Mūsu tautas bendes paši pieteicas

Vēlēšanas, Saeima, Āboltiņa, Zaķis, Bērziņš, Reiniks, DP, STDažādi mūsu tautas pabiras un arī atklāti ienaidnieki „sludina”, ka mums jau nav par ko vēlēt. Parastais ikdienas pelēkais patērētais(piedodiet par nievājošo izteicienu, bet tāds, kurš domā ar sēžamvietu, savādāk nav nosaucams) notic šim „sauklim”. Protams, ka pie varas esošie VIENOTĪBAS(ZRP) kremliskie kangari ir vieni vienīgi zagļi un slepkavas.

Jā, atklāti brutāli slepkavas !

Par to es arī runāju šajā video NORĀDĒ:

https://www.youtube.com/watch?v=_Fb2cuocXM4

Radīsies pārgudrinieki, kuri sacīs, ka VL! arī atrodas valdībā un ir tādi paši. Īstenībā šie nav nekādi pārgudrinieki, bet profesionāli provokatori.

Iesaku tev, latviet, „parunāt ar savu Sirdsapziņu”, pirms uzklausi šo provokatoru „ziņojumus”. Ja labi pavētīsi savus APZIŅAS geranium_pratense_250611LAUKUS, tad kādā stūrītī atradīsi arī SAVU, sen novārtā atstāto, SIRDSAPZIŅU. Palūdz Viņai piedošanu par visiem pāridarījumiem(viņa noteikti tev piedos), tad apsēdies kopā ar viņu kādā ērtā vietā, ieslēdz kādu sirdij tuvu mūziku—https://www.youtube.com/watch?v=WW2FwJqf2Pw—pasauc vēl palīgā kādu liegu vēsmu un viegli peldiet pār Latvijas ziedošajām pļavām, brūklenāju audzēm un viršu laukiem… . Tu izjutīsi neiedomājamu vieglumu un prātam neaptveramas smaržu nianses. Tava Dvēsele attīrīsies no visām ļaunuma drazām, ar kurām tevi ir aplējuši visi šie latviešu tautas nīdētāji- zagļi un bandīti, kuri zogot tavu un tavu senču uzkrāto PŪRU, ir kļuvuši par miljonāriem.

Tevi pārņems apskaidrība un tu varēsi bez grūtībām atšķirt pelavas no graudiem.

Šis raksts ir „adresēts” vēlēšanām un tāpēc tu viegli, pēc šīs vienreizējas meditācijas, varēsi redzēt lietas īsto būtību. Tu bez grūtībām ieraudzīsi ļaundarus, jo viņu darbi tos nodos.

Es tev, LATVIET, parādīšu BALSOJUMU, kur tu skaidri redzēsi ne tikai mūsu tautas ienaidniekus, bet gan mūsu tautas slepkavas.

Ar tikko veiktās meditācijas palīdzību arī tev atvērsies acis.

Šeit kāds antikonstitucionāls balsojums, kas norāda uz mūsu kopējo ienaidnieku.

Ar zaļo krāsu iezīmēti cilvēki, bet ar sarkano gara kropļi- slepkavas, kuri visi tiks reiz aizvilkti uz karātavām.

Viņu ļaunums ir pārkāpis kritisko robežu un tāpēc viņi tiks fiziski iznīcināti.

Ne reiņiki, ne kozļevski, ne borroži, ne pūķini… nenāks šos izdzimteņus aizstāvēt, jo sen jau paši karāsies laternās… .

Tāds ir ESĪBAS LIKUMS(Karmas Likums).

Ja tu, latviet, gribi tikt iznīcināts līdz ar viņiem, tad balso par „sarkanajiem”.

Tev blakus ir cilvēki, kuri aizstāv savu/tavu Tēvzemi, bet tu to negribi redzēt, tātad, tu neesi izturējis DIEVIŠĶĀS EVOLŪCIJAS procesu.

Tu esi sēnala, kas tiks aizpūsta ar iznīcības vējiem !

Emils Dārziņš neradīja šo vienreizējo darbu priekš godmaņveidīgajiem mērkaķiem, bet priekš tevis. Ja nespēj to pieņemt, tad ceļš tavs ir ar iznīcības vēju… .

http://www.la.lv/uzturesanas-atlaujas-draudus-neredz%E2%80%A9/

Balsojums par grozījumiem Imigrācijas likumā:

Lūk, kuri ir cienīgi būt no jauna ievēlēti !

Balso par VL!

Viņi bija vienīgie, kuri bija pret Latvijas izpārdošanu noziedzniekiem.

Gaidis Bērziņš (NA), Inga Bite, Andris Buiķis, Einārs Cilinskis (NA), Māris Kučinskis (ZZS), Dzintars Kudums (NA), Janīna Kursīte-Pakule, Inese Laizāne (NA), Ilmārs Latkovskis (NA), Gunta Liepiņa (NA), Ināra Mūrniece (NA), Imants Parādnieks (NA), Vineta Poriņa (NA), Dzintars Rasnačs (NA), Gunārs Rusiņš, Inguna Rībena, Gatis Sprūds (NA), Dāvis Stalts, Inga Vanaga, Jānis Vucāns (ZZS)

Brigmanis, Āboltiņa, Urbanovičs, Lindermanis, Reiniks, Latvija, Vēlēšanas, Rīga , Ušakovs

Lūk, viņi, mūsu tautas slepkavas !

Valērijs Agešins (“SC”), Guntars Bilsēns (RP), Inita Bišofa (RP), Boriss Cilevičs (“SC”), Irina Cvetkova, Edmunds Demiters (RP), Sergejs Dolgopolovs (“SC”), Andrejs Elksniņš (“SC”), Kārlis Eņģelis (RP), Oļegs Hļebņikovs (“SC”), Gunārs Igaunis (RP), Aleksandrs Jakimovs (“SC”), Viktors Jakovļevs (“SC”), Andrejs Klementjevs (“SC”), Ivans Klementjevs (“SC”), Jeļena Lazareva (“SC”), Valdis Liepiņš (RP), Igors Meļņikovs, Sergejs Mirskis (“SC”), Vladimirs Nikonovs (“SC”), Ņikita Ņikiforovs (“SC”), Igors Pimenovs (“SC”), Sergejs Potapkins (“SC”), Ivans Ribakovs (“SC”), Artūrs Rubiks (“SC”), Raimonds Rubiks (“SC”), Aleksandrs Sakovskis (“SC”), Jānis Tutins (“SC”), Jānis Urbanovičs (“SC”), Juris Viļums (RP), Ivars Zariņš (“SC”)
Valdis Zatlers (RP), Mihails Zemļinskis (“SC”), Igors Zujevs (“SC”)
Arvils Ašeradens (“Vienotība”), Dzintars Ābiķis (“Vienotība”), Solvita Āboltiņa (“Vienotība”), Lolita Čigāne (“Vienotība”), Andrejs Judins (“Vienotība”), Jānis Junkurs, Zanda Kalniņa-Lukaševica (RP), Ojārs Ēriks Kalniņš (“Vienotība”), Daina Kazāka (RP), Vilnis Ķirsis (RP), Ainars Latkovskis (“Vienotība”), Atis Lejiņš (“Vienotība”), Liene Liepiņa (“Vienotība”), Aleksejs Loskutovs (“Vienotība”), Klāvs Olšteins, Jānis Ozoliņš (RP), Līvija Plavinska (“Vienotība”), Romualds Ražuks (RP), Jānis Reirs (“Vienotība”), Edvards Smiltēns (“Vienotība”), Jānis Strazdiņš (ZZS), Viktors Valainis, Juris Vectirāns (ZZS), Ilze Vergina (“Vienotība”), Dzintars Zaķis (“Vienotība”),
Ilma Čepāne (“Vienotība”), Jānis Klaužs ZZS, Vladimirs Reskājs, Kārlis Seržants (ZZS), Jānis Upenieks.

Tikai 84 balsotāji, kur atlikušie ?

Bondars,Šlesers, Godmanis, Sudraba,Jaunups, Kalvītis, Repše,Žagars, Reiniks, DP, Saeima,noziedznieki.

22.09.14.    L. Grantiņš

You may also like...

4 Responses

 1. V says:

  Reku vēl viens nekaunīgs uzbrauciens no Olivera Everta puses, kas NA(VL/TBLNNK)apmelo par Putina draugiem un aplami pederastu pretiniekus sauc par Putina aizstāvjiem: http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/527599-latvijas_trako_nams_4_oktobri_balsos_par_putinu .

 2. Eduards Lunis says:

  —UN ŠITĀDI MĒSLI MŪS KOMANDĒ VISUS ŠOS ,,BRĪVI’BAS” GADUS!?
  TĀPEČ JAU NAV JA’BRĪNĀS PAR DRAUSMĪGO REZULTĀTU !!!

 3. raksts says:

  Ieklausieties, ko Nacionālās apvienības politiķe stāsta intervijā “Iekšlietu ministrs klusē vai izvairās
. Saruna ar Ināru Mūrnieci” par Vilhelmu Kozlovski, policiju, īpašumu uzpirkšanu Rīgā un no nonākšanu ne Eiropas Savienības pilsoņu rokās, prettiesiskām izlikšanām, nāves gadījumu utt. utml.

  Zinot, kādi nelieši ir Ivars Godmanis, kurš iebīdījis savu otro sievu Ilzi Pētersoni Godmani par Iekšlietu ministrijas valsts sekretāri, kad pabīdījis nost savu veco čomu “ģenerāli” Aldi Lieljuksi, nebrīnieties, ka te ne tikai netiek aizstāvēti cietušie cilvēki, bet par viņiem arī pazemojoši ņirgājas.

  http://www.la.lv/murniece-neapmierinata-iekslietu-ministrs-kluse-vai-izvairas%e2%80%a9-saruna/2/

  – Tad runāsim par drošību.
  Nupat televīzijā varēja redzēt 1944. gada Bauskas aizstāvēšanas kauju rekonstrukciju. Atgādināšu, ka šajās kaujās Bauskas iedzīvotāji stājās pretī uzbrūkošajai sarkanajai armiju. Televīzija to parādīja, un beigās izskanēja tādas kā žēlabainas cerības, ka varbūt šoreiz “sabiedrotie mums palīdzēs”, ja nu Krievijas armija uzbruks. Tāda kā atzīšanās bezspēcībā – paši jau mēs sevi nespēsim aizstāvēt. Vai Nacionālā apvienība arī tā uzskata? Un vai nav tā, ka Latvijā politiķi daudz runā, bet maz dara, lai šī aizstāvēšana varētu notikt? Piemēram, cik NA biedru ir zemessardzē?


  – Daudzi NA atbalstītāji ir zemessargi.

  – Cik?


  – Neesam uzskaitījuši, varbūt par to ir vērts padomāt. Taču par zemessardzes problēmām mēs esam labi informēti. Zemessardze ir novājināta, to nepieciešams stiprināt. Viens no būtiskākajiem jautājumiem – ieroču pieejamība. Šobrīd tā ir apgrūtināta. Taču, manuprāt, būtiski ir runāt ne tikai par zemessardzi un armiju, bet arī par iekšējo drošību un pašreizējā iekšlietu ministra atbildību un atbilstību. Diemžēl ministrs Rihards Kozlovskis apzināti izvairās nākt uz Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisiju. Vēl vairāk – pat neviens Iekšlietu ministrijas pārstāvis uz komisijas sēdi netika atsūtīts! Mēs aicinājām Kozlovska kungu, jo redzam ļoti daudzus nepatīkamus signālus. Valsts policija nepilda savus tiešos pienākumus un neaizstāv Latvijas pilsoņus. Es gribu pieminēt konkrētus gadījumus, kuri saistīti ar termiņuzturēšnās atļauju piešķiršanu, pret ko stingri iestājas Nacionālā apvienība. Kāds Izraēlas pilsonis ir nopircis Rīgā vairākus namus un, kā esam dzirdējuši, iesniedzis pieteikumu uzturēšanās atļaujas saņemšanai Latvijā. Taču viņš cenšas ļoti brutālā un necilvēcīgā veidā līdzšinējos namu īrniekus izspiest no dzīvokļiem. Tiek izmantoti dažādi līdzekļi, cilvēki tiek pakļauti morālai agresijai, viņiem draud. Ja tas nelīdz, īpašnieka uzdevumā aizmetina durvis, atslēdz komunālos pakalpojumus un tamlīdzīgi. Ir bijis gadījums, ka viena sieviete pēc šāda uzbrukuma mājas pagalmā nomira. Cita sieviete invalīde trīs nedēļas bija spiesta mitināties trepju telpā un iet mazgāties Daugavā. Valsts policijai šādā situācijā būtu jāaizstāv īrnieki. Bez tiesas lēmuma nevienu nedrīkst izlikt un vēl mazāk – rīkoties ar šādām bandītiskām metodēm. Visi šie cilvēki godīgi maksājuši komunālos maksājumus, un viņiem ir spēkā īres līgumi. Policija šajā un citos gadījumos šos neaizsargātos cilvēkus nodod ēku īpašnieku patvaļai. Cilvēktiesību komisija kopā ar prokuratūru un tiesībsargu atklājusi policijas neizdarību, lūdz to novērst, bet nekas netiek izdarīts. Klusums… Ministrs izliekas neko neredzam.

  Otrkārt, redzam, ka Latvijā ir savairojies ļoti daudz Maskavas “rokas pirkstiņu” un tie aug arvien lielāki. Ja Drošības policija tam neliek šķēr­šļus, vai varam būt droši, ka tā spēs rīkoties, ja parādīsies “zaļie cilvēciņi”? Igaunijā un Lietuvā mēs esam dzirdējuši skaidras atbildes, kāda būtu reakcija, Latvijā iekšlietu ministrs klusē. Viņš pat neatbild uz Saeimas deputātu jautājumiem. Nav arī skaidrs, kas notiek ar iepriekš ierosinātām lietām, jo ministrija par to neinformē. Piemēram, bija uzbrukums žurnālistam Leonīdam Jākabsonam. Visas augstākās amatpersonas, ieskaitot iekšlietu ministru, toreiz solīja, ka būs rūpīga izmeklēšana. Vai lieta ir atklāta? Nē, ir klusums. Kad Spilves pļavās tika uzvilkti PSRS karogi, tāpat bija solījums veikt izmeklēšanu. Vai kaut kas ir atklāts? Nē! Jevgeņijs Osipovs aizvainojoši izteicās par Latvijas karoga krāsas lentītēm. Drošības policija steidza paziņot, ka viss ir kārtībā, likums neesot pārkāpts, bet tā nebija taisnība, jo likums bija pārkāpts. Tad es ar iesniegumu vērsos DP, aicinot ierosināt kriminālprocesu. Kādu laiku bija klusums, bet rīcība tomēr sekoja, un šobrīd gaidāma tiesa. Arī pēc Krievu savienības jeb ždanokiešu paustā atbalsta dažādām bandītiskām aktivitātēm no Drošības policijas nekāda pretdarbība nebija manāma. Tikai pēc tieslietu ministra Gaida Bērziņa aktīvas iesaistīšanās ir solīts, ka tās tomēr tiks vērtētas. Rīcība seko tikai tad, ja ir milzīgs sabiedrības spiediens un neatlaidība. Manuprāt, tā nav normāla situācija.
  .
  .
  Admins
  Būtu smieklīgi ko gaidīt no noziedzniekiem Reinika un Kozlovska, kuri nesen ar krievžīdu(bijušo čekistu) palīdzību kļuvuši par miljonāriem.
  Tādus deģenerātus tikai karātavas var ārstēt.
  Un,- galvenais, ka šis ārstniecības veids drīz “stāsies spēkā”.
  Tikai ASM šiem latviešu tautas bendēm !!!

 4. Kristaps says:

  Lai Dievs palīdz Rietumiem, ieskaitot Baltijas valstīm – Latvijai, Lietuvai un Igaunijai iznīcināt „Gazprom” korumpēto Eiropas biznesu, tajā skaitā, ko Latvijā izveidojis Ivars Godmanis, Andris Šķēle, Aivars Borovkovs, Juris Savickis, Aivars Lembergs, atbrīvosies no netīrās krievu naudas, atgūt nozagto un nostiptināt tiesiskumu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *