Par krievžīdu un komunistu noziedzību

www.tautastribunals.eu-2Latvijas krievžīdiskie „elementi” pastiprina centienus pielikt pie „sienas” Rietumu liberālcionistisko bandu. Kā redzam, tad rezultāti neizpaliek. Komunistiskais noziedznieks Bērziņš, kuru prezidenta krēslā iestūma Latgales mafijas JUMTS Urbanovičs, izmantojot 54 cilvēku nāvi, piespieda atkāpties nevainīgi vainīgo sorosistu Dombrovski.

Dombrovskis to paziņoja knapi noturot asaras.

Skats bija nedabisks, pat komisks.

KozlovskisReiniks.Borovkovs

FOTO: Lūk, viņi, sarkanie komunistiskie KGB izdzimteņi, kuri kārtējo reizi parakstījuši dokomentu- lūgumu Vācijas valdībai, lai L. Grantiņš LCTAG grupas HELSINKI-86 dibinātājs, tiktu izdots Latvijai tiesāšanai par augsti stāvošu amatpersonu apvainošanu. Atceros vēl no pēdējās reizes cik treknu parakstu bija uzskribelējis  DP izdzimtenis reiniks.

Skaties, latviet, šie izdzimteņi sevi uzskata par “augsti stāvošām personām”!!!

Par to viņu Bērziņš(sapuvušais zobs) draudzīgi no pēcpuses padauzīja pa pleciem. Īsta komēdija, kādu droši vien varēja vērot tikai Višinska laikos, bet Latvijā jau arī nekas no tiem laikiem nav mainījis. Purni tikai citādāki un treknāki parādījušies.

Par īstiem vainīgajiem „sapuvušais zobs”(bērziņš) neuzdrošinājās runāt, jo tie ir tiešie Krievijas ielikteņi, divi bandīti, Ušakovs un Ameriks. Bērziņa uzdevums ir vienkāršs pēc satura, bet sarežģīts pēc scenārija. Jābūt riktīgam šahistam, lai visu izdarītu tā, ka nenojauš ES un tauta. Lai šo šahistisko gājienu veiktu, Vova(Vladimirs Putins) viņam palīgā sūta savu labi apmācīto šaha lielmeistaru- jebreju Kaspārovu. Nu tieši tā kā godmaņlaikā tika importēts jebrejs Ļindermanis, kuram šeit pēc ilgām pūlēm izdevās atrast savu dvīņu brāli Kasparovu Dimiteru.

Ušakovs, kuram viena acs jau pilnīgi ieregulējusies sātaniskajā „azimutā”, paziņojis, protams, ar kāda „ģurmo” Agešina starpniecību, ka laiks iet valdībā un pārņemt grožus.

Viens no pagrīdes kompartijas sātaniskajiem izdzimumiem, kurš Atmodas laikā „noslēpa” Oskara Kalpaka pieminekli kādā no purva muklājiem, arī paziņo par gatavību stāties pretim nešpetnajām sorosistu bandām.

Dažam, šeit rakstīto, gribētos uzskatīt par neizdevušos Līcīša feļetonu no LA, bet sarūgtināšu šos „entuziastus”, tā ir vistiešākā, var pat sacīt eksakta” taisnība. Un sarūgtinājums vēl lielāks tiem, kuri domā, ka Latvijas Avīze, kuru vada bijušais KGB- poļitruks Voldemārs Krustiņš , kalpo latviešu tautai. Viņš ir visīstākais krievžīdu „līnijas” pārstāvis- aizstāvis. Ja viņa laikrakstā ieliek komentāru, kurā tiek kritizēti ES darboņi, komentārs stāv kā telefona stabs, bet kolīdz tiek kulturālā veidā norādīts uz Ušakova izdarībām, tūlīt pazūd.

Visur, kur vien griezies krieviskais tiek atbalstīts un viss latviskais noniecināts.

Latviešu valsts tiek demontēta visbrutālākā veidā.

Krievžīdi vietējo komunistu vadībā likvidē bankas un lielos uzņēmumus, kuri vienmēr ir kalpojuši par latviešu tautas lepnumu. Pēdējais krievžīdu- komunistu noziegums ir Liepājas Metalurgs. Un pats absurdākais visā šajā noziegumā pret latviešu tautu ir tas, ka šiem krievžīdiem, komunistiem un viltus nacionālistiem izdodas pārliecināt latviešus, ka vainīgi ir Rietumu žīdi ar „rokfelleriem” priekšgalā. Mēs zinām, ka visi šie godmaņi, borovkovi, kargini, krasovicki, zaharjini, krupņikovi, ulmaņi, šķēles, šleseri u.d.c. nav rietumnieki, bet vistiešākie Maskavas krievžīdi un komunisti- bijušie KGBisti !

LRTT cenšas to apskaidrot tautai un tāpēc atkal kārtējais izvirdums no Latvānijas krievžīdu čekistu un komunistu puses pret L. Grantiņu. Jau trešais mēģinājums notiks L. Grantiņu „izvilkt” uz Latviju, lai tiesātu par šo sarkano bandītu, latviešu tautas slepkavu, apvainošanu.

4.decembrī jāierodas kā „lieciniekam” pie Minsteres galvenā kriminālkomisāra.

Informēju komisāru, ka sakarā ar manu darba specifiku varu ierasties tikai nedēļas nogalē. Vēl arī pieprasīju, lai pārliek nedēļu vēlāk, jo man jāsagatavojas. Un, lai saruna varētu būt produktīva, aizsūtīju viņam dokumentus ar kuriem lietderīgi iepazīties.

Ar dokumentiem un e- pastu kripo, variet iepazīties šā raksta beigās.

Latvieši, mēs panāksim, ka šos sarkanos izdzimteņus tiesās.

Viņi nepamuks no saviem asins darbiem.

L. Grantiņš   29.11.13.

====================================================================

pol

Šeit ir interneta norādes, ar kurām ir jāiepazīstas Minsteres kriminālpolicijas šefam, lai viņš saprastu Latvijas bandītu sūtīto.Arī nežēlastība kritušā vēsturnieka Induļa Roņa informācija.

An: dirk.grosse-boelting@polizei.nrw.de, DP DP, dp@dp.gov.lv

Linard Grantins

Brüningheide 98; Münster NRW 48159; Telefon:  015213762298

Datum: 27.11.2013

Polizeipräsidium Münster
Friesenring 43
48143 Münster

Sehr geehrte Damen und Herren:

In der Ermittlungssache

Rechtshilfeersuchen im Strafverfahren Nr. 11094054512 aus Lettland

Ich, Linard Grantins, Gründer der Menschenrechtsorganisation Helsinki 86 und alleiniger Leiter, bitte ich um Verschiebung des Termins auf das übernächst folgende Samstag, den 14.12.2013 oder den Freitag 13.12.2013.

Die Verschiebung ist notwendig, da ich aus beruflichen Gründen in der Woche auf Tour bin und nur am Wochenende zu ihrer Verfügung stehen kann. Des Weiteren gäbe es mir Zeit, mich auf ihr Anliegen vorzubereiten und ihnen die informationen, damit die Anhörung produktiv werden kann.

Im Anhang Finden sie die informationen.

http://tautastribunals.eu/?p=1593

http://tautastribunals.eu/?p=9706

http://tautastribunals.eu/?p=11100

http://tautastribunals.eu/?p=13784

http://tautastribunals.eu/?p=14491

http://tautastribunals.eu/?p=14789

http://tautastribunals.eu/?p=16375

Ich bitte um Antwort.

Mit freundlichen Grüßen

Linard Grantins

==========================================================================

P.S.

Ir tikai jāpabrīnās ar kādu centību mūsu tautas ienaidnieki cenšas nomelnot mūsu tautas pagātni, pašu tautu un mūsu tautas visspilgtākās personības.

Dažnedažādi „internetisti”, lai parādītu un pierādītu savu uzticību šim sātaniskajam režīmam, cenšas tā, ka viss cilvēciskais, kam vieta ir tajā vietā, zem kuras mati aug, bet šiem, šīs varas „lojālistiem”, šis „cilvēciskais” atrodas zem cita apmatojuma.

Laila Kulberga - Grantiņa, Latvijas armija, Liepāja.Kad kādai dāmai, kurai ir arī daļēji mans uzvārds, aizrādīju, ka par tādiem apmelojumiem pret Kārli Ulmani vajadzētu iegādāties svecīti, aiziet uz baznīcu un prasīt piedošanu par šiem maldiem, tad dabūju tā „pa galvu”, ka saka mūsu prezidents, ka knapi vēl šodien esmu atjēdzies.

FOTO: Tā ir mūsu Laila, vēsturniece un hemoroīdu speciāliste.

Ja tā sarakste būtu bijusi tikai mūsu starpā, tad, protams, tas nebūtu pieklājīgi laist ēterā.

Kas liek šai dāmai propogandēt-noriet mūsu tautu, tās pagātni un varoņus ?

Droši vien, ka redzamais foto dod atbildi uz šo jautājumu.

Šeit izvilkums no šīs cienītās dāmas sacītā: „Lai gan ,ja nu Jūs tik ļoti vēlaties varu ieteikt svecīti labāk iespraust sev pašam anālās svecītes vietā.Jo citādi lielākā “karma”Jums varētu būt hemoroīdi ņemot vērā Jūsu darba specifiku kā ar mazkustīgo pakaļas sildīšanu.”

Pārliecinieties paši(norādes raksta beigās), kā tiek propagandēti diletantu un nodevēju „vēsturiskie atklājumi” par mūsu revolucionāriem un Kārli Ulmani.

Kad ieteicu izlasīt vēsturniekus Viktoru Suvorovu un mūsu pašu nežēlastībā kritušo Induli Roni, tad atbilde bija kā šāviens: ”Ka manis diktētā vēsture viņai nederot”.

Kāds absurds, it kā es varētu diktēt vēsturi.

Šie vārdi vien jau norāda, kāda vēsture Lailai Kulbergai – Grantiņai ir „asinīs”.

Un tā tas šodien tiek darīts visās iespējamās vietās, kam vien nav slinkums. Sākot no bandīta Urbanoviča, kurš kopā ar krievžīdu cionistu Paideru saraksta „pareizo vēsturi” un beidzot ar kāda čekas okšķera Gata Krūmiņa kompartijas drazām, kuras Laila producē tālāk, lai iznīcinātu latvieša vēsturisko atmiņu.

Ne jau es, Tev Laila, būšu soģis, bet gan tauta un tavi darbi.

„TO” svecīti, Laila, pataupi sev, vai tam kungam, kas tev blakus, varbūt, ka kādreiz noderēs.

Ja ir laika, tad šeit ar Lailas Kulbergas- Grantiņas propagandas drazām variet iepazīties: http://www.draugiem.lv/user/795887/blog/?p=10740088&com_id=266245027

http://www.draugiem.lv/user/795887/blog/?p=11067025&com_id=268100891

You may also like...

17 Responses

 1. Os saka:

  Ta ir,ka krievija caur savu so Latvijai lidzigo Valsts Iekartu( lidzigo tikai LR 1918.g.) realize pilniba savu agresivi teroristisko un noziedzigo arpolitiku,attieciba pret ES,NATO un visu Cilveci,ari pret ASV. Visas tas mulkibas ar cukura fabrikam,letam Imperialistu rupniecibas precem un citu-ir krievijas agresivas teroristiskas politikas prieksvestnesis jeb dezinformacija,ka redz Rietumi sagrava ” partikuso” Latvijas lauzu laimigo dzivi. Ta cukurfabrika diemzel butu nobankrotejusi pec paris gadiem pati. Jo sis Latvijas Iekarta ar valstiskuma paveidu izveidota 1945. gada ar VDK un sodien uztureta ar DP,un kontroleta ar krievijas FDD,nekad neatlaus Latvijas teritorija plaukstosu un ekonomiski izdevigu vidi,jo Latvija sliktak-jo krievijai labak. Vacija un visa ES driz so patiesibu un merogus apzinas un sapratis,nav atlicis ilgi vairs gaidit. Latvija si-ka NATO un ES vieniba-ir Drauds visai Pasaulei ar Cilveci.

 2. Os saka:

  Tamdel ari pienaca LM logisks gals. Krievija ar savu diversantu rokam(biznesmeni,politikani un krievzidiska krievijas tauta) jeb krievijas vienibas Latvija sazageja vel pedejos kugus,kadu virpu iegruda LM krasni un saprata-ka darba seit vairs nebus nekad,ekonomiska zona pec krievijas specdienestu aprekina nav paredzeta Latvijas teritorija,ta ka Tauta negaidiet nekadu labaku dzivi Latvija,lidz Latvija tiks Atbrivota no krievu tautas un krievijas valsts juga. Kas notiks pirmkart izdarot okupantu iznicinasanu,tad atjaunojot LR,ar tas Likumigo Latviesu tautu un izveidojot savu latviesu izlukdalu-kas sarga primari lautviesu tautas vitalas intereses. Etniskas izcelsmes kolaboracionisti ka ari krievijas okupanti ar okupetajvalsts teroristiem krieviem tiks tiesati ar Latviesu tautu acimredzot,jo tikai Latviesu daudz cietusai tautai 2.Pasaules kars nav beidzies vel sodien,atskiriba no citam ES tautam. Pavisam skaidrs ir-ka Latvija ir okupeta sobrid.

 3. Vilnis saka:

  Par cilvēkiem nepiedzimst, par cilvēkiem kļūst. Bet diemžēl nākas secināt, ka vairums no Latvijas sabiedrības tā arī ir palikuši divkājainu orangutānu statusā.

  Ja kaukāziešu izcelsmes pusžīds Staļins savā laikā teica: “Nav cilvēka, nav problēmas”, tad LRTT nenovērtētie starptautiskie baņķieri savā cinismā ir gājuši vēl tālāk par šo sarkano kabalistu Staļinu. Šo deģenerātu moto skan šādi: “Nav valsts, nav problēmas”. Un ka tā nav “šausmu pasaciņa” pierāda eiropas sātanistu Rompeja un Barozū izteikumi par to, ka valsts nacionālā identitāte ir iemetama vēstures mēslainē.

  Sena paruna saka: “Sātans vienmēr slēpjas detaļās”, un krievžīdu noziegumi ir tikai viena no mozaīkas sastāvdaļām.

  Admins
  LRTT un Grantiņš ir novērtējis visu līdz pēdējai detaļai un tāpēc pret mani tāds naids gan no vieniem, gan otriem.
  Tīra no šiem sātanistiem Latvijā ir vienkāršā tauta.
  Ar tās palīdzību mēs uzvarēsim pasaules lielāko “zvēru”.
  Un šis zvērs to labi saprot.
  Šie nelieši ir visur, kaut vai tādas Kulbergas darbība, kura virzīta uz parastā cilvēka degradāciju.
  Krievžīdi ir asinskāri reptīļi, kuri patreiz grib pārņemt vadību.
  Rietumu cionisti nav fiziski izdzimteņi, bet kā jau sacīju:”Neaizmirsīsim, ka viņi ir vienas mātes bērni”.

  P.S.
  Par cilvēkiem, Vilni, piedzimst, bet par izdzimteņiem kļūst… .

 4. ANDRIS7 saka:

  VISU LABU DIENU!
  No mums tika nemts viss,ko vareja,lai varetu veidot savu meligo varenibu.
  Musu speju turpinajums.Ja kadam izdodas sadedzinat slikto domu plazmu,ko
  suta citi,tad vins ir uguns dievs,kas atbilst si laika prasibam.Visi var
  but uguns dievi.Laiks nestav uz vietas.Sadedzinato parversam pelnos.Viss
  sliktais top par pelniem.No sejienes atdzimstam,ka FENIX NO PELNIEM.Viss
  reiz bija,un atkal atkartojas,jo ka gan citadi,to vareja zinat.
  Fenix ir ugunsputns,kurs ir lidzigs erglim,un Hitlers,to panem sava
  atributika,ka ari kasha krustu,galaktikas rotacijas simbolu.SVASTIKA,kur
  SVA debesis TIK ritet.Egipte valdija priesteri,kuri ar viltu atnema mums
  varu,un piesavinajas musu zinasanas,ar kuram valda par pasauli lidz
  sodienai.Vini ari izvirzija Hitlera un Stalina kandidaturas,ka ari
  Makedonijas Aleksandra,Napoleona,kurs vareja but izdomajums,jo uzzimet
  var visu,ko grib,un likt tam noticet,lai paraditu savu varenibu,un musu
  mulkibu,ari Baraku Obamu,lai vins nolaistu ASV uz grunti…u.c.
  Hitlers ar Stalinu bija viena komanda,lidz 1945 gadam,kad viens publiski
  nomira,bet otru,pec nepaklausanas noindeja.Vini iedomajas,ka ir priesteri,ar kulta celtnem,sakralam upuresanam,slavinasanam u.c.
  Noslepums paliek,ar kadam MAGISKI KABALISTISKAM metodem komunisti un
  cekisti paliek uzticigi utopijai,un nekad nevar but bijusie.
  Pieradijumi.Masonu izdota karte 1938 gada…sk.ieprieks…,kuru robezas,
  un valstu sadalijums sakrit,ka ir uz 1945 gadu,iznemot Somiju,kura
  paradija savu varonibu
  a)pandoraopen.ru/2013-11-28/sovetsko-finskaya-vojna/
  Visi svarigie simboli,ka Jumis,Heil sveiciens,PSRS zvaigzne,Krusts,
  Visuredzosa acs,Kronis karalim u.c.,nozime UZ,ES,RA,SHE vai SEIT u.c.ir
  Egiptes hieroglifi.Maras vards ir PYRAMID of KHUFU,no GREAT GIZA grupas.
  Visos karos ir ARIESU ritualas upuresanas moments,lai mus “noslaucitu”,
  no zemes virsas.
  b)pandoraopen.ru/2013-11-29/deshifrovka-drevneegipetskoj-ieroglifiki/

  P.S. Vai ziemelpols ir tur ,kur ir,jo tas ir pienemts punkts
  kartem ?Zemes griesanas asij vajadzetu but Grenlande,lai
  visu varetu pienemt bez jautajumiem par 22,5 gradiem,ka ari
  to,ka Ziemelu un Dienvidu poli 13 000 gadus ieprieks bija
  bez ledus,jo Dievi veidoja zemi prieks mums,bez ledus.

  VELAK VEL/TENcINU

 5. Vilnis>Adm. saka:

  Nedomāju, ka patreiz būtu vērts strīdēties par detaļām. Nenoliedzami, ienaidnieki ir jāzin vaigā, bet man nez kāpēc liekas, ka jūsu i-vietne vairāk pieskaras tautas iekšējam ienaidniekam, kaut gan ārējais nav mazāk bīstams. Man personīgi šie krievžīdi un mūsu vietējie “patentētie demokrāti” sāk uztraukt jau mazāk, jo pēc Kipras konfiscētajiem miljardiem, var izsecināt, ka ir sākusies mazo žīdeļu “lielā tīrīšana”. Žīdiem raksturīgi – čūska pati kož sev astē. Kipra bija tikai ģenerālmēģinājums, lai parādītu, kurš ir īstais planētas saimnieks. Tā kā Latvijas oligarhiem vēl viss ir priekšā, kad savu sazagto dabūs atdot cionistu mafijai.

  Bet tauta ir jāsapurina, pārāk ilgi guļ letarģiskā miegā. Forši pirms pāris mēnešiem pasacīja Laimonis Purs par instrumentiem, kuri labi iedarbojas uz apziņu – karikatūras, labas grāmatas,…, manā skatījumā arī dzeja.

  Lai veicas LRTT un galvenais izturību un skaidru veselo saprātu mums visiem šai cīņā. Tautas vienībā ir spēks, tā savulaik teica Ulmaņu Kārlis un pie tā arī mums letiņiem jāturas, ja vēlam Saules mūžu Latvijai un latviešu tautai.

  Admins
  Pats galvenais, jāturas vienīgi pie Taisnības, kura noved pie Patiesības, proti, pie visu aptverošās PILNĪBAS.
  Paradokss ir tas, ka, lai pie tā visa nonāktu, ir vajadzīgs Ļaunums.
  Tas ir galvenais dzinulis Dievišķai Evolūcijai.
  Ne jau no zila gaisa kāds dzejnieks “pagrāba”: “Kas tu Labais būtu, bez manis-Ļaunā”.

 6. Os saka:

  Cilveks gan piedzimst,gan nomirst,Cilveka butibai nemainoties. Savukart Dzivnieki( nejaukt ar kakiem,suniem,zirgiem un citiem Zveriem) gan piedzimst,gan nospragst nemainigi paliekot par Dzivnieku. Ta ka nebus nekads Internacionals,biedri!
  Admins
  Runa, Os, iet par morāli.

 7. sākums saka:

  Jau pašā sākumā “tie” atklāti rakstīja,ka Obams ir ielikts lai Ameriku sagrautu.
  Viens zinošais rakstīja,ka šics Zolitūdes noslepkavotos vispirms bija jāinformē borovkovs,jo šim “pašnāvniekam” esot Latvijas mirušo un noslepkavoto saraksti.Kāpēc?
  Visbriesmīgākie pasaulē esot atbalstītāji,ja nebūtu viņu gan pionieru,komjauniešu,partijnieku,gan vēlētāju bari,tad pasaulē būtu daudz vairāk par 8% BALTĀ tauta.Latvijā (kā jau visur pirmajā vietā )ir visvairāk atbalstītāji,tā ir jaunā dzeltenā ……….

 8. N.Māstrihts to Adm. saka:

  Aizmirsu precizēt – saskaņā ar LR likumdošanu un starptautiskajām tiesbām, un Vācijas likumiem, Tevi Latvijas tiesa par, iespējams, ar LRTT nodarījumiem, kuru izmeklē tikai saskaņā ar LR Augstākās tiesa izmeklēšanas tiesneša sankcijām, var izdot LR tiesai tikai tajā gadījumā, ja Tev ir saistība ar LR – uzturēšanās atļauja, pilcsonis vai citādi. Lai pilnībā izvairītos no iespējamās atbildības par personu iespējamo aizskārumu ar humoristisko mājas lapu LRTT, ar ko vari paust savu brīvo viedokli, Tev jāatsakās no jebkāda sakara ar Latviju – pilsonibas, ja tāda ir utt., tad Tevi Latvijai Vācija var izdot tikai tad, ja nodari kaitējumu ar LRTT kā smagu un pret Vācijas pilsoņiem. Lapā “aizskartās personas” nav neviena Vācijas pilsoņa un saskaņā ar sarptautiskām tiesībām un LR Krimināllikumu smags noziegums skaitās no 3 gadi ieslodzījumā, ko ar mājaslapu LRTT nevar veikt manā skatījkumā – tā ir neslavas celšana – līdz trīs gadi saskānā ar LR Krimināllikumu – mazāk smags noziegums.
  No teiktā izriet, ka, lai izslēgtu izdošanas riskus, Tev jāatsakās no LR pilsonības, ja tāda ir.

 9. skorceni saka:

  Vēl daudz posta nodara ne tikai Latviešu tautai,bet arī citām tautām tā saucamie iemidzinātāji.Pie mums tie ir tūdaliņi-tādaliņi,kas uzdziedās un padancos lai tik nebūtu jāiziet ielās un ar sūdainu vāli jāpatriec no troņa tie žīdkrievu sarkanvēderi.Es ceru ,ka TEV,LINARD,izdosies vest pie apskaidrības kriminālkomisāru.Ceru,ka vāciešus vēl nav pārņēmuši cionistu pakalpiņi….

  Admins
  Bet cenšas viņi briesmīgi. Merkele un Gauks ir viņu ielikteņi.

 10. raksts saka:

  http://pietiek.com/raksti/ari_repses-gobzema_biedriba_barojusies_no_reandre_naudas

  Arī Repšes-Gobzema biedrība barojusies no “Re&Re” naudas

  Ne tikai Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra Jura Pūces sievas vadītā biedrība vien barojusies no būvkompānijas Re&Re ziedojumiem, – Lursoft datu bāze rāda, ka arī biedrība Latvijas attīstībai, kas saistīta ar Einara Repšes, advokāta Alda Gobzema un alkohola ražotāja Donāta Vaitaiša vārdiem, no Re&Re meitasuzņēmuma pērn saņēmusi 15 tūkstošu latu ziedojumu.

  Kā rāda biedrības Latvijas attīstībai 2012. gada ziedojumu saraksts, 15 tūkstošus latu tai pērn ziedojusi plašākai sabiedrībai nepazīstamā SIA Retex būve.

  Šādu ziedojumu uzņēmums uzskatījis par iespējamu atvēlēt, neraugoties uz to, ka pagājušo gadu beidzis ar iespaidīgiem zaudējumiem – vairāk nekā 156 tūkstošiem latu (gada apgrozījums – 624 tūkstoši latu).

  Taču šī labvēlība kļūst saprotamāka, no Lursoft datu bāzes uzzinot, ka vienīgais Retex būves īpašnieks ir pēdējā laikā bēdīgi slavenā būvkompānija Re&Re: faktiski tas nozīmē, ka Repšes-Gobzema-Jaunupa biedrībai ziedota šīs būvkompānijas grupas nauda.

  Arī Re&Re interneta mājas lapā līdz kratīšanu veikšanai piektdien bija atrodama informācija, ka Retex būve ir nekustamā īpašuma projektu attīstītājs, kas nodrošina arī īpašumā esošo projektu apsaimniekošanu.

  Viens no redzamākajiem 15. decembrī par partiju pārtapt plānojošās un pašlaik aktīvu reklāmas kampaņu veicošās biedrības Latvijas attīstībai atbalstītājiem un runas personām ir advokāts Gobzems, kurš jau pirms vairākiem mēnešiem paziņoja, ka gribot nākamajās Saeimas vēlēšanās startēt tieši no šīs partijas.

  Taču, kā izrādās, Gobzemam Re&Re grupas uzņēmuma ziedojums viņa “politiskajam tramplīnam” vienlaikus nav bijis šķērslis vērsties pret šo finansētāju tiesā: kā zināms, viņš šonedēļ Zolitūdes lietā vērsies tiesā, no Re&Re un vēl četrām personām saskaņā ar viņa paša paziņojumu pieprasot 100 miljonus latu.

  Īpatna piektdien bija Gobzema sociālajā tīklā Twitter paustā reakcija uz norādi uz šiem faktiem. Publicējam advokāta pakāpeniskās atklāsmes par šo tēmu:

  “Es neesmu biedrības biedrs un nekad nav bijusi darīšana ar Re un RE. Neizplatiet muļķības.”

  “Nu un ko tas pierāda? Ne jau manu sakaru ar Re un Re. To, ka mēdzu ziedot, to gan. Šis nav vienīgais gadījums, starp citu.”

  “Es arī tiesājos pret V.Belokoņa banku. Turklāt mans klients ir ļoti apmierināts, kā to daru.”

  “Atslābstiet un sekojat līdzi. Ja kaut vienu darbību izdarīšu pretēji cietušo interesēm, varēsiet mani izsūtīt.”

  “Man tiešām ir reāli vienalga, ko par mani runā. Es eju un daru. Un izdaru! Šis nebūs izņēmums!”

  “Ja jau iecepāties par ētiku, tad būtu vispirms pastāstījusi, ka Jums arī vienā lieta pret mani bija jāpiedalās.”

  “Jā, neatnācāt uz tiesas sēdēm :). LAbi, nav man laika ar Jums ņemties. Lai Jums veicas! Sekojiet līdzi un kontrolējiet!”

  Pēc šiem skaidrojumiem Gobzema atklāsmes beidzās ar: “Apskatieties, kas ir pietiek.lv amatpersonas (tostarp Jūs) un pret ko pietiek.lv ir tiesājusies.” Paskaidrojumus par šo izteikumu advokāts vairs nevēlējās vai nespēja sniegt.

 11. raksts saka:

  http://pietiek.com/raksti/nakot_atklatiba_zinam_par_gobzema_biedribas_finansu_saistibu_ar_reandre,_iemegina_melna_pr_metodes

  Nākot atklātībā ziņām par Gobzema biedrības finanšu saistību ar “Re&Re”, iemēģina “melnā PR” metodes

  Nākot atklātībā Pietiek publicētajām ziņām par 15 000 latu ziedojumu, ko no bēdīgi slavenās būvkompānijas Re&Re meitasuzņēmuma saņēmusi Einara Repšes un Alda Gobzema (attēlā pa kreisi) biedrība Latvijas attīstībai, skandalozais advokāts nolēmis novērst uzmanību no šiem faktiem un mēģināt izmantot melnā PR metodes. No epasta aldis@gobzems.lv, no kura parasti tiek nosūtīti dažādi Gobzema paziņojumi, šoreiz izsūtīti jautājumi saistībā ar publiski labi zināmu faktu – to, ka arhitektu biroja Kubs arhitekte, Zanes Kalinkas meita Dace Putniņa “ilgstoši” ir Re&Re līdzīpašnieka Didža Putniņa dzīvesbiedre.

  Kā Pietiek jau informējis, biedrības Latvijas attīstībai 2012. gada ziedojumu saraksts rāda – 15 tūkstošus latu tai pērn ziedojusi plašākai sabiedrībai nepazīstamā SIA Retex būve. Šādu ziedojumu uzņēmums uzskatījis par iespējamu atvēlēt, neraugoties uz to, ka pagājušo gadu beidzis ar iespaidīgiem zaudējumiem – vairāk nekā 156 tūkstošiem latu (gada apgrozījums – 624 tūkstoši latu).

  Taču šī labvēlība kļūst saprotamāka, no Lursoft datu bāzes uzzinot, ka vienīgais Retex būves īpašnieks ir pēdējā laikā bēdīgi slavenā būvkompānija Re&Re: faktiski tas nozīmē, ka Repšes-Gobzema-Jaunupa biedrībai ziedota šīs būvkompānijas grupas nauda. Arī Re&Re interneta mājas lapā līdz kratīšanu veikšanai piektdien bija atrodama informācija, ka Retex būve ir nekustamā īpašuma projektu attīstītājs, kas nodrošina arī īpašumā esošo projektu apsaimniekošanu.

  Viens no redzamākajiem 15. decembrī par partiju pārtapt plānojošās un pašlaik aktīvu reklāmas kampaņu veicošās biedrības Latvijas attīstībai atbalstītājiem un runas personām ir advokāts Gobzems, kurš jau pirms vairākiem mēnešiem paziņoja, ka gribot nākamajās Saeimas vēlēšanās startēt tieši no šīs partijas. Taču, kā izrādās, Gobzemam Re&Re grupas uzņēmuma ziedojums viņa “politiskajam tramplīnam” vienlaikus nav bijis šķērslis vērsties pret šo finansētāju tiesā: kā zināms, viņš šonedēļ Zolitūdes lietā vērsies tiesā, no Re&Re un vēl četrām personām saskaņā ar viņa paša paziņojumu pieprasot 100 miljonus latu.

  Tā vietā, lai publiski izskaidrotu motīvus šādai rīcībai un nevēlmei pēc šo faktu publiskošanas rīkoties atbilstoši advokāta ētikai, Gobzems ir rīkojies citādi, liekot domāt par viņa vai viņa elektroniskā pasta izmantotāja un viņa vārdā izsūtītu paziņojumu autora vēlmi izmēģināt “melnā PR” metodes, cenšoties novirzīt sabiedrības skatu citā virzienā.

  Pilnībā un bez grozījumiem publicējam no elektroniskā pasta adreses aldis@gobzems.lv sestdienas vakarā izsūtīto vēstuli, kurā plašai sabiedrībai jau iepriekš labi zināmie fakti, pēc izsūtītāja domām, uzliekot par pienākumu tajā minētajām personām nekavējoties pieteikties policijā:

  “Neskatoties uz mūsu ne pārāk siltajām attiecībām, nosūtu Jums darbam.

  Daži konkrēti jautājumi:

  1. Vai Arhitektu biroja Kubs īpašniecei Dacei Putniņai, kurai pieder 92,54 procenti Arhitektu biroja Kubs kapitāla daļas, iepriekš bija uzvārds Brezinska, bet vēl pirms tam – uzvārds Kalinka? Jā vai nē?

  2. Vai Arhitektu biroja Kubs īpašniece Dace Putniņa ir šīs kompānijas valdes locekļa Andra Kalinkas māsa un Zanes Kalinkas meita? Jā vai nē?

  3. Vai Arhitektu biroja Kubs īpašniece Dace Putniņa ilgstoši ir SIA “Re & Re” īpašnieka Didža Putniņa dzīvesbiedre? Jā vai nē?

  4. Kā skaidrot to, ka Arhitektu biroja Kubs īpašniecei Dacei Putniņai ir tāda pati dzīvesvietas adrese, kā SIA “Re & Re” īpašniekam Didzim Putniņam, proti, Jūrmalā, Piekrastes ielā 18?

  5. Gadījumā, ja Arhitektu biroja Kubs īpašniece Dace Putniņa ir SIA “Re & Re” īpašnieka Didža Putniņa dzīvesbiedre, cik ētiski, būvniecības caurskatāmai kontrolei atbilstoši ir rīkojies Arhitektu birojs Kubs un SIA “Re & Re”? Vai šeit nav saskatāmas savtīgas ģimenes biznesa pazīmes, katastrofāls interešu konfilkts un citas biznesa ētikai neatbilstošas pazīmes?

  6. Cik kopējos būvobjektos līdz šim ir darbojies Arhitektu birojs Kubs un SIA “Re & Re?

  7. Vai Arhitektu birojs Kubs un SIA “Re & Re” īpašnieki un valdes locekļi arī pēc šiem uzdotajiem jautājumiem nesaskata nekādas pazīmes, kas viņiem liktu uzņemties atbildību un pašiem pieteikties policijā?

  Ar cieņu

  Aldis Gobzems

  zvērināta advokāta Alda Gobzema birojs

  aldis@gobzems.lv

  http://www.gobzems.lv

  Īpaši interesanta bija šīs elektroniskā pasta vēstules piebilde, kurā bija minēts, ka “sūtījums var saturēt profesionālu padomu” un ka, izņemot īpašus gadījumus, esot aizliegta “jebkāda tā izplatīšana, nodošana trešajām personām vai kopēšana”.

  Svētdien Pietiek jau ir nosūtījis Valsts policijai iesniegumu, aicinot izvērtēt, vai šīs vēstules sūtītājs, nebūdams žurnālists un, iespējams, rīkojoties nevis sabiedrības labuma, bet personiskajās interesēs, nav pārkāpis Fizisko personu datu aizsardzības likuma normas. Tāpat ar aicinājumu izvērtēt sūtītāja rīcību Pietiek vērsies arī Zvērinātu advokātu padomē.

 12. raksts saka:

  Pēc PIETIEK publikācijām par demisiju paziņo Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs

  Šodien par demisiju paziņoja Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs Juris Pūce. Tas notika tikai dažas stundas pēc jaunajiem Pietiek publiskotajiem faktiem, informējot, ka konkrētas aprises sāk iegūt Pietiek paustās aizdomas, ka par būvniecības nozares politiku atbildīgās Ekonomikas ministrijas (EM) valsts sekretāra Pūces (attēlā) sievas vadītās biedrības Ascendum saņemtie dāsnie līdzekļi, kurus ziedojuši no EM virzītās politikas atkarīgi uzņēmumi, nav tikai “sakritība”, bet shēma, kas varētu tikt izmantota to vai citu lēmumu panākšanai.

  “”Ir izskanējušas šaubas par manas rīcības ētiskumu saistībā ar manas dzīvesbiedres vadītās labdarības organizācijas saņemtajiem ziedojumiem un manu profesionālo darbību. Citos apstākļos es, iespējams, uzskatītu, ka mans pienākums ir vienkārši noraidīt šos nepamatotos apgalvojumus. Esmu pārliecināts par savas rīcības likumību un ētiskumu. Taču apzinos, ka šobrīd tikai mana pārliecība vien nav pietiekama sabiedrības uzticības atjaunošanai,” – šāds bija Pūces oficiālais publiskais skaidrojums.

  Ierēdnis apgalvoja, ka, “zinot, ka Latvijas iedzīvotāju vairums netic tam, ka augstas amatpersonas spēj atkāpties no ieņemamajiem amatiem, šobrīd es nevaru un nedrīkstu rīkoties citādi, kā vien atkāpties no EM valsts sekretāra amata. Esmu šodien iesniedzis atlūgumu ministram”.

  Taču patiesībā Pūce par demisiju paspēja paziņot pēdējā mirklī, apsteidzot Ekonomikas ministrijas rīkojumu par viņa atstādināšanu no amata uz izmeklēšanas laiku. Savukārt tā būtu balstīta uz Pietiek pēdējās dienās publiskotajiem faktiem.

  Kā jau ziņots, viena no Ascendum ziedojušajiem uzņēmumiem līdzīpašnieks Pietiek otrdien atzina, ka ziedojums bijusi daļa no biznesa vienošanās kādā biogāzes koģenerācijas stacijas projektā. Šis bizness ir tieši atkarīgs no EM lēmumiem par obligātā iepirkuma kvotu piešķiršanu, un attiecīgus Pūces parakstītus lēmumus Pietiek šodien publicē.

  SIA Anzāģe nav starp tām pazīstamajām būvfirmām, kuras centienos piesaistīt ziedojumu automātiski uzrunā dažādas biedrības. Tomēr EM valsts sekretāra dzīvesbiedres Zaigas Pūces vadītās biedrības Ascendum gada pārskats Lursoft datubāzē rāda, ka 2012. gadā šis mazzināmais būvnieks biedrībai ziedojis 14 000 latu.

  Ascendum pārstāvji sociālajos tīklos, reaģējot uz aizdomām par biedrību kā aizsegu nelegāliem maksājumiem par saistīto amatpersonu lēmumiem, otrdien aktīvi uzsvēra grūto darbu ziedojumu piesaistē. Tomēr, kā liecina firmas līdzīpašnieka un valdes locekļa Ērika Lebedoka Pietiek atzītais, neviens no Ascendum nemaz nav vērsies ar lūgumu ziedot.

  “Par ziedojumu mūs uzrunāja biznesa partneris. Es neatceros uzvārdu, iespējams, Lūkass vārdā, bet viņš bija saistīts ar Biogas Nord. Mums bija liels kopīgs projekts pie Lestenes, un ziedojums bija daļa no biznesa vienošanās. Tā bija kompleksa vienošanās,” atzīst uzņēmējs. Atbalsta vienošanos ar Ascendum Lebedoks esot pārlasījis, bet apgalvo, ka par biedrības vadītājas Zaigas Pūces radniecību ar EM valsts sekretāru Juri Pūci viņš neesot zinājis.

  Lai gan uzņēmējs atzīst, ka ziedojumu Ascendum būvprojekta vadītājs Biogas Nord licis priekšā kā daļu no vienošanās par sadarbību biogāzes stacijas celtniecības projektā, jautājums, vai dots mājiens, ka bez ziedojuma Anzāģe pasūtījumu nesaņems, Lebedoku dara piesardzīgu. “Tas nav manā kompetencē spriest, vai tā ir. Es domāju, ka tas tā nebija,” saka būvnieks.

  Biogāzes elektrostacijas celtniecības darbus pie Lestenes SIA Anzāģe jau pabeigusi, tie noritējuši gan 2012. gadā, gan šogad. Kam tieši izlietoti biedrībai Ascendum noziedotie 14 000 latu, Lebedoks nezinot. Firmai vēlāk piesūtīti ielūgumi uz “saviesīgiem pasākumiem”, kurus viņš neizmantojis, bet daži kolēģi gan. Ne Lebedoks, ne otrs Anzāģe īpašnieks Edijs Veinbergs Pietiek nespēj atcerēties, kam ziedoti vēl 24 000 no kopumā 38 000 latu, kas uzņēmuma 2012. gada pārskatā deklarēti kā ziedojums. Veinbergs miglaini atceras, ka atbalstījuši arī orientēšanās sportu un basketbola savienību.

  Uzņēmumam, kas strādājis ar 126 526 latu peļņu, abiem līdzīpašniekiem un valdes locekļiem atalgojumā pērngad izmaksājis kopumā 21 175 latu, bet vēl 20 000 sadalījis dividendēs, 38 000 latu atvēlēšana ziedojumiem ir liecina par lielu dāsnumu. Tomēr abi firmas īpašnieki ar grūtībām atceras, kam ziedots un neslēpj, ka pilnībā nav informēti, kādiem mērķiem šī ievērojamā summa izlietota.

  Ziedojuma kontekstā Anzāģes īpašnieki runā par SIA Agro Lestene 2012. gadā pasūtīto biogāzes koģenerācijas stacijas 2. kārtas celtniecību. Anzāģe iepriekš cēlusi pie iecerētās biogāzes stacijas esošo lopu fermu, un, tā kā pasūtītājs bijis neapmierināts ar biogāzes stacijas 1. kārtas būvētajiem Velve – Moduls Rīga, 2. kārtai nolīgti viņi, stāsta Veinbergs.

  Šajā projektā līdzīgi kā 12 vēl citu uzņēmumu iecerētajos biogāzes staciju projektos laikā no 2010. līdz 2012. gadam kā piegādātājs uzvarējis Vācijas uzņēmums Biogas Nord Anlagenbau GmbH, ko Lebedoks min kā starpnieku sarunās par ziedojumu Ascendum. Lestenes biogāzes koģenerācijas elektrostacijas projektam vācu uzņēmums būvdarbus, iekārtu piegādi un uzstādīšanu apņēmās veikt par 3,8 miljoniem eiro, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja informācija.

  Tajā pašā 2012. gadā, kad Anzāģe noziedoja 14 000 latu Pūces sievas vadītajai biedrībai, Biogas Nord Anlagenbau GmbH par 2,6 miljoniem eiro ieguva tiesības būvēt un uzstādīt iekārtas vēl vienā biogāzes stacijas projektā Viesītes novadā, kur arī kā būvdarbu veicējs tika nolīgta SIA Anzāģe. Šis projekts pasūtītāja finansiālu problēmu dēļ tā arī neesot realizēts, saka uzņēmēji. Tomēr šis iecerētais bizness arī atsedz Ascendum vadīājas vīra – EM valsts sekretāra Jura Pūces lielo ietekmi uz to, būt biznesam vainnebūt. Pietiek publicē tā rīcībā savulaik nonākušos četrus Pūces parakstītos EM lēmumus, projekta pasūtītājam SIA Kalna Dambrāni Energo izsniedzot atļauju jaunu elektroenerģijas ražošanas iekārtu ieviešanai un piešķirot tiesības šajās biogāzes koģenerācijas stacijās saražoto elektroenerģiju pārdot obligātā iepirkuma ietvaros, tas ir, valsts garantētā apjomā līdz 8000 MWh gadā.

  Starp Lebedoka minētā starpnieka ziedojuma piesaistē – vācu Biogas Nord – objektiem ir arī SIA Bio Zelta Druva biogāzes stacijas celtniecība. Saistībā ar šo, partiju un ar politiķiem saistītu sporta klubu sponsoriem Kisielu ģimenei piederošo projektu pirms nedaudz vairāk kā gada pat tika uzsākts kriminālprocess aizdomās, ka EM ierēdņi formāli veikuši tā gatavības pārbaudi, pieverot acis uz pārkāpumiem, kas liktu zaudēt valsts obligātā iepirkuma kvotas. Lai gan bija aizdomīga lēmumu pieņemšana ar atpakaļejošiem datumiem, EM valsts sekretārs Pūce toreiz no skandāla izgāja sausām kājām, zem sitiena izrādījās zemākstāvoši ierēdņi.

  Pūce otrdien taisnojās sociālajā tīklā twitter, kur izvērtāsvplaša diskusija par viņa atbilstību ieņemamajam amatam pēc Pietiek pirmās publikācijas par EM valsts sekretāra sievas biedrībai pārskaitītajiem dāsnajiem ziedojumiem no uzņēmumiem, kurus ietekmē Pūces vadītās ministrijas realizētā būvniecības politika. “Es nekad neesmu pieņēmis nevienu lēmumu, ne arī veicis nekādas darbības, kas varētu būt uzskatāms par interešu konfliktu. Protams, ka teikt, ka neesmu finanses biedrībai piesaistījis, ir par maz. Man jāpierāda, ka es neesmu kamielis,” aizstāvējās Pūce. Ascendum saņemto ziedojumu sasaiste ar viņa profesionālo darbību neesot pamatota. “Mana ieguldījuma šajos panākumos ir tik, cik melns aiz naga,” apgalvo Pūce.

  P.S. Jura Pūces māte ir advokāte. Viņa labi zināja, kā tek naudas plūsma uz Ascendum un kāpēc. Savukārt viens “augstas klases prokuroriem”, kuru nozīmēja uzraudzīt Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanu bija Rīgas tiesu apgabala prokuratūras prokurors Ando Skalbe. Ģenerālprokuratūra neuzskatīja, ka izmeklēšanas uzraudzību varētu ietekmēt prokurora milzīgās – vairāk nekā 94 tūkstošu eiro – parādsaistības un fakts, ka viņa sieva ir darbiniece vienā no izmeklējamām iestādēm – Rīgas pilsētas būvvaldē. Tāda ir mafiozās Latvijas ikdiena.

 13. ko teica Heine saka:

  Heine – Dievs radījis savā dusmu brīdī un jūra neaprij,baidīdamās no vemšanas.Jā.Eiropā nu ir daudz tādu mazu Angliju,ko jūra neaprij baidīdamās no vemšanas.
  Ja izvirzīs pamuļķi piebalgu,tad jūra būs rūsgana,aprīs Latviju un neizvems.
  Vai tad talmudieši neizvirzīs levitu,tas nenāk par ļaunu Izraēļu tautai.

 14. raksti saka:

  ‘Tautas kustības’ dibinātāja Sudraba pusdieno Šlesera kompānijā, fiksējis ‘Nekā personīga’

  Bijusī valsts kontroliere Inguna Sudraba, kas šonedēļ paziņoja par tautas kustības “Latvija – mūsu mājas” dibināšanu, publiski vairās nosaukt savus domubiedrus, bet TV 3 raidījumam “Nekā personīga” izdevies nofilmēt viņas tikšanos ar dažiem no tiem.

  Raidījums fiksējis kadrus, kuros redzams, kā Sudraba restorānā “Kaļķu vārti” ietur maltīti kompānijā, kurā ir ekspremjers Valdis Birkavs, bijušais “Latvijas Kuģniecības” padomes priekšsēdētājs Druvis Skulte, miljonārs Atis Sausnītis un par oligarhs Ainārs Šlesers. Kopā ar šo kompāniju pusdienojis arī šogad dibinātās partijas “Vienoti Latvijai” līderis Mareks Zeltiņš.

  Kompānija restorānā uzturējusies aptuveni trīs stundas un pēc tam tikšanās dalībnieki visai mīklaini izteikušies par to, vai apsprieduši jauna politiskā spēka veidošanu. Piemēram, Sausnītis teicis, ka runāts nevis par partijas dibināšanu, bet gan par “Latvijas nākotni un politisko sistēmu”.
  Par galveno Sudrabas politiskās karjeras potenciālo sponsoru līdz šim tika uzskatīts miljonārs Jūlijs Krūmiņš. Bijušajai valsts kontrolierei līdz šim tika prognozēta spīdoša politiskā karjera.

  http://www.delfi.lv/news/national/politics/tautas-kustibas-dibinataja-sudraba-pusdieno-slesera-kompanija-fiksejis-neka-personiga.d?id=43861806#ixzz2mFq26Xta

  Dombrovskis: Repšes un Sudrabas projekti izskatās kā SC satelītprojekti

  Premjers Valdis Dombrovskis (V) uzskata, ka Einara Repšes un Ingunas Sudrabas projekti vairāk tiek veidoti kā «Saskaņas centra» (SC) satelītprojekti.

  Intervijā aģentūras BNS biznesa informācijas portālam «Baltic Business Service» Dombrovskis sacīja, ka ir būtiski saprast, ar kādu mērķi Repšes partija un Sudrabas iespējamā partija pašreiz tiek veidotas, ar kādiem uzstādījumiem šie spēki nāks politikā un kurp gribēs valsti virzīt.

  «Tas ir mans subjektīvais viedoklis, ko esmu jau paudis, ka, manuprāt, konkrēti šie Repšes un Sudrabas projekti, vairāk tiek veidoti kā SC satelītprojekti ar mērķi līdzīgi kā Rīgā, kur SC nonāca pie varas, veidojot tandēmu ar Šlesera partiju, kas pārtapa Amerika partijā, un, saprotot, ka saviem spēkiem SC nevar nākt pie varas, bija nepieciešamas šīs satelītpartijas. Acīmredzot, šī Rīgas domes pieredze viņiem pašiem šķiet pietiekami veiksmīga un to tiek mēģināts reproducēt valsts mērogā. Es domāju, ka vēlētājiem tas ir ļoti precīzi jāvērtē un jāprasa pilnīga skaidrība no šiem politiskajiem spēkiem, ar kurām partijām viņi saskata iespēju strādāt koalīcijā, ar kurām – nesaskata, kādus valsts stratēģiskās attīstības virzienus viņi redz,» teica Dombrovskis.

  Viņš piebilda, ka ar to pašu Zatlera Reformu partiju bijis nepatīkams pārsteigums, kad uzreiz pēc Saeimas vēlēšanām izrādījies, ka tomēr tas prioritāšu saraksts, ko viņi bija iedevuši pirms vēlēšanām, kā redz sadarbību ar citiem partneriem, izrādījies pavisam savādāks.

  Ekspremjers Repše jaunu partiju «Latvijas Attīstībai» plāno dibināt 15.decembrī, bet Sudraba apstiprinājusi tautas kustības veidošanu, taču viņa nesniedz skaidras atbildes uz jautājumiem, kā tas konkrēti izpaudīsies.

  Jau ziņots, ka premjers Dombrovskis paziņojis par demisiju, uzņemoties politisku atbildību par Zolitūdes traģēdiju, kad, sagrūstot lielveikala jumtam, bojāgāja 54 cilvēki.

  http://www.apollo.lv/zinas/dombrovskis-repses-un-sudrabas-projekti-izskatas-ka-sc-satelitprojekti/625016

 15. Jautājums saka:

  Grantiņ, varbūt arī iztulkosi tos vācu tekstus?

  Admins
  Tie visi ir pieejami arī latviski.

 16. jaunumi saka:

  http://www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/488550-putinam_lugts_ukraina_ievest_krievijas_karaspeku

  Putinam lūgts Ukrainā ievest Krievijas karaspēku

  Ukrainas Sevastopoles domes deputāts Sergejs Smoļaņinovs vērsies pie Krievijas prezidenta Vladimira Putina, lūdzot viņu Ukrainā ievest Krievijas karaspēku.

  Krievijas intervence pret mazo Gruziju bija, tagad pienākusi kārta Ukrainai. Netiek slēpti Krievijas nolūki arī attiecībā pret Baltijas valstīm.

 17. N.Māstrihts to Adm. saka:

  Tā strauji tuvojas ES gals.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.