Kādi vēl pierādījumi ir vajadzīgi…. ?

ZILS,Latvijas republikas tautas tribunāls, Aivars Borovkovs, Ivars Godmanis, Jānis Reinisks, Straujuma, Prezidents, Saeima, DP. ST. - KopieSuharenko, Āboltiņa, Urbanovičs, Brigmanis, Nodevība, Saeima, Latvija, Rīga.Kādi vēl pierādījumi ir vajadzīgi, lai saprastu, ka Latvijā noteicēji ir žīdi ? Var jau LRTT apvainot „antisemītismā”, bet tas lietas būtību nemaina- žīdi ir pasaules ļaunuma AVANGARDS. Varam grozīties kā vien gribam un atkal nonākam pie tā paša secinājuma: „Nu tā taču atkal ir žīdu banda…”.

Žīdu(Sātana- Antikrista) mūžsenais triks darbojas teicami. Ja kaut kur notiek kāda cīņa, tad nekavējoties tajā iesaistās žīdi, arī tad, jā šī cīņa notiek pret viņiem pašiem. Šīs cīņas gala iznākums būs vienmēr tāds, kāds ir izdevīgs viņiem, jo abās pusēs ir viņi- žīdi.

Vecākai un politiski izglītotai paaudzei es neko jaunu nepasacīju, bet jaunajam censonim šeit teiktais liks padomāt.

Cilvēks ir Garīga būtne, kura pēc nāves nebeidzas. Svarīgi ir tas, kur mēs nonākam pēc šīs dzīves. Cilvēki, kuri veic darbus, kas konfrontējas ar viņa Dvēseli, pēc nāves tiek nodoti „gružos” un viņu ceļš uz tālāku virzību tiek pārtraukts.

„Koks, kurš nenes augļus, tiek izmests „komposta” kaudzē.”

Tas ir MŪŽĪBAS nepielūdzamais LIKUMS un viepliskās gaudas, ka Dievs ir MĪLESTĪBA, ir nožēlojama Sātana vārsma lētticīgo „zvejošanai”.

No šī komposta kaudzē iemestā koka(cilvēka Dvēseles), kādu laiku var baroties ļaunie gari, kuri nesaņem enerģiju no Dievišķas pasaules. Žīdi ir šīs pasaules ļaunie gari, kuri dara visu, lai Garīgajā pasaulē sagādātu sev barību.

Viņi ir visīstākie tumsības spēki.

Šis garais ievads bija vajadzīgs, lai pilnībā saprastu, kas sagaida tos, kuri kalpo žīdiem.

skatīt vairāk > žīda Suharenko ziedojumi

Āboltiņa,Suharenko.Brigmanis, Urbanovičš,Tribunāls,Latvija ,Rīga.Šīs trīs „sausās” žīda Suharenko „ziedojuma” ailītes pierāda to, kam kalpo šodienas Latvijas lielpartijas. Par neko nedarīšanu nekas netiek maksāts ! Tātad, šīs partijas dara to, ko liek žīdisms- cionisms. Tas ir sodāms ar visaugstāko sodu- nāvi. Šie nodevīgie „tautas kalpi” sevi soda ar prātam neaptveramu sodu- arī ar Garīgo nāvi.

Paskatieties, latviet, uz šiem kroplajiem nodevības purniem. Vai TEV šie purni neizraisa bezgalīgu riebumu ?

Viņi visi tiks fiziski iznīcināti !

Šo noziedznieku tiesnesis būs neviens cits, kā viņu pašu ļaunie nodevības darbi.

Saprotams, ka ne jau spārnoti eņģeļi atlidos un “pieliks viņus pie sienas“, šo darbu veiksim mēs, tie, kurus viņi apsmējuši un apzaguši.

Lai nolādēti mūžu mūžos visi šie Sātana kalpi !

LRTT     02.03.15.

===========================================================================

NEZINĀTĀJIEM !

Šo izdzimteņu vieta ir kārātavās !

12. L.-Grantiņš.-H-86-LRTT-Kopie3>Solvita Āboltiņa: VDK štata darbiniece. Atmodas laikā strādāja LPSR vīzu daļā, kas bija pilnībā pakļauta Maskavas KGB. Vietu šajā „hierarhijā” izpelnījās sniedzot „attiecīgus” pakalpojumus krievu KGBistiem. Apzogot latviešu tautu un izzogot Latvijas valsti kļuvusi par miljonāri. Pilnībā pakļauta krievžīdiskajam Maskavas noziedzīgajam režīmam. Par noziegumiem, ko viņa veikusi pret latviešu tautu, tiks izpildīts publisks ASM.

>Augusts Brigmanis: Komunists, VDK darbinieks, slepkava. Pagrīdes kompartijas politbiroja loceklis ! Atmodas laikā aktīvi uzstājās pret latviešu tautas brīvības centieniem.

Purvā „noslīcinājis” Oskara Kalpaka pieminekli. Pēc viņa pavēles pie O. Kalpaka piemiņas vietas izgāzti mēli, lai traucētu latviešu pulcēšanos. Apzogot tautu un valsti kļuvis par miljonāru. Izpildāms publisks nāves sods.

>Jānis Urbanovičs: Latgales mafijas šefs. Maskavas spiegs- provokators. Apzogot latviešu tautu kļuvis par miljonāru. Pēc Tiesiskuma atjaunošanas tiks publiski izpildīts ASM.

>Arkādijs Suharenko: Ukrainas krievžīds. Ar Maskavas un Telavivas palīdzību apzadzis latviešu tautu milzu apmēros. Cionistu nacists- noziedznieks. Pēc Tiesiskuma atjaunošanas tiks tiesāts ar ASM.

Šie nav „sapuvušo Rietumu liberasti”, bet gan Krievijas un Izraēlas noziedznieku banda.

Mūs neapzog Rietumi, bet gan krievžīdi ar Izraēlu(Krieviju) priekšgalā.

============================================================================

Šeit krievu zemcilvēki, lopi, zvēri, mēsli !!!

Neviens, kad pienāks atmaksas stunda, šo dauņu tautu(arī komunistus) nežēlos:

https://www.youtube.com/watch?v=0TOd27UsKIk#t=72


You may also like...

3 komentāru

 1. Māris M. saka:

  https://www.youtube.com/watch?v=0TOd27UsKIk#t=72

  Šis videoklips vairs nav pieejams, jo Жильцов Алексей iesniedza pretenziju par autortiesību pārkāpumu.

  Žēl…

 2. pietiek.com saka:

  http://www.pietiek.com/raksti/ebreju_kopiena_atkal_kaskis

  Ebreju kopienā atkal kašķis
  PIETIEK
  10.03.2013.

  Latvijas ebreju kopienā bez publiska trokšņa, bet asi uzliesmojis kārtējais kašķis – Latvijas Ebreju draudžu un kopienu padomes priekšsēdētājs, viens no Latvijas bagātākajiem cilvēkiem Arkādijs Suharenko šā gada janvāra beigās pat vērsies Valsts prezidenta kancelejā, lai paziņotu: “Sakarā ar bieži dzirdētiem Barkāna kunga izteikumiem (kurš sevi sauc par rabīnu), paziņojam, ka ne Latvijas Ebreju draudžu un kopienu padomei, ne Rīgas ebreju reliģiskai kopienai, kura ir tās biedrs, nav nekāda sakara ar Barkāna kunga izteikumiem, kā arī viņa komercdarbību un „projektiem”.”
  Kā rāda Pietiek šodien publicētā sarakste un informācija, ar ko iepazīstināti ebreju kopienas biedri, pēdējā laikā Rīgas ebreju reliģiskajā kopienā parādījušās baumas, ka bijušā Latvijas un Rīgas virsrabīna Nātana Barkāna dēls Menahems Barkahans vērsies kādā Izraēlas privātajā tiesā ar prasību pret kopienu, bet tā atteikusies tiesāties pēc Toras likumiem.

  Izrādās, pagājušā gada sākumā Barkahans izvirzījis sūdzību pret Rīgas ebreju reliģisko kopienu, kura viņam atņēmusi rabīna vietu Rīgas sinagogā, kaut arī šī vieta viņam pienākoties kā mantota no tēva Nātana Barkāna.

  Uz šo prasību kopiena viņam paskaidrojusi, ka rabīna vieta netiek mantota, ka viņa kandidatūra uz rabīna vietu vispār nekad nav izskatīta un ka Rīgas ebreju reliģiskā kopiena nekad neesot interesējusies par Barkahana darbību viņa “privātās kopienas” priekšsēdētāja postenī.

  Taču Barkahanu šie skaidrojumi nav apmierinājuši, un viņš vērsies vienā no Izraēlas rabīnu tiesām, pieprasot morālo kompensāciju 100 tūkstošu dolāru apmērā. Savukārt kopiena uzskatījusi, ka Barkahana izvēlētā tiesa ir ar sliktu reputāciju, tāpēc pieprasījusi lietu izskatīt Krievijas galvenā rabīna tiesā, jo “šī tiesa, tostarp teritoriāli un valodas ziņā, ir mums pieņemamākai nekā Izraēlas tiesa”.

  “Ir jāpiezīmē, ka M. Barkahana kungs, vēršoties Izraēlas tiesā, sameloja, norādot, ka Krievijas galvenā rabīna tiesa atteikusies izskatīt šo lietu. Tādējādi M. Barkahans guva piekrišanu (ar melu palīdzību) no Izraēlas privātās tiesas izskatīt lietu parastā tiesā,” teikts kopienas skaidrojumā.

  Pagājušā gada augustā Barkahanu par rabīnu dēvēja Latvijas Avīze, publicējot apjomīgu publikāciju par viņu un par Barkahanu minot: “Rabīns ir arī [Rīgas geto] muzeja direktors, vada Rīgas un Latvijas reliģisko draudzi Šamir un aktīvi darbojas biedrības Šamir valdes priekšsēdētāja amatā.”

  Cik zināms Pietiek, daudziem ebreju kopienas redzamiem pārstāvjiem nav patikusi Barkahana nostāja ebreju bijušo īpašumu atdošanas jautājumā, par ko viņš izteicies šajā Latvijas Avīzes intervijā. Publicējam būtiskākos no tiem:

  “- Latvijā pēc padomju okupācijas 1940. gadā viss īpašums – latviešu, poļu, studentu, vācu, ebreju un cits – tika nacionalizēts. 1944. gada 14. oktobrī Rīgā bija palikuši 185 ebreji no 93 tūkstošiem Latvijas ebreju. Tos īpašumus jau nebija kam atdot. Daļa no tiem ebrejiem, kas tika izsūtīti, atgriezās Latvijā. Ne viens vien aizbrauca septiņdesmitajos un astoņdesmitajos gados, jo nevēlējās dzīvot padomju Latvijā. Turpretī ieradās reliģiozie ebreji, jo viņi uzskatīja, ka Latvijā reliģiozam cilvēkam ir vieglāk dzīvot.

  – Par īpašumiem man bija diskusija pirms sešiem gadiem ar ebreju draudžu un kopienu padomes pārstāvjiem. Toreiz vaicāju: cik maksā viena asins lāse? Neviens to nevar pateikt. Mēs nevaram runāt par naudu.

  – Ir diezgan daudz ebreju organizāciju, kas kopienas darbā nepiedalās. Piemēram, Rīgas un Latvijas reliģiskā draudze un biedrība Šamir ir pret to, ka reliģisko draudžu un kopienu padome ir noslēgusi līgumus ar starptautisko ebreju organizāciju. Kopienas vadība ir teikusi, ka nākotnē vajadzētu palīdzēt tām ebreju organizācijām, kas patlaban dzīvo ārzemēs. Esmu pret, jo uzskatu, ka jāsadarbojas tikai ar tiem, kas dzīvo Latvijā.

  – Es ļoti gribu, lai šeit runātais izskanētu kā mana privātā doma. Ebreju kopienā ir dažādas organizācijas. Ebreju draudžu un kopienu apvienība ir viena no grupām, bet ne pati galvenā. Latvijā ir daudz kopienu un organizāciju, kas jau daudzus gadus aktīvi piedalās ebreju dzīvē. Piemēram, Makkabi, Beit Midraš, Šamir un citas.”

  Barkahans šajā Latvijas Avīzes intervijā arī bija diezgan neglaimojoši izteicies par Suharenko vadīto Ebreju draudžu un kopienu padomi:

  “– Jūs tomēr šaubāties, ka 2003. gadā izveidotā ebreju draudžu un kopienu padome ir īpašumu pārmantotāja?

  – Tā nav pārmantotāja. Organizācijas apvienībā piedalās kā dalībnieces, kā locekles. Ja politiķi vēlas runāt tikai ar vienu daļu no organizācijām, tā ir politiķu problēma. Tad viņi diemžēl nesaprot, kas notiek ebreju kopienā.

  – Vai jūs uzskatāt, ka ebreju organizācijām ir jāatdod visi īpašumi?

  – Jāatdod viss, kam ir dokumenti, kas apliecina, ka īpašums piederējis ebreju sabiedriskajām un reliģiskajām organizācijām.

  – Ja atdošana risināsies, kas notiks tālāk? Vai katru gadījumu skatīs individuāli?

  – Īpašums nav vajadzīgs tiem ebrejiem, kas ir manā vecumā, bet gan jauniešiem, kuriem šodien ir 20 gadi un kuriem vairs nebūs padomju mentalitātes. Viņi vairs nedomās kā padomju cilvēki. Iespējams, tiks izveidots speciāls fonds, kas apsaimniekos šos īpašumus.

 3. Аналітика saka:

  http://newsdaily.com.ua/post/775313

  В России началась настоящая паника !

  После внесенного вчера в Государственную думу РФ законопроекта о запрете всем россиянам выезда за границу с территории России, на финансовых рынках и в банковской системе России началась настоящая паника.

  Со счетов в банках физлица сняли $2,9 млрд — это максимальная сумма за один день ведения такой статистики регулятором, констатировал российский Центробанк. Как и прежде, россияне предпочитают доллары США. За сутки спрос на них вырос на 550% до $1,8 млрд, а на евро — на 500% до $1,3 млрд.

  О продаже всей имеющейся в наличии американской и европейской валюты за прошедшие сутки сообщила кассир небольшого московского банка Светлана: «Мы продали сегодня всю иностранную валюту, как в долларах, так и в евро.»

  «Рынки недвижимости Болгарии, Черногории, Хорватии, Кипра, Таиланда, Испании, Турции, ОАЭ, где россияне наиболее охотно расхватывают «домики у моря» активировались на полную», — заявил руководитель аналитического Центра «Индикаторы рынка недвижимости» Олег Репченко.

  «В России началась настоящая паника. Люди активно скупают иностранную валюту для покупки недвижимости за рубежом и пытаются покинуть страну. Аэропорты переполнены, люди бегут за границу целыми семьями», — отмечает Репченко.

  Напомним, вчера российский телеканал LifeNews сообщил, что «В Государственную думу РФ внесен законопроект о запрете всем россиянам выезда за границу с территории России».

  http://newsdaily.com.ua/post/772475

  Путин запретит всем россиянам выезд за границу — LifeNews

  В Государственную думу РФ внесен законопроект о запрете всем россиянам выезда за границу с территории России
  «В ближайшее время россияне неожиданно для себя могут столкнуться с запретом пересекать границу России и ехать в другие страны. Уже сейчас Государственная дума хочет принять законопроект о полном запрете всем жителям России пресекать государственную границу.» — пишет российский телеканал LifeNews.

  Причина таких ограничений на пересечение границы для всех жителей России, связана с напряжением в отношениях Кремля с Западом из-за вторжения российской армии в Украину.

  «Между тем руководитель Центра военного прогнозирования Анатолий Цыганок уже заявил, что запрет на выезд всем жителям России за границу ущемляет их права, и указал, что Государственная дума не имеет права без объяснения причины устанавливать подобные ограничения.» — пишет LifeNews.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *