Antiglobālistu paziņojums.

DRAUGI !

Sigurds GraudiņšEsmu PILNVAROTS paziņot ANTIGLOBĀLISTU vārdā , ka rīt iesniedzam Satversmes Tiesā Konstitucionālu Sūdzību par Vēlēšanu Likuma pārkāpumu, kas paredz vienādas tiesības priekšvēlēšanu aģitācijai visām politiskām partijām un apvienībām.
Kopā ar mums ir dažādu partiju deputātu kandidāti.
Personīgs PALDIES par morālo un informatīvo atbalstu Ivaram Redisonam un Linardam Grantiņam !!!

Cīņai Sveiks ! 

Sigurds Graudiņš.

10.10.10.

You may also like...

45 komentāru

 1. delfi saka:

  http://www.delfi.lv/news/national/politics/lsdsp-grib-sudzeties-st-par-sikpartiju-izslegsanu-no-prieksvelesanu-diskusijam.d?id=34538575

  LSDSP grib sūdzēties ST par sīkpartiju izslēgšanu no priekšvēlēšanu diskusijām
  http://www.DELFI.lv
  09. oktobris 2010 09:45

  Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija (LSDSP), kas cieta neveiksmi 10.Saeimas vēlēšanās, plāno sūdzēties Satversmes tiesā (ST) par sabiedrisko mediju rīcību pirms vēlēšanām, uz diskusijām aicinot tikai sešu populārāko politisko spēku pārstāvjus, intervijā laikrakstam “Diena” paudis LSDSP līderis Jānis Dinevičs.

  Viņaprāt, likums par priekšvēlēšanu aģitāciju netika pārkāpts, bet tika pārkāpta Satversme. “Traģiskākais ir tas, ka šādā situācijā nav vienādas starta iespējas visiem sarakstu iesniedzējiem. Ja ir 13 saraksti iesniegti, nav saprotams, kāpēc sabiedriskajos medijos – Latvijas Televīzijā un Latvijas Radio – iespēja runāt ir tikai sešiem. Tāpēc šobrīd ir tikai viena iespēja – vērsties Satversmes tiesā, jo Satversmes 6. pantā ir ierakstīts, ka vēlēšanas ir vispārīgas, tiešas un vienlīdzīgas!” paudis LSDSP līderis.

  Dinevičs skaidrojis, ka ar sūdzību ST partija neapstrīdēs pašus vēlēšanu rezultātus, bet cer, “tādā veidā ir iespējams likt Saeimai mainīt priekšvēlēšanu aģitācijas likumu”.
  Par vēršanos ST LSDSP valde lems otrdien.

  Jau ziņots, ka LSDSP kopā ar citām sīkpartijām 10.Saeimas vēlēšanas startēja kopīgajā apvienībā “Atbildība”, par kuru nobalsoja tikai 0,64% vēlētāju.

  10.Saeimas vēlēšanās uzvarēja apvienība “Vienotība”, kas ieguva 33 deputātu vietas, SC ieguva 29 deputāta mandātus, ZZS – 22, VL-TB/LNNK – astoņas un arī PLL – astoņas deputāta vietas.

 2. black_joker saka:

  Ko tad tikai tagad esat atmodušies, ja jau uzskatījāt, ka tiesības pārkāptas aģitācijas laikā? Netikāt pie siles un tādēļ uzreiz jāārdās?

 3. zonnenbergs saka:

  LABRIT visiem.Driz bus valdiba 4 gadus.Ja vini nevares iekarot LATVIJAI
  ja iekarot tirgu pasaule(te es nedomaju imperiju un vinu vasalvalstis),
  tad beigas.Var darit ko velas,bet tirgus jadabu.Kurs pret,vai to
  nedara no valdibas ara.Viens padoms Ziles rakstam Apollo jau ir.
  Iebildumi netiek nemti vera.

 4. ceļš saka:

  Pūļa cilvēku rīcībai taču nav nekādas jēgas.

 5. black_joker saka:

  zonnenbergam – kaut kā tavs rakstītais arvien nesakarīgāks paliek- šito komentu točna vairs nevar saprast, kas tur domāts.

 6. nra saka:

  http://zinas.nra.lv/latvija/politika/32965-satversmes-tiesa-sudzas-par-saeimas-velesanu-agitacijas-parkapumiem.htm

  Satversmes tiesā sūdzas par Saeimas vēlēšanu aģitācijas pārkāpumiem

  Pirmdiena, 11.oktobris (2010), plkst.13:59 | Ziņu aģentūra LETA
  Vairāki aktīvisti šodien Satversmes tiesā (ST) iesnieguši sūdzību par 10.Saeimas vēlēšanās pieļauto Saeimas vēlēšanu likuma pārkāpumu, norādot, ka nav ievērotas likumā noteiktās vienādās tiesības priekšvēlēšanu aģitācijai visām politiskām partijām un apvienībām.

  Pieteikuma iesniedzēji norādījuši, ka viņiem nav tikusi dota iespēja piedalīties pirmsvēlēšanu diskusijās televīzijā un paust savu viedokli laikrakstos, aģentūru LETA informēja ST priekšsēdētāja palīdze Līna Kovalevska.

  Ar pieteikumu ST vērsušies partijas “Daugava Latvijai” pārstāvji Didzis Ozols, Mārtiņš Draudiņš “Ražots Latvijā” pārstāvji Sigurds Graudiņš un Andris Orols, partijas “Par prezidentālu republiku” pārstāvis Eduards Mihaļevičs, partijas “Tautas kontrole” pārstāvis Juris Lapinskis un apvienības “Atbildība” pārstāvis Klementijs Rancāns.

  Sūdzība ST iesniegta par pieļautajiem Satversmes pārkāpumiem Saeimas vēlēšanās un par Vēlēšanu likuma neatbilstību Satversmes 1., 2. un 91.pantiem.

  Pieteicēji ST sūdzas par visu Saeimas vēlēšanu likumu kopumā, lūdz to atcelt kā nedemokrātisku un neatbilstošu Satversmes 1., 2., 6., 89. un 91.pantam.

  Satversmes 1.pants noteic, ka Latvija ir neatkarīga demokrātiska republika, 2.pants noteic, ka Latvijas valsts suverenā vara pieder Latvijas tautai, 6.pants noteic, ka Saeimu ievēlē vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās un proporcionālās vēlēšanās.

  Satversmes 89.pants nosaka, ka valsts atzīst un aizsargā cilvēka pamattiesības saskaņā ar šo Satversmi, likumiem un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem, bet 91.pants noteic, ka visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas bez jebkādas diskriminācijas.

  Kā informēja Kovalevska, ST trīs dienu laikā izlems, vai iesniegtais dokuments atzīstams par pieteikumu un nododams izskatīšanai tiesnešu kolēģijai, lai tālāk izlemtu par lietas ierosināšanu vai atteikšanos to darīt.

  LETA jau ziņoja, ka vairāku Saeimā neiekļuvušo partiju pārstāvji kritizēja priekšvēlēšanu procesu, uzsverot, ka mazajām partijām tikušas liegtas iespējas paust savu viedokli.

  Arī priekšvēlēšanu diskusijas notikušas tikai starp Saeimā jau pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem.

 7. Eduards saka:

  Malači vīri!
  Lazdas arī kaut ko līdzīgu mēģināja-bet nekas neizdevās.Jums noteikti izdosies,jo te ir savu roku pielicis DraudiņšBet iegaumējiet-vajadzigs arī TAUTAS atbalsts-Draudiņš zin kā to darīt! Atbalstu.Palīdzēšu.

 8. zonnenbergs saka:

  Labvakar visiem.Black-Jockers nesaprot.Es ari nesaprot,bet tie tirgi
  -cukurs,gimenes dinastiju darbs(cukurbiesu audzesana,novaksana,
  apstrade,pardosana,pasiem sev un eksportam)ta ienak nauda valstij,pec
  tam pensijam,policijai,skolotajiem,arstiem u.t.t.Biju Nigerija,tur
  Italijai pieder naftas rupnica,kas parstrada jelnaftu un galaproduktu
  suta uz savu valsti.Visai vecajai Eiropai ir uznemumi Azija,Afrika,
  Dienvidamerika kur leti var dabut izejvielas uz vietas un ar gatavo
  produkciju nodrosinat savu valsti un eksportet.Jus sakat Krievija,nez
  kapec neviens arzemju bezdarbnieks uz to slepkavnieku valsti neraujas,
  ne servisa,ne kultura starp cilvekiem.BASTARDI.Es runaju par vecas Eiropas bezdarbniekiem.Pat ne filipiniesi.Aber sita valdiba mums to
  gatavo.Te jau neiet runa tikai par cukuru.Nu nocert to berzu,uztaisi
  skapi eksporte un atkal tirgus vieta.Gorilla ari var nolauzt koku un
  uzmest uz kuga.Ta varetu turpinat bezgaligi un ilgi.

