Par Latvijas “fenomenu” nebeidz brīnīties visa Eiropa un nu vēl klāt nāk “prezidenta” bīdīšana (vēlēšanas)… . Vienīgi ievērības cienīga pamācība(spilgts citāts), aizrādījums no Ļaunuma Impērijas Krievijas emisāra, Latvijas “atbrīvotāju” kuratora Vešņakova puses.*************************
Domāju, šeit komentāri lieki.
Nebrīnīšos, ja starp mūsu kangariem atrastos dzirdīgas ausis šīm Vešņakova vaimanām. Atceroties vīziju par 3 Pasaules kara beigām, kur un cik palikuši dzīvi un kurš kuru pēc tam nolaida no “kātiem”, nebrīnītos par šādu iznākumu, par ko minēju.
Iesaku visiem, visiem izlasīt A. Ņikonova grāmatu “Kurš pirmais”, un vislielākam skeptiķim un nejēgam nebūs šaubas, kāpēc mūsu Austrumu kaimiņu šajā, ne visai glaimojošā apzīmējumā- Ļaunuma Impērija, kura vēl joprojām nav zaudējusi šo nosaukumu.
Mēs joprojām būsim spiesti dzīvot šā monstra draudu ēnā !
Cilvēces lāsts un Pasaules nelaime dveš no šā monstra.
Latvieti mosties ! Vēl ir laiks, bet ne daudz !
Jānis Zīverts 15.06.11
*
***************************














