LRTT. Atver acis, latviet !

Muhamrds,Islams,Francija, cionistiIslāma ticībā pravieša Muhameda vizuāls atveidojums aizliegts, jo to uzskata par zaimošanu.

Pirms uzbrukuma redakcija saņēmusi draudus.

To brīdināja arī pirms pāris gadiem, kad tā pārpublicēja skandalozās dāņu izdevumā Jyllands Posten 2005. gadā publicētās Muhameda karikatūras, kas radīja protestu vilni musulmaņu zemēs.

http://www.delfi.lv/news/comment/comment/evija-ercmane-parizes-tragedijas-atgadinajumi.d?id=45429024

Zaļš, tautastribunals.euKas tie ir, kuriem vajadzīgs šis naids ?

Tie, kuri vēlas pasauli iedzīt haosā, sarīdīt tautas un ticības vienu pret otru. Tie ir tie, kuri visiem spēkiem cenšas apiet Tiesiskumu un radīt “savu tiesiskumu”. Lai to visu apjēgtu, nav tālu pa pasauli jāklejo, jo tieši Latvijā šo noziedznieku darbi ir vislabāk redzami.

Kādas tautības un partijas pārstāvji ir tie, kuri apzaguši un gandrīz jau pilnībā iznīcinājuši mūsu tautu un valsti ?

Kādas tautības un ticības pārstāvji ir tie, kuri sēj naidu pret latviešiem ?

Šos “purnus” mēs vienkopus redzam 16. martā !!!

Viņi jau arī nenoliedz, ka ir “jebreji”, tad kāpēc tas ir aizliegts citiem- nodēvēt viņus, šos naida cēlējus, pēc viņu nacionālās piederības ?

Līdz absurdam tiek degradēts VĀRDA BRĪVĪBAS jēdziens. Šis abstraktais jēdziens ir kļuvis par “jājamkuci” pie “izredzētajiem”. Visur ir vārda brīvība, bet tikai ne uz to, kas attiecas uz holokaustu un žīdu pastrādātajām zvērībām.

Tik ilgi, kamēr mēs no šiem sātaniskajiem elementiem, kuri sevi uzdod par “dievizredzētajiem”, baidīsimies, tik ilgi viņi mūs jās, laupīs un nogalinās gan garīgi, gan arī fiziski.

Zaimot un pretīgi izņirgāties par Praviešiem, tas ir sātanistu darbs un aizstāvēt šos naida kurinātājus ir noziegums. Ja tas tiek darīts, tad tiek iespļauts Dievam sejā. Mēs esam Dieva radības un uzstāties pret Radītāju, nozīmē noliegt pašam sevi, nemaz jau nerunājot par Dievu.

Kāpēc rodas ekstrēmisti un ekstrēmisms ?

Izraela, krievija, mežviets, reiniks, saeima, LRTT.Tikai un vienīgi tāpēc, ka tiek izsmiets un ķengāts pats būtiskākaisMORĀLE.

FOTO: Šie izdzimumi tiek “sagatavoti” pie tiem pašiem instruktoriem, pie kuriem “mācās” musulmaņu “ekstrēmisti”.

Pirms gadiem desmit žurnālā FOKUS tika aprakstīta pravieša Muhameda dzīve un viņa veikums. Viņš bija īsts tiesiskuma un cilvēcības aizstāvis. Interesanti, ka jau tajā laikā žīdu augļotāji veica nelietības. Tās sasniedza tādu līmeni, ka bija jāpieņem galēji soda mēri- nāvessodi. Kā redzams, tad “izredzētie” to vēl līdz šai dienai nevar piedot un tāpēc veic viņa zaimošanu.

Zinām, ka Francija tiek pārvaldīta no žīdiem. Tāpēc jau arī sola nekavējoties atjaunot šī pretīgā žurnāla “CHARLIE HEBDO” darbību.

Lūk, kāds interesants Francijas iekšlietu ministra Bernāra Kazenēva paziņojums: “Uzbrukumā Charlie Hebdo aizdomās turamo meklēšanas gaitā aizturētas septiņas personas, bet galvenie aizdomās turamie vēl nav arestēti.”

Varam tikai piebilst: un galvenie arī netiks arestēti, jo visu šo “operāciju” gatavoja MOSSAD. Aktīvie izpildītāji nošauti, tātad, liecinieku nav !

Šeit tikai niecīgs piemērs par žīdu terorismu pret cilvēci: http://www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/454333-izraelas_cietumnieks_x_nopludinajis_mossad_informaciju_australijas_izlukdienestam

Nekad, latviet, neaizmirsti kā šie sātaniskie izdzimteņi noslepkavoja un sacirta gabalos mūsu H. Cukuru, kuru neviena pasaules Tiesa neatzina par vainīgu !

ebreji,krieviMusulmaņi jau vairākas reizes ir brīdinājuši visus šos “karikatūristus”, bet tas nenozīmē, ka viņi bija šī terorakta izpildītāji.

FOTO: Kaut ko tik plašā mērogā pat Hitlers nebija iedomājies ! ( Rabīna Rabinoviča teiktais 1952.gadā: Mūsu rase modernajā pasaulē ieņems tai pienākošos vietu,kur katrs ebrejs būs karalis, bet neebrejs vergs)

Viņi nav ieinteresēti uz sevi izsaukt “uguni”. Ieinteresēti ir tie, kuri vēlas lai pasaule neieredzētu musulmaņus. Visvairāk no musulmaņiem baidās Izraēla un Krievija. Tad arī meklēsim vainīgos šajās prettiesiski pastāvošajās valstīs.

Abas šīs bandītvalstis ir visvairāk nosodītākās ANO.

Tieši šo divu valstu pārstāvji ir arī Latvijas izlaupītāju avangardā.

Šīs divas valstis pieliek vislielākās pūles, lai sagrautu Eiropas Savienību.

Tikai idiots to var neredzēt un nesaprast.

Pats lielākais idiotisms(no vesela lēruma ļautiņiem) ir tas, ka KGBists, slepkava, žīds, okupants, sadists un pedofils Putins, tiek uzskatīts par Mesiju.

“Tev ir acis, bet tu neredzi, tev ir ausis, bet tu nedzirdi !”

Izņem, latviet, no ausīm tamponus un pacenties atvērt acis, tad arī ieraudzīsi, ka nestāvi, bet esi rāpus stāvoklī un aiz muguras tev ir “drāzējs” godmaņa un kargina “iesaiņojumā”.

Vārda brīvība nenozīmē, ka var kādam iespļaut tieši Sirdī, kā to Latvijā dara žīdi ar vietējo komunistu svētību.

Nāvi komunistiem, okupantiem un cionistiem !

LRTT        10.01.15


You may also like...

5 komentāru

 1. A.Gedroics saka:

  Re, kā Grantiņam un Dzintaram mīļā “LA” “aizstāv” Cukuru: http://www.la.lv/herberts-cukurs-varonis-unvai-noziedznieks/#comment-5581780
  .
  .
  Admins
  Ar ko tu, Gedroic, esi labāks par Neiburgu ?
  Kā Neiburgs, tā arī tu, abi meļi… .
  Nekad neesmu slavējis LA… .
  Bet katrā gadījumā vakarā ieliksim pielikumā šo rukveidīgo klaunu… .
  .
  P.S.
  Iznāca pa garu un pa nopietnu, tāpēc tiks ievietots kā nākošais raksts.
  Tādi draņķi ir pelnījuši, ka viņus “uzpeldina” virspusē.

 2. Rico saka:

  Interesanti kāda atšķirība ir stap ēbreju un žīdu ?
  .
  .
  Admins
  Sadzīves izpratnē nekāda.
  Vēsturiski antropoliģiskajā gan.

 3. hulio saka:

  Gedroic,tu pamacies vesturi. Legendu mednieki atklaja savulaik zhidu noziegumus un safabrucetas lietas pret visiem,kuri kaut pa logu skatijusies uz vacieshiem.
  Bet ne jua visi islamisti ir teroristi un ne jau visi ebreji ir cionisti. Interesanti,kapec mums nerada protestus Izraela pret cionismu un konfliktu Palestina. Paleatina ir navea nometne,kur pasaule galvas nodurusi neko nezina. Telo. Nosauksi tos kroplus par noziedniekiem,tiksi nodevets par antisemitisma kultivetaju.
  Kaut kadiem sudiem ir janotiek,jo Eiropa iet kara virziena. No ta visa iegus tikai ASV un tas Rotshildu cionostu banda. Tas notiks driz un mes visi to piedzivosim.

 4. A.Gedroics saka:

  Un tieši par to “Leģendu mednieku” Klimoviču izslēdza no “VL”!!!
  .
  .
  Admins
  Bet varbūt par to, ka Klimovičs darbojās DP(VDK) uzdevumā ?
  Tu taču, Gedroic, esi pret visiem perversiem, vai ne tā ?
  Es savā partijā arī neturētu tādu:
  http://tautastribunals.eu/?p=20402

 5. Miervaldis saka:

  Pret krievu jāizjūt naids.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *