“Migla sarkanā”- nolādētā…

P. ViņķelisLatgales mafijas jumtsKangars I. ViņķeleJuris V

 

 

 

 

 

P.Viķelis (maskavas aģents-diversants). J. Urbanovičs (Latgales mafijas “jumts“, maskavas aģents-diversants). Ilze un Juris Viņķeļi (maskavas nodomu īstenotāji- diversanti Latvijā).

Gan jau gan, tos “ČEKAS MAISUS” atvērsim, tad jau arī redzēsim, kurš ir tas garīgi nelīdzsvarotais un kurš no mums ir jāizolē !    http://tautastribunals.eu/?p=4169

Dievs atpestī mūs no šiem “Sarkanās miglas” nesējiem- latviešu tautas kangaru varzas !!!

=============================

Virza_ESarkanā migla (E. Virza)

Laiks šovasar vairs neies vecās sliedēs,/ Būs puķes skumjas, bišu medus rūgts,
Uz tāliem ciemiem kumeļš netiks jūgts,/ Un jasmīns zarains maijā neuzziedēs.

Par velti saule dienu tumsu kliedēs,/ Prieks Jāņu naktī neatnāks pat lūgts,
Un rokā savītīs zieds tikko plūkts,/ Būs klajums baigs, aiz katra krūma biedēs.

Vējš miglu sarkanu pār laukiem dzīs,/ Bez laika kokiem augļi nokritīs,/ Par nastu būs, kas ir, un tas, kā nava.

Pats zemes dziļums taujāts paliks kluss,/ Jo pārvērtusi ūdens avotus/Par vērmelēm būs nodevība tava…ilze viņķele !

http://www.youtube.com/watch?v=vvmXl_ntmXY&feature=player_embedded# 

=======================================

Linards Grantiņš- Helsinki-86Komunistu varza turpina graut LR

 Apskatīsim vēlreiz “viņķeļu klanu” un viņu graujošo darbību pret latviešu tautu un Latvijas valsti. Vai Ilze Viņķele, balsojot “Grozījumi Darba likumā” “PRET”, ir pārkāpusi Satversmi, un ir uzskatāma par savas Valsts un valodas nodevēju ?

Protams, ka ir uzskatāma par Latvijas Republikas valstiskuma grāvēju un līdz ar to par latviešu tautas nodevēju. Var pat teikt: nodevējs vispretīgākajā un smagākajā formā !!!

Ilze un viņas drauģeļi ir iespļāvuši acīs saviem vēlētājiem un arī tiem, kuri balsoja “PAR”. Ilze Viņķele ir braši un lepni pacēlusi savu “gļotaino” nodevības roķeli pret latviešu valodu un Latvijas valsti, kopā ar tādiem Maskavas sekotājiem, kā Kravcovs, Urbanovičs, Mirskis, Rubiks, Agešins, Kabānovs, Klementjevs…… . Pie tam vēl piebilstot: “Jā, es neatbalstīju VL grozījumus Darba likumā, jo tas ir mans pamatots viedoklis”.

Tātad, Ilzes Viņķeles viedoklis ir: ka latvietim savā Dzimtenē ir obligāti jāzina okupantu valoda, jo bez tās viņu “krievs” nepieņems darbā !!! No tā visa izriet un tā tas arī ir, ka okupantam nav jāzina valsts valoda !!!  Nē, Ilze Viņķele, tavas balsojums nebija “stulbuma pazīme”, bet gan apzinīga nostāšanās pret latviešu tautu un Latviju, kā nacionālu valsti. Tava darbība ir apzināta, un tā kalpo Krievijas impērijas interesēm. Tu, Ilze Viņķele, sevī nes “nulles vērtību”, tu esi- nekas ! Tu nelietīgi tiec izmantota no mūsu ienaidnieku puses. Tev ir jādara tas, ko tev liek tavs vīrs Juris Viņķelis un viņa brālis Pēteris Viņķelis. Viņi ir Maskavas spiegi- okšķeri, un pēc viņu pavēles tu arī “danco”. Ja Latvija būtu neatkarīga valsts, tad tādi mēsli, kā Viņķeļi, cietumā sapūtu(tas vēl viss ir priekšā).

 Tu, I. Viņķele, un, tev līdzīgie “parlamentārie atkritumi”, esiet pacēluši roku ne tikai pret savu tautu, bet arī pret visām Starptautiskajām Tiesību normām. Vai ir vēl kāda valsts, kur kāds parlamentārietis atbalstītu tādu nodevību- nelietību, kādu esi veikusi tu , Viņķele, un tev līdzīgie uzpirktie kangari ???

Tu esi pārkāpusi pilnīgi visus Satversmes punktus, jo Satversme ir rakstīta pamatā latviešu valstij- Latvijai kā nacionālai valstij !!!

 Okupants bez latviešu valodas var iztikt Latvijā, bet latvietim, nezinot okupantu valodu, darbs jāmeklē ārpus Dzimtenes !!!

Tikai vienu var teikt par viņķeļveidīgajiem maskavas salašņām: “Jūs nolādētā Sarkanā migla…..jūs tiksiet no visas pasaules ar akmeņiem nomētāta…!!!”

20.02.11

Linards Grantiņš

You may also like...

31 Responses

 1. Garāmgājējs saka:

  Un tādi nelieši 20 gadus nīcina mūsu valsti.Tas ir prātam neaptverams, kas notiek čekistu vadībā.

 2. Talmuds saka:

  tu neaiztiec SC līderi Urbanovichu Ivanu, kauns nav, es tev pateikt atklāte: nacionālisms 21.gs neeksistē, tas ir zudis, kaput, aizmirsti, lozungs “Latviju latviešiem” ir ne tikai rasistisks bet arī ksenofobisks, nacistisks un fašistisks, Latvije ir zuduse, pārdota, sold out, te kaut ko glābte nava iespējams, bet jumsim Grantiņa kunge jau laba dzīve in Vācije tad ko pļurkstat , jums tak reāli vienalga, ja būs teiten revoļucije tad pie varas nāksim mēse žīde i ebreje un visus antisemitus, nacistus izšausim

 3. informācija saka:

  http://www.delfi.lv/news/national/politics/eksperti-pieaugosa-nabadziba-var-butiski-traucet-attistibai.d?id=36934057

  Ļoti zīmīgi, ka šajās dienās portālā Delfi ievietots raksts “Eksperti: pieaugošā nabadzība var būtiski traucēt attīstībai”, kur var izlasīt, ka to ko runā vienkāršā, strādīgā un godu saglabājusī latviešu tautas daļa, konstatē arī Pasaules bankas pētnieki.

  “Pēc LM sniegtās informācijas, Latvija ir līdere ES valstu vidū tā saucamā nabadzības riska indeksā, kas parāda, kāds ir iedzīvotāju īpatsvars, kuri atrodas zem nabadzības riska sliekšņa. Turklāt būtiski piebilst, ka nabadzība Latvijā sāka palielināties, ne jau sākoties krīzei. Ja 2004.gadā Latvijā nabadzības riskam bija pakļauti 19%, tad 2008.gadā – jau 26% Latvijas iedzīvotāju.

  Šajā laikā Latvijā pieauga arī tā saucamais Džini indekss, kas parāda sabiedrības ekonomisko noslāņošanos un plaisu starp bagātajiem un nabagajiem. Lai arī Latvijas Džini indeksam ir tālu līdz daudzām Latīņamerikas zemēm, tas tomēr ir lielākais starp tām ES valstīm, kas savu pēdējo gadu Džini indeksus ir aprēķinājušas.

  Proti, ja 2005.gadā (aprēķiniem tiek izmantoti iepriekšējā, šajā gadījumā 2004.gada dati) Džini indekss Latvijā bija 36,1 %, kas Eiropas kontekstā ir vērtējams kā salīdzinoši augsts rādītājs un liecina par sabiedrības būtisku noslāņošanos, tad 2006.gadā šis indekss sasniedza jau 39,2%. Jāpiebilst, ka 2009.gadā Džini indekss Latvijā samazinājās un bija 37,4%. Taču šādas pozitīvas izmaiņas drīzāk nozīmē vien to, ka krīzes sākums ir sācis plucināt Latvijas bagātāko iedzīvotāju ienākumus un nebūt neliecina par sabiedrības attīstību. 2010.gada indekss, kam būs izmantoti smagākā krīzes punkta – 2009.gada – dati, vēl nav aprēķināts.

  Nabadzība Latvijā sāka pieaugt laikā, kad strauji attīstījās ekonomika, pieauga ienākumi un bezdarba līmenis bija salīdzinoši zems. Tas ļauj secināt, ka liela daļa sabiedrības ne tikai nav saņēmusi nekādus labumus no tā, ka Latvija iestājās ES, bet vēl vairāk – tā treknajos gados piedzīvoja savas labklājības samazināšanos.”

  “Starptautiskie ekonomisti Maikls Hadsons un Džefrijs Samerss gan piebilda, ka tagadējā Latvijas politika, kas kā prioritāti ir izvirzījusi budžeta konsolidāciju, gan sekmē starptautisko aizdevēju prasību izpildi, bet vienlaikus noved arvien lielākā nabadzībā Latvijas sabiedrību. “Kad ekonomikas krīze sasniedza pietiekamu dziļumu, tā piespieda pat Latvijas apolitiskos iedzīvotājus iziet ielās 2009.gada ziemā. Taču pēc tam vairums Latvijas iedzīvotāju atrada citu pretošanās ceļu un vienkārši sāka emigrēt,” pavēstīja Hadsons un piebilda, ka Latvijas demogrāfiskie zaudējumi jau ir sasnieguši Staļina represiju apmērus, labi vēl, ka bez cilvēku upuriem.”

 4. ziņa saka:

  Sarkanā migla pārklāj Latviju.

 5. kāpēc saka:

  Staļina laikā nebija tik daudz pašnāvības,bija cerība izdzīvot bet šobrīd
  cerību nav.Briesmīgāka par humāno nāvi pasaulē nav un sarkanā migla
  pārklāj pasauli.Emsītis izteicās ka tīmeklis pārklājis pasauli,bet
  šobrīd tas ir pamatīgs brezents.

 6. Miervaldis saka:

  Pareizs raksts beigās!tik vien piebildīšu, kad bez Lotāra Stūres, mums ir savs Kārlis Ulmanis, kurš gan vairs nav starp dzīvajiem!Jā, jā!Jāatjauno K.Ulmaņa sistēma!Ticiet man – ja šitai saemas satversmei nebūtu valsts ģērbonis, tad ar to tīri varētu pakaļu noslaucīt!Nu šitie kraukļi zināja, ko iedot tautai paspēlēties!(es runāju par Godmaņa bandu)Nu tālāk kas?Nu neticu, neticu, kad patreizējai sistēmai ir kāda loģika!Tāda loģika, kura kura kalpo Latvju tautai!Nu bet varbūt jūs domājat, kad pirmās Latvijas brīvalsts satversme ir taisnīgāka par šo satversmi?Tad varu jūs nomierināt!šī satversme ir tieši kopēta no pirmās satversmes, jo kraukļi sajūt asins smaku!Tā dod viņiem ziņu, viņu mellajos, nelietīgajos darbos!Barikāžu upuri būtu bijusi tiem laba barotava, ja barikādēs ievainotos neaizvāktu viņu cīņu biedri!Latvju tautas bendes putni!Tiešām pareizi raksta beigās rakstīts – šos bendes putnus – kraukļus, nomētās ar akmeņiem!Kliedziet kliedziet Godmani, ar šleseru!šitais, šajā gadijumā šos nomētātājus stiprinās!Kliedziet, kliedziet, savu pēdējo reizīti!Nobeigumā gribu izteikties, kad 1920. gada satversme bija parāk primitīva, jo pati valsts iekārta bija primitīva, un šis fakta papīrelis labi kalpoja Godmaņa bandai 1991.gadā!Lai dzīvo Kārlīts Ulmanīts!

 7. Miervaldis saka:

  šis papīrelis labi kalpotu toaletē, kad vviņam nebūtu arī Latvijas vārda!

 8. fakts saka:

  Talmuda rakstītajam neviens neiebilda.Cik šausmīgas lietas viņš rakstīja
  par ebrejiem(arī viņi neiebilda-piekrita).Jautājums Gardam,vai pēc šiem
  komentāriem no Latvijas nevajadzētu izbraukt ebrejiem un vai Latvijā
  varētu būt ebrejs Levits prezidents?

 9. Eduards saka:

  Vai tad žīdi ir labprātīgi no kaut kurienes aizbraukuši!?Un vai tad viņiem te ir slikti!?
  Vai vēl kāds,izņemot TRIBUNĀLU-ir atbilstoši nosodījis VISUS LATVIJAS PĀRIDARĪTĀJUS!?

 10. Talmuds saka:

  varat man jautāt ko vēlaties, par visu, lūdzu biedri

  http://www.formspring.me/Talmuds

 11. black_joker saka:

  Jaņisisa Urbanovičisa smirdējiens: “Zviedru premjera vizītes sakarā” un mani komentāri par viņa šestaku tekstu, jo pats viņš nejēdz ko tādu…

  Neuzskatu par tik ļoti svarīgu -vai Urbanovičs nespēj pats, vai viņa referents priekšā rakstījis. Šoreiz man dota komanda, ka jāliek jums domāt, ka ir par ko padomāt un ka var arī šo sc sprāgoņu uzklausīt. Nu un tad, ka to pasaka sc vadošais treknis? Hmm, vai tas ir cilvēks-prasa tauta, es nezinu?! Par to man nemaksā. Es neesmu nekad tā mīlējis promaskaviskos spēkus, kā tagad, kad tie vairāk daudz mums urlām maksā! Nu, bet ar šo dižo, bezgala gudro citu sacerēto pļerzu Urbanovičs man atkal liek aizdomāties par savu diženumu – vai ļaunie kristovskaveidīgie speciāli nedzen strupceļā šo dizgaru, kuram ir prāta gana, lai lietderīgi izmantotu savā labā citu rakstus un zināšanas? Es pats esmu no niknajiem nacionāļu nīdējiem, bet uzskatu, ka viens no muļķīgākajiem soļiem bija iegrūzt bračku Dīmani Interfrontes skavās, viņš tā pretojās, tā pretojās un bračka Aļeksejevs, tā pretojās, tā negribēja īpašumus Rīgas centrā, tā gribēja visu nabaga proletariātam atdot, bet nē-ļaunie nacionāļi ņēma un piespieda tos kļūt par kapitālistiem un buržujiem. Un nodzina maitas nacionāļi tā viņus no mūsu pareizā Ļeņinisma-Staļinisma partijas taisnā ceļa. Lieliski ekonomisti, viņu prāts bija vajadzīgs Latvijas attīstīšanai kremļa virzienā, bat arī viņi, muļķi, to pazaudēja nacionāļu politikas dēļ. Tādi nu mēs urlas esam. Arī es.
  Bet te es vienu mirkli nemelošu,nu par to Zviedrijas nodevību… To, ka pāri palikušos leģionārus uz kafijas tasi saaicināja… Vai tas atsauc to vīru asinis, kas grieza sev vēnas utt,.kad zviedri viņus sastūķēja autobusos, lai vestu rokās krieviem? Nē, neatsauc, tapēc zviedriem vajadzēja, kā krieviem, neko neatdzīt, neko nenožēlot un vēl turpināt uzbrukt un apmelot savas agresijas upurus!
  Man tā zviedru finansu nodevība liekas sīkums, salīdzinot ar tiem noziegumiem, kurus krievu kremlis veica un vēl turpina pret Latviju!
  M ilzu a-ka no sc.

 12. Talmuds saka:

  Par kino-tra “Forum Cinemas” arestēto urlu slepkavu nikolaju zikovu, kurš mierīgi nošāva četru bērnu tēvu Aigaru Egli.

  Ernis Purnis, 22.02.2011 00:11
  BET fakts ir tas, ka KĀRTĒJO reizi iebrukušo okupantu pēctecis ATKAL nogalināja LATVIETI!!! Un viņu deklasētie elementi pārpilda cietumus, kolonijas, tirgus vietas, točkas un arī ir bruņoti un ar vēl traumētākiem pauriem. Un zog, laupa, ņirgājas par Latviju, par mūsu valodu un tradīcijām un degradē mūsu jaunatni. Un tas viss tikai tāpēc, ka viņi-nelikumīgi JOPROJĀM bradā pa mūsu zemi, to piedraņķo, pietaisa burtiskā un pārnestā nozīmē un mūsu nodevēju valdībā JOPROJĀM NEVEIC PIENĀKUMU PRET LATVIJAS TAUTU, TO ATBRĪVOJOT NO PRETIESISKI TE ESOŠAJIEM PSRS KOLONISTIEM!

 13. black_joker saka:

  parodistam – liec savus kopētos palagus labāk zem sava nika….

 14. Miervaldis - Ernim Purnim saka:

  Nu bet par šito – 100% taisnības tev!

 15. Miervaldis - fakts saka:

  ha, ha, ha, ha!Ja mums būtu kāda teikšana, tad gan žīdi baidītos, bet šī vara nav mūsu vara, tā ir Izraēlas un Krievijas, ES, un ASV čību bučotāju banda!Jeb varbūt tu domā, kad žīdi, ja mums būtu Latviska Latvija, tad žīdi nemēģinātu nekādus pigorus uz mums veikt?Kā piemēram apsūdzība fašismā, un tā tālāk?Levits vispār nešūmētu Latvijā, ja vara būtu cita!Taču tas neapturētu viņu no jauniem pigoriem, vai ne?

 16. fakts saka:

  Jahve un Jēzus tas Kungs savu izredzēto tautu cildina un sargā.

  Skolotājs Zālītis raksta-dod pajumti visiem neskaitāmiem starptautiskās
  blēžu un liekēžu apvienības spiegiem,kas izokšķerē un izzina katru sētu
  un stūrīti Latvijā tik pamatīgi ar visu viņas dzīvi,turību un ļaudīm,kā
  to nespēj itin neviens cits ģenerālštābs pasaulē;un nemaz nejauš,ka šiem
  ”nabadziņiem”lielās un mazās pilsētās pieder paši greznākie nami un
  bagātākie veikali.
  Nu,piemēra dēļ,ņemsim kaut to pašu ūdra ādiņu;žīdiņš maksā par to 30 rbļ.
  un pēc apstrādes pārdod par 600 rbļ.!Neko teikt;ja uz vienas pašas ādiņas
  var pelnīt 570 rbļ.zeltā,t.i.ap 2000%,vai tad nav vērts apstaigāt godīga
  nabadziņa tērpā latviešu sētas un baudīt pelnīto viesmīlību?
  Paēdis,padzēris par brīvu un grābj zeltu tikpat kā no grāvmalas!
  Mūs abus moka baigais jautājums;kādā zemē,kādos ļaudīs īsti esam iekļuvuši?

 17. Talmuds saka:

  “Ja mums būtu kāda teikšana, tad gan žīdi baidītos”

  tikai naciku sapņos, jo tas pat izklausās pēc zinātniskās fantastikas, visi mēs esam atkarīgi no žīde naude un VISI mēs(jūs, es) tai kalpojam, kā naudas saimnieks teiks tā arī būs un nekāds nacisms te Latvijē nebūs

 18. Talmuds saka:

  Vot kur mana zemļačka raksta:

  Iļanka Bukuršteina-ļatviwu patriotka, 22.02.2011 18:33

  Kamēr deputāti turpinās kā papagaiļi tikai savstarpēji atkārtot to patiesību, ka lielāka Latvijas problēma ir krievvalodīgie okupanti, bet neko nedarīs lai valsti no tiem atbrīvotu! Kamēr reālas rīcības vietā par augstāko vērtību būs likta izlocīšanās, tukši solijumi, uzraujot dainas un dziesmas, nevis taisnīgu un nepieciešamu likumu izpilde, tikmēr mūsu valsts likumīgajai sabiedrībai nav cerības izkulties no okupantu radītās izlaupīšanas, bezcerības, tumsonības un sovjetu nolemtības bezdibeņa, kurā mēs visi krītam aizvien dziļāk.

 19. Miervaldis, Talmudam saka:

  Tu nēesi cienīgs te neko komentēt, jo pat Latvijas (!) vārdu nemāki pareizi uzrakstīt!

 20. sārtā migla saka:

  Uzsaukums visiem tribunāliņiem!
  Jums tagad ir dota vienreizēja iespēja pataisīt sevi par vislatvijas varoņiem! Ne ar vārdiem, bet reāliem darbiem. Aiz jums mošk pavilksies visa tauta. Mūsu mīļā valdība dzen mūs kapā. Ar 1. jūliju tiek atkal celti vairāki nodokļi. Jūs varat uzrīkot kaut ko reālu šeit latvijā? Nu kaut vai kādu mazu protestiņu. Idejas jums kā biezs mūris. Palasījos rakstus- mati vai ceļas stāvus, šermuļi skrien pa kauliem. Jūs kaut vienu savu ideju esat realizējuši dzīvē. Tagad ir iespēja realizēt kaut vienu. Citādi no jums tāds pliekans pirdieniņš vien velk, un smiltis ar birst pa visām vīlēm. Mazie provokatoriņi! Pierādiet sevi, ka varat! :0000000 :DDDDDDDD
  Mošk kāds ieliekat šo pirmajā lapā, lai visi redz. Virsraksts- (varat nomainīt arī savu moto pie reizes) Ar muti Rīgā , bet darbiem -aizkrāsnē.

 21. Aplami ir domāt,ka atverot čekas maisus viss kļūs skaidrs.Maisos sākotnēji bija apmēram 7000 lietu.Pēc ilgstošas glabāšanas palika apmēram 4500, izzuda 2500.Ir atzīts, ka maisos ir tikai desmitā daļa no čekistu lietām.Piektajā Saeimā no 67 čekistiem atmaskoja tikai 5 sauktus par čekas piecīšiem.Vai sajūtat attiecību starp zināmo un apslēpto?

 22. Talmuds saka:

  Jā,pareizi, “sārtā migla” aicina ņemt stobrus un uz ielām, tik uz ielām un mēs arī, mēs domās ar jumsim būsim

 23. Kangarmēsls-raudot saka:

  Uzsaukums visiem sasmakušajiem sarkan-sārtmigliņiem!
  Jums izdzimteņiem, svešo vergiem un viņu atlieku rijējiem joprojām ir dota vienreizēja iespēja pataisīt sevi par vislatvijas varoņiem un publiski atdzīties savos noziegumos, kalpojot okupantiem un svešo specdienestu emisāriem, kā arī nosaucot savus vervētājus un lidzzinātājus var cerēt uz soda samazināšanu un zināmu iecietību! Mūsu mīļā kolēģu-nodevēju valdība dzen mūsu tautu kapā un šī ir iespēja mums glābties no tautas bargā soda un dzīves nobeiguma slīkstot ateju bedrēs! Palasījos jūsu smirdrakstus- mati vai ceļas stāvus, šermuļi skrien pa kauliem lasot jūsu preteklības.
  Tagad jums nodevēju lopiem ir espēja te realizēt kaut vienu veidu, kā izpelnīties apžēlošanu.
  Mūsu mazie aizpuvušie provokatoriņi! Pierādiet sevi, jo glābties šādi varat! :0000000 :DDDDDDDD
  Mošk kāds no jūsu recekļiem ieliekat šo savu atdzīšanos pirmajā lapā, lai visi redz. Virsraksts- (varat nomainīt arī savu moto pie reizes) Pa muti Rīgā , bet darbībā, pēc atejas – krāsnī, ja jūs lopi neatdzīsieties!

 24. Garāmgājējs-sārtā migla saka:

  Tevis teiktajā slēpjas bezgalīgs naids. Un uz ko,protams, ka pašam uz sevi. Uz savu gļēvulību un nespēju neko mainīt. Citi vienmēr tev ir priekšā.Tapēc jau arī nekas cits neatliek, kā riet uz tiem, krui nebaidās lietas saukt īstajos vārdos.Tu kā “izgraizīts” reksītis muļājies, bet citi pa to laiku padara tevis tā “gribēto”. Laikam jau esi vies no tribunālistu apbižotajiem.

 25. Miervaldis saka:

  Kangarmēsl – nu draudi vien!Citu rakstīt tu neko neproti, jo redzu, tev ir zināma pieredze!

 26. Miervaldis saka:

  Kangarmēsl – mēs nēesam Krievija, kura patiesi ir nopelnijusi tavu aprakstīto!

 27. white joker saka:

  -jā, Miervaldim 100 punkti-te nav un nebūs raška,paraška,hi,hi

 28. redartersKers saka:

  Who and where to condense this summer on fair, portion your information.

 1. 2011. gada 7. marts

  […] 23.02.2011 at 16.11    Aplami ir domāt, ka atverot čekas maisus viss kļūs skaidrs. Maisos sākotnēji bija […]

 2. 2011. gada 10. aprīlis

  […] Šeit ir redzama kleptokrātu banda: http://tautastribunals.eu/?p=4312 […]

 3. 2011. gada 4. decembris

  […] Viņķelis un viņa brālis Pēteris Viņķelis ir Maskavas savervēti čekas okšķeri. http://tautastribunals.eu/?p=4312  Par šiem kangariem var atrast bagātīgas ziņas GOOGLē. Maskavas aģents Pēteris Viņķelis […]

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.