Jebreju marionete O. Ozols: Jānis Peters bija Atmodas līderis !!!

https://pietiek.com/raksti/cekas_maisu_svarigaka_un_vertigaka_dala

„Bet vai tiešām? Viens no mūsu Atmodas līderiem, kurš perfekti pazina kompartijas nomenklatūras virtuvi un tā laika notikumus – Jānis Peters jau 1998. gada novembrī žurnālamRīgas Laiks atzina: „Jā, es pateikšu. Tā bija nomenklatūras revolūcija, kuru atbalstīja plašas tautas masas. Nomenklatūras revolūcija, kura aizsākās Maskavā. Ne tikai Krievijā, bet pat Latvijā nomenklatūras revolūcija ir uzvarējusi. Pučisti ir Valsts domē, Krievijas privātstruktūru priekšgalā. Tā bija revolūcija, kurai visžēlīgi atļāva piepulcēties arī citādi domājošajiem. To bija iecerējis arī Gorbačovs. Arī Latvijā politisko un ekonomisko struktūru priekšgalā ir bijušie nomenklatūras cilvēki.”“

„Raksta vajadzībām autors konsultējās ar juristu Aivaru Borovkovu, kurš 80. gados izmeklēja Kremļa korupcijas lietas gan Maskavā, gan Vidusāzijā īpašā izmeklēšanas grupā. Borovkovs ir pirmā līmeņa liecinieks tā laika situācijai PSRS drošības iestāžu augstākajā līmenī. Viņa norādītie fakti ir konfrontēti ar citiem avotiem, un ir gūti drošticami apstiprinājumi to korektumam.“

Šo garo vervelējumu „Mūsu“ Otis Ozols(kurš no jebreja Barkovska pārtapa par īsteno letiņu Ozolu) sāk ar varen maktenu patosu: „2018. gada nogalē notikušajai čekas jeb PSRS Valsts drošības komitejas aģentu kartotēkas publiskošanai būs maz jēgas, ja mēs nesapratīsim svarīgāko un vērtīgāko – ko mēs no tā varam mācīties? To nesaprotot, mēs riskējam atkal nonākt līdzīgā murgu režīmā, pazaudēt brīvību, pašcieņu, visu, kas mums svarīgs un svēts.“Kas/kuri tad tie MĒS ir, vai peteri…un borovkovi…, vai latviešu tauta ? Latviešu tauta pēc okupācijas neko nav atguvusi, lai ko varētu zaudēt ! Toties čekas izdzimumi, kuri uz Atmodas rēķina kļuva pasakaini bagāti, gan var ko pazaudēt… .

Viss šis jebreja Barkovska garais penterējēms, kas sastellēts no sen lasītiem autoriem, ir tikai aizsegs- iemesls noziedznieku reabilitēšanai- glābšanai. Nav jau arī nekāds noslēpums, ka attiecīgas iestādes viņu “piespēlēja” Bordānam kā uzraugu un ideoloģisko padomdevēju.

Šis garais viņa plaģiāts kalpo vienam mērķim: NOZIEDZNIEKU REABILITĀCIJAI- vēstures viltošanai. Vai ievērojāt šo frāzi: “Viens no mūsu Atmodas līderiem, kurš perfekti pazina kompartijas nomenklatūras virtuvi un tā laika notikumus – Jānis Peters …”

Komunists Peters tiek pieteikts kā ATMODAS LĪDERIS !!!

FOTO: „Atmodas līderi !“,  cenšas mums iestāstīt Barkovskis(OTTO OZOLS).

J.Peters bija Atmodas kapracis, ar kura palīdzību visa vara tika atstāta žīd-komunistiem. Tieši Peteram & Co(levitiem, godmaņiem, karginiem, indriksoniem…) mēs varam pateikties par Latvijas šodienas stāvokli- NABADZĪBU UN IZNĪCĪBU !!!

Otrs “reabilants” ir čekists A. Borovkovs, kurš tiek minēts jau kā Atmodas konsultants !!! Varbūt “saulvedis” O. Ozols varētu kādu apcerējumu uzrakstīt, A. Borovkovs 1986. g. likvidēja H- 86 un tās dibinātāju aizmeta aiz restēm ? Kā tas pats Borovkovs organizēja L. Grantiņa likvidēšanu Šķirotavas nometnē un arī tālākās darbības L. Grantiņa “neitralizēšanā” !

Bet nebūsim naivi, šis cionista Barkovska murgojums ir pretspars šim H- 86 dokumentam:

H- 86 iesniegums Tieslietu ministram J. Bordānam

Šajā dokumentā H-86 prasa paskaidrojumu no Tieslietu ministra Bordāna, bet tā arī atbildi nesagaidīja… .

Kā redzam, tad žīdsātanistu mafija- latviešu tautas slepkavas, jūt briesmu smaku… . Kāds uzdodas par disidenta dēlu, kāds cits par Atmodas konsultanu… , bet tikai nelaime, ka visus lieciniekus vēl šiem „konsultantiem“ nav izdevies noslepkavot… un būs kas pierādīs šo žīdčekstu asinsdarbus pret latviešu tautu…„otim ozolmanim“ būs jākarājas blakus borovkoviem & levitiem & co !

Otto Ozols(bijušais Mārtiņš Barkovskis) ir no tās pašas sātanistu- komunistu cilts, kurai pieder slepkavas J. Peters un A. Borovkovs !

Otto Ozols(jebrejs Barkovskis) ir cionistu ideoloģijas propagandists un ir pelnījis ASM !

LRTT saka: “Nu neizmuksi, tu cionistu izdzimteni, no karātavām !”

NOBEIGUMS !

Kāds tad ir kopsavilkums visam šim nebeidzami garajam penterim, kas nu pilnīgi neatbilsts VIRSRAKSTAM ?

Daudziem, ļoti daudziem, pat prātā neienāca, kādam iemeslam kalpoja šis raksts, bet visiem, kuri to lasīja, zemapziņā palika Peters & Borovkovs, kā POZITĪVI ELEMENTI”, kas arī bija šī raksta galvenais uzdevums.

Divi komunisti, divi čekas darboņi, divi pasakaini bagāti noziedznieki(apzogot tautu un valsti) tiek ierindoti tautas elites avangardā !!!

Tiesiskā sabiedrībā, abiem šiem komunistiskās ideoloģijas(cionistu) īstenotājiem, pienāktos nāvessods- PUBLISKA PAKĀRŠANA !

Vecākā paaudze vēl atceras, kā nacionāli -latviski domājošais RS priekšēdis Gunārs Priede tika nomainīts ar šo čekas padibeni(pirmais sekretārs (1985-1990). Bijis PSKP biedrs.) !

 Par slepkavu,- žīdčekistu Borovkovu šajā vietnē ir rakstīts pietiekoši !

Lūk, tāds bija poļžīda Barkovska mērķis un uzdevums !

Neaizmirsīsim, ka visu šo noziegumu „tiražē“ Izraēlas MOSSAD darbinieks Lato Lapsa !!!Lato Lapsa. L. Grantiņš ir pusjucis

-Varbūt L. Lapsa paskaidros saviem lasītājiem, ko viņš darīja Atmodas un pēcAtmodas laikā, kad “jukušajam” L. Grantiņam Šķirotavas nometnē par to, ka viņš vēlējās neatkarīgu Latviju, lauza kaulus- veica prātam neaptveramas eksekūcijas ?

-Varbūt L. Lapsa paskaidros saviem lasītājiem, kāda/kura psihiatru “komanda” L. Grantiņu ir atzinusi par pusjukušu ?

Par to visu, Lato, būs jāatbild !

Lato L. laikam domā, ka šie latviešu tautas bendes(krievžīdiskie cionistu izdzimumi) varēs valdīt Latvijā mūžīgi, ka nebūs par pastrādātajiem ārprāta noziegumiem pret latviešu tautu jāstājas TIESAS priekšā.

Būs, biedr’ Lapsa, par visu būs šiem sarkanajiem žīdsātanistiem, pie kuriem piederi arī Tu, jāatbild ! Pēc Tiesiskuma atjaunošanas Latvijā par šo rakstu Tu tiksi tiesāts un tas ir 100%tīgs ASM !

Lato, vai nevarētu būt tā, ka visu cienītais mācītājs un leģionārs Kārlis Zuika(15. divīzijas karavīrs) Jūs traumēja uz mūžu ar vienu vienīgu Jums adresētu īs-teikumu: “ar cieņu pret garā vājajiem !”

15.05.19                                   L.Grantiņš

6 Komentāri “Jebreju marionete O. Ozols: Jānis Peters bija Atmodas līderis !!!”

 1. AGedroics sagt:

  Ja Grantiņš joprojām vēl tic Bordānam, tad viņš nav pus, bet GALĪGI jucis !!!

 2. Valdis Freimantāls sagt:

  Cik vienkārši ir piedalīties komunistu un čekistu lētajā balāganteātrī!

  Naudu maksā par melošanu!

  Nekāda pretestība – nekāda varonība, tikai kolektīvs bandas zemiskums!

  Un jo zemiskāks latvietis – jo lielāka maksa!

  Žurnālistus imitējošie KGBisti ir neapšaubāms KGB avangards!

  Peters ar Paulu patiesi pacēla tautas pašapziņu un vienoja latviešus !

  Mirdza Ķempe Peteru ievadīja rakstniecības elitē, Pauls pats ieguva tautas mīlestību, būdams humora pilns dumpinieks un pats sava ceļa gājējs!

  Bet Ozols brutāli falsificē vēsturi, uzspļaujot Helsinku 86 būtībai un dziļākajai latviskuma varonībai!

  Stiprs ir tas, kurš peld pret straumi!

  Viltus vēsturnieki, viltus žurnālisti – lūk baisākie no nodevējiem, Helsinku 86, Pilsoņu kongresa un aizsargu ienaidnieki!

  Kolaboracionistu hamelioni!

 3. no malas sagt:

  Ja visi butu tik jukushi, ka Grantina kungs, tad Latvija nsen butu briva un plaukstosha! Visadi leviti un pseido ozoli to tikai gremdee un gremdee un dara visu lai ta nebutu latviska!

 4. bīstami sagt:

  Ir bīstami ,ja enerģija nāk atpakaļ kā uzmanība ,nauda vai vara. Tā nepieder tev…..

 5. Janis sagt:

  Bīstami gan…, ja griba piepildās, bet tā vairs nepieder tev!
  Viedums ir gan laime, gan posts. Šinī matricas pasaulītē. Kaut tev palikt lepnam, labs teiciens, novēlējums, ne jau čigānu izdomāts, bet kā jau ellē, āžiem gribas bļambas zvaigžņu ordeņus, slavu. Bet velniem naudu,kā ar varu pār citiem velniem un mazākiem mošķiem.
  Cirks pilnīgs cilvēkam, tejāters katru dienu.
  Diez, vai var cilvēks te nodzīvot savu mūžu neskarts no velnu ietekmes? Šai vietā, ko par zemi sauc

 6. to Janis sagt:

  “ … Cirks pilnīgs cilvēkam, tejāters katru dienu… “

  Varu papildināt:
  “ … absurda teātris – cauru diennakti ! … „

Atbildēt