STEIDZAMA ZIŅA LATVIJAS SABIEDRĪBAI !

IMGP0974Kā jau LRTT reiz sacīja: Valdis Dombrovski ir un būs viens no glumākajiem un bezmugurkaulainākajiem premjeriem. Viņš tika iebīdīts šajā amatā no Latvijas ienaidnieku puses. Viņš darīs visu, lai pilnībā iznīcinātu latviešu tautu. Latvijai nav jāpalielina nekāda veida nodokļi. Šodienas Latvijai ir neskaitāmi miljardi ārzemju bankās, kuri, iedarbinot “Starptautiskās Tiesības”, ir jāatsavina kriminālajiem elementiem, sākot no Godmaņa un Šķēles, un beidzot ar Lembergu un visām krievvalodīgajām mafiozajām struktūrām !!!

Tā ir prātam neaptverama nauda, kas nozagta latviešu tautai !!!

 _origin_Valdis-Dombrovskis-ir-1Ja tāds Dombrovskis un Ēlerte būtu pieskaitāmi pie cilvēku rases, tad viņi lūgtu ES un ANO izmeklēt šo genocīdu pret latviešu tautu, bet nē, viņi turpina bendēt tautu !!! Internetā arvien biežāk mēs varam lasīt komentārus, kuros tiek prasīts Latvijā atkal atjaunot nāvessodu. Un tas būtu pilnīgi normāli, ja tiktu ar nāvi sodīti Latvijas izzadzēji un slepkavību organizētāji no bijušajām KGB struktūrām.

Foto: Korumpantu midzeņa ieliktenis-jaunais cūkmens.

Vai tad masu slepkavas un cionistu aģenti Borovkovs ar Godmani nav pelnījuši tūkstoškārtīgu nāvessodu ???

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++  

STEIDZAMA ZIŅA LATVIJAS SABIEDRĪBAI !
Sveicināti ,tautieši ,kā mēs labi zinām : Līdz 22% palielina PVN un dubulto nekustamā īpašuma nodokli.
Es negribu daudz runāt ,bet teikšu skaidri- ŠĀDU UN LĪDZĪGU TAKTIKU no varas puses uzreiz pēc svētkiem pazemot tautu, paaugstinot vai nu nodokļus vai kā citādi šokējot un satracinot sabiedrību , VALDĪBA PIELIETO BIEŽI UN TO MĀCA LĪDERSKOLĀS, KĀ KONTROLĒT SABIEDRĪBU UN TAUTAS APZIŅU !!!
Dienu pirms svētkiem nodokļus nedrīkst paaugstināt, jo tad svētki var izvērsties par masu dumpi .
Svētkos ir saņemtas lielā mērā pozitīvas emocijas un uz šāda sabiedrības “apdulluma” bāzes var tagad “izspļaut” informāciju par nodokļu paaugstināšanu, turklāt līdz nākamiem svētkiem ir vēl laiciņš un tie būs ziemassvētki ,KAD SABIEDRĪBAI NAV IERASTS DUSMOTIES UN DUMPOTIES, tāpēc nebrīnieties, ka VISS NOTIEK PĒC MANIPULATORU PROGRAMMAS. UN TOMĒR NE VISS. PRETPROCESS IR SĀCIES UN NEKAS, NEVIENS TO NEAPTURĒS- TĀ IR LABĀ ZIŅA !!!
TAUTA, LATVIJAS SABIEDRĪBA , MOSTIES DARBAM PRET VERGTURU IEKĀRTU UN PRET KORUMPANTU MIDZEŅIEM !!! -ŠĪ SISTĒMA JAU BRĒC PIRMS NĀVES AGONIJĀ , JO TĀ IES BOJĀ PĒKŠŅI UN NEATGRIEZENISKI UN TE NAV NEKĀDA PĀRSPĪLĒJUMA..
LATVIJA VĒL NAV BRĪVA UN NAV BIJUSI, BET TĀ IZCĪNĪS UZVARU, LATVIJAS LATVIEŠIEM UN LATVIJAS CITTAUTIEŠIEM APVIENOJOTIES IZŠĶIROŠIEM UZDEVUMIEM.

DIEVS, SVĒTĪ LATVIJU AR PATIESU BRĪVĪBU !

You may also like...

52 Responses

 1. garāmgājējs saka:

  Vispār Tev derētu palamāt ne tikai politiķus, bet arī tos latviešus, kas lamā valdību, bet tajā pašā brīdī jau to vien dara, kā saņem algu aploksē kopš neatkarības atgūšanas. Tie nevainīgie gariņi pieprasa sociālās garantijas, bet ne sūda nav darījuši, lai paši imainītos.

 2. Garāmgājējam saka:

  Tu esi nekas vairāk kā provokātors.Valdošā kliķe radīja tādus apstākļus, ka cilvēki spiesti saņemt naudu aploksnēs. Tā ir izeja no bezizejas, ko radījuši godmaņveidīgie.To nav iespējams nesaprast.

 3. black_joker saka:

  Pilnīgs murgs -ja 2/3 pateiktu, ka viņiem nevajag tās aploksnes, bet sociālās garantijas, tad arī viss notiktu. Tikai mūsu cilvēkiem interesē tas skaidrais piķis, kuram gailis pakaļ nedzied, jo tad var trūcīgā statusu paņemt, izdīkt pabalstu, paraudāt, ka grūti klājas. Ja esi izvēlējies aploksni, tad arī neprasi ne pensiju, ne pabalstus- pats tā nolēmi. Un Nī nodokli vēl var pacelt, lai tie, kas kā baroni sēž uz 100 hektāriem balandu un ušņu sāktu kaut ko darīt lietas labā. Arī tie, kas uzpirka 8 mājas un 10 dzīvokļus, sāktu spirināties zem tā jūga. Protams, tantukam laukos ar paleksies tas dažu latu nodoklis, bet tur jau tāpat atlaide atlaides galā, ko pašvaldība dod.

 4. Miervaldis saka:

  Labas ziņas!Bet definīciju, kas noticis, kad aug pretspars, izsūtiet uz e – adresēm.Mana e – adrese ir; http://www.Miervaldis112@inbox.lv

 5. Miervaldis saka:

  Skaidrs, kapēc tāda mana taktika, ap šo mājaslapu DP pikē kā vanagi!Mans viedoklis ir tāds, kad kristus dēļ mūs okupēja 13.gadsimtā, tādēļ diez vai šī mācība mūs izvilks no tiem mēsliem, kuros mūs ir iegrūduši krievi un viņu pakalpiņi!šitais Jēzus nav mūsu dievs arī!Diez vai viņš izvilks mūs no šiem mēsliem ārā!Bet kas attiecas uz valdības taktiku, tad šo taktiku viņi droš vien ir mācijušies Maskavā, jo tik nelietīga taktika, kuru pārdodami savu tautu, cerībā, kad dabūs Krievijas rūpnīcā ražotu desas luņķi, var nākt tikai no Maskavas!Dabīgi, kad tādi sadisti kā krievi šo sistēmu radijuši ir!Mūsu varturi, krievi un viņu suņi čigāni, mūsu varturu koriši žīdi, visas šīs aprindas aiz savas bezkaunības nesaprot, kad Latvju tautu iemidzināt ir bīstami!Bet viņi to sapratīs, un šīs aprindas būs pašas vainīgas, pie sava nežēlīgā liktens!Nobeigumā vēl gribētu palabot raksta autorus – sodi var būt visdažādākie, un tos piespriež pēc loģikas un likumiem.Sods šiem draņķīšiem noteikti būs, bet tā būs tautas balss! – bet kā jau augšā minēju, viņi paši būs vainīgi pie sava liktens!Protams ap kristīgajiem ziemassvētkiem būs nākošais spļāviens no viņu smirdīgajām mutēm, bet tas var būt mūsu tautai traumējoš!Ne kristus mūs glābs, mūs glābs kara dievs Mēnesstiņš, ja vien mēs viņu pienācīgi godāsim un upurēsim!

 6. AG saka:

  BET PAR ŠITĀDU RIEBĪGU SŪDU VIENS PRĀTĀ JUCIS TIPS VĀRDĀ LINARDS GRANTIŅŠ NESEN AICINĀJA ĻAUDIS BALSOT !!!

 7. Es -AG saka:

  Tips vārdā Linards Grantiņš nekad nav aicinājis balsot par Dumbrovski. Viņš aicināja balsot par VL un VIENOTĪBU, kuru politiskā platforma ir nacionāla-latviska.Tas mērķis ir sasniegts.Viņi arī atklāti pateica, ka Latvijā būs viena valoda- latviešu.Tie, kuri aicināja vēlēšanas bokotēt, praktiski atbalstīja SC un divvalodību, bet pamatā, ta būtu krievu valodas dominance.Tu, AG, esi KGBistu tausteklis un latviešu tautas ienaidnieks.Vismaz es to tā saprotu.

 8. AG saka:

  PROTAMS, PIZDAMBROVSKIS UN VIENOTĪBA IR DAŽĀDAS LIETAS, KĀ TAD! :)
  MANĀ UZTVERĒ NAV ATŠĶIRĪBAS STARP “VL”, “VIENOTĪBU” UN “SC” – TIE IR VIENĀDI RIEBĪGI SŪDI, TIKAI SMIRD KATRS NEDAUDZ SAVĀDĀK!

 9. ladītāja saka:

  Cik daudz gānīšanās no visām pusēm.šermuļi pa kauliem skrien , lasot.

 10. pamela saka:

  Kāds IDIOTS ielicis šo skricelējumu,vājprāta savārstījumu?
  To vajadzēja rakstīt Katvīša laikā,Godmaņa Parex bankas izzagšanas laikā,NE TAGAD ,kad jāglābj Dombrovskim kas vēl ir glābjams lai būtu ko maksāt pensionāriem,budžetniekiem algas utt.
  TĀ arī uzrakstiet – PORTĀLS DAUŅIEM un VALSTS IENAIDNIEKIEM,jo ,ja kritīs Dombrovskis LRTT !! NĀKS jūsu apjūsmotais SC ar URBANOVIČU un Biškeku.
  Vai te kāds prātu izkūkojis PILNĪBĀ?!

 11. pamela >> LRTT saka:

  Palasiet Dienas portālā arī VDK iznirelis Godmanis aicina uz nemieriem.Vai konsultējāties ar viņu??

 12. Krievs saka:

  Palasot šitos komentārus var tikai teikt – Latvieši komentē…

  Jūsu nācijas vislielākā problēma ir tā, ka jūs latvieši neesat vienoti. Par 5 santīmiem esat gatavi nodot kaimiņu čekai, aiz skaudības, ka kādam ir 5 santīmi vairāk esat gatavi viņu apliet ar dubļiem’tikai tāpēc, ka paši aiz slinkuma nevarat kaut ko sasniegt… Pareizs ir jūsu tautas teiciens – Latvietim vismīļākais ēdiens ir otrs latvietis. Tā ir jūsu vislielākā nelaime. Varat tagad kliegt, ka krievi ir vainīgi, bet atcerieties, ka sevi apmānīt nevar. Krievi bija, ir un būs vienoti, bet jūs turpināsiet pielīst. Tā ir jūsu nākotne, ja nemācīsieties no savām kļūdām.

 13. garāmgājējs to AG saka:

  Aizveries! Tu pat ne mazumiņu nevarētu no tā paveikt. Laikak atmiņa īsa! Kas tad īsti ieveda mūs parādos? Ne jau Dombrovskis. Tas, ka tagad dejjam pēc SVF stabules, ir Kalvīša (lialais garants), šlesera un vēl virknes oligarhu atbildība. Dombrovskis pats ir kāda pavadā, bet nav tik cinisks, kā tie korumpētie lupatlaši.

 14. garāmgājējs to Krievs saka:

  Tas nav latviešu teiciens. Tāda teician nav, to izdomāja okupācijas gados, lai noliktu mūs uz ceļiem.

 15. black_joker saka:

  garāmgājējam- nav svarīgi, kas to teicienu izdomāja- svarīgi, ka tā diemžēl ir….

 16. annamarija saka:

  Kaut kas var mainīties vien tad, ja tiks demontēts noziedzīgais 4.maija režīms. Diemžēl VISI, kas patlaban ir “pie grožiem”, ir līdzvainīgi genocīdā pret latviešu tautu. Tā ka nav ko krist cits citam pie rīkles.

 17. G.A saka:

  A.G ko tu labu esi izdarījis, ka vari tā smirdēt?

 18. KrrrievsssS Krievam saka:

  Krievs, 21.11.2010 10:57
  Palasot komentārus var tikai teikt – Latvieši komentē…

  Jūsu nācijas vislielākā problēma ir tā, ka jūs latvieši neesat vienoti. Par 5 santīmiem esat gatavi nodot kaimiņu čekai, aiz skaudības, ka kādam ir 5 santīmi vairāk esat gatavi viņu apliet ar dubļiem’tikai tāpēc, ka paši aiz slinkuma nevarat kaut ko sasniegt… Pareizs ir jūsu tautas teiciens – Latvietim vismīļākais ēdiens ir otrs latvietis. Tā ir jūsu vislielākā nelaime. Varat tagad kliegt, ka krievi ir vainīgi, bet atcerieties, ka sevi apmānīt nevar. Krievi bija, ir un būs vienoti, bet jūs turpināsiet pielīst. Tā ir jūsu nākotne, ja nemācīsieties no savām kļūdām.
  ———————————–
  Viss jau būtu labi un audzinoši mūsu latviešiem teikts, tikai par krieviem-okupantiem nav taisnība. Jo IR KRIEVU-KRIEVVALODĪGIE okupanti VAINĪGI pie visa, kas noticis Latvijā, sākot no 40.gada līdz šodienai! UN vainīgi ir visus 100%!

  Jo arī latviskas cilmes defekti- kangari, čekisti godmani-borovkovski,zagļi dhēmotāji škeļi,sloseri,lembji, jurkāni,ļurbanovici un citi latviešu nācijas atkritumi arī ir tiešas krievu militāro okupantu un okupācijas perioda sabraukušo un NEIZBRAUKUŠO krievvalodīgo okupantu noziegumu radīti un ir gan TIEŠI,GAN PAKĀRTOTI VAINĪGI pie LV valsts un nācijas degradācijas!

 19. AG-garāmgājējam saka:

  par parādiem katrs pats atbild, kas kredītus ņēma, es to nedarīju!

 20. garāmgājējs to AG saka:

  Nu bet ne jau Dombrovksis bija pie stūres, kad plosījās kalvīša un šlesera cinisms. Tie ir atbildīgie par valsts tautsaimniecības izvarošanu. Pirmie būs jāsauc pie tiesas!

 21. AG-garāmgājējam saka:

  Visi viņi vienlīdz pretīgi, tikai Plāngrantiņam VIENOTĪBA un VL labi liekas!

 22. Sigurds Graudiņš saka:

  Molotovs – Ribentrops – po NATOVSKI…
  Пресса: президент РФ поразил НАТО сенсационным военным планом

  22.11.2010 08:35
  Президент РФ Дмитрий Медведев на прошедшем в минувшую субботу саммите НАТО выступил с сенсационным предложением к альянсу сообща создавать такую систему противоракетной обороны, при которой Россия готова прикрыть Европу от возможных ракетных угроз в обмен на аналогичные обязательства Запада.

  Источник: NEWSru.com
  Эксперты отмечают, что на саммите стало очевидно: в отношениях сторон произошел перелом, после которого идея вступления России в альянс представляется вполне реальной.

  Так как саммит проходил за закрытыми дверями, подробности системы противоракетной обороны, предложенной Медведевым, неизвестны. На итоговой пресс-конференции Медведев лишь упомянул о секторальной системе противоракетной обороны. Однако газета “Коммерсант” выяснила, что суть концепции состоит в том, что стороны должны создать единый периметр противоракетной безопасности с элементами ПРО и ПВО.

  Как пояснил газете высокопоставленный российский дипломат, согласно этой концепции, Москва обязуется сбивать ракеты, которые могут быть выпущены в направлении Европы через территорию России или через сектор, ответственность за который она возьмет по договоренности. Аналогичным образом и в НАТО должны будут взять на себя обязательства защищать Россию по своим секторам. При этом подконтрольные сектора могут пересекаться и выходить за рамки государственных границ.

  Особенности построения такой системы объясняется тем, что сейчас ни НАТО, ни Россия не готовы допускать к своим элементам ПРО и ПВО посторонних, отмечают эксперты. В то же время при такой секторальной структуре у Москвы появится уверенность в том, что европейская ПРО не покушается на сектор действия российских стратегических ядерных сил.

  На пресс-конференции Медведев подчеркнул, что участие российской стороны в создании системы ПРО может быть только партнерским. “Что касается ЕвроПРО, то сами европейцы еще окончательно не понимают, как это может выглядеть, – отметил Медведев. – В этом должны разобраться и они, и мы. Однако наше участие может быть только партнерским. Никакого другого участия, что называется, “для мебели”, для вида, быть не может. Либо мы полноценно участвуем, обмениваемся информацией, отвечаем за решение тех или иных проблем, либо не участвуем вообще”. “Но если мы не участвуем вообще, то по понятным причинам вынуждены будем защищаться”, – предупредил глава российского государства.

  Как сообщалось ранее, в утвержденной в Лиссабоне новой стратегической концепции НАТО записано, что эта организация “не представляет собой угрозы для России” и хочет выйти на уровень стратегического партнерства с Москвой. По итогам саммита было принято несколько документов. Самым важным их них стал закрытый для общественности совместный обзор угроз XXI века, состоящий из пяти разделов, передает газета “Московский комсомолец”.

  Как говорится в документе, невзирая на наличие разногласий по отдельным вопросам, в НАТО убеждены, что безопасность альянса и России тесно переплетены, а “сильное и конструктивное партнерство, базирующееся на взаимном доверии, транспарентности и предсказуемости может наилучшим образом служить нашей безопасности”.

  В обзоре констатируется совпадение НАТО и России по всем угрозам, включая международный терроризм, Афганистан, пиратство, защиту жизненно важной инфраструктуры, нераспространение оружия массового уничтожения. В документе зафиксированы разногласия лишь по поводу ракетных угроз.

  Также по итогам форума было принято совместное заявление Россия-НАТО, в котором прописаны принятые на саммите решения. Стороны договорились, в том числе, об обратном транзите из Афганистана через Россию грузов невоенного назначения, перечень которых был расширен за счет легковых автомобилей с бронированной защитой. Договорились стороны и о создании трастового фонда для закупки российских вертолетов “Ми-17” для нужд войск НАТО в Афганистане. Кроме того, было принято решение расширить подготовку кадров для борьбы с наркотрафиком из Афганистана, стран Центральной Азии и Пакистана.

  Медведев написал о саммите в Twitter

  Президент Медведев написал о прошедшем саммите Россия-НАТО в своем микроблоге на портале Twitter. “Обсуждали в Португалии взаимодействие с НАТО. В мире много проблем для нашего сотрудничества: терроризм, пираты, ПРО”, – такую запись президент сделал в минувшее воскресенье. отметил Медведев воскресенье.

  Как напоминает “Интерфакс”, в конце прошлой недели пресс-секретарь главы государства Наталья Тимакова сообщила, что президент РФ Дмитрий Медведев уже в ближайшее время будет иметь два аккаунта в Twitter.

  “Учитывая большую популярность аккаунта президента, а сейчас по самым скромным подсчетам у него в Twitter более 120 тысяч фолловеров, мы решили сделать два аккаунта: Medvedevrussia и Kremlinrussia”, — сказала Тимакова.

  По словам Тимаковой, предполагается, что Kremlinrussia станет более официальным аккаунтом. Вести его поручат сотрудникам администрации президента, которые будут представлять интернет-общественности анонсы текущей деятельности президента.

  Что касается второго блога Medvedevrussia, то он станет более личным, и вести его будет лично Дмитрий Медведев. На этом аккаунте сохранятся все его фолловеры и друзья. По некоторым данным, откроют новый блог уже на этой неделе. Как отмечала Тимакова, когда Медведев начинал свой микроблог этим летом, ни он сам, ни его администрация не предполагали, что он будет иметь такой успех. Теперь же Медведев пришел к выводу, что ему тесно в рамках одного аккаунта, и решил выделить свои личные сообщения в отдельный блог.

  ↑ Наверх

  +1 Оценить статью:
  Сюжеты:
  Медведев
  Комментарии
  

  0 FGJCNJK Сегодня, 08:48 #
  читатель
  Надо полагать, что один из секторов будет включать в себя как Калининградскую область (территория России), так и тесно прилегающие к ней все страны Балтии включительно, как прикрытие региона Северных стран (Швеция, Финляндия и Норвегия).

 23. garāmgājējs to AG saka:

  Iesaki ko labāku? Varbūt spēj mobilizēt zinātniekus un izcilākos ekonomistus vienuviet?

 24. Sigurds Graudiņš saka:

  Aprunājos – sakarīgs vecis…
  Labdien, domubiedri!

  Valsti nevar veidot neizglītota sabiedrība(ne tikai akadēmiskā līmenī) un
  standartizētā izglītības sistēma iedod cilvēkam diezgan virspusēju apjausmu
  par pasauli un mūsu esamību tajā. Mums ir jāmācās visu mūžu un vienlaicīgi
  visu mūžu mēs esam gan skolotāji, gan skolnieki. Tautas skola kā jēdziens
  kādreiz pastāvēja, kā vieta ai vide, kur mācās tauta, neatkarīgi no vecuma
  un citiem kritērijiem. Tā ir mūžīga attīstība un tikai tā tauta var
  pilnveidoties, būt gudra un gudri pārvaldīt savu valsti. Par to domājot,
  mēs, nu jau krietns bariņš domubiedru izveidojām Vecāku klubu, kura mērķis
  ir meklēt saviem bērniem pilnvērtīgākas izziņas iespējas, veidot Tautas
  skolas, mācīties paši un dalīties ar informāciju un savu pieredzi. Tam
  visam pamatā ir vēlme nākotnē dzīvot labākā sabiedrībā un valstī.

  Likumsakarīgi, ka tika izveidot interneta vietne http://www.tautasskola.lv, kura
  tiek nodota jūsu vērtēšanai. Tikai kopā mēs varam sasniegt rezultātus,
  tādēļ lūdzu ikvienu piedalīties procesā. Kāds var uzrakstīt interesantu
  materiālu, kāds piedāvāt noderīgu e-grāmatu, kāds ieraudzīs kļūdas un par
  to informēs, kāds savāks informāciju, vai organizēs interesantas
  diskusijas, kāds var darbu atbalstīt materiāli, kādam ir lieliskas idejas,
  ko mēs kopā varam realizēt. Varianti ir dažādi, lūdzu, nākat un kopā
  veidojam savu nākotni.

  Gribu noslēgumā piebilst, ka Vecāku klubu aktivitātes nebeidzas un
  nebeigsies tikai ar elektronisku saziņu un informācijas publicēšanu. Jau
  šobrīd vairākās vietās Latvijā notiek aktīva darbība un mēs vēlamies šo
  pieredzi nodot tālāk. Nākotnē gribam dzīvot labākā valstī, taču tā ir
  jāveido mums pašiem no tautas vidus. Tādēļ aicinu cilvēkus ar idejām
  apvienoties un iet kopā!

  Uz sadarbību!
  Reinis Ziļevs
  Tukuma Vecāku klubs
  26554795 begin_of_the_skype_highlighting 26554795

 25. Sigurds Graudiņš saka:

  Mēģinam SAPRAST:
  http://www.ves.lv/article/150351

 26. valsts valoda saka:

  llatvieshu tautas ienaidnieks ir Grantins, kursh nodeva savejos un tadejadi VDK vinjam ljava aizlaisties. Tagad vinjam maksa, lai vinsh naidotu latvieshus.

 27. Ilze saka:

  Jocīgi ka tā saucamā valsts valoda pat nemāk sākt teikumu ar lielo burtu , nepareizi raksta vārdus un pat nemāk garumzīmes uzlikt.Vai tikai nav urla un urlu jobanij valoda ? Neaprejiet kopā ar AG Grantiņa kungu, kuram pateicīga latvju tauta par sākto Atmodu. Kur bija valsts urlu valoda un AG, kad dibināja H 86 ? Laikam bikses bija pilnas piečurātas un piekakātas, kad Grantiņa kunga H86 nebaidījās no okupācijas režīma čekas terora.To, ka V. ir nelieši un atņēma balsis VL jau pierādija pat balsis nebija saskaitītas ar ilgām kopoties ar SC. Lielais superpatriot AG nodibini tagad vienu partiju, kas cīnās par latvisku Latviju un neaprej VL. Tu to nekad nevarēsi izdarīt, jo bez dārbiem un skaļiem saukļiem tikai proti šķelt tos kas cīnās par latvisku Latviju un to var veikt tikai provokātors.

 28. Miervaldis saka:

  Ilze – pat tāda tīra un laba, un VL arī!Tik nesaprotu,, kādēļ tev pašai nevedas ar Latvju valodu….

 29. Veras tante saka:

  Ko jūs kašķējaties par niekiem, beidziet reiz! Mums visiem ir vienots naidnieks un viena dzimtene,kurai vajag palīdzību! Izcīnām godīgus valstvīrus, atjaunojam latvisku Latviju, palīdzam Krievijai saņem atpakaļ savus noklīdušos un mīļo roģinu vārdos, bet darbos nepalīdzošos viņu migrantus- civilokupantus

 30. Sigurds Graudiņš saka:

  Krievijā pamodušies KRIEVI – tas var būt mums INTERESANTI…
  http://www.youtube.com/watch?v

 31. Sigurds Graudiņš saka:

  Da pajāt uz Brīdi to politiku …
  Piedāvāju kaut ko DVĒSELEI…
  http://www.youtube.com/results?search_query=Aziza+Ibragimova

 32. Sigurds Graudiņš saka:

  Mans VIEDOKLIS par lbas mītiņu…
  Manam domāt , ka par 1 200 Ls mēnesī Petručio Krjugerovs atkal nolaidīs POLITISKO TVAIKU…!!!
  Arodbiedrību BIEDRI ! Jums šitais POLITTVAIKA NOLAIDĒJS NAV PIEGRIEZIES ,,,???

 33. Miervaldis to krievs saka:

  Tas tev un taviem cittautiešiem var būt izdevīgi, vai kā?Okupantiem krieviem saku – baidieties jau laikus, jo šī situācija nav mūžīga, tik tā iemesla vien, kad krievi ir stulbi, tādēļ agri vai vēlu šī tautas šķelšanas programma kritīs!Un tas notiks dikti drīz, jo krievu pavirši būvētā mūsu tautas iznīcināšanas programma stāv uz tik trausliem pamatiem, kad tā sabruks, un nositīs galvenos krievu vadoņus!Vai, vai, nabaga apkakātos krievus sūtīs uz viņu etnisko dzimteni!!!!??Saka jau – bļauj ja sāp!Un viņiem sāpēs, un viņi paši būs vainīgi pie tā!Ar sasitiem purniem, un izlauztām rokām, tos vedīs uz lopu vagoniem, jo tie būs piemērotie šajā akcijā!Un tad viņi sapratīs, kad nav ko velti pūlēties svešā zemē, tai jau ir saimnieki, un samierināsies!Nu bet tas būs viņiem sāpīgi, jā.Kas par sāpīti!O jā, tas man patiks!Viņu sasitie purni, un izlauztās rokas!Ja pats esi tāds, tad tev par lietu jābaidās, jo tu nezini kā apturēt Latviešu tautu, un visi tavi pūliņi būs veltīgi!Bet ja esi mūsējais, tad gaidu jebkāda veida palīdzību, no tevis!

 34. Miervaldis to krievs saka:

  Bet toties vēlāk jums krieviem nāksies dārgi maksāt par savām nelietībām, jo mēs savu vienotību izmantojam lai celtu savu etnosu un valsti, bet jūs savu vienotību izmantojat, lai ēstu nepelnītu, svešu maizi, un sēdētu uz spilvena, kurš nav jūsu!

 35. Sigurds Graudiņš saka:

  Mans komentārs APOLLO…
  AIDS !!!{ ANONĪMO INTERNATA DRĀZĒJU SHODŅAKS …
  Cik ilgi Jums var teikt , ka LBAS ir POLITISKA PROSTOTŪTA kopš komuņagu laikiem…Un tās Boss Pēteris Krīgers ar algu 1 200 Ls mēnesī ir ANGAŽĒTS POLITISKĀ TVAIKA NOLAIDĒJS LATVIJĀ….
  Toties APSARGUS gan sev passtellējis – Laikam MĪŽ no TAUTAS…

 36. pieejamu aizdevumu piedāvājams saka:

  Dear Sir / Madam.

  Uzmanību: Vai jūs vajadzība pēc finansējuma, ir jūsu saimnieks quieting jūs no jūsu mājās un jūs nepieciešami līdzekļi, lai uzsāktu biznesu? Vai jums ir nepieciešams kredītu? MĒS PIEDĀVĀJAM BEST.We piedāvājums Kredīti privātpersonām, uzņēmumiem un sadarboties organizācijas ar zemu procentu likmi, aizdevumu noteikumiem noteicošais. Kredīts, lai attīstītu uzņēmējdarbību konkurētspēju. Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu
  sazinieties ar mums tagad, izmantojot: loanempowerment@yahoo.com.

 37. joanne loan company saka:

  Vai jūs, kas meklē legit kredītu? Apnicis Meklēju aizdevumiem un hipotēkām? Vai jums ir noraidīts ar savu banku? Vai jums arī ir scammed kad? Tad jūsu finansiālo traumu ir beigusies.

  Joanne aizdevumu uzņēmumam piedāvā Jums kredītus no $ 3,000.00 Min. līdz 10,000,000.00 $ Max.at 3% procentu rate.We ir sertificēti un uzticami. mēs varam jums palīdzēt ar finansiālu atbalstu. Ja ir interese darīt, atgriezties pie mums pa e-pastu un aizpildīt mūsu tiešsaistes pieteikuma veidlapa.

  Nepieciešamā informations ir:?

  Pilns vārds ………………
  Aizdevumu apjomu, kas nepieciešams :………….
  Aizdevuma termiņš …………….
  Mobilā Tālrunis Nummurs :…………..
  Lai kredīts :………..
  Nodarbošanās ……………
  Valsts :……………….
  Adrese ……………..
  Mēneša ienākumi ……..
  Nosaukums (Mr Mrs Ms Dr uc): …..

  Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas, izmantojot
  E-pasts: joanneloancompany@gmail.com
  Mrs.Joanne Andrew

 38. zonnenbergs saka:

  Sita sistema otrada.Summu Jus neredzesat,pirma bus Jusu menesa
  iemaksa ar minuss zimi uzreiz.Iznemsat visu summu,tas minuss
  vilksies visu muzu ar burtinu D(debt).

 39. Laba diena,

  Es esmu kungs Earl Ingram, Am cienījama, likumīgu un akreditēta aizdevējam. mēs dodam no aizdevuma sadarboties iestāžu un personu ar procentu likmi 3% šo uzņēmumu ir reģistrēti un licencēti kredītu aizdevumu uzņēmumam, Nr sociālā nodrošinājuma numuru, kas nepieciešams un nav kredīta pārbaude nepieciešama, 100 Garantētā%.

  Mēs garantējam viszemāko likmi visām ar brīvu nodrošinājumu benefits.Get aizdevumu apstiprināta uzņēmējdarbības vai personas aizdevumiem šodien un saņemt līdzekļus laikā tajā pašā nedēļā application.These personas aizdevumiem var apstiprināt neatkarīgi no jūsu kredītkartes, un ir daudz apmierinātiem klientiem, lai atbalstītu
  šo apgalvojumu.

  Mūsu mērķis ir sniegt jums goda un cieņas, vienlaikus nodrošinot augstākās kvalitātes pakalpojumus laipni veidā. tāpēc aizpildīt pieteikuma zemāk.
  Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar mums pa e-pastu: payless60@gmail.com

  Aizpildiet Kredītņēmēju informācija

  Savu vārdu :____________________
  Jūsu Sex :______________________
  Jūsu Age______________________
  Jūsu adrese :___________________
  Jūsu valsts :___________________
  Jūsu Nodarbošanās :_________________
  Aizdevumu apjomu, kas nepieciešams :______________
  Aizdevuma termiņš :____________________
  Ikmēneša ienākumi :___________________
  Savu mobilā telefona numuru :_______________

  Best Regards.

  Maksāt mazāk UZŅĒMUMS SIA

  Mr Earl Ingram

 40. Dr Watson saka:

  Hello,
  Vai jūs meklējat biznesa aizdevums, personas aizdevums, mājas aizdevums, autoloan, studējošo kredīts, parādu konsolidācijai aizdevums, nenodrošinātu aizdevumu, riska kapitāls utt .. vai bija jums atteikt aizdevumu banka vai finanšu institūcija viena vai vairāku iemeslu dēļ . Jūs esat īstajā vietā jūsu aizdevumu risinājumus esmu privāts aizdevējs, es piešķirt aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām par zemu un pieejamu procentu likmi 3%.! Ieinteresētie Kontakti:? Wd.service0@hotmail.com

  Kredīta pieteikuma forma
  PERSONĪGĀ INFORMĀCIJA
  Jūsu Pilns nosaukums:
  Jūsu pilnu tālruņa numuru {mobilo, mājās un darbā}:
  Jūsu adrese:
  Jūsu Pilsēta:
  Valsts / province:
  Jūsu Valsts:
  Faksa numurs:
  Dzimšanas datums:
  Credit Score:
  Kredīta summu, kas nepieciešama:
  Kredīta ilgums:
  Lai aizdevums:
  Dzimums:
  Vai Jūs pieteicāties aizdevumu pirms ?….

  Paldies

  Dr Watson Dominic

 41. john sam saka:

  Jums ir nepieciešams kredīts? Jūs lūdza aizdevumu pirms aizdevuma beigās netika dota jums par kādu konkrētu problems.Then jums ir taisnība, mēs esam uzticami aizdevumu uzņēmumam, mums jāpateicas ļoti zemu procentu likmi 3%, ja Jūs interesē saņemtu aizdevumu no mums, lūdzu sazinieties ar mums pa jsamloancompany@gmail.com.

 42. robert saka:

  Sveiki,
  Es piedāvāju aizdevuma visu veidu,
  Business Kredīti un Personal Loan ir pieejami.
  Ja Jums ir parāds, un jums nepieciešams kredīts tikai dodiet mums zināt, pat ar sliktu
  kredītu!
  Mēs joprojām Jums piedāvāt aizdevumu, jo mēs esam pēdējā autobusa pieturas finanšu palīdzībā.
  Aizpildiet pieteikuma veidlapu zemāk un sazināties ar mani: robertmilanloan12@gmail.com

  Vārds ……………..
  Uzvārds ……………..
  Nodarbošanās ……………..
  Sex ………………..
  Valsts ………………
  Valsts …………….
  Ikmēneša ienākumi ………………
  Apjomu, kas nepieciešams ……………
  Ilgums …………………
  Tālruņa numurs …………………

 43. henshew saka:

  Vai jums nepieciešama aizdevumus ar zemu procentu likmi? Vai jums ir atteikta aizdevumus ar bankas
  jo jums nav nodrošinājuma vai ir slikta kredītu? Vai esat noguris no bankas
  stress? Tad jums ir pareizā vietā, sazinieties ar mums tagad
  halmsfundsplc@gmail.com

  xmas un biznesa kredītu piedāvājumu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.