

  Kļūda kad neskatijos!Kaunēties jau kaunos, bet ar skumjām secinu, kādai pērlei esmu pagājis garām!Tapēc neko nevaru teikt!Vienīgais ko varu teikt, tad tas ir – gaišu nākotni mūsu tautai, un visiem Latvijas iedzīvotājiem, kuri ir to pelnijuši!

 2. zonnenbergs says:

  Miervaldim-Paldies par apsveikumu.Jutos pagodinats un reize glaimots.

 3. pamela >>A.Baltam says:

  Milzīgs paldies un pievienojos jūsu teiktajam.
  Pa visu TT pastāvēšanas laiku VIENĪGĀ !!!!POZITĪVĀ,normālos vārdos izteiktā ziņa !
  Paliek arvien šausmīgāk kaut pa retam ielūkoties šai naida,zākāšanās,visa nomelnojošā lpp.Portāls kurš tikai šķeļ un gāna,NE VIENO !!
  Neviena pozitīva raksta!!NOŽĒLOJAMI,tādi “ziņu”Getliņi.

 4. L.G.- Pamelai says:

  Pamela,es Tev varētu pateikt vārdus pēc kuriem Tu neatģistos visu mūžu. Varētu pat citēt Tevi, bet kam man tas… . Tu līdz šim laikam neesi acis uz augšu pacēlusi un izlasījusi šīs I-VIETNES nosaukumu. Šo vietni sauc par “Latvijas Republikas tautas tribunāls”. Tātad, šeit “drukā” pamata tikai nosodījumus, bet ne glaimus kādam !!! Tu centies caur Baltu man iekost..dari to ! Pamela, par visu šajā dzīvē ir jāmaksā…un pie tam ļoti, ļoti dārgi.Katra netaisnība nāk atpakļ kā bumerangs un tieši tajā brīdi, kad to vismazāk gaida !!! Nosauc man vienu cilvēku, kurš ir šajā LAPĀ ir netaisni apvainots… ?

 5. black_joker says:

  L.G.- es pamelas vietā nosaukšu – tādu kā tādu šeit nav un nav nekad bijuši. Lai Grantiņš velk laukā pierādījumus kopā ar saviem šakālēniem par nozagšanām, izsaimniekošanām un citām ķibelēm. GRantiņam &CO visi, kas pie varas ir vainīgi 99 nāves grēkos- bez kaut kādas šķirošanas. Nesaku, ka viss ir labi- daudz kas nav, bet tas nav iemesls “sodīt”, jo soda tiesības patur valsts. Vēl vienai paaudzei jāaiziet no politikas, lai nāktu jaunā, demokrātijas citadelēs izskolotā paaudze, kas ar turēs grožus kā Rietumos pieņemts.

 6. annamarija says:

  Bleķa džokeram un Pamelai
  Paldies Dievam, Grantiņam un citiem LRTT darbiniekiem, ka ir tāda vietne, kur noziedzniekus velk pie kāķa. Kaut pagaidām tikai virtuāli. Visiem nav jābūt tādiem kā jūs, kam,”kaut acīs miez, par debesu rasu kliedz”…

 7. Ernis Purnis says:

  Tautieši, pilsoņi, brāļi un māsas-letiņi lūdzu nestrīdieties, lai vismaz Latvijas dzimšanas dienas mēnesis-novembris ir sākums mūsu sapratnei un vajadzībai pēc vienotības,iecietības un saskaņas, kas absolūti nepieciešams mums visiem, darbā par latviskas Latvijas atjaunošanu!

  Bet bļ-pļeckai un viņam līdzīgiem, kas domā, ka okupētā, neatbrīvotā dzimtenē pilsoņiem nav tiesības un iemesls “sodīt”, jo soda tiesības paturot valsts, gribu ieteikt, to vispirms vērst pret Izraelas Vīzentāla centru. Jo Vizentāla centrs vienpersoniski tiesā, piespriež nāves sodu un izpilda, BET TAVU BRĪNUMU-NAV NEVIENA PROTESTA par šādu, linčošanu, vistiešāko terorismu Al Qaidas stilā, pie tam nesot Izraelai okupācijas režīmā (kas būtu zināms ataisnojums)! Un nav NEKĀDU iebildumu, ne no jums-kremļa krančiem, ne no demokrātiju citadelēm?!!!
  Tad kādi var būt iebildumi pret citu pilsoniski sabiedrisku organizāciju -LRTT? Jeb, varbūt iemesls cits – kāda tautība ir pārāka un vienlīdzīgāka par citām un tiem ir citas-īpašas pilnvaras tiesāt un slepkavot bez valsts tiesas un to var brīvi bez citu valstu un tautu nosodijuma?

 8. Ernis Purnis says:

  kļūdas labojums -neesot Izraelai okupācijas režīmā

 9. black_joker says:

  E. P. – nu tu gan salīdzināji – pirkstu ar locekli….Vīzentāla centrs nevienu pats nav sodījis- centrs radīts, lai meklētu pa pasauli nacisma noziedzniekus un izdotu tos Izraēlas valstij, kura arī soda atrastos noziedzniekus par pastrādātajām zvērībām. Ja nu tu gribi dzīt demagoģiju, tad iemet kādas dažas norādes, kur tieši Vīzentāla centrs pats kādu ir sodījis….

 10. pamela >L.G. says:

  Nosaukšu vienu – Dombrovskis.
  L.G.-to jau es zināju sen,ka tu visu dokumentē,ieraksti,krāj un kad cilvēks izsaka savu viedokli,atšķirīgu no tava,tad tu pat ar citu rokām centies pazemot citādi domājošo.Tā bija ar Gardu,Pupuru,DDD meitenām utt.
  Tu re kas par gēbelsa draudiem “pateikšu vārdus,ka tu/es/ neatjēgtos visu mūžu”,nocitētu mani utt.REDZ L.G. tā IR TAVA BŪTĪBA – ražot ļaunumu ar atriebības,BET PAR KO – par MANU viedokli,- palīdzību.
  L.G. TĀ IR VDK gados atstrādātā metode – apmelošana,faktu sagrozīšana,skeletu meklēšana utt.
  ДЕРЗАЙ ,L.G.!Tu saki,ka glaimus nedrukā,BET PATS PRIEKŠ sevis gaidi TIKAI glaimus!Tu visus baidi ar Dieva dusmām,ar atmaksu utt.Ko tu murgo?!Dievs visus aicina uz piedošanu,ne atriebību,uz saticību,ne naidu.Tu izkropļo visu Bībeles mācību!10 baušļos NAV teikts — apķēzī kaimiņu,citādi domājošo.
  Ko esi panācis ar’apgānīšanu?Cik tev sekotāju?Savāc faktus par visiem tevis apgānītajiem un raksti ST ,SCT,ANO utt.
  Bet es esmu daudz par mazu gariņš un ar lielu dūšu lai tu ,naida ekstāzē,man ko nodarītu!Sludini tu vareni – KATRA NETAISNĪBA nāk atpakaļ,BET TAS ATTIECAS ARĪ UZ TEVI,jo neesi taču Krustā sistais.Par visu jāmaksā ļoti,ļoti dārgi vai ne? , bet ne tikai man,ARĪ TEV!!Kas var būt dārgāks kā ZAUDĒT DZIMTENI?!Arī man piedāvāja pamest Dzimteni,BET ES !!! no tā atteicos !
  Gaidu VDK cienīgus kompromatus! Uz priekšu L.G., parādi savu ĪSTO seju !!
  Bet es vienalga SAVU viedokli VISĀS lietās NEKAD,nekādos apstākļos nemainīšu,JO NEPĀRDODOS.Arī aizstāvēt sevi pratīšu,neskatoties uz TAVU CV !
  Tu vari kritizē kaut pašu Pāvestu,BET tas jādara CIVILIZĒTI !!!

 11. Ainars says:

  -mēģinu saprast- kas ir “pamela” un vai ir pamela? Jo Delfos pāris gadus rakstija Pamela, rakstija spēcīgi, nacionāli tieši un asi, rakstija taisnību par visu notikušo un notiekošo LV. tad bija pailga pauze, bez Pamelas rakstiem, komentiem. bet tad uzradās “pamela”, kas brīžiem raksta, kā tā-senā Pamela, bet brīžiem, kā AG krustojums ar bleck-džokeru! un es nesaprotu, vai ir divas pamelas, jeb vecā ir ar menigītu slimojusi, vai arī tas ir kārtējais kremļa provokators, kas skaidrā raksta nac. tekstus, bet pillā uzbrūk saviem īstajiem naidniekiem,aizmirsis tēlot nacionāli. pie tam vecā Pamela rakstija, kā sieviete a šī vairāk kā vecis, pat dzimtes jaucot. nu i nesaprotu, varbut kāds var ko paskaidrot?

 12. Ainars says:

  -un blek-džoker, tu raksti, ka sodu tiesības patur valsts un ka nav tiesības LRTT sodīt tāpēc, bet par mīzentāla centru, gan atdzīsti tā tiesības tiesāt un ka tas to drīkst, jo pats nav bende. Bet LRTT taču arī spriedumu neizpilda, bet tikai tiesā, tieši kā mīzentāļi Izraelā?

 13. black_joker says:

  Ainaram- izlasi uzmanīgāk, ko es rakstiju par Vīzentāla centru un pakustini rievu ķirbī (ja ir)- varbūt sapratīsi….Atkārtošu – Vīzentāla centrs meklē un nodod Izraēlas valstij nacistus, kuri apkāvuši ebreju simtus un tūkstošus. Centrs nevienu nav notiesājis pats un ne par vienu pirms tiesas centrs nav pieņēmis lēmumu atzīt par vainīgu. Kur nu vēl lējis samazgas un ķengājies par cilvēkiem.

 14. to Aināram says:

  “Pamelu”aso,tieši rakstošo nelaiž portālos,CENZĒ .Bet tāda eksistē!Žēl,ka tik fiksi ieliki savu komentu pēc L.G. lūguma/gan pillā,gan meningīts utt.nav tavs izgudrojums -tas nāk no citām dzīlēm./ Žēl gan!

 15. black_joker says:

  Latvijā oficiālos avotos cenzūra ir sen aizliegta- tikai privāti saiti var atļauties cenzēt un aizliegt komentēt. Paskatieties savā radu saitā “Aisbergā”- Juris P. veiksmīgi izkāvis visu opozīiciju no saprātīgajiem cilvēkiem- palikuši daži fani, kas kopā ar Juri gremdējas apcerējumos un raud žēlas asaras par par lietām, par kurām viņiem nav ne mazākās sajēgas un izpratnes. No malas izliekas, ka tā domā daudzi, bet saskaitot nikus iznāk, ka labi, ja 10, no kuriem daži vēl varētu būt dublikātniki.

 16. black-jokeram says:

  Tu gan esi naivs,bet teorētiski taisnība – Ir Satversmē 100.pants,bet tas jau nedarbojas .Varbūt ne tik traki kā PSRS ziedu laikos,bet cenzūra ir visur.Un šis portāls ir ciešā sazobē ar tevis minēto”Aizbergu”.Tātad …..

 17. black_joker says:

  AG- pierādi vienu oficiālas cenzūras gadījumu:):) Rietumos vispār cenzūras ikdienā nekur nav, izņemot svarīgus valsts gadījumus
  Aisberga Jurim ir citi uzskati, Grantiņam savi. Un Grantiņš deklarējis, ka nedzēsīs opozīcijas komentārus, atšķirībā no Jura, kurš kā vanags metas virsū jebkādiem komentāriem, kas apšauba viņa patiesības meklējumus. Bez tam Aisbergs 90% tagad velta tīrāko sazvērestības teoriju atgremošanai, alternatīvo rakstu publicēšanai par sabiedrību, kas pats par sevi ir pilnīgi bezvērtīgi- nevajadzīgs pasākums, jo tādu lapu ir kā suņusēņu ap sapuvušu celmu….Grantiņš toties apliek, apvaino, noķengā cilvēkus- tā jau ir pavisam cita lieta un cits pants, kā smejies.

 18. adolfs says:

  Kāds naids ir aisberga jurim iekšās,tas jau parāda kas viņš ir un no kurām mājām….

 19. Ernis Purnis says:

  Nu nespēj ta bļek pļecka nemelot, ka tik oponēt, ka tik savus 30 grašus saņemt, vienalga cik glups teksts.

  šis gvelž: Atkārtošu – Vīzentāla centrs meklē un nodod Izraēlas valstij nacistus, kuri apkāvuši ebreju simtus un tūkstošus. Centrs nevienu nav notiesājis pats un ne par vienu pirms tiesas centrs nav pieņēmis lēmumu atzīt par vainīgu.
  Kas to būtu domājis, ka Herbetu Cukuru Vīzentāla centrs nodeva tiesai Izraēlā??? Nevis zemiski un nodevīgi noslepkavoja viņu Dienvidamerikā, savās paša mājās, bez pierādijumiem, bez tiesas un lieciniekiem? Nē, tas ir asiņainu slepkavu- teroristu kantoris, kas ir uzurpējuši tiesas, prokuratūras un bendes funkcijas un viņu rīcība ir NELIKUMĪGA, kā jebkura linča tiesa! Gan juridiski, gan morāli!

 20. black_joker says:

  Ernim Purnim- nejauc Izraēlas specdienestus ar Vīzentāla centru- izskatās, ka tev pilnīgi po, galvenais, ka žīds vai krievs- visi vienādi. Un Cukurs tāpat kā Arājs diemžēl ar savu rīcību kara laikā bija sapelnījušies sodus godam, nacistiem melnos darbus darot.

 21. Ernis Purnis says:

  Nejauc tu bļek pļecka, pie tam tīšām! Vajadzēja dzirdēt, ko tieši par šo gadijumu izteicās e.zurofs, kas bija atlīdis uz LV pirms 16.marta, kad nejauši bija krieviski runājošo žīdu vispasaules konference, pie tam “nacistu” Latvijā?!! Kapēc tad viņš slavēja savu mīzentāla centru, pieminot oprativitāti un neatladību meklējot “briesmīgi nacistu” H.Cukuru, kuru noslepkavoja bez mazākajiem pierādijumiem par viņa vainu?
  Teikšu tev vēlreiz – beidz muldēt pretlatviskus melus un atrodi godīgāku veidu, kur pelnīt savus grašus! Citādi, šis tavs nu tev piemērotais tekstelis attieksies uz tevi: Un andris-bļek pļeck tāpat kā ļurbanovič diemžēl ar savu rīcību okupācijas un promaskaviskās kolaborantu pēcokupācijas laikā bija sapelnījušies sodus godam, kremļa sarkanajiem nacistiem melnos darbus darot.

 22. black_joker says:

  Ernum Purnim- ko kliedz, kā kreklu dirsā ierāvis? Es jau kādas ašpadsmit reizes esmu teicis, kādēļ te esmu un neatkārtošos vairāk. Protams, ka E.Z. slavē centru, jo kā nekā to naudu dod žīdu kantori un jāatskaitās noteikti, bet nekur pats centrs nevienu un nekad nav sodījis, jo viņiem neviens nav devis uz to tiesības.

 23. Miervaldis says:

  Kādēļ šaja tematā jāķengājas?!šis temats ir radīts apsveikumiem!īstite Latvieši atradušies!

 24. AMARILLA says:

  …aber miervaldi, vai tad normaals cilveeks dzirdot kremlja jokera melus var kluseet? Un kaa visi psrs zombiki muuk un neatbild uz konkr. jaut. ho vai tad izraelas specdienestiem bija tiesiibas uz reklaamu un izsomu pamata nogalinaat Cukuru? Nee, nebija un nevareeja buut taadu tiesiibu, tapeec jau neveda tiesaat, bet slepkavoja sadistiski
  bet kremlja jokers nedriikst to atdziit par linca tiesu un porastu terorismu, jom kalpo kremla ziidiem un ir diktibail notiem, par ne algas vien deel

 25. annamarija says:

  Bleķa džoker! Par HERBERTU CUKURU beidz dirst. Tu zini tikai to, ko krievžīdu propaganda tev ieborējusi. Un tas ir daudz par maz, lai ko pļurkstētu.

 26. black_joker says:

  Annamarija- pūlies parastu kara noziedznieku, kādu 1939- 1945 bija pilna Eiropa, pārvēsrs par enģelīti? Redzi, vot tādi Erņi Purņi, Miervalži un Annamarijas vācu okupācijas laikā izpaudās, slepkavojot savu ideju piepildījumam.

 27. Miervaldis says:

  Black joker – ej taču tu dirst!

 28. Miervaldis says:

  Kā jau augšā minēju, šadus gaisa jaucējus pie šādiem tematiem ir vienkārši jāpasūta, un beigta balle!

 29. no malas says:

  -mēsls tapēc ir mēsls, ka nevar nesmirdēt! Te tads ir tas algotais pamuļķis dzokers, kas truli drukā kremļa standartus, bez loģikas un jēgas. Tiešām, Miervaldim taisnība, nav ko ar stulbu un alogotu urlu robotu diskutēt!

 30. valsts valoda says:

  grantinsh savu vietu aiz robezhas nopelnija, nododams citus un tagad atpelna naidojot latvieshus. Neletis un provokators !

 31. Miervaldis says:

  Black joker – kāda tad ir tavas valsts valoda, ja slēpies aiz citiem nikiem, ko?

 32. Black joker says:

  Miervaldim – manas valsts valoda ir lieliskā arhaistu valoda, un vispār ej tu pats dirst, man maksā daudz vairāk par šīs mājaslapas piedrazošanu nekā tev!

 33. black_joker says:

  Parodētājam- biškucīt maigāk pret Miervaldi- slimus cilvēkus nedrīkst lieki uztraukt:):)
  Miervaldim- es runāju 4 valodās, dzimtajā latviešu, krievu, vācu un angļu, domāju mācīties tagad ungāru valodu

 34. valsts valoda -vēl says:

  nu taču saku jums , saku visu par sevi, bet cieņu nejūtu, es atkārtoju: es runāju 4 valodās, dzimtajā latviešu, krievu, vācu un angļu, domāju mācīties tagad ungāru valodu
  Un visur es viņu valodās rakstu to pašu kremlja taisnību, ko jums, trakie naciki

 35. black_joker says:

  valsts valodai- ja poha traucē sakarīgi rakstīt- vajag kādu alu iekaut….

 36. bleķu džokeriem says:

  Urlu apgaismotājs, “bez kauna joprojām”, 28.11.2010 21:47

  bez brilles joprojām, 28.11.2010 08:38
  nav sajūsmā par Mamukinu, bet Mamikins ir REAKCIJA uz 20 gadu DOBELIZĀCIJU .
  Un WC .
  —————
  -tev piestāv, kā visiem jūsu urlām niks-“bez kauna joprojām”, jo tev svešo ķēms NAV NEKĀDA DAĻA, vai te mūsu zemē bija 20 gadus DOBELIZĀCIJA, vai ULMANIZĀCIJA, tev un tev līdzīgo masai par to nav un nedrīkst būt nekāda teikšana! Tu tik vienu vari mums latviešiem teikt, paldies cēlā un labsirdīgā latviešu tauta, ka mūs – bruņotus iebrucējus, slepkavas un okupantus jūs piecietāt tik nenormāli ilgi un vēl tagad! Augstsirdīgi jūs piecietāt mūs – krievvalodīgās urlas jūsu zemē, jūsu valstī mūs – okupantus un pēctečus pelnīti neslepkavojot, kā to dara tautas Kaukāzā, arī tāpat neciešot krievijas okupantus! Lūk viss, ko tu un tavs svešo bars drīkst mums pateicībā teikt un pazemīgi lūgt atļauju jūsu lojālākajiem palikt mūsu Latvijā, nevis vēl trulā nekaunībā spriedelēt par mūsu-latviešu valsts iekšējām lietām.

 37. Ainars says:

  nu par to jokerurlu nav jautājumu, bet par pamelu paliek un nesaprotams man ir arī tas AG, kas arī kā šiziķis, te pareizi ko raksta, bet te no kremļa pakaļlaiža jokerurlas neatšķirt, i nerunājot par viņa debilajām rupjībām!
  Vai nu narkoša -žūpa, kam stāvoklis no-līdz maina garīgo un spriestspējas,vai tiešām šiziķis?!!!

 38. Miervaldis says:

  Black joker – ej dirst!

 39. no malas says:

  Ha,ha, black joker, nu taču visi tevi tā pasūta un arī mājās un darbā! Bet tu tik lien un lien neaicināts, kā zilonis trauku veikalā.

 40. AG says:

  -viņš nevar nelīst, tad viņš atrausies finansiāli un varb. arī fiziski no saviem kremļa saimniekiem))))

 41. black_joker says:

  no malas un AG- nu domājiet, ja jums tā škiet- tikai tas ir vairāk nekā smieklīgi:):):) paranoja vulgaris..

 42. black_joker says:

  no malas un AG- vēl varu jums pateikt, ka ja arī saņemu sodu, vai zaudēju naudu, pietiek ar vienu jūsu trako nacionālistu izlēcienu un esmu visu atguvis jau ar vienu komentu te, a jūs , tik krājat ogles sev uz galvas un pilnīgi par veltii:):):)

 43. black_joker says:

  Un tie visi te naciku parodisti, lieciet man mierā, lieciet man reiz mieru, garīgi vājie naciki! Priecājušies būtu, ka pirmīt 23.15 taisnību, visu taisnību uzrakstīju, nevis anonīmi, kā jūs te visi, kā visi jūs nacionaļisti pretīgie:):):):)

 44. black_joker says:

  Parodistam- izdomā ko oriģinālāku- uzreiz redzams, ka to cits raksta:)

 45. black_joker says:

  Parodistam vēl- izdomā daudz ko oriģinālāku, es uzlikšu- a to uzreiz redzams, ka to es, ne cits raksta:))

 46. black_joker says:

  Parodistam vēl- izdomā daudz ko oriģinālāku, es mums krutku atkal uzlikšu- a to uzreiz redzams, ka to es, ne cits raksta:))

 47. black_joker says:

  SG- paklau, kā tas nāk, ka pārsvarā tava info nāk no krievu saitiem ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *