
Nebaidies, latvieti, saukt šos kropļus īstajos vārdos !
Vai tas ir apvainojums šai kreatūrai, kuras vārds ir Elīna Siliņa ?
Protams, ka nē !
Priekš tādas izdzimtenes, kāda ir Siliņa, latviešu valodā nav atrodams piemērots vārds, kā viņu tieši raksturot. Bet tāpēc jau izdzimtenis ir izdzimtenis, ka viņš ir izdzimtenis.
Tuvojas atkal dažādi okupantu ierosināti prettiesiski referendumi, kurus atkal centīsies atbalstīt Vienotības un ZRP nelieši, kuri iekļuva Saeimā, piekrāpjot latviešu tautu. Tāpēc atgādināsim „caur” Siliņu arī pārējiem izdzimteņiem, kuriem sirdsapziņas vietā „čļen viros”.
Un tā!- mēs visi labi atceramies ar kādiem video klipiem aģitēja jaunizceptais politiķis Zatlers savu komandu.
Visur tika rādīta latviskā dzīves dziņa !!!
Par latviešu valodu visi solījās „stāvēt un krist” !

FOTO: Jā, Elīn, tev ASM neizbēgt. Tu esi viens/a no lielākajiem atkritumiem latviešu tautas vidū. Tiesas dienā tev asaras, čuras un puņķi pa visām malām spiedīsies ārā… .
Kad bija „piemāvuši” latviešu vēlētājus, tad jau nākošajā dienā Zatlers debili trulā sejas izteiksmē paziņoja, ka ies kopā ar SC, un pat tanku „aramādas” to nespēšot apturēt. Tā iespļaut sejā latviešu tautai var tikai izdzimums, kurš dzimis no izdzimtenes, kuru savukārt apaugļojis arī izdzimtenis. Bet izgāzās šis nodevīgais plāns, kā rezultātā uzliesmoja jaunībā ielaistā gonoreja, kuru spēja kaut cik apārstēt Rietumeiropas speciālisti. Un par valodu, kā redzam, tad neviens no šīs brandžas nav stāvus palicis, bet visi kā sapuvuši stabi apgāzušies. Pat vēl vairāk, kāda Siliņa no šīs zatleriešu krāpnieku bandas atklāti Saeimā paziņo, citāts: “Pret grozījumiem iebilda arī ārpusfrakciju deputāte Elīna Siliņa, aicinot latviešu valodu saglabāt “sirdīs un galvā”.”
Tādu ārprāta nodevību pat absurda teātrī neredzēsiet.
Nu, kā lai citādi šo izvirtuli nosauc, ja ne par kuci !!!
Latvija ir proklamēta kā nacionāla valsts, kuras vienīgā valoda ir LATVIEŠU. Elīna Siliņa ir iespļāvusi sejā latviešu tautai un Latvijas Republikai, nemaz jau nerunājot par SATVERSMI. Saeimas priekšsēdētājai Āboltiņai par tādu Siliņas pretvalstisku izlēcienu bija nekavējoties jāreaģē ar deputāta mandāta anulēšanu un pašas deputātes nodošanu Valsts Drošības iestādēm. Nekas tamlīdzīgs nenotika, jo pati Saeimas priekšsēdētāja ir tieši tāda pati kuce, kā Siliņa. Atceramies taču, ka arī Āboltiņa atturējās balsošanā par latviešu valodu !
Tātad,- arī nostājās pret Latvijas valsts pamatvērtībām.
Kāpēc ?
Tāpēc, ka Āboltiņai, tāpat kā Siliņai, ir bizness ar krievžīdu noziedzīgajām struktūrām. Bet par KUCI Āboltiņu kādu citu reizi parunāsim.
Valsts Drošību sargājošās iestādes nereaģēja uz šo kliedzošo provokāciju. Ne DP, ne SAB, ne prokuratūra, ne ST…., nereaģēja tāpēc, ka visas šīs iestādes tiek vadītas no Maskavas.
Un vēl arī !!!- nereaģēja uz to ne Latvijas akadēmiskās aprindas, ne prese, ne kultūras darbinieki, ne, un ne, un ne… .
Kāpēc ?
Un kāpēc, lai tāds Peters, Ziedonis vai Zālīte reaģētu, ja viņiem padomju laiki, kad latvieši tika mitināti pagrabos, bija tie ziedu LAIKI….
Lai Velns šos komunistiskos kropļus sasper…!!!
20.09.12 LRTT