 9. Sigurds Graudiņš saka:

  |
  No: Pirmdiena, 11 Oktobris 2010 17:40antiglobalisti@inbox.lv Pievienot kontaktiem Izveidot filtru
  Kam: “valimnahren@inbox.lv” Pievienot kontaktiem
  Daļa(s): LR Satversmes tiesai.doc 102.63 KB Lejuplādēt
  Lejuplādēt Visus pielikumus ka ZIP arhīvu

  Vairāki deputātu kandidāti no ”jaunajām partijām” šodien (pirmdien, 11. oktobrī) ir iesnieguši prasību Satversmes tiesā mainīt šobrīd spēkā esošo nedemokrātisko vēlēšanu likumu.

  Pirmsvēlēšanu kampaņas laikā 6 ”lielajām” (vecajām) partijām tika apzināti dota priekšrocība izmantot valsts resursus savas priekšvēlēšanu programmas popularizēšanai. Ir cietuši demokrātijas pamatprincipi mūsu valstī, kas paredz vienādas tiesības visiem tās pilsoņiem, jo 7 pārējām partijām tika liegta iespēja tikpat pilnvērtīgi iepazīstināt vēlētājus ar saviem politiskajiem uzskatiem. Līdz ar to šīs vēlēšanas būtu uzskatāmas par neleģitīmām.

  Pielikumā ir atrodams šīs prasības pilns teksts.

  Ar cieņu, Andris Orols (deputāta kandidāts, ”Ražots Latvijā”).

 10. kas jāzina? saka:

  Pašlaik notiek sabiedrības uzmanības novēršana no steidzamas un ļoti konkrētas problēmas – ka urnās aplokšņu ir atrasts daudz vairāk nekā bija balsotāju – ar tādiem strīdiņiem, kuri var pagaidīt uz vēlāku laiku – par Vēlēšanu likumu kā tādu.

  Ja pierādītu, ka aplokšņu urnās ir vairāk nekā balsotāju, tas būtu neapgāžams arguments Vēlēšanu likuma pārskatīšanai. Jautājums – kāpēc nav vēlmes izmantot šādu argumentu ?

  Vakar iesniegts opozīcijas partiju pārstāvju pieteikums Satversmes tiesā.
  K.Rancāns savu parakstu atsauc, jo pēc iepazīšanās ar tekstu uzskata to par juridiski analfabētisku.

  Domāju, ka vāji sagatavotu, tikai emocijās balstītu pieteikumu Satversmes tiesa atteiksies pieņemt izskatīšanai. Pieņemt vai nepieņemt pieteikumu skatīšanai, ST lemj mēneša laikā.
  Jāņem vērā, ka par Vēlēšanu likumu (procentu barjeru) jau ir agrāks ST spriedums. Līdz ar to, ja tiešām grib rezultātu nevis tikai izrādīšanos, būtu bijis rūpīgi jāizstudē šis ST spreiddums, un jāpievieno jauni argumenti.

  Pa šo mēnesi būs nokavēti visi termiņi, kuros var apstrīdēt konkrētos pārkāpumus balsu skaitīšanā.
  Tā kā neviens visā valstī nebūs apstrīdējis balsošanas rezultātus, tad, loģiski tie stājas spēkā.

  Visas starptautiskās organizācijas atzīs skaitīšanas rezultātu likumību – jo neviena partija Latvijā nav tos apstrīdējusi.

  Pielikumā – ieskats 6. Saeimas vēlēšanu rezultātos.
  Arī tur ir liels skaits nederīgu aplokšņu – nederīga aploksne ir tāda, kurai ir cita iecirkņu zīmogs.

  Pie urnām stāv komisijas dežurants un pārbauda aploksnes un zīmogus. Bez komisijas ziņas faktiski nevar būt urnā nederīgu aplokšņu, tas ir ārkārtas gadījums.

  Pielikums.

  LR Satversmes tiesai
  J. Alunāna ielā 1, Rīgā, LV – 1010

  Rīgā, 2010.gada 10. oktobrī

  KONSTITUCIONĀLĀ SŪDZĪBA.

  Par pieļautajiem LR Satversmes pārkāpumiem 10. Saeimas vēlēšanās un par Vēlēšanu likuma neatbilstību LR Satversmes 1., 2. un 91. pantiem.

  Konstitucionālās sūdzības iesniedzēji:

  1. Didzis Ozols
  personas kods: (..)
  Saraksts Nr.10, „Daugava – Latvijai”, Zemgales apgabala sarakstā Nr.1.
  2. Sigurds Graudiņš
  personas kods: (..)
  Saraksts Nr.3, „Ražots Latvijā”, Rīgas apgabala sarakstā Nr.19.
  3. Andris Orols
  personas kods: (..)
  Saraksts Nr.3, „Ražots Latvijā”, Rīgas apgabala sarakstā Nr.18.
  4. Mārtiņš Draudiņš
  personas kods: (..)
  Saraksts Nr.10, „Daugava – Latvijai”, Rīgas apgabala sarakstā Nr.3.
  5. Eduards Mihaļevičs
  personas kods: (..)]
  Saraksts Nr.7, „Par prezidentālu republiku”, Rīgas apgabala sarakstā Nr.3.
  6. Juris Lapinskis
  personas kods: (..)
  Saraksts Nr.5, „Tautas kontrole”, Rīgas apgabala sarakstā Nr.31
  7. Klementijs Rancāns
  Personas kods: (..)
  Saraksts Nr.9, „Atbildība”, Rīgas apgabala sarakstā Nr23.

  A.Lietas faktisko apstākļu izklāsts.
  1. Es, Didzis Ozols tiku izvirzīts 10.Saeimas vēlēšanām Zemgales apgabalā kā Nr.1. Televīzijas kanāls LNT š.g. 3.septembrī – piektdienā, organizēja pirmsvēlēšanu aģitācijas raidījumu uz kuru bija uzaicinātas gan valstī lobējamās, gan arī jaunās, mazāk pazīstamās partijas, to skaitā arī partija „Daugava – Latvijai”.
  Politisko partiju saiets tika organizēts Jelgavas kultūras namā. Kad ierados uz raidījumu, mums tika paziņots, ka pēc koalīciju partiju lūguma LNT kanāla vadība ir pieņēmusi lēmumu jaunajām partijām vārdu pirmsvēlēšanu aģitācijā vispār nedot, bet, tā kā mazās partijas ir atbraukušas, tad nedrīkst partiju dzīt ārā no zāles, bet atļaut pasēdēt skatītāju un aplausu plaukšķinātāju vietās, lai atbalstītu mūsu koalīcijas partijas ar enerģisku plaukšķināšanu (aplausiem pēc katra sakarīgi izteiktā solījuma). Es centos apelēt pie Latvijas Republikas Satversmes, kura man garantē Vienlīdzības principu Satversmes 91.pantā un daudzas citas „demokrātiskas” tiesības. Vēl papildus centos ieskaidrot, ka mūsu saraksts, līdzīgi kā koalīcijas partijām, ir reģistrēts Centrālā vēlēšanu komisijā un esam tāpat kā sešas izredzētās partijas iemaksājuši drošības naudu valsts budžetā un arī mums ir jānodrošina vienlīdzīgas tiesības piedāvāt Latvijas „suverēnai tautai” savus priekšvēlēšanu solījumus un izskaidrot šo solījumu realitāti. Man atbildēja, ka organizators mani saprot, bet neko nevar manā labā darīt, jo koalīcijas partijas ir pieprasījušas, lai nekādus konkurentus debatēs nepielaiž. Varbūt biju pārāk uzstājīgs un nevietā centos uzrādīt LR Satversmes brošūriņu, uz ko saņēmu brīdinājumu, ka, ja es nebeigšu uzmākties ar šo bezjēdzīgo brošūru (precīzāk ar savu makulatūru), vadītājs izsauks apsardzi un mani ar visu Satversmes brošūru izmetīs no zāles, neļaujot pat piedalīties plaukšķinātāju pulciņā. Kad es noprasīju vai LR Satversme Radio un televīzijas padomē nav cieņā, man atbildēja, ka minētai padomei ir saistoši mūsu politiskās elites rīkojumi un tā kā man ir vāja veselība un es nevēlējos nonākt ne slimnīcā, ne morgā, tad es „brīvprātīgi” piekritu pasēdēt plaukšķinātāju pulkā un kļūt par mūsu politiskās elites blamieri Pietuka Krustiņa vārdiem runājot no romāna „Mērnieku laiki”. Mūsu uzdevums bija pēc katras bijušo deputātu kaut drusku sakarīgas frāzes enerģiski plaukšķināt, lai „suverēnā tauta” redz un dzird, ka mazās partijas ciena un atbalsta 100 gudrās galvas, kuras novedušas mūsu valsti 20 gados līdz defoltam.
  Tādējādi priekšvēlēšanu kampaņas dalībnieki tika sadalīti divās „vienlīdzīgās” daļās, vieni, kuri divas stundas nodarbojās ar savu partiju pašslavināšanu un valsts defoltu centās uzdot par nebijušu sasniegumu un otra grupa – 7 partiju sastāvā, kuru uzdevums bija vienkāršāks – pēc katras pirmās partiju grupas puslīdz sakarīgās frāzes enerģiski plaukšķināt, lai publiski izskatītos kā ovācijas. Pat Gebelss nebija izdomājis šādu ideoloģisku ieroci – piespiest septiņas partijas enerģiski plaukšķināt pirmajām sešām. Tādejādi sešas, mūžīgo deputātu partijas izmantoja valsts resursu bezmaksas raidlaika veidā LNT kanālā, bet septiņas partijas, kuras līdzīgi kā pirmās sešas bija iemaksājušas savas demokrātiskās valsts budžetā katra pa 1000 LVL, ieguva par savu iemaksāto naudu tiesības enerģiski plaukšķināt televīzijas kanāla lobētajām sešām politiskām partijām, kuras vairākas stundas sevi visdažādākos veidos slavināja par nepieredzētiem panākumiem. Kopumā, tā bija priekšvēlēšanu aģitācija, kur septiņām partijām no trīspadsmit, kuras piedalījās vienlīdzīgā priekšvēlēšanu aģitācijas kampaņā zem piekaušanas draudiem bija „aizbāztas mutes” ar savu blamierēšanu Pietuka Krustiņa apzīmējumu enerģiskai aplausu vētrai bija spiestas publiski celt politisko oponentu – valsts izlaupītāju reitingu televīzijas LNT kanāla režijā. Informatīvi pievienoju mūsu partijas protesta vēstules valsts pārvaldes institūcijām un dažu institūciju formālu atrakstīšanos.

  2. Man, Mārtiņam Draudiņam, partijas „Daugava – Latvijai” līdzpriekšsēdētājam mēneša laikā pirms vēlēšanām netika dota iespēja piedalīties pirmsvēlēšanu diskusijās televīzijā, kā arī netika pieļauta mana viedokļa publikācija laikrakstos, pat tajos, kurus es abonēju. Netika apstrīdētas LR Satversmē garantētās tiesības, vienkārši tika paziņots, ka mans viedoklis neatbilst vadošo politisko partiju viedoklim un nevienam mans viedoklis neinteresē. Šajā absurdajā televīzijas šovā tie 36 deputātu kandidāti, kuri bija balsojuši par genocīda likuma pieņemšanu par pensionāru lielākās daļas fizisku iznīcināšanu, trīs gadu laikā uzdeva sevi par mūsu valsts glābējiem un saņēma LNT kanāla darbinieku pieprasītos spontānos aplausus. Šāds priekšvēlēšanu farss bija iespējams tikai un vienīgi mūsu valsts absurdā vēlēšanu likuma darbības rezultātā, kad suverēnā tauta ir spiesta balsot par politisko partiju sarakstiem, bet nevis par godīgiem un suverēnai tautai pieņemamiem priekšstāvjiem. Mūsu demokrātiskajā valstī balsošana notiek pēc mazākā ļaunuma principa, bet nobalsojot par kādu no mazākajiem valsts izzadzējiem, jebkuram pilsonim tiek atņemtas tiesības balsot par kādu godīgāku un tautai vēlamāku kandidātu no cita saraksta. Es un mana partija uzskata, ka valstī ir jāizbeidz māžoties un nedrīkst turpināt uzspiest balsojumu par politisko partiju sarakstiem un jāmaina vēlēšanu likums, lai suverēnā tauta varētu izvēlēties par ko balsot un balsojums par kādu vienu, iespējams, godīgāku personu starp pazīstamiem zagļiem, blēžiem un neliešiem, nelaupītu suverēnai tautai tiesības balsot vēl par kādu godīgāku tautas kalpu, kurš nav sevi parādījis kā valsts izzadzēju vai pensionāru un bērnu nīdēju.
  Šī absurdā vēlēšanu likuma dēļ liela daļa Latvijas pilsoņu atsakās piedalīties šajā vēlēšanu farsā un uz vēlēšanu iecirkni vienkārši neaiziet. Ja vēlēšanu likums netiks izmainīts, tautai arī turpmāk vēlēšanās tiks liegta tautas pārstāvju demokrātiska izvēle. Pilsoņiem nekas cita neatliks, kā boikotēt šādu idiotisku vēlēšanu likumu, kuru rūpīgi izstrādājusi valsts politiskā elite, kura 20 gados ir sagrābusi varu mūsu valstī un kuri ir izveidojuši „mūžīgo deputātu” korpusu un pastāvošā vara visiem spēkiem izmisīgi cenšas nepielaist konkurentus un viens no paņēmieniem ir nepielaist mazākās partijas pie priekšvēlēšanu aģitācijas, pat izveidojot no jaunajām partijām veco blēžu un zagļu blamierēšanas korpusu. Šāda ģeniāla doma nebija ienākusi prātā ne Gebelsam Vācijā, ne Višinskim Padomju savienībā. Toties ar šo „demokrātisko” paņēmienu savas pozīcijas un varu jau 20 gadus saglabā „tiesiskās un demokrātiskās” valsts Latvijas politiskā elite. LR Saeima nekad nemainīs vēlēšanu likumu, kas nodrošina vienreiz iegūtās varas saglabāšanu uz mūžīgiem laikiem. Tādēļ, mūsu ieskatā, vienīgi Satversmes tiesa var atcelt šo absurdo vēlēšanu likumu, kurš 20 gados ir pierādījis savu dzīvotnespēju un rada vienīgi vēlētāju nihilismu pret vēlēšanām kopumā.
  Publiski plašsaziņas līdzekļos tika pausts viedoklis, ka jāmeklē jaunas sejas, bet praktiski visiem līdzekļiem centās ierobežot jaunu seju pielaišanu publiskiem plašsaziņas līdzekļiem. Praktiski bija redzams, ka politiskā elite, kura ir likumdevēja kopš neatkarības atjaunošanas jau 20 gadus, izmantojot savu ietekmi uz plašsaziņas līdzekļiem, nodrošina šo jauno spēku nepielaišanu vēlēšanu aģitācijas kampaņā, lai neradītu nevēlamu konkurenci mūžīgajiem deputātiem. Neviens plašsaziņas līdzeklis neapšaubīja LR Satversmes darbību Latvijas teritorijā, bet jauno politisko spēku nepielaišana informācijas laukā tika motivēta ar vēlētāju neieinteresētību un kā pierādījums tika pievesta it kā veiktā aptauja, kurā aptaujāti ap 300 vadošo partiju atbalstītāji, kuru lielākais vairākums ir iestājies par jaunu spēku nepielaišanu pirmsvēlēšanu kampaņā.
  Par šo LR Satversmes vairāku pantu pārkāpumu esam rakstiski ziņojuši visām iesaistītām valsts institūcijām un, kā tas pierasts mūsu „tiesiskā un demokrātiskā” valstī, uz visiem iesniegumiem esam saņēmuši pieklājīgas, formālas atrakstīšanās vēstules, kurās izteikta pateicība par mūsu aktivitāti un iestāšanos par demokrātiskām tiesībām un, protams, bez jebkāda risinājuma. Tā kā mūsu „tiesiskās un demokrātiskās” valsts birokrātijas faktiskā rīcība jau novedusi valsti līdz valstiskam bankrotam – defoltam un tālāka situācijas ignorēšana var novest valsti pie neatgriezeniskām sekām, līdz pat Latvijas valstiskuma zaudēšanai, kuras prelūdija būs latviešu tautas iznīcināšana, kas pēdējos gados notiek pastiprinātā tempā.
  Vēlēšanu likums Latvijā ir novecojis un tā tālāka izmantošana rada valstij nevēlamas sekas. Tādēļ uzskatām, ka vēlēšanu likums pašreizējā redakcijā būtu atceļams un veidojams jauns vēlēšanu likums, kas nodrošinātu patiesu demokrātisku suverēnās tautas gribas izpausmi.

  B. Konstitucionālās sūdzības juridiskais pamatojums.

  LR Satversmes 1.pants: 1. Latvija ir neatkarīga demokrātiska republika. Šis pants ietver sevī tiesiskas un demokrātiskas valsts statusu.
  Par kādu demokrātiskas valsts statusu vispār var būt runa, ja Vēlēšanu likums jau 20 gadus nodrošina politisko varu vieniem un tiem pašiem tautas priekšstāvjiem, kaut arī tie 20 gadu laikā bijušās PSRS visattīstītāko republiku ir noveduši līdz defoltam un valstij šobrīd ir izmisīgi jācīnās par Latvijas valstiskuma saglabāšanu un latviešu tautas, kā atsevišķas etniskas kopas, saglabāšanu. Neapstrīdams ir fakts, ka Latvijas tauta vairāk kā jebkad vēsturē zaudē savu dzīvo spēku ekonomiskās emigrācijas rezultātā. Valsts izlaupīšanas rezultātā valsti ir pārņēmis vēsturiski nekad nepieredzēts bezdarba līmenis un personas, kuras nespēj pabarot savus bērnu ir spiestas emigrēt uz valstīm, kurās valsts izlaupīšana netiek pieļauta.
  LR Satversmes 2.pants nosaka: Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai. Šis pants jau vairāk kā 10 gadus ir pārtraucis darboties. Šobrīd suverēnā vara pieder nevis Latvijas tautai bet gan vari sagrābušai politiskai elitei, kura caur absurdo likumdošanu nodrošina savu atražošanas procesu. Kopš 4.maija neatkarības deklarācijas pieņemšanas, politiskā elite neatkāpjas no valsts likumdevēju statusa un visus likumus fabricē tikai un vienīgi savās interesēs. „Suverēnais tautai” ir liegtas jebkādas tiesības ietekmēt valstī notiekošos procesus, tajā skaitā nežēlīgo valsts izzagšanu, jo politiskā elite visus likumus aiz suverēnās tautas muguras taisa tikai un vienīgi pati savās interesēs un pašsaglabāšanās interesēs. Tas ir iespējams tikai un vienīgi pašreizējā vēlēšanu likuma darbības rezultātā. Suverēnā tauta vairs netic ne LR Satversmei, ne simts tautas priekšstāvjiem, ne vispārīgām, vienlīdzīgām, tiešām un aizklātām un proporcionālām vēlēšanām. Tauta apzinās, ka pie pastāvošās vēlēšanu sistēmas, kur likums pieprasa obligātu vēlēšanu par partiju sarakstiem, kuros starp 100 blēžiem ir viens vai pat veseli divi godīgi un cienījami deputātu kandidāti, bet, saskaņā ar likumu, balsojot par kādu vienu godīgu deputātu kandidātu LR pilsonim ir jāatdod sava balss par visiem citiem partiju sarakstā ietvertajiem blēžiem un neliešiem. Kā piemēru var minēt š.g. 2.oktobra Saeimas vēlēšanas. No 100 gudrajām galvām 50 nelieši balsoja par genocīdu pret pensionāriem un pieņēma likumu 3 gadu laikā nevardarbīgi samazināt pensionāru skaitu par 2/3 vai vairāk. 36 no 50 deputātiem, kuri balsoja par genocīdu, atkal kandidēja uz 100 „gudro galvu” vietām.
  Pēc provizoriskiem datiem no 36 neliešiem, kuri bija pārkāpuši savu Satversmes 18.pantā paredzēto zvērestu, kur šie blēži Latvijas tautas priekšā zvērēja ievērot Latvijas Satversmi un likumus. Šie blēdīgie tautas kalpi pārkāpa LR Satversmi, tās 1.; 89.; 91.; un 109. pantus un laikā, kad valstī ir pilnībā iznīcināta medicīniskā aprūpe un visi pakalpojumi ir par nesamērīgi augstu maksu, kas pensionāriem ir nepieejami, šie „Tautas kalpi”, neskatoties uz Satversmes tiesas diviem taisnīgiem spriedumiem, kuriem ir likuma spēks: 2002.gada 19.marta un 2005.gada 6.aprīļa spriedumiem, atkal jau trešo reizi pārkāpj LR Satversmi, tās iepriekš minētos pantus, pieņēma genocīda likuma pret pensionāriem, pakļaujot tos iznīcināšanai ar nevardarbīgām metodēm novēlot tos bada nāvei. Šie „tautas kalpi” vienlaicīgi iestājās par latviešu tautas iznīcināšanu atņemot bērnu pabalstus, māmiņu algas, pakļaujot tautu, tās dzīvā spēka iznīcināšanu aizdzenot tautas pārstāvjus piespiedu ekonomiskā emigrācijā, no kurienes tie nekad vairs neatgriezīsies Latvijā. Tādejādi šie tautas kalpi ar savu rīcību noved pie Latvijas valstiskuma iznīcināšanas. Lai nodrošinātu politiskās elites nesamērīgi augstās algas, tautas kalpi un valdība aiz tautas muguras slepeni vienojās par starptautiskā aizņēmuma taisīšanu, neprasot tautas piekrišanu un nepierādot šāda nesamērīgi liela aizņēmuma nepieciešamību, jo politiskai elitei ir neērti publiski paskaidrot, ka milzīgais 7,5 miljardu lielais aizņēmums ir nepieciešams politiskās elites algu, prēmiju, ekskursiju uz ārvalstīm nodrošināšanai. Politiskā elite savas „vajadzības” identificē ar valsts vajadzībām. Toties tautas kalpi ar lielu vienprātību nobalsoja pret savu milzīgā atalgojuma samazināšanu. Laikā kad šie tautas kalpi pieņem aizvien jaunus nodokļus un nemitīgi palielina esošos, tie izliekas par kurliem un nedaudz padumjiem, kas nesaprot SVF piedāvājumu ieviest progresīvo ienākuma nodokli, jo tad politiskajai elitei būtu jāsamazina savas pašu sev noteiktās algas vairāku 10 tūkstošu latu mēnesī. Vienkāršāk ir visu krīzes smagumu uzlikt uz daudz cietušās „suverēnās tautas” platajiem pleciem.
  Tā kā Satversme tiešo pensiju atņemšanu ir kvalificējusi kā Satversmes 109.panta pārkāpumu „tautas kalpi”, kuri kārtējo reizi atkal piekļuvusi pie valsts siles funktierē, kā varētu legāli atņemt pensionāriem viņu uzkrāto pensiju kapitālu. „Tautas kalpi” piedāvā pensionāru aplaupīšanu veikt ar nodokļu paaugstināšanu no „uz mūžu” piešķirtās pensijas un ar pensijas vecuma palielināšanu nosakot pensijas piešķiršanu pēc pensionāra nāves, jo pensionēšanās vecumu ir paredzēts pacelt virs valstī statistiski vidējā mūža ilguma. Tādejādi Latvija kļūs par pirmo valsti pasaulē, kur pensionēšanās vecuma tiks noteikts pēc nāves. Tas dos valstij neparedzēti lielus ieņēmumus īsu brīdi, jo „suverēnā tauta”, redzot ko dara ar pensionāriem mūžīgie deputāti, vienkārši nemaksās sociālo nodokli un centīsies pāriet ēnu ekonomikas pozīcijās saņemot algu konvertos. Valsts zaudējumi no nodokļu nemaksāšanas pārsniegs ieņēmumus no kārtējās pensionāru „likumīgas” aplaupīšanas.
  Satversmes 14.pants garantē valsts politiskās elites pašsaglabāšanos, jo vēlētāji nevar atsaukt atsevišķus Saeimas locekļus – valsts izzadzējus. Satversmes 18.pants par Saeimas deputāta zvērestu ir tiešā pretrunā ar Satversmes 28.pantu, ko veiksmīgi izmanto valsts politiskā elite, jo Saeimas locekli ne par balsošanu, ne par amatu izpildot izteiktām domām nevar saukt pie atbildības ne tiesas, ne administratīvā, ne disciplinārā ceļā. Tas paver iespējas „mūžīgiem” Saeimas deputātiem lauzt 18.panta kārtībā nodoto zvērestu, piedalīties valsts izzagšanā, izmantot valsts resursus savās interesēs, to starpā savas atkārtotās ievēlēšanas nodrošināšanai.
  Vadoties no iepriekš izklāstītā, pašreiz spēkā esošais Vēlēšanu likums ir nedemokrātisks, jo ierobežo LR pilsoņu tiesības patstāvīgi izvēlēties tautas priekšstāvjus par kuriem tie vēlas balsot, un liek piespiedu kārtā balsot par partiju sarakstiem, neskatoties uz partiju sarakstos ietvertām personālijām pat tad, ja šie deputāti ir sevi parādījuši kā nevēlami tautas pārstāvji. Balsojums par kādu cienījamu deputātu kandidātu automātiski izslēdz iespēju atdot savu balsi par vēl kādu citu godīgu un cienījamu deputātu kandidātu kurš iepriekšējā sasaukumā ir sevi pierādījis kā godprātīgu un valsts izzagšanā neiesaistījušos personu. Tādējādi Vēlēšanu likums izslēdz godīgu un demokrātisku balsojumu. Demokrātisku balsojumu varētu nodrošināt nedalot mūsu samērā mazo valsti 5 vēlēšanu apgabalos, bet visus 100 vai vairāk deputātu kandidātus apvienot vienā sarakstā un dot tiesības LR Pilsoņiem balsot par personālijām neierobežojot vēlētājus ar kādu vienas partijas sarakstu, aizliedzot izvēlēties cienījamus kandidātus no citiem sarakstiem. Ja netiks mainīts Vēlēšanu likums, tad nākošajās vēlēšanās aicināsim suverēno tautu boikotēt absurdās vēlēšanas, kas stipri atgādina PSKP piedāvāto vēlēšanu sistēmu. Vēlēšanām jābūt nevis ar kādas vienas partijas sarakstu ierobežotām, bet patiesi demokrātiskām, atļaujot suverēnai tautai balsot par personālijām, nevis par partijām, kuras mazāk zagušas.
  To, ka pašreizējais Vēlēšanu likums ir nedemokrātisks, prettiesisks, jo ierobežo vēlētāju brīvu izvēli un ir radīts vienīgi „mūžīgo deputātu” atražošanas nodrošināšanai un līdz ar to nav pieņemams LR pilsoņiem būs iespējams pārliecināties jau nākošajās Saeimas vēlēšanās, jo suverēnā tauta tiks aicināta boikotēt šo vēlēšanu farsu, kas ir vēlams un pieņemams tikai un vienīgi valsts politiskās elites pašatražošanai, bet nav pieņemams suverēnai Latvijas tautai, kurai saskaņā ar LR Satversmes 2.pantu pieder Latvijas valsts suverēnā vara. Latvijas valsts suverēnā tauta nav identificējama ar Latvijas valsts zaglīgo, melīgo un arī nelietīgo politisko eliti, kura Latvijā ir uzurpējusi politisko varu, nodrošinot sev vēlamus likumus, tostarp Vēlēšanu likumu, kas nodrošina politiskās elites regulāru atkārtotu ievēlēšanu likumdevējā – Saeimā uz mūžīgiem laikiem, neskatoties uz politiskās elites valstī sastrādātiem noziegumiem un šīs elites ilgstošas darbošanās rezultātiem.

  C. Prasījums LR Satversmes tiesai.

  Kā pierāda kārtējais š.g. 2.oktobra Saeimas vēlēšanu farss, Vēlēšanu likums ir nedemokrātisks, nepieļauj vēlētāju brīvu un demokrātisku izvēli, kas noved suverēno tautu pie totālas neticības vēlēšanu ceļa uzlabot Latvijas valsts politisko un ekonomisko pārvaldi un turpmāk novedīs pie Saeimas vēlēšanu pilnīgas ignorēšanas ar neprognozējamām sekām. Latviešu tautas iznīcināšanas, ko nespēja veikt padomju varas režīms 50 okupācijas gados, to veiksmīgi paveica Latvijas politiskā elite 20 atjaunotās Latvijas Republikas gados, kas draud ar suverēnās tautas neuzticību Latvijas valstiskumam un iespējamu Latvijas valstiskuma iznīcināšanu valsts politiskās elites interešu nodrošināšanas nolūkā.
  Suverēnai tautai ir jāatgriež tās tiesības uz demokrātiskām un brīvām likumdevēja vēlēšanām neierobežojot ar aizliegumiem un ierobežojumiem balstot tikai par partiju sarakstiem. Suverēnā tauta gaida tiesības brīvi un neierobežoti balsot pat personālijām ar vienotu sarakstu nedalot šo sarakstu politisko partiju listēs un mazās valsts atsevišķos apgabalos.
  Šim nolūkam lūdzam Satversmes tiesu atcelt Vēlēšanu likumu kā nedemokrātisku un neatbilstošu LR Satversmes 1.; 2.; 6.; 89.; 91. pantiem. Demokrātisku Vēlēšanu likumu lūgt izstrādāt juridiski kompetentām personām, veikt likuma projekta publisku apspriešanu un pieņemt tautas nobalsošanā nevis mūžīgo deputātu Saeimas sēdē. Izstrādājot likuma par Saeimas vēlēšanām, izskatīt jautājumu par LR Satversmes 18. panta un LR Satversmes 28.panta acīm redzamu kolīziju un sakārtot šo divu Satversmes pantu savstarpēju atbilstību. Nevar ar vienu Satversmes pantu zvērēt par Satversmes un likumu ievērošanu, bet ar otru Satversmes pantu atcelt jelkādu atbildību par zvērētā laušanu. Mūsu ieskatā ir vai nu jāatceļ bezjēdzīgais zvērests, kuru drīkst nepildīt. Vai jānodrošina atbildība par zvēresta laušanu. Pretējā gadījumā šo divu Satversmes pantu kolīzija nav valsts pamatlikuma – Satversmes cienīgi, bet ir kā apsmiekla objekts, kur viens pants paredz bezjēdzīgu zvērestu, bet otrs pants atceļ jebkādu atbildību par zvēresta pārkāpšanu. Šāda divu konstitūcijas pantu kolīzija būtu uzjautrinājums visām pasaules tiesiskām un demokrātiskām valstīm un Latvijas izsmiekla avots visu demokrātisko kultūras tautu priekšā.
  Lūdzam Satversmes tiesu izskatīt mūsu konstitucionālo sūdzību pēc būtības un atcelt nedemokrātisko un vēlēšanu tiesības ierobežojošo Vēlēšanu likumu nosakot kārtību jauna, tiesiska un demokrātiska Vēlēšanu likuma pieņemšanas kārtību paredzot tautas nobalsošanu par šo jautājumu (iespējams apvienojot ar nākošajām pašvaldību vēlēšanām).
  Tā kā esam informējuši visas iespējamās valsts augstākās amatpersonas un saņēmuši formālus atrakstīšanās dokumentus, bet Latvijas likumu atcelšana nav piekritīga ne civiltiesām, ne administratīvām tiesām, lūdzam Satversmes tiesu, kā vienīgo LR Satversmes aizstāvi, formāli neatrakstīties, bet izskatīt lietu pēc būtības. Ja Satversmes tiesa nespēs nodrošināt demokrātisku tautas priekšstāvju vēlēšanu likumu, tad tautai atliks vienīgā nevardarbīgās pretošanās metode – pilnībā boikotēt nākošās Saeimas vēlēšanas.
  Rekomendējam lūgt, piemēram, bijušo Satversmes tiesas priekšsēdētāju profesoru Aivaru Endziņu, kā vienu no viskompetentākajiem valsts tiesību speciālistiem, izstrādāt jaunu Saeimas vēlēšanu likumu un nodot to visas tautas nobalsošanai.

  Pielikumā: sarakste ar valsts pārvaldes institūcijām uz lpp.

  Konstitucionālās sūdzības iesniedzēji:

  1. ____________________ Didzis Ozols, „Daugava – Latvijai”

  2. ____________________ Sigurds Graudiņš, „Ražots Latvijā”

  3. ____________________ Andris Orols, „Ražots Latvijā”

  4. ____________________ Mārtiņš Draudiņš, „Daugava – Latvijai”

  5. ____________________ Eduards Mihaļevičs, „Par prezidentālu
  Republiku”

  6. ____________________ Juris Lapinskis, „Tautas kontrole”

  7. ____________________ Klementijs Rancāns, „Atbildība”

  Atbildi, lūdzams, sūtīt mūsu pārstāvim Mārtiņam Draudiņam uz augstāk norādīto adresi.

 11. black_joker saka:

  emocionāls savārstījums ar dažām labām lietām saturā ir tas jūsu pieteikums. Jebkurš normāls advokāts to apgāzīs kā vecu beku….

 12. AG saka:

  Sigurd, bet plāngrantiņš tak atbalsta ES – tātad ir par globalizāciju1 Kas jums abiem kopīgs?

 13. Fuka saka:

  AG – grantinjs atbalstis da jebko, kas pieversis vinjam uzmanibu.

 14. AG saka:

  jā mīļais Fukiņ, tā ir tā ir, nu buča tev ar labnakt

 15. Miervaldis saka:

  Plēšaties plēšaties!Tikmēr Osipovs jau vāc kārtēŗjos krievu zvērus, lai uzspridzinātu kādu Latvju bērnudārzu!šie zvēri nelīdīs pie ar sevi vienādi stipriem, jo baidās no tiem, kā no uguns!Nobeigumam – varbūt, pirms plēšaties, paskatieties uz to nacionālistu darbiem, kuri ir iekļuvuši saemā!

 16. zonnenbergs saka:

  Man ienaca doma-patriotisms ir vareniba,vai otradi vareniba ir
  patriotisma.Usakovs ir krievijas patriots tapec vareja atlaut,
  to gajienu.Tas kas aizliedza legionariem gajienu nav patriots.
  Kur musu valdibai vareniba.Nav.Tatad vini nav patrioti.Visu
  javienkarso lidz naves limenim un dekoracijas nevienam nav
  vajadzigas.

 17. annamarija saka:

  Bleķa džokers kā parasti – sūri grūti pelna davus 30 sudraba grašus… Vai tu pats sev neriebies?

 18. black_joker saka:

  annamarija- nu neuztraucies, nemaksā man neviens, lai es te jūsējos, tērētos, pūlētos pāliecināt par apdauzītību un aklumu. Kā jumsējiem neriebjas citus apdirst un pašiem sēdēt kaut kur tālumtālu, lai citi strādā jūsu vietā….gaidu, kad kādam apriebsies un būs tiesa- pats labprāt iesūdzētu, bet baigi daudz piķa jāiegulda, lai uzturētu prasību- šobrīd nav pāris lieku simtu latu

 19. Tante no Paardaugavas saka:

  -ja milit, blecjoker, tu nelga ir nemani kas tevi gaida un kas tuvojas

 20. black_joker saka:

  Tantīt- nu kas tad tuvojas? Un kas gaida ? Varu atbildēt- tuvojas ziema, aiz viņas pavasaris un vasara. Bet gaida ilgstoša spēkošanās ar garā traumētiem, kas iedomājušies esam šīs zemes tauki.

 21. zonnenbergs saka:

  LABRIT-sauksu par B.J.pilniga taisniba.

 22. Miervaldis - black joker saka:

  Tu melnais kangar – profesionālais ākst, Putina tupeļu bučotāj!(Es te cenšos iztikt bez lamuvārdiem!)Dikti valdos!)(Dik – ti valdos!!!)PASAKI MAN VIENU – parādi man tos Latvjus, kuri ir šīs zemes tauki!Jeb tu esi Putina sūds?

 23. Sigurds Graudiņš saka:

  Sigurds Graudiņš, 14.10.2010 16:48

  Latvijas OKUPANTUS – ĀRĀ NO AFGANISTĀNAS !
  Par krievu okupantiem Latvijā bļaustās uz katra stūra …!
  Secinājums —– POLITISKĀS PROSTITŪTAS , kuras aizmirsušas BAIGO GADU …!!!

  Žēl , biju darbā un nevarēju pievienoties …
  Atgāginu ka mūs tur IEVILKA masonu ložas biedre kopš 1994.g. V.V.F. ,PILDOT GLOBALIZATORU NORĀDES !!!

 24. black_joker saka:

  Miervaldim- nu nezinu es nevienu šīs zemes tauku grupu :):):):) tie jūs neesat, politiķi arī nav. Pieņemsim, ka tā ir visa Latvijas ineliģence

 25. co saka:

  Vajag likt krieviem mieru,pagaidiet, jums afgāņi nāks palīgā un tad sitīsiet(kāda tā dziesma pirmos brūnos u.t.t.).Vēl nēsat nomierinājušies
  kā kriev-ebreji smukos naktskreklos gāja uz balli,bet šobrīd latvieš-
  ebrejietes gandrīz plikas skrien pa ielu un pat ziemā savu vēderu nevar
  savaldīt,redzamākais ir galva satīta ar vadiem.

 26. Sigurds Graudiņš saka:

  Gluži ne pa tēmu ,bet tomēr :
  Ko aizmirsa Raivis DZINTARS :
  1 . Ka piečakarēt Austrāliešu izcelsmes latvieti – BRIGITU – mantkārīgos NOLŪKOS nav labi …
  2.UZMEST Daugavas Vanagus arī nav labi…

  3.Dauzīt CILVĒKU nav labi un ŅIRGĀTIES par TO arī nav labi…
  4. Neapmeklēt TĒVU arī nav labi..
  5. Brāļoties ar LATVIJAS IZZADZĒJIEM – BAĶKĀM pavisam nav labi …un t.t.
  *** ŠĪ INFORMĀCIJA IR AIZDĪĶA LETIŅIEM – TO AC* TEV BŪS MAZGĀT AR
  POLITISK* ZAIF* !!!

 27. kas jāzina? saka:

  Izsludināta naudas prēmija tam, kurš pateiks, cik vēlētāju balsojuši 10. Saeimas vēlēšanās

  Latvijas Sociālo reformu biedrība (LSRB), kas iestājas par Latvijas kā sociāli atbildīgas un tiesiskas valsts veidošanu, ir izsludinājusi 100 Ls lielu naudas prēmiju tam cilvēkam, kurš varēs sniegt skaidru atbildi – cik vēlētāju piedalījās 10. Saeimas vēlēšanās.

  Notikušajās 10. Saeimas vēlēšanās urnās atrasto aplokšņu skaits ievērojami pārsniedz balsošanā piedalījušos skaitu – tā secināms no 5. oktobrī CVK mājas lapā publiskotajiem datiem.
  Biedrība ar oficiālu 11. oktobra vēstuli ir vērsusies Centrālajā vēlēšanu komisijā (CVK) un Vēlēšanu novērotāju misijā, aicinot izskaidrot pretrunas CVK publiskotajos skaitļos. Vēstuli skat.: http://socialasreformas.wordpress.com/2010/10/12/aploksnes-urnas-vairak-neka-balsotaju/

  CVK ziņo, ka vēlēšanu urnās ir atrasts 965 509 derīgu aplokšņu, taču tajā paša laikā uzrādīto balsotāju skaits ir mazāks – 934 336 Latvijā un 12 925 ārzemēs, kopā 947 261 cilvēks. Starpība – par 18 248 derīgām aploksnēm vairāk nekā bija balsotāju visos iecirkņos kopā.
  Pēc CVK pārstāvju izteikumiem medijos, balsotāju sarakstos iecirkņu slēgšanas brīdī neesot bijuši iekļauti cietumnieki un slimnieki, pie kuriem iecirkņu komisijas devās ar izbraukuma urnām. Tas neatbilst likumam. Cik ir šādu – pēc iecirkņu slēgšanas pievienotu balsotāju, – CVK nepublisko. Iespējams, no 18 līdz 32 tūkstošiem cilvēku. Pēc LSRB rīcībā esošās informācijas, Latvijas cietumos ir ap 7 tūkstošiem ieslodzīto, no kuriem liela daļa nav Latvijas pilsoņi un vēlēšanās piedalīties nevar. Cietumos ir stingrs režīms, vārtus apmeklētājiem slēdz plkst. 17.00, vēlāk jebkāda kustība cietuma teritorijā ir aizliegta. Vai nezināms, liels skaits cietumnieku tiešām ir izšķīris Latvijas nākotni, ietekmējot 10. Saeimas vēlēšanu rezultātos vietu sadalījumu starp partijām? Cik viņu ir bijis un kuros cietumos? Šie ir jautājumi, uz kuriem LSRB atbildes vēl joprojām nav guvusi.

  Tādēļ LSRB valde ir izsludinājusi 100 latu prēmiju tam, kurš spēs CVK mājas lapā atrast vēlēšanu pamata skaitli – cik pilsoņu tika iekļauti balsotāju sarakstos, saņemot spiedogu pasē un aploksni līdz iecirkņu slēgšanas brīdim pirms balsu skaitīšanas sākuma. Savus variantus lūdzam sūtīt uz e-pastu socialas.reformas@gmail.com.

 28. Miervaldis saka:

  Varbūt šīs mājaslapas administrācija varētu bublicēt ko par veļu laiku, kurš patlaban iet?

 29. Miervaldis - co saka:

  žīdi, mīļais draugs, žīdi!

 30. cola saka:

  Krievi tik tukši nemuldēja bet aizgāja un nolika ziedus,bet”patrioti”,
  viss sākas ar lielu muldēšanu,drāniņas plivināšanu un galu galā pļukt.

 31. zonnenbergs saka:

  Nu re kur smuka saruna iznak,tiri vai prieks.Pasam labi un visiem
  ari.Tikai neaizmirstiet par Ziemassvetkiem,pasaules karu 14
  novembri,vispasaules pludiem 2012.12.21,tas lai laiks butu
  aiznemts un smadzenes darbotos.Viss miksejas(nu vai jaucas ka
  gribat)prieks-skumjas,prieki -bedas,dzimsana-nave=tapec jau nevajag
  visu laiku but skumjam,bedigam,vai vel nezin kadam.Analizejam.
  Katrs pats.Notikumus var izlasit,cipari ir,vesturiskie cikli
  ari ir-nu bet galvenais lai nepietruktu naudas kafijai un
  cigaretem.Atkal pagaidam viss…

 32. Vēlēšanas tika sagaidītas kriminālā “smadzeņu skalošanas” gaisotnē, kurai pamatā ir antikonstitucionālā 5% barjera.Ja nebūtu šīs barjeras, vēlēšanu rezultāti būtu stipri vien savādāki. Reitingi-!!!????? -valdošo izgudrojums.

 33. Sigurds Graudiņš saka:

  Главный латвийский антиглобалист проповедует теорию мирового заговора

  19.10.2010 16:16
  В Латвии у власти попеременно находятся марионетки то Запада, то Востока.

  Источник: db.lv
  Экс-президент Латвии Вайра Вике-Фрейберга состояла в масонских и жидомасонских организациях; в Латвии у власти попеременно находятся марионетки то Запада, то Востока; латвийские правительства тесно сотрудничают с еврейскими организациями, о реальной деятельности которых можно только гадать; общество зомбируется, а сегодняшняя ситуация в стране очень напоминает положение дел в России перед революцией 1917 года.

  С такими заявлениями в интервью радио Baltkom 93,9 выступил лидер латвийских антиглобалистов Андрис Оролс.

  Он проповедует теорию мирового заговора и уверен, что западные банкиры финансировали не только Вторую мировую войну, но и проект под названием “СССР” с целью захвата природных ресурсов России. По словам Оролса, Вике-Фрейберга далеко не единственный политик, имеющий отношение к секретным организациям – в них состоят также очень многие члены парламента и других органов власти, к примеру, в России, на Украине и других странах.

  Оролс считает, что секретные договоренности между государствами существовали всегда, а Латвия, Литва и Эстония из-за своего геополитического положения всегда будут пешкой в большой игре. “С нами всегда будут пытаться играть такие крупные державы как Россия с одной стороны, и США и Европа с другой. Когда они между собой ссорятся, для них Прибалтика превращается в такую удобную буферную зону. А когда начинают дружить, то мы, начинаем им мешать. Но в обоих случаях здесь должны быть более-менее послушные правительства […]. В Латвии у власти находятся марионетки. В данный момент западные. И еще есть т.н. пятая колонна восточных коллаборационистов”, – сказал антиглобалист.

  Оролс заявил, что не является антисемитом, ничего не имеет против евреев, но выступает категорически против “части сионистов, то есть тех людей, которые хотят доминировать и господствовать во всем мире”. При этом Оролс добавил, что “латвийские правительства все эти годы очень тесно сотрудничают с некоторыми еврейскими организациями” и “одна из самых интересных этих организаций – это B’nai-B’rith International”.

  “Чем они там реально занимаются, мы можем только гадать, но могу сказать, что этой организации уже более 100 лет, и в ней в свое время состояли такие личности как Ленин и Троцкий. Ульянов, кстати, состоял в нескольких масонских ложах, причем имел там 31-ю или 32-ю степень посвящения при том, что высшая – 33-я”, – поделился Оролс.

  Комментируя результаты парламентских выборов в Латвии, он сообщил, что по его информации, “Центр согласия” и “Единство” вызывали в американское посольство в Риге и “там якобы состоялся разговор, в ходе которого этим политическим силам посоветовали дружить между собой”.
  Mixnews.

 34. Miervaldis - fuka saka:

  Ko tu saproti ar “drāniņu”?

 35. Miervaldis - co saka:

  Co, pareizāk būtu teikt – mēs sitīsim tos sarkanos, bet pēc tam tos pelēkos!Un blandoņžīdi nemaz nav labāki par parazītiem čigāniem, tik vien starpība, kad žīdus var aiztrenkt uz viņu etnisko dzimteni, bet čigānus ne!

 36. Miervaldis - kas jāzina saka:

  Jāzin tas, kad krievi ir vainīgi pie katras Latvieša nelaimes!Kad šitā formula tiks saprasta plašās tautas massās, tad tauta vienkārši zinās, ka rīkoties!

 37. black_joker saka:

  Miervaldim – nomaini labāk niku pret teiksim “Galvjaucis” vai “Nesaskaņcēlis”.
  Pēc tavas loģikas krievi vainīgi arī pie sekojošām nelaimēm :
  1. Veču impotences un sieviešu frigiditātes Latvijā,
  2. Pie bebru postījumiem Rīgā un citur,
  3.Pie augstām alkohola un tabakas cenām,
  4. Pie suņu sūdiem skvēros un parkos,
  5. Pie tā, ka latviešu alus sliktāks par čehu alu,
  6. pie tā, ka Ella nevinnēja muzikālo Cīņas klubu,
  7. Pie tā, ka mūsu basketbolisti izgāzās Eiropas čempī,
  8. Pie tā, ka Ernests Gulbis netiek 10.niekā tenisa reitingā,
  9. Pie tā, ka Rīgas līcī ūdens arī jūlijā aukstāks, nekā Vidusjūrā,
  10. Pie tā, ka šogad kartupeļiem puve piemetusies…..un tā tālāk….

 38. Sigurds Graudiņš saka:

  Esmu iesniedzis KONSTITUCIONĀLU SŪDZĪBU LR Satversmes tiesā par Vēlēšanu likuma pārkāpumu, kā vēlēšanu leģimitātes apšaubīšanu.

 39. Miervaldis - black joker saka:

  Zini kremļa džokeri, ja nesaredzi Latviešu katastrofālo līmeni visās valsts dzīves nozarēs, tad ko tur vēl runāt!Tu nesaproti, kad viņi vēlas iznīcināt Latvjus – likumīgos zemes saimniekus?!Tu jau visu rožaini saredzi, vai kā?

 40. black_joker saka:

  Miervaldim – parādi man tās katastrofālās dzīves novares, kurās vainīgs Kremlis. Skaidri, taisni ar faktiem, kas to pierāda.
  Es neko nskatos rožaini, jo visu laiku tajā pašā dzīves mutulī vien grozos un redzu visus no ministra līdz bomzim. Bet secinājumi kā vienmēr- paši neko savā labā nedarīsiet- nekas ar nebūsiet. Nezkāpēc jāklausās vienkāršo cilvēku gaušanās- man nedod, man ieiedeva, man nepienākoties, man jau neļaus, es jau nekas neesmu. Un maz dzird- es daru to un to, es panācu to un to, man mērķi ir tādi un tādi. Pie mums cilvēki iedomājās, ka viņu tautiskajā valstī viņiem valdība un pašvaldības visu ielies mutē, iedos, izdarīs, bet viņi tik sēdēs pie loga un ar pirkstu rādīs, kur to labumu nolikt. Tikai pie mums ir situācija, ka cilvēkam pieder māja- laba māja, liela, ar saimniecības ēkām un zemes pārdesmit hektāri- bet pašu ntie bērni no sociāliem pabalstiem tiek baroti, paši vecie neko vairs pabalstos nesaņem, tikai dīc un dīc no pašvaldības. Un tajos ntajos hektāros balandas un usnes aug, pat dārza daļa pie mājas neapkopta un vienos hlamos. Tak nepļūtī- ņem lāpstu un grābekli un ko dari. Pārdot- jūs ko??? Tēvu tēvu zeme beidzot atgūta īpašumā. Nu tad dzer šnabi un vēro balandu lauku tālāk. Nu ko tu viņam padarīsi?? Kā reiz vismaz 1/3 visu iedzīvotāju no šādas filozofijas, īpaši laukos, arī pārtiek. Neviens krievs vai sazin kāds aģents tur viņiem neko nemaisa un ar varu šnabi rīklē nelej, arī lāpstu nav nozaguši un uz Maskavu aizvilkuši. Te gudri runā, ka visi labākie brauc prom – nekā nebija- labākie tepat ko dara- brauc prom tikai maza daļa no labākajiem- tie, kas saprot, ka savas ambīcijas šeit nespēs realizēt. UN viņi jau nebrauc zemenes lasīt, bet veido firmas un darbojas kādā biznesa nišā. Bet tie, kam liekas, ka fabrikā U.K. pelnīt 5 mārciņas stundā ir ūberkruti un kas atbraukuši sapelnīto naudu te notriec pa krogiem un brauc pēc mēneša atpakaļ gadu rukāt pa 12 stundām dienā- nu tie būs jebkādā ekonomiskajā situācijā un viņi vienkārši nevēlas savādāk dzīvot. Viena daļa protams ir tie, kas brauc, jo neredz šobrīd citas izejas, jo jāmaksā kredīti un līzingi. Tie atgriezīsies, kad ekonomika atkal ies uz augšu. Cilvēkam ir tāda tieksme meklēt kur labāk- nu tu neko tur nepadarīsi- ar nacionāliem saukļiem tu viņus nenoturēsi, jo redz tur putras vairāk tā kā tā un saule spožāka.
  Uzprasi cilvēkam kādam, kuram nav darba- par cik lielu algu tu iesi strādāt? Un tu izdzirdēsi- par 500, par 600, par 700, par 1000 latiem. Un gaida, un gaida- nav, sāk lamāt valdību, bet nekas nemainās.Ja tu neesi vismaz maģistrs un ar vismaz 5-6 gadu pieredzi specialitātē- nu nebūs tev tādas algas uzreiz, nu nebūs. Nemāk no mākoņiem nolaisties- ir uzlikta augsta standarta latiņa, bet tā nav sasniedzama šobrīd. Man ir tas maģistra grāds, 3 svešvalodas un 16 gadu pieredze specialitātē, bet es ļoti labi saprotu, ka ekonomiskajā krīzē man jāiztiek ar to algu, ko šobrīd specialitātē piedāvā, nevis to, cik es gribu. Kā aizies uz augšu atkal viss, tā es varēšu kačāt pravas un meklēt maksimāli labāko piedāvājumu.

 41. Sigurds Graudiņš saka:

  Ievērības cienīgs KOMENTS , bet ne mans…
  The Byzantine Solution:
  Every pogrom in history has played into Talmudic hands, and has been cleverly instigated by them.
  -Get the Jews out of banking and they cannot control the economic life of the community.
  -Get the Jews out of education and they cannot pervert the minds of the young.
  -Get the Jews out of government and they cannot betray the nation.
  -Get the Jews out of media and they cannot defile the culture.
  -Get the Jews out of law and they cannot corrupt the truth.
  -Get the Jews out of medicine and they cannot invalidate the Hippocratic oath.

 42. Sigurds Graudiņš saka:

  Veči ! Beidziet ar HERŅU nodarboties – ir lietas ,uz kurām jāreaģē ZIBRNĪGI…!!!
  Pārsūti draugiem informāciju par šo akciju:

  Es tikko pievienoju savu parakstu “Stop the Crop” petīcijai pret
  Eiropas Komisijas aktivitātēm ģenētiski modificētu organismu
  nekontrolētai izplatīšanai. Ir īstais brīdis rīkoties un
  informēt savu valdību, ka mēs negribam ĢMO savā pārtikā un
  laukos. Tuvākajos mēnešos Eiropas Komisija centīsies apstiprināt
  atļaujas virknei ĢM kultūraugu un lauksaimniecības ķīmijas
  industrija jau gatavojas uzvaras gājienam mūsu lauksaimniecības
  zemēs jau nākošgad. Tādēļ ir pienācis laiks rīkoties! Pašreiz
  atbalstu ir iespējams sniegt divu pilsonisko iniciatīvu ietvaros:

  http://www.gmo-free-regions.org/stop-the-crop to national governments
  https://secure.avaaz.org/en/eu_health_and_biodiver… to the
  European Commission

 43. Sigurds Graudiņš saka:

  Kad nošausies CIMDARS…???
  No: Svētdiena, 31 Oktobris 2010 06:43″Sociālo reformu biedrība” Pievienot kontaktiem Izveidot filtru
  Kam: agris_suna@inbox.lv Pievienot kontaktiem, razotajalatvija@inbox.lv Pievienot kontaktiem, policistiem@inbox.lv Pievienot kontaktiem
  Daļa(s): CVK publiskotie dati 5_okt Latvija.GIF 325.12 KB Lejupielādēt Saglabāt uz Inbox Foto CVK publiskotie dati 5_okt arzemes.GIF 102.12 KB Lejupielādēt Saglabāt uz Inbox Foto
  CVK protokols kopa visi.GIF 160.45 KB Lejupielādēt Saglabāt uz Inbox Foto CVK protokols Riga.GIF 149.63 KB Lejupielādēt Saglabāt uz Inbox Foto
  CVK protokols Vidzeme.GIF 149.56 KB Lejupielādēt Saglabāt uz Inbox Foto CVK protokols Latgale.GIF 319.34 KB Lejupielādēt Saglabāt uz Inbox Foto
  CVK protokols Kurzeme.GIF 322.85 KB Lejupielādēt Saglabāt uz Inbox Foto CVK protokols Zemgale.GIF 345.51 KB Lejupielādēt Saglabāt uz Inbox Foto
  CVK atbilde 101026 1_lp.GIF 217.91 KB Lejupielādēt Saglabāt uz Inbox Foto CVK atbilde 101025 2_lp.GIF 64.09 KB Lejupielādēt Saglabāt uz Inbox Foto
  CVK datu atskiribas 18_okt no 5_okt.xls 23.95 KB Lejupielādēt
  Lejupielādēt visus pielikumus kā ZIP arhīvu

  Labdien, apvienības Ražots Latvijā biedri !

  Kā Jums jau zināms, LSR biedrības valde tika izsludinājusi 100 latu prēmiju tam, kurš spēs CVK mājas lapā atrast pamatskaitli – cik 2. oktobrī pavisam bija balsotāju pirms urnu atvēršanas. (skat. http://socialasreformas.wordpress.com/).

  Atsaucās 8 fiziskas personas – ar minējumiem un komentāriem. Taču atbildēts uz jautājumu nav. Prēmija netiek piešķirta nevienam.

  CVK mājas lapā 5. oktobrī tika publiskoti skaitļi –

  934 336 vēlētāji 949 iecirkņos Latvijā un 12 925 vēlētāji 64 iecirkņos ārpus Latvijas.

  (934 336 + 12 925 = 947 261). Urnās atrastas 965 509 derīgas aploksnes.

  No šiem skaitļiem izrietēja biedrības jautājumi – kāpēc ir starpība 18 248 aploksnes?

  Kāpēc 5. oktobrī CVK mājas lapā no rīta līdz pēcpusdienai „lēkāja” skaitļi, uzrādot pat 979 365 urnās atrastas derīgas aploksnes?

  Latvijas cietumos balsoja 3 679 ieslodzītie (http://www.tiesibsargs.lv/lat/tiesibsargs/jaunumi/?doc=263 ). Kur iekļautas viņu balsis ?

  Centrālā vēlēšanu komisija ir mums 25.10.2010. vēstulē Nr. 02-01.7/270 sniegusi atbildi, pievienojot balsu skaitīšanas protokolus (skat. pielikumā) un pārskatu par atklāto datorsistēmas kļūdu.

  CVK tagad min sekojošus skaitļus:

  iecirkņos ieradās 939 129 vēlētāji, urnās atrastas 965 538 derīgas aploksnes, vēlētāju kopskaits 967 162. No tiem vēlētāju atrašanās vietās balsojuši 28 033, izmantojot trīs veidu vēlēšanu kastes. Šie skaitļi atšķiras no agrāk publiskotajiem.

  No CVK atbildes secināms:

  1) balsotāju kopējais skaits pirms urnu atvēršanas CVK mājas lapā nebija uzrādīts;

  2) izziņojot provizoriskos rezultātus, CVK rīcībā bija kļūdains datu apkopojums (vēlēšanu naktī bija „nobrukusi” datorsistēma);

  3) mūsu satraukums par pretrunām skaitļos ir bijis pamatots, un biedrībai adresētais CVK 06.10.2010. pārmetums [neprasmē lasīt CVK mājas lapas datus] neatbilst labas pārvaldības principam.

  CVK nav atbildējusi, vai tika salīdzināta un kontrolēta atbilstība starp ziņoto balsotāju skaitu iecirkņu slēgšanas brīdī plkst. 20, ar pēcāk urnās atrasto aplokšņu skaitu.

  Ar parastu Exel formulu salīdzinājām 5. oktobra un 19. oktobra CVK skaitļus.

  Iznāk, ka vēlēšanu iecirkņos balsojušas par 4 793 personām vairāk, nekā šie iecirkņi tika ziņojuši iecirkņu slēgšanas brīdī 2. oktobrī plkst. 20. (ziņoti tika 934 336 balsotāji).

  Rīgā ir papildus pielikti klāt 11 216 balsojušie. Savukārt Vidzemes, Kurzemes, Zemgales, Latgales apgabalos ir samazināts iecirkņos balsojušo skaits par 6 423 personām.

  Nav saprotams, kur ir iekļauti ārzemēs balsojušie (12 925 aploksnes). CVK vēstulē netiek atšifrēts termins „vēlēšanu kastes Nr.1, Nr.2, Nr.3 vēlētāju atrašanās vietā”, kopā 28 033 balsis.

  Lūdzu apskatīt mūsu šos Exel aprēķinus un pārbaudīt tos – vai gadījumā tajos nav pielaista kļūda? Varbūt ir zināms, ko nozīmē “vēlēšanu kastes Nr.1, Nr.2, Nr.3 “? Likumā tādu terminu nav.

  Ja ir neskaidrības, tad nedrīkst pieļaut vēlēšanu zīmju u.c. lietisko pierādījumu sadedzināšanu, kas paredzēta jau pēc 10 dienām.

  Aicinām partiju apvienību Ražots Latvijā iesniegt Saeimā ierosinājumu veikt balsotāju sarakstos iekļauto pilsoņu pārskaitīšanu, lai noskaidrotu precīzi un nepārprotami – cik vēlētāju piedalījās balsošanā 2. oktobrī.

  Zināt precīzu balsotāju skaitu ir nepieciešami arī vēlētājiem – no tā atkarīgs kvorums turpmāko referendumu rīkošanai.

  Latvijas Sociālo reformu biedrības vārdā –

  valdes priekšsēdētājs Ivars Redisons

  http://socialasreformas.wordpress.com/

  P.S. e-kopija tiek nosūtīta visiem Ražots Latvijā saraksta kandidātiem.

  CVK publiskotie dati 5_okt Latvija.GIF 325.12 KB Lejupielādēt Saglabāt uz Inbox Foto

  CVK publiskotie dati 5_okt arzemes.GIF 102.12 KB Lejupielādēt Saglabāt uz Inbox Foto

  CVK protokols kopa visi.GIF 160.45 KB Lejupielādēt Saglabāt uz Inbox Foto

  CVK protokols Riga.GIF 149.63 KB Lejupielādēt Saglabāt uz Inbox Foto

  CVK protokols Vidzeme.GIF 149.56 KB Lejupielādēt Saglabāt uz Inbox Foto

  CVK protokols Latgale.GIF 319.34 KB Lejupielādēt Saglabāt uz Inbox Foto

  CVK protokols Kurzeme.GIF 322.85 KB Lejupielādēt Saglabāt uz Inbox Foto

  CVK protokols Zemgale.GIF 345.51 KB Lejupielādēt Saglabāt uz Inbox Foto

  CVK atbilde 101026 1_lp.GIF 217.91 KB Lejupielādēt Saglabāt uz Inbox Foto

  CVK atbilde 101025 2_lp.GIF 64.09 KB Lejupielādēt Saglabāt uz Inbox Foto

 44. Miervaldis saka:

  Saemā slikti ētikas apstākļi

 45. Miervaldis saka:

  Paklausieties, vai jums neienāca prātā, kad šādi jūs graujat jau tā vārgo nacionālistu vienotību?Varbūt jums arī ir potence vadīt tautu, varbūt ne!Ne jums lemt to!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *