Provokators(nodevējs) izgaismo provokatoru

Vēlēšanas, Saeima, Āboltiņa, Zaķis, Bērziņš, Reiniks, DP, STVĒLĒŠANAS !!!

L.Grantiņš. Nevēlēsim par savas tautas slepkavām !

https://www.youtube.com/watch?v=_Fb2cuocXM4

===================================================================

A.Kavacis. Par ko vēlēsim ?

https://www.youtube.com/watch?v=ND3HdWHpVEk

www.tautastribunals.eu-141

Nodevēju nemaz nav tik viegli atklāt. Es šeit nerunāšu par primitīvajiem Staļina laika nodevējiem, kuri nodeva tieši un ar pistoli pie deniņiem. Tos mūsu vecākā paaudze visus zina un viņus var arī saprast. Ja nenodeva, neapmeloja, tad pats varēja piedzīvot bēdīgu likteni.

Bet runāsim par šodienu.

Kas tas ir par spēku, kas liek cilvēkam zaudēt visu cilvēcīgo ?

Mēs zinām, ka nav zemiskākas īpašības par nodevību. Mēs arī zinām, kas par to draud laicīgajā eksistencē un arī Garīgajā. Bet, laikam jau nodevējs netic Garīgajai pasaulei un tam, ka pēc šīs dzīves „nostaigāšanas” ir jāsaņem attiecīgu „algu” par saviem darbiem. Kā gan savādāk var izskaidrot savas tautas slepkavu un valsts izzadzēju ārprātu.

Nepārprotami, ka VIENOTĪBA, ZZS un SC pieder šai kategorijai(nodevējiem).

Bet šodien vēlreiz par ietekmes aģentiem- provokatoriem.

Viņi ir “sasprausti” visur !

Viens no galvenajiem LRTT uzdevumiem ir atklāt šos labi nomaskētos noziedzniekus un nodot atklātībai. Par krieviski runājošiem mums viss ir skaidrs, bet runāsim par tiem, kuri ir ielīduši mūsu azotē, uzdodas par latviešiem, sūc mūsu sviedrus un asinis, un par to vēl mūs nodod visnāvīgākajam ienaidniekam. Viņi, šie sātaniskie izdzimteņi, uzdarbojas ne tik primitīvi kā Staļina laikā, bet jau kā ietekmes aģenti un taisnīgo cilvēku nomelnotāji un apmelotāji. LRTT i- vietne pastāv jau sesto gadu. Pa šiem gadiem mani ir centušies dažādiem veidiem „vest pie prāta” kādi desmit „draugi”, kuri, protams, uzdevušies par latviešu tautas patriotiem.

Arturs Priedītis, Valdis Šteins,Māris Bērziņš, Garda, Lapinskis>Pirmais, uz ko viņi iekrīt, ir kā likums- VL! pielīdzināt visiem pārējiem noziedzniekiem.

>Otrais iekrišanas moments ir tas, ka viņi runā vēl asāk par mani, bet manam piedāvājumam: „Uzraksti kā tu runā un zem segvārda vai ar LRTT „birku” to nopublicēsim”.

Klusums !

„Nu, ja bail, tad uzraksti katram rakstam kārtīgu komentāru”, es saku.

Klusums !

Bet to, kā man vajadzētu rakstīt un kādu leksiku pielietot, tiek „potēts” katrā saskarsmes reizē.

Un tā, tagad par kārtējo tādu „ekspertu”.

Ja ietu runa par viņu pašu, tad es viņu šeit nepieminētu, kā lielāko daļu no šiem man piestellētajiem „mācekļiem”- nožēlojamiem civilizācijas atkritumiem.

Viņš, pats to neapjēdzot, norādīja uz „lielajām zivīm”, tā atmaskojot savus saimniekus. Es šīs „haizivis” zināju un sen sapratu, kādu lomu viņas spēlē. Šīs dižzivis esmu jau „aprakstījis” šajā i- vietnē.

Lūk, viņu „nosaukumi”: Valdis Šteins un Arturs Priedītis.

Par to, kā Priedītis grib uzrīdīt Grantiņam žīdu MOSSAD, lasiet šeit:http://tautastribunals.eu/?p=18225

Ja par A. Priedīti neviens nešaubījās, tad par V. Šteinu noteikti, bet tieši viņš ir vismelnākais no viņiem abiem.

Par to, kā Šteins iznīcināja PK un TF, lasīt šeit:http://tautastribunals.eu/?p=17286

Viņa uzdevums- nepieļaut Tiesiskuma atjaunošanu Latvijā, tātad, darīt visu, lai VL! dabūtu pēc iespējas mazāk balsu !!! Un tagad, latviet, izlasi šo e- pastu, kuru saņēmu no mana kārtējā “drauga”. Divus gadus viņš man „mala”: cik pretīgs ir Dzintars un VL!, bet pa retam atsūtīja arī ko pieņemamu.

Cc: Valdis Steins, art.prieditis46@gmail.com

Īstenam latvietim, Linardam!

Druīdu Ordenis vai Pūķu ordenis nav tādi jūdas kā mākslīgi izveidotā nācija – latvieši. Savulaik Pūķu Ordenis Eiropu izglāba no turku ekspansijas. Personīgi es, garīgi jau sen esmu teleportējies no Latvijas geto teritorijas. Pagaidām šeit plandās mana miesa. Garīgi mani šeit nekas nesaista. Tuksnesis. Vienīgais kas vēl saista, mazais ienākums un lielais pienākums – mani bērni. Ļoti labi, ka Tu aizbrauci prom no Latvijas, jo Latvijā Tu izvilktu savu garu kādu gadu. Pret ļaunumu man vienmēr būs naids. Arī Tevī saskatu zināmu ļaunuma latviešu žulti. Labie cilvēki mirst ar sirdi, ļaunie ar galvu. Latvijā valda matriarhālā proletariāta ekspluatatoru diktatūra. Brīviem cilvēkiem šeit nav ko darīt. Latvijā var palikt noziedznieki. Latviju atstāt var divejādi, aizbraucot vai nomirstot. Dzīve bez Tēvzemes ir lēna nāve.

Maris Berzins Galla   Māris jurists (maris@inbox.com)

Ja izlasījāt, tad sapratāt, kāds naids viņam ir uz visu latvisko. Viņš, kā jūs redzat, ir galīgi nojūdzies ar druīdu pazemes dievību pielūgsmi. Un, kāds sātanisks naids viņam uz latviešiem, ka viņš saka: „Druīdu Ordenis vai Pūķu ordenis nav tādi jūdas kā mākslīgi izveidotā nācija – latvieši.”

Šis nožēlojamais Jūdasa dvēsele visu tautu pamattautu latviešus nosauc par mākslīgi izveidotu nāciju un piedevām vēl par jūdasiem(domāts laikam nodevēji) !!! Un iegaumē, latviet, ka šis pats latviešu nīdējs(Māris Bērziņš Galla) ir ieguvis augstāko izglītību par šo pašu „jūdasu”(kā viņš dēvē latviešus) naudu. Viņš ir izmācījies par latviešu nodokļu maksātāju naudu un tagad runā tādas ārprāta lietas.

Cik gan zemisks var būt viens nodevējs ?

Viņš ir „uzspiedis” nolādētības zīmogu uz saviem bērniem un visu savu dzimtu. No šī brīža viņa dzimtu piemeklēs lielas, lielas kataklizmas.

Nodevība nepaliek ilgi neatmaksāta.

Es nesapratu, kāpēc viņš man no zila gaisa kaut ko tādu uzrakstīja, jo nebija tam iemesls. Bet, kad es ieraudzīju vēstules adresātus, tad „zibens nošķīlās”: viņš taču dod atskaites saviem saimniekiem, komunistiem- Krievijas KGB darbiniekiem Valdim Šteinam un Arturam Priedītim.

Un izlasiet nākošajā vēstulē, ko šis „bonapards” raksta par Dzintaru un VL!

Sadzīvē to sauc par šizofrēniju, bet īstenībā tas ir sātanisms- absolūtais ļaunums, kas nepakļaujas loģikai.

Tagad jūs saprotat un apjēdzat, kam kalpo „latviešu patriots” Valdis Šteins ? Ja Šteins būtu tas, par ko viņš uzdodas, tad tādas ārprāta atskaites vēstules viņam netiktu sūtītas.

An: Linard

Cc: Maris Jansons, Valdis Steins, Andris Krūmiņš

Es jau zināju, jutu, ka Linards mums ir īstais latviešu vislatvietis. Pirms vēlēšanām viņa maņu orgāni kļūst jutīgāki. Par jebko lūpa tiek uzmesta. Dēļ Linarda paskatījos Rīgas kandidātus no Visu Latvijai. Lielākus tizleņus Latvijā neatradīsim. Pamatā visi nāk no Rīgas domes. Valmiera pilna izlikta ar Dzintara, Dombravas sejām pie autobusu pieturām. Neonacionālistu biznesa reklāma. Tas viss ož pēc sifilisma, kad ir bojāta smadzeņu vai sirds garoza. Linardam Ir jāuzraksta Latvijas muļķu vēsture. Visu varu Latvijas muļķiem, idiotiem un tirliņiem. Šis ir gānīšanās laiks, Kalijugas laiks. Nebūtu slikti Linardam uzrakstīt sifilisma izplatības vēsturi Latvijā, varbūt nonāktu līdz Raivim Dz., jo kāpēc viņam mati neaug?

Maris Berzins Galla             ph. +371 29811248

Redziet, arī šī vēstule adresēta Šteinam un rakstīta tikai atskaitei saviem priekšniekiem, jo, lai rakstītu tādu vēstuli, mūsu starpā bija jānotiek  kādai diskusijai, bet tādas nebija !

Nu jauki, redz, Dzintars un Dombrava ir tirliņi, bet kas tad ir Šteins, Bērziņš(šīs vēstules rakstītājs)un Priedītis ?

Viennozīmīgi, Valdis Šteins ir augsts Krievijas specdienestu darbinieks- latviešu tautas bende !

LRTT        17.09.14.

=======================================================================

P.S.

Jā, šie nodevības sātaniskie viepļi ir „sasprausti” visur. Viņu uzdevums ir nonicināt un diskreditēt mūsu tautas VARENO UN GAIŠO pagātni, lai mēs kā tauta pilnīgi izzustu no šīs pasaules. Šis raksts un rakstā minētie pierādījumi to apliecina 100%tīgi.

Ja lasiet arī komentārus, tad atceraties, ka nesen Māris M. Jautāja par V. Liniņu, kurš izdevis saīsinātā variantā O. Ziļicka grāmatu: „Ļaujiet jel atvases dzīt!”. Kā raksta Māris M., tad tā ir pilnīgi sakropļota, lai iznīcinātu O. Ziļicka mūža darbu. To V. Liniņš ir veicis kopā ar V. Šteinu. Abi pretīgi provokatori, kuriem nav un nebūs vietas Jaunajā Latvijā. Viņi tiks tiesāti pēc visiem starptautiskiem Likumiem– ar augstāko soda mēru(ASM). Ir zināms, ka Vaira Vīķe Freiberga bija tā, kura uzlika „veto” uz šīs grāmatas izdošanu. VVF, kā zinām, ir žīdiskas izcelsmes no tēva puses. Žīdi nekādā gadījumā negrib pieļaut to, ka viņi, attiecībā pret latviešu tautu, ir nulles- plēsīgi un asinskāri dzīvnieki. Šteins un Liniņš bija arī tie, kuri sabojāja Ziļicka attiecības ar A. Kavaci.

Es Ziļicka Kungu par šo saraksti informēju. Informēšu arī par šo provokāciju. Šis raksts ir pilnīgs pierādījums, ka Šteins ir nodevējs, kā jau tas komunistam un KGBistam pieklājas būt.

Ja kādam interesē šī sarakste, tad lasiet to turpinājumā:

 1. Labdien, god. Ziļicka kungs !
 2. Mēs neesam tieši pazīstami. Neesmu pilnībā izlasījis Jūsu grāmatu, bet fragmentus. Pilnībā esmu izlasījis Andreja Kavača grāmatu “Baltu senvēsture”.

A. Kavacis par Jums man ir izsacījies ļoti pozitīvi.

Man ir sava i-vietne  www.tautastribunals.eu

Negribu Jūs apgrūtināt ar jautājumiem un tāpēc es aizsūtu Jums kādu komentāru saraksti, kas skar Jūs.

 1. Arī NORĀDES, kas nebūtu par ļaunu zināt.

Atbildēt vai neatbildēt man uz šo vēstuli, lai paliek Jūsu ziņā.

 1. Par Šteinu:
 2. http://tautastribunals.eu/?p=17286
 3. Grantiņš:
 4. https://www.youtube.com/watch?v=_Fb2cuocXM4
 5. Kavacis:
 6. https://www.youtube.com/watch?v=ND3HdWHpVEk

Māris M. saka:

 1. 2014. gada 31. augusts 17.16 (Labot)
 2. http://tautastribunals.eu/?p=21922
 3. Jau bērnībā, Krievu laikā, dzirdēju vecāku vīru runas par to, ka baznīca slēpj patiesību par latviešu senatni. Viņi izteica pārliecību, ka šī noslēptā patiesība glabājas Vatikānā. Runāja arī par to, kas minēts šajā rakstā, aprakstīts vairākās vietās bībelē (Apmēram tā: no debesīm nolaidās tāds kā trauks, kas it kā pārklāts ar drānu, kuras stūri pie zemes, no tā iznāca divi eņģeļi.) un arī pieminēts I.Roņa grāmatā “Baltijas jaunās brīvības cīņas Latvijā”. Tas ir par augsta līmeņa tehnoloģijām senatnē, kā arī par jau reiz notikušu atomkaru, par ko piemin arī I.Ronis. Par šim runām ar laiku piemirsu. Taču deviņdesmitajos gados šīs lietas atkal pieminēja kāds vācu baronu pēctecis jau citā Latvijas malā, kurš zinātņu akadēmijā bija dzirdējis arī zinātnieku ierunātu, restaurātu kādu senās baltu valodas ierakstu (Viņš gan baltus noraksturoja kā apkarojamu sērgu, bet vienlaikus stāstīja par to senumu un kādreizējo augsto attīstības līmeni).
 4. Biju piemirsis arī par barona pēcteča stāstīto, kad kā zibens spēriens pa apziņu parādījās Andreja Kavača grāmata “Baltu senvēsture”. Tad arī sapratu, ka veco vīru runas nebija tikai tukša muldēšana, ka tā bija atblāzma no rūpīgi slēptās patiesības.
  Iesaku visiem izlasīt arī grāmatu “Ļaujiet jel atvases dzīt”, kas atrodama divās vietnēs:
  http://www.iveta.lv/gramata/HTML/AAA_tit.htm
  baltutautas.lv
  Varbūt Linards var pateikt kas par cilvēku ir Liniņš, kurš kopā ar “Ļaujiet jel atvases dzīt” autoru izveidojis baltutautas.lv? Vai ir kāda informācija?
  .
  .
  Admins
  Andrejs Kavacis ir vienreizējs cilvēks, noteikti pastāstīs, ja pazvanīsi. tel.nr. 22334399
  Sazinājos ar Andreju Kavaci. Liniņš ir kopā ar KGB “brāli” V. Šteinu. Liniņš ar Šteinu ir reiz “izcūkojuši”(droši vien apzināti) Kavača rakstu.
  Liniņš esot arī uzrakstījis vispretīgāko un melīgāko grāmatu par Kārli Ulmani.
  Andrejs vairs sakarus ar viņiem neuztur.
  Kam interesē, varot droši zvanīt, sacīja Kavacis.
 5. Māris M. saka:

2014. gada 31. augusts 22.04 (Labot)

Mans jautājums par Liniņu nebija nejaušs. Kad izlasīju “Ļaujiet jel atvases dzīt” saīsināto versiju, kuras līdzautors ir Liniņš, man radās šis jautājums un nedeva vairs mieru. Ja grāmatu “Ļaujiet jel atvases dzīt” es labprāt nopirktu, ja tā būtu nopērkama, tad to otru es tomēr pirkt negribu, kaut viņu var nopirkt. Kaut kāda nelāga pieskaņa tai saīsinātajai versijai. Ja orģinālā fakti uzskaitīti ar stingru pārliecību un pamatojumu par to, kas tiek runāts, tad Liniņa versijā dažas lietas pasniegtas tādā formā, ka lasītājam rodas šaubas par to patiesumu un līdz ar to liek apšaubīt visas grāmatas patiesumu. Tas sabojā visu šo nenovērtējamo Olģerta Ziļicka mūža darbu, padara to par mazticamām veceņu pļāpām pie pagasta vienīgās bodes.
Iepriekš minētais un Tava atbilde, Linard, ir tikai kārtējais apstiprinājums tam, ka pilnīgi visam, kas labs, tiek piekabināts kāds provokators, kas to sabojā.
Paldies par Andreja Kavača telefonu.
.
.
Admins
Pēc Liniņa principa darbojas visi mūsu lielie nacionālisti, sākot no Gardas, Lapinska, Šiškina, Inkina un beidzot ar Lato Lapsu. Runā it kā taisnību, bet iemet iekšā melīgumu un šaubas pret VL!.
Ja tie cilvēki zinātu, kas viņus par to sagaida Garīgajā pasaulē, tad viņi visu savu atlikušo mūža daļu rāpotu tikai uz ceļiem savas tautas priekšā. Un, domāju, ka ar to arī vēl nebūtu līdzēts. . Tā Pasaule(Garīgā), priekš meļiem un nodevējiem, ir ārprāta un iznīcības vieta. .
Pazvani, Māri, Kavacim un uzņemsi enerģiju ilgam laikam. .

Cieņā, Linards Grantiņš

You may also like...

6 Responses

 1. Māris M. saka:

  Tiem, kam interesē baltu vēsture, iesaku izlasīt rakstu “Dārdi no Baltu zemes”

  http://www.marasloks.lv/public/?id=125&ln=lv

  Neesmu gan pētījis, kas par cilvēkiem ir lapas veidotāji un rakstu autori, bet raksts ir interesants un nav sevišķi garš.

  Šajā lapā interesi izraisīja arī Latviskais kalendārs. Ja informācija ir patiesa, tad te varam atrast iemeslu, kāpēc matemātikā riņķis sadalīts tieši 360 grādos. Tiem, kam interesē matemātika un astroloģija, tas var būt interesants pētījumu lauciņš. Un, ja godīgi, man šis kalendārs šķiet matemātiski un astroloģiski pareizāks, daudz loģiskāks un nesalīdzināmi ērtāks par to, kuru lietojam šodien.

  http://www.marasloks.lv/public/?id=43&ln=lv

  Iesaku arī rakstu ar pasaules karti “Latvijas vietvārdi pasaulē” vietnē
  http://neogeo.lv/?p=3089

  Šī informācija lieliski saskan ar Andreja Kavača un Olģerta Ziļicka grāmatām par Baltu senvēsturi, kaut gan lapas autori, veidodami rakstu, to tā nebūt nebija domājuši.

 2. raksts saka:

  http://avmalgin.livejournal.com/4894521.html

  Большой облом на конгрессе переводчиков

  Большой облом ждал российских райхс-министров на Третьем международном конгрессе переводчиков художественной литературы, прошедшем на днях в столице нашей Родины Москве. В конгрессе приняли участие около 300 переводчиков русской и зарубежной литературы, филологов, литературных агентов и издателей из 55 стран мира.

  Началось все хорошо: гостей поприветствовал специальный представитель Президента России М.Швыдкой, другие официальные лица. Сказали много бла-бла-бла о Русском мире и особой миссии русского языка. Руководитель Россотрудничества Константин Косачев заявил с высокой трибуны: «Если у человечества есть шанс на то, чтобы однажды перестать нападать друг на друга и начать разговаривать, слышать друг друга и понимать, то этот шанс человечеству, безусловно, даете, вы, переводчики!»

  Однако почему-то эти замечательные слова собравшиеся в зале участники конгресса встретили гробовым молчанием.

  Причину этого товарищ Косачев, вероятно, понял, когда в первый же день Конгресса было оглашено следующее заявление участников:

  Третий международный конгресс переводчиков художественной литературы проходит под лозунгом «Литературный перевод как средство культурной дипломатии». В сегодняшней ситуации, когда существованию культуры и дипломатии угрожает невиданная ранее опасность, мы, переводчики как представители культурной дипломатии, остро сознаем обязанность высказать свое отношение к происходящему.

  Мы выражаем ужас и боль по поводу событий на Украине и по поводу участия России в этих событиях– как военного, так и пропагандистского. Мы выражаем решительный протест против политики российского руководства, против военного вторжения в Украину, против пропаганды ненависти, которая искажает реальность и призывает людей к насилию.

  Невозможно поверить, что попытки добиться мнимого величия с помощью агрессии, аннексии и идеологической борьбы отражают интересы России как культурной нации. Не может быть, чтобы братоубийственная война, несущая лишь смерть, страдания, разрушение и отчуждение, отражала интересы российского общества.

  Украина и Россия имеют многовековую общую историю, тесно связаны языком, религией, традициями, родственными и профессиональными отношениями. Многие месяцы российские CМИ отрицают и подрывают эту совместную историю, роют глубокие рвы между двумя народами. Война между Россией и Украиной грозит на непредсказуемо долгий срок полностью уничтожить всякое чувство общности.

  Долг переводчика как посредника между культурами – содействовать миру, свободе слова; открыто выступать против насилия и лжи. Перевод возможен лишь как свободный трансфер языков, идей, культур и мировоззренческих установок.

  Мы все, как приехавшие на конгресс переводчики-русисты, связанные с русской культурой многолетними отношениями сердечной привязанности и любви, так и российские переводчики с разных языков, собрались здесь, потому что хотим и впредь продолжать диалог с коллегами всего мира. Мы, нижеподписавшиеся, выражаем свой протест, ибо считаем, что сегодняшняя политика российского государства вредит мирному культурному обмену, свободе высказывания и политике дипломатии, а тем самым вредит интересам всего российского общества.

  Elena Koustioukovich
  Julia Dobrowolskaja
  Thomas Wiedling
  Serena Vitale
  Claudia Zonghetti
  Mirie Litvak
  Gerhard Hacker
  Olaf Kühl
  Kristina Rotkirch
  Антон Нестеров
  Eero Balk
  Will Firth
  Eva Profousova
  Lijana Dejak
  Ljubow Summ
  Franziska Thun-Hohenstein
  Adam Pomorski
  Claudia Dathe
  Raymond Chandler
  Olga Radetzkaja
  Andreas Tretner
  Judith Elze
  Martin Pfeiffer
  Anja Schloßberger
  Maria Rajer
  Benjamin Voelkel
  Katharina Raabe
  Birgit Veit
  Henrike Schmidt
  Christine Gölz
  Regine Kühn
  Eduard Schreiber
  Doris Liebermann
  Ulrich Werner
  Lydia Nagel
  Irena Ülkekul
  Karl-Heinz Steinle
  Marina Bobrik
  Ilona Martson
  Mark Byelorusets
  Ben Hellman
  Jerzy Czech
  Drago Bajt
  Sasha Dugdale
  Swetlana Sirotinina
  Annelore Nitschke
  Irina Bondas
  Volker Weichsel
  Thomas Weiler
  Elena Balzamo
  Anne Marie Jackson
  Eveline Passet
  Anna Shibarova
  Anna Gugin
  Vladas Braziūnas
  Кирилл Семенов
  Ольга Гуревич
  Анна Матюшина
  Алла Беляк
  Manfred Mack
  Ly Seppel-Ehin
  Veronique Patte
  Ігор Щупак
  Елена Рассохина
  Claudia Zecher
  Johanna Marx
  Ирина Глухова
  Andreas Rostek
  Алла Паславская
  Hege Susanne Bergan
  Per A.J. Andersson
  Hélène Henry
  Roland Erb
  Marga Erb
  Danuta Ulicka
  André Markowicz
  Ilja Kukuj
  Daniela Amodio
  Jakob Walosczyk
  Ирина Балахонова
  Мария Майофис
  Анна Ямпольская
  Апас Кубанычбек
  Marianne Schwartz
  Abtin Golkar
  Евгений Борисов
  Aura Christi
  Валерий Суровцев
  Anselm Bühling
  Gian Piero Piretto
  Giorgio Ziffer
  Alena Machoninová
  Alf B. Glad
  Ольга Дробот
  Наталья Мавлевич
  Алеша Прокопьев
  Татьяна Баскакова
  Марина Бородицкая
  Ирина Стаф
  Ольга Варшавер
  Тамара Казавчинская
  Елена Баевская
  Henrike Schmidt
  Ilma Rakusa
  Marion Graf
  Joanne Turnbull
  Nikolai Formozov
  Matvei Yankelevich
  Marit Bjerkeng
  Ola Wallin
  Christine Zeytounian-Belous
  Veronika Einberg
  Libor Dvorak
  Ilona Martson
  Irena Potašenko
  Валерия Борисовна
  Alexander Kratochvil
  Andrew Bromfield
  Krista Mits
  Dorota Stroinska
  Пилип Гелійович Снєгірьов
  Olga Horn
  Susanne Frank
  Михаил Яснов
  Олег Дорман
  Мариэтта Чудакова
  Григорий Кружков
  Мария Фаликман
  Алла Маркова
  Римма Маркова
  Cécile Vaissié
  Dagfinn Foldöy
  Сергей Зенкин
  Марк Гринберг
  Нина Фальковская
  Дмитрий Коваленин
  Екатерина Филатова
  Елена Сагалович
  Ольга Яковенко
  Наталья Пахсарьян
  Леонид Мотылев
  Constanze Aka
  Lukas Laski
  Ольга Смолицкая
  Лидия Стародубцева
  Николай Подосокорский
  Sabine Hofmann
  Татьяна Позднеева
  Katja Wiebe
  Анита Можаева
  Ольга Денисова
  Евгения Белорусец
  Алексей Винокуров
  Дмитрий Кузьмин
  Зореслава Донская
  Александр Ярин
  Polina Zvyagintseva
  John Freedman
  Елена Веселовская
  Irina Kissel
  Margaretha Holmqvist
  Meta Ottosson
  Johanna Hedenberg
  Hans Magnusson
  Marit Bjerkeng
  Alissa Ganieva
  Miklos Nagy
  Ricardo San Vicente
  Инна Безрукова
  Larisa Voronina
  Zdenek Okunek
  Rosamund Bartlett
  Daniela Pusch
  Анна Голубкова
  Елена Леенсон
  Елизавета Столярова
  Владимир Яценко
  Николай Кульбака
  Никита Кузнецов
  Лариса Захарова
  Ольга Богданова
  Борис Бунгалов
  Валентина Кулагина-Ярцева
  Ирина Лычагина
  Мария Неклюдова
  Екатерина Неклюдова
  Григорий Стариковский
  Liuda Kupstiene
  Zurab Abayev
  Наталья Ильина
  Елена Андреева
  Valentina Altman
  Светлана Шемяк
  Serguie Kouptsov
  Наталия Сперанская
  Елена Суриц
  Алина Попова
  Mikael Nydahl
  Вера Пророкова
  Игорь Гулин
  Вадим Михайлин
  Наталья Лесскис
  Dina Roll-Hansen
  Лена Байбикова
  Екатерина Сытенко
  Ирина Кольцун
  Дмитрий Калугин
  Ekaterina Fleishman
  Мария Блинкина-Мельник
  Рита Бальмина
  Людмила Компаниец
  Вера Полищук
  Татьяна Тульчинская
  Виктор Каплун
  Дмитрий Сильвестров
  Наталия Волкова
  Татьяна Йенсен
  Борис Шапиро
  Виктор Райкин
  Ольга Бухина
  Ирина Головинская
  Екатерина Хованович
  Татьяна Козак
  Елена Тарасова
  Ирина Герасимович
  Ольга Мяэотс
  Ольга Балла
  Ирина Поражинская
  Сагит Фаизов
  Борис Херсонский
  Дмитрий Карельский
  Ирина Волкова
  Ксения Коваленко
  Татьяна Бонч-Осмоловская
  Владимир Колязин
  Sophie Benech
  Елена Каменская
  Владимир Чеховский
  Ola Wallin
  Игорь Белов
  Елена Каретина
  Ольга Логош
  Анна Орлова
  Ирина Воронова
  Inga Lorre
  Татьяна Стамова
  Юлия Берман
  Наталия Соколовская
  Марина Коренева
  Яна Казиева
  Hélène Henry
  Roland Erb
  Marga Erb
  Stepan Zbytovsky
  Мария Степанова
  Людмила Улицкая
  Galina Dursthoff
  Schamma Schahadat
  Yolanda Bloemen
  Валентина Артамонова
  Евгений Солонович
  Ксения Старосельская
  Nille Lindgren
  Екатерина Чевкина
  Janina Orlov
  Дмитрий Веденяпин
  Алексей Парин
  Елена Головина
  Александра Головина
  Надежда Крученицкая
  Варвара Горностаева
  Елена Рабинович
  Елена Краснова
  Александра Борисенко
  Виктор Сонькин
  Сергей Панков
  Шломо Крол
  Елена Головко
  Сергей Шабуцкий
  Виктор Зацепин
  Дмитрий Хмельницкий
  Инна Харитонова
  Иосиф Трер (Дмитриев)
  Inger Johansson
  Maria Ekman
  Lisbet Holst
  John Swedenmark
  Андрей Литвинов
  Thomas Grundberg
  Екатерина Кузнецова
  Светлана Панич
  Anna Bengtsson
  Екатерина Чашникова
  Freke Räihä
  Ia Lind
  Галина Лютикова
  Светлана Филонова
  Елена Рачинская
  Софья Кобринская
  Екатерина Шабуцкая
  Светлана Злобина-Кутяева
  Lars Kleberg
  Дана Пинчевская
  Михаил Соколовский
  Марина Вишневецкая
  Георгий Зингер
  Ирина Щербакова
  Ирина Васюченко
  Philip Schwartz
  Александр Ливергант
  Ирина Кравцова
  Алексей Шестаков
  Вера Резник
  Александра Мороз
  Ирина Кузнецова
  Людмила Крипа
  Ирина Алексеева
  Slawa Lisiecka
  Gesine Drews-Sylla
  Lubomir Suva
  Vivian Kellenberger
  Petra Grycová
  Hanna Schubert
  Julija Mykytyuk
  Stefan Heck
  Nina Hawrylow
  Maria Ivanytska
  Tanja Žigon
  Joanna Jablkowska
  Irina Wutsdorff
  Tomi Huttunen
  Ольга Пришко
  Renata Serednicka
  Michail Ryklin
  Claudia Zecher
  Johanna Marx
  Ирина Глухова
  Andreas Rostek
  Алла Паславская
  Hege Susanne Bergan
  Per A.J. Andersson
  Леонид Гольберг
  Оксана Якименко

 3. apskats saka:

  Parlamenta (EP) prezidents Martins Šulcs (EP Sociāldemokrātu bloks): „Es atbalstu savu draugu Nilu. Es atbalstu viņa kampaņu. Viņš ir Latvijas cerība.”
  Tikmēr Ušakovs Maskavā: “Putins mums tagad ir labākais, kas varētu būt”.
  Izskatās, Eiropā aizvien lidinās Kārļa Marksa gars… tautas paverdzinātāji alkst pēc tādiem līderiem, kā Staļins, Čonins un Kastro.

 4. grāmata saka:

  Brīvdienu lasāmviela, kas zināmā mērā sasaucas ar šo rakstu.

  Krievināšana

  Autors: Rancāns A.

  Kategorija: Vēsture

  Izdošanas gads: 2014

  Grāmatu var nopirkt arī internetā: https://www.valtersunrapa.lv/book/lv.krievinasana.26476.html

  Grāmata

  16.08.2014 no Antons Rancāns

  Mana jaunā grāmata par Latgales kādreizējo nonākšanu Krievijas atkarībā un turpmāko atrašanos tās iespaidā jau atrodas tipogrāfijā. Tā sauksies – „Krievināšana”- un tieši 23.augustā, 75.Molotova-Ribentropa vienošanās gadadienā Rīgā notiks grāmatas prezentācija. Staļins ar Hitlera atbalstu toreiz ieguva tiesības likvidēt Latvijas neatkarību, un pašreizējie notikumi Ukrainā mums kārtējo reizi atgādina, ka vēsture jebkuru brīdi var atkārtoties. Tādēļ, izklāstot grāmatā Latgales vēstures īpatnības, vēlējos atgādināt, ka Latgale visos laikos ir bijusi tā Latvijas daļa, kas visvairāk pakļāvusies krievināšanai. Tā saucamie Latgales autonomijas atbalstītāji mēģina iestāstīt, ka kopā ar Krieviju latgaliešiem klāsies labāk. Pat augsti mācīti filologi ar doktoru diplomiem padusē pūlas vaiga sviedros, lai no tautas ikdienā lietotā slenga, kurš pārsvarā sastāv no krievu vārdiem, izveidotu latgaliešu literāro valodu. Gribas jautāt – kā uzdevumā?
  Grāmatā „Krievināšana” atainotie notikumi balstīti arhīvu materiālos, vēsturnieku atziņās un seno laikrakstu publikācijās. Tajā pat laikā Latgales šodienas notikumi daudzos gadījumos sasaucas ar gadu simtus vecām norisēm, jo kādreiz veiktās pārtautošanas sekas atgādina par sevi ik uz soļa – daļa latgaliešu inerces dēļ turpina paškrievināties.

  Pārsteigums grāmatas prezentācijā

  24.08.2014 Antons Rancāns

  Kad grāmatas “Krievināšana” izdošanai veltītie apsveikumi bija izskanējuši, visi klātesošie gribēja iegūt ne tikai pašu grāmatu, bet arī autora parakstu tajā. Starp daudzajiem autogrāfa gribētājiem gadījās arī kāds nepazīstams vīrs spēka gados, kurš sniedza man tumši zilos auduma vākos iesietu pirmās brīvvalsts laikā izdoto grāmatu „Tēva Sēta” un vēlējās apmaiņā pret to iegūt manējo. Es viņam pateicos, protams, un gribēju to nolikt uz galda, lai pasniegtu viņam savējo, bet nepazīstamais mani apturēja un lūdza ieskatīties pirmajā lapā. Es atvēru grāmatas vāku un … ieraudzīju 1946.gada veltījumu man 8. dzimšanas dienā! Nezinu, kur visus 68 gadus grāmata bija atradusies, bet mātes sarūpētās, kaut arī nelielās, svinības man nav aizmirsušās, un atmiņā palikušas galvenokārt dāvātās grāmatas. Tēva brālēns man uzdāvināja zaļos auduma vākos iesietu Sigrīdas Undsetes grāmatu „Olavs Auduna Dēls”, bet Ņina no Meikulāniem – šo „Tēva Sētu”. Tā bija tā pati meitene, par kuru savas grāmatas 193 .lapaspusē rakstīju, kā Andrejs Jūrdžs viņu aiz matiem novilka pa kāpnēm no otrā stāva. 1946.gadā daudzi apkārtējo sādžu puiši pa ziemas vakariem iegriezās mūsu mājās, lai paamizētos ar meitenēm, kuras mācījās pie mātes šūšanas amatu. Es viņus pazinu, bet toreiz nenojautu, ka viņi visi, izņemot Andreju Jūrdžu, kurš vēl nebija pilngadīgs, dzīvoja nelegāli, jo bija izvairījušies no dienesta padomju armijā. Tikai daudzus gadus vēlāk, kad viņus tiesāja kā nacionālos partizānus, es apjautu, ka, iespējams Andrejs bija tas, kurš sekmēja sava ciema puišu iekrišanu, jo pildīja iznīcinātāju rotas komandiera Meļņa uzdevumus.
  Lūk, kādas atmiņas manī atsauca Ņinas dāvinātā grāmata pirms 68 gadiem, kuru atkal ieguvu 23.augstā.

  Avots: http://antonsrancans.wordpress.lv/

 5. coment saka:

  Atgādināsim, ko teica Nils Ušakovs kādā no intervijām 2009.gadā.

  07.08.2009

  Мэр столицы Латвии Нил Ушаков, русский по происхождению, считает, что русский язык должен иметь в Латвии статус официального.

  —————————
  To nedrīkst aizmirst nekad. It īpaši kontekstā ar Latvijas okupantu pēcnācēja Nila Ušakova elka Vladimira Putina Krievijas veikto agresiju Ukrainā, Gruzijā un citur. Pāris dienas atpakaļ jau bija publikācija, ka Krievijas Federācijas prezidents Putins Ukrainas prezidentam Porošenko esot lielījies, ka divās dienās varot iekarot Latviju, Igauniju, Lietuvu, Poliju un Rumāniju.

 6. ķiploks saka:

  Kāda ir Latvijas informatīvā telpa. Latvijā populārākais “Pirmais Baltijas kanāls” retranslē ne tikai Putina runas. Viņi pat pēc izlases pārraida tādas programmas, kas nekādā veidā nav savienojamas ar lojalitāti Latvijas valstij. Svētdienu rītos PBK pārraida programmu “Služu Otčizņe!” (“Kalpoju Tēvzemei!”). Tā ir bijusī “Kalpoju Padomju Savienībai!”, kas stāsta, cik labi dienēt Krievijas armijā. Vienā no raidījumiem stāstīja par Feliksa Dzeržinska vārdā nosaukto īpašo uzdevumu vienību, kas svinēja 90 gadus. Atcerēsimies, ka tā pati vienība Latvijā cīnījās pret nacionālajiem partizāniem! Tagad krievu skatītājiem šos čekas cīnītājus pasniedz kā varoņus. Bet Latvijas armijai veltītais “Laiks vīriem” no LTV sabiedriskā pasūtījuma ir izņemts. Tieši tad, kad sākās notikumi Ukrainā. Tas ir traģiski.

  E.Šnore iekš LA

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.