“Migla sarkanā”- nolādētā…

P. ViņķelisLatgales mafijas jumtsKangars I. ViņķeleJuris V

 

 

 

 

 

P.Viķelis (maskavas aģents-diversants). J. Urbanovičs (Latgales mafijas “jumts“, maskavas aģents-diversants). Ilze un Juris Viņķeļi (maskavas nodomu īstenotāji- diversanti Latvijā).

Gan jau gan, tos “ČEKAS MAISUS” atvērsim, tad jau arī redzēsim, kurš ir tas garīgi nelīdzsvarotais un kurš no mums ir jāizolē !    http://tautastribunals.eu/?p=4169

Dievs atpestī mūs no šiem “Sarkanās miglas” nesējiem- latviešu tautas kangaru varzas !!!

=============================

Virza_ESarkanā migla (E. Virza)

Laiks šovasar vairs neies vecās sliedēs,/ Būs puķes skumjas, bišu medus rūgts,
Uz tāliem ciemiem kumeļš netiks jūgts,/ Un jasmīns zarains maijā neuzziedēs.

Par velti saule dienu tumsu kliedēs,/ Prieks Jāņu naktī neatnāks pat lūgts,
Un rokā savītīs zieds tikko plūkts,/ Būs klajums baigs, aiz katra krūma biedēs.

Vējš miglu sarkanu pār laukiem dzīs,/ Bez laika kokiem augļi nokritīs,/ Par nastu būs, kas ir, un tas, kā nava.

Pats zemes dziļums taujāts paliks kluss,/ Jo pārvērtusi ūdens avotus/Par vērmelēm būs nodevība tava…ilze viņķele !

http://www.youtube.com/watch?v=vvmXl_ntmXY&feature=player_embedded# 

=======================================

Linards Grantiņš- Helsinki-86Komunistu varza turpina graut LR

 Apskatīsim vēlreiz “viņķeļu klanu” un viņu graujošo darbību pret latviešu tautu un Latvijas valsti. Vai Ilze Viņķele, balsojot “Grozījumi Darba likumā” “PRET”, ir pārkāpusi Satversmi, un ir uzskatāma par savas Valsts un valodas nodevēju ?

Protams, ka ir uzskatāma par Latvijas Republikas valstiskuma grāvēju un līdz ar to par latviešu tautas nodevēju. Var pat teikt: nodevējs vispretīgākajā un smagākajā formā !!!

Ilze un viņas drauģeļi ir iespļāvuši acīs saviem vēlētājiem un arī tiem, kuri balsoja “PAR”. Ilze Viņķele ir braši un lepni pacēlusi savu “gļotaino” nodevības roķeli pret latviešu valodu un Latvijas valsti, kopā ar tādiem Maskavas sekotājiem, kā Kravcovs, Urbanovičs, Mirskis, Rubiks, Agešins, Kabānovs, Klementjevs…… . Pie tam vēl piebilstot: “Jā, es neatbalstīju VL grozījumus Darba likumā, jo tas ir mans pamatots viedoklis”.

Tātad, Ilzes Viņķeles viedoklis ir: ka latvietim savā Dzimtenē ir obligāti jāzina okupantu valoda, jo bez tās viņu “krievs” nepieņems darbā !!! No tā visa izriet un tā tas arī ir, ka okupantam nav jāzina valsts valoda !!!  Nē, Ilze Viņķele, tavas balsojums nebija “stulbuma pazīme”, bet gan apzinīga nostāšanās pret latviešu tautu un Latviju, kā nacionālu valsti. Tava darbība ir apzināta, un tā kalpo Krievijas impērijas interesēm. Tu, Ilze Viņķele, sevī nes “nulles vērtību”, tu esi- nekas ! Tu nelietīgi tiec izmantota no mūsu ienaidnieku puses. Tev ir jādara tas, ko tev liek tavs vīrs Juris Viņķelis un viņa brālis Pēteris Viņķelis. Viņi ir Maskavas spiegi- okšķeri, un pēc viņu pavēles tu arī “danco”. Ja Latvija būtu neatkarīga valsts, tad tādi mēsli, kā Viņķeļi, cietumā sapūtu(tas vēl viss ir priekšā).

 Tu, I. Viņķele, un, tev līdzīgie “parlamentārie atkritumi”, esiet pacēluši roku ne tikai pret savu tautu, bet arī pret visām Starptautiskajām Tiesību normām. Vai ir vēl kāda valsts, kur kāds parlamentārietis atbalstītu tādu nodevību- nelietību, kādu esi veikusi tu , Viņķele, un tev līdzīgie uzpirktie kangari ???

Tu esi pārkāpusi pilnīgi visus Satversmes punktus, jo Satversme ir rakstīta pamatā latviešu valstij- Latvijai kā nacionālai valstij !!!

 Okupants bez latviešu valodas var iztikt Latvijā, bet latvietim, nezinot okupantu valodu, darbs jāmeklē ārpus Dzimtenes !!!

Tikai vienu var teikt par viņķeļveidīgajiem maskavas salašņām: “Jūs nolādētā Sarkanā migla…..jūs tiksiet no visas pasaules ar akmeņiem nomētāta…!!!”

20.02.11

Linards Grantiņš

You may also like...

34 Responses

 1. Garāmgājējs says:

  Un tādi nelieši 20 gadus nīcina mūsu valsti.Tas ir prātam neaptverams, kas notiek čekistu vadībā.

 2. Talmuds says:

  tu neaiztiec SC līderi Urbanovichu Ivanu, kauns nav, es tev pateikt atklāte: nacionālisms 21.gs neeksistē, tas ir zudis, kaput, aizmirsti, lozungs “Latviju latviešiem” ir ne tikai rasistisks bet arī ksenofobisks, nacistisks un fašistisks, Latvije ir zuduse, pārdota, sold out, te kaut ko glābte nava iespējams, bet jumsim Grantiņa kunge jau laba dzīve in Vācije tad ko pļurkstat , jums tak reāli vienalga, ja būs teiten revoļucije tad pie varas nāksim mēse žīde i ebreje un visus antisemitus, nacistus izšausim

 3. informācija says:

  http://www.delfi.lv/news/national/politics/eksperti-pieaugosa-nabadziba-var-butiski-traucet-attistibai.d?id=36934057

  Ļoti zīmīgi, ka šajās dienās portālā Delfi ievietots raksts “Eksperti: pieaugošā nabadzība var būtiski traucēt attīstībai”, kur var izlasīt, ka to ko runā vienkāršā, strādīgā un godu saglabājusī latviešu tautas daļa, konstatē arī Pasaules bankas pētnieki.

  “Pēc LM sniegtās informācijas, Latvija ir līdere ES valstu vidū tā saucamā nabadzības riska indeksā, kas parāda, kāds ir iedzīvotāju īpatsvars, kuri atrodas zem nabadzības riska sliekšņa. Turklāt būtiski piebilst, ka nabadzība Latvijā sāka palielināties, ne jau sākoties krīzei. Ja 2004.gadā Latvijā nabadzības riskam bija pakļauti 19%, tad 2008.gadā – jau 26% Latvijas iedzīvotāju.

  Šajā laikā Latvijā pieauga arī tā saucamais Džini indekss, kas parāda sabiedrības ekonomisko noslāņošanos un plaisu starp bagātajiem un nabagajiem. Lai arī Latvijas Džini indeksam ir tālu līdz daudzām Latīņamerikas zemēm, tas tomēr ir lielākais starp tām ES valstīm, kas savu pēdējo gadu Džini indeksus ir aprēķinājušas.

  Proti, ja 2005.gadā (aprēķiniem tiek izmantoti iepriekšējā, šajā gadījumā 2004.gada dati) Džini indekss Latvijā bija 36,1 %, kas Eiropas kontekstā ir vērtējams kā salīdzinoši augsts rādītājs un liecina par sabiedrības būtisku noslāņošanos, tad 2006.gadā šis indekss sasniedza jau 39,2%. Jāpiebilst, ka 2009.gadā Džini indekss Latvijā samazinājās un bija 37,4%. Taču šādas pozitīvas izmaiņas drīzāk nozīmē vien to, ka krīzes sākums ir sācis plucināt Latvijas bagātāko iedzīvotāju ienākumus un nebūt neliecina par sabiedrības attīstību. 2010.gada indekss, kam būs izmantoti smagākā krīzes punkta – 2009.gada – dati, vēl nav aprēķināts.

  Nabadzība Latvijā sāka pieaugt laikā, kad strauji attīstījās ekonomika, pieauga ienākumi un bezdarba līmenis bija salīdzinoši zems. Tas ļauj secināt, ka liela daļa sabiedrības ne tikai nav saņēmusi nekādus labumus no tā, ka Latvija iestājās ES, bet vēl vairāk – tā treknajos gados piedzīvoja savas labklājības samazināšanos.”

  “Starptautiskie ekonomisti Maikls Hadsons un Džefrijs Samerss gan piebilda, ka tagadējā Latvijas politika, kas kā prioritāti ir izvirzījusi budžeta konsolidāciju, gan sekmē starptautisko aizdevēju prasību izpildi, bet vienlaikus noved arvien lielākā nabadzībā Latvijas sabiedrību. “Kad ekonomikas krīze sasniedza pietiekamu dziļumu, tā piespieda pat Latvijas apolitiskos iedzīvotājus iziet ielās 2009.gada ziemā. Taču pēc tam vairums Latvijas iedzīvotāju atrada citu pretošanās ceļu un vienkārši sāka emigrēt,” pavēstīja Hadsons un piebilda, ka Latvijas demogrāfiskie zaudējumi jau ir sasnieguši Staļina represiju apmērus, labi vēl, ka bez cilvēku upuriem.”

 4. ziņa says:

  Sarkanā migla pārklāj Latviju.

 5. kāpēc says:

  Staļina laikā nebija tik daudz pašnāvības,bija cerība izdzīvot bet šobrīd
  cerību nav.Briesmīgāka par humāno nāvi pasaulē nav un sarkanā migla
  pārklāj pasauli.Emsītis izteicās ka tīmeklis pārklājis pasauli,bet
  šobrīd tas ir pamatīgs brezents.

 6. Miervaldis says:

  Pareizs raksts beigās!tik vien piebildīšu, kad bez Lotāra Stūres, mums ir savs Kārlis Ulmanis, kurš gan vairs nav starp dzīvajiem!Jā, jā!Jāatjauno K.Ulmaņa sistēma!Ticiet man – ja šitai saemas satversmei nebūtu valsts ģērbonis, tad ar to tīri varētu pakaļu noslaucīt!Nu šitie kraukļi zināja, ko iedot tautai paspēlēties!(es runāju par Godmaņa bandu)Nu tālāk kas?Nu neticu, neticu, kad patreizējai sistēmai ir kāda loģika!Tāda loģika, kura kura kalpo Latvju tautai!Nu bet varbūt jūs domājat, kad pirmās Latvijas brīvalsts satversme ir taisnīgāka par šo satversmi?Tad varu jūs nomierināt!šī satversme ir tieši kopēta no pirmās satversmes, jo kraukļi sajūt asins smaku!Tā dod viņiem ziņu, viņu mellajos, nelietīgajos darbos!Barikāžu upuri būtu bijusi tiem laba barotava, ja barikādēs ievainotos neaizvāktu viņu cīņu biedri!Latvju tautas bendes putni!Tiešām pareizi raksta beigās rakstīts – šos bendes putnus – kraukļus, nomētās ar akmeņiem!Kliedziet kliedziet Godmani, ar šleseru!šitais, šajā gadijumā šos nomētātājus stiprinās!Kliedziet, kliedziet, savu pēdējo reizīti!Nobeigumā gribu izteikties, kad 1920. gada satversme bija parāk primitīva, jo pati valsts iekārta bija primitīva, un šis fakta papīrelis labi kalpoja Godmaņa bandai 1991.gadā!Lai dzīvo Kārlīts Ulmanīts!

 7. Miervaldis says:

  šis papīrelis labi kalpotu toaletē, kad vviņam nebūtu arī Latvijas vārda!

 8. fakts says:

  Talmuda rakstītajam neviens neiebilda.Cik šausmīgas lietas viņš rakstīja
  par ebrejiem(arī viņi neiebilda-piekrita).Jautājums Gardam,vai pēc šiem
  komentāriem no Latvijas nevajadzētu izbraukt ebrejiem un vai Latvijā
  varētu būt ebrejs Levits prezidents?

 9. Eduards says:

  Vai tad žīdi ir labprātīgi no kaut kurienes aizbraukuši!?Un vai tad viņiem te ir slikti!?
  Vai vēl kāds,izņemot TRIBUNĀLU-ir atbilstoši nosodījis VISUS LATVIJAS PĀRIDARĪTĀJUS!?

 10. Talmuds says:

  varat man jautāt ko vēlaties, par visu, lūdzu biedri

  http://www.formspring.me/Talmuds

 11. black_joker says:

  Jaņisisa Urbanovičisa smirdējiens: “Zviedru premjera vizītes sakarā” un mani komentāri par viņa šestaku tekstu, jo pats viņš nejēdz ko tādu…

  Neuzskatu par tik ļoti svarīgu -vai Urbanovičs nespēj pats, vai viņa referents priekšā rakstījis. Šoreiz man dota komanda, ka jāliek jums domāt, ka ir par ko padomāt un ka var arī šo sc sprāgoņu uzklausīt. Nu un tad, ka to pasaka sc vadošais treknis? Hmm, vai tas ir cilvēks-prasa tauta, es nezinu?! Par to man nemaksā. Es neesmu nekad tā mīlējis promaskaviskos spēkus, kā tagad, kad tie vairāk daudz mums urlām maksā! Nu, bet ar šo dižo, bezgala gudro citu sacerēto pļerzu Urbanovičs man atkal liek aizdomāties par savu diženumu – vai ļaunie kristovskaveidīgie speciāli nedzen strupceļā šo dizgaru, kuram ir prāta gana, lai lietderīgi izmantotu savā labā citu rakstus un zināšanas? Es pats esmu no niknajiem nacionāļu nīdējiem, bet uzskatu, ka viens no muļķīgākajiem soļiem bija iegrūzt bračku Dīmani Interfrontes skavās, viņš tā pretojās, tā pretojās un bračka Aļeksejevs, tā pretojās, tā negribēja īpašumus Rīgas centrā, tā gribēja visu nabaga proletariātam atdot, bet nē-ļaunie nacionāļi ņēma un piespieda tos kļūt par kapitālistiem un buržujiem. Un nodzina maitas nacionāļi tā viņus no mūsu pareizā Ļeņinisma-Staļinisma partijas taisnā ceļa. Lieliski ekonomisti, viņu prāts bija vajadzīgs Latvijas attīstīšanai kremļa virzienā, bat arī viņi, muļķi, to pazaudēja nacionāļu politikas dēļ. Tādi nu mēs urlas esam. Arī es.
  Bet te es vienu mirkli nemelošu,nu par to Zviedrijas nodevību… To, ka pāri palikušos leģionārus uz kafijas tasi saaicināja… Vai tas atsauc to vīru asinis, kas grieza sev vēnas utt,.kad zviedri viņus sastūķēja autobusos, lai vestu rokās krieviem? Nē, neatsauc, tapēc zviedriem vajadzēja, kā krieviem, neko neatdzīt, neko nenožēlot un vēl turpināt uzbrukt un apmelot savas agresijas upurus!
  Man tā zviedru finansu nodevība liekas sīkums, salīdzinot ar tiem noziegumiem, kurus krievu kremlis veica un vēl turpina pret Latviju!
  M ilzu a-ka no sc.

 12. Talmuds says:

  Par kino-tra “Forum Cinemas” arestēto urlu slepkavu nikolaju zikovu, kurš mierīgi nošāva četru bērnu tēvu Aigaru Egli.

  Ernis Purnis, 22.02.2011 00:11
  BET fakts ir tas, ka KĀRTĒJO reizi iebrukušo okupantu pēctecis ATKAL nogalināja LATVIETI!!! Un viņu deklasētie elementi pārpilda cietumus, kolonijas, tirgus vietas, točkas un arī ir bruņoti un ar vēl traumētākiem pauriem. Un zog, laupa, ņirgājas par Latviju, par mūsu valodu un tradīcijām un degradē mūsu jaunatni. Un tas viss tikai tāpēc, ka viņi-nelikumīgi JOPROJĀM bradā pa mūsu zemi, to piedraņķo, pietaisa burtiskā un pārnestā nozīmē un mūsu nodevēju valdībā JOPROJĀM NEVEIC PIENĀKUMU PRET LATVIJAS TAUTU, TO ATBRĪVOJOT NO PRETIESISKI TE ESOŠAJIEM PSRS KOLONISTIEM!

 13. black_joker says:

  parodistam – liec savus kopētos palagus labāk zem sava nika….

 14. Miervaldis - Ernim Purnim says:

  Nu bet par šito – 100% taisnības tev!

 15. Miervaldis - fakts says:

  ha, ha, ha, ha!Ja mums būtu kāda teikšana, tad gan žīdi baidītos, bet šī vara nav mūsu vara, tā ir Izraēlas un Krievijas, ES, un ASV čību bučotāju banda!Jeb varbūt tu domā, kad žīdi, ja mums būtu Latviska Latvija, tad žīdi nemēģinātu nekādus pigorus uz mums veikt?Kā piemēram apsūdzība fašismā, un tā tālāk?Levits vispār nešūmētu Latvijā, ja vara būtu cita!Taču tas neapturētu viņu no jauniem pigoriem, vai ne?

 16. fakts says:

  Jahve un Jēzus tas Kungs savu izredzēto tautu cildina un sargā.

  Skolotājs Zālītis raksta-dod pajumti visiem neskaitāmiem starptautiskās
  blēžu un liekēžu apvienības spiegiem,kas izokšķerē un izzina katru sētu
  un stūrīti Latvijā tik pamatīgi ar visu viņas dzīvi,turību un ļaudīm,kā
  to nespēj itin neviens cits ģenerālštābs pasaulē;un nemaz nejauš,ka šiem
  ”nabadziņiem”lielās un mazās pilsētās pieder paši greznākie nami un
  bagātākie veikali.
  Nu,piemēra dēļ,ņemsim kaut to pašu ūdra ādiņu;žīdiņš maksā par to 30 rbļ.
  un pēc apstrādes pārdod par 600 rbļ.!Neko teikt;ja uz vienas pašas ādiņas
  var pelnīt 570 rbļ.zeltā,t.i.ap 2000%,vai tad nav vērts apstaigāt godīga
  nabadziņa tērpā latviešu sētas un baudīt pelnīto viesmīlību?
  Paēdis,padzēris par brīvu un grābj zeltu tikpat kā no grāvmalas!
  Mūs abus moka baigais jautājums;kādā zemē,kādos ļaudīs īsti esam iekļuvuši?

 17. Talmuds says:

  “Ja mums būtu kāda teikšana, tad gan žīdi baidītos”

  tikai naciku sapņos, jo tas pat izklausās pēc zinātniskās fantastikas, visi mēs esam atkarīgi no žīde naude un VISI mēs(jūs, es) tai kalpojam, kā naudas saimnieks teiks tā arī būs un nekāds nacisms te Latvijē nebūs

 18. Talmuds says:

  Vot kur mana zemļačka raksta:

  Iļanka Bukuršteina-ļatviwu patriotka, 22.02.2011 18:33

  Kamēr deputāti turpinās kā papagaiļi tikai savstarpēji atkārtot to patiesību, ka lielāka Latvijas problēma ir krievvalodīgie okupanti, bet neko nedarīs lai valsti no tiem atbrīvotu! Kamēr reālas rīcības vietā par augstāko vērtību būs likta izlocīšanās, tukši solijumi, uzraujot dainas un dziesmas, nevis taisnīgu un nepieciešamu likumu izpilde, tikmēr mūsu valsts likumīgajai sabiedrībai nav cerības izkulties no okupantu radītās izlaupīšanas, bezcerības, tumsonības un sovjetu nolemtības bezdibeņa, kurā mēs visi krītam aizvien dziļāk.

 19. Miervaldis, Talmudam says:

  Tu nēesi cienīgs te neko komentēt, jo pat Latvijas (!) vārdu nemāki pareizi uzrakstīt!

 20. sārtā migla says:

  Uzsaukums visiem tribunāliņiem!
  Jums tagad ir dota vienreizēja iespēja pataisīt sevi par vislatvijas varoņiem! Ne ar vārdiem, bet reāliem darbiem. Aiz jums mošk pavilksies visa tauta. Mūsu mīļā valdība dzen mūs kapā. Ar 1. jūliju tiek atkal celti vairāki nodokļi. Jūs varat uzrīkot kaut ko reālu šeit latvijā? Nu kaut vai kādu mazu protestiņu. Idejas jums kā biezs mūris. Palasījos rakstus- mati vai ceļas stāvus, šermuļi skrien pa kauliem. Jūs kaut vienu savu ideju esat realizējuši dzīvē. Tagad ir iespēja realizēt kaut vienu. Citādi no jums tāds pliekans pirdieniņš vien velk, un smiltis ar birst pa visām vīlēm. Mazie provokatoriņi! Pierādiet sevi, ka varat! :0000000 :DDDDDDDD
  Mošk kāds ieliekat šo pirmajā lapā, lai visi redz. Virsraksts- (varat nomainīt arī savu moto pie reizes) Ar muti Rīgā , bet darbiem -aizkrāsnē.

 21. Aplami ir domāt,ka atverot čekas maisus viss kļūs skaidrs.Maisos sākotnēji bija apmēram 7000 lietu.Pēc ilgstošas glabāšanas palika apmēram 4500, izzuda 2500.Ir atzīts, ka maisos ir tikai desmitā daļa no čekistu lietām.Piektajā Saeimā no 67 čekistiem atmaskoja tikai 5 sauktus par čekas piecīšiem.Vai sajūtat attiecību starp zināmo un apslēpto?

 22. Talmuds says:

  Jā,pareizi, “sārtā migla” aicina ņemt stobrus un uz ielām, tik uz ielām un mēs arī, mēs domās ar jumsim būsim

 23. Kangarmēsls-raudot says:

  Uzsaukums visiem sasmakušajiem sarkan-sārtmigliņiem!
  Jums izdzimteņiem, svešo vergiem un viņu atlieku rijējiem joprojām ir dota vienreizēja iespēja pataisīt sevi par vislatvijas varoņiem un publiski atdzīties savos noziegumos, kalpojot okupantiem un svešo specdienestu emisāriem, kā arī nosaucot savus vervētājus un lidzzinātājus var cerēt uz soda samazināšanu un zināmu iecietību! Mūsu mīļā kolēģu-nodevēju valdība dzen mūsu tautu kapā un šī ir iespēja mums glābties no tautas bargā soda un dzīves nobeiguma slīkstot ateju bedrēs! Palasījos jūsu smirdrakstus- mati vai ceļas stāvus, šermuļi skrien pa kauliem lasot jūsu preteklības.
  Tagad jums nodevēju lopiem ir espēja te realizēt kaut vienu veidu, kā izpelnīties apžēlošanu.
  Mūsu mazie aizpuvušie provokatoriņi! Pierādiet sevi, jo glābties šādi varat! :0000000 :DDDDDDDD
  Mošk kāds no jūsu recekļiem ieliekat šo savu atdzīšanos pirmajā lapā, lai visi redz. Virsraksts- (varat nomainīt arī savu moto pie reizes) Pa muti Rīgā , bet darbībā, pēc atejas – krāsnī, ja jūs lopi neatdzīsieties!

 24. Garāmgājējs-sārtā migla says:

  Tevis teiktajā slēpjas bezgalīgs naids. Un uz ko,protams, ka pašam uz sevi. Uz savu gļēvulību un nespēju neko mainīt. Citi vienmēr tev ir priekšā.Tapēc jau arī nekas cits neatliek, kā riet uz tiem, krui nebaidās lietas saukt īstajos vārdos.Tu kā “izgraizīts” reksītis muļājies, bet citi pa to laiku padara tevis tā “gribēto”. Laikam jau esi vies no tribunālistu apbižotajiem.

 25. Miervaldis says:

  Kangarmēsl – nu draudi vien!Citu rakstīt tu neko neproti, jo redzu, tev ir zināma pieredze!

 26. Miervaldis says:

  Kangarmēsl – mēs nēesam Krievija, kura patiesi ir nopelnijusi tavu aprakstīto!

 27. white joker says:

  -jā, Miervaldim 100 punkti-te nav un nebūs raška,paraška,hi,hi

 28. redartersKers says:

  Who and where to condense this summer on fair, portion your information.

 29. Cietusī mūsdienās no čekistu uzbrukuma says:

  Ir tiesības cīnīties 100 % likumīgi atbilstoši regulējumam spēkā esošajā Krimināllikumā arī šobrīd, sakarā ar to, ka genocīda noziedzīgam nodarījumam kuru izdarīja Latvijā čekisti un komunisti nav noilguma, ir kompetentam juristam un advokātam jāsagatavo krimināllietas materiāls un ir jāvēršas militārajā tribunālā ( kara tribunālā ) lai iestātos tiesiskais līdzsvars un atjaunotos taisnīgums un cietušie gūtu materiālu un morālu gandarījumu par ciešanām.

  ” Krimināllikuma komentāri ”
  ir izdevniecības Tiesu nama ağentūra , grāmatas, viegli, brīvi ikvienam un likumīgi nopērkami, pieejami Nacionālajā bibliotēkā Gaismaspils Rīgā, ( 3 saistošas 3 daļās grāmatas ) , kurās ir skaidri saprotami izskaidrots kādi likumi darbojas un kādā veidā ir jāsagatavo precīzi krimināllietas materiāls pret noziedzniekiem, tostarp kara noziedzniekiem, ir obligāti iesniegumā jāieraksta vārds vārdā tieši un precīzi krimināllikuma pants un punkts kuru izdarīja noziegumu pret cilvēci izdarījušais noziedznieks vai noziedznieku, teroristu noziedzīgas organizācijas ( apvienības ) dalībnieki dažādos laika periodos, uzrakstot precīzi kurā datumā vai laika periodā izdarīja vainīgais noziedzīgu nodarījumu, ar īpašu nodomu izdarīt genocīda noziedzīgu nodarījumu, kara noziegumu, noziegumu pret cilvēci. Ir jāiegolē internetā un jāiepazīstas kam ir jābūt noziedzīga nodarījuma sastāvā. Vārdiem noziedzīgs nodarījums ir būtiski svarīga nozīme iepazīstaties ar tiem .
  Ir iespējams tiesas ceļā militārajā tiesā, proti, kara tribunāla tiesā, Nirnbergā, Cilvēktiesību aizsadzības centrā, atmaskot komunistu un čekistu izdarītos genocīda sevišķi smagos noziegumus.

  Arī bioloğiskais terorisms ir nosodāms, tāpat kā deportācijas, kad komunisti 2020.g. izdarīja transnacionālo bioterorismu saistoši un izrietoši pēc deportācijām. Deportācijas bija starptautiskais terorisms ar nosaukumu migla sarkanā.

  Deportācijas brīdī izdarīto teroruzbrukumu sauca ” krasta banga ” , Latvija ir brīnišķīga valsts Baltijas jūras krastā kuru visi iekāro, ir savas tiesības ar juridiskiem un likumīgiem līdzekļiem tiesas ceļā jāpierāda un to vajag darīt, lai iestātos miers.

  Deportācijām līdzīgas darbības, asinspirti, komunisti, strukturāli izveidotas transnacionālo teroristu noziedzīgas organizācijas ( apvienības ) teroristi izdarīja 2017.g. maija beigās jūnija sākumā

 30. genocīdam nav noilguma says:

  Linard Grantiņ, nekavējoties nopērciet “Krimināllikuma komentāri” autors Valentīna Liholaja trīs grāmatas kuras kopā maksā 100 euro, tur ir uzrakstīts katra noziedzīga nodarījuma pilnīgi viss sastāvs, lai notiesātu noziedzniekus arī genocīda izdarītājus Latvijā ….rūpīgi, ar sevišķu rūpību iepazīstaties ar publiski un legāli, brīvi nopērkami, likumīgi nopērkami izdevniecībā Tiesu nama ağentūra Latvijā, Rīgā tikai šajās grāmatnīcās, grāmatveikalos nopērkamās grāmatas un noalgojiet labu zvērinātu advokātu un vēršaties militārajā tribunālā, vai Hāgā tiesā ar iesniegumu, noziedzīga nodarījuma sastāvam jābūt obligāti ierakstītam pilnībā visam un faktisko reālo notikumu atspoguļojumam arī un ir jāraksta Ženēvas konvencijas panti konkrēti norādot panta numuru, un visi starptautiskie cilvēktiesību likumu panti, kurus nepildīja noziedznieki, uzsveru īpaši: nepildīja noziedznieki, vārdam nepildīja jābūt obligāti, kā arī, ir jāraksta Latvijas Republikas Krimināllikuma panta konkrēts numurs un daļa , KL… pantā …daļas paredzēto noziedzīgo nodarījumu ar tiešu nodomu izdarīja vārds uzvārds, TĀ IR OBLIGĀTI JĀRAKSTA GRANTIŅ, Latvijā darbojas Vladimira Putina Vagnera grupas militāri algotņi, terorismam apmācīti kaujinieki kopā ar Aināru Šleseru, LMT Juri Bindi, SEB banka līdzīpašnieku un konsultantu Andri Bērziņu, Arti Pabriku kuri ir radikalizējušies kopā ar 13. Saeimas 100 deputātiem, kopā ar Krišjāni Kariņu un Egīlu Levitu, Leonīdu Kalniņu militāru noziedzīgu nodarījumu izdarītājiem, kuri izraisīja Covid bioloğiskā kara karadarbību Latvijā mantkārīgos nolūkos, aiz alkatības vienojušies svstarpēji kopā ar SIA CENTRĀLĀ LANORATORIJA KURAS VALDES LOCEKLE IR STELLA LAPIŅA UN EDVĪNS KAZUŠS, KARIŅAM PIEDER COVIDVAKCĪNU RAŽOTNES AKCIJAS PFIZER KURI 2020 G. NOPELNĪJA 8 MILJARDUS EURO, KARIŅŠ UN CITI KOMUNISTI APZINĀTI JAU SLEPENI NOSLEPKAVOJA LATVIJĀ VAIRĀKUS KULTŪRAS DARBINIEKUS AR TIEŠU NODOMU, LAI LATVIJU PĀRKRIEVOTU, LATVIJĀ SLEPENI LIETO RADARUS CILVĒKU MASVEIDA SLEPENĀM SELEKTĪVĀM SLEPKAVĪBĀM UN 24/7 REŽĪMĀ SPĪDZINĀŠANAI, LAI SLAUZTU PRETOŠANĀS SPĒJAS UN NOSLEPKAVOTU, TO DARA VALDĪBA KOPĀ AR ANDRI ŠĶĒLI, AINĀRU ŠLESERU UN JURI BINDI, KOPĀ AR SASKAŅA POLITISKO PARTIJU, VISA VALDĪBA IR PRET CIVILIEDZĪVOTĀJIEM SAZVĒRĒJUSIS UN RADIKALIZĒJUSIES, AR TIEŠU NODOMJ IZDARĪJA PLAŠUS SITEMĀTISKUS UZBRUKUMUS CIVILIEDZĪVOTĀJIEM APZINOTIES ŠO UZBRUKUMU BŪTĪBU, IR TŪKSTOŠIEM BEZVĒSTS PAZUDUŠU CILVĒKU LATVIJĀ MŪSDIENĀS, KURUS VALDĪBA NOSLEPKAVOJA UN ATŅĒMA VIŅIEM PIEDEROŠO NEKUSTAMO ĪPAŠUMU ZEMES UN PRIVATIZĒTO NEKUSTAMO ĪPAŠUMU, VALDĪBA VILTO MASVEIDĀ DIGITĀLĀS ZEMESGRĀMATAS, KIBERNOZIEGUMUS, TAS IR, KRĀPŠANA AUTOMATIZĒTĀ DATU APSTRĀDES SISTĒMĀ NOZIEDZĪGA NODARĪJUMA REZULTĀTĀ, KURUS AR TIEŠU NODOMU IZDARA ARĪ JĀNIS BORDĀNS KOPĀ AR ZEMESGRĀMATAS PUBLISKĀS DATUBĀZES IZVEIDOTĀJIEM JĀNI BERGU UN NORMUNDU BERGU, JĀNIS BERGS DZĪVO ASV SILIKONA IELEJĀ UN IR CIEŠI VIENOTS AR DONALDU TRAMPU, BET TRAMS AR VLADIMIRU PUTINU…UN… LATVIJAS OLIGARHIEM UN VALDĪBU, IESAISTĪTA VAGNER GRUPA UN NAKTS VILKI MOTOCIKLISTI KURI OKUPĒJA KRIMU UKRAINĀ, KĀ ARĪ NATO TERORISMAM APMĀCĪTA KAUJINIEKU ALGOTŅU BANDA KURI IZDARĪJA TERORAKTU – KONVENCIONĀLU SLEPENU KARADARBĪBU LATVIJĀ RĪGĀ MIKRORAJONĀ PURVCIEMS UN DEPORTĀCIJĀM PIELĪDZINĀMAS DARBĪBAS AR NOSAUKUMU JANTARNIJ BEREG, CILVĒKU SLEPKAVĪBAS 2017.G. MAIJA BRIGĀS UN JŪNIJA SĀKUMĀ, ZVĒRĪBAS, KATLĀ RĪGĀ ADRESĒ UPEŅU IELA 6, ASINSPIRTI…ES IZDZĪVOJU JO IEBARIKADĒJOS, CĪNĪJOS TERORA AKTA EPICENTRĀ TRANSNACIONĀLAS TERORISTU ORGANIZĀCIJAS ” MIGLA SAKANĀ ” VADĪTĀJI BIJA MAFIJAS, TERORISMA, KORUPCIJAS UN ORGANIZĒTĀS NOZIEDZĪBAS ĶĒDES, TĪKLA DALĪBNIEKI, KRIEVU/KANĀDAS/ ŽĪDU/LATVIEŠU SASTĀVS STRUKTURĀLI IZVEIDOTAS NOZIEDZĪGAS ORGANIZĀCIJAS ( APVIENĪBAS ) VADĪTĀJI VISI DALĪBNIEKI BIJA VADĪTĀJI, GRANTIŅ NOPĒRCIET GRĀMATAS UN AR TO SATURU OBLIGĀTI IEPAZĪSTATIES… GRĀMATAS IR LEGĀLAS UN PUBLISKI BRĪVI PIEEJAMAS UN LIKUMĪGI IZMANTOJAMAS… BEZ GRĀMATĀM JŪS ESIET BEZPALĪDZĪGI GANDRĪZ NEKAS…

 31. militāras tehnoloğijas ir nonākušas teroristu komunistu masveida slepkavu rokās says:

  Arī 2022. gadā, mūsdienās, patreiz, ilgstoši, turpināti, sistemātiski, ilgtermiņā, regulāri, atmaskotie Latvijas Republika valsts valdības vadītāji sevišķi nezēlīgi spīdzināja cilvēkus un necilvēcīgi izturējās un joprojām ar tiešu nodomu izdara nopietnus cilvēktiesību pārkāpumus Latvijas Republika valsts teritorijā , LATVIJAS REPUBLIKA IR VIENĪGĀ VALSTS EIFOPAS SAVIENĪBAS DALĪBVALSTU STARPĀ, KURĀ COVID NEVAKCINĒTIEM AIZLIGTS JEBKĀDU ALGOTU DARBU STRĀDĀT, ARĪ AR COVID TESTU OPCIJĀM IR KATEGORISKI AIZLIEGTS ALGOTU DARBU STRĀDĀT LATVIJĀ, NOTIEK PLAŠAS UN MASVEIDA ANTIDEMOKRĀTISKAS REPRESIJAS UN MASVEIDA VALSTS MANTAS UN CIVILIEDZĪVOTĀJU MANTAS IZLAUPĪŠANA KO IZDARA LATVIJAS VALSTS VALDĪBAS VADĪTĀJI 13. SAEIMĀ TIEŠI NO VALDĪBAS PUSES KAV LATVIJAS REPUBLIKAS VALSTS VALDĪBAS VADĪTĀJI PATVAĻĪGI IZMANTO VARU ĻAUNPRĀTĪGI UN IKDIENĀ RĪKOJAS NECILVĒCĪGI UN NELIKUMĪGI , IR NOZIEDZĪGA SHĒMA LATVIJAS REPUBLIKAS VALSTS VALDĪBAS VADĪTĀJIEM, LAI MINISTRU PREZIDENTS KRIŠJĀNIS KARIŅŠ PELNĪTU MILJARDIEM EURO NELIKUMĪGU PEĻŅU, DIENESTA STĀVOKĻA ĻAUNPRĀTĪGA IZMANTOŠANA NOZIEDZĪGA NODARĪJUMA REZULTĀTĀ, FIZISKA PERSONA KRIŠJĀNIS KARIŅŠ PERSONĪGI , INDIVIDUĀLI RĪKOJAS UN UZVEDAS VISPĀRBĪSTAMĀ VEIDĀ, ANTISOCIĀLI UN NECILVĒCĪGI, VISPĀRBĪSTAMĀ VEIDĀ, AR TIEŠU NODOMU IZDARĪJA TERORISMA FINANSĒŠANA NOZIEDZĪGU NODARĪJUMU, GENOCĪDS , KĀ ARĪ, NOZIEGUMI PRET CILVĒCI NOZIEDZĪGU NODARĪJJMU, BŪDAMS VAKCĪNU RAŽOTNES PFIZER LĪDZĪPAŠNIEKS, BIJA PROFESIONĀLI GATAVOJIES UN SAGATAVOJIES PROFESIONĀLI , AR TIEŠU NODOMU LATVIJAS REPUBLIKA VALSTS TERITORIJĀ IZDARĪJA KARA NOZIEGUMI NOZIEDZĪGU NODARĪJUMU UN NOZIEGUMI PRET MIERU NOZIEDZĪGU NODARĪJUMU, LATVIJĀ IR IESTĀJIES TOTĀLS VISPĀRĒJS HAOSS, VALDĪBA LATVIJĀ RĪKOJAS TĀ ITKĀ SATVERSMES LIKUMS NEEKSISTĒTU, AR LATVIJAS REPUBLIKAS SATVERSMES LIKUMU NESAVIENOJAMĀ VEIDĀ, UN AR CILVĒKA DZĪVĪBU UN EKSISTENCI NESAVIENOJAMĀ VEIDĀ , KATEGOTISKI ILGTERMIŅĀ, REGULĀRI AIZLIEDZA CILVĒKA EKSISTENCES AVOTU UN TURA INTER ALIA, BEZ NAUDAS PĀRTIKAS IEGĀDEI UN BEZ JEBKĀDĀM SOCIĀLAJĀM GARANTIJĀM, LATVIJĀ IR IESTĀJIES PILNĪGS REĀLA BADS DAUDZIEM CILVĒKIEM MASVEIDĀ, PILNĪGS VERGA BEZTIESISKS STĀVOKLIS, NEŽĒLĪGI, ANTIHUMĀNI LATVIJAS REPUBLIKAS VALSTS VALDĪBAS VADĪTĀJI EGĪLS LEBITS IZMANTOJA NELIKUMĪGI UN SLEPENI PEĻŅAS NELIKUMĪGAI IEGŪŠANAI MANUS PROFESIONĀLĀS KVALIFIKĀCIJAS MEDICĪNAS MĀSAS TRĪS DIPLOMUS UN NO EIROPAS SAVIENĪBAS AR TIEM IEGŪST NAUDU TETORISMA FINANSĒŠANAI, MAN KATEGORISKI AIZLIEDZA UN NEĻAUJ ALGOTU DARBU STRĀDĀT, KAD LATVIJĀ TRŪKST 8 000 MEFICĪNAS MĀSU, KĀ REZULTĀTĀ TIEŠĀ CĒLOŅSAKARĪBĀ IZRIETOŠI NEIZBĒGAMI UN NENOVĒRŠAMI MAN UN CITIEM CILVĒKIEM ILGSTOŠI, TURPINĀTI, SISTEMĀTISKI, REGULĀRI, ILGTERMIŅĀ, NEPĀRTRAUKTI, IEVĒROJAMI APDRAUDĒJA MANAS EKSISTENCES INTERESES, MANU DZĪVĪBU UN VESELĪBU, MANAS MANTISKĀS INTERESES UN MANU MANTU, JO DRAUD TIESU IZPILDĪTĀJI ATŅEMT MANU DZĪVOKLI RĪGĀ, JO NEVARU NOMAKSĀT PARĀDUS PAR KOMUNĀLAJIEM MAKSĀJUMIEM, JO LATVIJAS REPUBLIKAS VALDTS VALDĪBAS VADĪTĀJI VARDARBĪGI UN NELIKUMĪGI, AGRESĪVĀ VEIDĀ, NECILVĒCĪGI RĪKOJOTIES APZINĀTI ATŅĒMA MAN KĀ NACIONĀLAS GRUPAS ” LATVIETE ” DAĻAI IESPĒJU AR ALGOTU DARBU NOPELNĪT IZTIKAS PAMATLĪDZEKĻUS, KATEGORISKI AIZLIEDZA MAN EKSISTENCES AVOTU, LATVIJAS REPUBLIKAS VALSTS VALDĪBAS VADĪTĀJI APZINĀTI IZDARĪJA NOPIETNUS CILVĒKTIESĪBU PĀRKĀPUMUS UN ŽENĒVAS 1949. GADA 12, AUGUSTA KONVENCIJAS ” PAR CILVĒKU AIZSARDZĪBU KARA LAIKĀ” PĀRKĀPUMUS, NOTIEK NEPIETEIKTA KARA KARADARBĪBA REĀLI, REĀLAJĀ DZĪVĒ LATVIJĀ , PRET SELEKTĪVU DAĻU UN SLEPENI, KO LATVIJAS REPUBLIKAS VALSTS VALDĪBAS VADĪTĀJI SLĒPJ UN MASKĒ, RĪKOJAS KOPĀ AR VLADIMIRA PUTINA ALGOTŅU VAGNER GRUPU KURI OKUPĒ LATVIJAS REPUBLIKAS VALSTS TERITORIJU SLEPENĀ KONVENCIONĀLĀ KARADARBĪBĀ PATREIZ, PASTA SŪTĪJUMUS ATVER, IR CENZŪRA PLAŠSAZIŅAS LĪDZEKĻOS, VALSTS POLICIJA UN VALSTS OMBUDS, VALSTS DROŠĪBAS DIENESTS, VESELĪBAS INSPEKCIJA, PROKURATŪRA, TIESA, NACIONĀLAIS VESELĪBAS DIENESTS IR KORUMPĒTS UN IEVĒROJAMI APDRAUD VISAS EIROPAS SAVIENĪBAS DALĪBVALSTU DROŠĪBU, ES NEVARU NEKO EIROPAS SAVIENĪBAS TIESĪBSARGĀJOŠĀM IESTĀDĒM PAZIŅOT, MAN NAV NAUDAS NEMAZ, ESMU BADĀ UN MASVEIDĀ LATVIJĀ CILVĒKI CITI ARĪ IR BADĀ ŠOBRĪD UN TAS NEBEIDZAS, VALDĪBA LIETO IEROČUS, RADARUS AR JONIZĒJOŠAS RADIĀCIJAS IEDARBĪBU UZ CILVĒKA FIZISKO ĶERMENI, NESAVIENOJAMI AR CILVĒKA DZĪVĪBU, NO PAŠIEM SLEPKAVĀM DROŠA ATTĀLUMA, SLEPKAVĀM IR MŪSDIENĪGI MODERNI PIELĀGOTI ELEKTRONISKI UN ELEKTROMAGNĒTISKI MASVEIDA IZNĪVINĀŠANAS IETOČI , KURUS SLEPKAVAS LIETO UN IZMANTO IKDIENĀ, CILVĒKU SLEPENAI MASVEIDA SELEKTĪVAI SLEPKAVĪBU IZDARĪŠANAI UN SPĪDZINĀŠANAI… IZNĪCINĀŠANAI UN DEPORTĀCIJĀM PIELĪDZINĀMU DARBĪBU IZDARĪŠANAI, LATVIJU MASVEIDĀ PAMET DARBASPĒJĪGIE CILVĒKI, KURIEM IR NAUDA IZBĒGT NO LATVIJĀ PATREIZ NOTIEKOŠĀS VARDARBĪBAS UN AGRESIJAS SOS JA VIEN IR IESPĒJA LŪDZU PAR ŠO PAZIŅOJIET VĀCIJAS VARASIESTĀDĒM VAI EIROPAS SAVIENĪBAS DROŠĪBAS DIENESTIEM, ESMU NO LATVIJAS, RĪGAS, MANI LATVIETI NOSLEPKAVO, LATVIJAS VALSTS VALDĪBAS VADĪTĀJI, ŽĪDS EGĪLS LEVITS IR MAN LATVIETEI AIZMUGURISKI PIESPRIEDUŠI NĀVESSODU UN TO IZPILDA, LAI GALAREZULTĀTĀ VALDĪBA SAVĀ VARĀ, KOMUNISTI, IEGŪTU MAN PIEDEROŠO DZĪVOKLI RĪGĀ UN BŪTU VIEGLĀK OKUPĒT LATVIJAS REPUBLIKAS VALSTS TERITORIJU UN TO TŪLĪT PĀRKRIEVOT, SAUCU REĀLU SOS BRUŅOTIE SLEPKAVAS RĪKOJAS BEZ ŽĒLASTĪBAS UN IR SEVIŠĶI NEŽĒLĪGI, JO VALDĪBA VIŅUS ATBALSTA AR ĪSTENOTO POLITIKU, SEKMĒ LATVIEŠU FIZISKU IZNĪCINĀŠANU PILNĪGI, LEONĪDS KALNIŅŠ LATVIJAS BRUŅOTO SPĒKU KOMANDIETIS AR AIZSARDZĪBAS MINISTRU ARTI PABRIKU IR RADIKALIZĒJUŠIES UN VIENOJUŠIES, VADA CIVILIEDZĪVOTĀJU LATVIJAS PAMATIEDZĪBOTĀJU LATVIEŠU MASVEIDA IZNĪCINĀŠANU UN SLEPKAVĪBAS IR MATETIĀLI IEINTERESĒTI PROCENTUĀLI NO MARODĒŠANAS NOZIEDZĪGA NODARĪJUMA, KOPĀ AR FINANŚU MINISTRU JĀNI REIRU UN NORMUNDU ŠLITKI, BEATRISI ŠLITKI, ARTU SNIPI, KURI IR SODĪTI AR 170 000 EUTO NAUDASSODU 2021.G. PAR NEGODĪGAS KOMERCPRAKSES VEIKŠANU NEKUSTAMO ĪPAŠUMU JOMĀ, SODU UZLIKA PATĒRĒTĀJU TIESĪBU AIZSARDZĪBAS CENTRS, ATMASKOTAJIEM SLEPKAVĀM IR VIENS VIENOTS BIZNESS UN SAIMNIECISKĀ NELIKUMĪGĀ KOMERCDARBĪBA, KOPĪGI NELIKUMĪGI IENĀKUMI LIELĀ APMĒRĀ, KOPĀ AR VAGNER GRUPU UN LATVIJAS SEB BANKU, KAD 2021.G. SEB BANKU GRUPU LATVIJĀ SODĪJA AR 130 000 000 EURO SODANAUDU PAR NEATBILSTOŠU BANKU DARBĪBU SODU UZLIKA ZVIEDRU TIESĪBSARGI, KĀ ARĪ, SLEPKAVĀM, TERORISTU ORGANIZĀCIJAS ” MIGLA SARKANĀ ” VADĪTĀJIEM, IR VIENA VIENOTA NEDALĀMA KOPĪGA KOMERCDARBĪBA AR VENTSPILS KLĀSTERI MASVEIDA IZNĪCINĀŠANAS IEROČU RAŽOTNI, KUR RAŽO ARĪ COVID AEROSOLUS METĀLA FLAKONOS COVID 19 VĪRUSINFEKCIJAS IZPLATĪŠANAI SOS, AEROSOLUS IZSMIDZINA MĒRĶĒTI UN DOZĒTI PUBLISKĀS BIETĀS…
  .
  .
  .
  Admins
  Visā šajā kokteili, ko Tu saki, ir arī daļa patiesības.
  Bet, kas attiecas uz potēšanu, tad pati esi pieskaitāma pie kaitniecēm…
  Man apkārt ir neskaitāmi sapotētie un nekas nevienam nav noticis…
  Prāts jau mums visiem ir dots, bet ar sajēgu nu ir kā ir…
  Pabriki, kalniņi u. c. ir noziedznieki, bet tikai ne tajā sfērā, kurā Tu viņus vaino…
  Nopotējies un strādā vesela… neradi naidu sev apkārt uz saviem līdzcilvēkiem…

 1. 2011. gada 7. March

  […] 23.02.2011 at 16.11    Aplami ir domāt, ka atverot čekas maisus viss kļūs skaidrs. Maisos sākotnēji bija […]

 2. 2011. gada 10. April

  […] Šeit ir redzama kleptokrātu banda: http://tautastribunals.eu/?p=4312 […]

 3. 2011. gada 4. December

  […] Viņķelis un viņa brālis Pēteris Viņķelis ir Maskavas savervēti čekas okšķeri. http://tautastribunals.eu/?p=4312  Par šiem kangariem var atrast bagātīgas ziņas GOOGLē. Maskavas aģents Pēteris Viņķelis […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *