LRTT. Nacionālās drazas(turpinājums)

www.tautastribunals.eu-12Linards Grantiņš. Helsinki-86, Latvijas Republikas tautas tribunālsTurpinājums: LRTT. Nacionālās drazas

FOTO: L. Grantiņš(foto H-86 dibināšanas brīdī)

Šodien norit cīņa un šī cīņa ir drausmīga, prātam grūti aptverama- starp Labo un Ļauno. Es jau vairākos rakstos šajā i- vietnē esmu pieminējis, ka no sevis neko nedaru.

Tā tas bija ar H-86 dibināšanu, ar 14. jūnija demonstrācijas organizēšanu un arī ar LRTT izveidošanu. Viss tas ir izdevies-, panākts ir daudz, bet pilnīga uzvara mums vēl stāv priekšā.

Atbildēšu tiem, kuri cenšas mani nomelnot vai pataisīt par garīgu slimnieku un tādu ir vesels lērums.

Viena daļa no viņiem ir parasti neveiksminieki un skauģi, kuri nomelnojot citu tā cenšas izcelt sevi, bet citi apzināti mūsu tautas ienaidnieki. To, ka tieku personīgi nomelnots mani nebūt neuztrauc, bet nomelnojot mani, kurš cenšas informēt pasaules sabiedrību par noziegumiem Latvijā, tiek iedurts nāvējošs zobens manas tautas mugurā un to es šiem zemiskajiem „drazām” nekad nepiedošu.

Pienāks diena, kad es ar viņiem noslēgšu rēķinu ievērojot visus starptautiskos un nacionālos LIKUMUS. Šie nav draudi, bet „draudzīgs” atgādinājums visiem drazām.

=======================================================================

Šie „drazas” darbojas neuzkrītoši, it kā zem „vārda brīvības” vairoga, bet īstenībā tiek zombēts lasītājs. Es tādiem cenšos „atgādināt” par viņu „maldiem” un tad arī notiek „uzvārīšanās”, kā rezultāta šie „drazas” izgaismojas. Katra godīga cilvēka pienākums ir atmaskot šos 4. maija kliķes ietekmes aģentus. Šajā rakstā nerunāšu par „lielajām zivīm”, bet par tādiem, kuri uzdarbojas „privāti”- draugos.lv un tas nemaz nav tik maz.

Laila-Kulberga-Grantiņa-Latvijas-armija-Liepāja. Zemessargi.

FOTO: Laila Kulberga- Grantiņa

Nesen iznāca „aizrādīt” kādai „drazai” Lailai Kulbergai- Grantiņai par melīgas- nacionālās atmiņas degradējošas informācijas izplatīšanu. Tika apķēzīta mūsu revolucionāru darbība un Kārlis Ulmanis. Viss tas tika darīts it kā zinošu „ekspertu” aizsegā. Kad šai dāmai aizrādīju…, bet lasiet šeit: http://tautastribunals.eu/?p=17203

Kāpēc viņa tā dara, domāju, atbilde rakstīta viņas sejā. Bet tagad par vēl vienu ekspertu, kurš “draugu” PORTĀLĀ uzmeties par īstu klasiķi viszini- Modri Slavu. Šeit kāds fragments no mūsu diskusijas: http://www.draugiem.lv/blogs/#/user/2871393/blog/?p=11701927

Modris Slava Taču, runājot nopietni, Linard, tu mani mazliet kaitini ar savu toni, un, iespējams, ne tikai mani vien. Vai tev varbūt ir labi noorganizēta, apmācīta, apgādāta un apbruņota Latvijas atbrīvošanas armija? Vai vismaz kāda specvienība, kaut vai 10 cilvēku sastāvā? Redzi, krieviem tādas ir, viņi pat organizē Latvijā dzīvojošu krievu jauniešu apmācības nometnēs savā teritorijā. Ko tu pats reālu esi izdarījis Vācijā šai virzienā? Kas tev liedz to darīt?

Linards Grantins Tava atbilde, Modri, ir apbrīnas vērta. Tu esi varens demagogs. Dari, kaut simto daļu, ko es, tad redzēsi iznākumu. Kāpēc Tu runā varbūtībās, divdomībās un to, ko mēs visi zinām. Uzraksti vienu atklātu sūdzību starptautiskām instancēm…. . Kāpēc nedari to ? Un tad jautā, ko es esmu izdarījis…. ?

Modris Slava, Kulberga

FOTO: Modris Slava

Modris Slava Hm, izdari kaut simto daļu no tā, ko daru es… :D:D:DGalīgi pajolīgs rēķins, jo ne es zinu, ko tu dari, ne tu, ko es. Rakstīt sūdzības starptautiskām instancēm? Savā vārdā, vai? Ko tu vai es pārstāvam, lai mūs ņemtu galvā?

Nevajag daudz, lai kādu nomelnotu, bet galvenais, ka netiek tikai „kāds” nomelnots, bet gan cīņa par PATIESĪBU tiek nonicināta.

Kāpēc tas tiek darīts ?

Ja to darītu kāds pusaudzis, tad vēl piedodams, jo skolās nemāca mūsu vēsturi, bet šo, it kā garāmejošo nonicināšanu veic cilvēks, kurš visus Atmodas notikumus zina no A- Z. Šis pats Modris Slava reiz vadīja Latviešu vēlētāju biedrību, bet nez kāpēc no tās atteicās ?!

Būtu aplami, ja šo cilvēku nosauktu par muļķi, bet ja viņš tāds nav, tad lieta ir nopietnāka. Lūk, šis 66gadīgais pensionārs uzskata, ka es ar savu toni viņu un vēl kādus tur kaitinot(protams, ka kaitinu valdošo kliķi). Sāk man pārmest par kaut kādu bezdarbību „specvienību” organizēšanā. Tā ir tēma, kas no manas puses nekad nav tikusi skarta, bet ja par to viņš runā, tad tam ir kāds iemesls. Iemesls ir vienkāršs- manas darbības diskreditēšana. Un, tagad šīs noniecināšanas augstākais punkts, ka es sūdzības rakstot savā vārdā un, ka tās neviens galvā neņems.

Ja pats Modris rakstītu sūdzības, tad varētu sacīt, ka viņš raksta savā vārdā, bet arī tad tās, ja tiktu rakstītas STARTAUTISKĀM INSTITŪCIJĀM, tiktu ņemtas vērā, kur nu vēl HELSINKI-86 vārdā.

Ja ir kāda organizācija, kas pārstāv latviešu tautu, tad tā ir H-86, bet ne 4. maija kliķe un to nu Modris labi zina. Tieši par šo informatīvo darbību noziedzīgā Latvijas kliķe jau trīs reizes ir centusies mani izvilkt uz Latviju, lai tiesātu, bet pagaidām bez panākumiem. To taču Modris Slava zina, bet raksta tādas muļķības, ka es neko nepārstāvu. Un varu arī paziņot Modrim, ka pienāks diena, kad ņemšu ieroci rokās un darīšu to, ko uzskatīšu par TIESISKUMA un PATIESĪBAS aizstāvēšanu, par ko arī atbildēšu Tā Kunga priekšā. Bezdarbību man var pārmest vienīgi idiots(kāds nav Modris Slava) un tāds, kurš kalpo šīs noziedzīgās sistēmas interesēs.

It kā jau šis pats M. Slava raksta normālas lietas savos rakstos, bet lieta tāda, ka jebkurš to zina- nekas būtisks netiek pateikts. Tā ir cīņas imitācija, kuru veic vadošā kliķe iekšējā sprieguma „regulēšanai”. Tiklīdz par to pašu problēmu sūdzas ārpus „kliķes robežām”, tā tiek veiktas represijas. Pagaidām tikai pret H- 86 tiek veikta agresija un tas jau runā pats par sevi. Interesanti, ka represijās visaktīvāk pret H-86 ir piedalījušies tie „īstie patrioti” ar LNF un NA(to īsto, nejaukt ar VL!) priekšgalā.

Ja runājam par personību un psiholoģiju, tad interesanti, ka M. Slava izmanto savu jaunības foto. Tas nemaz nav tik nenozīmīgs jautājums, ja runājam par personības būtību. Nekas šajā pasaulē nav nejaušs.

Kas Modrim Slavam ir jāslēpj savā izskatā ?

Kā zināms, tad sejas izteiksme un stāja runā savu valodu. Arī šī jaunības bilde „runā” savā valodā. Skatiens no zemākas vietas uz augstāko runā par pazemību kādam un tā jau nav no labākajām rakstura īpašībām.

Kas būtu, ja es vienmēr bāztu savu jaunības bildi pa priekšu rakstiem, nu to, kuru es par „godu” šim rakstam ieliku ? Mani uztvertu nenopietni, ja ne savādāk… .

Atkārtošu raksta sākumā sacīto, ka no sevis neko nedaru. Tas, protams, daudziem, pat nospiedošam vairākumam ir nesaprotami, bet tā tas ir.

>Tāds Modris Slava var dibināt cilvēktiesību aizstāvēšanas grupu, bet nekas nesanāks.

>Tāds Modris Slava var organizēt masu demonstrāciju, bet nekas nesanāks.

>Tāds Modris Slava var dibināt Tribunālu, bet otrā dienā jau atradīsies aiz „gardīnēm”.

Arī tā, kā to dara Modris Slava, var kalpot šim noziedzīgajam režīmam un galvenais, ka par to nekas nedraud un var pat uzdoties par patriotu.

Modris Slava ir kārtējais „ietekmes aģents” un nekāds ne patriots. Tiek piedrazots internets ar visiem mums zināmu patiesību. Var jau uz mani apvainoties, bet tas lietas būtību nemaina. Man nav vajadzīgi draugi, tāpēc bez žēlastības katram iebāzīšu degunu viņa ka-kā.

Dievs pasargi mūs no tādiem kā Modris un Laila, ar giļmaniem mēs paši tiksim galā !

Nākošai raksts šajā “sērijā” būs par kādu jauku dāmu, kura veic tādu pašu „ietekmēšanas” darbu.

Tad, kad katrs no mums sapratīs šīs sistēmas „trikus”, tad arī viņa beigs pastāvēt.

DIEVS SVĒTĪ LATVIJU !

28.04.14    L. Grantiņš

Uzmanību !!!! Komentāru apstiprināšana iekavēsies līdz trešdienas pēcpusdienai !!!

Latvijas Republikas tautas tribunāls gaida atbildi, bet tā kavējas.

E. Šīns, A. Šlesers, reiniks, āboltiņa, garda, apine, urbanovičš

You may also like...

18 komentārs

 1. Valdis Freimantāls saka:

  Dzīvoju Rīgā, vēlos satikties ar Modri Slavu, lai apspriestu šī raksta pamatotību un nozīmībumu.

  Visiem ir zināms, ka strādāju pie Rīgas Latviešu Biedrības likumīgās darbības atjaunošanas, jau 21 gadu.

  Modris Slava bija Māmuļā. Varētu teikt, ka viņam ir saprotams, ko nozīmē Latvijas nacionālais tradicionālais analītikas un sabiedrības komunikāciju centrs!

  Jautājums.

  Kādēļ viņš nav “ievērojis” 1993. gada 18.februāra naktī izdarīto KRIMINĀLNOZIEGUMU ???

 2. Andris7 saka:

  VISU LABU DIENU!
  Concordia,Saskana,Harmonija.Tas nebus nekad.Viniem vajag savas tiesibas.
  Viniem vajag tas uzspiest,ar likumdosanu.Viniem vajag uzticamus vergus,ka
  savus “paligus”,lai pec tam tos likvidetu.Revolucijas aped savus vergus.
  Var likt savas jaunibas bildes, kur grib,ka grib – nodeveja starojums
  vienmer tas vadis un pavadis,ka visuredzosa acs,kura ir akla un saule,
  kura nesilda.Musu armija ir musu tauta,pec kuras ienaidnieks parvertisies
  puteklos,kurus aizputis vejs.
  http://en.wikipedia.org/wiki/Declaration_of_the_Rights_of_Man_and_of_the_Citizen
  Un vajag suniski dzivnieciskai tieksmei izdomat jaunu nosaukumu
  Liberala Demokratija.
  http://en.wikipedia.org/wiki/Liberal_democracy
  Vajag vienu ,matei atnemto dvini audzinat subkultura,lai varetu,to
  raidit savu ienaidnieku virziena,pasiem paliek ITEGRITA,nevainigiem.
  http://via-midgard.info/news/kak-nami-manipuliruyut.htm

  VELAK VEL/TENCINU

 3. Andris7 saka:

  Concordia,Saskana,Harmonija.Tas nebus nekad.Viniem vajag savas tiesibas.
  Viniem vajag tas uzspiest,ar likumdosanu.Viniem vajag uzticamus vergus,ka
  savus “paligus”,lai pec tam tos likvidetu.Revolucijas aped savus vergus.
  Var likt savas jaunibas bildes, kur grib,ka grib – nodeveja starojums
  vienmer tas vadis un pavadis,ka visuredzosa acs,kura ir akla un saule,
  kura nesilda.Musu armija ir musu tauta,pec kuras ienaidnieks parvertisies
  puteklos,kurus aizputis vejs.
  http://en.wikipedia.org/wiki/Declaration_of_the_Rights_of_Man_and_of_the_Citizen
  Un vajag suniski dzivnieciskai tieksmei izdomat jaunu nosaukumu
  Liberala Demokratija.
  http://en.wikipedia.org/wiki/Liberal_democracy
  Vajag vienu ,matei atnemto dvini audzinat subkultura,lai varetu,to
  raidit savu ienaidnieku virziena,pasiem paliek ITEGRITA,nevainigiem.
  http://via-midgard.info/news/kak-nami-manipuliruyut.htm

  VELAK VEL/TENCINU

 4. Māris M. saka:

  Tad, kad katrs no mums sapratīs šīs sistēmas “trikus”, tad arī viņa beigs pastāvēt.
  —————
  Bet ar to saprašanu daudziem ir pavisam grūti. Kamēr cilvēki katrs pats uz savas ādas nav šos „trikus” līdz izmisumam izbaudījuši, tikmēr citus uzskata par ķertiem.

 5. Informācija saka:

  Internetā brīvi pieejamais saraksts ar iespējamiem (katrs gadījums jāpārbauda, lai neciestu nevainīgs cilvēks) valdības, dienestu un visādi citādi uzpirkstiem provokatoriem portālā draugiem.lv.
  Vilnis Puriņš Bijusais PSRS okupācijas armijas virsnieks,mācijies Ļeņingradas Universitātē,,dienējis Afganistānā-tagad tēlo Latvijas patriotu) http://www.draugiem.lv/user/1074226/
  Jānis Saulītis- darbojas dažādos portālos-kā Jānis Saulītis figurē tikai draugiem.lv- http://www.draugiem.lv/user/1358179/
  Uldis Šmits http://www.draugiem.lv/user/105516/
  Gatiņš Priediņš-. http://www.draugiem.lv/user/4139132/
  Ēriks Belindževs http://www.draugiem.lv/user/417737/
  Artis Zeme http://www.draugiem.lv/user/4178762/
  Vilnis Ozoliņš http://www.draugiem.lv/user/1235566/
  Rolands Skuja (Ulda Smita jeb Viņa Puriņa viltus profils) http://www.draugiem.lv/user/2632695/
  Biruta Magone(Kalifornijā dzīvojoša latviete-sastāv masonu organizācijā,ko pati ari apstiprināja-ieperinājusies Katoļu baznīcā-veic cilvēku apstrādi un zombēšanu kristietības forumos un dmb. grupās) http://www.draugiem.lv/user/2771384/
  Evija Cakare(Žore) http://www.draugiem.lv/user/4330980/
  Ritvars Bērziņš-viltus profils-šāds cilvēks neeksistē. http://www.draugiem.lv/user/62180/
  Velga Drupa http://www.draugiem.lv/user/476983/?
  INTA LATVIETE http://www.draugiem.lv/user/2299992/
  Jānis Kārkliņš – uzdarbojas daudzās dmb. grupās,un neslēpj,ka strādājis čekā.-http://www.draugiem.lv/user/4027937/
  Aigars Ķimenis http://www.draugiem.lv/user/656446/
  Armands Melnalksnis http://www.draugiem.lv/user/3779689/
  Andrejs Liecis http://www.draugiem.lv/user/4339327/
  Ojārs Blumbergs http://www.draugiem.lv/user/767766/ iespējamais augsta līmeņa Krievijas militārais izlūkdienests (GRU) virsnieks.
  Velga Drupa http://www.draugiem.lv/user/476983/ -odze no Vienotības.
  SILVIJA GULBE http://www.draugiem.lv/user/3907101/
  Rostislavs Ņevdahs http://www.draugiem.lv/user/4203018/
  Silvija Potaša http://www.draugiem.lv/user/3619961/?
  NORMUNDS Aleksandrs kaktins http://www.draugiem.lv/user/985664/
  Jānis Vasiļevskis http://www.draugiem.lv/user/3023238/
  Umar Abu Safija http://www.draugiem.lv/abusafija/
  Diāna Meiere-Pastāvošā režīma saglabāšanā ieintersēta provokatore, kuras mērķis ir ieviest valstī divvalodību un izdāvāt visiem pilsonību. http://www.draugiem.lv/user/4583442/?
  Modris Slava-Ezotēriķis, kurš apstrādā cilvēkus pa ezotērikas līmeni, bīdīdams prātus pasaules vienvaldības virzienā- http://www.draugiem.lv/user/2871393/
  Jānis Vasiļevskis-bijušais tb/lnnk biedrs http://www.draugiem.lv/user/3023238/
  Atis Seviško http://www.draugiem.lv/user/735034/
  Ingūna Skoliņa[Jaunzeme]- Atbalsta gan valdības liberāļu un sorosītu provokatorus, tai [pat laikā sastāv Rīderes un Titova kompānijā-kas nu nekādi neietu kopā-cik papētiju-iespējams ir tikšana pie naudas fondiem-līdz ar to ieintersēta sistēmas saglabāšanā. http://www.draugiem.lv/user/659195/
  Modris Slava-ezotērīķis jauc un bīda iekšā cilvēkiem dombrovska melu propogandu savijot to kopā ar ezotēriku-
  http://www.draugiem.lv/user/2871393/
  dags lasmanis http://www.draugiem.lv/user/1452505/
  Karmena Mangus http://www.draugiem.lv/user/3162393/ Pārdevusies inteliģences pabira-Vienotības odze.
  El Mārs Sīrs http://www.draugiem.lv/user/3705872/
  Ligita Lepse http://www.draugiem.lv/user/678811/
  Uldis Varnevičs-http://www.draugiem.lv/user/116005/ Manipulators, kurš parādās uz vēlēšanām un veic propogandas darbu,kas vērsts uz to lai cilvēki apvienotos un stātos pretī valstī valdošajam -noziedzīgajam režīmam-tā vietā muļķojot cilvēkus ar piedāvājumiem veidot kārtējās partijas.
  Ivars Līdaka-tikko icepts feiks-visticamākāk kādam no VL biedriem. http://www.draugiem.lv/user/4803790/
  Ēriks Baurs-viltīgs nelietis http://www.draugiem.lv/user/4009228/
  .
  .
  Admins
  Izrādās, ka šajā sarakstā arī ir “mūsu” Modris slava…. .

 6. Andris7 saka:

  Atbilde Marim M.!
  Driz,no meliem veca pasaule sabruks.Mums ir 1014 gads,neba 2014 gads.
  Izdomatajos 1000 gados ietilpinaja tas zinasanas,notikumus,kuru nebija,
  bet kurus vajadzeja,lai atbilstu Bibeles projektam,Skaligera hronologijai.
  Novilka,no gaisa Romas Imperiju,lai mus iegrustu zeme tiesa un
  parnesta nozime.Visus viduslaikus nobidot talak pagatne,ka Romas vilceni,
  ar Remu un Romulu,no XVI gs iemetot pirms musu eras.
  http://www.kramola.info/video/zamalchivaemaja-istorija/sovremennaja-hronologija-falshivka
  http://www.kramola.info/vesti/letopisi-proshlogo/tysjacheletie-kotorogo-ne-bylo
  http://www.perunica.ru/vsako/7725-razmyshleniya-ob-istorii.html

  TENCINU.

 7. Informācija saka:

  Šobrīd portālā http://www.draugiem.lv sevi pieteikušies vismaz 30 Latvijas iedzīvotāju vispārpatriotiski formējumi ar kopējo biedru skaitu ap 5000 ļaužu. Arī ārpus portālam http://www.draugiem.lv sevi pieteikuši līdzīgi formējumi. Tās ir gan partijas, gan apvienības, gan kopas, gan grupas ar biedru skaitu no 1 līdz 3000. Te pieminēsim tikai dažas ar būtisku piebildi, ka vērtējiet tās nevis pēc “skanīgā” nosaukuma un vārdiem, bet gan pēc darbiem. Koku pazīst pēc augļiem.

  1.Latvijas Nacionālā fronte (Vieda)

  2.Latvijas mīlētāji

  3 ŠĪ ZEME ir MŪSU!

  4.Latvieši

  5.Laiks Tautai !

  6.Nacionālisti “Par Latviju”

  7.Pērkoņkrusts pār Latviju!

  8.Tautai,Ticībai,Taisnībai,Tēvzemei

  9.Nacionālisti “Par latvisku Latviju!”

  10. Latvijas Atmodas Republika

  11.Latvijas patrioti

  12.Latvija (Pāri visam!)

  13.Latvija 2030

  14.Tēvzeme

  15.Jaunu ,stipru Latviju!

  16.Latvijas laimei

  17.Latvijas ideja

  18. Nacionālā apvienība(kurā “darbojās” Juris Lapinskis)

  19. Aizsargu organizācija

  utt.

 8. Salvis saka:

  PAR LATVIJU

  Es iedzeru par Latviju
  Par mūs’ dārgo Tēviju
  Par izcīnīto brīvību
  Lai mēs to mūžam sargātu
  Par Latviju…!

  Es iedzeru par Latviju
  Izvazātu — nabagu
  Par tautas meitu puspliku
  Par tautas dēlu ubagu
  Par Latviju…!

  Kur velni elli kur,
  Tur viltus tautas kalpiem
  Ceļš būs tikai tur.
  Kur velni elli kur,
  Tiem viltus tautas kalpiem
  Velni elli kur, velni elli kur…

  Es iedzeru par Latviju
  Kangarus kur tiesātu
  Par izpārdotu Tēviju
  Bez šāviena par kapeiku
  Par Latviju…!

  Tikai mēs paši vien
  Tikai mēs paši vien
  Savu zemi varam izglābt
  Karogus paceļam, lai sirds par taisnību deg!

  https://www.youtube.com/watch?v=53hh-m7tORU

 9. Andris7 saka:

  Atbilde Iformacijai!
  Tikai visi zveri ir patrioti.Viniem rup tikai teritorija,kura vini dzivo.
  Saja teritorija nedrikst but konkurenti,tie ir jaiznicina.Saja teritorija
  var but tikai sugas brali.Liela lidziba ,ar visam judu valstim PSRS,
  Krieviju,ASV,Eiropas Savienibu,Izraelu,tagad ari Ukrainu,kura demonstre
  zveru patriotismu.Ja nevar iznicinat ,tad asimile,ar citam rasem,lai
  rastos degenerativais nepilnvertigums.Ja nevar iznicinat garigi un
  fiziski visu tautu,tad zveriem obligati jabut ,ka vaditajiem,lai process
  neapstatos.Tapec jau vadiba ir vieni un tie pasi,vai,no vinu praida.
  http://via-midgard.info/news/video/putin-garant-degradacii.htm
  Masona rokasspiediens,ka zveru pazisanas zime,no 1000 citam.
  https://www.youtube.com/watch?v=lluVbGWk2iE
  Ta vini sarga savu teritoriju.
  https://www.youtube.com/watch?v=CuR7Xg0jVRg
  P.S.Partiju un biedribu nosaukumi dod atslegu,ja zin varda isto saturu.

 10. Zemnieks saka:

  Prezidenta zobi klust populari ne tikai LRTT lapaa. https://www.youtube.com/watch?v=gIr-44Xn3o0

 11. Andris7 saka:

  Atbilde Salvim!
  Interesantakas zemes par Latviju pasaule nav.Japacel pareiza informacija.
  Ari ta,kas Vatikana pagrabos,ja neizcelsies “nejauss” ugunsgreks.
  Pieradijums,ka esam dievu tauta.Asia,assu zeme,dievzemite,Tartarija,
  Tarha un Taras bernu zeme.Kadus cietoksnus sava zeme celam?
  http://www.pravda-tv.ru/2013/09/16/26888
  Kadus cietoksnus Gambija celam?
  http://www.conflicts.rem33.com/images/The%20Baltic%20States/kurlandskolonien.htm
  Kas bija livi?Judu tirgotaji,ar savu ordeni,kuri dibinaja Rigu.

  http://www.argophilia.com/news/maryland-connects-with-baltics-for-christmas-tidings/2661/

  TENCINU.

 12. Os saka:

  Modris Slava ir-libietis un piekopj libiesu ka tautinas religiju paganismu. Paganisms dalas 2-vos virzienos vai baltais,vai melnas dievibas/Dieva un libiesi vienmer ir bijusi melnas dievibas vara,visi asins upuresanas rituali,zveru un Cilveku ari. Libiets Baltam un ari Letinam ir naidnieks,laupitajs,parazits,un okupants,kas ielauzies svesa Maja,zeme,teritorija.

 13. Petrovs saka:

  Pateikt kad esi psihiski slims,ta vienmer ir darijusi banditi,visos laikos. Man ir liels kauns ka esmu krievs. Mana tauta krievu visos laikos ir bijusi tikai laupitajtauta,slepkavu un zaglu. Man ar gribas palikt te Latvija uz dzivi. Mani vecaki bija okupanti,mes ievacamies izvestaja latviesu dzimtas dzivokli,bet mani padzina 20 gadus atpakal no si dzivokla,naudu gan iedeva tie radinieki nokauto latviesu. Man kauns liels ir par savu tevu un mati,vini bija slepkavas latviesu tautas. Bet man nav kur braukt,Putina Krievija ir slikti,te es esmu minoritate un man ir socialas garantijas visas. Mes krievi nekad neesam stradajusi,bet visu nozagusi aplaupot,kaimintautas,to es zinu,bet,bet…tada ir musu kultura un pasaule mainas,pacietiet vel drusku mus un saradisiet. Es loti atvainojos,bet.,

 14. Repatriants saka:

  Tai sarakstaa ir arii taada Velga Drupa, ja taa ir taa pati,kas dziivo aiz Agenskalna Zasulauka virzienaa, tad daudzi cilveki saka, ka taa ir aferiste, praktiski zagle, kas uzdodas par architekti un izmaana naudu cilvekiem, solot aatri, leeti un par blatu dabuut cauri visaadus projektus un tad pazuud

 15. Andris7 saka:

  Atbilde Petrovam!
  Ne Tu pirmais,ne pedejais,kuram nozagta pagatne.Cik talu ieskatisies
  pagatne,tik tala bus Tava nakotne.Krievijai ir jamaina nosaukums,ja ne
  uz Tartariju,tad vismaz uz Rusiju.Putinu gaida Tribunals,kurs gaida ari
  musu Berzinu,visu Ukrainu blici,no Janukovica,lidz Kalomoiskim.No
  Tartarijas visus aziatus ara.Visiem Putina arestetiem rusiem amnestija.
  Musu DP tiesa,par cilveku muzigu turesanu bailes.Visas Eiropas Savienibas
  demontaza.Tikai tad varesim pieversties zaudetajam vertibam.Un to ir
  daudz.Jaskatas,no sakuma.ja ir blokejums.Keltu zimes,laba lieta.

  https://www.youtube.com/watch?v=oVt60q2P2ic
  http://pandoraopen.ru/2014-04-20/staroslavyanskaya-bukvica-poslanie-predkov-proshloe-rusi/

  P.S. Tik tiesam,tas ir tikai sakums.

  TENCINU.

 16. Ernests saka:

  Šis te modrais slāvs Modris Slava ir piedrazojis http://www.nacionalaapvieniba.lv viedokļu sadaļu.

  Un arī neko jaunu nepasakot. Un arīr savu jaunības foto… :D

 17. Andris7 saka:

  Atbilde Ernestam!
  Ar salmina meklesanu caurumu neaiztaisisi,lai teiktu,es tacu kaut ko dariju.
  http://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/tuvojas-5-maijs-draudu-diena-latviesu-tautai/
  Valdibai laiks ir nauda un dargaks ir iluziju privatipasums,kurs tai pieder,ne,ka zeme un tauta,kurai ta nepieder.
  http://via-midgard.info/news/video/dokumentalistika/poxishhenie-evropy-dokumentalnyj-film.htm

  https://www.youtube.com/watch?v=1_LjvSIBKVc
  Nebus zemes,nebus tautas,nebus tautas,nebus atbildibas vinas prieksa.

  TENCINU.

 18. Edvīns saka:

  KOMUNISTU – ATMODISTU – PRIHVATIZĀTORU – PARAZĪTU, PĀRRAKSTĪTĀ, 1991.gadā, SATVERSME
  https://www.youtube.com/watch?v=GTTE71_SDAI&ab_channel=TVRIGATV
  un Tautas sapulce pie prezidenta pils
  https://www.youtube.com/watch?v=kvdrNGus65M&t=196s&ab_channel=TVRIGATV

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *