Kas tad īsti ir Latvijas Nacionālā fronte ?

GranNācies dzirdēt, ka Grantiņš ar savu Tribunālu tikai graujot nacionālo spēku vienotību. Vai tas tā ir ? Tam, kurš domā tikai ar ausīm, droši vien, ka tā arī liekas. Es neapvainojos uz tiem, kuri mani nosoda, jo arī es noticēju A. Gardas propagandai. Tie, kuri šodien uzdodas par nacionāļiem, tādi nav. Ne Rožkalna brandža, ne Pupurs, ne Inkins, ne arī VL. Šeit minētie nekad nevienosies, jo viņu uzdevums ir dalīties. Tādu, kas ieliek savā PORTĀLĀ “Mein Kampf”, vienalga ar kādu nolūku, var nepārprotami atpazīt kā nacionālās vienotības grāvēju… . Ja mēs gribam sasniegt mērķi, tad nevaram iet kopā ar šiem viltus nacionālistiem, kuri kalpo mūsu ienaidniekam. Ienaidnieka uzdevums ir “izvilkt mūs” vajadzīgā brīdī un vietā, lai soli pirms mūsu mērķa ielaistu lodi pakausī. Tāpēc LRTT uzdevums ir šos nodevējus atmaskot.   09.06.2010

==============================================================================

 “Nesen savu īsto seju atklāja cilvēks, kurš izlikās par mūsu draugu, tēloja, ka lasot Dzīvo Ētiku un ir pārņemts ar šo Mācību. Tad viņš ļoti neglītā veidā izteicās par Nikolaju Rērihu. Vēlos tādus brīdināt: aizskart Rērihu nozīmē aizskart Gaismas Hierarhiju ! Tas ir apvainojums Augstākajiem Kosmosa Spēkiem. Manās un manu domubiedru acīs, ar kuriem kopā veidojam avīzi, tāds cilvēks, kurš aizskar Rērihu, ir vismaz netīrs draņķis(Linards Grantiņš). Ar tādu cilvēku nekavējoties pārtraucam jebkādas attiecības un nekad tās neatjaunojam”. (Aivara Gardas citāts no laikraksta DDD 2009. g. 21. nr.)

 Neko teikt, skarbu “patiesību” par mani ir uzrakstījis Gardas kungs. Lai nu kā, bet tā ir un paliek tikai Gardas “patiesība”. Kāpēc tad tik briesmīgiem vārdiem vajadzēja Aivaram “mētāties” ? Lai varētu labāk izprast visu šo situāciju, atkāpsimies atpakaļ uz Atmodas pirmsākumiem. Kas tad toreiz bija Aivars Garda ? Aivars Garda bija komunistiskās partijas biedrs. Nav dzirdēts, ka viņš būtu no šīs slepkavu organizācijas izstājies. Jautājums: vai Aivars Garda ir bijis kaut kur redzams Atmodas laikā ? Protams, ka ir redzēts, tikai ne Latvijā, bet gan Maskavā. Kamēr  Šķirotavas nometne L. Grantiņam lauza kaulus par Helsinki-86 dibināšanu, A. Garda atradās Maskavā un apguva zināšanas kā cīnīties pret latviešu nacionālismu un nacionālistiem. Šim mērķim labi noderēja krievu šovinistu Nikolaja Rēriha un Helēnas Rērihas Dzīvās Ētikas mācība. No kurienes tad nāk Dzīvās Ētikas mācība ?  Lūk:” Pateicoties Helēnas Rērihas Ugunīgajam Varoņdarbam, pasaule ir saņēmusi Dzīvās Ētikas Mācību jeb Agni Jogu – zināšanas, kas nepieciešamas cilvēces tālākai attīstībai. Šo Jaunāko Derību dižā svētvarone pierakstīja no Augstākā Avota – Himalaju Baltās Ložas Vadītāja.”

 Kā nu tur bija ar to pierakstīšanu, lai paliek “svētvarones” ziņā, bet pasaules lielākais slepkava Ļeņins tiek šajā “pierakstā” nodēvēts, ne vairāk un ne mazāk, kā par mesiju… ! Jautājums: vai “Himalaja Ložai” bija balta krāsa ? Bet nespriedelēsim šeit par “Ložas” krāsām, tas lai paliek Aivara Gardas un viņa Maskavas saimnieku ziņā.

 No sevis varu teikt, ka Dzīvās Ētikas Mācību nenāktu par ļaunu izlasīt katram. Tajā ir pareizi aprakstīta Garīgā Pasaule- Gaišo un tumšo spēku cīņa. Gudrības, kas atrodamas DzĒM, nenāk ne no kādām “Ložām”, bet gan no budistu mūkiem un tās arī šie krievu censoņi apkopoja.

 Helēna un Nikolajs Rērihi bija krievu patrioti un vēlējās šīs zināšanas izmantot, lai paglābtu krievu tautu no bojā ejas. Tāpēc ari tika pieliktas lielas pūles, lai radītu kaut ko līdzīgu Bībelei, kura izvestu krievus no tumsības un varmācības. Ja N. Rērihs būtu Hierarhs Pats, kā A. Garda visiem cenšas iestāstīt, tad nebūtu tādu putru savārījis ar Ļeņinu. Skatoties no latviešu tautas “redzes leņķa”, Rērihs ir krievu šovinists. Neskatoties uz visām pretrunām, Krievijas drošības dienesti cenšas šo mācību izmantot savās noziedzīgajās interesēs. A. Garda ir ierocis krievu šovinistu rokās, kurš aizstāv Krievijas impērijas intereses. Beigsim šo īso “lietas būtības” apskatu un pievērsīsimies sīkāk dažiem notikumiem.

Pravietis A. Garda

Šī LNF kalendāra titullapa izsaka Aivara Gardas būtību. Veidots pēc visiem PSRS KP sarkanā stūrīša šabloniem. Garda sevi “piekabina” blakus Hierarha Rēriha pasludinātajam Mesijam Ļeņinam un viņa uzticīgajiem pēcnācējiem. Grūti saprast- vai tā ir lieluma mānija, mazvērtības komplekss vai vienkārši stulbums ?

Turpinājums sekos… .

You may also like...

22 komentāru

 1. knariņ š saka:

  Viss tas ir ļoti jauki,BET kapēc L.G. pirms pārois gadiem Gardu un viņa bandas kazas cēla vai debesīs kā nācijas sirdsapziņu?Ja nezini drēbi,nelien pirms taisnības noskaidrošanas,par soģi.
  Ar Pupuru un VL tas pats!Cik tad var kļūdīties ,pie tam esot LRTT priekšpostenī.?Tagad VL ies uz vēlēšanām ar Pupuru kā Atmodas Lāčuplēsi un nācijas glābēju.Secinājumi?

 2. AG saka:

  Dievs ar tām Himalaju ložām, bet vai tu, Grantiņ, pats Mein Kampf vispār esi lasījis?

 3. A.Balts saka:

  Jūs kungi palaidāt garām laikam lietas būtību, ko jums L.Grantiņš saka: ka ja pamatā Dzīvās Ētikas Darbu idejai ir vienota, stipra un nedalāma Krievijas impērija, tad tas viss der krievu nacionālistiem, bet neder mums. Neder nedz kā Reriha mācība, nedz kā mūsdienu garīgas izziņas avots, jo savos pamatos ir pretrunā ar mūsu-latviskas Latvijas mērķiem. Piemēram, es atbalstu krievu patriotus, kas mīl savu tautu un cīnas par savu valsti, bet tikko viņu “mīlestība” pārvēršas par lielkrievu šovinismu-nacismu un apdraud mūsu un citu tautu teritoriālo un garīgo integritāti, tā es cīnīšos pret to visiem spēkiem un līdzekļiem!

  Mums kungi ir jādomā par mūsu ideju un mērķu vienotību, mums ir jāatrod spēks, gudrība un ja vajag viltība, lai tagad, pirms nodevīgo korumpantu mafijas vēlēšanu farsa vienotos kopīgai rīcībai Latviskas Latvijas rītdienai!

 4. A.Balts saka:

  2010..gada 11.jūnijs 0.47
  A.Balts saka:
  Mūsu naidniekiem īpaši neder nacionālā vienotība un arī tikpat nepieļaujama ir savas milzu piektās kolonnas izvešana no Latvijas valsts likumīgās dekolonizācijas ietvaros un es uzskatu, ka tas ir lakmusa papīrs, lai būtu redzams, kas ir kas!
  Jo var dalīties uzskati, par to vai citu detaļu izpildijumu, bet tie kas dos savu principiālu piekrišanu un pierādīs to darbos, tie nevar būt naidnieku aģenti, jo uz tik lielu upuri nekad tie neies, lai glābjot iefiltrētos aģentus apvienotu nacionāļus un izlietu no vanniņas visus okupantus (no sakāmvārda-izlēja netīro ūdeni ar visu bērnu). Lūk to uzskatu par katalizatoru, kas ieviesīs skaidrību personālijās.
  Mums ir jāsanāk kopā aci pret aci un jārunā. Tapēc ierosinu organizēt kādu mūsu domubiedru konferenci, vai pat Vislatvijas nacionālo spēku kongresu, ja būs jūsu visu atbalsts. Kopīgi kur iespējams būs apspriest mērķi-vienoties nacionālā dūrē un ja ir pret dažiem dalībniekiem konkrēti fakti, tad tos likt galdā, ja nav, tad spriest pēc darāmajiem darbiem un to visu veļu mazgāt pēc mūsu mērķu sasniegšanas, ja protams darba gaitā tas nebūs jādara nepārprotamas sabotāžas vai nodevības dēļ. Rīkojotie atklāti, skaļi un organizēti, neredzu iespēju traucēt un izjaukt mūsu nodomus, tikai savas ambīcijas jānoliek malā mūsu brāļiem un māsām mūsu bērnu, mazbērnu un visas tautas nākotnes vārdā. Tās ir manas subjektīvās domas un ierosinājums mums visiem, visiem kas gatavi rīkoties, nevis tikai rakstīt.

 5. Ernis Purnis saka:

  Te redzams, kā domā mūsu cilvēki:

  Datums: 08.06.10. 23:54

  Autors: tam- Tā domā latg. tauta
  Datums: 08.06.10. 22:08

  -ak tizlais latgaļu ebrej, (tas gan ir pagodinājums, jo domāju, ka liekuļo, ka esi īsts maskavas ebreju salašņa, kas bailēs no krievijas iztektā antisemītisma un rasisma, gatavs uz vēdera līst, ka tik vēl nesit un par žīdu nesauc, ceri izkalpoties krievijas fašistiem, graujot Latvijas valsti, naivi domājot, ka tevi un tavējos krievu nacisti neaiztiks kārtējā grautiņā krievu pilsētās ), – nē urla, tevi ķers un tavējos divi zāģi – viens pelnīts par zemiskumu, ļaunumu un alkatību, bet otrs tāpēc, ka izskats nepatiks ru nacistiem, tāpēc, ka tev ačteles izvalbītas, ka mateļi sarkan, vai melnsprogaini un tāpēc, ka šnobelis milzīgs un līks un tu nožēlosi atkal 7 paaudzēs savu nodevību un pērkamību!
  – un tu ķiplokainā mēslu pika tad nevarēsi smirdēt, ka nezināji, ka nesaprati, jo nu tu esi brīdināts un par visu atbildīgs, pie tam – tu taču domā ka esi anonīms vai ne?

  ***))), DEKOLONIZACIJU!!, 11.06.2010 02:48

  Autors: Tā būs un tā jābūt
  Datums: 10.06.10. 22:44

  Autors: Nirnberga – 2
  Datums: 09.06.10. 00:01

  Nekas nav aizmirsts un nevien nav aizmirsts, viņi domā,ka tiks sveikā cauri, bet pat viņu bērnu bērni maksās par viņu noziegumiem pret Latviešu tautu un cilvēci!

  Re: Domas par dažiem komentētājiem
  Autors: tam Nirnberga2 un visiem
  Datums: 10.06.10. 22:40

  Patiesi vārdi un ja TOMĒR valstis, demokrātijas un valdībās neko nedarīs, TAD TO BŪSIM SPIESTI DARĪT MĒS -BALTIJAS TAUTU TRIBUNĀLS

 6. pamela saka:

  Vai ir jau aizmirsts,ka Garda ar savām daiļavām kopā ālejās dažādos prtevalstiskos pasākumos?Viņu starpā ir attiecības – Roka roku mazgā,abas – BALTAS.Šiškins tāds pats nelietis,piesedzas ar nacionāliem saukļiem,veicot Kremļa kurmja lomu.Un kur tad vēl VL ,tagad ar “karognesēju”Pupuru priekšgalā nu jau VDK nogatavotu “nacionalistu””piespiedu”trimdā!?,kurš baidījās pat iestāties H-86!LRTT,jums pienākums atklāt Pupura ĪSTO ģīmi.Viņiem tanī laikā bija labs tandēms ar J.Kučinski.Palasiet JOŅA blogā tās šausmas ko TAGAD šis pravdoborec murgo!Atklātā tekstā VDK idejas.Pienāks brīdis un vēsture VISU !! atklās.

 7. pamela saka:

  P.S.Garda ālējās kopā ar ĻEDJAJEVU !!!

 8. Miervaldis saka:

  Paši tādi labiņi, vai ne?

 9. Filips Bobinskis saka:

  Kas attiecas LNF izvirzītajām apsūdzībām par kalpošanu Maskavai, Drošības policijai, cīņu pret nacionālistiem u.t.t., es gribu sagaidīt konkrētus piemērus.
  Vienīgā konkrēti minētā lieta, ko tiešām varētu pārmest, ir A. Gardas dalība kompartijā okupācijas laikā.
  Bet ko es varu teikt par pārējo šeit un iepriekš LNF pārmesto? Redzam, ka ir savstarpējs konflikts, redzam, kā viens otru dēvē, bet kā šis konflikts radies?
  Augšminētais A. Gardas izteikums par L. Grantiņu, cik var spriest, (neesmu konkrēto rakstu lasījis) izskatās pēc tīri reliģiskām nesaskaņām. Vārdus “vismaz netīrs draņķis” tad tikpat labi varētu attiecināt arī uz mani, jo nekāda patika pret Dzīvās ētikas mācību man nav. Tomēr nav vēlmes šeit diskutēt par reliģiskajiem uzskatiem. LNF gan sabiedriski politisko darbību no savu reliģiski filozofisko uzskatu paušanas nenošķir, kas man personīgi nepatīk, jo var radīt nevajadzīgas nesaskaņas, bet, ko tur lai dara – dedzīgi savas reliģiskās mācības pārstāvji. Bet vai tā būtu apzināta provokācija nesaskaņu radīšanai? Nu nezinu gan. Vai atruna? Nevaru spriest, jo neko vairāk par šo konfliktu nezinu.
  Kādā no iepriekšminētajiem publikācijām tika pieminēts, ka konflikts starp Grantiņa un Gardas kungiem bijis saistīts arī ar L. Grantiņa konfliktu ar K. Pupuru.
  Tad nu, ja nu ir konflikts starp tādām divām plaši zināmām personībām kā L.Grantiņš un A.Garda, kur viens tiek lamāts par gaismas Hierarhijas apvainotāju, otrs saukts par kalpotāju tautas ienaidniekiem utt.utjpr., vajadzētu tomēr sniegt ieskatu šī konflikta vēsturē. Un, ja tiek pieminēta tik smaga apsūdzība kā strādāšana DP vai maskavas interesēs, vajadzētu saukt konkrētus piemērus.

 10. RF@Riga saka:

  Pamela, ieskrejies! Visiem jau ir piegriezusies ar savam jelibam, psihopate un mele!!

 11. Anonīms saka:

  Filip, vai vispar ir jega klausities ko saka tas Grantins? Vai tad nav vel skaidrs, kas vins ir par fruktu? Seit ir divas varbutibas, psihs vai provokators ar mazvertibas kompleksiem.
  Pamelu ieskaitot, ari no tas pasas Tvaikas………kaut gan, tas cilveks, kas slepjas zem “Pamela” nika, mierigi varetu but kads DP darbinieks ari.

 12. pamela>RF@Rīga,Anonīms saka:

  Veči,skriesim kopā!Pārlasu savus komentus un neatrodu ne jēlības,ne melus.Anonīmais rīdziniek,vai nav tā,ka uzkāpu tev uz karbunkula?Piedod,bet tad tas ir jāārstē!
  Nu un tas otrs “gudriķis”-man šķiet,ka Tvaika ielu TP “bārbija”nolikvidēja.Un Tvaika iela nu ne par matu nav švakāka par Saeimas Jēkaba ielu.Tādās tvaika ielās ir mitinājušies lielākie,gudrākie pasaules prāti.Kur pretim Saeimā – zaglīgākie,korumpētākie,nelietīgākie izlases prāti no Astoņkāja ar Kempmaijera u.c. nelietšiem priekšgalā.

  DP es labprāt piestrādātu lai “nacionalos”varoņus noliktu pie kauna staba.Tikai Reiniks neņēma,jo neesmu kompromisa piekritēja.
  Man patīk tādi “anonīmie rīdzinieki”- paši rej un aprej savā bezspēcībā,jo nav pamatotu pretargumentu.Un kur’\s tad atsedz sevi kā psihopātu apsaukājoties,ja ne RF@Rīga un Anonīms?
  Raujat tik vaļā uz pilnu klapi,paši VDK gudrību piezīdušies!

 13. Miervaldis saka:

  Ir pērkonkrusts, NSS, Latvju nacionālistu klubs.Katrā Latvju organizācija ir domājoši cilvēki, tikai vajag atšķirt, kurš ir kurš.

 14. BubA-urlu nīdējs saka:

  Hmm, man liekas dīvaini, ka visi te gatavi skaidroties, izpētīt, saskaņot un konfrontēt dažādus mūsu nacionālos darboņus, bet Balta ieteikumu sanākt kopā, vienoties Latvijas, nevis savu ambīciju vārdā un PĒC TAM viņu rīcība – darbi un to sekas uzreiz parādīs kurš kavēja, sabotēja, kurš dariju visu latviskas Latvijas atjaunošanai! Bet visus bezgalīgos, šķeļošos un nepierādāmos strīdus, apvainojumus tika ieteikts atlikt līdz konkrētam panākumu līmenim, līdz mūsu mērķu uzvarai! Vai tā nebūtu visloģiskākā rīcība, nekā bezjēgas apvainojumi un kašķi, kas tiešām IR IZDEVĪGI TIKAI LATV. NAIDNIEKIEM??!

 15. BubA-urlu nīdējs saka:

  Gribēju teikt, bet izlaidu-dīvaini,ka loģisko Balta ieteikumu VISI ignorēja ?!
  Vai nesaprata, neapdomāja.

 16. annamarija saka:

  Ļoti sakarīgs, argumentēts raksts. Pati biju šokā, kad sapratu, ka Ļeņins tiem no DDD ir neaiskarama SVĒTBILDE un viss viņa darītais (apšaušanas “koļēbļaščihsja, koncentrācijas nometnes etc) ir bijis PAREIZS.
  Neilgi pirms Atmodas BOJENNAJA KŅIGA bija izdevusi grāmatu VOJENNAJA PEREPISKA, kur bija tikai Ļeņina parakstīti rīkojumi, zīmītes, vēstules, kas atklāja visas tās 18.-19. gada šausmas. Un tādu celt bezmaz ēņģeļa kārtā?!

 17. annamarija saka:

  Par to kalendāru: foršā kompaškā garda iekūlies. :)

 18. Anonīms saka:

  annamarija, izlasi ari “Chitaja Lenina” (Solouhins). Tas pats un vel trakak! tas Uljanovs vinkarsi ir satana iemiesojums, bet nevis cilveks!!!

 19. Mirklis taisnības saka:

  Autors: Daška -atklātības lēkmē
  Datums: 13.06.10. 22:1

  Autors: Ivka-Petersons-ibo utt.
  Datums: 20.05.10. 00:37

  – jā, mēs te slikti jūtamies, mēs- jums naidīgie urlu netīrie dzīvnieki, fiziski un morāli smirdošie mongoļu vergu pēcteči un kremļa vergi arī šodien! Mēs jums esam okupanti, jo tā arī ir! Un es – untermenshu petersons, ivka, ibo, Daška utt, kompleksains algotnis ar vēl kaudzi īstu cilvēku – jūsu cilvēku nikiem, piem.-Jānis, Līga,Roberts utt. Bet šodien man brīvs, atkal uzpīpēju zālīti, ierāvu kārtējo krutkas sotaku un gribu pateikt, ka jā, jā, jā mums visiem, visiem krievvalodīgajiem plīša desantiem , iesprukušiem, kā tarakāniem jūsu zemē kopā ar mūsu iebrucējiem, vai piedzimuši pēc tam, kad viss kas laupāms, jau bijis mūsu militāristu salaupīts. Nu vienalga, jo tēma cita! Jo, mēs visi, gan tie urlas, ko nosaucu, gan mēs moskaļu aškenazi šnobeļi vislaik jūtam diskomfortu jūsu zemē, jo jūtam, ka ne tā runājam, ne tā dzīvojam, ne mums cilvēciskas manieres, ka nav mums ne sadzīves, ne augstākas kultūras, ka esam kā netīri lopi iebriduši svešā, vēl seno eiropeismu un īstu kultūru saglabājušā jūsu zemē. Pie tam par spīti mūsu 70 gadu esošajai drausmīgajai klātbūtnei, kur likās viss saindēts no mūsu divkāju mēsliem, no mūsu barbariem. Zemē, kur mūs kaitina katrs uzraksts uz veikalu izkārtnēm, ielu nosaukumos, dzirdamajā svešajā, senajā jūsu valodā, kas mums visiem tieši un netieši atgādina, to kas te esam-sveši, deklasēti barbari, pretīgi okupanti. Un jūsu nesaprotamā kultūra, jūsu šausmīgā pieklājība veselam baram ar vienu mūsējo runājot mūsu kirilicā, tas viss mūs besī, tas viss mūs- urlas tracina, jo liek saprast – tas nav mūsu, nav tuvs , nav rīdienas stabilitātes, jo iekšķīgi vislaik jūtam-būs reiz jālasās prom, būs agri vai vēlu, jo neviena, pat tik viesmīlīga un pacietīga tauta, kā jūsējā mūs visu laiku tomēr nepiecietīs! Bet uz dzimteni mēs neparko nebrauksim, nekad, tad jau labāk pie buržujiem Rietumos. Un tapēc, kamēr esam te-Latvijā, mums jāaizstāvas, mums jūs visus jāpārkrievo, jātiek valdībā un jūsu valsts vadībā, jādabū jūs līdz mūsu zemajam līmenim, vai būs mums citādi jāpazūd no jūsu skaistās zemes. Nu kā lai mēs jūs-latviešus neieredzam, mums ir diskomforts jūs redzot, dzirdot, nu kā lai mēs pret jums maitas naciki necīnamies??? A ko vai nav tā? Mēs – sovjetu urlas jūs mūsu vietā sen būtu izdzinuši no valsts ! Vot tā!

 20. Miervaldis saka:

  Jūs par Gardu vēl šaubijāties?Sen zināms, ka Garda ir viens no Latvju tautas sēnalām.

 21. AG saka:

  Es domāju, ka mazāk jāskatās, ko Garda pielūdz, bet kāda ir viņa politiskā stāja! Tas ir būtiski! Bet Linards `ta arī nepasaka, kas viņam ir pret Mein Kampf?
  P.S. Dikti gan gribētos zināt “drosmīgās” Pamelas īsto vārdu.

 22. Miervaldis - AG saka:

  ļedjājevs ietekmē mūsu politiķu politisko nostāju….

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *