

Šī zeme ir mūsu un tikai MŪSU, bet ne okupantu un kolonistu, kā cenšas mums “ieskaidrot” cionistu kolaboracionists Māris Ruks. Mēs šajā teritorija esam mituši ne tikai gadu simteņus, bet tūkstošus. Latvijas neatkarību arī atkaroja tikai un vienīgi latvieši, jo tikai mēs bijām tajā ieinteresēti. Latvijas pēdējo Atmodu organizēja un īstenoja tikai un vienīgi latvieši un runas, ka šajās demonstrācijās piedalījās “cittautieši”, ir vistīrākie meli ! Tad uzrodas nepatīkams jautājums šim kolaborācijas šedevram Rukam: ko tu meklē pie tiem, kuri mūsu zemē atrodas pretēji starptautiskiem LIKUMIEM ? Ko tu esi pazaudējis pie JEHOVISTIEM ? Ar kādām tiesībām tu, nelieti, saki, ka latvieši piedalījušies ŽĪDU ŠAUŠANĀ, kaut arī nav atrodams neviens dokuments, ka tas tā bijis ? To visu ir apliecinājis dokumentālists- vēstures pētnieks A. Grūtups !
Šis “dižais” rakstnieks mums stāsta, ka Latvijā attiecīgās aprindās valda antisemītisms ! Tas ir izsenis cionistisko noziedznieku “jājamzirdziņš”, lai biedētu pasaules tautas un apvainotu tās rasismā un nacismā. Nodēvēt par antisemītu var to, kurš sludina naidu un aicina uz vardarbību pret semītiskas izcelsmes tautu pārstāvjiem ! Latvijā tādas tautas pārstāvji nekad nav dzīvojuši ! Latvijā gan ir dzīvojuši un nelikumīgi atrodas vēl šodien Jehovas(vecā velna, kā sacīja Kristus) pielūdzēji- JŪDAISTI, kuriem nav pilnīgi nekāds sakars ar SEMĪTIEM un, kuri uzdodas par kaut kādiem mistiskiem ebrejiem !!! Viņi visi ir slāv- tjurkiskas izcelsmes pasaules klaidoņi, kuri ir naidīgi noskaņoti pret latviešu tautu un, kuri šeit nokļuvuši okupācijas rezultātā, kad tika kolonizēta Latvija. Tas ir starptautiska mēroga noziegums pret latviešu tautu, kas drīz tiks izskatīs STARPTAUTISKĀ LĪMENI un tad arī Rukam būs jāatbild par sadarbību ar viņiem.
Visi lielie Latvijas izlaupītāji ir tieši viņi un viņu ideoloģijas(komunisma) atbalstītāji- sludinātāji. Latvijā nav veikta dekolonizācija un visi šie noziedznieki, kuriem kalpo M. Ruks, turpina savus 1940. gadā uzsāktos asinsdarbus pret Latvijas valsti un latviešu tautu.
Latvija patreiz ir vērojams tas, kas nav noticis pēdējos trīsdesmit gadus. Tieslietu ministrs Jānis Bordāns ir atklāti nostājies pret komunistiem un čekistiem, kas ir nāves spriedums visiem šeit augstāk minētajiem.
Tad, lūk, arī tiek veikts kārtējais vēstures viltojums, kurā “sagrozītā gaismā” tiek nostādīts Jānis Bordāns. Tiek runāts daudz patiesības, kuru zina pat “tirgus tantiņa”(pasacīt visu to, ko mēs visi zinām, jau nav nekāda drosmes izpausme) un visā tajā nepatiesi iepīts Tieslietu ministrs Bordāns. Tikai viens, pats uzkrītošākais piemērs: tiek runāts par visām problēmām, kas jārisina, bet Bordānam, lūk, interesējot tikai jaunā cietuma celtniecība !!! Tad jāatgādina šīm smirdošajam latviešu tautas nodevības vieplim- Rukam: vai tas ir Jānis Bordāns, kurš pēdējos trīsdesmit gadus vadījis un izzadzis šo valsti, vai tie ir čekisti- komunisti, kurus viņš grib dabūt prom no valsts pārvaldes ? Un, kāpēc, lai viņš, kā Tieslietu ministrs, nerunāt par jauna cietuma celtniecību, kura projekts ir uzsākts jau ilgi pirms viņa kļūšanas par Tieslietu ministru. Tas taču ir viņa tiešais pienākums, jo Latvijas cietumi ir katastrofālā stāvoklī ! Un, vai nav interesanti, ka visu to, ko rakstījis Ruks, vārds vārdā šodien masu mēdijos žvadz Lembergs ?
Vai tagad sapratāt, kuriem kalpo Ruks ?
24.01.20














