Latvijas patriotu kokteilis

Linards GrantiņšVienmēr atceries, ja pret kādu PACEL ROKU, tad tajā brīdī pret TEVI arī tiek PACELTA ROKA ! Var izrādīties, ka tā būs daudz stiprāka par TAVĒJO. Jūs, neliešu banda, esiet roku pacēluši pret PATIESĪBU, tāpēc jūs saņemsiet to, ko noziedznieks pelnījis.

Kāda vēsturiska DUBLIKĀCIJA: Par HELSINKI -86 dibināšanu mani zvēriski (kā Bonda filmā) arestēja uz Liepāju atbraukusī čekistu banda, kuras fīrers bija Aivars Borovkovs. Viņš paziņoja, ka esmu izdarījis noziegumu: nomelnojis valsti starptautiskā arēnā. Vēlāk par šo „nomelnošanu” tiku apbalvots ar Triju Zvaigžņu ordeni. Paradoks, bet Borovkovs palika „pie varas”. Šis pats žīdu izdzimtenis šodien paziņo to pašu: esmu apkaunojis valsti starptautiskā mērogā un atkal dara visu, lai mani arestētu.

Vai ir vēl pasaulē kas tāds noticis ?

Nē !

Kļimoviča un Inkina “Tēvijas Laikmetu” arī slēdza pēc žīda Borovkova pavēles.

Pienāks, noteikti pienāks, diena, kad Borovkovs ar saviem līdzskrējējiem tiks pakārti visas pasaules priekšā. Un mans GODA pienākums būs šim latviešu tautas slepkavam šo sodu izpildīt ! Tadi lapinski, andersoni un gardas, kuri uzstājas pret HELSINKI-86 pausto sāpi, kas tiek nodarīta latviešu tautai, var atrasties tajā pašā „zarā”- blakus Borovkovam!

Lai Velns jūs nolādētās nodevības gļotas parauj !

DIEVS SVĒTĪ LATVIJU !

L. Grantiņš

==========================================

H-86-3 - KopieHELSINKI-86 paziņojums, ka Latvijā tiek veikts genocīds pret latviešu tautu, ir izraisījis neiedomājamu apjukumu valdošajā kliķē. Kā nekā, pat S. Klintone šajā sakarā bija atskrējusi uz Latviju, lai noskaidrotu situāciju.

Cik noprotams, tad bija dota pavēle „tikt galā” ar šīs grupas(LRTT) graujošo darbību. Ie.M. pavēlēja Reinika vadītai švāļu bandai darīt visu, lai tiktu likvidēts LRTT.

Nav ļaunums bez labuma.

Šīs „akcijas” rezultātā nāca gaismā noziedzīgās varas, līdz šim vēl nezināmie, pakalpiņi.

Kas tad ir šie cītīgie pakalpiņi ?

Tie ir mūsu, tā saucamie, „brīvības cīnītāji”- LNF un NA(protams, ka tā īstā, kā viņi sevi dēvē).

Tātad, priekšgalā DP(drošības policija), LJA (Latvijas juristu apvienības ar Bunku un Borovkovu priekšgalā), kuri jau pieņēmuši „REZOLŪCIJU” par LRTT likvidēšanu, nu un jau pieminētie provokatori- NA un LNF. Dekolonizators Garda saka bez aplinkiem: “Grantiņš sarakstījis muļķības un apkaunojis Latviju visas pasaules priekšā.”

Šeit ir tās muļķības: http://tautastribunals.eu/?p=9718 bet par Gardas aktivitātēm vairāk nedēļas nogalē.

Ar “taisnības” ideju apsēstais NA valdes loceklis A. Andersons, kā pats sacījis, noskaidros, kam kalpo Grantiņš ?

Var tikai piebilst: skaidrojot par Grantiņu noskaidrojās par pašu Andersonu !!!

Un tā mēs kārtējo reizi nonākam pie KĀDĀ GRĀMATĀ rakstītā: „Nekas nepaliks apslēpts, kas nenāks gaismā.”

Un tagad apskatīsimies mūsu „patriotus”, kuri cīnās pret LRTT:

A.AndersonsA.BorovkovsA.GardaJ.Lapinskisr.BunkaFOTO: No kreisās, NA valdes loceklis A. Andersons, KGB izdzimtenis A. Borovkovs, LNF boss-dekolonizators A. Garda, radio MERKURS- GAISMAS PILS vadītājs J. Lapinskis un LJA “patrons” mudaks R. Bunka.

Kas to būtu domājis, ka viņi nostāsies vienotā frontē pret H-86 dibinātāju un LRTT. Kā teikt: cilvēki no viena KANTORA.

FOTO NOSAUKMS: KOLĒĢI

15.08.12     LRTT

You may also like...

34 Responses

 1. Marta saka:

  Linard, tie ir cienījami cilvēki, kuri katrs ir kaut ko izdarījuši Latvijas labā. Ko esi izdarījis Tu? Es Tevi aicināju strādāt, bet Tu dzēs laukā manis rakstīto.

 2. Sigurds Graudiņš saka:

  Cionistu GESHEFT ilgtermiņā…!
  http://www.draugiem.lv/blogs/#/blogs/?p=7684809

 3. Eduards Lunis saka:

  –Piekrītot Jūsu rakstītajam,kārtējo reizi ,ari’no savas pieredzes,atgādinu–JĀSĀK AR LATVIJAS VARAS AUGŠGALA NOZIEGUMU STARPTAUTISKU IZMEKLĒŠANU UN VAINĪGO LATVIJAS SAGRAUŠANĀ-SODĪŠANU!
  -Visi Jūsu uzskaitītie nelieši beigs eksistēt,kad būs Latvijā TIESISKA VARA,KURA DARBOSIES ATBILSTOŠI 1920.GADA SATVERSMEI.

 4. AG saka:

  KĀPĒC MANIS TE NAV? :))

 5. lasītājs saka:

  Šajā rindā jānostāda blakus arī sūdabrālis Einars Repše, kurš tāpat kā A.Andersons, A.Borovkovs, A.Garda, J.Lapinskis un R.Bunka tēloja labdari, bet pats izdarīja latviešu tautai daudz ļauna.

 6. vēsture saka:

  Šajā rindā jānostāda blakus arī sūdabrālis Einars Repše, kurš tāpat kā A.Andersons, A.Borovkovs, A.Garda, J.Lapinskis un R.Bunka tēloja labdari, bet pats izdarīja latviešu tautai daudz ļauna.

  —————————-

  Jā, E.Repše, saņemot vairāk kā 6000 Ls algu, nekautrējās jau no tā aplaupītās tautas prasīt saziedot viņam miljonu. Līdzīgs rokraksts bija Latvijas Nacionālai Frontes priekšsēdētāja vietniecei Lienei Apinei, kas vispirms pazemoja un tad pieprasīja, lai Vilis Vītols Likteņdārzam domāto naudu atdod it kā dekolonizācijai. Cinisma kalngals! Labāki Bībeles zinātāji šai sakarā noteikti atrastu atbilstošo vietu bībelē. Atcerēsimies, kā cilvēki ziedoja naudu un dārglietas Latvijas Tautas Frontei un kā to, spriežot pēc aculiecinieku stāstiem, piesavinājās Sandra Kalniete, kura arī, tāpat kā Liene Apine, Aivars Garda, Rihards Bunka un citi te nosauktie tēloja latviešu draudzeni un taisnības cīnītāju.

 7. Jānis saka:

  Bunka ir vislielākais maita, kurš maskējas zem labdara maskas. Pārējie nemaskējas un ir viegli atšifrējami, lēts populisms. Patīk rakstīšanas stils, trāpīgums un faktiski tiek pausta 100% taisnība, tikai dažām
  bābām varētu nepatikt forma.

 8. +++ saka:

  Lai gan Lienei Apinei ir raksturīgi ārzemēs no latviešiem diedelēt naudu, piesedzoties ar cēliem mērķiem, šoreiz neatpalika Līga Muzikante.

  Laikraksts “DDD” Nr. 14 ( 268), 2012. gada 27. jūlijs – 9. augusts.
  “Vai latviešiem žēl atstāt savu gultu?” Līgas Muzikantes saruna ar ASV dzīvojošo latvieti – vēstures un politoloģijas profesoru Ēriku Likumu.

  Ēriks Likums: “(.)Daudzi zaudē pašu galveno, bet daži turas. Ir arī labi piemēri, kā Vītols, dakteris Slucis, kas nav aizmirsuši cilvēcisko.”
  DDD (jeb intervētāja Līga Muzikante): “Piedodiet, bet Vilis Vītols laikā, kad apdraudēta latviešu tauta, varēja naudu ieguldīt nevis kaut kādā, manuprāt, muļķīgā dārzā, bet gan dekolonizācijas procesā.”

  No Viļa Vītola mutes nekad nav dzirdēta kāda cilvēka iniciatīvas un darba vispārīgam labumam nosaukšana par muļķīgu, bet no Līgas Muzikantes, kura sevi uzskata par inteliģentu cilvēku, tiek nosaukta par muļķību tā cilvēka radošs darbs, kurš nepūt Aivara Gardas stabulē un netērē savu naudu viltus latviešu draugam Aivaram Gardam. Varat iedomāties Aivara Gardas dusmas, kad Vilis Vītols ziedos naudu patiesai tiesiskuma atjaunošanai un īstiem cilvēkiem, kas to naudu nenozags.

 9. AG saka:

  Vītoliņš tā vietā, lai tiešām atbalstītu Īstus Patriotus, stutē sūdabrāļus no VL un Vienotības! Un jukušajam Plāngrantiņam gan viņš naudu nekad nedos, lai necer!

 10. B.-M.-lasītājam saka:

  Pasaki ,ko ir nodarījis Latvijai Lapinskis un Andersons.Un tikai mini īstus faktus, nevis safabricētus no grantiņa.

 11. Sigurds Graudiņš saka:

  Te kas NOPIETNĀKS…!
  Ivars Dubrovskijšodien 13:22
  Ekstra !!! Ciānas gudro protokolus taisās izņemt no interneta.Tik ko ziņās no Izraēlas .
  AtbildētKomentāri 9Sekot Ivars Dubrovskij sarunām
  Ieteikt draugiem14
  Ivars Dubrovskij šodien 13:35
  Tas tikai liecina ,ka tie tomēr ir patiesi .
  Atbildēt
  Vēl 6 komentāri
  Ivo Kravalis pirms 9 min
  Žīdi tiek nepeatiesi apmeloti, holokausts patiešam bija, un Palestīna nav Izraēlas okupēta
  Atbildēt
  Sigurds Graudiņš pirms 3 min
  Suņi zin ko ir ēduši…!
  Atbildēt

 12. Eduards Lunis saka:

  —Ko ļaunu ir nodarījis Lapinskis un Andersons!?LAI BŪTU NEPĀRPROTAMI-VIŅI IR KĀ ,,BARĪBAS ĶĒDĪTE,,TĀS NOZIEDZĪBAS UZTURĒŠANAI,KURA PAŠLAIK VALDA LATVIJĀ…

 13. Miervaldis saka:

  Tagad Borovokovs var iet atpūsties, tagad paša tautu bendē Reiniks!

 14. Miervaldis saka:

  Nu un ko es vēl gribētu teikt?Nu kur tādi sūdi rodas,kā Reiniks ar Borokovu?Par Lapinski Grantiņam daļēji piekrītu, jo nekāds varonis Lapinskis nav, kārtējais svešu varu zābaku bučotājs!Bet tomēr klausos viņa raidijumu, jo pa retam viņš izmet arī kādu saprātīgu frāzi, bet visā visumā viņš nesaprot neko, patreizējās dzīves Latvijā!Slēpts ideālists, jo ir Dievturis, taču pārlieku naivs, un nepieredzējs!Turpinot, gribu atgriezties pie Borokova un Reinika.Nu kur izpeld Latviešiem tādi sūdi?Latviešu jau tā ir maz, bet tik un tā izpeld šādi sūdi!Nu es nesaku ka Latvietis ir par tādu zvēru, ka ja vairāk būtu Latviešu, tad vairāk sūdu rastos, Latvieši – diža tauta, un tādiem sūdu vienmēr ir maz!Tad no kurienes uzpeld Latviešiem tādi sūdi?Atbilde – Borokovs un Reiniks ir Latviešu tautas atkritumi, viņi nav Latvieši, jo ir paši traumētākie no Latviešiem, padomju režījuma gados!Jo redz, ja Latviešu būtu vairāk,tad sūdu būtu mazāk, jo lielu skaitu Latviešu krievi nevarētu traumēt, saprotams, ir traumēti Latvieši, taču Reiniks un Borokovs ir gana daudz Latvijai un Latviešiem sliktu izdarijuši, ka viņi nav ataisnojami, un protams tiks tiesāti ar ASM!Mēsliem – mēslu liktenis!Nu un ko es vēl gribētu teikt?!Reiniks un Borokovs varēja sevi savlaicīgi glābt, bet viņiem galvās neienāca, ka viņu sēdēšana mīkstos dīvānos ar okupantiem, un ēdot pīrādziņus var viņiem slikti beigties!Jo, kad tauta uzzinās par noziegumiem, kurus viņi r pastrādājuši pret savu tautu, tad viņi ies un nolinčos tos Reinikus un Borokovus nu bet Grantiņš pareizi darīs, pakārdams šos divus Latviešu tautas mēslus, jo viņš izdarīs dieviem un savai tautai svētīgu darbu, nu neteiksim, ka dieviem patiktu ka kādu nogalina, ja nu vienīgi cūku dievam Tenīsam, nu bet tas būs taisnīgi, vai mīļa Laimiņa skums pēc šiem atkritumiem, drošvien, bet drīz viņa sapratīs, ka viņi būs to nopelnijuši, nu un izraudāsies tā īsi, nu bet Grantiņš to pareizi darīs, savai tautai tīkami, un dieviem arī tīkami, jo tauta varbūt viņus nenolinčos, viņi aizbēgs, bet Grantiņa lielajās ķetnās viņiem droši izpildīs nāvesssodu, tā būs viņu nākotne, jo galu galā, padomju ideoloģija viņus pazudināja, un viņi sapratīs,stāvēdami pie karātavām!, betbūs jau par vēlu!Nu un turpinot aprakstu par Latvju tautas nodevējiem, Grantiņ – par Gardu tu esi trāpijis 100.punkti!Cerams ka Garda savā vājprātā sevi neuzvilks uz karātavām, un nav nopelnijis tās!Drošvien ka būs nopelnijis, jo no Latviešu lietas šim cilvēkam tikpat tālu, kā vergam līdz karavīram Mēnesstiņam, drošvien DP šādus destruktīvus elementus uztur, nu bet Grantiņš būtu uzturējis, ja Garda būtu nodarbojies ar Latviešu lietu, nu un nobeigumā apskatīsim Lapinski!Kaut ir dievturis, viņš ir pārāk naivs, un neefektīvs, un tad Grantiņa naidu var saprast!

 15. Informācija saka:

  Par tribunālu raksta arī šeit- http://www.sec.lv

 16. J.O. saka:

  Mani arī interesē, ko piedēvē Lapinskim un Andersonam?

 17. Eduards Lunis saka:

  Informācijai-TIE ,KURI TUR RAKSTA PAR LRTT -ATBILST SODĪŠANAI ARĪ STARPTAUTISKAJĀ TIESĀ. ŠEIT VIŅI IR NODROŠINĀJUŠIES AR ,,TIESISKU ,,AIZSARDZĪBU ,TĀPĒC VIŅU NOZIEGUMU IZVĒRTĒŠANAI IR NEPIECIEŠAMA ŠĀDA TIESA…

 18. B.-M.-.Lunim saka:

  Tavas glupās frāzes neko nenozīmē. Mini faktus un tikai faktus.Diemžēl tādu nav.Un vispār ,kas tu tāds esi un ko esi darījis latviešu labā. Māki tikai apsaukāties un muldēt pa tukšo tāpat ka grantiņš.Droši vien sadarbojies ar viņu, un viņš tevi tik komandē,ko rakstīt un kādiem cilvēkiem gāzt virsū dubļus ,lai viņi nu mēģina nomazgāties.Tādas metodes esam jau pārdzīvojuši 50 gadu garumā.Tā ka neko jaunu neesi izdomājis.Tās pašas vecās metodes.

 19. Eduards Lunis saka:

  B.M.-VISPIRMS IZLIEN NO CISĀM,LAI VAR SAPRAST-ESI CILVĒKS,VAI KAS CITS..
  -AR TAVĀM METODĒM-50 GADU GARUMĀ-NEESMU PAT PAZĪSTAMS – NEKAD NEESMU BIJIS NE KOMUNISTS, NEKĀDS STUKAČS..
  –UN JA NEREDZI FAKTUS GRANTIŅA,VAI MANIS TEIKTAJĀ,TAD ATVAINO,NELASI UN NEKOMENTĒ-NAV TAVS ATTĪSTĪBAS LĪMENIS…

 20. Vecais saka:

  Tak tie komunisti un līdzskrējēji tiku ilgu laiku ir dzīvojuši neskarti un “likumīgi” zaguši,ka viņu smadzenes vairs nesaprot,kā ko tādu tiem var aizliegt,kas gadu desmitiem bijusi tiem ikdienišķa norma. Tādus nekad nepārmācīsi. Tāpēc tie pareizi runājošus cilvēkus noliek trako statusā,kaut īstenībā paši ir traki un degradēti. Kā saka,slimie jau nedomā ka ir slimi.

 21. Vecais saka:

  Un kāpēc vairums latviešu atbalsta valsts izzadzējus? Tikai tāpēc,ka tā ir saistīta ķēde,tie kas ir augstos amatos un pieņem visādus nepareizus likumus savu kabatu papildināšanai,protams atmet kādu summu arī saviem pakalpiņiem,un tie atkal tālāk saviem padotajiem un tālak un tālāk ka visi sanāk apmierināti. Tas ir kā astoņkājis,viss saistīts. Iznīdēt to nav iespējams.

 22. B.-M.-.Lunim saka:

  Ko tu tur muldi par faktiem.Nekad un neviens fakts nav minēts.Un tās nav manas metodes 50 gadu garumā,bet gan tavas un grantiņa.Un ,ja tu no Latvijas vēstures ne velna nejēdz,tad ar tevi vispār nav jēgas debatēt.Tik tiešām tev nav mans līmenis,tāpēc tādiem,kam zīdaiņa smadzenes, netaisos vairs neko pierādīt.

 23. Eduard, B,-M.- ir neviens cits kā Konstantīns Jevgeņjevičs Pupurs.(uzvards nācis no mātes, teva uzvards ir iespējams Abramovičš, jo ar tādu niku viņš sevi reprezentē http://www.pietiek.com ) VVF neiedeva šim “karognesim” ordeni, jo atrada viņu čekas maisos.Arī LRTT viņš bija ielīdis maskavas čekas uzdevumā.Netīšam nāca gaisma viņa atskaites vētule savam kolēģim, kurā viņš to tieši arī pasaka.Tev, Eduard, nav jāatskaitās šim mēslam,uzraksti komentāru un viss… .

 24. Grantinam saka:

  Kas tika atrasts chekas maisos, Pupurs?! Freiberga, ka tu pats saki, chekas padauza, nedeva ordeni!? Kaut kas te neiet kopa :)) Atskaiti savam kolegim? Kur, kam? Ar niku Abramovichs?! Vinsh ko, zids?! Un vispar, ka tu var pieradit kam tie visi niki pieder? Un tagad atskaties atpakal uz 80s, uz saviem nedarbiem, isu laiku pirms tu aizlaidies uz rietumiem. Iedzer indi, Grantin, vai labak pakaries, psihopats:)))))

 25. zināšanai saka:

  Grantinam saka:
  2012. gada 17. augusts 22.04Kas tika atrasts chekas maisos, Pupurs?! Freiberga, ka tu pats saki, chekas padauza, nedeva ordeni!? Kaut kas te neiet kopa :)) Atskaiti savam kolegim? Kur, kam? Ar niku Abramovichs?! Vinsh ko, zids?! Un vispar, ka tu var pieradit kam tie visi niki pieder? Un tagad atskaties atpakal uz 80s, uz saviem nedarbiem, isu laiku pirms tu aizlaidies uz rietumiem. Iedzer indi, Grantin, vai labak pakaries, psihopats:)))))

  ———————–

  Gribētos gan Tev, lai L.Grantiņš nomirst, vai ne? Varbūt Tu nepamanīji, ka L.Grantiņš nav viens. Cilvēki nav muļķi. Cilvēki dzird, redz un atšķir, it īpaši ilgākā laika periodā, kā palīdz nelaimē cilvēkiem L.Grantiņš un kā te pieminētie A.Andersons, A.Borovkovs, A.Garda, J.Lapinskis un R.Bunka. Atšķirībā no neliešiem A.Andersona, A.Borovkova, A.Gardas, J.Lapinska un R.Bunkas, par kuriem cilvēki jau ļoti daudz zina, L.Grantiņa ūdeņi ir tik dziļi un dzidri, ka pat zemi zem ūdens redz. Bet Tu ar A.Andersonu, A.Borovkovu, A.Gardu, J.Lapinski un R.Bunku drīzāk noslīksi, bet L.Grantiņa ūdeņi paliks dzirdri un skaidri.

 26. ..... saka:

  Kāda vēsturiska DUBLIKĀCIJA: Par HELSINKI -86 dibināšanu mani zvēriski (kā Bonda filmā) arestēja uz Liepāju atbraukusī čekistu banda, kuras fīrers bija Aivars Borovkovs. Viņš paziņoja, ka esmu izdarījis noziegumu: nomelnojis valsti starptautiskā arēnā. Vēlāk par šo „nomelnošanu” tiku apbalvots ar Triju Zvaigžņu ordeni. Paradoks, bet Borovkovs palika „pie varas”. Šis pats žīdu izdzimtenis šodien paziņo to pašu: esmu apkaunojis valsti starptautiskā mērogā un atkal dara visu, lai mani arestētu.

  ———

  Aivars Borovkovs cerēja, ka Linards Grantiņš nomirs. Bet pēkšņi izrādījās, ka nāvei nolemtais Linards Grantiņš cēlies gan tālajā 1987. gadā, gan tagad un runā par Aivara Borovkova noziegumiem. Noliecam dziļā cieņā galvu Linarda Grantiņa priekšā, kas izturēja un godīgi turpina cīņu par tiesisku Latviju.

 27. Eduards Lunis saka:

  –Lai arī Grantiņu nepazīstu un arī augstākminētos faktus nezināju,tomēr ir pamats VIŅA PRIEKŠĀ NOLIEKT GALVU DZIĻĀ CIEŅĀ!LAI JUMS LABA VESELĪBA UN STIPRS GARA SPĒKS ARĪ TURPMĀK-CĪŅĀ PAR TIESISKU LATVIJU!
  Domāju, ka noziedznieki jūt savu drīzo galu,tāpēc arī ārdās …

 28. Vecais saka:

  Tieši tā,visu cieņu Grantiņa kungam! Normālā tauta domā tieši tāpat kā Jūs. Ak cik daudz Latvijā ir nodevēju un līdzskrējēju…gandrīz katrs otrais.

 29. B.-M.-.Lunim saka:

  Nu redz,ka man bija taisnība:tu visu laiku raksti to ,ko šefs liek.Bet šoreiz jūs abi esat nolaiduši greizi,jo es tiešām neesmu Konstantīns Pupurs.A propos ,domāju, ka tev vajag turpināt glābt Latviju kā jau tu to darīji un nepiesārņo internetu ar saviem infuzorijas tupelītes murgojumiem.

 30. B.-M.-Vecajam saka:

  Tu, vecīt, pasaki tagad skaidri vai tu esi tas pirmais vai otrais?

 31. Miervaldis saka:

  Klau rējēji, vēlaties Grantiņa aprakstītajiem līdzināties?

 32. B.-M.-Miervaldim saka:

  Vai tu grantinu par Dievu to kungu uzskati,kas visu zina un vienmēr saka patiesību,kaut gan īstenībā viņš bezkaunīgi apmelo cilvēkus un tie,kuriem nav nekādas saprašanas par notiekošo ,viņam akli tic.Apmuļķotie cilvēciņi tādi kā tu. Vai tu visus pazīsti par kuriem grantiņš zākājas.100%,ka nemaz neesi par viņiem agrāk dzirdējis,bet tagad gatavs gantiņam kājas bučot.Nožēlojami!!!

 33. Krievs-pilsonis saka:

  Kas tiesa, tas tiesa-faktu nav NEKĀDU pret visai zemiski un neargumentēti aplamātajiem Anderson un Lapiņska kungim-jo nav fakta, tad ir MELI

 34. B.M - Lunim saka:

  Saproti Luni, es neko nezinu, no tā, ko tu man saki, jo esmu tāds muļķis, kāds mūsu režījumam vaidzīgs!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.