LVB iesniegums Satversmes tiesai‏

Latvijas Ministru kabineta pienākums ir informēt Latvijas tautu – varas subjektu par valdībā un komisijās notiekošo.

LATVIEŠU VĒLĒTĀJU BIEDRĪBALatviešu vēlētāju biedrības iesniegums Satversmes tiesai

Vilors Eihmanis

Mūsu valstī nav politiskās partijas.

Ir politiskie grupējumi.

Kopš neatkarības atgūšanas 1990.gadā mums neviena partija nav pat centusies izpildīt vēlētājam dotos solījumus.

Valsts ir izzagta.

Tas noticis arī slepus ārpus Saeimas un valdības izstrādājot priHvatizācijas likumus. Līdz šim par šiem noziegumiem nav notiesāta neviena “baltā apkaklīte”. Tas vien raksturo, kāda Latvijā ir izveidota tiesu sistēma.

Kāpēc tā?

Ja nav atklātības un ierēdņu atbildības par pieņemtajiem lēmumiem, tad ir apgrūtināta tiešā demokrātija valstī.

Sabiedrības informēšanas plāns ir jāizstrādā Ministru Kabinetam. Jo Ministru Kabineta pienākums ir ievērot Latvijas Republikas Satversmes 2.pantu  „Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai”. Sabiedrības informēšanai jānotiek tā, ka visas Ministru Kabineta sēdes un komisiju sēdes ir atklātas. Jebkuram Latvijas Republikas pilsonim ir jābūt iespējamam ar mūsdienu tehnoloģijas līdzekļiem, piemēram, mobilajiem telefoniem, klausīties  sēdes.

Tām jābūt iepriekš izziņotām.

Darba plānam jābūt zināmam.

Nedrīkst šaura grupa lemt slepus par valsts naudas līdzekļu sadalīšanu, apdāvinot sevi, kā arī savas ģimenes locekļus un grupas.

Mums Latvijā ir Satversmes tiesa.

Ir likumi, kādi pienākumi ir Satversmes tiesai.

Kāpēc Satversmes tiesa nesauca pie atbildības Ministru Kabinetu?

Saukt pie atbildības nevarēja, jo nebija reālas iespējas. Tagad ir reālas iespējas, lai kaut ko var darīt. Ir radīta Latvijas nacionālā plašsaziņas līdzekļu padome. Šobrīd padome publicē visādas kļūdas, bet ko darīt, lai tiktu ārā no „purva” neviena vārda. Satversmes tiesa klusē. Satversmes tiesa ir jāatlaiž, ievērojot attiecīgas sankcijas. Piemēram, visiem tās locekļiem uz 5 gadiem liegt ieņemt jebkādus amatus.

Iespējams, ka vispirms viņiem jāpieprasa, kāpēc viņi nenodarbojās ar sabiedrības informēšanu? Lai pieņemtu lēmumu, kādu nosaka Satversmes  2.pants, sabiedrībai ir jāsaņem pietiekama informācija. Šo pienākumu uzliek Satversmes 2.pants. To spēj šodienas plašsaziņas līdzekļi. Apmēram tas ir tas, ko vēlētājiem vajadzētu darīt: pieprasīt sniegt sabiedrībai informāciju.

Bez atklātas sabiedrības nevar būt demokrātija.

Atklātība ir garants, ka nebūs falsifikācijas. Kā var slepus pieņemt likumus, falsificējot varas subjekta – tautas gribu? Lūdzu 10 dienu laikā sniegt atbildi, kāpēc Satversmes tiesa nav prasījusi Ministru Kabinetam ievērot Satversmes 2.pantu? Ja Satversmes tiesa nedod 10 dienu laikā atbildi, tas nozīmē, ka viņi nodarbojās ar kaitniecību pret Latvijas tautu. Piemēram, viņi pieļauj ne tikai augstāk aprakstīto, bet arī to, ka antikonstitucionāli tiek ierobežota varas subjekta – tautas vara.

Latvijas tautas nobalsošanas ir apgrūtinātas.

Latvijas tautas vietā informāciju saņem un lēmumus pieņem ne tautas vēlēts parlaments, bet „ierēdņu kasta”, it īpaši specdienesti, kas pārvērtušies par astoņkāji mūsu valstī.

LVB valdes priekšsēdētājs ir Vilors Eihmanis.

(Publicētais ir melnraksts, bet tuvākās dienās tas tiks noformēts un nosūtīts adresātam) =======================================================================

LRTT komentārs par šo iesniegumu.

www.tautastribunals.eu-12L.-Grantiņš.-H-86-LRTT-Kopie3LRTT ir gandarīts par šo iesniegumu ST. Tas ir drosmīgs iesniegums par ko pienākas pateicības vārdi LVB vadītājam V. Eihmanim. Patiesību nesošs vārds nekur nepazūd un to zina pie varas esošie noziedznieki: kūtŗi, godmaņi, bērziņi, čeveri, bunkas, borovkovi, šļeseŗi, šķēļi…. . Šis iesniegums varētu saukties pat par ultimātu. Jo tas, kas pašlaik notiek Latvijā, ir ārprāta genocīds pret latviešiem kā šīs zemes pamattautu- šīs zemes radītājiem.

Protams, ka šo iesniegumu ST nekavējoties nodos Krievijas kontrolētajai DP. Jo mēs taču visi vēl labi atceramies, kā ST pretlikumīgi, pilnīgi ignorējot SATVERSMI, atdeva Latvijai piederošo Abreni Krievijas okupācijas režīmam.

Tas bija pasaulē vēl nepiedzīvots gadījums.

Pēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijā, ST(tā laika sastāvā) ar G. Kūtri priekšgalā, tiks tiesāta par Latvijas Republikas nodevību.

Nepārprotami, ka tas būs nāves sods pakarot.

Neviena valsts vēl šo izņēmuma sodu(valsts un tautas nodevība) nav atcēlusi. Par to nav jābaidās runāt, bet droši šiem cilvēkveidīgajiem izdzimumiem var iespļaut purnā. Tieši tā, purnā, jo IZDZIMUMIEM nav sejas, bet gan purni.

G. Kūtris ir nepārprotami parādījis, ka viņš ir Kremļa aģents, jo atrodas I. Sudrabas dibinātajā partijā. Par Sudrabu nevienam nav šaubu, ka viņa ir Maskavas krievžīdu „variants”.

LRTT uzskata: NĀVI OKUPANTIEM UN NODEVĒJIEM !

03.06.14.  L. Grantiņš

Godmanis, Kūtris, Sudraba, Maskava, Reiniks, Kozlovskis

You may also like...

18 Responses

 1. Andris7 saka:

  VISU LABU NAKOSO DIENU !
  Mums ir vardu maina.Visiem ir Konstitucija.Mums ir Satversme.Satversmes
  tiesa ir, ta pati, Konstitucionala tiesa.Ta,ka musu Konstitucija,jeb
  Satversme ir sarakstita Amerika,tad visa Satversmes tiesa ir fikcija.
  Jautajums ir,kadam abstraktam cilvekam vina kalpo?Par latviesiem seit
  nav, ne varda,kur nu vel,par vinu tiesibam.
  https://www.acslaw.org/sites/default/files/Constitution.JPG
  Tapec tiesu zale bus tuksa
  http://immigrationimpact.com/wp-content/uploads/2012/10/shutterstock_51424513-640×240.jpg
  Jo bez vina akcepta,grozits netiks nekas.
  http://4.bp.blogspot.com/-Vx7dOFeKons/URJ-CAJtkUI/AAAAAAAAEBE/MAK1R8kIkRo/s400/wiiie.jpg

  VELAK VEL/TENCINU

 2. Māris M. saka:

  Labi, ka mums vēl atrodās tādi jauni un izglītoti cilvēki, kam pietiek drosmes nostāties pret šo nelietīgo sistēmu. Varu iedomāties, kā ap viņu spieto čekas okšķeri un meklē iespēju, kā viņu samīt dubļos.

  Paldies viņam un vēlu izturību. Vienlaikus ceru, ka tauta beidzot būs nākusi pie sajēgas un uz vņu neskatīsies kā uz Veidenbauma “ceturto sugu”, bet pieliks savu plecu, lai palīdzētu.

 3. Nu vienreiz jau viss šīs noziedznieku kantoris nonāks pie finiša, pie karātavām.Ja paskatās uz viņiem, tad patiešām viņiem ir purni, bet ne sejas.Lai veicas jaunajam cilvēkam. Lai Dievs stāv klāt.

 4. Andris7 saka:

  Atbilde Marim M. !
  10 % esanai un gulesanai.90 % savas butibas un sutibas attistibai,jo to
  nevar kavet valsts varas,dabas stihijas un personigas bailes.Valsts grib,
  lai mes butu kaujamas un nozelojami blejosas avis,tapec vajag DP
  http://www.listal.com/viewimage/3995410
  Tikai patiesiba Tev nodrosina un garante brivu dzivi.Meklesim
  http://static.guim.co.uk/sys-images/Admin/BkFill/Default_image_group/2011/6/20/1308569982320/Silhouetted-sleuth-007.jpg
  Lai neiekristu KGB darbinieku delu un mazdelu izliktajos slazdos,jo
  viniem savas domasanas nekad nav bijis.Galvas vieta reglaments.
  http://rlv.zcache.com/kgb_1_t_shirts-rb215e722fe5b4c30bc5be4ef70effcd5_va6pe_324.jpg

  Tencinu

 5. politika saka:

  “… valsts budžeta finansējumu no 2012.gada ir tiesīgas saņemt piecas politiskās partijas un to apvienības – kopumā 431 257 latu apmērā katru gadu….”
  KNAB informējusi, ka četri politiskie spēki, kas patlaban veido valdošo koalīciju, ir pretlikumīgi tērējuši valsts budžeta finansējumu partijām, piemēram, naudu tērējusi alkoholam, pārtikai un putekļu sūcējam.
  Saskaņā ar LVB mājas lapā ieejamo informāciju, Latviešu vēlētāju biedrība, pamatojoties uz Satversmes 104.pantu, Informācijas atklātības likuma 10.pantu izteica lūgumu atsūtīt informāciju no Koalīcijas partijām – apvienība «Visu Latvijai!»-«Tēvzemei un brīvībai»/LNNK (VL-TB/LNNK, Zaļo un zemnieku savienības, Partiju «Vienotība» izveidojušo partiju «Jaunais laiks», «Pilsoniskā savienība» un «Sabiedrība citai politikai» apvienība, kurai no 2012.gada 20.javāra mainīts nosaukums uz «Nacionālā Vienotības apvienība», Zatlera Reformu partija, kuras nosaukums no 2012.gada 16.maija mainīts uz Reformu partija, partijas Saskaņas centrs, kā tērēts valsts budžeta finansējums katrā no nosauktām partijām.
  Atbildēja vienīgi Nacionālā apvienība. Pārējās partijas neatbildēja. Attieksmes jautājums? Satversmes 104.panta ignorēšana? Kārtējā solījumu nepildīšana, ka nauda tiks tērēta partijas pozīcijas skaidrošanai un darbam ar vēlētājiem?

 6. Andris7 saka:

  Atbilde Politikai !
  Viniem vajag labi est
  http://www.ferretingoutthefun.com/wp-content/uploads/2014/04/Latvia-dinner-2.jpg
  Viniem patik ,no lidejiem, klut par Pelekiem Baroniem valsts dzive
  http://www.am.gov.lv/data/Israel/Lipkes_atklasana6.JPG
  Nevienam idiotam tacu negribas but par mulki Reformatoristu rindas
  http://www.aljazeera.com/mritems/Images/2011/9/20/20119206482218734_20.jpg

  Tencinu

 7. Valdis Freimantāls saka:

  Pateicos Viloram par godprātīgu darbu Dzimtenes atdzimšanai!
  Pateicos Linardam par nenogurstošu informāciju latviešiem visur!
  Pateicos savas demogrāfiskās un kultūras programmas “Namejs” vārdā ikvienam cilvēkam, kurš kaut mazumiņu dara, lai šis postkomunistu murgs beigtos, lai meli un korumpēto nezvēru rēcieni vairs neturētu tautu izmisumā, bailēs un bezcerībā!

  Rīgas Latviešu Biedrības “izsišana” no Māmuļas 1993. gada 18. februāra naktī kliedz jau 21 gadu, bet čekistu – komunistu ausis ir aizdrīvētas ar taukaino banknošu tamponiem! Varas turētāji ir kļuvuši vēl nekaunīgāki un ņirdzošāki pret tautu. Melu un propogandas mašīna plosa Latvijas tautu, samaļ putrā apzinīgu, gudru, godprātīgu cilvēku centienus atgriezt Latviju kultūras tautu vidē.

 8. tā nekas apgriezieni saka:

  Latvijas tautas vietā informāciju saņem un lēmumus pieņem ne tautas vēlēts parlaments, bet „ierēdņu kasta”, it īpaši specdienesti, kas pārvērtušies par astoņkāji mūsu valstī.

  ————————-

  Cīņa ar Rīgas kapu astoņkāji

  27.02.2010.

  Autors: LĪKSMA BEBRE.

  http://www2.la.lv/lat/latvijas_avize/jaunakaja_numura/latvijas.zinas/?doc=73636

  Asā konkurence piespiež apbedīšanas firmas sākt sakārtot savu jomu

  “Viņi savus taustekļus izpletuši visā Rīgā – Imantā, Teikā, Sarkandaugavā, Purvciemā, Pļavniekos… Kā astoņkājis,” saka Rīgas Apbedītāju biedrības vadītājs un apbedīšanas firmas “Sveces” īpašnieks Dzintars Kurmis. Tas, kas pašlaik notiek Rīgā apbedīšanas jomā, vairs neesot normāla konkurence. Tā esot jebkādu ētikas principu ignorēšana, dempings, tirgus kropļošana. Viņaprāt, vaina ir tajā, ka jau vairāk nekā sešus gadus Saeimā iestrēdzis Latvijas Ugunsapbedīšanas asociācijas un apbedīšanas firmu izstrādātais likumprojekts par mirušu cilvēku apbedīšanas kārtību, kur būtu stingri noteikts, kā un kas drīkst rīkoties ar miruša cilvēka ķermeni.

  “Beidziet! Latvijas likumos un Ministru kabineta noteikumos viss ir skaidri noteikts. Vajag lasīt. Visa tā brēka ir tikai pret mums, pret “Paradisus”, jo citiem esam kā dadzis acīs,” savukārt smejas firmas “Paradisus” direktors Sergejs Pizāns, enerģisks trīsdesmitgadnieks. “Bet es saviem nelabvēļiem gribu teikt paldies – pateicoties viņiem, mēs esam spiesti strādāt un domāt.” 2004. gadā, kad izveidojās apbedīšanas firma “Paradisus”, Rīgā apbedīšanas jomā darbojās pāri par 20 firmām. Lai gan mirušo skaits galvaspilsētā ik gadus pat nedaudz samazinās, pašlaik galvaspilsētā ir jau vairāk nekā 40 apbedīšanas firmas. Taču pakalpojumu lauvastiesu šajā skumjajā nozarē arvien noteiktāk iegūstot tieši “Paradisus”. Tā pārstāvji skaidro – tas tāpēc, ka iedzīvotājiem sasniedzamāk attīsta biroju tīklu un meitas firmas visā Rīgas teritorijā un var lētāk un operatīvāk piedāvāt visu nepieciešamo. Bet pārējie apgalvo – tāpēc, ka “Paradisus” izmanto ārstu un policistu alkatību, lai iegūtu klientus.

  Dempings vai apsviedība?

  Vislielākais dadzis acīs pārējiem ir “Paradisus” meitas firmas “M. S. Projekts” uzvara ar zemāko cenu Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes šā gada iepirkuma konkursā par personas mirstīgo atlieku transportēšanu no notikuma vietas uz ekspertīžu centru, Ls 1,20 par katru savākto nelaiķi un Ls 0,25 par nobraukto kilometru, ieskaitot PVN, – tas nav reāli, uzskata Dz. Kurmis. Jau nelaiķa transportēšanai nepieciešamais speciālais maiss izmaksājot ap sešiem latiem, nepieciešami arī spectērpi un dezinfekcijas līdzekļi, nemitīgi jātur rezervē cilvēki un transports, lai operatīvi izbrauktu uz izsaukumiem. Ja “M. S. Projekts” konkursā varot piedāvāt šādas cenas, tātad krietni ceļot summas uz citiem pakalpojumiem un starpību iekasējot no mirušā tuviniekiem.

  “Cenas, kuras piedāvājām šajā konkursā, ir pilnīgi reālas. Varbūt viņi iepērk vienu speciālo maisu par sešiem latiem, bet mēs iepērkam lielos apjomos – tūkstošos – un par vienu eiro gabalā. Un arī 25 santīmi par kilometru ir summa, kas pilnībā atbilst reālajam patēriņam. Ja, piemēram, līdz Siguldai ir apmēram 50 km, 50 atpakaļ, vai 25 lati ir maz?” savus aprēķinus atklāj S. Pizāns. Viņš arī neslēpj, ka pēc uzvaras konkursā par līķu savākšanu saviem darbiniekiem bijis spiests nedaudz samazināt algas, jo “tagad galvenais, lai ir darbs”.

  Pirms tam konkursā par mirstīgo atlieku transportēšanu bija uzvarējusi SIA “Sv. Jura nams”. Tās vadītājs Andrejs Račkovskis apšauba “Paradisus” īpašnieka nosauktos izcenojumus. “Lētākie specializētie maisi pie ražotāja Polijā maksā Ls 2,10, Ķīnā, kur tie ir ļoti sliktas kvalitātes un domāti mazāka auguma cilvēkiem, – divus ASV dolārus gabalā.

  Atbildot uz Rīgas Apbedītāju biedrības sūdzībām, Iekšlietu ministrija dienesta pārbaudē konstatēja, ka SIA “M. S. Projekts” par iepirkuma procedūras uzvarētāju ir noteikta atbilstoši Publisko iepirkumu likuma un iepirkuma uzaicinājuma prasībām. Pārbaudītājuprāt, dempingu varētu saskatīt gadījumā, ja nepamatoti zemu cenu būtu iesniedzis tikai viens pretendents, bet pārējiem izcenojuma pozīcijas būtu līdzīgas. Četru pretendentu piedāvātās cenas svārstījās zemākā līmenī – no 21,99 latiem līdz 35,59 latiem par nelaiķa transportēšanu, bet triju pretendentu piedāvājums šo cenu pārsniedza divas trīs reizes.

  Ar S. Pizāna nosauktajām summām gan disonē manā rīcībā nonākušās SIA “Paradisus” un SIA “M. S. Projekts” kvītis mirušā tuviniekiem – par specializēto maisu vai tā dēvēto specpaketi mirušā tuviniekiem norēķināti 13 – 18 lati. Šādiem ierakstiem kvītīs tuvinieki uzmanību bieži pievērš jau pēc bērēm, jo pirmajā satraukumā tam nepietiek spēka. Tad atklājas, ka zārks pirkts nevis tikai par 120 latiem, kā sākumā šķita, bet pierēķināti vēl 20 lati par mūžamājas nestandarta izmēru un vāka iekšpuses drapējumu…

  Kas pirmais, tas smeļ

  Ārsti, policisti un ugunsdzēsēji ir tie, kas pirmie uzzina par mirušajiem un bojā gājušajiem, skaidro Dz. Kurmis. “Tādēļ ir apbedītāju firmas, kas ārstiem un policistiem par šo informāciju maksā – šobrīd šīs summas sasniedz 100 un pat 150 latus par nelaiķi, protams, šo naudu vēlāk kompensējot tuviniekiem izsniegtajos rēķinos par citiem pakalpojumiem. Ne reizi vien bijis tā, ka tuvinieki ir vēlējušies izmantot citu apbedītāju pakalpojumus, bet mirušais jau aizvests uz “Paradisus” nomāto morgu un tuvinieki sāpju satraukuma brīdī jau parakstījuši līgumu par “Paradisus” pakalpojumu izmantošanu. Esmu augstām iekšlietu sistēmas amatpersonām uz papīra zīmējis shēmas, kā notiek nelaiķu pirkšana… Bez rezultātiem. Esmu dzirdējis pat notiekošā attaisnojumu ar policistu zemajām algām.”

  “Apbedīšanas firmu starpā valda sīva konkurence, un katru gadu konkurss par mirstīgo atlieku transportēšanu tiek apstrīdēts. Un, protams, katram to ir tiesības darīt likumā noteiktajā kārtībā,” pārmetumus komentē Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes pārstāve Sigita Pildava.

  Savukārt Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas prezidente Sarmīte Veide apgalvo, ka neko par šādu “sadarbību” ar apbedītājiem nav dzirdējusi. Ja kādam ir konkrēta informācija par neētiskiem ārstiem, lai vēršas ar faktiem asociācijā.

  Apbedītāji nav jāmeklē

  “Tēvu atrada mirušu kāpņutelpā. Kad uzzināju, apbedītāju firma “Paradisus” viņu jau bija aizvedusi. Ja reiz viņi bija sākuši visu kārtot, nemeklēju citus,” saka Eduards, kurš tēvu glabāja pērn decembrī. Bēres bez mielasta izmaksājušas apmēram 800 latu. Tā kā tēvam bijusi laba pensija, ģimene to varējusi atļauties. “Viss notika ļoti operatīvi un laipni. Varbūt pat labi, ka pašam šādā brīdī nebija jāsaspringst. Un tomēr ir pretīgi, ka tas viss ir pataisīts par biznesa projektu.”

  Rudītes ģimene janvārī rīkoja bēres savai kaimiņienei, krietnam cilvēkam. “Apbedītāju firmu mums ieteica mirušās ģimenes ārste. Nevarētu teikt, ka viņa ar šo informāciju īpaši uzbāzās, taču pēc tā, ka vēlāk man apbedītāji reizes trīs jautāja, kura ģimenes ārste iedeva viņu telefona numuru, var noprast, ka viņi savstarpēji norēķinās. Apkalpošana bija ļoti ātra un laipna, bet summa gan sanāca liela – apmēram tūkstoti, jo mēs netaupījām. Būtu jau labi, ja arī man par dažu minūšu konsultāciju vien maksātu 25 latus… ” atceras Rudīte.

  No “Paradisus” sūtījuši vēstules ar sadarbības piedāvājumiem visiem ģimenes ārstiem un ar daudziem tikušies aci pret aci, saka kādas apbedīšanas firmas pārstāvis. Ierodoties uz miršanas fakta konstatāciju, vairākumam Rīgas ģimenes ārstu kabatā esot SIA “Paradisus” vizītkartes, ko iedot apjukušajiem tuviniekiem. “Jā, bet vai viņi neteica arī, kāpēc?” S. Pizānu nemaz nesamulsina mans jautājums par vēstulēm ārstiem. “Vai viņi ir stāstījuši, ka varam piedāvāt to, ko nevar vairākums no viņiem, piemēram, morgu, kur uzglabāt nelaiķus atbilstošos apstākļos, un patologanatomisko izmeklēšanu?”

  Dz. Kurmis atzīst, ka Rīgā nepietiek morgu, brīvdienās reizēm nav ārstu, kas tiesīgi apliecināt cilvēka nāvi, bet Daugavas kreisajā krastā mirušos cilvēkus nepieņem labajā krastā izvietotās medicīnas iestādes. Viņš uzsver, ka šīs problēmas gadiem ilgi izliekas neredzam atbildīgās institūcijas. Savukārt S. Pizāns vēstulē ģimenes ārstus informē, ka kopš 2007. gada maija visu diennakti Tvaika ielā 2 darbojas sertificēta “Paradisus” patoloģijas nodaļa, kur veic patologanatomiskos izmeklējumus, kas noveļ no ārsta sirdsapziņas atbildību par neprecīzas diagnozes noteikšanu.

  Tvaika ielā atrodas arī SIA “Paradisus” īrētais morgs. Par mirstīgo atlieku transportēšanu, uzglabāšanu, ģērbšanu, grimēšanu un pārējo pienākas samaksa. “Arī manai firmai piedāvāja īrēt šo morgu. Atteicos. Nomas cena – pusotrs tūkstotis mēnesī… Tādu summu uz pakalpojumu rēķina, manuprāt, iekasēt ir nereāli,” saka viens no apbedīšanas firmu īpašniekiem.

  A. Račkovskis un vairāki citi apbedīšanas firmu vadītāji atzīst, ka “Paradisus” viņu ilgstoši aizņemtajā nišā ielauzies ar, viņuprāt, Rīgas apjomiem neatpelnāmi lielu naudu un ambīcijām. Turpretim S. Pizāns teic, ka arī šajā jomā ir jāstrādā ar vērienu un apjomu, jo tā var piedāvāt lētākus un operatīvākus pakalpojumus. “Paradisus” pat krīzes apstākļos negrasās atteikties no krematorijas celšanas Valmierā, kas ļaušot arī šo pakalpojumu piedāvāt vēl lētāk.

  Tie, kam nācies izmantot “Paradisus” pakalpojumus, stāsta, ka šīs firmas birojos bijis jāpagaida pat nelielās rindās.

  Konkurentu kļuvis par daudz

  Cīkstiņš ar konkurentiem par katru nelaiķi, sērojošo tuvinieku zibenīga apstrāde jau pie nelaiķa gultas, uzbāzīga apbedīšanas pakalpojumu reklāma medicīnas iestādēs un piedāvāšana valsts slimnīcu morgos, līķu pārvadāšana busiņos, kur varbūt pēc tam pārvadā bērnus un maizi… Šāda apbedīšanas biznesa ētika Latvijā šokējot ārvalstu kolēģus, stāsta Dz. Kurmis.

  Pašlaik apbedīšanas pakalpojumu jomā Latvijā var darboties ikviens, jo nav jāiegūst nekāds profesionālo gatavību apliecinošs sertifikāts, kas apbedīšanas pakalpojumu sniedzējiem ir obligāta prasība vairākumā pasaules valstu. Ja tā turpināsies, uzņēmēji, kas godīgi maksā nodokļus un ir godprātīgi pret klientiem, kam ir zināšanas par bēru tradīcijām, savi biroji, katafalki un cits, viņaprāt, drīz bankrotēs.

  Rīgā apbedīšanas firmu ir par daudz, savu uzskatu presei neslēpj D. Kurmis: “Tallinā apbedīšanas pakalpojumus sniedz četras firmas, Viļņā – sešas.”

  Apbedītāju kvalifikāciju apliecinošus sertifikātus daudzās pasaules valstīs izsniedz attiecīgās profesionālās apvienības. Latvijā pašlaik ir gan Latvijas Apbedītāju asociācija, gan no tās atšķēlusies Rīgas Apbedītāju biedrība, kas abas kopā apvieno tikai pusi no apmēram 100 apbedīšanas firmām, kas darbojas valstī. SIA “Paradisus” nav šajās organizācijās, jo S. Pizāns neuzticētu savas jomas sertificēšanu ne vieniem, ne otriem. Viņš ir valdes priekšsēdētājs pašizveidotajā Eiropas Apbedītāju asociācijā, kurā iesaistījušies Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Čehijas un Slovākijas kolēģi.

  Tieši asā konkurence pēdējos gados mudina pašām apbedīšanas firmām sakārtot savu jomu. Reaģējot uz apbedītāju priekšlikumiem, šonedēļ Rīgas dome nobalsoja par grozījumiem kapsētu darbības un uzturēšanas noteikumos, ka turpmāk Rīgas kapsētās nelaiķus no kapličas līdz kapavietai būs atļauts transportēt tikai specializētos transporta līdzekļos – katafalkos.

  Bet tas ir tikai sākums.

  ***

  UZZIŅA

  Pašlaik pieticīgas, bet pieklājīgas bēres Rīgā izmaksā Ls 350 – 400, tā iekļaujoties divu vidēju pensiju – valsts maksātā apbedīšanas pabalsta – apmērā.

  2009. gadā Latvijā reģistrēti 29 104 miršanas fakti (2008. g. – 31 006; 2007. g. – 33 042; 2006. g. – 33 098; 2005. g. – 32 777).

  2008. gadā nomira 9,6 tūkstoši rīdzinieku. Salīdzinājumā ar 2007. gadu mirstība Rīgā samazinājās par 4,9%. Mirstības samazinājuma tendence saglabājās arī pērn.

  Apbedīšanas biznesā naudas apgrozījums gadā varētu krietni pārsniegt 12 miljonus latu.

  Jaunākais.

  KNAB par 13 000 eiro kukuli aiztur RD Kapsētu pārvaldes priekšnieku

  Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) par 13 000 eiro kukuļa ņemšanu aizturējis Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta pārvaldes amatpersonu.

  Aģentūras LETA rīcībā esošā informācija liecina, ka aizdomās turētais ir Kapsētu pārvaldes priekšnieks Jānis Upītis. Ar pašu Upīti aģentūrai LETA sazināties pagaidām nav izdevies, jo viņa mobilais tālrunis ir izslēgts.

  Kapsētu pārvaldes priekšnieks šodien nebija ieradies uz Mājokļu un vides komitejas sēdi, kur viņam bija jāziņo par vienu no darba kārtības jautājumiem. Viņa vietā ziņojumu sniedza Upīša vietnieks Igors Svincickis.

  KNAB informēja, ka amatpersona aprīlī pieprasīja kukuli par nomas līguma pagarināšanu ar juridisku personu un maijā pieņēma iepriekš pieprasīto naudu.

  Aizdomās turētajai amatpersonai piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis – 20 000 eiro drošības nauda un ierobežojums veikt darbības, kas saistītas ar lēmumu pieņemšanas, kontroles un uzraudzības funkcijām Rīgas domes struktūrvienībā.

  Izmeklēšanas interesēs plašāka informācija no KNAB pagaidām netikšot sniegta. Kriminālprocess tika sākts aprīlī, bet amatpersonas aizturēšana notika 20.maijā.

  Upīša advokāts Normunds Duļevskis teica, ka KNAB preses paziņojumā minētā informācija ir neprecīza un vismaz daļēji neatbilst lietas faktiskajiem apstākļiem. Aizstāvības rīcībā esošā informācija pagaidām ir minimāla, taču notikušais liecina “par neizdevušos provokāciju”. Advokātam nav zināms, vai kriminālprocesā figurē vēl kāds aizdomās turētais.

  No plašākiem komentāriem advokāts atturējās, jo nevarot izpaust kriminālprocesā iegūto informāciju.

  Rīgas domes Mājokļu un vides komitejas priekšsēdētājs Vjačeslavs Stepaņenko (GKR) nedz apstiprināja, nedz noliedza, ka par koruptīvām darbībām aizdomās turētais ir Upītis, taču atzina, ka par izmeklēšanas darbībām Mājokļu un vides departamentā 20.maijā ir ticis informēts.

  Oficiāla informācija par to, ka konkrētai departamenta amatpersonai būtu noteikti kādi ierobežojumi amata pienākumu pildīšanā, pašvaldībā vēl neesot saņemta. Stepaņenko pieļāva, ka KNAB vēstule vēl ir ceļā, un uzsvēra, ka par darbinieka turpmāko likteni pašvaldībā tiks lemts tikai pēc oficiālas informācijas saņemšanas.

  Kā liecina Valsts ieņēmumu dienesta publiskojamo datu bāzē pieejamā Upīša valsts amatpersonas deklarācija par 2013.gadu, Kapsētu pārvaldes priekšnieka amatā viņš pērn saņēmis 21 548 eiro atalgojumu, bet viņa uzkrājumi sasnieguši 45 096 eiro, kas ir par gandrīz 10 000 eiro vairāk nekā 2012.gadā. Pērn skaidrā naudā Upītis glabājis 1000 ASV dolārus (733 eiro) un 8000 eiro, savukārt bezskaidrā naudā uzkrājis 36 363 eiro.

  Kapsētu pārvaldes priekšniekam nav parādsaistību, viņam pieder zeme Aizkrauklē, dzīvoklis un māja ar zemi Rīgā, kā arī 2010.gada vieglā automašīna “Volkswagen Touareg”.

  2012.gadā Upīša alga bijusi 20 856 eiro, bet uzkrājumi – 35 525 eiro, no kuriem skaidrā naudā viņš uzglabājis 5846 eiro, 1000 ASV dolāru (733 eiro), bet 28 753 eiro – bezskaidrā naudā. 2012.gadā Kapsētu pārvaldes priekšnieks par 20 830 eiro iegādājies automašīnu.

  Savukārt 2011.gadā, kad Upīša atalgojums bijis 24 190 eiro, viņš skaidrā naudā glabājis kopumā 32 679 eiro – 20 000 ASV dolāru (14 656 eiro) un 10 000 eiro skaidrā naudā, bet 8023 eiro – bezskaidrā naudā.

  Šī nav pirmā reize, kad minētajā departamentā ir aizdomas par korupciju. 2012.gada rudenī KNAB aizturēja vairākas personas, tai skaitā Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta Dzīvokļu pārvaldes vadītāju Āriju Stabiņu.

  KNAB Stabiņu rosināja saukt pie kriminālatbildības, jo uzskata, ka bijusī Dzīvokļu pārvaldes amatpersona, izmantojot starpniekus, iespējams, ilgstoši pieņēmusi kukuļus saistībā ar iesniegumu izskatīšanas organizēšanu un lēmumu pieņemšanu par pašvaldības dzīvokļu beztermiņa īres tiesību piešķiršanu.

  Vairākām personām jau piemērots naudas sods saistībā ar Stabiņas kukuļošanu. Pēc prokuratūras lēmuma par saukšanu pie kriminālatbildības Stabiņa pazuda, un viņa izsludināta starptautiskajā meklēšanā.

  Savukārt pagājušā gada vasarā KNAB saistībā ar iespējamo kukuļņemšanu piemēroja aizdomās turētā statusu toreizējam Mājokļu un vides departamenta direktoram Anatolijam Aļeksejenko (GKR). Vēlāk Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks (GKR) parakstījis rīkojumu par Aļeksejenko atstādināšanu no direktora pienākumu pildīšanas.

  Toreiz KNAB paziņoja, ka pagājušā gada maijā sākts kriminālprocess par iespējamo Rīgas domes amatpersonu kukuļošanu saistībā ar zemes gabala nodošanu nomā. KNAB uzskatīja, ka saistībā ar Rīgas pašvaldībai piederoša nekustamā īpašuma Varoņu ielā nodošanu nomā tika pieprasīts kukulis lielā apmērā – 100 000 eiro.

  Kriminālprocesā kā aizdomās turētā par kukuļa pieprasīšanas atbalstīšanu figurēja arī kāda privātpersona. Iespējams, kukuļošanas skandāls saistīts ar Varoņu ielā paredzētā kolumbārija būvniecību.

  Dažus mēnešus vēlāk Aļeksejenko ievēlēja atkritumu apsaimniekotāja SIA “Getliņi Eko” valdē. Aļeksejenko noliedz, ka būtu piedalījies kādās koruptīvās darbībās, un KNAB darbības skaidro ar politisko pasūtījumu.

  2014. gada 22. maijā plkst. 15:09

 9. neaizmirstiet to saka:

  Par astoņkāji. Tas notika pāris gadus atpakaļ, kad pie varas bija Andra Šķēles vadītā Tautas partija, Saeimas Juridiski komisiju vadīja Mareks Segliņš (Tautas partija), Saeimas priekšsēdētājs bija Indulis Emsis(ZZS), kurš tika atmaskots un notiesāts par “10 000 stipendiju vērto portfelīti). Viņi strādāja tandēmā ar Pirmo partiju (Ivaru Godmani). Ne tikai no Finanšu policijas apšaubāmas reputācijas cilvēki (Kaspars Berķis) tandēmā ar Namīpašnieku pārvaldniekiem (Kaspara Berķa tēvu) iekļuva tiesu varā, bet arī no Muitas apšaubāmas reputācijas cilvēki (Jānis Rubins) to darīja, ievelkot par tiesnešiem savas sievas (Inese Rubīna). Šodien sabiedrība jau zina, kas ir Godmaņa nosauktais “valsts garants” Vaškevičs, kurš, pateicoties korumpētajai tiesu sistēmai, tāpat kā Ārija Rubīna varēja aizšmaukt prom no Latvijas, patveroties Austrijā un tēlojot slimo. Nekur viņi nav “pazuduši”. Šķēle, Godmanis un Lembergs aizvien ietekmē procesus Latvijā, tajā skaitā tiesu sistēmā. Papildus viņiem nāk jaunā paaudze no specdienestiem.

  http://www6.vid.gov.lv/vad.asp

  INESE RUBINA

  ANITA LOGINOVA Māsa
  ARTIS ROMANOVSKIS Dēls
  JĀNIS RUBĪNS Vīrs
  MARIJA PASTARE Māsa
  RUTA KIRILOVA Māsa
  SANDIS ROMANOVSKIS Dēls
  VOLDEMĀRS KOKINS Brālis

  CV

  ‘PREIĻU NOVADA DOME’
  Komisijas loceklis

  TIESU ADMINISTRĀCIJA
  Tiesnesis ( Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesa)

  http://www6.vid.gov.lv/vad.asp

  JĀNIS RUBINS

  INESE RUBINA Sieva
  KITIJA RUBINA Meita
  RIČARDS RUBINS Dēls
  VIJA RUBINA Māte

  CV

  ‘LR VALSTS IEŅĒMUMU DIENESTA RĪGAS MUITAS REĢIONĀLĀ IESTĀDE’
  Muitas uzraugs /dze/

  ‘LR VALSTS IEŅĒMUMU DIENESTA RĪGAS MUITAS REĢIONĀLĀ IESTĀDE’
  Muitas maiņas priekšnieks

  ‘LR VALSTS IEŅĒMUMU DIENESTA RĪGAS MUITAS REĢIONĀLĀ IESTĀDE’
  Vecākais muitas uzraugs

  Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “RĒĶI-8” 40003747230 Latvija, Rīga, Kaibalas 24a 51 1020,00 LVL

 10. neaizmirstiet to saka:

  Par astoņkāji. Tas notika pāris gadus atpakaļ, kad pie varas bija Andra Šķēles vadītā Tautas partija, Saeimas Juridisko komisiju vadīja Mareks Segliņš (Tautas partija), Saeimas priekšsēdētājs bija Indulis Emsis(ZZS), kurš tika atmaskots un notiesāts par “10 000 stipendiju vērto portfelīti). Viņi strādāja tandēmā ar Pirmo partiju (Ivaru Godmani). Ne tikai no Finanšu policijas apšaubāmas reputācijas cilvēki (Kaspars Berķis) tandēmā ar Namīpašnieku pārvaldniekiem (Kaspara Berķa tēvu) iekļuva tiesu varā, bet arī no Muitas apšaubāmas reputācijas cilvēki (Jānis Rubins) to darīja, ievelkot par tiesnešiem savas sievas (Inese Rubīna). Šodien sabiedrība jau zina, kas ir Ivara Godmaņa nosauktais “valsts garants” Vladimirs Vaškevičs, kurš, pateicoties korumpētajai tiesu sistēmai, tāpat kā Ārija Rubīna varēja aizšmaukt prom no Latvijas, patveroties Austrijā un tēlojot slimo. Nekur viņi nav pazuduši. Šķēle, Godmanis, Lembergs un Co aizvien ietekmē procesus Latvijā, tajā skaitā tiesu sistēmā. Papildus viņiem nāk klāt jaunā paaudze no specdienestiem. Bet Mareks Segliņš jau darījis zināmu, ka rudenī plāno kandidēt no partijas Vienotība uz 12.Saeimu.

  http://www6.vid.gov.lv/vad.asp

  INESE RUBINA

  ANITA LOGINOVA Māsa
  ARTIS ROMANOVSKIS Dēls
  JĀNIS RUBĪNS Vīrs
  MARIJA PASTARE Māsa
  RUTA KIRILOVA Māsa
  SANDIS ROMANOVSKIS Dēls
  VOLDEMĀRS KOKINS Brālis

  CV

  ‘PREIĻU NOVADA DOME’
  Komisijas loceklis

  TIESU ADMINISTRĀCIJA
  Tiesnesis ( Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesa)

  http://www6.vid.gov.lv/vad.asp

  JĀNIS RUBINS

  INESE RUBINA Sieva
  KITIJA RUBINA Meita
  RIČARDS RUBINS Dēls
  VIJA RUBINA Māte

  CV

  ‘LR VALSTS IEŅĒMUMU DIENESTA RĪGAS MUITAS REĢIONĀLĀ IESTĀDE’
  Muitas uzraugs /dze/

  ‘LR VALSTS IEŅĒMUMU DIENESTA RĪGAS MUITAS REĢIONĀLĀ IESTĀDE’
  Muitas maiņas priekšnieks

  ‘LR VALSTS IEŅĒMUMU DIENESTA RĪGAS MUITAS REĢIONĀLĀ IESTĀDE’
  Vecākais muitas uzraugs

  Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “RĒĶI-8″ 40003747230 Latvija, Rīga, Kaibalas 24a 51 1020,00 LVL

 11. korupcija saka:

  Tiesību sargājošo institūciju darbinieku nedeklarētie īpašuma iegādes darījumi un iespējami noslēptie kukuļi:

  Turpmāk izmantotie saīsinājumi: BDD (bez deklarēta darījuma) APIN (personas īpašumā nonāk) NI (nekustamais īpašums) vai AM (automašīna); „Z.” – zeme, „Dz.” – dzīvoklis. Sākotnēji tika plānots, ka saraksts varētu būt īsāks.

  Vārds, Uzvārds TIESNEŠI

  MĀRTIŅŠ ĀBELE 2005.g. BDD APIN AM “OPEL VECTRA”(1997)
  GUNĀRS AIGARS 2002.g.BDD APIN NI “Dzīvoklis Rīga”; 2004.g.“Zeme, ēkas, Nīca”
  ĢIRTS AIZSILS 2007.g.BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Ērgļu nov.”
  INGA AKMEŅLAUKA 2006.g. BDD APIN NI “Zeme 1764 m2 ha un jaunbūve”
  GAĻINA ALEKSEJEVA 2007.g. BDD APIN NI “Zeme, Vērēmu pag.”
  DAINA ALKSNE 2008.g.BDD APIN NI ”Zeme, Rumbas pg.”
  Sandra Amola 2002.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Rīga”
  Ilze Amona 2004.g. BDD APIN NI “Lielvārde”; 2007. – NĪ “Ogre”
  EVERITA ANCĀNE 2008.g.BDD APIN NI: “Dzīvoklis, Ogre”
  MAIJA ANDERSONE 2002.g. BDD APIN NI “Sigulda”; 2007.“Zeme, Sigulda”
  JURIS ANDERSONS 2002.g. BDD APIN NI “Garāža, Lubāna”
  IVETA ANDŽĀNE 2005.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Rīga”
  DZINTRA APINE 2002.g.BD APIN NI » Zeme, Praulienas pag.”
  Ilze Apse 2006.g. BDD APIN NI “māja, Saldus”
  Romans Apsītis 2004.g. BDD APIN NI „Staicele”
  LĪGA AŠMANE 2003.g. BDD APIN AM “Opel Astra”
  SANDIJA AUDZERE 2009.g. AP vīram BDD APIN NI” Māja, Baldone”
  AIJA ĀVA 2007.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Lažas pag.”
  Ina Baiko 2005.g. BDD APIN NI “Zeme Kalkūnes pag.”
  SANDRA BAKMANE 2002.g. un 2006.g. BDD AP vīra IN NI “Māja, zeme, Staicele”
  MARUTA BALODE 2002.g. BDD APIN NI “Māja, Valka” un “Dzīvoklis, Valka’
  DAINA BALTĀ 2003.g. BDD APIN NI “Zeme, Ādaži”; 2004.g. “zeme, Limbaži”
  Lilita Bārbale 2003.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Jēkabpils”
  JŪLIJA BAUFALE 2007.g. BDD APIN NI “Dzīvokļa īpašums, Daugavpils”
  Alfs Baumanis 2002.g. BDD APIN NI ”Māja un zeme, Lapmežciema nov.”
  Ralfs Beitins 2005.g. BDD APIN NI ”garāža, Rīga” ; 2006.g.”Zeme, māja, Iecava”
  INESE BELICKA 2004.g. BDD AP vīraĪ N NI “Māja, Daudzeses pag.”
  Santa Bernharde 2005.g. BDD APIN NI “Zeme Stopiņi.” un “māja Stopiņi”
  Dagnija BĒRZIŅA 2003.g. BDD APIN NI ”Zeme, Stopiņi”; 2005.g. – ”Dzīvoklis, Rīga”
  ULDIS BĒRZIŅŠ 2007.G. BDD APIN NI “Zeme, Mārupe” un “Zemes, Mārupe”
  Anna Biksiniece 2005.g. BDD APIN NI “Namīpašums, Vērēmu pag.”
  OLITA BLŪMFELDE 2005.g. BDD APIN NI ”Zeme, Garkalnes nov.”
  LĪGA BLŪMIŅA 2004.g. BDD APIN NI ”Zeme, Engures pag.”
  Ingrida Bogdanova 2006.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Rīga”
  Tatjana Bormane 2003.g. BDD APIN NI”Dzīvoklis, Rīga”
  Helmuts Brasovs 2005.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Liepāja”
  SANDRA BREČA 2005.g. BDD APIN NI ”zeme būves, Veclaicene”
  ANDA BRĪZE 2007.g. BDD APIN AM” Ford Focus” (1999)
  RITA BRUCE 2006.g. BDD APIN NI ”Zeme, Tukums“; 2007.g.“garāža, Tukums”
  SKAIDRĪTE BUIVIDE 2003.g. BDD APIN NI” Zeme, Salas pag.”
  AGRIS BUKAVS 2002.g. BDD APIN NI ”Zeme, māja, Valmiera”
  BAIBA CAUNĪTE 2009.g. BDD APIN 2 gb.NI: “Aronas pag.” un “Zeme, Liezēres pag.”
  Ilze Celmiņa 2004.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Rīga”
  Andis Celms 2006.g. BDD APIN NI ”māja, Ozolnieku nov.”
  ILMA ČEPĀNE 2003.g. BDD APIN NI” meža zeme 3.5 ha, Jērcēnu pag.”
  Vladislavs Čeraps 2004.g. BDD APIN NI ”Dārzs, Kūkas” ; 2006.’Māja, zeme, Upmalas”
  VOLDEMĀRS ČIŽEVSKIS 2007.g. BDD APIN NI “Māja, Pušmucova” un “Zeme, Pušmucova”
  ULDIS DANGA 2002.g. BDD APIN AM 2002 VOLVO 850” (1993)
  DAIGA DANŠINA 2002.g. BDD APIN NI “Zeme, Jelgava”
  Jozs Dargis 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Liepāja”
  Sarmite Daukste 2005.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Jēkabpils”
  JĀNIS DIMPERS 2007.g. BDD APIN a/m “Opel Zafira” (2001)
  Vilis Donans 2003.g. BDD APIN NI ”Zeme, Ābeļu pag.”
  SANDRA DREIJA 2002.g. BDD APIN NI ”Zeme, Valkas pag.”
  ANŽELIKA DREKSLERE 2004.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis, Saldus”; 2009.g. „Dzīvoklis, Saldus”
  Elfa Driba 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Valmiera”
  ARNIS DUNDURS 2002.g. BDD APIN AM “WW BORA” (2000)
  PĒTERIS DZALBE 2003.g. BDD APIN AM “BMW 518, 1993”
  RENĀTE DZENIŅA 2006.g. BDD APIN NI „Zeme, Brocēni”
  IMANTS DZENIS 2009.g. BDD APIN AM “VOLVO S60″ (2001)
  LĪGA EGLĪTE 2003.g. BDD APIN NI ”Zeme, Rīga”; 2007.g. ”Telpa, Rīga”
  PĒTERIS EGLONS 2006.g. BDD AP valdījumā nonāk NI ”Dzīvoklis, Rēzekne”
  AINARS FELDMANIS 2003.g. BDD APIN NI ”Zeme, Laucienes pag.“
  JURIS FREIMANIS 2002.g. BDD APIN NI :”Zeme, Jūrmala” un “Telpa, Jūrmala”
  OSKARS GALANDERS 2004.g. BDD APIN NI “Zeme Rīga” un “Ēkas Rīga”
  BORISS GEIMANS 2006.g. BDD APIN AM “Vieglā automašīna Mazda 6” (2005)
  ZIGMANTS GENCS 2004.g. BDD APIN AM “RENAULT LAGUNA” (1999)
  SMAIDA GĻAZERE 2007.g. BDD APIN AM VW” (2000)
  DAINA GLINKA 2003.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Limbaži”
  SIMONA GMIREKA 2002.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis, Gulbene”
  MARIJA GOLDŠMITE 2006.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Rīga”
  RAMIRO GRANDĀNS 2003.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis, Jēkabpils”
  AIJA GRĀVE 2006.g. BDD AP vīram IN AM “2006, Renault” (2001)
  RAIMONDS GRĀVELSIŅŠ 2002.g. BDD APIN NI ”Garāža, Rīga”
  VALIJA GREBEŽNIECE 2002.g. pārdots nedeklarēts dzīvoklis par 3500 LVL
  ELITA GRIGOROVIČA 2006.g. BDD APIN NI ”garāža Dobele”,;2007.g. ”Zeme, Krimūnu pag.”
  GUNTA GRINBERGA 2006.g. BDD APIN NI ”Zeme, Novadnieku pag.”
  SANDRA GROZA 2007.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Rīga”
  ANDREJS GRŪBE 2002.g. BDD APIN AM “VW_POLO” (2000)
  PĀVELS GRUZIŅŠ 2004.g. BDD APIN “bezmarkas” a/m “2003”
  ANDRIS GUĻĀNS 2003.g. BDD APIN NI ”Zeme 1787m2, Jūrmala”
  BIRUTA HORUNA 2007.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Rīga”
  LĪGA IELEJA 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Jēkabpils”; 2005.g.”Zeme, Rite”
  MARUTA ILGAŽA 2003.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Valmiera”
  INĀRA JANĒVIČA 2004.g. BDD APIN NI ”māja, zeme Dagda“
  DACE JANSONE 2003.g. BDD APIN NI ”Zeme, Jūrmala”
  IRĪNA JANSONE 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Rīga”
  MAIJA JANSONE 2007.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis, Grobiņa”
  KĀRLIS JANSONS 2007.g. BDD APIN “bezmarkas” automašīna “2004” (2004)
  ILGVARS JAUNĢELŽE 2004.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Liepāja”
  ALVISS JĒKABSONS 2004.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Talsi”
  AIJA JERMACĀNE 2007.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Rēzekne”
  VALERIJANS JONIKĀNS 2005.g. BDD APIN NI ”Zeme, Lendžu pag.”
  RENARS JŪRMALIS 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Liepāja”
  VĒSMA KAKSTE 2005.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Jēkabpils”
  SIGNE KALNIŅA 2002.g. BDD APIN NI ”Zeme, Rīga”
  ADRIJA KASAKOVSKA 2004.g. BDD APIN NI ”Zeme, Smārdes pag.“
  BIRUTA ĶEIRE 2002.g. BDD APIN NI “Zeme, Nīcas pag.”
  AIVARS KEIŠS 2006.g. BDD APIN NI ”Māja; zeme, Baltinava.” 2007..- “dzīvoklis, Rīga”
  ULDIS ĶINIS 2006.g. BDD APIN NI ”māja, Kuldīga”
  INESE KIRŠTEINE 2004.g. BDD APIN NI “Zeme, Raiskuma pag.” un “Zeme, Cēsis”
  ASTRA KLAIŠE 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Liepāja”
  BAIBA KĻAVA 2002.g. BDD APIN NI “Namīpašums,zeme, Talsi” un “Zeme, Abava”
  ANNA KLIMOVIČA 2005.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Rēzekne”
  REGĪNA KNABE 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis”; 2005.g. -”māja“; 2006.g. – ”Dārzs”
  EDĪTE KNĒGERE 2004.g. BDD APIN NI ”Garāža, Valmieras pag.”
  ANNA KNODZE 2005.g. BDD APIN NI “GARĀŽA, Jēkabpils” un “GARĀŽA, Jēkabpils”
  JURIS KOKINS 2002.g. BDD APIN NI ”Mežs, Dvietes pag.”
  KRISTĪNE KONDERKO 2002.g. BDD APIN NI ”Zeme, Zaļenieki” ; 2003.g. ”Dzīvoklis, Jelgava”
  INDULIS KONOŠONOKS 2002.g. BDD APIN NI ”Māja, Strenči “
  RENĀTE KRASOVSKA 2007.g. BDD APIN NI “Zeme ar ēkām, Carnikava”
  DZINTRA KRAUKLE 2005.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Rīga”
  IVETA KRĒVICA 2003.g. BDD APIN AM “MAZDA 626”; 2007.g. -”Toyota Land Cruiser ”
  IVETA KROMĀNE 2008.g. B DD APIN NI” Zeme, Daugavpils”; 2009.g. ”Māja, D-pils’
  SANDRA KRŪMIŅA 2003.g. BDD APIN NI “Dzīvokļa īpašums, Rīga”
  VERONIKA KRŪMIŅA 2004.g. BDD APIN NI “Zeme, ēka, Salacgrīva”; 2008.g.”Zeme Jūrmalā”
  GUNTA KUSIŅA 2011.g. BDD APIN NI “dzīvoklis, Krāslava”
  GUNĀRS KŪTRIS 2007.g. BDD APIN NI ”Zeme zem dzīvokļa, Rīga”’
  GUNTARS KVESKA 2003.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis, Rīga”; 2007.g. “Dzīvoklis, Rīga”
  VITA LĀČPLĒSE 2004.g. BDD APIN NI “Zeme, būves, Šķeltova ”; 2007. ”Būves , D-pils”
  ARNIS LAPIŅŠ 2003.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Liepāja”
  MODRIS LAPIŅŠ 2003.g. BDD APIN NI “Garāža, Valmiera”
  INTA LAUKA 2003.g. BDD APIN NI ”Garāža, Aizkraukle”
  ALDIS LAVIŅŠ 2002.g. BDD APIN NI ”Zeme, Sējas nov.”
  ILZE LAZDIŅA 2002.g. BDD APIN “bezmarkas” AM (1990)”
  DAILIS LAZDIŅŠ 2003.g. BDD APIN NI “Garāža, Valmiera”
  ANDREJS LEPSE 2006.g. BDD APIN NI “Garāža Rīga”
  INGRĪDA LIEPA 2006.g. BDD APIN NI” Dzīvoklis, Rīga” ; 2008.g.”Māja, Valmiera”
  RINALDA LIEPIŅA 2005.g. BDD APIN NI ”Zeme, Aronas pag.”
  SANTA LINIŅA 2002.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis, Rīga”
  STAŅISLAVS LINKEVIČS 2007.g. BDD APIN NI” Garāža, Rēzekne”; 2004.g.” Zeme, Ozolaine”
  SKAIDRĪTE LODZIŅA 2006.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis, Rīga”
  SARMĪTE LUCAVA 2006.g. BDD APIN NI” Dzīvoklis Rīga”
  DIĀNA MAKAROVA 2011.g. BDD APIN NI: -3 gb.” zeme, Salaspils”
  TATJANA MAĻINOVSKA 2003.g. BDD APIN NI ”Garāža-koop. Ausma, Rēzekne”
  LOLITA MAROVSKA 2003.g. BDD APIN NI ”Zeme, dzīvojamā ēka, Valmiera”
  DIANA MAŠINA 2003.g. BDD APIN “bemarkas” automašīna (1996)
  JUDĪTE MAULIŅA 2004.g. BDD APIN NI ”Zemes gabals, Dārza māja, Jelgava”
  RASMA MEDNE 2006.g. BDD APIN NI ”Māja, Balvi”
  MĀRIS MEDNIS 2005.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Olaine”
  UNA MELAMEDA 2007.g. BDD APIN NI ”Jaunbūve, Rīga”; 2007.AM “Honda Civic” (2001)
  ALVIS MELBERGS 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Valmiera”
  LUDMILA MEŽALE 2006.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Rēzekne” un “Māja ar zemi, Ludza”
  LIDIJA MIČULE 2002.g. BDD APIN NI “Zeme, Preiļi”; 2005.g. Vald. – “Zeme, Rušona”
  RUDĪTE MIGLA 2008.g. BDD APIN NI” Dzīvoklis, Rīga”; 2006.g.”Garāža, Rīga”
  UNA MIHAILOVA 2006.g. BDD APIN “Volkswagen Golf Variant” (1996)
  AIJA MIĶELSONE 2006.g. BDD APIN NI ”Zeme “Katvaru pag.“
  IRĒNA MILLERE 2004.g. BDD APIN NI “1/2 domājamās daļas zeme un būve, Jūrmala”
  Muiznieks Janis 2002.g. BDD APIN NI ”Māja, zeme 1085 kv.m , Saulkrastos”
  VALDIS MUIŽNIEKS 2005.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Jēkabpils” un “Garāža, Jēkabpils”
  HELMUTS NAGLIS 2006.g. BDD APIN NI 2 gb/ ”zeme, Ķekava”
  MAIRA NARVILA 2005.g. BDD APIN NI “dzīvojamā māja, zeme Jelgava”
  ILGA NEIMANE 2003.g. BDD APIN NI ”māja Rīga”; kopīpašumā ar vīru
  ANDA NIEDOLA 2005.g. BDD APIN NI ”zemes īpašums, Ventspils”
  ANITA NUSBERGA 2003.g. BDD APIN NI ”Zeme, Saulkrasti”; 2005.g. “Zeme, Saulkrasti“
  PĒTERIS OPINCĀNS 2003.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Aizpute”
  ILZE OŠIŅA 2006.g. BDD APIN NI “Zeme Inčukalna nov.”
  ARVĪDS OZERSKIS 2004.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Daugavpils”
  INETA OZOLA 2004.g. BDD APIN AM “(1995)”; 2005.g. “Chevrolet” (2005);
  SANITA OZOLA 2005.g. BDD APIN NI ”zeme un ēkas Svētes pag.”
  GUNTA OZOLIŅA 2005.g. BDD APIN NI ”Zeme, Salaspils nov.”
  ANITA OZOLNIECE 2006.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Limbaži”
  ROZE PAEGLE 2005.g. BDD APIN NI ”māja, Kocēnu pag.”
  AGITA PAPULE 2005.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis, Cēsis”
  INGUNA PINNE 2003.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Valmiera”
  GUNTARS PLORIŅŠ 2009.g. BDD APIN NI” Zeme (0,06 ha), Burtnieku nov.”
  VALTERS POĶIS 2009.g. BDD APIN NI”Dzīvoklis, Rīga”
  IRĒNA POĻIKARPOVA 2002.g. BDD APIN NI ”zeme, Skultes pag.“
  AIJA POMERANCE 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Liepāja”
  OJĀRS PRIEDĪTIS 2004.g. BDD APIN NI ”Zeme Jelgavas raj.”
  MARIKA PUDULE-INDĀNE 2004.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Ventspils“
  EDUARDS PUPOVS 2005.g. BDD APIN NI ”zeme 0.22 ha, Engures pag.”
  IVETA PURIŅA 2005.g. BDD APIN NI ”NI, Alsviķu pag. “, 2006.g. ”Dzīvoklis, Alūksne”
  INGUNA RADZEVIČA 2003.g. BDD APIN NI “Nams un zeme, Rīga”
  HARIJS RAŠČEVSKIS 2006.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Rēzekne”
  IEVA REIKMANE 2006.g. BDD APIN NI “Zeme, Krimuldas pag.“
  SILVA REINHOLDE 2002.g. BDD APIN NI ” Ēkas, Liepāja” un “Zeme, Liepāja”
  GUNTA REZGORIŅA 2003.g. BDD APIN NI 2 gb. “Zeme”; 2005.g. ”Zeme.”; 2006.g.”māja, mežs”
  DACE RIEKSTIŅA 2006.g. BDD APIN a/m “MAZDA 323” (1996)
  LŪCIJA RIETA 2007.g. BDD APIN NI “Garāža, Kurmāles pag.”
  KASPARS RINČS 2002.g. BDD APIN NI “Māja, Rušona”, “Garāža”; 2004.g. “Zeme”
  NORMUNDS RIŅĶIS 2005.g. BDD APIN “bezmarkas” automašīna (2002)
  ILONA RUDZĪTE 2004.g. BDD APIN NI ”Zeme, Ventspils“
  SNIEDZE RŪJA 2002.g. BDD APIN NI ”Zeme, Cīrava”; 2004.g. ”Dzīvoklis, Liepāja”
  ILONA RŪĶE 2002.g. BDD APIN NI ”Zeme”; 2004.g. ”māja”; 2006.g-”Dzīvoklis, Rīga”
  IVETA SALAKA 2006.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis, Jelgava”
  NORMUNDS SALENIEKS 2003.g. BDD APIN NI ”Zeme, Kastuļinas pag.“
  SILVIJA SĒBRIŅA 2005.g. BDD APIN NI ”Zeme, Mētriena”; 2006.g. – ”Māja, Līgo pag.”
  ITA SEISUMA 2003.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Smiltene“
  MARIKA SENKĀNE 2003.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis Rīga”
  SOLVITA SĒRDIENE 2002.g. BDD APIN NI” Dzīvoklis, Liepāja”
  GUNĀRS SILIŅŠ 2002.g. BDD APIN NI “Ēkas; zeme (2 gb.), Rēzekne”
  JURIS SILIŅŠ 2005.g. BDD APIN NI ”Zeme un vasarnīca, Jelgava”
  ALLA ŠILOVA 2007.g. BDD APIN NIs ”Dzīvoklis, Rīga”
  AGRITA SĪMANE 2005.g. AP pārdod nedeklarētu NĪ par 31000,00 LVL
  DACE SKRAUPLE 2002.g. BDD APIN NI “Zeme (3 gb.), ēkas; 2004.g.”Zeme, Sesava”
  IRĒNA SKRULE 2003.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Rēzekne”
  DAGMĀRA SKUDRA 2006.g. BDD APIN NI “Zeme, Maltas pag.”
  INETA ŠKUTĀNE 2003.g. BDD APIN NI “Zeme Kombuļu pag.”
  AIGARS SNIEDZĪTIS 2003.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis” un “Dzīvoklis, Code”
  KĀRLIS STĀRASTS 2002.g. BDD APIN NI ”Jaunbūve, Grobiņas pag.”
  ANITA ŠTEINBERGA 2006.g. BDD APIN NI ”Zeme, Aizkraukles pag.”
  INĀRA ŠTEINERTE 2006.g. BDD APIN NI ”Dzīvojamā māja un zeme, Kuldīga”
  ELITA STELTE-AUZIŅA 2003. BDD APIN NI 2 gb – “Dz.”; 2005.”māja”; 2007. “Dz., Rīga”
  ELITA STIVRIŅA 2005.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Ķekavas pag.”
  INGA STIVRIŅA 2007.g. BDD APIN NI ”Mežs,zeme, Krāslavas nov.”
  ANDRIS STRAUTS 2002.g. BDD APIN NI ”1/2 mājas”; 2003.g. ”Dz.,Rēz.”; 2005.g. ”Zeme”
  ANTRA STRUPULE 2005.g. BDD APIN NI “Zeme un māja, Alūksne”
  JURIS STUKĀNS 2003.g. BDD APIN NI ”Ēka, Ludza”
  GUNTARS STŪRIS 2006.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Dobele”
  JĀNIS STŪRMANIS 2008.g. BDD APIN a/m “Mercedes Benz A 180” 2005
  DINA SUIPE 2005.g. BDD APIN NI “Zeme, Cēsis”
  INGUNA TABORE 2006.g. BDD APIN NI ”Māja” un “Zeme, Baltinava”
  JURIS TAUKULS 2005.g. BDD APIN NI “Zeme, Medumi” un “Zeme, Līksna”
  SKAIDRĪTE TEMĻAKOVA 2002.g. BDD APIN NI” Dzīvoklis, Rīga”
  INESE TRĒDE 2009.g. BDD APIN “MC, KAWASAKI, 2008”; 2007.-”Māja, Ozolnieki”
  DAINA TREIJA 2002.g. BDD APIN NI ”zeme, Garkalnes nov.” un “Dzīvoklis, Rīga”
  ĀRIJA ULASEVIČA 2003.g.BDD APIN 3 NI:” Dzīvoklis” ;“Zeme” un “Zeme ar būvi, Rīga”
  VINETA VAITEIKA 2003.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis, Liepāja”, kopīpašumā
  ILZE VALBAKA 2005.g. BDD APIN NI :”ēkas, zeme, Rojas pag.” un “Zeme, Roja”
  EDVĪNS VALBAKS 2004.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Jelgava”
  LINDA VĒBERE 2003.g. BDD APIN NI” Dzīvoklis, Liepāja”
  EDUARDS VEISS 2004.g. BDD AP sievas IN NI ”Lauku sēta”, 2007.g. – ”Zeme”
  DAGMĀRA VELIKA 2004.g.. BDD APIN NI “Zeme, Līksnas pag.”
  MĀRĪTE VESELE 2002.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis, Saldus”
  MAIJA VĒTRA 2006.g. BDD APIN NI “Zeme, Ikšķile”
  ALDIS VĪKSNE 2004.g. BDD APIN NI “Zeme, Ineši”; 2005.g. – “Zeme Sauka“
  SIGNE VILNE 2004.g. BDD APIN NI “Dzīvojamā māja, Tukums”
  DAIGA VILSONE 2006.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Rīga”
  LINDA VĪNKALNA 2005..g. BDD APIN NI” Mežs, Mālpils pag.”
  IEVA VIŠĶERE 2009.g. BDD APIN NI „Zeme un māja, Rīga”
  VIVITA VORONOVA 2002.g. BDD APIN NI “Garāža”; 2004. – “ēka ar zemi”, “Zeme, Rīga
  INĀRA ZABAROVSKA 2004.g. BDD APIN NI” Dārza māja ar zemi”, Carnikava”
  MĀRĪTE ZĀĢERE 2002.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis, Rīga”
  ZAIGA ZAICEVA 2006.g. BDD APIN NI” Dzīvoklis, Liepāja”
  SANITA ZAKREVSKA 2002.g. BDD APIN NI ”Garāža, Rīga”
  INTA ZAĻĀ 2002.g..BDD APIN NI “Māja, zeme, Rīga”
  INGA ZĀLĪTE 2006.g. BDD APIN NI “Zeme un 1 ēka, Kalsnavas pag.
  ILGA ZALUŽINSKA 2005.g. BDD APIN NI “Stāvvieta, Rīga”
  AIVA ZARIŅA 2002.g. BDD APIN NI” Zeme, Liezēres pag.”
  INĀRA ZARIŅA 2004.g. BDD APIN NI ”Ēkas, jaunbūve, Ķekavas pag.”
  ANDRIS ZAVIĻEISKIS 2005.g. BDD APIN NI ”Zeme, Ceraukstes pag.”
  ĀRIJA ŽDANOVA 2004.g. BDD APIN NI ”Dzīv, saimn., ēkas, zeme Valdgales pag.”
  ZELTĪTE ZDANOVIČA 2004.g. BDD APIN NI ”Zeme un ēkas, Dagda”
  INESE ZIEDIŅA 2004.g. BDD AP vīra IN NI ”Zeme”; 2006.- “Jaunbūve Svēte”
  JANA ZĪLE 2003.g. BDD APIN NI ”Vasarnīca, Ūdrīšu pag.”
  VALDA ZOMMERE 2005.g. BDD APIN NI ”Jaunbūve, Tukums”; 2007.”Zeme, Limbaži”

  Vārds, Uzvārds PROKURORI

  MADARS ĀBOMS 2004.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Dobele”
  INGRĪDA ANDERSONE 2006.g. BDD APIN NI ”1/2 zemes un mājas“
  Jeļena Artemjeva 2002.g.BDD APIN NI” Dzīvoklis Rēzekne”
  Ivonna Ašmane 2003.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Liepāja”
  MĀRTIŅŠ BEĶERS 2007.g. BDD APIN NI ”apbūves gabals Aizkraukle”
  Velta Belkovska 2004.g. BDD APIN NI ”Dz.Kr.sl.”; 2007.”Dz., J-pils”
  SERGEJS BERLINS 2006.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis” un ”Dzīvoklis, Rīga”
  ANTRA BĒRZIŅA 2004.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Ogre”
  JURIJS BESKO 2007.g..BDD APIN AM” Chrysler Voyager” (2003)
  PĒTERIS BIRIŅŠ 2002.g. BDD APIN NI ”Garāža Naujenes pag.”
  ALDA BITE 2004.g. BDD APIN NI ”Saimni. ēkas, Zentene”
  ANDA BRIEDE 2006.g. BDD APIN NI ”1/2 mājas, Cēsis”
  ANETE BUNDE 2003.g.BDD APIN NI „1/3 mājas
  LELDE BURVE 2004.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Ķegums”
  LIĀNA DADZĪTE 2002.g. BDD APIN NI ”Zeme, Bērze“
  EVIJA DAUGULE 2004.g. BDD APIN NI “Dz., garāža”, 2005.g. “zeme; būve”
  SIGITA DEIČMANE 2003.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis, Rīga” un “Dzīvoklis, Rīga”
  IMANTS DEĶERS 2004.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis Jēkabpils”
  OSKARS DIMPERS 2006.g. BDD APIN NI ”Zeme 2.2ha, Andrupenes pag.“
  GATIS DONIKS 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Kokneses pag.”
  ELITA DREIBLATHENA 2005.g. BDD APIN NI ”zeme,ēkas, Krustpils pag.”
  ATIS DZĒRVĒNS 2002.g. BDD APIN NI ”māja, Liepāja”
  AIVARS EGLE 2005.g. BDD APIN NI ”māja, zeme 596M2, Jelgava”
  ZINAĪDA EGLE 2005.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Jelgava”
  EVIJA FREIDENFELDE-SEDLENIECE 2007.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis Rīga”
  GATIS GAILIS 2005.g. BDD APIN NI “zeme un ēka)”
  NATAĻJA ISAJEVA 2004.g. BDD APIN NI “Dz., Rīga” ”Zeme, būve, D-pils”
  IVO IVANOVS 2005.g.BDD APIN “bezmarkas” AM “ (1997)
  KRISTAPS KALNIŅŠ 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Codes pag.”
  ĒRIKS KALNMEIERS 2004.g. BDD APIN NI Ēka, Jūrmala”,“Dzīvoklis, Rīga”
  AIVIJA KĀRKLIŅA 2004.g. BDD APIN NI ”Māja,zeme, Roja”
  INITA KOMARE 2005.g. BDD APIN NI ”Zeme, Bērzaune”; 2006.”Dz., V-p”
  AIVA KRASTA 2006.g. BDD APIN NI ”Zeme un dzīvoklis, Jūrmala”
  SOLVITA KRISTAPA 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Valmiera”
  ILVARS KUNIGS 2002.g. BDD APIN NI ”Māja; 2004.”Zeme, Jelgava”
  ALLA LATIŠKEVIČA 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Balvi”
  DAINIS MĀLMANIS 2005.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Rīga”
  ZINTA MEIJA 2003.g. BDD APIN NI “Dz., z., māja, Dund.”; 2004.”Z., Rg.”
  LIĀNA MILLERE 2007.g.BDD APIN NI “Vasarnīca, Latvija, Kalkūnes pag.”
  ELVIS NELMA 2004.g. BDD APIN NI ”Māja, Ventspils“
  ROBERTS OZOLIŅŠ 2008.g.BDD APIN aAM “Audi 4” (2004)
  ANDRIS PAURA 2003.g. BDD APIN NI “mežs, Rušona” un “mežs, Preiļi”
  JURIS PĒDA 2002.g. BDD APIN NI ”Zeme un māja, Padure
  NAURIS PINKOVSKIS 2007.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Ventspils”
  ALDIS PUNDURS 2003.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis, Rīga”
  ARMĪNS REINIS 2006. BDD APIN AM “Opel Vectra” (200)
  KRISTĪNE REPŠA-KONDRATJEVA 2002.g. BDD APIN NI ”Mežs”; 2005. ”Zeme”; 2007.”Zeme”
  Sandra RUDZĪTE 2004.g. BDD APIN NI “‘Māja un Zeme, Mazsalaca”
  IEVA SALAHOVA 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Aizkraukle”
  BORISS SANDLERS 2002.g.BDD APIN NI” Dzīvoklis, Latvija, Cēsis”
  VILHELMS SAUSIŅŠ 2002.g. BDD APIN NI ”Māja un z. Rugāji.”; 2006. ”Dz., Rg.”
  DACE SIKSNA 2005.g.BDD APIN NI” Dzīvoklis, Latvija, Liepāja”
  SIGNE SILANŽA 2005.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Valmiera”
  KRISTĪNA SĪLE 2003.g. BDD APIN “bezmarkas” AM (1992)”
  ANDO SKALBE 2004.g.BDD APIN “bezmarkas”AM (1993)”
  RENĀRS SLADZEVSKIS 2003.g. BDD APIN NI”Zeme, Pasienes pag.”
  INGŪNA ŠNEPSTE 2002.g. BDD APIN NI ”Dz., Jūrm.”; 3 gb. “Z.”; “Z., māja”
  VIJA ŠŅEPSTE 2003.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Daugavpils”
  JURIS SŪRUMS 2003.g. BDD APIN NI ”Zeme”; 2005.”Māja,zeme”
  VILNIS ULMIS 2006.g. BDD APIN NI ”Zeme ar dārza māju, Ogre”
  ARTA VANAGA 2004.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Lēdmanes pag.”
  LIGITA VEHI 2002.g.AP vīra IN BDD ”Zeme Valka”
  LĀSMA ZEBULIŅA 2005.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Rīga”
  MONVĪDS ZELČS 2002.g. BDD APIN AM (1994); 2006.”Toyota” (1999)
  ILZE ZNOTIŅA 2002.g. BDD APIN NI ”Namīpašums1/4 daļa, Rīga”
  EVA ZVIEDRE 2003.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Jūrmala”

  Vārds, Uzvārds KNAB

  AGNESE INDRIKSONE 2007.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis, Rīga”; 2006. AM “Passat, 2003”
  Ruslans Balakleiskis 2002.g. BDD APIN NI ”Vasarnīca”; 2005. “Zeme, Naujena”
  ILONA BALTVILKA 2006.g. BDD APIN NI “Zeme , Ķekavas pag.”
  Jānis Bautris 2002.g. BDD APIN AM” Ford Orion” (1991)
  LINDA BĒRZIŅA 2003.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Rīgā”
  ĢIRTS BĒRZIŅŠ 2007.g. AP par 16 927 LVL pardevusi nedeklarētu NI
  ANTRA BITMETA 2002.g. BDD APIN NI “zeme, Rīga un Jūrm.”; 2006.”zeme, Rīga”
  Signe Bole 2002.g. BDD APIN NI “Dzīv., garāža”; 2003.“z., mežs, māja, Ādaži
  INGRIDA CELMA AP vīram 2006.g.BDD APIN NI “Māja Ozolnieku nov.”
  Dace Dubova 2005.g. BDD APIN NI” Zeme, , Raunas pag.”
  RIMANTS KUZMA 2004.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Olaine”
  Rita Levane 2006.g. BDD APIN NI” Dzīvoklis, Stopiņi”; „Dārza māja. Olaine”
  Gaļina Osipova 2004.g. BDD APIN NI” Dzīvoklis, Rīga”
  Kārlis Ragže 2008.g. BDD APIN NI” nepabeigta ēka, Ķekavas pag.”
  Dina Spūle 2006.g. BDD APIN AM ’Mercedes Benz” (2002)
  JAROSLAVS STREĻČENOKS 2006.g. BDD APIN NI”Z., Oz.”; „Z.,Čornaja”; 2008.”Z., Jaunsāti”
  Raivis Šadroviks 2004.g. BDD APIN AM AUDI A6(1995); 2005.”Zeme, Rikava’
  LIENĪTE ŠIKORE 2006.g. BDD APIN NI ”Māja, Rīga”
  ALVIS VILKS 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Rīga”
  Ilona Kikuste 2006.g. BDD APIN NI” Dzīvoklis. Rīga” ;”Vasarnīca, Carnikava”
  Diāna Kurpniece 2008.g. BDD APIN NI „jaunbūve, Ķekavas pag.”
  ANITA RINGO 2002.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis, Ropažu nov.”

 12. korupcija saka:

  VID strādājošo (2012.04.) amatpersonu nedeklarētie īpašuma iegādes darījumi

  Abariņa Egija 2006.g. BDD APIN NI ” Dzīvoklis, Ogre”
  Ābelskalne Zeltīte 2002.g. BDD APIN 2 gb. NI „Zeme”; 2005.g. – „Jaunbūves, Jaunmārupe”
  ĀBELSKALNS Artis 2002.BDD APIN NI “Zeme, Cēre”; 2002. – “Zeme Tirza”; 2006. – “zeme, Smiltenē”
  Ābola Sandra 2005.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Rīgā”
  Āboliņa Sarmīte 2005.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Rīgā”
  ĀBOLIŅŠ ANDRIS 2001.g.BDD APIN NI” Dzīvoklis, Valmiera”; 2007.g – ” Garāža, Valmiera”
  Āboltiņa Iluta 2007.g. BDD APIN AM „AUDI A3”
  Adamoviča Jeļena 2004.g. BDD APIN NI ” Garāža, Rīga”
  Ādamsons Arvīds 2003.g. saņēmis naudu (31,5 tukst.LVL) par darījumu, kurā pārdots nedeklarēts NI
  Ādmine Sindija 2007.g. BDD APIN AM “Mazda 626”
  AFANASJEVA DZIDRA 2002.g.BDD APIN NI” Dzīvoklis, Ludza”un „Zeme, Ludza”
  Agafonova ŽANNA 2005.g. BDD APIN „bezmarkas” AM
  Agafonovs Jurijs 2006.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Daugavpils”
  Aglenieks Einaars 2008.g. BDD APIN AM “Renault Megana”
  Agule Irēna 2002.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Rēzeknē”
  AIŠPURE INETA 2003.g. BDD APIN 2GB NI ”Zemes gabals, Jelgava” un „Dzīvojamā māja, Jelgava”
  AIŠPURS ALDIS 2006.g. BDD APIN NI ”Zeme, Ķekavas pag.”
  LUDMILA AKIMOVA 2002.g. BDD APIN NI “Māja ar zem, Jelgava”
  Aksjonova Janīna 2007.g. BDD APIN NI “dzīvoklis Ogrē”
  Akula Andrejs 2004.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis, Daugavpils”; 2006.g. – “Dzīvoklis, Daugavpils”
  ALEKSĀNS AIVARS 2003.g. BDD APIN NI „Zeme” un „Namīpašums” CiblA
  ALKSNE KRISTĪNE 2003.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis, Liepāja”; 2006.g. – „māja,zeme, Grobiņa”.
  Alksnīte Kristīne 2002.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis, Valmiera”
  DIANA ALSEIKA 2007.g. BDD APIN AM „BMW 318” (1995)
  Ančupāne Janīna 2006.g. BDD APIN NI” māja ar zeme, , LendžI”; 2002.g. – “Dzīvoklis, Rīga”
  ANDERSONE Zeltīte 2005.g BDD APIN.NI ” Zeme, ēkas”; „Dzīvoklis”;”garāža”; „Zeme Jaunauce”
  ANDŽĀNE IngaVID 2006.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Salaspils”
  Anspoka Inta 2007.g. BDD APIN NI „Dzīvokļa īpašums, Sutru pag.”
  Antonova Zita 2007.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Rēzeknē”
  Antonovs Aleksandrs 2002.g. BDD APIN NI“Saimniecības ēkas Subatē”; 2003.g. – “Mežs Subatē”
  APERMANIS ARTIS 2006.g. BDD APIN am” OPEL VECTRA CARAVAN „(1997)
  APINE INĀRA 2002.g. BDD APIN NI” dārza māja”, Ceraukstes pag.”
  APSĪTE DINA 2007.g. BDD APIN AM “VW Golf”(2001); 2008.g. BDD APIN AM „Volvo S60” (2002)
  APSĪTE EDĪTE 2008.g.BDD APIN AM „VW Golf” (1998)
  Arāja Sigita 2004.g. BDD APIN NI “dzīvoklis Liepājā”
  ARELE BEATRISE 2003.g. BDD APIN NI” Māja, Rīga”
  Āriņa Laima 2004.g. BDD APIN NI “1/2mājas” un “26,0 ha zemes gabals,” Tērvetes pag.
  Astahova Sandra 2005.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Rīgā”
  Astratova Vera 2005.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Rīga”
  Aukštāre Ilze 2007.g. BDD APIN NI ”Zemes īpašums Rēzeknes rajonā”
  Ausmanis Juris 2007.g. BDD APIN AM ”Hyundai Getz” (2006)
  Avina Natālija 2003.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Saldū”
  AVOTIŅA Anna 2007.g. BDD APIN NI” Dzīvoklis 1/2 daļa, Jēkabpils”
  AVOTIŅŠ EINĀRS 2004.g. BDD APIN 4 NI: “Zeme, mežs GrāverI; ‘Dz. Dagda” UN 2gb. „Dzīvoklis” Rīga
  ĀZERS Juris 2003. BDD APIN NI ”Dzīvoklis”, „Garāža” (Rīga); 2006.- “Zeme, Rīga”, AM”Subaru”
  Babahina Ilona 2004.g. BDD APIN NI „Apbūves gabals, Ābeļu pag.”
  BABIČA Vineta 2007.g. BDDD APIN NI ”Dzīvoklis, Ogre”
  Babre Aelita 2005.g. BDD APIN NI “Būve Balvos”
  Bādere Baiba 2002.g. BDD APIN NI ” Dzīvoklis, Ventspils”
  Baiko Irēna 2007.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Ogrē”
  Bajarune Marita 2008.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis; Rīga”
  Balcare Silvija 2002.g. BDD APIN NI “Zeme StabulniekI”; 2003.g. – AM “Chrysler Grand Voyager”
  Balode Ilona 2002.g. BDD APIN NI „1/3 dzīvojamā ēka Jūrmalā”; 2003.g. – ”Zeme, Bikstu pag.”
  Baranova Jeļena 2005.g. BDD APIN AM “Mazda 323
  Baranova Maija 2007.g. BDD APIN NI „dzīvoklis (Rīga), Kurzemes rajons”
  BĀRBALE INESE 2005.g. BDD APIIN „bezmarkas” AM
  BARČA INGA 2004.g. BDD APIN NI ”Zemes īpaš. Ūdrīšu pag”; 2007.g. -” Vasarnīca Krāslavas raj.”
  BARIŠNIKOVS ANDREJS 2002.g. BDD APIN NI ”Garāža GKS ,,VOLGA””, Rēzekne”
  BARKĀNE ILONA 2002.g. BDD APIN NI „Zeme D-pils”; „Namīpašums Daugavpilī” UN 2gb. „Zeme D-pils”
  Basenko Ludmila 2004.g. BDD APIN NI “Vasarnica Carnikavas nov.”
  BAŠKO DZINTRA 2003.g. BDD APIN NI ”Lauku sēta, Kubuļu pag.”; un „bezmarkas” am
  Batarags Valdis 2002.g.BDD APIN NI” Ezera daļa, Krāslavas pag.” Un „Zeme Kombuļu pag”
  BAUŠENIECE GINTA 2005.g. BDD APIN NI ”Māja, Liepāja”
  Beinaroviča Jeļena 2004.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Daugavpilī”
  BEITĀNS ANATOLIJS 2002.g. BDD APIN NI” Garāža, Ūdrīšu pag.”
  BEITĀNS GUNDARS 2002.g. BDD APIN NI „Vasarnīca , Rīga”
  BEĻIKOVA ALEKSANDRA 2007.g. BDD APIN AM „Audi A3”
  BEŅISLAVSKIS Ilgonis 2002.g. BDD APIN NI „Zeme, Nīca”; 2006.g. – „zeme, Nīcas” un „Dzīvoklis Liepājā”
  Berga Aija 2005.g. BDD APIN NI “dzīvoklis, Brocēnu l.t.”
  BERĶE ANITA 2003.g. BDD APIN NI „Zeme 0,06 ha un dārza māja, Ķekava” un „Dzīvoklis, Ķekava”
  Bernaane Ineta 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Rīga”
  BERNĀNS ALVIS 2004.g. BDD APIN NI” dzīvoklis, Rīga”
  BĒRTULSONE IVETA 2002.g. BDD APIN NI ”Zemes gabals ar dzīv.ēku un 2 saimn.ēkām Rīga”
  Bērziņa Agnija 2005.g. BDD APIN NI” Dzīvoklis, Jēkabpils’
  BĒRZIŅA ANITA 2003.g. BDD APIN NI 1/2 ” Namīpašums, Garkalne” un “Zeme, Garkalne”
  BĒRZIŅA Ausma 2005.g. BDD APIN „bezmarkas” traktors (1998)
  BĒRZIŅA Dace 2007.g. BDD APIN NI ”Zeme, Ādažu nov.”
  BĒRZIŅA DAIGA 2008.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis Sarkanmuižas dambī, Ventspilī”
  BĒRZIŅA Ilona 2006.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Bauskā”
  Bērziņa Vanda 2003.g. BDD APIN NI “mežs”; 2006.g. BDD APIN NI “dzīvoklis, Skaistkalnes pag.”
  BĒRZIŅŠ DZINTARS 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Rīga”
  BĒRZIŅŠ Guntis 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Rīga”
  BĒRZUPE DAIGA 2008.g. BDD APIN NI” Dzīvoklis, Rīga”
  BICĀNE IRĒNA 2006.g. BDD APIN NI „Zeme, Maļinovas pag.”
  Bierands Gaidis 2002.g. BDD APIN NI ”Māja, Talsi”
  Birkava Indra 2006.g. BDD APIN AM ”Mazda 626”
  BISENIECE INGRĪDA 2003.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Gulbene”
  BISENIEKS EDGARS 2009.g. AP sanem noguldijuma procentus no nedeklaretiem noguldijumiem
  BITĀNE STAŅISLAVA 2007.g. BDD APIN NI” Ģimenes dārzs, Auru pagasts”
  Bite Ildze 2006.g. BDD APIN NI „dzīvoklis Olainē” un AM “Subaru Legacy”
  Biteniece Ineta 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis ar saimn.ēkām, Pilskalnes pag.”
  BIVĀLOVA EVA 2005.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis, Valmiera”
  Blaževiča Jeļena 2002.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Daugavpilī” un otrs “Dzīvklis Daugavpilī”
  BLEIERE DIĀNA 2008.g.Saimnieciski ienemumi 2500 LVL no nedekalreta ipasuma izmantosanas
  Blūma Juta 2005.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Liepājā”
  Blumberga Agrita 2003.g. BDD APIN AM Opel Astra; 2005.g. – “zeme un ēkas Īvandes pagastā”
  BĻODNIEKS AGRIS 2004.g.BDD APIN NI ”Zeme, Salas pag.”
  BOČKA-BOČKINA JOLANTA 2003.g. BDD APIN NI” Dzīvoklis, Rīga”; 2009.g.BDD APIN NI” Dzīvoklis, Rīga”
  Bodža Aija 2008.g. BDD APIN I” Dārza māja ar zemi, Ventspils”
  Bogdanova Jolanta 2005.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Rīgā”
  Bogdanova Kristīne 2004.g. BDD APIN NI “Zeme, Maltas pag.”
  Bogomola Ilona 2005. BDD APIN NI „Dz.” un „Z.”; 2006. – „Jaunbūve”; 2007.- „Mj.” (visi-Rīgā)
  BOLDĀNS LEONARDS 2003.g. BDD APIN NI ”Zeme 14 ha, Salnavas pag.”
  BOĻŠAKOVA DINA 2003.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Dobele”; 2006.g.- „Dzīvoklis, Dobele”
  BORSKA ĒRIKA 2004.g. BDD APIN NI ”Zeme, Līksna”, „Zeme, Vabole” un “Dzīvoklis, D-pils”
  BORZIHA Olga 2006.g. BDD APIN NI” Dzīvoklis, Rīga”
  Brahmanis Ints 2002.g. BDD APIN NI „Zeme Krimūnu pag.”
  Brakovska Santa 2005.g. BDD APIN NI”J aunbūve, Tukums”
  Brante Daira 2007.g. BDD APIN NI ”Viendzīvokļa māja un zeme, Liepājas raj.”
  BRAZEVIČS PĀVELS 2006.g. BDD APIN Traktors T-25 (97)
  BREŽINSKA BAIBA 2008.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Talsi”
  BRIŅĶIS Zigurds 2002.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Bauskā
  Briņķe Juta 2004.g. BDD APIN AM “Nissan Micra”
  Broka Gunita 2004.g. BDD APIN NI ”Zeme Priekuļu pag.”
  BROKĀNE INETA 2003.g. ”Māja, Jūrmala”
  BROKĀNE Veronika 2002.g.BDD APIN NI „Dzīvoklis, Ozolnieku pag.”
  Brutāne Silvija 2003.g. BDD APIN NI “dzīvoklis Rīgā”
  BRŪVERE Sarmite 2002.g. BDD APIN NI” Zeme, Jēkabpil”
  Bukovska Janīna 2003.g. BDD APIN NI “Jaunbūve-pirts, Grišķānu pag”
  Buliņa Marija 2003.g. BDD APIN NI ”Zeme, Balvu pag.”; 2006.g.- „Garāža Balvos”
  Bunka RENATA 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Liepāja”
  Bunkus Kaspars 2004.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Rīgā”
  Burova Tatjana 2003.BDD APIN NI “Dz.Rēzeknē”; 2005.-“Z., Mākoņkalns”; “Z.,Mj.,Ozolaine”
  Burve Elita 2004. BDD APIN NI ”Zeme, Vērgales pag.”; 2006.g.- ”Dzīvoklis, Jelgava”
  BUTKĀNS JEVGEŅIJS 2004.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Rīgā”
  CAUNE ILONA 2003.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Madonā”
  CAUNE Sigita 2003.g. BDD APIN NI “māja Lielvārdē”
  CEINE DINA 2002.g.BDD APIN NI” Dzīvoklis, Liepāja”
  CELMA LĀSMA 2008.g.BDD APIN NI” Dzīvokļa īpašums, Ventspils”
  Celma Viola 2007.g. BDD APIN AM ”Mazda 323″
  CEPLĪTE Anda 2006.g. BDD APIN NI ” Zeme, Vecsaules pag.”
  CIEMA INGRĪDA 2005.BDD APIN NI :”Z.” un „Garāža, V-pils”; 2006.-AM ”Chevrolet”
  Circene Santa 2003.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Liepājā”; 2006.g.- “Dzīvoklis Mārupē’
  CIRSE INUTA 2008.g.BDD APIN NI” Dzīvoklis, Latgales priekšpilsēta
  CĪRULE Olga 2003.g.BDD APIN NI „Dzīvoklis Jūrmala”
  CĪRULIS ĒVALDS 2007.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Vidzemes priekšpilsēta”
  CVEIGELE DIĀNA 2005.g. BDD APIN NI” Garāža, Rīga”
  CVETKOVA DZIDRA 2003.g.BDD APIN NI” Dzīvoklis, Rēzekne’
  ČAMA IEVA 2005.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Rīgā”
  ČERŅECKIS KASPARS 2008.g.BDD APIN NI”Mj., Rīgas raj.”; 2002.g.BDD APIN NI” Dz., Rīga”
  ČERŅecova Olga 2003.BDD APIN NI „Dz.”Rēzekne” „DZ.”Rēzekne”; 2004.- „Zeme, Ozolaine”
  ČIPATE Ilona 2006.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Rīgā”
  ANASTASIJA ČIŽEVSKA 2002.g. BDD APIN NI ”Dz., D-pils”; ”ZemeI „Māja, KalniešI”;2004.- „Dz.Rīgā”
  DAILIDOVIČS ARVĪDS 2004.g. BDD APIN NI “Zeme, Laidze”; 2006. – “Garāža, Talsi”
  Damberga Dzintra 2004.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Jelgava”; 2006.g. – ”jaunbūve, Jelgava”
  Damberga Mairita 2004.g. BDD APIN NI „Zemes gabals, Mārupe”; 2006.g. – ”Jaunbūve, Mārupe”
  DAŠKEVIČA Ina 2003. BDD APIN AM „Mazda”; 2006.g. – „Dzīvoklis, Īslīce”; 2007.-AM „TOYOTA”
  Daukšte-Saleniece Solvita 2007.g. BDD APIN NI “Māja un zeme, Nautrēnu pag.”
  Dedumete Ritma 2004.g. BDD APIN NI „Zeme, Skultes pag.” un “Zeme, Skultes pag.”
  Dikarkina Skaidrīte 2003.g. BDD APIN NI “Vasarnīca un zeme, Kalkūnes pag.”
  Dilba Silvija 2003.BDD APIN NI “Gateris”; 2004.- “zeme Priekuļi.”; 2006.g.- AM “Subaru”
  DINERŠTEINA ELVĪRA 2006.g. BDD APIN QM “Ford Mondeo”
  Dolotovs RENĀRS 2009.g. BDD AP sievas IN NUI” dzīvoklis, Dobele”
  DOROPOĻSKIS JĀZEPS 2002.g. BDD APIN NI “Zeme Lendžu pag.” un “Mežs Lendžu pag.”.
  DRAŠKA Leonards 2005.g. BDD APIN „bezmarkas” automašīna
  Draveniece Gita 2007.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis Limbaži”
  Draviņa Ieva 2002.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Rīgā”
  DREGIŠA Dzidra 2002.g. BDD APIN NI ”Zeme, Skaistas pag.”
  Dreimane NATĀLIJA 2002.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Limbažos”; 2003.g. – „Zeme, Limbažu pag.”
  Drele Lilita 2002.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Daugavpilī”
  Drozds Imants 2002.g. BDD APIN NI „Garāža Ludzā”
  ANATOLIJS DRUSS 2004.g. BDD APIN NI” Dzīvoklis, kooperatīvs “Lokomotīve”, Daugavpils”
  Dunajevs Jurģis 2003.. BDD APIN AM;; 2006. AM “Dodge”; 2007. “treileris Safari”
  DZALBS ARVĪDS 2006.g. BDD APIN NI” Zeme, Aulejas pag.” un “Māja, Aulejas pag.”
  DZĒRVE INETA 2004.g. BDD APIN NI ”Zeme, Cēsis”
  EDŽIŅŠ GUNDARS 2007.g. BDD APIN AM „Ford Fiesta” (2006)
  Egliite Ira 2003.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Jelgavā”; 2005.-BDD APIN NI „Māja Jelgavā”
  Ekmane Vita 2006.g. BDD APIN NI:”Dzīvoklis, 3/4 DD” un „Dzīvoklis, 1/4 DD, Cenu pag.”
  Engere Ramona 2002.g. BDD APIN NI ”Māja, zeme, Valka”
  Ervalde RutaVID 2005.g. BDD APIN NI “Zeme 2007 kv.m., Ogrē”
  Fedotova Marija 2007.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis Preiļos”
  FELDMANIS Gatis 2004.g. BDD APIN AM „BMW 316”
  Fogta Evita 2005.g. BDD APIN “bezmarkas” AM
  Freidenfelds Ziedonis 2005.g.BDD APIN NI” Zeme”; 2004.- Zeme ar mežu Užavas pag.”
  Freimane Evita_1 2007.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Rīgā”
  Freimane Evita_2 2005.g. BDD AP vīram IN NI “Zeme Ceraukstes pag.” un “Zeme Bauskā”
  Freimane Lilija 2004.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis Jēkabpilī”; 2007.- „Dzīvoklis Rīgā”
  FREIMANIS EDVĪNS 2007.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Ogre”
  FRĪDENBERGA LĀSMA 2002.g, BDD APIN “bezmarkas”AM”
  GABRANOVS DZINTARS 2003.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Daugavpils”
  SOLVITA GAILĀNE 2003.g. BDD APIN NI ”Zeme, Balvi”
  GAILE ANDA 2006.g. BDD APIN AM” SAAB 9”
  Gaile Rudīte 2003.g. BDD APIN NI “Ēka un zeme, Viļķene”
  GAILIŠA Ginta 2008.g. BDD AP viram IN NI” Dzīvokļa īpašums, Blontu pag.”
  GAILUMA EDĪTE 2004.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Jēkabpils”
  Garokalna Aiga 2004.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Kuldīgā”
  GASIŅA INGRĪDA 2008.g. BDD APIN AM” VW Bora”
  GASPAŽIŅA ANDRA 2003.g. BDD APIN NI” Dzīvoklis, Saldus’
  Gavars Staņislavs 2002.g. BDD APIN NI “Māja”;”Ēka”; 2004.”Mežs”; 2005.sievai “Zemes, Aglona”
  GUNITA GECA 2007.g. BDD APIN NI” zemes īpašums, Valmiera”
  GEIBA ĒRIKS 2004.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Krāslavas pag.”; 2006.g.- ”Dzīvoklis, Rīga”
  Geita ZaigaVID 2002.g. BDD APIN NI „Z., Rīga”; „Māja Rīga”; 3 GB. „Z, Jūrm.”; „Māja, Jūrm.”
  Ginters Armands 2004.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis Liepājā”; 2007.- AM “Ford Galaxy”
  Gorovaja Silvija 2003.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Saldū”; 2005.g. BDD APIN NI “Dārzs Saldū”
  Grabovska MĀRA 2004.g. BDD APIN NI “Zeme, Medzes pag.”
  GREDZENA GITA 2003.g. BDD APIN NI ”Namīpašums, Cēsis” un „Zeme, Cēsis”
  Greiere Sintija 2002.g. BDD APIN AM; 2005.-“Dzīvoklis Liepājā”; 2006.-AM “Opel Astra”
  Greize Lolita 2007.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis, Cēsis”
  Gridčina Ruta 2002.g. BDD APIN NI ”Garāža, Rīga”
  GRIGA NELLIJA 2005.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Preiļos”
  GROCE ŅINA 2003.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Rēzeknē”
  Grunte Laila 2002.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Tukumā”
  Gruntmane Lilija 2002.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Daugavpilī” un „Dzīvoklis, Nīcgalē”
  Gruzniņa Santa 2007.g. BDD APIN NI “Zeme Jēkabpilī”
  Harina Helēna 2004.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Daugavpilī”
  Helde Zaiga 2008.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Ventspils”
  Igovens Vitaalijs 2003.g. BDD APIN NI ”Zeme, Pildas pag.”
  IKAUNIECE DINA 2008.g. BDD APIN AM „Honda Civic”
  Ilatovska Galina 2006.g. BDD APIN NI ”Māja, Rēzekne”; 2007.g. – ”Zeme, Rēzekne”
  INDĀNS Miks 2002.g. BDD APIN NI ”Privātīpašums, Rīga”
  INĶĒNA ANTRA 2008.g. BDD APIN NI”Dzīvoklis, Madonas raj.”
  ĪVULE-HMEĻŅIKA ILGA 2008.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis, Ludza”
  ĪZAKA GUNDEGA 2007.g. BDD APIN NI” dzīvoklis, Salaspils”
  Jakovļeva Helēna 2003.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Rēzekne”; 2006.-”Zeme, GriškānI”
  JAKOVĻEVA ŅINA 2007.g. BDD APIN NI ”MĀJA, Rīga” un „DZĪVOKLIS, Rīgas raj.”
  Jansons Raitis 2002.g. BDD APIN NI ”Zeme, Ainaži”, 2003.g. – ”Māja, Saulkrasti”
  Januškeviča Sarma 2002.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Valmierā”
  Jepifanova Zinaiida 2007.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis, Ambeļu pag”
  JOŅINA Aelita 2002.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Daugavpilī”
  Jurčs Arnolds 2002.g. BDD APIN NI “”Mežs”; 2003.-“Mežs”; 2005.-“Z.,Verēmi”
  Jurkeviča Janīna 2004.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Daugavpilī”
  Kaina Antra 2006.g. BDD APIN AM ”Opel Astra” (2004)
  Kalnbunde Velta 2006.g. BDD APIN NI ”Zeme, Ciblas nov.”
  Kalninja Benita 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Ķekavas pag”
  Kalnina Dagnija 2005.g. BDD APIN NI ”Zeme, Dobele”
  Kalniņa Jana 2002.g. par 23 000 USD pārdots nedeklarēts dzīvoklis
  KALNIŅA Lita 2005.g. BDD APIN NI s “garāža un zeme zem garāžas Ventspilī”
  Kalvāne Valda 2006.g. BDD APIN NI “māja, Zaņas pag.”
  Kaminskis Dailis 2005.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Kuldīga”
  KAMINSKIS MĀRIS 2004.g. BDD APIN NI” Dzīvoklis, Saldus; 2008.g. – “Dzīvoklis, Rīga”
  KAŅEPS ĢIRTS 2004.g. BDD APIN NI ”Zeme, viena dzīvokļa māja, palīgēkas, Rīga”
  KAUPERS EDVĪNS 2008.g. APIN NI „Garāža, Rēzekne”
  KEIRĀNE AGITA 2002.g. BDD APIN NI „dzīvoklis Rīgā”
  Kijoneks JURĢIS 2007.g. BDD APIN NI” Dzīvoklis, Rīga”, 2002.g. BDD APIN “bezmarkas” AM
  KIRMUŠKA JANA 2002.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Ainažos”
  KISEĻOVA LANA 2007.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Daugavpilī”
  KIVKUCĀNS Rodrigo 2007.g. BDD APIN NI ”Zeme, Vīksnas pag.”
  KLEINHOFS-PRŪSIS ARTIS 2003.g. BDD AP atsavina NI „Dzīvoklis, Liepāja”
  KOLBERGS EMĪLS 2003.g. BDD APIN ”bezmarkas” AM
  Koņečnija Solveiga 2004.g. BDD APIN NI “Zeme ar mežu, Preiļu pag”
  KOVŠELE ŅINA 2005.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Ludza”
  Kozlovskis Rolands 2006.g. BDD APIN AM „Audi”
  KrasnobajsVladislavs 2002.g. BDD APIN NI “Zeme Maltas pag.”
  KRASOVSKIS Raitis 2002.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis, Skrīveru pag.”
  KRASTIŅA PĀRSLA 2003.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Valmierā”; 2004.g.- AM; 2006.g. – „Garāža”
  KRAVALE ŅINA 2005.g. BDD APIN „bezmarkas” AM
  KRĒGERE INA 2008.g. BDD „privatizets” dzivoklis VentspilĪ
  KRIVĀNS Lauris 2003.g. BDD APIN “bezmarkas” AM
  Krumpāns Aleksandrs 2003.g. BDD APIN NI “Ēkas, eme,dzīvoklis Krsl”; 2005.- “Māja, zeme, Kaln.”
  KRUMPĀNE Alla 2002.g. BDD APIN NI “Zeme”; 2003.-“Dzīvoklis, Māja, ēkas Krāslavā”,”Zeme”
  KUPČA LITA 2003.g. BDD APIN AM “Ford Maverick”
  KUPRIŠA JANA 2003.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Ogrē”
  Kuzmina Tamāra 2003.g. BDD APIN NI “‘dzīvoklis Ludzā”; 2004.g..-”Dzīvoklis, Rīga”
  KUZŅECOVA Viktorija 2007.g BDD APIN NI „Garāžas bokss, Vidzemes pr-pilsētā”
  ĶEIRIS KRISTAPS, 2002.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Liepājā”
  Ķelps Zintis 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Rīga”
  LĀCIS VILIS 2004.g. BDD APIN NI” Zeme, mežs, Sutru pag.”
  LADIGA ASTRĪDA 2004.g. BDD APIN „bezmarkas” AM; 2007.g. BDD APIN NI „Zeme, Arona”
  LAGANOVSKA Nellija 2003.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Talsos”
  LAGZDIŅŠ AIVIJS 2003.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Rīga”
  Larsena Marita 2002.g. BDD APIN NI ”Zeme, Tukums”; 2007.g. – ”Māja Tukumā”
  LASMANE BENITA 2005.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Jaunsātu pag.”
  LEŠČINSKA ANTONIJA 2004.g. BDD APIN NI “Zeme 7,4 ha”; “Māja”; “Palīgceltnes, Isnauda”
  LIEPKALNE GUNTRA 2003.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis, Jūrmala”
  LIVDĀNS Vilis 2007.g. BDD APIN AM ” VW Golf” (2007)
  LĪVIŅŠ RAITIS 2007.g. BDD APIN NI” Dārza māja ar zemi”; 2008.-”Dzīvoklis, Alūksne”
  LOČMELE Aelita 2002.g. BDD APIN NI ”Zeme, Glūda” Un „Zeme, (3 ha) Roja”
  Lokmane Anitra 2004.g. BDD APIN “bezmarkas” AM
  LUBERTE Aelita 2003.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Āizkrauklē”
  LUKJAŅINA ŽANNA 2005.g. BDD APIN NI „Zeme, Višķu pag.”
  Lukjanska Eleonora 2002.g. BDD APIN NI ”Māja,ēkas,zeme”; 2006.g.- ”Dzīvoklis, Krāslava”
  Lunte Oksana 2005.g. BDD APIN NI” Zeme”; 2009.-”Dzīvoklis, D-pils”; „Dzīvoklis, Rīga”;u.c
  LŪSE Lilija 2004.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Rīgā”
  MARKEVIČS Osvalds 2002.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Krāslavā”
  MEĻSITOVA Veronika 2007.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis, Vidzemes priekšpilsētā”
  Mice JAUTRĪTE 2005.g. BDD APIN NI “Zeme ar ēkām Jaunzuži, Līgatnes pag.”
  MIČULIS Lauris 2002.g. BDD APIN NI „Garāža, Riga” un”bezmarkas” AM; 2005.g. – „Garāža”
  Miezone Lita 2005.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Lubānā”
  MIĶELSONE Gundega 2002.g. BDD APIN NI ”Zeme, Jūrmala”
  Mikulaane Elviira 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Daugavpils”
  Mullers Jāzeps 2005.g. BDD APIN NI “Zeme 0.20 ha, Audriņu pag.”
  Neiberga Zinta 2004.g. BDD APIN NI „Zeme Rīgā”
  Nikolajeva Zhanna 2002.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis, Daugavpils”
  Oboljeevicha Renaate 2003.g. BDD APIN NI ”Māja, Rīga”
  OSIS RITVARS 2004.g. BDD APIN NI s „Garāža, Babītes pag.”
  OSĪTE RAISA 2007.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis, Rīga”
  OSPIŠČEVA Margarita 2003.g. BDD APIN NI “Dz. Rig”; 2007.-“Zeme”; “Dz.Rīgā”;2008.-Vasarnīca
  OZOLA AGRITA 2005.g. BDD APIN NI “zemes gabals 1,47 ha un dzīvojamā māja “Jāņkalni””
  OZOLA ASTRĪDA 2003.g. BDD APIN NI ”Zeme, Pāvilosta”
  OZOLA DAIGA 2008.g. BDD APIN NI” DZĪVOKLIS, Jēkabpils”
  Papakule Vanda 2003.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis, Kalkūnes pag.”
  Pechorina Raimonda 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Liepāja” ; 2003.g. – ”Zeme, Dunikas pag.”
  Petrovska Iluta 2004.g. BDD APIN NI „Zemes īpašums, Bauskā”
  Priedītis Valentīns 2005.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Rīgā”; 2006.g. – “Dzīvoklis Rīgā”
  Priedola Marika 2002.g. BDD APIN NI ”Zeme un „Māja, Lapmežciems”
  PRIKULIS DIDZIS 2006.g.BDD APIN NI ”zemes un ēkas, Variešu pag.”
  Prokofjeva Zenta 2004.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis D-PILS; 2006.g. – “Māja, Naujene”
  Pudure Alda 2006.g. BDD APIN NI “Apbūves gabals Talsos”
  Putāne Sintija 2007.g. BDD APIN NI “Dzīvokļa īpašums Latvija, Ziemeļu rajons”
  Ramkovichs Pjotrs 2004.g. BDD APIN AM „BMW-525”
  RaudonaBaiba 2003.g. bBDD APIN NI s ”Dzīvoklis, Rīga”
  Razguljajevs Zhanis 2009.g. BDD APIN NI” Zeme, Nirza”; 2003. „Dzīvoklis”; 2005.- 2gb. „Zeme”
  RENDENIEKS Ilgonis 2004.g.BDD APIN a/m „AUDI A4 AVANT”(1996)
  Reseviča Spodra 2006.g. BDD APIN AM “Mazda-323F
  Romka Liega 2003.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Cēsīs”
  Rubene Marika 2003.g. BDD APIN NI ”Māja un zeme, Mālpils pag.”
  Rudene Ginta 2005.g. BDD APIN NI ”Māja, Ikšķile.”
  Rudzaane Ida 2004.g. BDD APIN NI „Māja Līvānos”; 2006.g. BDD APIN NI „Zeme, Vīpe”
  RUKS AIVO 2002.g. BDD APIN NI ”Zeme, Rīga” ; 2003.g. BDD APIN NI “Ēkas, Rīga”
  Rushko Dace 2007.g. BDD APIN NI ”Dz., Ludza” ; “Z., Zvirgzdene”; “Māja un z., Salnava”
  Ruskje Nora 2004.g. BDD APIN NI „Māja un Zeme Alūksnē”
  Safronjenko Renaate 2006.g. BDD APIN NI ] ”Zeme, Ludza”
  Saulīte Ginta 2004.g. BDD APIN NI ”Zeme, Stopiņu nov.”
  SENKĒVIČS MĀRCIS 2004.g. BDD APIN NI „Dzīvoklis Limbažos”; 2007.g.BDD APIN AM
  Silkāns Jāzeps 2007.g. BDD APIN NI “Zeme, Mērdzenes pag”
  Simsons Voldemars 2007.g. BDD APIN NI „Jaunbūve Lielvārdē”
  Sisenis Valerijs 2003.g. BDD APIN NI “Zeme, Kalētu pag.”
  Smirnova Margarita 2003.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis, D-pils”, 2007.g.- “Zeme, Naujene”
  Sotniece Aiva 2006.g. BDD APIN NI ”ZEMES ĪPAŠUMS, Priekuļu pag.”
  Stepiņa Kitija: 2007.g. BDD APIN AM “Toyota Corolla Verso” (2007)
  STEPIŅŠ VOLDIS 2007.g. BDD APIN NI ”Zeme, Aulejas pag.”
  Strads Ilgvars 2006.g. BDD APIN AM “VW Passat”
  Strazdovska Eva 2006.g. BDD APIN NI ”Zeme, māja, Lapmežciems”; 2007.- ”Zeme,Liepāja”
  Strods Jāzeps 2007.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Daugavpilī”
  Svikša Karīna 2006.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Rīgā”
  Šalamaja Valija 2004.g. BDD APIN NI “Zeme Jūrmalā”; 2006.- “Jaunbūve Jūrmalā”
  Šapovalova Judīte 2006.g. BDD APIN NI “Garāža Rīgā”
  Šaripova Vilma 2003.g. BDD APIN NI ”Zeme, Valkas pag.”
  Šēde Zenta 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Bebrene.”,2004. – ”Dzīvoklis, Ilūkste”
  ŠkerŠkāne Solvija 2003.g. BDD APIN NI “Zeme, Krāslavas pag.”
  Šmidebergs Vents 2006.g. BDD APIN NI : „Māja un zeme, Tārgale” un ” Mežs, Ance”
  ŠTERNA Renaate 2007.g. BDD APIN NI ”DZĪVOKLIS, Ģibuļi”, un AM „HONDA CIVIC”
  ŠVAČKO NATAŠA 2007.g. BDD APIN NI „Zeme Jelgavā”
  Švēde Staņislava 2002.g. BDD APIN NI , Šķeltovas pag”
  Tiltiņa Zigriida 2003.g.BDD APIN NI „Dzīvoklis Rīgā”; 2004.g.- „Garāža Rīgā”
  TIMOŠKINS VILIS 2002.g. BDD APIN NI s „Zeme, māja, saimniecības ēkas, Blonti”
  Tipuka Gjertruude 2005.g. BDD APIN NI ”garāža, Daugavpils”
  Tomaševa Karīna 2004.g. BDD APIN NI “Dzīvoklis Rīgā”
  Tucha Ilva 2003.g. BDD APIN NI 3 gb. „Zeme,” „Zeme”” un „Zeme , Murmastiene”
  Valuzhis Aljgjirts 2007.g.BDD APIN AM“Vieglā automašīna, Opel Omega”
  Vaska Inga 2005.g. bBDD APIN AM ” AUDI-80’ ; 2006.g. – ”Garāža, Jēkabpils”
  Veļičko Boriss 2005.g. BDD APIN AM ” VW NEW BEETLE”
  Veļičko Valerjans 2005.g. BDD APIN NI “Garāža koop.”Dzelzceļnieks”
  Volanska Liamdota 2005.g. BDD APIN NI „Māja Talsos” un AM “Honda FRV” (2005)
  Zariņa VĒSMA 2002.g. BDD APIN NI „Ind. augļu dārzs Lielvārdes l.t.”
  ZARUBINA JEKATERINA 2008.g. BDD APIN NI” Dzīvoklis, Rīga” un „Dzīvoklis, Kuldīga
  ZDANOVSKA ALDONIJA 2002.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Rēzekne”
  ZIŅĢE Monta 2003.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Liepāja”
  ZĪRIŅA ILUTA 2006.g. BDD APIN NI „Zeme, Jelgavas raj., Cenu pag.”
  Zirne Sniedze 2003.g. BDD APIN “bezmarkas” AM “vieglā automašīna”
  Zvidriņa Liāna 2003.g. BDD APIN NI „Māja,Jūrmalā”; 2006.-„Māja,Ikšķilē”; 2007.- AM „MB A160”

  Saīsinājumi:
  BDD APIN NI – bez deklarēta darījuma amatpersonas īpašumā nonāk nekustamais īpašums
  AM – automašīna
  Dz. – dzīvoklis
  Mj – māja
  Z. – zeme
  Rg.- Rīga

 13. Andris7 saka:

  Atbilde Valdim !
  Sodienas Pasaules enu valdiba izvelas un iecel visu valstu prezidentus.
  http://www.president.lv/pk/content/?cat_id=7&lng=en
  Vini visi darbojas pec vinu sastaditas attistibas programmas,uz vienas
  varas koncentraciju pasaule.Viena,no programmam ir,ka iznicinat nevelamas
  partijas,tautas gariga mantojuma centrus un visus nacionala mantojuma
  atdzimsanas veidojumus,Latvijas latviesu biedribas ,tai skaita.Ta sastav,
  no 10 punktiem.
  http://antisionizm.info/Taynie-sposobi-razrusheniya-i-likvidatsii-sotsialnih-initsiativ-neugodnih-ili-stavshih-nenuzhnimi-mirovomu-zakulisyu-1044.html
  Mes cela,uz dzimtas koka vainagu esam pargajusi rubikonu 21.12.2012,un
  esam vilka eras sakuma,kuram ir paklautas sodienas dzives likumsakaribas.
  http://nomer7777.ucoz.ru/_fr/5/3889392.jpg

 14. Andris7 saka:

  Atbilde Ta nekas apgriezieni,Neaizmirstiet,Korupcija !
  Vai vini gribeja ?
  http://www.algemeiner.com/wp-content/uploads/2013/03/latvia.jpg
  Lai augsamceltos ienaidnieki
  http://www.zioncrimefactory.com/wp-content/uploads/2011/12/Lenin-Bronstein-Gulag-Hell.jpg
  Kuriem zeme pie Baltijas juras nekad nav piederejusi,bet kuri grib varu,
  par visu pasauli.Vini atrodas virs Latvijas perkamas valdibas un dikte,
  ka mums dzivot,un ,ko mums darit.
  http://i3.apollo.lv/img_thumbs/22_d814c/201307/615/b_418568.jpg
  Korupcija,nodeviba,perkamiba,meli un slepkavibas ir vinu maize.

  Tencinu

 15. Berta saka:

  šAUSMĪGI DAUDZ CILVĒKU BŪS JĀPAKAR( JA PALASA ŠO MĀJASLAPU)Izskatās ka Latvijā neviens nepaliks. Lai gan esmu satriekta par I.Kalniņa pāsreizējiem uzskatiem, taču ne viņš, ne piem. M.Zālīte kompartija nebija. Vajag tomēr rakstīt īstus faktus, citādi patiesībai nevarēsim noticēt… .
  .
  .
  Admins
  Vai tik nu tā bija, cien. Bertas kundze !

  Aivars Lembergs
  Kad savējo ķeizars nebija maita

  http://nra.lv/viedokli/aivars-lembergs/51149-kad-savejo-keizars-nebija-maita.htm

  Pazīstamā latviešu dzejniece un dramaturģe Māra Zālīte – bijusī Komunistiskās partijas biedre – kopš Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas bieži nākusi klajā ar žultainiem un indīgiem apgalvojumiem, plašā mērogā izmantojot savu PSRS laikā iegūto popularitāti lielā Latvijas sabiedrības daļā.

 16. Miervaldis saka:

  Satversmes tiesa pret pastāvošo režījumu nekad neleksies, jo pati ir veidota, lai aizstāvētu pie varas esošo viepļu intereses.

 17. Māris Mednis saka:

  Norādījums “MĀRIS MEDNIS 2005.g. BDD APIN NI ”Dzīvoklis, Olaine” ir diezgan komisks, jo šajā dzīvoklī es dzīvoju no 70-gadu sākuma, to privatizēju 90-o gadu sākumā, un tas ir minēts visās manās publiski pieejamās deklarācijās t.sk. par 2002., 2003. u.c. gadiem

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.